Informacja i dezinformacja

.

.

Michał, 10.8.2012:  Skupcie się na swym rozwoju i bądźcie odporni na wszelkie próby rozproszenia was

To ważne, że rozmawiamy z wami znów tego dnia.  Otrzymaliście mnóstwo nowych informacji. Dostaliście również mnóstwo przerobionej i rozdmuchanej dezinformacji.  W tym czasie mają miejsce wszelkie możliwe próby wprowadzenia większej ilości strachu i wątpliwości w wasze umysły.

Wielu świetlnych pracowników wciąż jest na tyle zdezorientowanych, że czytają i rozpowszechniają te rzeczy.  „A jeśli się mylimy? A jeśli to prawda?” – myślicie.  Rozumiemy, że tak reagujecie po tych wszystkich wcieleniach indoktrynacji i złych doświadczeń.  Bardzo łatwo dać na siebie wpłynąć w ten sposób.  Drodzy przyjaciele, prosimy was, abyście się powstrzymali od rozpowszechniania tych rzeczy, gdy je widzicie. Byłoby najlepiej, gdybyście je wszystkie ignorowali.

Wydarzą się rzeczywiście takie rzeczy, których wolelibyście uniknąć.  Zawsze tak było.  Ale rozpowszechnianie historyjek przewidujących masowe katastrofy nie służy żadnemu sensownemu celowi.  Moglibyśmy zrobić bardzo długą listę tego, co wam się opowiada, a co podobno ma w tym czasie wywołać powszechną destrukcję.  Moglibyśmy również wskazać na to, że raz po raz słyszeliście, że wszystko jest na właściwej drodze, i że wasz nowy świat zamanifestuje się w ciągu kilku miesięcy. Uważamy, że już pora na to, żebyście wybrali, w który z tych scenariuszy chcecie wierzyć.

Wiemy, że otrzymujecie rozmaite przekazy od aniołów, archaniołów, mistrzów i gwiezdnych ras.  Wiemy, że rozwinęliście zmysł rozróżniania tego, co  jest prawdziwe, a co nie.  A jednak pozwalacie sobie na to, aby tego rodzaju historie wytrącały was ze stanu równowagi.  Niektóre z nich to przewidywania stworzone przez mających dobre intencje ludzi, którzy widzą istniejące okoliczności, ale nie mają pojęcia o przepływie wydarzeń, który wprawiła w ruch Boska wola.  Inne to po prostu odgrzewane stare przepowiednie, rozpowszechniane przez tych, którzy chcą was wyprowadzić z równowagi w jak najwyższym możliwym stopniu.

To wszystko osłabnie, gdy będziemy się zbliżać do waszego ostatecznego przebudzenia, ale ludzie ci nadal będą to robić, aż nie będą mieli się do czego uciec.  Wielu z nich tak naprawdę wierzy, że mają rację.  Wielu po prostu nie chce tego porzucić.  Ale gdy stanie się coraz bardziej oczywiste, że to już się skończyło, wiele osób ‚ujrzy światło’ po raz pierwszy.

W ciągu następnych tygodni pojawi się parę przypływów dobrych wieści.  Wypatrujcie ich i poszukujcie korzystnych możliwości nawet w historiach, które są przedstawiane jako negatywne.  Wasze media jeszcze nie w pełni mogą sobie pozwolić na mówienie prawdy, nawet gdy ją widzą.  Ale dostrzegliście, że testują zakres swojej aktualnej swobody.  Więcej z tego zobaczycie niebawem.

Kończąc naszą krótką dzisiejszą wiadomość: Utrzymujcie swoje połączenie i skupienie na swym wzroście i opierajcie się wszelkim próbom rozproszenia was.  Jesteśmy z wami.  Naprawdę jesteśmy w waszych sercach.  Jesteście bardzo kochani i chronieni.  Żyjcie w spokoju serca, a my wkrótce znów się odezwiemy.  Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/08/10/focus-on-your-growth-and-resist-all-attempts-to-distract-you-michael-channeled-by-ron-head/

Przetłumaczyła wika

17 Komentarzy (+add yours?)

 1. radecki
  Sier 14, 2012 @ 22:29:30

  Do mnie przemawiają ostatnio same dobre wieści 🙂 Może to przez te wysokie wibracje? W każdym razie nie uważam aby na Ziemię miały spaść jakieś wielkie nieszczęścia czy to finansowe czy pochodzenia naturalnego 🙂 Jeśli chodzi o to drugie to 2012 rok jest bardzo spokojnym rokiem. Mimo hiobowych przepowiedni na jego temat o jakich czytałem rok temu 🙂

 2. VEGETA
  Sier 14, 2012 @ 17:36:56

  Ja nie biorę udziału w tym nawet. Dla mnie nie ma już ani informacji, ani dezinformacji.

  • Eńka
   Sier 14, 2012 @ 21:26:19

   Masz prawo do odpoczynku. Proponuję wyjscie do kina ,codzienny spacerek bez względu na pogodę, spotkanie z przyjacielem,nową fryzurę,wesołą lekturę…taniec i spiew chociażby we własnym pokoju….i lampkę czerwonego wina!:)))

   • VEGETA
    Sier 15, 2012 @ 08:38:44

    Wielkie dzięki, ale u mnie nie ma takich rzeczy i na spacer jak chce się ostatnio wyjść to jest same błoto prawie wszędzie. Jakoś wychodzę, a odpoczynek to w moim przypadku będzie długi.

 3. kimba70
  Sier 14, 2012 @ 12:21:05

 4. Ewa A.
  Sier 14, 2012 @ 11:59:39

  Jesteśmy nad Bałtykiem w Jarosławcu, pojawiają się chemtrails… prawie codziennie… 😦
  Dziękujemy za przekaz 🙂

 5. nowa ziemia
  Sier 14, 2012 @ 11:22:24

 6. SKY
  Sier 14, 2012 @ 10:30:26

  Ciągle jeszcze widzę chemtrails nad Londynem…

  • Adela
   Sier 14, 2012 @ 13:28:09

   jak uprawiać świeże powietrze?

  • mary
   Sier 14, 2012 @ 14:01:10

   16 mies. temu zrobiłam oczyszczanie organizmu z metali ciężkich ziołami i od tamtej pory przestałam chorować – przed tym oczyszczaniem – 3 do 4 r w roku musiałam zażywać antybiotyki na rózne choroby – a teraz to tylko wspomnienie , pozdrawiam

   • Miranda
    Sier 15, 2012 @ 19:12:14

    Do Mary bede wdzieczna za podzielenie sie sposobem w jaki sposob to zrobilas moj meil ;astronomiczka@o2.pl z milosciaMiranda

   • Sabrina
    Sier 16, 2012 @ 12:27:56

    Ja również byłabym wdzięczna za podzielenie się ze mną ta informacją:sabrina143@wp.pl

    • Sabrina
     Sier 16, 2012 @ 13:20:35

     Oj, podałam powyżej nieprawidłowy mail. 😉 Prawidłowy:sabrinka143@wp.pl
     Proszę o odpowiedź 🙂

 7. Adela
  Sier 14, 2012 @ 09:15:48

 8. Sonia
  Sier 14, 2012 @ 09:14:43

  bardzo sensowny przekaz, dziękuję! 🙂

 9. horoskop-ek
  Sier 14, 2012 @ 08:50:21

  Kolejny ciepły przekaz – miło 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: