Użyjcie swej wyobraźni jako narzędzia

.

Michał, 13 sierpnia 2012

Dzisiaj musimy opowiedzieć o tym okresie, podczas którego dalej przechodzicie przez kolejne energie, oraz o zmianach w waszym świecie, które również nieustannie narastają.

Tak jak was ostrzegaliśmy, podejmowane są wszelkie wysiłki, aby odmalować te przemiany albo jako coś zwyczajnego, albo jako coś, czego należy się bać. Wybór należy do was. Te zmiany nie są ani czymś zwyczajnym, ani strasznym.  Wynikające z nich załamanie się struktur kontroli niedługo stanie się oczywiste.  Istnieje rzecz jasna wielu ludzi, którzy odmawiają uwierzenia w cokolwiek innego niż to, co mówią im wasze media.  Jednak nawet to szybko się zmieni.  Stara gwardia zbudowała system kontroli oparty na pieniądzach, a teraz odkrywa, że siedzi na drugim końcu tej huśtawki, że się tak wyrazimy. Pojawi się o wiele więcej pieniędzy, niż im się kiedykolwiek śniło i nie będą mieć nad nimi kontroli.  To już jest w drodze, ale najpierw trzeba będzie zaspokoić najbardziej oczywiste potrzeby.

Możecie odkryć, że ci, o których wam mówiono, że są waszymi wrogami, okażą się być w istocie waszymi najbliższymi osobistymi sprzymierzeńcami.  Niektórzy starają się przeforsować te sprawy, gdyż żadne inne rozwiązania nie zostały zaakceptowane.  Prosimy was, żebyście nie słuchali żadnego straszenia, a pojawi się tego trochę.  Świadomie lub nie, wielu ludzi przez chwilę będzie wierzyło w te stare historie. Po prostu akceptujcie to, co do was przychodzi i nie zwracajcie uwagi na całe to negatywne zamieszanie. W krótkim czasie to wszystko się rozwieje.

Jeśli chodzi o parę następnych tygodni zmian osobistych, będą one o wiele większe niż te, których doświadczyliście przedtem.  Przygotowaliście się do nich jednak, więc nie powinniście mieć z nimi żadnych problemów. W rzeczy samej wielu z was będzie w stanie przyswoić to wszystko łatwiej w miarę rozwoju tego procesu. Przekazaliśmy obraz ciał energetycznych, które stają się tak naładowane, że zaczyna to wpływać na fizyczność naszego czanelera. I na tym to właśnie polega.

Zwracajcie uwagę na to, w jaki sposób teraz o sobie myślicie.  Jaźnie, jakie stwarzacie od tego momentu, będą pod coraz większym i oczywistszym wpływem waszych myśli i uczuć na wasz temat.  Uczyńcie z tego zaletę, a czemuż by nie?  Stwórzcie siebie takimi, jakimi naprawdę chcecie być.  Zacznijcie przejmować kontrolę nad swym własnym życiem.  Teraz ujrzycie, czemu jest tak ważne, żebyście kochali samych siebie.  Nie mamy na myśli zachłannego skoncentrowania na sobie.  Mamy na myśli szacunek dla tego kim i czym jesteście.

Uczcijcie samych siebie.  Użyjcie swej wyobraźni jako narzędzia.  Bądźcie tym, kim chcecie być.  Niech odpadną te rzeczy z przeszłości, których już nie chcecie ze sobą nieść.  Teraz jest to dla was możliwe. Tak naprawdę jest to niezbędne. Uwielbiamy piosenkę, która była popularna nie aż tak dawno temu. Niech będzie wasza. „Nie martwcie się. Bądźcie szczęśliwi.” {“Don’t worry.  Be happy.”}

Jesteśmy coraz bliżej was. Kroczcie z nami codziennie. Niedługo znów się odezwiemy. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 13 sierpnia 2012
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/08/13/use-your-imagination-as-a-tool-michael-channeled-by-ron-head/

Przetłumaczyła wika

16 Komentarzy (+add yours?)

 1. JerseyMac
  Sier 20, 2012 @ 16:22:28

  Wymyślaj swój świat bo to co myślisz kreuje twoją rzeczywistość. Gdy emanujesz smutkiem, twój świat będzie smutny, gdy złością i nienawiścią, taki będzie właśnie twój świat. Gdy tryska z ciebie radość, twój świat będzie radosny. Pomyśl teraz w jakim świecie chcesz żyć i zacznij go tworzyć. Jak? Po prostu… zacznij promieniować tym co chcesz żeby było w twoim życiu a rzeczywistość odbije ci to jak w lustrze. To prawo działa na nas wszystkich lecz nie wszyscy jeszcze jesteśmy tego świadomi. Co robisz gdy chcesz żeby twoje odbicie w lustrze się uśmiechnęło? Namawiasz je do tego? Czy może straszysz, że jeśli się nie uśmiechnie to więcej na nie nie spojrzysz? Hmm… Nie. Aby twoje odbicie lustrzane się uśmiechnęło, to TY musisz uśmiechnąć się pierwszy. Eureka! Prawda jakie to proste? Gdy ty się uśmiechniesz, twoje odbicie w lustrze nie będzie miało innego wyjścia tylko też się uśmiechnąć. Tak więc gdy chcesz aby coś się zmieniło w twoim życiu to TY musisz pierwszy to zainicjować i poczuć a odbije się to w lustrze twojej rzeczywistości na pewno.

 2. Michał Zieniuk
  Sier 19, 2012 @ 19:17:05

  Powiedz mi o co ci w ogóle chodzi
  powiedz mi po co ci te kombinacje
  nie musimy się katować
  nienormalną sytuacją
  nauczymy się kochać
  przestaniemy się bać
  życie stanie się muzyką
  stanie się to co ma się stać
  to co czujesz, to co wiesz
  to co czujesz, to co wiesz
  to co czujesz, to co wiesz

 3. gold account
  Sier 18, 2012 @ 06:34:57

  Nic nie jest takim jakim się wydaje. Co widzisz jak twój sąsiad, albo człowiek w Peru lub południowej Afryce, który być może właśnie spogląda przez okno i patrzy na gwiazdy? Widzicie być może to samo. Ale jeśli fizyka kwantowa ma rację – a ma rację – to obraz powstaje dopiero poprzez obserwatora. Ty sam decydujesz w ciągu kilku sekund jak wygląda obraz życia. Ty tworzysz jako obserwator. Spójrzmy jeszcze raz na 2012. Kto co stworzy? Jest możliwe że wiele rzeczy, które wydarzą się na zewnątrz, wydarzą się dlatego, że człowiek stworzy wychodząc z kolektywu, poprzez pakiety myślowe (myślokształty) które wyłowi z pola morfogenetycznego i które zainspirują do tego co można zobaczyć, co można pomyśleć i co jest do zrobienia. Jest też możliwe, że człowiek który zmienił się w głębi serca nie podlega wpływowi ziemskich gier i żyje we własnym świecie? Byłby to słoneczny, pełen pokoju 2012 rok. Pomyśl o tym trochę. Warto jest pójść za tą myślą. Będzie to oznaczać, że wszystko jest potencjalną opcją i powstaje dopiero kiedy obserwator to aktywuje. Tak powstaje miliardy światów jak wielu ludzi, którzy przeżywają podobne, bo są uformowani z banku myśli, również poprzez tych, którzy codziennie poprzez giełdę, reklamę i nawykowe kupowanie utwierdzają nadzieję na szczęście. Jak na karuzeli która się kręci i kręci. Może masz ochotę z niej zeskoczyć i zbudować sobie własną karuzelę, aby być własnym obserwatorem, a przez to twórcą?

 4. wika
  Sier 18, 2012 @ 00:07:11

  „Planeta Ziemia zmienia się teraz w przygotowaniu na to, co nadchodzi. Wyobraźcie sobie gigantyczną falę wody podobną do tsunami, która się zbliża by zmienić wszystko, co napotka na swej drodze. Zanim ta fala nadejdzie, woda najpierw kieruje się w stronę oceanu i wydaje się tworzyć falę przeciwną w oczekiwaniu na ogromną falę, która jest w drodze. To tak, jakby negatywna energia potrzebowała wyciągnąć wszystko zanim pozytywna energia będzie mogła napłynąć i dokonać przemiany. Jest to typowe dla wzorców fal.”

  The Group/ Steve Rother 17 sierpnia 2012
  http://lightworkers.org/channeling/165466/all-levels-evolve-below-so-above

 5. VEGETA
  Sier 17, 2012 @ 20:00:37

  Ostatnio poszedłem na badanie USG, bo mam zaburzenia układu pokarmowego (co do mojego odżywiania to nikt nie powinien mieć żadnych wątpliwości a jak ma to jego problem). Poza ziołami to chyba lepiej unikać tych leków zwłaszcza, że nawet jak coś się działo to ich nie brałem.

 6. idea.b
  Sier 17, 2012 @ 18:44:46

  Z głębi serca dziękuję Wszystkim „Komentatorom” i oczywiście Krystal 🙂 Wasza wiara w miłość i dobro jest cudowna. Jest bardzo budująca. Dla mnie osobiście bardziej niż przekazy.

  Przytulam Was Wszystkich 🙂

  Wdzięczność & Miłość 🙂

  • kimba70
   Sier 18, 2012 @ 09:38:07

   To już nie jest wiara, to już rzeczywistość. Nie da sie kłamać, nie da sie oszukiwać , bo cię to zżera od środka. Tylko miłość w każdej postaci. To jest majstersztik , perfekcyjne, Stwórcy nie da sie przechytrzyć, odlot. Szczęście , radość delekyujcie się tym. Z łzami w oczach łącze się z każdym na nowej ziemi.

 7. Adela
  Sier 17, 2012 @ 13:43:27

  7 kroków ku przemianie – kilka bardzo praktycznych i mądrych porad -Solara An Ra

 8. kimba70
  Sier 17, 2012 @ 07:28:20

  Eckhart świetnie wyjaśnia z skąd mamy niechciane myśli , jest to również dowód że jesteśmy jednością , nie jeśteśmy rozłączeni, oddzielni tworzymy jedno :http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/08/16/eckhart-tolle-skad-pochodza-nasze-mysli-video/

 9. wika
  Sier 17, 2012 @ 04:21:44

  Miło było przypomnieć sobie wygłupy McFerrina na tym starym teledysku (dzięki, Krystal, że go wkleiłaś :D), a przy okazji znalazłam coś pięknego sprzed dwóch lat – idealnie jak dla nas teraz…sami spójrzcie 😛 :

  • JerseyMac
   Sier 20, 2012 @ 16:21:12

   Świetne wideo, wspaniała piosenka! Mam wrażenie, że Bóg tak właśnie bawi się kreując wszechświat. Od razu przyszło mi takie porównanie do głowy. Poza tym często się łapię przy moich przemyśleniach na tym, że słyszę nagle czyiś komentarz do tego co myślę i zwykle jest to komentarz w formie niezłego żartu. Wtedy pojawia się myśl, że przecież Bóg musi mieć wspaniałe poczucie humoru.

 10. basik
  Sier 16, 2012 @ 23:40:22

 11. EwaB
  Sier 16, 2012 @ 21:34:23

  Wiesci z kosmosu 15.08.2012-wiadomosci od Sandry

 12. horoskop-ek
  Sier 16, 2012 @ 17:32:20

  Dostrzegam wiele zmian, które faktycznie zaczynają się manifestować 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: