Promujcie styl życia, który ma na celu doprowadzić was do Światła

.

.

Energie wokół przyśpieszają do nowych poziomów, a ci z was, którzy są na nie wrażliwi, poczują wielkie uniesienie.  To wszystko będzie kontynuowane aż do Wzniesienia i do tego czasu będziecie w pełni gotowi.  Niesamowita podróż, którą przebyliście przez dwoistość przez tysiące wcieleń wkrótce zakończy się.  Każda dusza ma możliwość pozostawienia tego za sobą i lepiej jest przygotować się do Wzniesienia samemu.  Wielu żyje z dobrymi intencjami w stosunku do innych, o których często się mówi, że mają złote serca.  Oni także będą wzniesieni, ponieważ Wzniesienie bezpośrednio nie ma nic wspólnego z religią, chociaż niektóre pobożne dusze będą z religijną postawą.

Wielokrotnie mówiliśmy, że wszyscy jesteście jednym i kiedy potraficie zaakceptować, że tak jest i traktować wszystkich innych tak jak siebie samych, to jesteście na dobrej Ścieżce Światła.  Ciemni opuścili swoje Światło, aby promować chciwość zamiast dzielenia się, obojętność na inne dusze, problemy zamiast współczucia i miłości.  Stworzyli wrogów, gdzie ich nie było, zdemonizowali religie, tak że skaczą sobie do gardeł.  Kiedy będziecie potrafili przejrzeć ich plan tworzenia chaosu, to będziecie w stanie odłączyć się od ich energii i rzucić wasze Światło w ciemne obszary, aby je przeobrazić.

Stwórzcie warunki wokół siebie, które podniosą wasze energie, poprzez przyciąganie tylko tego wszystkiego, co jest dobre i czyste.  To dotyczy tego, co czytacie, jakiej muzyki słuchacie i to z czego się cieszycie i co daje wam przyjemność w życiu.  Na przykład wiele filmów i programów telewizyjnych celowo wam zaburza spokój i wypełnia wasze umysły negatywnymi akcjami i obrazami.  Są one przeznaczone do programowania was, tak abyście stopniowo przestali odczuwać i rozróżniać, co jest dobre, a co złe.  W taki sposób, że stajecie się niewrażliwi na zabijanie i niszczenie i nie sprzeciwiacie się, kiedy staje się to waszą rzeczywistością.  Jak znajdziecie spokój wewnątrz i na zewnątrz, jeśli wasze umysły są nieustannie atakowane przez te negatywne obrazy?  Bądźcie bardziej selektywni i cieszcie się rzeczami w życiu, które skupiają się na szczęściu, radości i miłości.

Zbyt długo byliście poddawani na różnego rodzaju negatywności, aż stały się one prawie do zaakceptowania.  To oczywiście było intencją Ciemnych, ale oni nie mogą tego wam narzucić, jeśli wy na to nie pozwolicie.  Niekoniecznie musicie się angażować w przeciwstawianie się im, ale zamiast tego promujcie styl życia, który ma na celu doprowadzić was do Światła i unieść was daleko poza ich niskie energie.  Można to zrobić, ale wymaga to silnej woli i zdolności, aby trzymać się swoich zasad.  Nie musicie podążać za tłumem, tylko żeby być towarzyskim, ale możecie ustanowić swój własny kodeks postępowania.

Drodzy,  nie wygłaszamy wam kazania, ponieważ ostatecznie to wy ponosicie odpowiedzialność za swoje czyny.  To co robimy, to prowadzenie was do osiągnięcia szczęśliwego i satysfakcjonującego życia, dzięki czemu naturalnie wejdziecie na ścieżkę Wzniesienia.  Nie musicie być Świętymi, ale wypełniajcie swoją najwyższą interpretację tego, co oznacza dobre życie.  To nie znaczy, że trzeba posuwać się do skrajności, ale po prostu robić to co możecie, aby żyć w Świetle i pomagać waszym współpodróżnikom.  Jeśli moglibyście wszyscy tak robić, to jak pięknym miejscem byłby świat.  To nie jest mrzonka, że ze Wzniesieniem wasze marzenia spełnią się przekraczając daleko waszą wyobraźnię.

Podczas jak czas mijał i wasze zrozumienie rosło, to naturalnie powodowało, że pojawiało się więcej pytań w waszych głowach.  Zupełnie oczywistym jest , że chcecie więcej szczegółów , kiedy zaczynacie akceptować , że Wzniesienie oznacza dramatyczną zmianę okoliczności.  Wiemy, że im więcej informacji jest wam dane, tym większa będzie łatwość  z jaką zakończycie waszą podróż.  Chociaż czas końcowy prowadzi do nowego początku, w pełni rozumiemy, że chcecie być odpowiednio przygotowani.  W tym celu poinformowałem Michała, ze powinniście otrzymać kopię wywiadu Steve’a Beckow z AA Michałem przez Lindę Dillon z 6 sierpnia. ( link w jęz. polskim)  Jest to dość wyczerpujące wyjaśnienie tego, co Wzniesienie pociąga za sobą i jest dokładne w szczegółach tak , że może być w pełni zrozumiałe. (Wyślę artykuł natychmiast po wysłaniu tej wiadomości).

Dokładna ścieżka, która doprowadzi do Wzniesienia jest nadal niejasna, ponieważ sporo wydarzeń jest skumulowanych w znacznie krótszym okresie czasu niż się spodziewaliśmy.  Więc prosimy, przyjmujcie wszystko tak jak idzie, wiedząc, że w czasie koniecznym, będziecie w pełni przygotowani i posuniecie się do przodu tak jak jest to wymagane.  Jest wiele aspektów w Ujawnieniu, ale nie możemy o tym teraz zbyt wiele mówić,  ale oficjalne potwierdzenie naszej obecności jest dla nas najważniejsze.  Są miliony ludzi, którzy teraz wierzą a w nasze istnienie i mieliście prawie 70 lat, aby dojść do waszych decyzji.  Teraz bardziej niż kiedykolwiek jesteśmy oglądani codziennie na waszym niebie, a my świadomie ustawiamy się tam, gdzie więcej ludzi może nas zobaczyć.

To, co nie jest powszechnie znanym faktem jest to, że utrzymywaliśmy świat w pokoju, zapobiegając rozpoczęciu kolejnej Wojny Światowej.  Zapobiegamy także od wielu lat użyciu broni atomowej. Wreszcie ostatnio zapobiegliśmy ataki pod fałszywą flagą, które były przygotowane, aby rozpocząć wielką konfrontację.  Oczywiście wasze Rządy i Wojskowi nie chcą być zmuszeni do sytuacji, gdy będą musieli przyznać się do takich działań i boją się także konsekwencji takiego działania.  Jednakże to musi się zdarzyć wkrótce i my zwiększamy presję na nich, aby przyznali się do ich kontaktu z nami i pozwolili nam na otwarte wejście między was.  Niektórzy ciągle wierzą, że my mamy zamiar was podbić, ale wygląda to na nadzwyczajną sugestię, gdybyśmy chcieli to zrobić, to dlaczego mielibyśmy czekać do chwili obecnej?  Postrzegamy ten pomysł, jako rezultat wielu lat negatywnego rozgłosu przedstawiającego nas jako potwory czekające tylko, aby was najechać.

Jestem SaLuSa z Syriusza i wskazuję wam, że jesteśmy wzniesionymi Istotami, jak wszystkie Gwiezdne Narody zrzeszone w Galaktycznej Federacji Światła.  Chyba, że są pewne fałszywe relacje naszych kontaktów z wami, jednakże z tego, co nam wiadomo nie ma żadnych przypadków, które przedstawiały by jakiekolwiek formy wrogości wobec was.  Prosimy nie mylić nas z Szarakami, którzy byli odpowiedzialni za porwania i pamiętajcie, że zostali oni zaproszeni na Ziemię przez rząd USA na podstawie wymiany informacji korzystnych dla obu stron.  Błogosławię was wszystkich, moi drodzy,  i jak zawsze kieruję wasze spojrzenia na wielką przyszłość, która na was czeka.

Dziękuję, SaLuSa,

Mike Quinsey. http://www.treeofthegoldenlight.com

Tłumaczenie: Robert, https://soulowicz.wordpress.com/  , edycja Krystal

11 Komentarzy (+add yours?)

 1. Marty1000
  Sier 14, 2012 @ 15:36:20

  A ja czuję się jak „w smole”. Przez jakiś czas jestem pełna zapału, próbuję medytować, kochać innych i być szczęśliwa a potem i tak powraca nienawiść do samej siebie z czym od dawna mam problem. W pamięci mam słowa, że kto nie kocha siebie, nie będzie potrafił pokochać też innych.Wierzę we Wzniesienie i wydarzenia które mają nadejść jednak nie potrafię popracować nad sobą. I czy jest sens w pójściu na studia, skoro wkrótce nadejdzie tak wiele zmian?

  • krystal28
   Sier 14, 2012 @ 20:58:45

   Droga Marty, aby zmienić ten iluzyjny nawyk myślowy nienawiści do siebie, codziennie rano przed lustrem powtarzaj kilkakrotnie z przekonaniem, miłością i szerokim uśmiechem: jestem cudowna, jestem piękna, jestem kochana przez cały wszechświat ponad moje wyobrażenie, w pełni zasługuję na wszystkie wspaniałości tego świata, czy jestem grzeczna czy niegrzeczna, wszyscy obdarzają mnie miłością bezwarunkową, wybaczam sobie i innym szybko i łatwo. Plus to co Ci jeszcze przyjdzie pozytywnego do głowy. Proś tez o pomoc swoich Przewodników w zmianie swoich wierzeń na pozytywne.

   Na początku Twoje ego może mieć opory. Ale gdy nie zrezygnujesz, zobaczysz jak Twój świat zacznie się zmieniać na lepsze – szybko i łatwo. Powodzenia ❤

   • Sabrina
    Sier 15, 2012 @ 00:48:50

    Kochana Sabrino, dziękuję za Twoje rady, pozostawmy jednak tak jak jest, wg mnie zupełnie dobrze 🙂
    Krystal

  • kimba70
   Sier 14, 2012 @ 21:19:27

 2. VEGETA
  Sier 14, 2012 @ 00:28:25

  Ja już nie patrzę na nic tylko postaram się załatwić sobie tzw. żółte papiery i jeszcze coś do tego.

 3. bukaj21
  Sier 13, 2012 @ 21:48:37

  Czy tzw. Szaraki należa do Galaktycznej Federacji światła ?

  Szaraki nie należą do GF. Byli genetycznie stworzeni do służenia Reptylianom z 4-go negatywnego wymiaru. Do GF należą tylko istoty ze Światła – wzniesieni mistrzowie, tacy jak np. Jeszua i St. Germain i Galaktyczne cywilizacje z wyższych pozytywnych wymiarów ❤ Kr

 4. Adela
  Sier 13, 2012 @ 20:14:50

  George Carlin o religijnych zwyczajach

 5. blueray21
  Sier 13, 2012 @ 19:06:41

  Witam,

  Tłumaczenie wspomnianego w przekazie „wywiadu” Steve Beckov’a z Archaniołem Michałem za pośrednictwem Lindy Dijon znajdziecie pod tym linkiem:
  http://2012allabout.blogspot.com/2012/08/aa-micha-0608-wzniesienie-jak-to-bedzie.html

  dziękuję blueray, przekaz umieszczam na stronie głównej, ze względu na jego ważność. Serdecznie pozdrawiam — Kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: