Wydarzenia w czasie Bramy Lwa

.

.

8 sierpnia 2012

Pozdrowienia dla Obsługi Naziemnej – Tutaj Ashtar z Nowego Jeruzalem

Wielu z was dziś odczuwa zmiany i wysokie energie.  Macie rację!  Dzisiaj Galaktyczna Federacja poszła na przód z planem, który był w przygotowaniu bardzo długi czas.  Wykorzystaliśmy naszą technologię w sposób, w jaki jest bardzo rzadko używana.  Wszystkie warunki zostały spełnione po kolei i uczyniły to możliwym.

Byliśmy w stanie wykorzystać swego rodzaju naturalny przetwornik, urządzenie, które otworzyło  w istocie niewidoczne i bardzo niespodziewane wejście w wewnętrzną orbitę Ziemi.  Byliśmy w stanie wprowadzić bardzo dużą liczbę dużych statków-matek do wewnętrznej orbity Ziemi poprzez kanał transportu używany bardzo rzadko.  To zostało ułatwione przez Wyższe Istoty we współpracy z załogą statków.  Planowanie i trenowanie zabrało wiele lat.  Ta procedura trwała wiele godzin i też będzie kontynuowana przez noc.  Statki wlatują poprzez to przejście w wielkich ilościach i zajmują swoje pozycje podczas tych końcowych zmian.  Czas dobiega końca.

Dzisiaj jesteśmy świadkami odejścia naukowca, który wprowadził zimną fuzję do waszego współczesnego świata.  To jest nasza technologia i sposób, w jaki energia nuklearna powinna być zawsze używana. Używamy jej w naszych technologiach.  Podzieliliśmy się tą wiedzą z nim jakiś czas temu.  Jego eksperymenty były rozumiane jako bardzo cenne, ponieważ one były odpowiedzią na bardzo tanią energię.  Jeżeli ona byłaby wtedy dostępna, to Kabał nie byłby w stanie kontrolować mas.  Iluminaci nie byliby w stanie zgromadzić wszystkich bogactw świata i zepchnąć klasę średnią na skraj przymierania głodem z zagrożeniem wyłączenia świadczeń.  Jego eksperymenty, mówiło się, nigdy nie mogły być kopiowane.  My nigdy nie mieliśmy zamiaru, aby nauka była używana jako broń.  Oglądamy ten scenariusz z naszych Statków i wiemy, że zmiana ostatecznie zależy od was. Bez terminów. Bez broni jądrowej. Bez fuksów.  Zmiana musi przyjść z wewnątrz matrixa.  My pomagamy wam każdego dnia na wszystkie sposoby jakie tylko możemy.  Oferujemy swoją pomoc dla ofiar klęsk żywiołowych i wojny. Oferujemy wsparcie ekologiczne.  Oferujemy zmniejszanie przesunięć płyt tektonicznych Gai.  Oferujemy radę dla głów państw.

Nie będzie żadnych wielkich katastrof.  Nie możemy zmienić momentu w którym to się skończy. Wy jesteście duszami odpowiedzialnymi za to.  Wzięliście za to odpowiedzialność, gdy tylko przybraliście ludzki garnitur i przyłączyliście się do Naziemnej Załogi.

A wy spoglądacie na niebo i krzyczycie „Pośpieszcie się!!!”

Załogo Naziemna!  Zachowajcie czujność!  Słuchajcie mnie: Kiedy to się stanie, zależy tylko od WAS.

Co przez to mam na myśli?

Zrobiliśmy wszystko co jest pozwolone nam przez Kosmiczne Prawo, aby być gotowym do asystowania wam w zmianie.  Wszystko co potrzebujemy od was, to wasza zgoda, jako zaproszenie do ujawnienia Planu dla naszego powrotu na Ziemię i wprawienie w ruch tych rzeczy, które Galaktyczni Ludzie przygotowali do zmiany.

Utrzymujcie swoje wibracje wysoko. Bądźcie w Miłości. Łączcie się z nami poprzez Uniwersalną Miłość, Najwyższą Miłość.  Bądźcie w ekstazie.  Oczekujcie zmian.  Powiedzcie nam i poproście waszych przyjaciół, aby powiedzieli nam – „Zapraszamy was, potrzebujemy waszej pomocy przy zmianach.” Pragniemy, abyście byli Zmianą.  Pragniemy, abyście nie dopuścili nawet przez sekundę do transmisji niskich wibracji, które dają Kabałowi, to czego potrzebują do kontroli waszych egoistycznych umysłów.

Jeśli zauważycie dzisiaj, że cierpicie w jakiś sposób – wiedzcie o tym:  Cierpienie zostało przez was  spowodowane poprzez brak dedykacji do wewnętrznej pracy, którą trzeba wykonać, by zrzucić swoje uwarunkowania i być w kontakcie z waszą prawdziwą Boską Jaźnią.  Jeśli pielęgnujcie przekonania, które utrzymują was żebrzących w ubóstwie, utrzymują was zniewolonych, utrzymują was w złych związkach, złej pracy, złej sytuacji – to musicie zmienić te przekonania!  Puśćcie to!  Jesteście gotowi!  Po prostu puśćcie to!

Zaproście Galaktycznych, Anioły, Wzniesionych Mistrzów do waszych modlitw i medytacji i pozwólcie nam pokierować was w zakończeniu waszego cierpienia.  Zaproście nas do waszego Królestwa.  Weźcie nas za rękę.  Spacerujcie z nami.

Wszystko, co potrzeba to Potwierdzenie, że My Tu Jesteśmy poprzez danie temu wystarczającego czasu.

Zróbcie to teraz w tym momencie.  Zamknijcie oczy i poproście, bo musicie poprosić.

Absolutne cuda wydarzają się dzisiaj.  Zrobiliśmy Wielki Skok w sekwencyjnym przepływie zmiany. Wiele dusz było zaangażowanych w dzisiejszych działaniach i kiedy się dostroicie, możecie wszystko zobaczyć, co miało miejsce. Dziękujemy za wasz udział i uczestnictwo.  WIDZĘ WAS.

Świętujcie!  Czas robi się krótki.

Salut! Lord Ashtar

Przez  Elizabeth Trutwin, 8 sierpnia 2012

http://CosmicAscension.org

tłumaczenie: Robert, https://soulowicz.wordpress.com/,  edycja Krystal

.

Zimna Fuzja, dzięki kimba70 za udostępnienie!

18 Komentarzy (+add yours?)

 1. agata
  Sier 13, 2012 @ 11:34:05

  Wiadomosc dla SZCZESCIEISTNIENIA
  Witaj, mam problem z laptopem od pewnego czasu i dlatego nie pisalam na forum, ale nie o tym chcialam napisac a o wpisie od ciebie w lipcu dotyczacego kodow. Jeszcze nikt nie mowil do mnie takimi slowami, nigdy nie czytalam takich slow, lzy naplynely mi do oczu, az wydrukowalam to i teraz codziennie czytam, to jak balsam dla duszy, zreszta nie ma slow aby okreslic jak dobrze sie czuje kiedy to czytam:) dziekuje ci raz jeszcze:)
  Pozdrawiam i wysylam promyk milosci:)i oczywiscie dla wszystkich rowniez:)

 2. whoever
  Sier 12, 2012 @ 18:10:14

  Bardziej czułam niż widziałam Wasze przyjście 🙂
  Kocham Was i proszę, pomóżcie nam.

 3. Besik
  Sier 12, 2012 @ 17:56:08

  Ja tez bardzo o toprosze i bardzo tego chce 🙂

 4. UlotneMyśli1
  Sier 12, 2012 @ 17:07:13

  Najnowsze, niezależne badania dowiodły, że zimna fuzja zachodzi w ludzkich komórkach:) Tak więc stwierdzenia, że człowiek jest odzwierciedleniem Wszechświata wcale nie są tylko mistycyzmem czy jakąś przesadą:) Pozdrawiam wszystkich o otwartych umysłach i sercach!

 5. Andrzej
  Sier 12, 2012 @ 15:00:47

  Ja Andrzej bardzo proszę Wzniesionych Mistrzów, Archanioły i naszych braci Galaktycznej Federacji Światła o przybycie na Ziemię. Pozwalam i proszę na
  Wasze kierownictwo w zakończeniu naszego cierpienia i zniewolenia. Zapraszam do
  naszego Królestwa i z góry uprzejmie dziękuję. Andrzej

 6. Adela
  Sier 12, 2012 @ 09:23:27

  otwórzcie serca zamiast łamać sobie głowę

 7. Adela
  Sier 12, 2012 @ 09:20:59


  miłość bezwarunkowa – prawdziwa miłość wolna od strachu i oczekiwań

 8. amfereon
  Sier 12, 2012 @ 09:03:23

  Oczywiście i z radością zgadzam się i proszę: Pomagajcie nam , Przyjaciele z GFŚ , żebyśmy umieli pomóc sobie , naszej Matce Gaji i Wam.
  Pamiętam , że w późnych latach 80 ,kiedy ogłoszono,że udało się dokonać eksperymentu z zimną fuzją jądrową , a potem od razu sprostowano, że to był błąd w eksperymencie, napisałem w Anonsach : „Poloneza z silnikiem na zimną syntezę jądrową kupię ” i wydrukowali mi to.Oczekuję , że niedługo będę mógł kupić i samochód na zimną fuzję i zderzak Łągiewki jako opcja podstwowa wyposażenia. Tak ma być!

 9. Grażyna
  Sier 12, 2012 @ 02:19:05

  Ja Grażyna bardzo proszę Wzniesionych Mistrzów, Archanioły i naszych braci Galaktycznej Federacji Światła o przybycie na Ziemię. Pozwalam i proszę na
  Wasze kierownictwo w zakończeniu naszego cierpienia i zniewolenia. Zapraszam do
  naszego Królestwa i z góry uprzejmie dziękuję. Grażyna

 10. kimba70
  Sier 12, 2012 @ 01:57:14
  był silnik magnetyczny do samochodów na yutube ale wycieli

 11. kimba70
  Sier 12, 2012 @ 01:30:26

  dzięki kimba, wstawiam pod przekazem – Kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: