Wiadomości z Gai, 17 sierpnia 2012

.

17 sierpnia 2012,  Najpierw, szanowany „Telegraph” Londynu wyszedł dziś z ekskluzywnym wywiadem z ministrem spraw zagranicznych Finlandii, Erkki Tuomioja, mówiąc, że jego kraj musi „zmierzyć się otwarcie z możliwością wystąpienia z  Euro”.

Następnie, w ciągu kilku godzin, CNBC robi wywiad z ministrem Finlandii do spraw europejskich i handlu zagranicznego, Alexem Stubbs, negując Tuomioja.  Powiedział że Finlandia jest „w 100% zaangażowana w euro”
__________________________________

5 amerykańskich reaktorów nuklearnych jest wyłączonych w ciągu ostatnich 3 dni

__________________________________

Potwierdzone: Ekwador przyznal Julianowi Assange polityczny azyl podczas  dramatycznych protestów przy ambasadzie.  Kilka dni temu brytyjskie władze zagroziły, ze siłą wtargną do ambasady aby porwać Juliana, wbrew Konwencji wiedeńskiej o suwerenności ambasad.  Australijska konsularna pomoc jest dla niego wciąż dostępna.

Tłumaczenie: Krystal

4 Komentarze (+add yours?)

 1. idea.b
  Sier 18, 2012 @ 15:23:36

  Stay above politics ……

  Don’t worry yourself
  Everything is everything

  http://teksty.org/beats-and-styles,everything-is-everything,tekst-piosenki

  Connection & Love 🙂

 2. Oualander
  Sier 18, 2012 @ 13:55:12

  Myślę że nasze media głównego nurtu również się zmieniają, ostatnio czytam coraz więcej artykułów ukazujących prawdziwe oblicze wielu aspektów życia na świecie, oto jeden z nich który bardzo mnie zadziwił a jednocześnie ucieszył.

  http://biznes.interia.pl/raport/kryzys_w_usa/news/uwaga-bankierzy-jak-gangsterzy,1831760

  Jeżeli u nas pisze się w otwartych źródłach o takich sprawach jak powyżej to uważam że w USA wzbiera ogromna fala, ludzie w bardzo szybkim tempie zdają sobie sprawę co jest grane i w związku z tym pragną fundamentalnych zmian.

  Cieszmy się kochani i rozsiewajmy ten optymizm wokół, ogromne zmiany są bardzo blisko.

  Piotr. 🙂

 3. Mariusz
  Sier 18, 2012 @ 13:54:50

  Krystal: o tym, że nie było uderzenia samolotu mówiono już kilka lat temu w filmie Loose Change, w kontekście Pentagonu. Pisał o tym również Piotr Bein.

  Pozdrawiam serdecznie wszystkich! 🙂

  To prawda, już kilka la temu czytałam w detalach o tym, jak ta fałszywa flaga była zorganizowana – POCISKI UDERZYŁY W BUDYNKI. Jednak zaparkowanie po akcji samolotów WSPOMAGAJĄCYCH AKCJE pod ziemia w Kanadzie jest czymś dla mnie nowym ❤ Kr

 4. Alex
  Sier 18, 2012 @ 11:44:16

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: