Rzeczywisty księżyc powrócił na swoją orbitę

.

  Wiadomości Galaktyczne

.

Sekwencyjny przepływ zdarzeń, 17 sierpnia 2012

(…) W mojej ostatniej wiadomości mówiłem o tym, jak naturalny przetwornik Bramy Lwa został wykorzystany i jak rzadko używane przejście lub portal został użyty do umożliwienia wejścia w milionach lub więcej, Statków-Matek do ziemskiej wewnętrznej orbity. Operacja ta została przygotowana i praktykowana wiele razy od 2010 roku. Był to spektakularny sukces. (…)

Celem przemieszczenia ich do wewnętrznej orbity Ziemi jest wpływ jaki mogą one emanować bezpośrednio na Ziemię.  Chociaż nie możemy ingerować w cywilizacje ziemskie, nie jesteśmy hamowani w żaden sposób, aby przesyłać światło i miłość dla planety i do serc jej mieszkańców.  Jest to moment, na który czekaliśmy przez bardzo długi czas.

(…)  Wszystkie duże Statki Matki, które weszły w orbitę Ziemi 8 sierpnia 2012 roku  przeprowadziły operację na dużą skalę, gdzie połączyły ze sobą swoje systemy komunikacji.  Pamiętajcie, ta technologia jest rozwinięta i niezależnie czująca.  Te połączone wibracyjne częstotliwości mogą zdziałać cuda.  Nie można przecenić siły tego linku.

Wraz z otwarciem Bramy Lwa w tym niebiańskim wyrównaniu bardzo ciekawe zjawisko wystąpiło trzy noce temu.  Drugi ziemski księżyc powrócił na swoją orbitę.  Ten malejący sierpowy księżyc był widoczny zachodzący na wschodnim horyzoncie w chwalebnym blasku pomarańczy.  Drugi ziemski księżyc wschodzi na zachodzie i zachodzi na wschodzie osiągając szczyt na niebie razem z Luną.  Hinduscy astronomowie zawsze wspominali ziemskie księżyce w swoich inkantacjach i magicznych ceremoniach.  Drugi księżyc przybył o wyznaczonej godzinie w sekwencyjnym przepływie wydarzeń Zmiany. (…)

Szukajcie drugiego księżyca w tym miesiącu na niebie wschodnim.  Będzie on widoczny z niektórych punktów obserwacji.  Miejcie gotowe swoje kamery.  Zaczną być pokazywane jego zdjęcia w Internecie. Podobnie jak Niburu pojawiało się na zdjęciach jako drugie Słońce.  Ten księżyc jest rzeczywistym księżycem Ziemi powracającym do swojej orbity.  Nie było to możliwe, aż gwiazdy wokół Ziemi dostosowały się do wyższych częstotliwości.  Tak jak gwiazdy obracają się wokół Ziemi zmieniając pozycję przez cały rok, drugi księżyc będzie coraz bliżej dostosowania i w czasie Zmiany będzie po raz kolejny w pełni funkcjonującym członkiem ziemskiej orbity.  Drugi księżyc wypadł z jego widocznej pozycji z ziemskiej orbity podczas ostatniej wielkiej wojny w tym sektorze, gdy tak wielu „Gwiezdnych Ziaren”(Starseeds) wyemigrowało jako uchodźcy na Ziemię.  Wielu z was jest tu od tamtej pory.  Wtedy nuklearna eksplozja rozdarła powierzchnię większości Marsa.  To wówczas cywilizacje na Marsie wycofały się do wnętrza Marsa tak jak cywilizacje Telos i inne w wewnętrznej Ziemi.  Przesyłanie zdjęć z jałowej powierzchni, nie wspominając o wewnętrznych wymiarach Marsa jest farsą, która nagle się skończy.  (Wcześniej czytałam, że obecny księżyc, sztuczny wytwór używany przez ciemnych, zostanie usunięty.  Ciekawa jestem, czy będziemy mieli tylko ten jeden, prawowity księżyc w Złotej Erze. — Kr)

Brytyjskie gazety zaczęły mówić rano o spotkaniu w Finlandii, gdzie omawiano całkowitą likwidację denominacji Euro (więcej o tym w Wiadomościach z Gai).  Z pewnością wypowiedzi były ocukrzone.  Zauważcie role Chin, Japonii i Niemiec w pompowaniu wartości walut, jak również akcji i jak motają irańskie fałszywe zagrożenia i fałszywe ceny ropy, aby utrzymać rynki sztucznie prężne.  To jest ogromna iluzja i tylko zaprogramowanie matriksa utrzymuje tę iluzję.  Angela Merkel została pociągnięta do odpowiedzialności, aby ujawnić prawdę dla świata, albo usunąć się ze sceny.  To nie będzie długo, gdy dowiemy się o jej decyzji. (…)

Z komendy Ashtara, przez Elizabeth Trutwin, 17.8.12

Fragmenty przetłumaczone przez Krystal

Cały przekaz w jęz angielskim:  http://lightworkers.org/channeling/165483/sequential-flow-events-message-ashtar-through-elizabeth-trutwin-august-17-2012

69 Komentarzy (+add yours?)

 1. Dudu
  Sier 20, 2012 @ 06:49:52

  Kochani, kiedy tak czytam Wasze komentarze,to zauważam,że niektórzy z Was czekają tylko na dobrą ekonomię.Skupiają się tylko na tym,żeby było więcej w portfelu. Rodzinę Galaktczną obierają bardziej jako przypływ „gotówki”, a przecież wystarczy trochę koncentracji i skupienia, żeby zrozumieć co to takiego jest wzniesienie:) i co nam oferuje. Naprawdę nie skupiajcie się na materialiźmie.Zmiany idą i są widoczne w wielu dziedzinach,a także w samych ludziach. Skupiecie się bardziej na miłości do wszystkich istot zamieszkujących ziemie,i tu kluczem jest stanie się wegetarianinem(chciaż niewyobrażam sobie,że już nimi nie jesteście:-) ).Jest wiele metod na bycie w dobrym nastroju jak powtarzanie sobie pozytywnych afirmacji.Zasady działania znajdziecie na kanałach YouTube. Zaufajcie Panu Bogu,bo to od niego to wszstko co dobre. Pamiętajcie o tym,że przede wszystkim mamy walczyć ze sobą,a raczej z własnym ego. Od nas zależy wiele,jeśli chcecie zmian módlcie się o nie,medytujcie, uspokujcie własne wnętrze i radujcie się tak jakbyście już to osiągneli.wszyscy jesteście wspaniali,a tylko umusł sprawia,że mamy tyle wątpliwości.Nie dajmy się zepchnąć!Nie teraz!Walczmy o lepszy świat!
  Pozdrawiam:)

 2. Łukasz
  Sier 20, 2012 @ 00:03:15

  heh ciekawe spostrzezenia ale dalej nikt mi nie odpowiedział jak nasi kosmiczni bracia postrzegaja marihuane i czy ona pomaga we wzniesieniu się ?
  Pozdrawiam Łukasz

  • wika
   Sier 20, 2012 @ 02:38:58

   No bo wiesz, na te tematy to Aż Tak Dużo jeszcze nie wiadomo… 😉 Czytałam wprawdzie jeden przekaz, z którego by wynikało, że współpracować z Federacją mogą wyłącznie ‚chemiczni abstynenci’ – ale jakiś taki był dziwny, więc nie wzięłam go poważnie. Choć z drugiej strony wydaje się oczywiste, że jeśli kogoś stać na doświadczenia wielowymiarowości dzięki rozwiniętej świadomości, to po co mu jakiekolwiek wspomagacze, w dodatku tak nieobojętne dla ciała jak narkotyki (czyli również trawa).
   W różnych kulturach ziemskich narkotyki były używane dla celów rytualnych i pod okiem szamana-specjalisty, który wiedział komu dać, kiedy i ile. Carlos Castaneda, który był szkolony przez takiego szamana (Don Juana), dostał od niego ze dwa czy trzy razy peyotl bodajże i coś tam jeszcze wyłącznie dlatego, że jego intelekt i ego tak więziły świadomość, że szaman uznał, że to być może jedyny sposób, żeby go trochę rozluźnić i pokazać mu inne możliwości umysłu. Powiedział mu jednak potem, że to była ostateczność, bo te wszystkie rzeczy bardzo poważnie zaburzają funkcjonowanie ciała.
   Nauczyciel buddyjski Ole Nydahl mówi, że KAŻDY narkotyk (trawa też) nawet w minimalnej ilości na pół roku zatyka subtelne kanały energii w głowie. Ja byłam przez parę lat z facetem, który jako nastolatek spędził sporo czasu na paleniu trawy itp. – po pierwsze miałam długo wrażenie, że jego głowa kończy się na wysokości brwi, tak jakby prawie nie miał czoła…po drugie nielogiczności i niespójności niektórych jego wypowiedzi były niewiarygodne – zdarzało mu się mówić raz coś super-inteligentnego, a za chwilę kompletną głupotę, i sam tego nie zauważał – otoczenie owszem, więc nie był to mój wymysł. No i jeszcze takie specyficzne zaklinowanie umysłu na paru tematach – to coś a la „z czym ci się to kojarzy? – z dupą – a dlaczego z dupą?! – a bo mi się wszystko z dupą kojarzy…”
   Podobno całe sieci neuronowe po narkotykach są po prostu niewłaściwie podłączone, co np. może dawać takie objawy jak schizofrenia, czyli że tworzą się zamknięte obszary, które o sobie wzajemnie nie wiedzą, i człowiek nie zauważa swoich sprzeczności i niekonsekwencji (alkoholicy mają coś podobnego).

   Wydaje mi się, że to wszystko co sami już wiemy, jest wystarczające żeby wyciągnąć prosty wniosek, że wzniesione istoty z naszej galaktyki i sąsiednich bawią się w wycieczki w subtelniejsze światy w sposób zdrowy i darmowy, bo przy użyciu własnej świadomości. Nie wiem, po co by im była ta trawa czy cokolwiek innego z tych rzeczy. Może dlatego rzadko na takie tematy są jakieś przekazy. Za to nieustannie można przeczytać, że radzą nam się trzymać z dala od wszelkiej mocniejszej chemii, alkoholu i leków, pić dużo czystej wody i jeść same naturalne świeże rzeczy (docelowo wcale nie będziemy jeść i oni pewnie w dużej mierze tak mają, wiec jak nawet jedzenie odpada, to narkotyki tym bardziej…;) No to takie wywody na dobranoc mi wyszły 😀

  • kimba70
   Sier 20, 2012 @ 07:20:33

   Jezus w swoich naukach tego zabrania, ponieważ jest to sztuczne,nieprawdziwe.

  • szczescie_istnienia
   Sier 20, 2012 @ 10:51:04

   Cześć Łukaszu !

   Każdy psychodeliczny czy odurzający środek jak pewnie wiesz jest brany przez ludzi po to by wzbudzić w swym organiźmie określone stany-emocje. Jednak te wszystkie stany „odurzenia” w porównaniu z emocjami jakie są dostarczane przez Chrystusowe Energie to wierz mi że to jest pikuś. Gdy zaczniesz odczuwać pełen wachlarz emocji związanymi z energiami pewnego dnia uznasz że marihuana jest po prostu za słaba 🙂

   Pozdrawia Gorąco
   Melchezdek

 3. kopernikus
  Sier 19, 2012 @ 23:19:01

  Droga Ewo W. Jeżeli widziałaś 3 kolorowe statki o kształtach trójkąta to są statki czarnych/ziemskie/.nie dorównują one technologią ani Andromedy ani Plejadian dlatego nawet nie próbują ich atakować bo mogą dostać kopa i się uspokoją.Czarni mogą latać tylko do górnej części Jonosfery i nic więcej.Obecnie ziemia jest otoczona trzema warstwami statków na trzech orbitach i praktycznie nikt już nie ma dostępu .Na pierwszej orbicie ponad jonosferą znajdują się małe kilku osobowe statki służące do obsługi ziemi/Najczęściej tzw.techniczne ,jest ich przeszło milion.Następny pierścień tworzą statki matki ok 800 000 niektóre o wymiarach 700 km i mają najczęściej 13 kondygnacjii /pięter/ Trzeci pierścień tworzą statki matki niektóre wielkości Jowisza ,jest ich kilkaset tysięcy ,dokładnej liczby nie znam bo nie pytałem.Mam inne zadanie więc taka informacja nie jest mi potrzebna,a niektórych informacji nie mogę ujawniać.Zaznaczam tylko że nie jestem chalendzerem,wróżbitą czy jasnowidzem.Kopernikus

  Drogi Kopernikusie, skąd masz te nieprawdopodobne informacje, jeśli nie jesteś jasnowidzem?? Kr

 4. wasz gosc
  Sier 19, 2012 @ 23:19:01

  Witam

  Gdy przeczytałem ten artykuł bardzo mnie zaskoczył , dla tego ze miałem kiedyś cudowny sen w którym widziałem ze mamy dwa księżyce a niebo miało piękny fieletowy kolor , w śnie widziałem ze wiele rzeczy się zmieniło , a sen był bardzo realny.Patrząc przez okno bardzo mnie zdziwiły lampy które były bardzo ogromne , i dziwnego kształtu i wydzielały promienie sloneczne ktore przemieszczaly sie z jednej latarni do nastepnej. Swiatło słoneczne ktore padało przez fieletowe niebo było takie , ze nie było koniecznosci potrzebowania okularów słonecznych a widok dwoch ksiezyców i tego nieba był poprostu cudowny.

 5. Łukasz
  Sier 19, 2012 @ 18:42:59

  Mi nie chodziło o to że po wódce jest kac (po marihuanie nie ma kaca) i wogóle nie interesuje mnie temat alkoholu i narkotyków tylko marihuany. Czy nasi kosmiczni bracia toleruja tę używkę ? Każdy z nas posiada receptory kannabinoidowe więc coś w tym jest.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Receptory_kannabinoidowe
  Pozdrawiam Łukasz

  • wika
   Sier 19, 2012 @ 19:09:10

   ‚Co my tak naprawdę wiemy?’ (‚What the BLEEP do we know?’), str.168-169:
   „We wczesnych latach siedemdziesiątych dr Candace Pert spadła z konia. W trakcie leczenia podawano jej nieustannie morfinę. Jako naukowiec zastanawiała się, w jaki sposób leki są w stanie spowodować uśmierzający ból efekt, którego doświadczała. Więc kiedy tylko pojawiła się możliwość zbadania, dlaczego leki tak działają, od razu z niej skorzystała.
   Teoria zakładała, że komórki posiadają „receptory”, umiejscowione wokół ścian komórkowych. Do tych receptorów „dokują” substancje chemiczne. Zgodnie z teorią, czynnikiem pozwalającym na wniknięcie leku do owych receptorów była chemiczna struktura samego leku. Jednak nikt nie był w stanie znaleźć odpowiednich receptorów. Dr Pert odnalazła receptory opiatowe (lub opioidowe), znajdujące się w błonie komórkowej. Odkrycie to odmieniło oblicze biologii.
   „Kiedy już odnaleźliśmy te receptory, zaczęliśmy się zastanawiać: dlaczego Bóg umieściłby takie receptory w mózgu, jeśli nie miałyby one jeszcze innego przeznaczenia? Wystarczyło parę sekund zastanowienia, by dojść do wniosku, do którego zresztą doszło od razu wiele innych osób na całym świecie, że nasze mózgi same muszą produkować jakąś substancję podobnego rodzaju. Jakieś trzy lata po odkryciu receptorów opiatowych zespół w Szkocji odkrył, że mózg wytwarza neuropeptydy zwane endorfinami.”
   Słyszeliście o endrofinach? Czyli o „euforii biegacza”? To są nasze własne, wytwarzane przez ciało narkotyki. Po ich odkryciu przeprowadzono dalsze badania i okazało się, że peptydy pojawiają się dosłownie wszędzie. Dr Pert opowiada: „W moim laboratorium, w Narodowym Instytucie Zdrowia zaczęłam robić mapę receptorów, odpowiadających wszystkim peptydom, odkrytym jak dotąd w jakichkolwiek układach biologicznych. I oczywiście, receptory te pojawiały się wszędzie, gdzie tylko ich szukaliśmy … Wykonaliśmy wiele szczegółowych map receptorów i mogliśmy zauważyć, że nie tylko receptory opiatowe, lecz również receptory związane z innymi peptydami znajdują się w tych częściach mózgu, które, jak uważano, pośredniczą w powstawaniu emocji.”
   Po tym odkryciu naukowcy zaczęli postrzegać receptory i peptydy w zupełnie nowym świetle. Jak mówi dr Pert, „zaczęliśmy myśleć o neuropeptydach i ich receptorach jako o molekułach emocji.”
   Stało się oczywiste, że wszystkie nasze odczucia i emocje powodują tworzenie się specyficznych substancji chemicznych, albo ich zestawów, które danym emocjom odpowiadają. Owe substancje chemiczne, neuropeptydy, stanowią łańcuchy aminokwasów, zbudowane z protein i wytwarzane w podwzgórzu. „Podwzgórze”, wyjaśnia dr Dispenza, „jest jak mini-fabryka, jest miejscem, w którym produkowane są określone substancje chemiczne, odpowiadające konkretnym, doświadczanym przez nas emocjom.” Oznacza to, że każda emocja posiada substancję chemiczną z nią skojarzoną, oraz że wchłanianie owej substancji przez komórki naszego ciała powoduje odczuwanie przez nas danej emocji.”

  • Adela
   Sier 19, 2012 @ 19:30:48

   jak dla mnie to o tych receptorach za mądre – ale może znajdzie się jakiś lekarz i może wytłumaczy o co chodzi ?

  • Dorota
   Sier 19, 2012 @ 20:02:52

   Witaj Łukaszu!
   Bóg stworzył wiele roślin zawierających różne składniki, na które reaguje nasz organizm. Niektóre zioła są truciznami, ale w małych ilościach leczą lub pomagają w powrocie do zdrowia. Naturalne narkotyki też są człowiekowi niekiedy potrzebne np. gdy są podawane po to, by uśmierzyć ból, natomiast stałe lub częste ich używanie dla przyjemności prowadzi do uzależnienia i wtedy są dla nas szkodliwe, a nawet zabójcze. Aby dostroić się do wyższych wibracji kosmicznych trzeba być wolnym od wszelkich używek ponieważ one zanieczyszczają nasz organizm, a to utrudnia dostrojenie się do wyższych energii.
   Pozdrowionka 🙂

  • Majonga
   Sier 21, 2012 @ 21:29:33

   hej Łukaszu, też się kiedys intensywnie nad tym zastanawiałam. Po moim przebudzeniu mój organizm samoistnie odrzucił wszelkie używki – alkohol, papierosy, kawę natomiast jeśli chodzi o marihuanę tego nie było. Kierowałam to pytanie do wewnątrz siebie wielokrotnie, nie umiem tego ładnie ubrać w słowa, bo odpowiedź była i jest intuicyjna, ale nigdy nie dostałam odczucia, że nie można, że nie powinno się, a jeśli o mnie chodzi ułatwia mi to kontakt z moją Wyższą Jaźnią, umysł jest wtedy o wiele bardziej skoncentrowany i lepiej przetwarza informacje płynące z wewnątrz oraz z przekazów, to samo ma się do odczuć, uczuć i emocji. Sama staram się nie nadużywać, ale nie skreślam całkowicie. Zresztą od dawna interesuję się tą rośliną, uważam, że jest niesamowita i że jest w niej jakaś boska moc. Mozna chociażby opowiedzieć o jej właściwościach medycznych, a większość leków chemicznych się przy niej chowa, można by mówić o jej właściwościach przemysłowych i chinska tandeta się przy niej chowa i jeszcze wiele innych niesamowitych właściwosci posiada, ale to nie jest miejsce na pisanie o tym. Kto nie wie, a chciałby się dowiedzieć to youtube jest przepełniony informacjami na ten temat. Jest taki film, o tym jak doszło do tego, że alkohol stał się legalny a marihuana zakazana i myślę, że ciemni widzieli w niej wielkie zagrożenie, dlatego zmanipulowali świat tak , że dziś większość ludzi upija się, niszczą swoje organizmy, umysły, stają się agresywni, niszczą rodziny, umierają i są wspaniale podatni na manipulacje. Jednak dziś prawda na temat rośliny wychodzi na jaw, nawet w naszym sztywnym konserwatywnym kraju. Zdaj się na swoją intuicję, skieruj to pytanie do wewnątrz siebie i usłyszysz odpowiedź. Wiem , że forum jest po to, żeby się wspierać, ale pamiętaj, że wewnątrz siebie masz całą wiedzę i mądrość jaka jest Ci potrzebna, więc kieruj pytania do wewnątrz a nie na zewnątrz, bo każdy z nas ma inną prawdę i to co będzie służyć mnie nie koniecznie będzię dobre dla drugiego. Pozdrawiam 😀

 6. casilda
  Sier 19, 2012 @ 16:26:54

  Teraz dopiero dotarło do mnie , że widziałam ten nowy księżyc. Wydaje mi się , że było to na początku miesiąca lub koniec lipca, zdziwiło mnie jego położenie, ponieważ mam okna wychodzące na zachód widziałam go dokładnie. Świecił rzeczywiście kolorem ciemnej pomarańczy i był znacznie niżej niż ten dotychczasowy. Jego faza wyglądała jak by pełnia razem z poświatą też w tym kolorze

  • wika
   Sier 19, 2012 @ 17:21:48

   2 sierpnia była pełnia ‚starego’ księżyca, jego wysokość jest zmienna, a w okolicach pełni spokojnie może być taki jakby brzoskwiniowy. Więc to chyba był jednak nasz stary znajomy 🙂

  • Łukasz
   Sier 19, 2012 @ 21:26:15

   Droga Doroto. Czyli w życiu należy nic nie pić i nic nie palić żeby „wznieść się” ? Śledzę tę stronę od jakiegoś roku i dalej nie kapuję o co chodzi z tym wzniesieniem itp. nikt nie chce mi udzielić informacji co mam robić i jak żyć. Niech mi ktoś da jakieś instrukcje jak dla głomba co mam robić.
   Pozdrawiam Łukasz

   • Jakob
    Sier 19, 2012 @ 22:32:00

    najlepiej jest uświadomić sobie co znaczy bliźni ,a później pokochać go 🙂

   • kimba70
    Sier 19, 2012 @ 22:48:57

    Zsynchronizuj rozum z sercem, słuchaj podszeptów serca. Rób to z czym czujesz się dobrze.Myśl w taki sposób co daje ci radość i szczęście. Wyobrażaj sobie swoje życie takim jakie chcesz je mieć.Zamień problemy w ciekawe doświadczenie.Nie daj się sterować TV i wszystko co negatywne w necie.Żyj tak żeby nie krzywdzić innych nawet myślami nikomu nie życz zle , nie myśl o nim zle nawet jak na to zasługuje, nie osądzaj bo ta dusza wybrała sobie takie życie i doświadczenia.Jak trzeba zmień towarzystwo.Żyj w zgodzie z naturą bo to też żywa istota.Baw się i raduj każdą chwilą w tu , gdzie byś nie był i w teraz nie myśl o przeszłości i przyszłości , wyobrażaj sobie co byś chciał i wystarczy i idz w tym kierunku. Pokochaj ludzi patrz na nich jak na braci i siostry kiedy kogoś krzywdzisz tak naprawdę krzywdzisz siebie, ponieważ wszystkie dusze pochodzą z jednego zródła praOjca/Matki. To taki dobry początek.

 7. lukaszkaminzki
  Sier 19, 2012 @ 13:13:42

  Inspirujące.

 8. :)
  Sier 19, 2012 @ 12:22:09

  I w Polsce widać zmiany w myśleniu ludzi, weźmy choćby pierwszy lepszy przykład jakim jest afera z Amber Gold, spółka została zamknięta, ale także ludzie zaczynają dostrzegać szkodliwość tzw piramid finansowych na zasadzie której zbudowanych jest wiele instytucji, takich jak np ZUS! Z tym, że Amber Gold było spółką, do której ludzie dołączali dobrowolnie, a ZUS jest instytucją do której przynależenie jest w naszym kraju obowiązkowe, pod groźbą kary. Dlaczego?? Bo jeśli ludzie się obudzą i przestaną sponsorować owe instytucje (tak to my je sponsorujemy!) to one wszystkie upadną. Tylko obywatele są odpowiedzialni za to, że wiele instytucji jeszcze istnieje. Ludzie są niezadowoleni, poszkodowanych finansowo są miliony, na pewno tak sobie tego nie zostawią, już widać wielkie niezadowolenie, trudno się dziwić. Moim zdaniem to tylko początek, te wszystkie instytucje padną jedna po drugiej bo taki jest ich los! Ludzie się buntują, na całym świecie zauważamy ten sam trend, w wielu krajach. Chociażby sprawa dziewczyn z Pussy Riot, jak wielu mają po swojej stronie protestujących przeciw ich karze. Wiele, wiele się dzieje, a to jedynie skrawki, które do nas docierają.

 9. gold price
  Sier 19, 2012 @ 09:30:10

  pro Galaktyczna Federacja, pro Asztar, pro Obama i pro Anonimowi, m.in.(będziemy bardzo zaskoczeni, gdy dowiemy się w końcu, kto był po stronie Światła, a kto po stronie ciemności!). Komentarze są do zamieszczania linków w duchu 4G i w jęz. polskim, wymiany doświadczeń i wspierania się na drodze do Wzniesienia. Konstruktywne, pozytywne myśli są mile widziane.

 10. Łukasz Banaś
  Sier 19, 2012 @ 03:30:36

  mam troche nietypowe pytanie ale jakie nastawienie mają nasi kosmiczni bracia do marihuany? czy marihuana odgrywa jakąś role w medytacjach i podnoszeniu wibracji ? proszę o szczerą odpowiedź
  Pozdrawiam Łukasz Banaś

  • Transformator2012
   Sier 19, 2012 @ 10:13:29

   Wszystko co zakłóca naszą świadomość i może powodować uniezależnienie się w tym Marihuana jest bardzo szkodliwa. Wszelkiego rodzaju „używki uniezależniające” jak papierosy, alkohol czy marihuana to nic innego jak negatywny kredyt na tzw. przyjemności, który często w bardzo tragiczny sposób trzeba spłacić. Żadne z nich nie pomaga w Wzniesieniu.

   • Antylanser
    Sier 19, 2012 @ 15:03:48

    Ten Bóg jest cholernie omylny, 😀 bez powodu stworzył takie coś jak: Krzak marihuany, DMT w ludzkim mózgu, Komary wysysające krew, czy Złych ludzi których bez przerwy spotykamy na swojej drodze, nieprawdaż panie Transformator?

    Marihuana nie jest bardziej uzależniająca i szkodliwa od palenia papierochów lub małego piwka, trzeba też pamiętać że nawyk obgryzania paznokci w nadmiarze również może spowodować bakteryjne zakażenie i w konsekwęcji śmierć 😐

    DMT (dimetylotryptamina) to najśliniejsza (najbardziej zakazana) substancja psychodeliczna naturalnie produkowana przez ludzką szyszynkę i co mało kto wie co noc uwalniana do mózgu podczas najgłębszej fazy snu (REM) powodując wizje i mażenia senne. Bez tego każdy z nas by oszalał :-i

    Nie popieram zażywania substancji psychodelicznych (zwłaszcza chemicznie produkowanych) ani też nie potępiam tych co je biorą, najbardziej istotna informacja którą chcę przekazać to znana sentencja „myślenie ma przyszłość” 🙂

    • Transformator2012
     Sier 19, 2012 @ 17:38:03

     Cel dla jakiego Bóg „stworzył” wymienione przez Ciebie kreacje nie jest mi znany i nie będę analizował zamysłu bożego.

     Powtórze ponownie, narkotyki są niedobre pod względem ENERGETYCZNYM. Choć ich nigdy nie zażywałem, jednak wiem jakie spustoszenie mogą w ludzkim życiu wywołać.

     A głebsze wyjaśnienie dlaczego narkotyki, alkohol czy papierosy są szkodliwe (nie w sensie fizjologicznym – choć jest to udowodnione), zacytuję fragment IV tomu Transerfingu Rzeczywistości:

     Na rynku energii przeprowadza się nawet operacje podobne do finansowych. Na przykład alkohol – to energia w czystej postaci. Spożywając go, bierzesz energię na kredyt. Alkoholowa euforia to zaciągnięcie pożyczki, a syndrom kaca – zwrot z procentami. Zwracać zawsze trzeba więcej, wahadła nigdy nie dają energii nieodpłatnie.

     Słabe napoje alkoholowe wywołują rozluźnienie. Wahadło wysysa energię po trochu. Mocne napoje, przeciwnie, wywołują przypływ energii: „Pijemy wódkę! Płynie pieśń!”. Ale wahadło udziela pożyczki w postaci tej energii na wysoki procent. Już wkrótce zaczyna się przegięcie w drugą stronę: „Płynie wódka! Pijemy pieśń!”. Po dużej euforii następuje najniższy spadek. Im większe pobudzenie, tym bardziej odczuwalne jest następujące po nim przygnębienie.

     Kac nie następuje głównie ze względu na fizjologiczne uderzenie po organach wewnętrznych, a przez to, że wahadło w tym czasie z dużą siłą wypompowuje wolną energię z człowieka. Człowiek jest zmuszony cierpieć albo znowu wypić. Wahadło może znowu udzielić pożyczki w postaci energii, ono nigdzie się nie spieszy. Zwrot długu nastąpi nieuchronnie, wcześniej czy później. To od barmana można uciec, nie rozliczywszy się. Przed wahadłem nie umkniesz. I im dalej zaszedł człowiek w swoim „zadłużeniu”, tym okrutniejsze czeka go wyrównanie rachunków.

     W takim stanie wolna energia dłużnika znajduje się w pełnej dyspozycji wahadła. Człowiek literalnie czuje, jakby ktoś wczepił się kleszczami w jego ciało energetyczne w okolicy czakry serca. Wahadło stawia warunek: trzeba wypić jeszcze albo tortury będą trwały. Ponieważ wola człowieka – to właściwie jego wolna energia, staje się on słaby i bezwolny. Jest to główna przyczyna alkoholizmu. Jeżeli człowiek wypija jeszcze, znowu udzielana jest mu pożyczka w postaci części energii, lecz potem następuje nieuchronne jeszcze cięższe wyrównanie rachunków. Może zatrzymać się akcja serca, jak to często bywa. Wahadło zostawi człowieka w spokoju dopiero wtedy, kiedy nie będzie miało czego od niego uzyskać i jeśli ten wyżyje – to będzie miał szczęście.

     Pierwszy kredyt jest zawsze najbardziej szczodry i odświętny jak prezentacja. Jak wiadomo, pierwszy w życiu kieliszek wina robi duże wrażenie, lecz w konsekwencji za każdym kolejnym razem wrażenia nie tyle ulegają przytępieniu, co stają się coraz mniej przyjemne. Wahadła „wykosztowują się” tylko po to, by wciągnąć Cię w swoje sieci. Zaś ściąganie długów zawsze prowadzone jest twardo i bez jakiejkolwiek taryfy ulgowej. Dlatego jeżeli zaciągasz tego typu kredyt, musisz zachować świadomość na szczególnie wysokim poziomie i zdawać sobie sprawę ze stopnia swojej „wypłacalności”.

     Rozpici bezdomni – to wcale nie ludzie upadli, jak przyjęto uważać. Ci nieszczęśnicy po prostu nie potrafili obliczyć swych sił i w porę rozliczyć się z kredytu, dlatego też po dziś dzień są w długach. Zaciągają pożyczkę znowu i znowu, i z każdym razem coraz trudniej im jest ją oddać. A zaczynało się wszystko tak wesoło, przy świątecznym stole! Proces upadku rozkręca się niepostrzeżenie, lecz nieuchronnie, a następnie przebiega lawinowo. Natura przejścia indukowanego jest bardzo perfidna i każdy może zostać wciągnięty w jego lej.

     W ogóle wszystko, co wiąże się z intensywnymi, energochłonnymi przeżyciami, zalicza się do szkodliwych upodobań i wszystko to są kredyty wahadeł. Dlaczego do szkodliwych? Ponieważ wahadła z natury są agresywne i skłonne do zwiększania energii konfliktu. Wszystko to, co pociągające, lecz szkodliwe, wcześniej czy później źle się dla człowieka skończy. Im więcej szkody, tym więcej wydziela się negatywnej energii. Pozytywna energia nigdy nie wydziela się w tak wielkich ilościach.

     Największe „udoje” energii „pobierane są” z tych, którzy zażywają narkotyki. Krótkotrwała euforia jest niczym w po¬równaniu z następującą po niej depresją. A jeżeli kolejna działka nie zostanie na czas podana, to przerażający „zjazd” wypompowuje z nieszczęśnika całą energię do ostatniej kropli. (…)

     Jeśli ktoś chciałby głębiej zapoznać się z Transerfingiem Rzeczywistości, zapraszam: http://www.transerfing.pl

  • freeheart
   Sier 19, 2012 @ 13:00:35

   Eckhart Tolle mówi o tym mniej więcej tak. Jeśli pijesz alkohol lub bierzesz narkotyki, możesz poczuć się zrelaksowany. Nie ciąży Ci umysł i w pewny sensie uwalniasz się od niego. Przy niektórych narkotykach jest szansa polatania w odmiennych stanach świadomości i doświadczania pozadualnego. Cena za to jest bardzo wysoka. Nieświadomość. Świadomość przestrzeni (bez ego) i odmienne stany świadomości (także bez ego) są diametralnie różne. Pierwsze wznosi Cię ponad ego, drugie poniżej ego. Czyli, bycie ponad ego (świadomość przestrzeni) jest kolejnym krokiem w rozwoju, natomiast „odlatywanie” jest cofnięciem się do stadium, które pozostawiliśmy za sobą całe wieki temu .

  • Adela
   Sier 19, 2012 @ 15:34:03

   Bashar – używanie substancji psychodelicznych jako narzędzi duchowych

  • kimba70
   Sier 19, 2012 @ 21:18:35

   A ja wam powiem tyle.Jakby faceci na co dzień zachowywali się tak jak po wódce ale bez wódki to mamy raj.

   • Jakob
    Sier 19, 2012 @ 22:40:56

    ja osobiście widziałem wielu po wódce takich , których nie chciałbym zobaczyć na trzeźwo 🙂 także, nie tak do końca z tym jest 😉

 11. wielebny
  Sier 19, 2012 @ 01:39:16

  Moi kochani, wszystko idzie zgodnie z planem 🙂 gwiezdni bracia każdego dnia podnoszą nasze wibrację, każdego dnia wykonują bardzo wiele by poszerzać naszą świadomość. Tylko pełną uwaga na sobie, harmonia i spokój w duszy potrafią ukazać nam jak wielkie zmiany przeszliśmy, ja przeszedłem niesamowitą rewolucję świadomości 🙂 każdego wieczora kieruje ciepłe słowa do gwiazd 🙂 i widzę ich jak przelatują, emanuje z nich taki spokój, że można to poczuć na sobie 🙂

 12. Lucy
  Sier 19, 2012 @ 00:35:35

  Przepiękny,wspaniały przekaz, wspaniałe wieści, nasi kochani pomocnicy są już tak blisko nas.

 13. Karandeep
  Sier 18, 2012 @ 22:46:24

  Cudna wiadomosc. Milosc i swiatlo.

 14. bramin
  Sier 18, 2012 @ 22:17:52

  Kochani.
  Dzisiaj wróciłem z urlopu i chcę się podzielić z Wami moimi obserwacjami. Otóż, przebywałem we Francji nad jeziorem genewskim (Thonon les Bains) 40 km od Genewy i wieczorami przy pięknej pogodzie obserwowałem niebo. O tym, że patrząc „innym wzrokiem” , można naszych przyjaciół widzieć w niezliczonej ilości, już pisałem. Jednak teraz, leżąc na leżaku patrzyłem normalnym wzrokiem i z poniedziałku na wtorek oraz z wtorku na środę widziałem Ich, jak wielokrotnie przelatywali nad tym rejonem. W ciągu tych dwóch nocy widziałem też wiele rozbłysków, które sugerują, iż to co jest napisane w tym przekazie miało miejsce właśnie wtedy.
  Cieszę się, że w Polsce też to było widoczne.
  Kochani, tych, którzy tak bardzo się niecierpliwią proszę, miejcie jeszcze trochę cierpliwości, ponieważ Oni mają ku temu powody, aby kontakt nastąpił z jak najmniejszym szokiem dla tych, którzy jeszcze się nie „obudzili”.
  Pozdrawiam wszystkich z miłością 🙂

 15. Józef
  Sier 18, 2012 @ 21:28:58

  Józef do Józefa

  Już drugi czy trzeci raz jestem zaskoczony Twoimi komentarzami ponieważ zacząłem wątpić w swoją pamięć i zadawałem sobie pytanie – kiedy ja pisałem taki komentarz, bałem się , ze mam galopującą sklerozę. Aby uniknąć na przyszłość takich pomyłek proponuję Tobie abyś zaznaczył swój komentarz np.”Józef II ” czy jeszcze inaczej. Nie jest to takie ważne ale zawsze będę wiedział (bez zastanawiania się) czy to pisze ja czy inny Józef. Wydaje mi się, że ja wcześniej zacząłem umieszczać komentarze i dlatego ta propozycja „Józef II ” Jeżeli nie zechcesz to niech tak zostanie.

  Serdecznie pozdrawiam.

 16. Darson
  Sier 18, 2012 @ 21:16:41

  kimba70…..gdzie?

  • kimba70
   Sier 19, 2012 @ 10:00:19

   Są wielowymiarowi tak naprawdę nie potrzebują statku żeby przed tobą wylądować lub i sie komuś pokazać.Żeby pogadać tak przy stole trzeba być na wyższych wibracjach czytaj w bezwarunkowej miłości jeśli jest w kimś cokolwiek dualnego może sie to różnie skończyć.A tego nie chcą.

 17. Przyrodniczki
  Sier 18, 2012 @ 21:08:50

  super ten komentarz, wiesz co powinieneś pisać ksiazki

 18. telierus
  Sier 18, 2012 @ 19:47:11

  Gdzie takiego drugiego księżyca szukać? Nie zderzy się nawzajem z naszym pierwszym? Jeśli powrócił na orbitę, to powinniśmy go bez problemów widzieć tak jak nasz i powinniśmy odczuwać jego oddziaływanie.

 19. Leo
  Sier 18, 2012 @ 18:08:15

  Świetne wiadomości, jest cudownie 🙂

 20. Agnieszka
  Sier 18, 2012 @ 17:42:50

  Kochani,
  we wtorek obserwowałam niebo, to, że było dużo gwiazd to jest jasne, to, że było dużo innych światełek to też wszyscy wiemy, że to nie samoloty i nie satelity. Błysnęło mi jeden raz , jedyny raz na niebie -wyraźnie i jasno. Za to w nocy miałam przedziwny sen. Niebo było pięknie szare-takie jak przed zapadnięciem nocy a na niebie totalna dyskoteka przeróżnych kolorowych światełek, spiral, kółek, kółeczek, wstążeczek i sama już nie wiem czego. To było istne święto i jak spojrzałam w okno w tym śnie, to powoli zniżył się statek ze światłami a za oknem rozwinął się ekran i zaczęło się powitanie-w tym momencie usiadłam na łóżku, bo było to tak realne, że od razu się obudziłam. A wczoraj wieczorem na niebie widziałyśmy z córką migające światełka, białe, pomarańczowe i czerwone. Zadzwoniłyśmy do mojej mamy , ona też wyszła na balkon i mówi: jak pięknie, nigdy czegoś takiego nie widziałam :). Serce rośnie kiedy się wie, że nasi Kochani Bracia pozdrawiają nas i wkrótce do nas dołączą.

  • wika
   Sier 18, 2012 @ 19:01:33

   Adrial przekazał parę dni temu informację, że gwiezdna rodzinka pomiędzy 16 a 18 sierpnia szykuje się na specjalne pokazy i ‚fajerwerki’, i jak widać dotrzymują słowa 😀
   Najbardziej interesująca w tym przekazie była informacja, że to my sami i Ziemia zakładamy dodatkową zasłonę, przez którą nie dostrzegamy na co dzień statków… podobno tę zasłonę utrzymuje świadomość i ludzi ‚z powierzchni’ i ze środka Ziemi, więc pytanie brzmi, czy jest zasadne ją już teraz w większym stopniu odsłaniać?… Była w tym celu podana nawet medytacja, ale skoro Agarthianie też przyczyniają się do utrzymywania tej zasłony, to na pewno ma ona wciąż jakiś sens. Jak to przeczytałam w jednym z ostatnich przekazów, „Jak wiecie, musimy zacząć od małych kroków. Wystraszenie i zaszokowanie społeczeństwa nie zjedna nam powszechnej sympatii, a czy to się komuś podoba czy nie, mamy zamiar już tu zostać”. 😀

  • Ewa A.
   Sier 18, 2012 @ 19:38:29

   Ok. północy 13-go sierpnia, obserwowaliśmy lecące w ciszy – 2 pomarańczowe kule – w równej odległości od siebie – lecące poziomo ze stałą prędkością, nisko. Nie były to lampiony :).

   • Dariusz
    Sier 18, 2012 @ 20:05:35

    Jak Ktoś ma możliwość załatwienia sobie sprzętu obserwacyjnego w podczerwieni to niech sobie takowy zorganizuje i wówczas poobserwuje przestrzeń niebieską?

   • kopernikus
    Sier 18, 2012 @ 22:42:38

    Ewo W .To były statki z Andromedy mają światła pomarańczowe często otoczone czerwoną obwódką.Plejadjanie używają świateł białych.Inni nie mają już dostępu.Pozdrawiam ,Kopernikus

    • Sonia
     Sier 19, 2012 @ 12:42:50

     Drogi Kopernikusie, skoro znasz się na statkach, to czy wiesz może czyje statki mają trzykolorowe światła??????????? jeśli możesz to napisz, proszę 🙂

  • amanita_muscaria
   Sier 19, 2012 @ 21:29:09

   Agnieszka , ja też miałem sny z tymi kolorowymi wzorami na niebie. Dokładnie pamiętam jak stałem ze znajomymi i rodziną i patrzyliśmy na te światła. Towarzyszyło mi wtedy takie głębokie uczucie radości i wzruszenia, że już teraz wiem na pewno o prawdziwości tych przekazów, o tym że właśnie ma to miejsce 😉

 21. SKY
  Sier 18, 2012 @ 17:14:39

  dzisiaj mi sie śniło że wylądowali na ziemi bracia z Plejad chyba, spotkałem się z nimi jak ze swoimi braćmi najbliższymi i towarzyszyły temu niezwykłe zjawiska na niebie, śni mi sie to już nie pierwszy raz. Obudziłem się bardzo lekki i zadowolony, po czym przeczytałem ten artykuł :))) Wspaniałych wieści jest coraz więcej :))) Cieszmy się i bądźmy szczęśliwi!
  Peace and Love

 22. Darek
  Sier 18, 2012 @ 16:52:08

  Witam
  Proszę o wyjaśnienie pojęcia „ziemska wewnętrzna orbita”

  • kopernikus
   Sier 18, 2012 @ 23:18:26

   Darku Ziemia jest pusta w środku jak wydmuszka jajka ,a grubość skorupy jest w granicach 800 km.obok biegunów południowego i północnego są dwa wyloty o średnicy ok 260 km.Już Hitler o tym wiedział i nazwał ją Nową Szwabią gdzie uciekło 172 Uboty.Jest to kraina Agharty . Na YOU TUBE możesz znaleść filmy na ten temat nawet robione przez satelitę.To co funduje ci oficjalna nauka jest wielkim, kłamstwem ,żeby utrzymać nas pod kontrolą wykorzystując strach Kopernikus.

   • Darek
    Sier 19, 2012 @ 10:04:51

    W przekazie jest zdanie : „wejście w milionach lub więcej statków matek do ziemskiej wewnętrznej orbity”.
    Orbita ziemi to tor ciała niebieskiego /ziemi/ wokół innego ciała niebieskiego /np słońca/, więc ziemia jako całość ma jedną orbitę i jest to tor ruchu a nie przestrzeń.
    Dalej nie wiem co znaczy „ziemska wewnętrzna orbita”.
    Czy ktoś wie?
    Darek

    • wika
     Sier 19, 2012 @ 15:32:16

     Przeczytaj raz jeszcze: Ziemia jest pusta w środku, a grubość skorupy wynosi 800km… 😛 Statków zmieści się tam na pewno sporo, a że przestrzeni jest dość, mogą sobie latać po różnych torach, czyli ‚orbitach’ 😀

 23. Dziadziol :)
  Sier 18, 2012 @ 16:49:00

  mam pytanie ostatnio dwa razy widziałem „cholernie” jasne światło na niebie , pędzące przed siebie . czy możliwe ze to nasi „bracia” ? ; )

 24. Beata
  Sier 18, 2012 @ 16:21:03

 25. as
  Sier 18, 2012 @ 15:44:26

  Dlaczego tak malo jest w przekazach o Nibiru?

  • wika
   Sier 18, 2012 @ 18:09:38

   No nie przelewa się na ten temat, to prawda 😉
   Co nie znaczy, że nic o tym nie ma, oto kilkanaście wyników z brzegu, gdy wpisałam ‚Nibiru’ i ‚lightworkers’ (lightworkers.org to największa strona zbiorcza przekazów) – jak znasz angielski, to sobie poczytaj, jak nie, włącz tłumacza 😀

   84 – ANSWERS OF AN ALIEN FROM ANDROMEDA – Nibiru and …
   lightworkers.org/…/84-answers-alien-andromeda-… – Tłumaczenie strony
   23 Jul 2012 – Global Unity Meditation · What is a Lightworker? Light Temples … 84 – ANSWERS OF AN ALIEN FROM ANDROMEDA – Nibiru and Events …
   1. What Happened Yesterday? Gulf Coast Storms On … – Lightworkers
   lightworkers.org/…/what-happened-yesterday-gul… – Tłumaczenie strony
   Gulf Coast Storms On the Way! and Nibiru? 5 August 2012 – 4:50pm | Soferia … We are entering the hurricane season here; he also predicts Nibiru. 2MIN News …
   1. BBC broadcasts Nibiru in a documentary 18 June … – Lightworkers
   lightworkers.org/…/bbc-broadcasts-nibiru-docum… – Tłumaczenie strony
   1 Jul 2012 – Global Unity Meditation · What is a Lightworker? Light Temples … BBC broadcasts Nibiru in a documentary 18 June 2012 can see on iplayer …
   1. Nibiru what do you all think? | Lightworkers.org
   lightworkers.org/…/nibiru-what-do-you-all-think – Tłumaczenie strony
   Nibiru what do you all think? 5 August 2012 – 6:12pm | evone. I have been reading and hearing about this planet and beginning to feel fear. I am very confused …
   1. The 2012-13 Positive Timeline, & ‚Nibiru Sightings … – Lightworkers
   lightworkers.org/…/2012-13-positive-timeline-ni… – Tłumaczenie strony
   9 Aug 2012 – http://exopolitics.blogs.com/exopolitics/2012/08/the-2012-nibiru-flyby-hoax- … Why it is scientifically flawed to conclude that „Nibiru” will create a …
   1. Mother Sekhmet at Nibiru | Lightworkers.org
   lightworkers.org/node/93437 – Tłumaczenie strony
   24 Nov 2009 – Welcome to „Nibiru”. We have some friends here at the Nibiru Council: With me are Alcyone, St Germain, Lady Master Nada and KOS, Captain …
   1. Nibiru Captured Over Australia: As Seen On Avebury … – Lightworkers
   lightworkers.org/…/nibiru-captured-over-australia… – Tłumaczenie strony
   31 May 2012 – A passenger on board a commercial aircraft over Melbourne, Australia captured a photo of what is believed to be part of the “Nibiru System”.
   1. nibiru didnt ascend, so now has to depend on earth to … – Lightworkers
   lightworkers.org/…/nibiru-didnt-ascend-so-now-h… – Tłumaczenie strony
   4 May 2012 – ever since nibiru’s sun ascended, and it didnt the planet was hurled into … the annunaki is the warrior people of the nibiru but each time they …
   1. 2nd Sun or Science Station from Jupiter? | Lightworkers.org
   lightworkers.org/node/160800 – Tłumaczenie strony
   3 Jun 2012 – Early January 2012, Nibiru was half way between Saturn and Jupiter heading toward our Sun. Using technology, it’s flight path was elevated …

   11 – The Nibiruan Council
   nibiruancouncil.com/…/search.php?…lightworker… – Tłumaczenie strony
   Pozycje: 10+ – all search words. Search results for: lightworkers. 267 results found.
   101. Starseeds, Walk-ins and Lightworkers_german
   An update on Earth’s …
   102. 5thdimensionPart2_german
   An update on Earth’s …
   1. Example Zoom search template page – The Nibiruan Council
   nibiruancouncil.com/search/search.php?zoom… – Tłumaczenie strony
   113 results – walk-ins,spirituality,lightworkers,Nibiru,Planet X,12th Planet,Zecharia Sitchin,Jelaila Starr,We are the Nibiruans,books,cds, … Terms matched: 1 …
   1. Example Zoom search template page – The Nibiruan Council
   http://www.nibiruancouncil.com/…/search.php?… – Tłumaczenie strony
   15 results – Search this site. Enter one or more keywords to search for using the …
   1. The Nibiruan Council’s Nibiru Updates
   Jelaila gives updates on Nibiru’s …
   2. nibiru_normal
   A wealth of multidimensional …

   1. Orbit of Nibiru Photos from Mike The Lightworker (Mike The – MySpace
   http://www.myspace.com/mikethelightworker/…/32497… – Tłumaczenie strony
   Add your own comments to „Orbit of Nibiru” from Mike The Lightworker on Myspace. Social entertainment powered by the passions of fans.
   1. Hatonn Nibiru | Lightworker, Starseed, Ascension 2012 | The …
   http://www.thehealersjournal.com/tag/hatonn-nibiru/ – Tłumaczenie strony
   25 May 2012 – Lightworker, Starseed, Ascension 2012 | The Healers Journal · Channelings … Hatonn: An Update on Nibiru – May 23rd, 2012. Wake up Call: …
   1. Lightworker, Starseed, Ascension 2012 | The Healers Journal
   http://www.thehealersjournal.com/ – Tłumaczenie strony
   Comprehensive online resource for the lightworker and starseed. Daily news and … Nibiru Approaches: 2012 & Beyond – Timeline of Interaction. March 2, 2012 …

 26. korn2
  Sier 18, 2012 @ 14:23:01

  lepiej podajcie kiedy można się w końcu spodziewać jakiś zmian w świecie fizycznym w świecie ekonomi i polityki

  Jeszcze NIC nie widzisz? Kr

  • korn2
   Sier 18, 2012 @ 15:44:33

   no patrząc na ekonomie to że płace za prąd podatki mi podnoszą i to jak politycy funkcjonują media tu nie widzę żadnej zmiany która by była przełomowa i nie odwracalna

   OK — Kr

  • Roman Miezień
   Sier 18, 2012 @ 17:02:25

   Też nie mogę doczekać się na wysyp grzybów.Ale wiem,ze to już niedługo…Lubisz grzybki? Smacznego. Z miłością. Roman z Gdyni

  • Mariusz
   Sier 18, 2012 @ 17:19:19

   Trochę namacalnych zmian:

   1. Islandia przegnała banksterów.
   2. Boliwia przegania korporacje. Jeden z ministrów zapowiada nadejście nowej ery.
   3. Francja – politycy obniżyli sobie uposażenia, skracają wiek emerytalny.
   4. Szwecja – obniżenie podatków.
   5. USA – początek audytu Rezerwy Federalnej.
   6. Masowe protesty ludności w wielu krajach. Podniesiona świadomość – ludzie już się połapali co się dzieje „na górze”.
   7. Zamiana nastawienia mediów do rządzącej finansjery.
   8. Nie wybuchła wojna przeciwko Iranowi.

   Zebrane na szybko z pamięci. Z większości polskich mediów wiernych nadal reżimowi niewiele można się dowiedzieć z tego co się dzieje na świecie. Boją się zmian, więc tak długo jak się da, starają się stwarzać pozory, że wszystko jest jak zawsze. Ale choćby to, że Tusk junior został przyłapany na podejrzanych interesach, stawia polskich polityków w bardzo kłopotliwej sytuacji.

   Maszynka Kabała ewidentnie się zatarła, porównując chociażby do sprawności jej działań sprzed około 10 lat.

   • Józef 2
    Sier 18, 2012 @ 17:50:03

    Wspaniałe wieści przekazujesz Mariusz. Z tego co mi wiadomo, to na jesień (bodajże już we wrześniu) w Polsce będą startować wreszcie pierwsze poważne od czasów ACTA protesty i manifestacje uliczne przeciwko polityce rządu i przywilejom bankierów. Oj, będzie się działo. Pozdrawiam.

   • Michael
    Sier 18, 2012 @ 23:57:44

    Witaj! Bardzo trafnie zebrałeś wiadomości o zmianach na świecie. Co do polskich mediów – nie przyszło Ci do głowy, że „przyłapanie” syna premiera może być zasłoną, za którą zniknął temat poważnych nadużyć PSL-u?
    Pozdrawiam w Miłości – Michael

    • Mariusz
     Sier 19, 2012 @ 10:02:19

     Michael: PO robi to samo co PSL, ale na znacznie większą skalę. To, że nawzajem się podkopują zamiast kryć machlojki, jest dla mnie jedynie potwierdzeniem zmiany. Choćby chcieli, nie da się już dłużej tego wszystkiego ukryć. Będzie im jeszcze trudniej, wszystko będzie się zdawało samo wypływać na wierzch.

   • Jakob
    Sier 22, 2012 @ 18:06:32

    Ja mieszkam w Szwecji , ale nie odczułem , żeby obniżyli podatki ;)Płace to samo co 2 lata temu :)A tu są duże podatki, bo podatek od dochodu 33% (a także w zależności od zarobków wyróżnionych w tabeli podatków.) no ale może umknęło mi jakieś obniżenie podatku , na pewno nie od dochodu 🙂 W tym popieram myślenie Jana Korwina Mikke , który jest za zniesieniem tego podatku 🙂

 27. Ania.
  Sier 18, 2012 @ 14:03:56

  super wieści:)

 28. Grażka
  Sier 18, 2012 @ 13:16:48

  witam, W nocy z czwartku na piątek moje ciało płonęło a cała skóra drżała. Wewnątrz siebie słyszałam informację, że to dostrojenie. Wydawało mi się, że chodzi o aktywację ostatniego, wtorkowego impulsu. Dopiero wczorajsza informacja o powrocie księżyca dała mi pewność, że chodzi właśnie o pojawienie się drugiego księżyca.

  • Ewa A.
   Sier 18, 2012 @ 19:26:43

   Mieliśmy również w tę noc dziwne objawy – jakby pulsowanie ciała, drżenie rąk i nóg. Byliśmy po długiej podróży przez Polskę /myśleliśmy, że to takie dziwne zmęczenie/- w trakcie której- podziwiałam niesamowite gwiazdy /jakby rój drobniutkich również- nigdy wcześniej takich nie widziałam/- ale nie było Księżyca 🙂 !

 29. Dziadziol :)
  Sier 18, 2012 @ 11:11:37

  jeśli ich statki weszły w orbitę to jakim cudem nie mieli starcia z wojskami etc. ? w końcu mamy radary i inne systemy do wykrywania 🙂

  Dziadziol, jest wzmianka o tym w przekazie, spróbuj przetłumaczyć sobie cały przekaz używając Google translator ❤ Kr

 30. kimba70
  Sier 18, 2012 @ 09:20:30

  Już tu są.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: