Nic nie jest ważniejsze niż wasz duchowy wzrost

.

Michał: Gdy wasze światło świeci jaśniej, wszelkie światło świeci jaśniej

Świetnie zdajecie już sobie sprawę, że wiele się zmieniło,
i nieustannie się zmienia. Teraz jesteście naprawdę w samym środku tego. Wasza akceptacja i zdecydowanie, żeby wykorzystać to, co się dzieje, dla najwyższego dobra, zaprowadzi was daleko. Nie mierzcie siebie miarą doniesień innych ludzi, ani nie bądźcie zaskoczeni, gdy w swoich nowych jaźniach będziecie doświadczać takich samych, albo zupełnie innych rzeczy. Macie swoje zadania i funkcje do spełnienia, a inni mają swoje. Każde z was jest tam, gdzie ma być, aby zrobić to, co ma być zrobione. W pewnym momencie zaczniecie to rozumieć, ale o wiele dłużej wam zejdzie, by zrozumieć w pełni wpływ, jaki wywieracie na wasz świat.

Nie prosimy, abyście wierzyli naszym słowom. Ufajcie swojej najwyższej istocie, że wasz najmniejszy gest, wasz uśmiech, wasza miłość wywołują reakcje łańcuchowe, które sięgają o wiele dalej poza to, co jesteście teraz zdolni ujrzeć. Być może nigdy się nie dowiecie, jakie cudowne rzeczy zdarzają się tysiące mil i setki dni stąd jako rezultat uczucia otuchy, które wzbudziliście w przyjacielu czy sąsiedzie. W każdym razie gdy wasze światło jaśnieje mocniej, wszelkie światło też się rozjaśnia.

Dla tych, którzy są chętni, proponujemy kolejne ćwiczenie. Kiedy każdego dnia łączycie się z duchem w czasie medytacji bądź modlitwy, wizualizujcie światło, które się w was wlewa i rozjaśnia wasze własne światło coraz bardziej i bardziej. Niech wylewa się ono z was w świat. Poślijcie je gdziekolwiek jest potrzebne. Po prostu spoczywajcie w swoim świetle i wyrażajcie intencję, aby narastało. Poczujcie je. Ujrzyjcie je. Wyraźcie za nie wdzięczność. Poproście, aby wywołało w was wszelkie zmiany, które przyczynią się dla najwyższego pożytku wszystkiego co jest. Niech to, co się dzieje na zewnątrz, samo się sobą zajmie. Ufajcie, że tak się stanie bez waszej uwagi i troski o to.

Waszym aktualnym celem jest przygotowanie samych siebie. Poproście, aby światło zajęło miejsce wszystkiego tego, co jeszcze was mogło powstrzymywać. Jeśli coś w tym rodzaju wyłania się na powierzchnię, pobłogosławcie to, uwolnijcie i zastąpcie światłem. Codziennie wyrażajcie wdzięczność za ten dzień i za to, co wam przyniósł.

Często mówimy wam o energii, częstotliwości, świetle i miłości. Teraz mówimy wam, że intensywność tego, co was otacza, jest taka, że niewielki codzienny wysiłek sprawi, że zaczniecie to czuć, jeśli sobie tego życzycie. To jest wasze połączenie z nami. To jest wasze połączenie z czymkolwiek, co nazywacie waszym Stwórcą. Czas, abyście poszukali tego połączenia i znaleźli je. Tak jak wam powiedziano: „Szukajcie, a znajdziecie”.

Istnieją sprawy, o których nigdy tu nie mówimy. Istnieją sprawy, o których napomykamy w przelocie, ale nad którymi nie zatrzymujemy się dłużej. To może wam wskazać, co jest priorytetem. Nic nie jest ważniejsze niż wasz duchowy wzrost. Wszystko inne istnieje po to, aby ten wzrost umożliwić. Aby wejść na tę górę, możecie pójść długą i krętą drogą, możecie też pójść prosto ku szczytowi. Na bezpośredniej drodze jest mniej wybojów i objazdów. Cała reszta zatroszczy się o siebie.  Widzicie, jeśli ktoś prostą drogą poruszałby się ku szczytowi, wszelkie te zewnętrzne problemy przestałyby istnieć. Ale skoro istnieją jako lekcje, które prowadzą was do domu, i tak się w jakiś sposób rozwiążą.

Zajmijcie się sobą. Zadbajcie o siebie. Po to tu przyszliście. Wasze narastające światło i miłość wywrze wpływ na wszystko inne. Oczywiście kiedy ktoś przychodzi do was po pomoc, pociechę czy uzdrowienie, zróbcie co jesteście w stanie zrobić. Niech serce was prowadzi. Ono jest waszym prawdziwym kompasem.

Radujemy się z postępów, jakie czynicie, oraz z połączeń, jakie nawiązujecie ze sobą nawzajem. Niedługo znów się odezwiemy. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 9 sierpnia 2012
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/08/09/the-brightening-of-your-own-light-brightens-all-light-michael-channeled-by-ron-head/
Przetłumaczyła wika

27 Komentarzy (+add yours?)

 1. Adela
  Sier 13, 2012 @ 13:49:01

 2. Ania.
  Sier 13, 2012 @ 13:02:43

  Dzieje się bardzo dużo..a będzie się działo jeszcze więcej:)Pozdrawiam serdecznie,piękny przekaz.

 3. allright
  Sier 13, 2012 @ 11:42:18

  tak właśnie nie wiążmy się z żadną datą … to rodzi niepotrzebne frustracje…
  bądźmy sobą…z sobą..a wszystko wokół będzie dla nas;)))
  pozdrawiam wszystkich będących w drodze:)))

 4. Michał Zieniuk
  Sier 13, 2012 @ 11:35:31

  Co do ostatniego komentarza chciałbym zmienic link na http://www.youtube.com/watch?v=BHBfTaFDOkY&feature=BFa&list=PL1BE28A9C17C0D5DC z tej playlisty to wzialem dobra jest.

 5. Michał Zieniuk
  Sier 13, 2012 @ 11:12:38

 6. Halina
  Sier 13, 2012 @ 10:19:59

  Witajcie
  czy ktoś może rozwinąć pojęcie „ćwiczenie sekwencji binarnej”?
  Bardzo proszę o info na maila alleksa@o2.pl

  promyczki ❤

 7. ania
  Sier 13, 2012 @ 09:32:54

  Brama do Wzniesienia jest miłość i czystość serca,innej drogi nie ma,z takimi zaletami wzniosa sie wszyscy,nawet Ci którzy o wzniesieniu nie maja zielonego pojecia,bo liczy sie serce nie wiedza.

 8. ania
  Sier 13, 2012 @ 09:03:31

  Wspaniały przekaz A Michała na zywo,pytania i odpowiedzi na temat wzniesienia jak i kto przejdzie.str.Wszystko o wzniesieniu i roku 2012 arkturianie,po prawej str,przekazy sierpniowe.

 9. Sabrina
  Sier 12, 2012 @ 23:23:50

 10. Sabrina
  Sier 12, 2012 @ 22:32:42

  🙂

 11. Dziadziol :)
  Sier 12, 2012 @ 21:43:19

  wiecie co ? ja znam bardzo dobra medytacje . polega na POMAGANIU 🙂

 12. syriusz
  Sier 12, 2012 @ 21:10:41

  jak ma się coś wydarzyć bo tak jakoś nic się nie dzieje ani na giełdach w polityce sam już nie wiem co o tym myśleć, olimpiada się skończyła i też nic . dziwne to dla mnie .

  • kimba70
   Sier 12, 2012 @ 23:11:46

   Bo szukasz na zewnątrz a nie wewnątrz, gdzie masz serce na zewnątrz, dziac to ma sie ale w tobie, lepiej przygotuj się na „bombę energetyczną” , robią co mogą żeby nas przygotować. Idę śladem Dziadziola pomagam jak mogę. Jestem z „Ojcem” cały czas chwile radości i szczęścia są bezcenne. Z pokorą biorę każdą chwilę i z radością witam każdy dzień. Istniejesz po prostu bądz i zamień sie w obserwatora 🙂

   • Soszkin
    Sier 13, 2012 @ 08:41:29

    No tak, racja.. „chcesz zmieniac swiat, zacznij od siebie”.. Tu pelna zgoda, zeby szukac w sobie.. Jednak, poza pieknem wiekszosci przekazow, i czescia duchowa (zmian w sobie) wiele bylo obiecywane, co mialo byc manifestowane/widoczne w naszej rzeczywistosci 3D, a wiec tej, w ktorej nasze oczy i uszy jeszcze dzialaja. Mialy byc aresztowania, coraz wiecej „przeciekow” w mediach mainstreamowych, coraz wiecej mialo sie dziac na niebie.. A tu dzieje sie, co sie dzialo, na niebie nawet perseidy jakby przelatywac nie chcialy, a wydarzenia znow sie przesuwaja w nieznana przyszlosc.. Poza snami nic wiecej do mnie nie dociera, nic nadzwyczajnego sie nie dzieje.. Czytam to wszystki jak s-f i coraz bardziej tak zaczynam to traktowac.. Moze jestem czlekiem slabej wiary, ale trudno wierzyc w takie s-f. Jedyne, co do mnie trafia i czego sie trzymam, to milosc do blizniego, na codzien, w kazdej sytuacji i przy kazdej okazji.. Tego doswiadczylem i wiem, jakie ma to konsekwencje i to dziala.. Cala reszta to bajki..

    😉 pozdrawiam Was serdecznie
    Soszkin

    • kimba70
     Sier 13, 2012 @ 23:57:30

     „milosc do blizniego” to wystarczy już będziesz miał łatwiej.W bezwarunkowej miłości wkraczasz w nowy świat, świat bez ograniczeń, tworzysz co chcesz w 3d przejawia sie to zbiegiem okoliczności zwanym przez niektórych szczęsciem. W 4-5d natychmiast poprzez zmianę molekularną cząsteczek energii jak również możliwe jest przeskakiwanie w różne linie czasowe przez siebie wymyślone. Dlaczego miłość jest bramą. W moim mniemaniu to forma zabezpieczenia przez stwórcę w celu niekrzywdzenia innych swoją twórczością.Wymaga to również pozbycia się ograniczeń wpajanych od dziecka przez system ,opisanych tu na blogu. SF powiadasz 100 lat temu kto myślał że jakaś sonda wyląduje na Marsie w ogóle ilu wiedziało że w ogóle istnieje Mars.Że nie wspomnę chociażby o telefonie komórkowym który chwilowo zastąpił nam wrodzone zdolności telepatyczne.Czemu sie nie wydarzyło to co było opisywane też jest wyjaśnione w tych samych przekazach.Główny cel przebudzenie.

   • Adela
    Sier 13, 2012 @ 10:20:24

    dokładnie TAK – pozdrawiam cieplutko A.

  • Roman Miezień
   Sier 13, 2012 @ 08:45:17

   Drogi Syriuszu.Jeżeli twój komentarz jest związany z oczekiwaniami rezultatów Wielkiej Medytacji na zakończenie Olimpiady to zauważ sam o której godzinie dałeś ten komentarz.Ceremonia zamknięcia Igrzysk rozpoczęła się wczoraj o godz.22.00 naszego czasu.Jeżeli w niej uczestniczyłeś,to chyba jesteś już podróżnikiem w czasie… 🙂 Tak na poważnie,to cierpliwości Syriuszu,troszkę więcej wiary i cierpliwości. Z szacunkiem dla Ciebie i Miłością. Roman z Gdyni

  • Adela
   Sier 13, 2012 @ 10:21:44

   odpowiedź znajdziesz poniżej /r/ewolucja jest w nas samych – gorąco polecam – świetny wykładzik

  • gracja888
   Sier 13, 2012 @ 13:18:38

   Dzieje się bardzo dużo,ale szukaj sercem nie rozumem.Czasem sa to malutkie incydenty,ale jest ich bardzo dużo,a dużo kropli tworzą oceany.Pozdrawiam.

   • abazaba
    Sier 13, 2012 @ 16:43:53

    jakie incydenty hmmm?…. bo normalnie umieram z ciekawości

    • kimba70
     Sier 14, 2012 @ 00:02:55

     To co dzieje sie na świecie jest wysoce nienormalne i nienaturalne w ten sposób Gaja oczyszcza się z starego sposobu bycia , ponieważ nie są to wieści pozytywne z szacunku dla Krystal ich nie opiszę.

 13. Julita B.
  Sier 12, 2012 @ 19:27:03

  Uwielbiam czytać przekazy Archanioła Michała(zwłaszcza tłumaczone przez Wikę).Jest w nich tyle dobrej energii,mądrości.. Czuję się przytulana i wiem,że zawsze mogę zanurkować pod puchowe i bezpieczne skrzydła :-))

 14. Adela
  Sier 12, 2012 @ 19:20:36


  /r/ewolucja jest w nas samych ,

 15. Tirja
  Sier 12, 2012 @ 19:09:04

  Obrazek przy przekazie dokładnie odzwierciedla kolory , które wibrują wraz z radosną energią przekazu. Moc w Nas przebudziła się! DZIĘKUJĘ !

 16. idea.b
  Sier 12, 2012 @ 18:05:16

  🙂
  🙂
  🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: