Paszportem do Wzniesienia jest Miłość

.

Oto transkrypt z audycji radiowej, który jest polecany przez SaLuSa w dniu 10 sierpnia 2012, dziękuję blueray21 za udostępnienie! — Kr

Witam ponownie!
 Tym razem Archanioł Michał w dyskusji ze Stevem Beckow’em za pośrednictwem Lindy Dijon.
To jest przebój!
Steve zadaje pytania , a AA Michał odpowiada wprost na pytania dotyczące aspektów Wzniesienia.
Tekst jest długi i może trochę rozwlekły, ale jest to zapis audycji radiowej na żywo, a nie jednostronny przekaz.Warto poczytać, oj warto, takich odpowiedzi wprost jeszcze nie było!
.

Archanioł Michał: Paszportem do Wzniesienia jest Miłość
07 sierpnia, 2012
Wysłane przez Steve’a Beckow

Jest to jeden z najbardziej informacyjnych wywiadów, które słyszałem od Archanioła Michała. Odpowiada na pytania, czy Ziemia zniknie z Trzeciego wymiaru kiedy wstąpi? Czy dzieci i zwierzęta potrzebują przygotowania, aby się wznieść? Czy nasze domy i mieszkania będą takie same? Czy przybędziemy z całą naszą mocą natychmiast dostępną dla nas?

Mówi nam, że paszportem do Wzniesienia jest miłość. W innym miejscu podaje przykład afrykańskiej kobiety, która nic nie wie o Wzniesieniu lub Wniebowstąpionych Mistrzach, itd., ale wzniesie się kto jest czysty i zapewnia nas, że ona wstąpi.

Mówi, że Wzniesienie jest dostępne dla wszystkich. Nie ma wyłączności do Wzniesienia. Bardzo uspokajające. W przyszłym tygodniu będziemy mieli Komandora Ashtar którego mieliśmy wcześniej zaplanowanego, aby rozmawiać w dniu dzisiejszym wraz z AAM. Dzięki Ellen za taką zmianę sytuacji szybkiej transkrypcji.

http://www.blogtalkradio.com/inlight_radio/2012/08/07/an-hour-with-an-angel
Godzina z aniołem z Archaniołem Michałem, 6 sierpnia 2012

Graham Dewyea: Witam, i zapraszam do godziny z aniołem, z Lindą Dillon, channelerką Rady Miłości i autorką Wielkiego Przebudzenia, i Steve Beckow, z 2012 r. Scenario. Jestem Graham Dewyea. Naszym gościem jest dziś Archanioł Michał.

Tak, z tym, więc wasza kolej, Steve.

Steve Beckow: Dziękuję, Graham. I witamy, Panie.

Archanioł Michał: Witam, jestem Michał, wojownik pokoju, delikatny Archanioł Miłości. Witamy. Witam wszystkich. Witamy w czasie rozmowy, połączenia i przejścia, uaktualnienia i czasie stawania się. Witamy w tym czasie, którym dzielimy się razem.

Zacznijmy od zapalenia jeszcze raz mojego jasnego płomienia prawdy, jasnego płomienia błękitu, w każdym z waszych serc, waszych gardeł, korony, waszego umysłu i waszego istnienia.

Tak, wiemy, że uczycie się cierpliwości, i to jest jedna z trudniejszych cnót i zalet ludzi, ponieważ nie jest w waszej naturze, szczególnie w tym okresie przejściowym, stać w bezruchu. Bo nie ma nikogo z was, kto słucha tej nocy, który chce, aby mu przypominać, że ma stać spokojnie i być obserwatorem. Więc pozwólcie nam dostać się do tego i mówić o tym.

Mój ukochany przyjacielu, gdzie chcesz zacząć?

SB: No cóż, Panie, myślałem, że byłoby dobrze dzisiaj spojrzeć na to, co wiele osób chciałoby wiedzieć, co się dzieje i będzie dziać między teraz i Wzniesieniem 21 grudnia, lub kiedykolwiek ma to być. Czego możemy się spodziewać, że wystąpi w naszym ciele, w naszych emocjach, w naszym doświadczeniu życia?

AAM: wiele jest już w toku. A to jest szczególnie prawdziwe dla tych, którzy słuchają tego programu, którzy zdecydowali, na poziomie duszy, na długo zanim jeszcze się wcielili, którzy przechodzą Wzniesienie Gai i Gaią, galaktyczni i intergalaktyczni i zbiorowości ludzkiej, królestwa.

Więc, przede wszystkim, nie odrzucajcie tego, co już miało miejsce. Tak, jest wielu – można by powiedzieć, w rzeczywistości prawdopodobnie chcecie widzieć ich, jako większość – którzy nie są świadomi wielu zmian, które mają miejsce wewnątrz ich ciał, w ich umysłach, w ich Istotach. Ale mimo to nie znaczy, że przesunięcie nie jest już zaawansowane.

Wiecie, że nie jest to krótki proces, i że już się rozpoczął. Często określamy to jako proces 25 lat, kiedy ludzki kolektyw bierze udział w tym przedsięwzięciu, ale bądźmy bardzo klarowni: dla każdego z was, którzy zdecydowali, świadomie i w waszym samym rdzeniu swojej istoty, którzy chcą przejść Wzniesienie i witają je ładnie, chętnie i głęboko w swoim życiu, w swojej świadomości, w swojej istocie, proces ten rozpoczął jeszcze przed ich wyborem reinkarnacji. Tak to trwa już i wzrasta całe wasze życie.

Teraz, czy zostaliście umieszczeni? Ponieważ nie będę używać słowa „zablokowani”. W rzeczywistości, nie będę używać tego słowa w odniesieniu do tego procesu już dłużej. I wzywam was wszystkich, wyrzućcie to słowo i poprawcie mnie jeśli spróbuję go użyć ponownie! Ale pytacie, jakich zmian możemy się spodziewać? A ja proszę każdego z was, spójrzcie na wasze sercach i wasze ciała, wasze środowisko i waszą sytuację.

Waszym jasnym wskaźnikiem tego, co ma miejsce w tym procesie wstępowania jest wasze serce. To jest podstawą waszego istnienia, znając i uznając, że wybieracie miłość, że jesteście bardziej radośni, mniej niespokojni, mniej niecierpliwi, a jeszcze w tym samym czasie chętniej obejmujecie nową przygodę i uwalniacie starą Rzeczywistość trzeciego wymiaru dualności, polaryzacji, wszystkich fałszywych paradygmatów, które zostały utworzone przez osoby trzecie.

W swojej formie fizycznej, zaczynacie czuć się odbudowanymi, i sugerujemy, że nie tylko zewnętrznie, ale od wewnątrz, bo dużo tego następuje z aktywacją części mózgu, w waszych gruczołach i waszych organach, w szpiku kostnym, w waszych subatomowych włóknach, w waszym  DNA, z przejściem od węglowej do krystalicznej bazy. Tak więc również zwracajcie uwagę na wasza formę fizyczną.

Teraz wielu dużo mówiło i dużo było dyskusji na temat objawów Wzniesienia – kosmiczna grypa, zawroty głowy, depresja, grzbiety fali – ale to też zmienia wasze ciało, nie tylko dlatego, że możecie posiadać wyższe częstotliwości, utrzymać wyższe częstotliwości, ale dlatego, że już utrzymujecie więcej energii, większą częstotliwość, więcej miłości, więcej światła niż kiedykolwiek przedtem.

Teraz, co to znaczy w sposób fizyczny? Przede wszystkim to znaczy, że jeśli istnieją sytuacje – mentalne, emocjonalne, przyczynowe – na każdym poziomie, w  waszej postaci fizycznej – i są – to one wyjdą na powierzchnię do miłości, do uwolnienia, do eliminacji. Więc nie zdziwcie się, jeśli pomyślicie, że: „Cóż, robię swoją pracę, i jestem bardzo sumienny w mojej pracy, ale ta sytuacja z astmą, cukrzycą, wydaje się być w zapalnym zaostrzeniu, gorzej niż kiedykolwiek „.

Lub jeśli macie problemy emocjonalne lub zaburzenia równowagi, depresji i lęku, że nagle czujecie się bardziej niespokojni niż czuliście normalnie, to dlatego, że sytuacja, pieczęć lub rzeczywiste zakotwiczenie w waszej fizyczności, zbliża się do powierzchni.

Teraz, gdy to przychodzi na powierzchnię,  jak to się ma do Wzniesienia? Cóż, powiem wam, przede wszystkim, że penetracja każdego z was w tym czasie przejścia przez Matkę / Ojca / Jedność, przez waszych własnych przewodników, przez waszych braci i siostry  z gwiazd, nie zmniejsza się, to rośnie, i szybko rośnie. Więc utrzymujecie więcej energii. A gdy to przychodzi w was, działa także jako środek czyszczący, odkurzacz, gdyż błoto i te rzeczy podchodzą w górę i na zewnątrz.

Ale gdy to występuje także, leczenie odbywa się,  to co znajdziecie niedługo jest tym, że będziecie czuć się bardziej żywi, młodsi – młodsi w ludzkim tego słowa znaczeniu, gdyż nasze poczucie młody i wasze poczucie jest bardzo różne ! Ale wkrótce będziecie pamiętać to wszystko.

Będziesz wyglądać bardziej wibrujący, a więc bardziej młodzieńczy, możemy powiedzieć. Poczujecie, że wasze ciało, wasza tkanka, skóra, kości, wasza elastyczność, wasze narządy, że wszyscy z was będą wydawać się działać bardziej harmonijnie, bardziej skutecznie, jak ci, kim naprawdę jesteście. I tak zwróćcie uwagę na to. Zwróćcie uwagę na kwestie lub właściwości, które chcieliście uzyskać w długim okresie czasu nagle poczujecie jako przełom.
Dam wam przykład wagi. Wielu z was rozmawia ze mną każdego dnia – mówisz do nas wszystkich! – o utracie kilku kilogramów lub o uzyskaniu kilku kilogramów. I co zauważycie, to jest łatwość, z jaką ciało zaczyna się dostosować do tego, co jest idealną konstrukcją dla Was, drodzy. Więc to jest fizyczna sytuacja, której możecie się spodziewać.

Teraz, ten proces Wzniesienia jest kolektywny i jest inkluzywny , a wszyscy są równie mile widziani. Ale ze względu na to, gdzie jesteście w ramach czasowych, niektórzy z was już zaczęli skok, inni z was jeszcze są w opornym czynniku za ogrodzeniem, pozostawieni samotnie nie na ogrodzeniu. Więc, oczywiście, każdy z tych procesów – psychiczny, fizyczny, emocjonalny – postępuje w tym samym czasie.

Teraz pomówmy o psychicznym. Inną rzeczą, którą możecie zauważyć, a które możecie zmierzyć w sobie – bo to jest to to, o co naprawdę pytacie – każde z waszych serc, tych z was, którzy słuchają, wasze serca wołają i mówią do mnie: „Panie, skąd mam wiedzieć? Jak mogę być pewien? ”

Innym sposobem, moi umiłowani, jest zrobić to z wasza bystrością umysłu, włączając zainteresowania sprawami ciała mentalnego (i, drogi Steve, już przeżywasz to z aktualnie) pamięcią, zainteresowanie w psychicznych manewrach i dramatycznych skokach – to jest jeden z kwantowych skoków, które każdy z was podejmie – milowy krok w to, co można nazwać bystrością umysłu czy ostrością.

Więc pomówmy najpierw o spadku zainteresowania. Teraz ty i wasza channelerka i koło mojego ukochanego Radia InLight miało jakieś rozmowy, które podzielam tej nocy ze słuchaczami o nie odczuwaniu, że nie otrzymujecie wystarczająco dużo informacji, a potem w innych momentach czujecie, że nie macie żadnego zainteresowania w konsumowaniu wielkiej ilości informacji, którymi jesteście karmieni.

Wy, zbiorowo, jesteście w miejscu, i byliście cały ten rok, i również znaczną część ubiegłego roku, i dla niektórych z was, od wielu lat, gdzie następuje w was przejście od ery informacji elektronicznej do wieku twórcy. Teraz nie jest to tylko termin dla intelektualnego wyjaśnienia, jest to termin do identyfikacji kolektywu, i to obejmuje każdego z was, słodkie anioły, którymi jesteście.

Więc to, co zauważacie w sobie, i jak możecie śledzić swoje postępy, powoduje, że zainteresowanie konsumpcją informacji ulega zmianie. Teraz, to nie znaczy, że nie jesteś zainteresowani, ciekawi i napędzani, aby usłyszeć, dowiedzieć się i poznać prawdę. W rzeczywistości, to staje się palącą pasją. I dlatego zaczynamy każdą z naszych sesji wspólnie przez zapłon tego płomienia i pomagamy mu palić się jaśniej, aż naprawdę wszystko skonsumuje.

Więc stajecie się coraz bardziej wymagający również w tym, co chcecie konsumować jako informacje, ale wasze ciało mentalne również równoważy się. Większości zbiorowości ludzkiej żyły i żyją przede wszystkim w ich psychicznym kwadrancie, i oni robili, to przez tysiące lat. W waszych kulturach – i to nie ma znaczenia, wschód lub zachód, północ lub południe, niestety – umysł i ego, osobowość, stały się najważniejsze, królem.

Tak, jedna z rzeczy, które występują jest to, że wasze ciało mentalne staje się coraz bardziej w harmonii z tym, kim naprawdę jesteście. Tak więc, dla tych z Was, którzy być może nadmiernie pobudzili ciało mentalne, uznacie, że wycofacie się nieco i że wasze zainteresowanie rzeczami, którymi ciało mentalne zajmowało się weźmie  nie pełną emeryturę, bo to nie jest cel z tego, ale na pewno weźmie urlop.

I to będą przypływy i odpływy. To przypływ i odpływ jak pływy morza, jak grzbiety, i jak doliny. I to co zastępuje to, to zrównoważenie odbywa się, gdy  zmierzacie nie wchodzić głębiej do waszego ciała emocjonalnego – choć niektórzy z was również potrzebują przywrócenia równowagi – ale zmierzacie bardziej do swojego duchowego ja, waszej bytności. I prosimy, abyście na to pozwolili.

Teraz częścią tego odwrotu urlopowego dla ciała mentalnego jest również to, co my, w ludzkim języku, nazywamy ściemnieniem niektórych wspomnień, lub ściemnienie waszej ostrości. Niektórzy z was poczują, że nie mogą pobrać informacji lub wspomnień – i są one powiązane – tak szybko i tak płynnie, jak wiecie, że byliście zdolni. A dla niektórych z Was, drogie serca, jest to trochę przyczyną niepokoju.

Tak, więc jestem tutaj tej nocy, aby wam powiedzieć, że cokolwiek robicie, Ukochani, przestańcie się martwić. Oddajcie wasz strach mnie, dajcie go waszym przewodnikom, dajcie go uniwersalnej Matce, ale nie trzymajcie się go. Niektóre z waszych wspomnień są, można powiedzieć, wygaszone, ponieważ są natury emocjonalnej, które już wam nie służą. Nie przyczyniają się do waszej całości, do miłości, do ekspansji, one są sytuacjami, które były obsesją na punkcie i złapaliście je niczym parcha na swojej skórze, przez lata, nadszedł czas, aby po prostu odpuścić, uwolnić je.

Ale jest to również, aby pomóc wam w tym oczekiwaniu i powitaniu nowej przygody. Teraz, gdy te małe zmiany będą miały miejsce – i dla niektórych z was to są dni, dla niektórych z was to tygodnie, a dla niektórych z was to miesiące – to co znajdziecie, to jest to, że obudzicie się pewnego ranka i poczujecie tą jasną klarowność umysłu i wyraźniej niż kiedykolwiek czuliście. Jak to  mówimy, plan, plan uniwersalny, Matki, nie jest usunięciem zdolności umysłowych. Wręcz przeciwnie, jest to po to, abyście byli w pełnej harmonii i równowadze ze swoimi sferami.

I tak nastąpi to dość szybko. Poczujecie się jakby ktoś przekręcił włącznik światła z powrotem. Ale to dlatego, że przeszliście przez ten okres ponownej harmonizacji, i to co znajdziecie, to jest to, że jesteście w równowadze, więc nie spędzacie całego swojego czasu w ciele mentalnym lub psychicznych zajęciach. To co zrobicie następnie, to  użyjecie go (czasu) w harmonii z waszą sferą emocjonalną, waszą fizyczną rzeczywistością, i nie tylko waszego ciała, ale rzeczywistością Gai, aby następnie rozpocząć w pełni wejście w Wasze partnerstwo współpracy twórczej ze sobą, ludzkością, waszymi gwiezdnymi braćmi i siostrami, królestwami, i nami.

Tak, to jest zrównoważenie emocjonalne, to jest psychiczne i fizyczne. To nie dzieje się niezależnie, to się dzieje nieprzerwanie, ale czasami również w tym samym czasie, jednocześnie. Więc nie możecie powiedzieć: „Teraz jestem w psychicznym uzdrawianiu, teraz jestem w emocjonalnym uzdrawianiu, a teraz jestem w fizycznej regeneracji.” Więc to wszystko jest splecione, plecione, i będziecie doświadczać tego typu jeszcze bardziej niż objawów wzniesienia, jak je nazywacie. Nie jest tak, że objawy Wzniesienia znikają, po prostu, są one nakrywane przez ten większy proces.

Teraz, pytaliście mnie pod względem ram czasowych. Kiedy wiecie, że bystrość umysłu się wyostrzyła i emocje czujecie bardziej przejrzyście, bardziej zrównoważone, a wasze ciało czuje się żywy i młodsze, więc będziecie też wiedzieć, że jesteście w swoim punkcie pełnego Wzniesienia.

Teraz,  już powiedzieliśmy, niektórzy przejdą ten portal w ostatniej chwili, kopiąc i krzycząc. Wszyscy są mile widziani. Ale jest grupa z was, którzy są już znacznie zaawansowani, którzy już doświadczają każdej rzeczy, o których mówiłem.

Teraz, zanim otworzymy inne pytanie, chcę też powiedzieć, jesteście jeszcze, niektórzy z was, doświadczają integracji, a intensywność tej integracji, z miłością Matki / Ojca / Jedności z grzbietami wielkich energii i klarownością i dolinami. Teraz przejdźcie do serca Jedności i to pomoże wam.

Ale nie sądźcie, że proces zakończy się tylko dlatego, że rozmawialiśmy o tym wcześniej. To jest ludzkie niezrozumienie, i to jest niezrozumienie  waszej społeczności. Ponieważ istnieje system wierzeń, którym jesteście karmieni są tak szybko i tak wieloma informacjami, że myślicie, „Och, czytałem to. Więc to jest zrobione”. To nie jest tak. Jest to jeszcze w toku. Jest to progresywne. Jest to proces. To nie jest po prostu dla Was, do których mówię, tylko chwilą w czasie.

Niektórzy z was powiedzieli do mnie: „No cóż, jestem zdenerwowany. Dlaczego zdecydowałem, że muszę przejść przez ten wydłużony proces i doświadczenia, gdy inni będą mieli chwilę po prostu przekręcając włącznik? Chciałbym już mieć ten wybrany moment przebudzenia. ”

Drogie serca, jest to jest wasza posługa. To jest tym, co powiedzieliście Matce/ Ojcu  / Jedności i do wszystkich – do Rady, do Społeczności Nieba, do gwiezdnych braci i sióstr „. Pójdę i przygotuję drogę” To jest jak sadzenie nasion na polach, więc, kiedy wiosna przychodzi, jest dosłownie coś, co rośnie, a tym samym ma być zebrane. To jest to, co robicie. I tak, to dlatego, że jesteście silni, jesteś przywódcami, jesteście pokazującymi  drogę. Ale to był wasz wybór, nie nasz.

Czy to odpowiedziało na Wasze pytanie, czy zaczęło odpowiedź na wasze pytanie, Steve?

SB: O tak, tak, Panie. Ale wiem, że niektórzy ludzie zmagają się z tym, jak myśleć o całej kwestii Wzniesienia, i nie mam na myśli tylko ich własnego, osobistego Wzniesienia, ale także Wzniesienie Gai. Niektórzy ludzie myślą, wierzę, że oni się wzniosą, ale nie chcą ruszać się z tego miejsca trzeciego wymiaru. Niektórzy ludzie myślą, że oni – Przepraszam, muszę wyjaśnić – że oni wzniosą się i zostawią trzeci wymiar w ogóle, po prostu znikną z niego, a pojawią się w piątym. Niektórzy, oczywiście, jak powiedziałeś, że niektórzy ludzie będą wracać.

Tak więc, z punktu widzenia obserwatora, z punktu widzenia ludzi pozostających w trzecim wymiarze, czy ludzie, którzy wzniosą się wcześniej – zakładając, że nie wrócą na sekundę, żeby o tym porozmawiać. gdybyśmy mogli – czy oni znikną z pola widzenia w trzecim? A kiedy Gaja się wzniesie, to zniknie z widoku z trzecim? A jeśli tak, to, co dzieje się z ludzi, którzy byli na trzecim, i nie idą do piątego?

Czy moższ pomóc nam zrozumieć, co będzie widoczne w procesie Wzniesienia, proszę?

AAM: Niezwykłe i niepowtarzalne i piękne cechy tego Wzniesienia, tego wspaniałego rozwinięcia Wzniesienia Gai i wszystkich z nią, to jest to, że zachowacie formę fizyczną. Teraz, właśnie dlatego wasze fizyczne ciała ulegają zmianom, zostają skorygowane – ośmielę się powiedzieć zmodernizowane, lub zregenerowane? Bo to jest mieć …. Gaia zamierza nadal mieć formę fizyczności.

Więc to nie jest to, że fizyczność jest opuszczana. Tak nie jest. Tak, to jest utrzymywane. To nie jest tak, że w jednej minucie jesteś w swoim ciele i w następnej już nie masz ciała, że jesteś po prostu w duchowej formie. To nie jest to. Czy jesteście w lżejszej formie? Tak. Ale to nadal forma fizyczności.

SB: Ale to nie jest w trzecim wymiarze, Panie, prawda?

AAM: Zgadza się. Możesz myśleć o Gai jako o bardzo dużym ciele, jakim ona jest, ale tak jak jak ty, ona również rozszerza się i rozwija. I tak przez krótki okres, krawędź Gai będzie ocierać się o górną część trzeciego, który jest doświadczeniem fizyczności. Czy będzie ona zakorzeniona w trzeciej sferze, trzecim wymiarze? Nie.

Ale to, co robicie – i chcę poświęcić czas, aby to wyjaśnić – to idziecie do wyższych światów, wymiarów, ale nadal pozostajecie w sferze 12 wymiarów i 12 płaszczyzn w każdym z tych wymiarów. Teraz, przez zakotwiczenie w piątym do siódmego, to co macie, to jest zdolność wyboru fizyczności, choć ona nie jest tak gęsta jak stara rzeczywistości trzeciego, ale nie jest to sfera, o której myślicie, że jako fizyczna po prostu zniknie .

Teraz, czy to się zmieni? Tak, tak. Ponieważ w piątym wymiarze nie ma miejsca dla tych cech, które ludzie stworzyli i trzymali się ich. One po prostu nie istnieją. Więc to, o co prosicie – i zapraszam do przerwania, drodzy, nie będę sięc obrażać …

SB: Dziękuję.

AAM: … Ci, którzy są w trzecim wymiarze teraz mogą cię zobaczyć. Jest to prawie jak efekt lustrzany: w piątym wymiarze, jesteś w stanie dotrzeć w dół …. Pomyśl o tym tak, jakbym ja działał (był) teraz przed tobą. Widzą cię, doświadczają ciebie, ale oni wciąż mają wciąż trzecio wymiarowe doświadczenia. Ale oni nie będą zdolni mieć tego doświadczenia znacznie dłużej tylko dlatego, Gaia wychodzi całkowicie z niego. Dlatego, aby pozostać z Gaią, wznosicie się, i wznosicie się do wyższych wibracji. Tak, wiemy, że często mówiliśmy inaczej, ale to naprawdę wyższa częstotliwość, gdzie możecie uzyskać dostęp z tego punktu do 12 rzeczywistości.

Teraz ci, którzy nie zdecydują się wznieść, ale oni przygotowali serce, umysł, decyzję duszy, że nie wybiorą nawet na ostatniej chwili, że nie zdecydują się przesunąć, więc oni następnie będą w innym … oni znajdą się  w pakiecie relokacji, pozwólcie nam wyjaśnić to w ten sposób, gdzie będą nadal mieć trzecio wymiarowe doświadczenia, i dla nich to będzie uczucie, jak gdyby nic się nie zmieniło.

Teraz, nie będą na Gai, ponieważ Gaia jest gdzie indziej, ale będą oni w sytuacji, gdzie uważają, że wciąż są na Gai i że to co obserwują jest wciąż to samo – dopóki nie zorientują się, że mają wybór, albo nie umrą . W którymś momencie wrócą do domu. I w ich przeglądzie (życia) oni rozumieją, co się stało, ponieważ nie ma osądu w tym. Jest tylko żarliwa oferta i wierzenia, bo nie ma człowieka, czy każdej istoty, w tej materii, która wcieliła się w tym czasie, która nie zrobiła tego świadomie wiedząc, co się wydarzy.

Teraz, czy wielu zapomniało? Tak. Ale są oni otrzymują – świadomie, podświadomie, świadomie, nieświadomie – oni otrzymują od nas wystarczająco dużo możliwości do przypomnienia, a jeśli nie pamiętacie, po prostu powiedzcie: „No, to ma sens. Myślę, że to zrobie. Moje serce, woła do mnie „.

Teraz,  inny kawałek tego, i to jest ten, gdzie zrobiliście  tak wiele sumiennego i pięknego, pięknego przygotowania, i możecie powiedzieć: „Cóż, jeśli oni nie zrobili żadnego przygotowania i nie są świadomi, co się dzieje, więc jak będą przygotowani? ” Zmiany wciąż nadal się dzieją, subtelnie, w całej populacji. Matka i Ojciec nie powiedzieli: „My po prostu nie kierujemy (światła) do tego sektora wierzących lub istot świadomych.” Nie, wszystko, co jest na tej planecie jest poruszane. Paszportem, biletem, punktem wyjścia do Wzniesienia jest miłość. Zawsze tak było. To o co chodzi. Jest to powrót do miłości.

Tak więc, jeśli istota, jeśli kobieta na równinach Afryki, która nigdy nie widziała w telewizorze lub nie odwiedziła 2012scenario, która nigdy nie słyszała o Radzie Miłości, która nie zna, archaniołów, ale która nosi miłość w środku, jej rdzeń , który kocha Gaję i jej rodziny, którą cieszy każdy skarb zachodu słońca i która mówi do przodków, która jest ucieleśnieniem miłości, oczywiście ona się Wzniesie. Ponieważ czystość jest w tym.

Tak, to jest prawdziwym punktem zwrotnym nie tylko zbiorowo, ale indywidualnie. To jest uczucie i uosobienie nie tylko słowa, puste słowa, które słyszymy tak często, puste obietnice. Tak wielu ludzi zapomina głęboki, prawdziwy sens obietnicy lub przysięgi lub zaangażowania. Ale jeśli jesteś ucieleśnieniem miłości, to jesteś gotowy do przejścia.
Czy mogę uczynić to bardziej proste dla was niż to?

SB: Nie, nie sądzę, żebyś mógł. Ludzie nadal próbują wyobrazić co się stanie ze Wzniesieniem. I tak jednym, innym obszarem dyskusji jest, dobrze, czy obudzę się – żeby tak rzec – w dniu 22 grudnia i znajdę się w moim tym samym mieszkaniu? I mogę powiedzieć za siebie [śmiech], mam nadzieję znaleźć nową kwaterę! Ale czy obudzę się w tym samym mieszkaniu, w tym samym domu? Jak to będzie wyglądać? Co się zmieni? Co pozostanie takie samo?

AAM: Wy się zmienicie. Wasze postrzeganie ulegnie zmianie. Wasze serce i wasza zdolność widzenia i postrzegania ulegną zmianie. Wasza zdolność, aby w końcu zaakceptować siebie jako pełnego współtwórcę i kreatora ulegną zmianie.

Więc to nie jest tak, że Ziemia jaką znasz, czy to wasze mieszkanie lub dom, zmienią się, ale wasze postrzeganie tego natychmiast przesunie się. I jak tylko się obudzisz, wyjdź na zewnątrz! Bo będziesz miał postrzeganie Gai, która jest jasna i przejrzysta i lśniąca i ekspansywna poza czymkolwiek, co możesz sobie wyobrazić teraz.

Teraz, co się stanie? Tak, dostaniecie nowe kwatery, drogie serca. A powód jest taki, że rozejrzycie się dookoła i powiecie: „To nie jest tym, co wybrałem. To nie jest tak, jak chciałbym żyć „. I tak się stanie, za pomocą zabawy z kodami tworzenia, od razu zaczynacie  organizować (zestrajać) subatomową energię, molekularne kody do czegoś, co jest całkowicie pasujące.

Piąta rzeczywistość jest znacznie bardziej elastyczna. Myślisz, o trzecim wymiarze, jak o bardzo stacjonarnym (sztywnym), i tak to było, bo stało się zestalone na odstawie fałszywych przekonań. Ale tak nie jest gdzie indziej. I tak możesz utworzyć sobie Taj Mahal 23 grudnia, a 1 stycznia możesz powiedzieć: „To jest zbyt wiele. Jestem samotny” i zmienić układ cząsteczek na dom w Cotswolds. Ale będzie to w fizyczności.

I to będzie w jedności z waszymi braćmi, z waszymi braćmi i siostrami z gwiazd, ludzkość, pójdzie dalej i stworzy społeczności, a nie tylko struktury, bo to jest wtórne. Ale pozwólcie nam zasugerować, struktury, które mają być tworzone są niezwykle piękniejsze niż przyziemne struktury, jakie macie w tej chwili. Tak, są piękne przykłady architektury już piątego wymiaru, miast światła już na waszej planecie. Ale ogólnie rzecz biorąc jest to bardzo dla przeciętne.

Tak więc, nie staramy się stworzyć sytuacji, gdzie mówimy, obudzisz się i pomyślisz, że jesteś albo psychotyczny, masz halucynacje lub że straciłeś wszystko, na czym ci  kiedykolwiek zależało. Nie, to nie ten przypadek. Ale obudzicie się z pełną świadomością, że jest nowy dzień.

I jest błogo. Jest radośnie. Dla was, którzy jesteście drogowskazami, macie uczucie, i to czasami jest uczucie psychiczne szarpaniny i walki, że zostaliście złapani między i pomiędzy nimi. To nie jest wasza wyobraźnia! Jesteście złapani. Ponieważ ustawiacie nową matrycę. Jesteście na czele. Jesteście (istniejecie) dosłownie w różnych wymiarach. I urodziliście się w trzeciej rzeczywistości wymiarowej, do której nie jesteście przyzwyczajeni.

Ale muszę powiedzieć, że ogólnie rzecz biorąc, robicie spektakularne dostrojenie. A wasze współtworzenie – i tak, pozwólcie nam także porozmawiać o tym jedną chwilę. Teraz, drodzy drogowskazy, Wasze  współkreacje i wasze kreacje były skoncentrowane przede wszystkim na przygotowaniu ludzkiego kolektywu na to, co was czeka, na zmiany, do Wzniesienia, do powrotu planu Matki.

Więc wasze kreacje były na piśmie, na blogu, w muzyce, w budowaniu wspólnoty, w uzdrawianiu, w nauczaniu, w pozbyciu się starych sposobów zachowań ludzkich, w wejściu w nowe paradygmaty komunikacji i zrozumienia, rozszerzając swoje serca, fizyczne ja, wasze psychiczne i emocjonalne jaźnie dla każdego w wymianie informacji. Ponieważ nie chcę powiedzieć, że informacja nie jest ważna. Prawda jest niezwykle ważna. Więc wasze kreacje były skoncentrowane przede wszystkim na tym paśmie pomagając dostosować wibracje, pomagając kolektywowi poradzić sobie z tą nową częstotliwością.
Więc kiedy zwracasz się do mnie i mówisz: „Michael, powiedziałeś, że jestem w piątym i zakotwiczam w nowym, ale wciąż mam problemy z moim zdrowiem, z płaceniem moich rachunków, z moim mieszkaniem,” Ja powiadam wam, drogie serca, Tak. Ze względu na rdzenną hojność w waszych sercach, więc zamiast zagwarantować fizyczne potrzeby, waszą kreacja jest opieka nad kolektywem, w przełamywaniu i uwalnianiu oraz wyeliminowanie z nami – ale w rzeczywistości fizycznej – starych paradygmatów.

I za to, nasza wdzięczność jest ogromna. I chcemy, abyście  znali naszą głęboką wdzięczność i nasze zaangażowanie w tej współpracy, bo to jest prawdziwe. To jest prawdziwe partnerstwo. Nie martwicie się o powieszenie nowych zasłony, gdy Wasz syn ma załamanie nerwowe, lub,  kiedy wasza żona ma atak serca. Robicie to, co konieczne i co ma największe znaczenie. I to, jako  drogowskazy jest dokładnie tym, co robicie.

Wiemy, że jako istoty ludzkie, które zamieszkiwały tą płaszczyznę trzeciego wymiaru, nie możecie pomóc, ale pomyślcie w sensie fizycznym. I nie ważne, ile razy mówimy: „To będzie wszystko w porządku, i uwolnijcie to,” wiemy też, że są to wasze punkty odniesienia. Rozumiemy to. I dlatego w psychicznej fazie oczyszczania i harmonizacji jest to, że niektóre z tych przywiązań są przyciemniane, nie zniszczone, ale przygaszone, wyważone.

Kiedy wyjdziecie na dwór i drzewa zaczną śpiewać dla Was, to zrozumiecie.

SB: A trawa i woda?

AAM: Tak! A gdy woda zaprasza nie tylko do popływania lub kąpieli, ale do przyłączenia się w związek, w który chcecie dodać swoje pole energetyczne do jej, jest to zupełnie inne doświadczenie, nie tylko fizyczność, ale z emocjami, z połączenia, z bycia we wspólnocie. To jest przesunięcie.

I zrobić to, mieć to doświadczenie, to jest niepohamowana radość. Dlatego podtrzymujemy ględzenia o radości.

SB: Myślę, że ludzie nie są świadomi tego, Panie. Myślę, że to, czego im brakuje w myśli o piątym wymiarze, to jest własnie zakres błogości i sposób, w jaki ta błogość, że wszystko dzieje się lepiej. Ona poprawia wszystko.

AAM: To prawda, ona poprawia wszystko. Ale jednym z kluczowych elementów poprawy jest obudzona świadomość ludzi. Teraz Gaia przesunęła się znacząco, a nawet przed tym ruchem woda mówiła do drzew i piasku. Kwiaty rozmawiały z roślinami i żabami. Było znacznie więcej harmonii w przyrodzie, w królestwach i Gai, niż ludzie są tego w pełni świadomi.

Tak, tak. Czy będzie łatwiej? Tak. Na przykład mówicie wiele o finansowych obciążeniach. Kiedy jesteście w swoim współtworzeniu, kiedy możecie iść dalej i przypomnieć sobie, jak się splatać cząsteczki i kody, poczujecie, że staliście się dominujący w waszym myśleniu w trzeciej rzeczywistości wymiarowej, nad potrzebami, oczywiście to odnosi się do chciwości i kontroli oraz braku, których już nie ma (w piątym wymiarze).

Teraz jest to dla was trudne, aby nawet wyobrazić sobie, że potrzeby odejdą, aby po prostu jeść na co masz ochotę, bo chcesz mieć doświadczenie, bo jesteście połączeni z naturą tak, że jest wymiana, a więc jesteście też bardziej świadomi tego, co jecie, czym się dzielicie i co przyjmujecie.

Tak, rozumiemy, że wszyscy mają tendencję do myślenia w kategoriach stałej fizyczności, ale drogie serca macie powiedzenie i to jest prawda, „najlepsze jeszcze przed nami”!

SB: No dobrze, Panie. Może pozwól mi interweniować tutaj. Przede wszystkim muszę powiedzieć, Przepraszam Ashtara, że będziemy na pewno mieć go w przyszłym tygodniu. I pozwól mi przedstawienie listy pytań, Panie, i możesz na nie odpowiedzieć, jak chcesz, jak sądzę, w czterech minutach, które pozostają dla nas.

Jednym z nich jest, myślę, że ludzie chcieliby mieć pewność, co będzie widoczne, że się stało, i co stanie się z ich dziećmi i zwierzętami. Czy po prostu automatycznie przejdą z nimi? To pierwsze pytanie.

Drugie pytanie to myślę, że oni chcą wiedzieć, co obserwator patrząc na Ziemię 21 grudnia zobaczy. Czy zobaczy, że Ziemia po prostu zniknie? Czy będzie to wybuch na milion kawałków? Co będzie obserwator widział?

I trzecie pytanie, czy nasze przyjście do piątego oznacza, że mamy całą naszą moc natychmiast, czy będzie istniała nauka, rozwijajacy się proces, który będzie miał miejsce?

I ostatnie pytanie, wchodzimy na – i oczywiście chyba będzie to różne dla różnych osób, ale – czy masa ludności przybędzie na niższy piąty wymiar, pierwszą płaszczyznę lub pod – płaszczyznę piątym wymiarze ? I czy będzie ich doświadczenie na tej niższej płaszczyźnie piątego wymiaru się różnić się od doświadczenia kogoś na wyższszej płaszczyźnie  w wymiarze piątym?

I to są moje pytania, Panie.

AAM: Odpowiem na ostatnie pytanie najpierw, i odpowiedź jest twierdząca. Oczywiście istnieje proces ekspansji, i to będzie otwarcie. Ale to – pozwól mi być jasnym: To jest otwarcie, to nie jest walka. Jest kwitnienie i jest to radosne kwitnienie.

Dzieci i Zwierzęta: Jeśli nie masz zwierzaka, który jest absolutnie zdeterminowany, żeby iść ze swoim właścicielem i pozostać w trzecim, to jest wysoce nieprawdopodobne, całe królestwo zwierząt przechodzi.

Dzieci są niewinne i czyste, nawet te, które nadużywane i zranione. Istnieje słodycz i miłość. Dzieci przechodzą. Więc nie martwcie się o nie.

SB: A z rodzicami, w tym samym czasie?

AAM: Tak, to jest poprawne. Jest to ćwiczenie z miłości. I nie można rozdzielać rodzin, bo byłoby to łamanie serca!
SB: Tak to jest …

AAM: Tak, tak.

SB: … nie jest to konieczne, aby matka chowała swoje dziecko do łóżka, albo … one po prostu przejdą gdy wszyscy idziemy, nie ma nic, co należy zrobić. Czy to prawda?

AAM: Zgadza się.

SB: W porządku. Dobra. Co zobaczymy – no cóż, przede wszystkim, gdy docieramy na niższy wymiar piąty, cze będziemy mieli całą moc, której potrzebujemy natychmiast, lub czy będzie to proces uczenia się? I co zobaczymy …

AAM: Będzie trochę procesu uczenia się, ponieważ można myśleć o tym jako procesie dostosowawczym. Ale to nie jest długie, nie jest uciążliwe, to nie jest trudne. A poziom rozwoju, którego natychmiast doświadczycie będzie tak ogromny, że nie będziecie mówić: „Daj mi więcej, daj mi więcej!”

Będziecie po dniu lub więcej. Cóż, dniu, jak myślisz teraz o swoim czasie i swoich dniach. Ale, tak, nie martwcie się o to. Tak, będziecie mieli rozwój umiejętności. Bo – nie zapomnijcie, co wam powiedzieliśmy! – Każdy z was, drodzy słuchacze, przyniósł wszystkie swoje umiejętności w tym życiu. Nie pozostawiliście niczego w domu. Tak więc będą wszystkie aktywowane.

Dla niektórych z was, nagle staniecie się tak kreatywni w muzyce i sztuce. Dla innych, w końcu, będzie wyjaśnienie fizyki kwantowej gwiazd. Tak będzie otwarcie. Ale czy jest tam miejsce do wzrostu? Drogie serca, wszechświat jest nieskończony, a więc wy też jesteście.

[Muzyka]

I wyjaśnienie Stephena Cooka  o świetle przenikającym Gaię, rozszerzeniu światła, jest to bardzo dobry obraz pod ręką.

Idźcie w miłości i idź w pokoju. Żegnajcie.

SB: Dziękuję bardzo, Panie.

[Koniec]

To jest link do wyjaśnienia Stephena Cooka: http://the2012scenario.com/2012/07/definitions-visions-and-meanings/

Źródło:  http://2012allabout.blogspot.com/2012/08/aa-micha-0608-wzniesienie-jak-to-bedzie.html

19 Komentarzy (+add yours?)

 1. Dariusz
  Sier 16, 2012 @ 16:08:34

  A Ja tylko przygląda się wszystkiemu jak tętni Życiem i pozwala sobie na taki rodzaj uwagi by jak najmniej wprowadzać zmian do tego z czym relacjonuje w trakcie tej obserwacji…
  Z pewnej właściwej perspektywy-Absolutnego Jestestwa Wszystko jest takie jakie Jest-tzn.Jest właściwe.A jaśniej to widać kiedy aspirującemu EGO zdarzy się brak ingerencji w Istnienie procesów Życia…
  Jednak czy EGO zainstalowane w Każdym z Nas pracuje ściśle wg.swojego pełnego pierwotnego oprogramowania?
  Niestety tak nie jest albowiem na jego zaprojektowany integralny pierwowzór zostały nałożone programy dodatkowe w trakcie tzw. życia w wyniku którego doczepiliśmy niezliczoną ich ilość przysłaniając strukturę pierwotną.
  Co z tego wynika?
  To tylko że realizując życiowy plan nie czynimy tych założeń które zostały ustalone jako zadania do wykonania wg.tego algorytmu.Więc można się domyślić że wyrzekając się samego siebie-własnej ścieżki zasilamy w doświadczenia programy „obce”krocząc wg tego co one oferują i proponują?
  Dzisiaj Ludzie pragną wielu rzeczy ale na ile te sprawy korelują z ich własnym zapisem który jest wytyczną do przejścia i zrealizowania?
  Powinno się zatrudnić nieskończoną wnikliwość aby dokonać pełnego wglądu i ustalić tę kwestię co jest częścią Nas a co dostało się i próbuje nas administrować?
  Pozdrawiam Wszystkich i życzę tego wszystkiego czego Każdy z Was pragnie zbadać poprzez doświadczenie całego łańcucha zdarzeń w odkryciu cudzej tożsamości i uwolnieniu się z pod jej wpływu…
  Bądźcie czujni…

 2. Renata B.
  Sier 14, 2012 @ 18:18:16

  Miłość to fascynujące słowo…nie ma jednoznacznej definicji.

 3. blueray21
  Sier 14, 2012 @ 18:17:14

  Kochani,
  To doskonały materiał informacyjny, trochę trudny w odbiorze, ale nie traktowałbym tego jako wyrocznię. Zresztą sam AA Michał w którymś miejscu stwierdza, że poprzednio mówił inaczej na jakiś temat. Więc nadal „nic nie jest wykute w kamieniu” jak anielscy mawiają.
  Do przejścia (w/g „wywiadu”) potrzebna jest intencja, wybór oraz paszport – miłość, i tu nie zawaham się użyć słowa „bezwarunkowa”.
  Oczywiście nie wszystko jeszcze jest jasne, choćby wiek „dzieci”.
  Nacisk Steve na perspektywę tych, którzy nie chcą się wznieść, lub się nie wzniosą, nawet jeśli mogą, też spowodował nie do końca precyzyjne określenie „relokacji”. Na logikę relokowani natychmiast stwierdzą różnicę jeśli zabraknie 90 czy 70% populacji.
  Z drugiej strony w punktach zasadniczych mamy precyzyjne określenia AA Michała. Podstawową cechą tego procesu jest zmiana naszego postrzegania (dojdzie to czego dziś nie widzimy i nie czujemy) oraz naszych możliwości kreacji i tym kontekście każde trzecio- wymiarowe myślenie typu czy będę miał nowe mieszkanie naprawdę nie ma żadnego znaczenia.

 4. Lilia
  Sier 14, 2012 @ 17:21:02

  Duzo dzieciakow siedza w poprawczakach, niektore z nih zabijali ljudzi
  ciekawa jestem czy tez przejda…

 5. Adela
  Sier 14, 2012 @ 16:55:54

 6. Michał
  Sier 14, 2012 @ 13:11:43

  Niestety, mój techniczny umysł przyzwyczajony do konkretów gubi się w tak dużej ilości słów, przenośni, metafor. Przeczytałem to i tylko się sfrustrowałem bo prawie nic z tego nie zrozumiałem. Miłość – OK. Zwierzęta przejdą – OK. Dobrzy ludzie przejdą – OK. Ale naprawdę gdyby ktoś mnie spytał o czym to było – nie umiał bym odpowiedzieć. Kocham przyrodę, kocham Ziemię, kocham dobroć w ludziach ale czy to wystarczy i co tak naprawdę zobaczymy 22-go grudnia? Nadal nie wiem…

 7. Gabriel
  Sier 14, 2012 @ 07:02:10

  Jesteśmy stworzeni z MIŁOŚCI w MIŁOŚCI i dla MIŁOŚCI.
  M’

 8. Roman Miezień
  Sier 14, 2012 @ 06:45:37

  Hymn o miłości

  Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący.
  Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką możliwą wiarę, tak iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym.
  I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał.
  Miłość cierpliwa jest,
  łaskawa jest.
  Miłość nie zazdrości,
  nie szuka poklasku,
  nie unosi się pychą;
  nie dopuszcza się bezwstydu,
  nie szuka swego,
  nie unosi się gniewem,
  nie pamięta złego;
  nie cieszy się z niesprawiedliwości,
  lecz współweseli się z prawdą.
  Wszystko znosi,
  wszystkiemu wierzy,
  we wszystkim pokłada nadzieję,
  wszystko przetrzyma.
  Miłość nigdy nie ustaje,
  [nie jest] jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie.
  Po części bowiem tylko poznajemy, po części prorokujemy.
  Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
  Gdy byłem dzieckiem, mówiłem jak dziecko, czułem jak dziecko, myślałem jak dziecko. Kiedy zaś stałem się mężem, wyzbyłem się tego, co dziecięce.
  Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno; wtedy zaś [zobaczymy] twarzą w twarz: Teraz poznaję po części, wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany.
  Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość – te trzy: z nich zaś największa jest miłość.”
  1 Kor 13,1-13 Z Miłością. Roman z Gdyni

  ❤ Kr

 9. lilos
  Sier 14, 2012 @ 05:08:43

  Miłość – to wszystko mamy w obfitości, wystarczy tylko otworzyć się.
  Pozwólcie, że opiszę moje doświadczenie z przeżyć na ten temat podczas aktywacji 10 sierpnia.
  Leżąc w sarkofagu w Wielkiej Piramidzie w Gizie usłyszałam, jak Ozyrys powiedział, że otwiera mi wrota Nieskończoności i Nieśmiertelności. Miałam wypełnić się pustką, poczułam, że jestem jedynie nieskończenie obszerną ramą (jak framuga drzwi w katedrze). Cały środek zapełniało wielkie NIC. Gdy otrzymałam polecenie, aby, przesłać przez siebie miłość dla całego Tworzenia, poczułam przepływ przez moje „drzwi”. Obserwowałam z zaciekawieniem, jak przechodzi przeze mnie wiatr kosmiczny, prawie pusta ciemna materia z obiektami świecących cząstek, gwiazd. Pomyślałam wtedy, jak proste, łatwe i wzniosłe jest uczucie przyjmowania, doświadczania, oddawania Światła i Miłości Stwórcy, gdy nic nie hamuje tego ruchu.
  Dużo później, gdy z radością skorzystałam z przyniesionego przez Izydę Daru Transformacji – by pozbierać swoje szczątki do Nowego Życia – stałam się jak roślina, która wyciąga rosnące gałązki w bezkresną przestrzeń. Obiecywało to nowe możliwości, budziło radość i oczekiwania,
  Jednak zapragnęłam zatrzymać świeżo poznaną możliwość doznawania kosmicznego ruchu materii, postanowiłam pozostawić w swoim wnętrzu spore otwarte okno, aby umożliwić ciągły, swobodny przepływ światów…

  • Dariusz
   Sier 16, 2012 @ 16:24:19

   Pomiń Ozyrysa wszystko masz zainstalowane w sobie i nikt nie powinien Ingerować w Twoje doświadczenia-Sama możesz sobie otworzyć i włączyć wszystko czego pragniesz-nikogo nie potrzebujesz -Jesteś kompletna i doskonała-usuń ze swej przestrzeni wszystkich powierników-wtedy się zorientujesz na własny kurs…

 10. planetariusz
  Sier 14, 2012 @ 00:30:08

  Miłość wielkie słowa o nieograniczonej mocy. Miłość która zawsze kojarzy nam się z drugą osobą.Lecz sama Miłość jest bezcielesna ,gdy zakwitnie wszystko zmienia .,Świat staje się piękniejszy niż dotąd go zauważaliśmy.Jakbyśmy weszli w inny wyższy wymiar,kwiaty się do nas uśmiechają,ptaki piękniej śpiewają,powietrze jest czyste i przejrzyste,nasycone ozonem.Upaja nas,ludzie się do nas ,uśmiechają,tracimy wagę nasze ciała fruwają,wszystko wydaje się subtelniejsze.Nie zauważamy 3 wymiarowej brzydoty obdrapane kamienice klejnotami architektury się stają.Pryzmat miłości to inny wymiar a myśl,że się z niego nie obudzimy jest cudowna jak idea stworzenia tych wszystkich cudów Bożych. W śnijmy się w wzniesienie Gaji i znajdźmy tam swoje miejsce jako jeden z klejnotów stworzenia Boga Matki/Ojca.

  • Dariusz
   Sier 16, 2012 @ 16:53:54

   Nie wiemy czym Jest Miłość stwierdzić jedynie można że nie Jest słowem ani tym wszystkim co każdy z Nas próbuje o niej myśleć? Ekscytacja Jest ok. ale to jedynie pewien drogowskaz a i motywator Ciekawości która się wzbudza aby nie wirować wokół tego samego.
   Nie można określić Miłości beż całkowitego Jej doświadczenia. Po takim doświadczeniu nie istnieje żadna możliwość aby o tym zaświadczyć w tym stanie Istnienia…
   Każdy może doświadczać rozmaitych odczuć w sobie lecz nikt nie potrafi w pełni ująć tego co odbiera i oddać czego doświadcza żeby czegoś nie przekręcić lub przebarwić…
   Snucie domysłów na temat Czegoś nie oddaje pełni Istoty tego czym to Jest?

 11. Oualander
  Sier 14, 2012 @ 00:28:02

  do idea,b

  Ładnie, bardzo mi się podobało to połączenie prozy i wiersza. 🙂

  wyfrunęło z serca, tak od niechcenia, przytula się do wszystkich, bez wyjątku, do słońca, cienia i całej ziemi stworzenia, nie rozróżnia, lekko płynie, swobodnie tańczy, nikogo nie ominie.

  Rozdajesz te uczucia jak w wieczorynce Maja, nie tylko dla Gucia. 🙂

 12. idea.b
  Sier 13, 2012 @ 22:22:05

  Ah, miłość, miłość, miłość. Łagodność, cudowność i radość miłości….

  Potęga miłości, która nikogo nie omija, nikogo nie pozostawia samotnym, nikogo nie pozostawia niepocieszonym….

  Przez chwilę może się wydawać, że odnaleziona, tak długo zapomniana miłość, odczuwając swą własną błogość i wspaniałość może się wznieść ku Swemu Źródłu kogokolwiek omijając, kogokolwiek pozostawiając, gdyż nie wybrał jej, nie podniósł swoich wibracji. Ale czy tak działa Boży Plan?

  Miłość daje siebie, wszystkim i bez ograniczeń. W naszym splątanym, pomieszanym świecie, dla wielu jest tak abstrakcyjna, tak odległa, że aż nie wierzą w nią. Gdyby przyszła Czysta, tak jak Bóg mógłby przyjść, dla wielu byłoby to zbyt niezrozumiałe, zbyt sprzeczne z tym co myślą o świecie i o tym czym on jest. Nie rozumiejąc przestraszyliby się. Dlatego muszą spotkać Miłość Wcieloną.

  Hospicjum – niektórzy w nim umierający, zrozpaczeni, zgorzkniali. Wojna – cierpiący, oszaleli, atakowani i atakujący. Itd. Czy Miłość ich pozostawi, by czekali kolejne tysiące lat, na następną możliwą „okazję”? Miłość promienieje wszędzie, lecz nie jest to rozpoznane. Ale będzie. Miłość zajrzy do hospicjum, do więzień, sierocińców…. nikogo nie omijając. Zobaczy śpiące Dzieci Miłości, śniące o bólu i samotności. Jej spojrzenie rozświetli to co już jest światłem, każdy atom. I śpiący poczują Miłość, w jednej chwili przypomną Ją sobie. Przyjdzie w znanej im formie z tego świata, by nie przestraszyli się i najłagodniej obudzi. I porzucą sny o bólu, umieraniu, atakowaniu, radośnie przypominając sobie Kim są.

  Miłość nie wpatruje się we własną błogość, choć jest Najwyższą Błogością, nie skupia się na sobie, choć wszystko jest Nią. Miłość daje i Szczęściem Miłości jest widzenie Radości i Szczęścia we Wszystkich wokół, aż po nieskończoność, bez najmniejszego wyjątku.

  Z miłością 🙂

  Miłość, Miłość & Miłość 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: