To dla was początek olbrzymiego kroku naprzód

.

.

Michał, 15 sierpnia 2012

Raz jeszcze tego dnia witamy was nowinami o wielkiej zmianie.  Wielu z was zastanawia się, co się dzieje.  Utrzymajcie, proszę, swoje ześrodkowanie, a my to wyjaśnimy.

Powiedziano wam o dziewięciu dniach znacznie zwiększonej energii, wiecie też o układach i dostrojeniach planet, jakie się wydarzają.  Może się wydawać początkowo, że wszystko się rozpada w waszym życiu.  To, co się rzeczywiście wydarza, polega na tym, że sprawy, które wciąż wymagają od was oczyszczenia wyłaniają się na powierzchnię z ukrytych zakamarków waszej istoty.  Mówiliśmy wam również, że tak może się wydarzyć.  Nie angażujcie się w te rzeczy.  Utrzymujcie swe ześrodkowanie i obserwujcie, tak.  A potem uwolnijcie je i pozwólcie im iść swoją drogą.  Wyślijcie je z powrotem do Stwórcy.  Już dłużej ich nie potrzebujecie.  Zastąpcie je całą bezwarunkową miłością, jaką możecie przyjąć w siebie wraz z oddechem.

Jest to dla was początek olbrzymiego kroku naprzód.  Pozwólcie nowej jaźni, którą pieczołowicie wycyzelowaliście, aby się tym zajęła, a całkiem dobrze sobie z tym poradzicie. Widzimy, że wielu z was tak właśnie robi i uśmiechamy się znów, gdy widzimy wasze zdumienie niespodziankami, jakich sami sobie dostarczacie.

Pozwólcie, aby ten czas przeminął. Być może dla niektórych z was będzie on trochę niespokojny; jednak osoba, którą okażecie się być pod koniec tego okresu, będzie warta niewielkich trudności, jakie możecie po drodze napotkać. Jeśli niektóre z tych rzeczy, jakich doświadczacie, wydają się bardziej kłopotliwe, zdajcie sobie sprawę, że czas teraz jest krótki, a wy macie wiele do osiągnięcia.

Raz jeszcze mówimy wam, że prawdziwym punktem skupienia w tym czasie powinno być wasze własne Wzniesienie.  Gdyby każdy się tym zajmował, cały ten zewnętrzny cyrk, który próbuje przyciągnąć waszą uwagę, szybko by zniknął.  To wszystko zostanie załatwione.  Nie potrzebujecie udzielać temu więcej uwagi, niż te sprawy na to zasługują – czyli niewiele, chyba, że pojawią się one pod waszymi drzwiami, ale przydarza się to tylko nielicznym.

Uświadomcie sobie teraz, że wasze reakcje na to, co się wydarza w waszym życiu, są dla was najważniejsze w tym czasie.  W większości przypadków najlepszy będzie – poza uwolnieniem danej rzeczy – brak reakcji.  W innych przypadkach możecie odkryć, że odpowiednią reakcją będzie akceptacja i wdzięczność, kiedy zaczniecie odkrywać na nowo różne swoje właściwości.

Będziemy was strzec i pomagać wam, gdy o to poprosicie, tak jak zawsze.  Naszym jedynym życzeniem jest bycie pomocnymi.  Poczujcie teraz naszą bliskość.  Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/08/15/this-is-the-beginning-of-a-huge-step-forward-for-you-michael-channeled-by-ron-head/

Przetłumaczyła wika

12 Komentarzy (+add yours?)

 1. kuba1902
  Sier 19, 2012 @ 19:47:34

  Reblogged this on 21.12.2012 and commented:
  To dla was początek olbrzymiego kroku naprzód

 2. sensor
  Sier 19, 2012 @ 16:59:11

 3. Adela
  Sier 19, 2012 @ 16:00:39

  a może wybrać się tak do dentysty? – plomby metaliczne pozbawiają człowieka energii – Bashar

  pozdrawiam promiennie

  • emin
   Sier 19, 2012 @ 18:00:41

   Witam,
   jest jeszcze inna kwestia o wiele gorsza – z plomb wydziela się rtęć i wędruje do mózgu uszkadzając komórki nerwowe. To prowadzi do demencji i Alzchaimera.
   Dlatego warto wymienić trującą rtęć w zębach na porządne plomby.

  • amfereon
   Sier 19, 2012 @ 22:18:34

   Adelo,
   w 1997 roku pozbyłem się wszystkich plomb amalgamatowych w Dentystycznej Spółdzielni Lekarskiej w Gdyni na ul. Lipowej (I Armii ) i od tego czasu bardzo się zmieniłem.Nie powiem , że na lepsze. Po prostu stałem się outseiderem.
   Ale warto było.

 4. Ewa A.
  Sier 19, 2012 @ 14:36:42

  Piękne…. dziękuję !

 5. Adrian
  Sier 19, 2012 @ 12:03:29

  Powiem wam cos od siebbie, od wielu miesiecy zycie kopie mnie po dupie w jednej materii zycia i kilka lat temu,baaa nawet rok temu bym sie zalamal i lamentowal a teraz spokojnie proobuje o tym nie myslec i wierze ze wszystko sie ulozy, dlatego wierze w te wszystkie przekazy i ze energie na calym swiecie sie zmieniaja i sa coraz bardziej pozytywne i swietliste, zycze wszystkim wielu pozytywnych mysli i wiary 🙂 pozdrawiam

 6. katon
  Sier 19, 2012 @ 09:41:43

  no zmiany zmiany zmiany fakt że ostatnio dwa razy wyrwało mnie z butów miałem tak silny przepływ energii i ciśnienie w głowie . teraz jeszcze powinny pojawić się spektakularne zmiany w ekonomi polityce i mediach bo tu jest opóźnienie

 7. bel
  Sier 19, 2012 @ 08:48:22

  Przepraszam, podałam dwa te same filmiki. Chodziło mi jeszcze o ten: http://www.youtube.com/watch?v=LgyropmaZgE

 8. bel
  Sier 19, 2012 @ 08:41:26

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: