Zapory pękły i przepływu nic nie powstrzyma

.

Michał, 5 sierpnia 2012

Gdy zbliża się kolejny znacznik waszych postępów, a zmiany w waszej energetyce trwają nadal, pojawia się więcej desperackich prób odciągnięcia was od waszego celu. Niektórzy panikują przy byle sposobności. Inni tak naprawdę cieszą się z dramatów, a jeszcze inni są uzależnieni od strachu. Wolelibyśmy, żeby było inaczej. Jednakże możemy wam powiedzieć, że już dawno przekroczyliście punkt, w którym mogła nastąpić zmiana rezultatu tego procesu.

Równowaga światła i ciemności na zawsze odmieniła wasz świat. Do samego końca mogą się pojawiać usiłowania, by temu przeszkodzić, ale Boski Dekret został wydany i zostanie wypełniony.  Wiara niektórych w inny rodzaj mocy zostanie sprowadzona do zera.  Stwórca tego Wszechświata dawno temu zdecydował o wyniku tego eksperymentu.

Zbliża się data dwóch ósemek, tak szybko po pełni księżyca, że jeszcze nie zdążyliście złapać oddechu, że tak powiem. Tyle wysokooktanowej energii wlewa się teraz w Ziemię, że możecie to wyczuć w dowolnym momencie, kiedy tylko zwrócicie na to uwagę. Jak widzimy, niektórzy lamentują nad tym faktem, choć wolelibyśmy, żeby go powitali i zaczęli świętować. Ci, którzy otrzymali dar widzenia, mogą już zobaczyć, jak blisko są nasze wymiary. Wielu innych ujrzy to w nadchodzących tygodniach. Ta bliskość w rzeczywistości się nie zmienia, natomiast zmienia się wasza percepcja.

Jeśli chcecie się przygotować, zapytajcie siebie, w jaki sposób zareagujecie w dniu, kiedy zaczniecie nas widzieć. W tym dniu wasz świat na zawsze się zmieni. Zastanowienie się nad tym przyniesie wam wiele pożytku. Niektórzy, oczywiście, nie zobaczą tego. To w porządku, gdyż ich wolna wola musi być uszanowana.

Inne bardziej oczywiste rzeczy, które były przepowiadane, już się dzieją. Proszę zauważcie je. Słyszymy codziennie „nic z tego, co zostało przepowiedziane, nie wydarzyło się”. Jeśli ktoś chce w to wierzyć, nic nie możemy na to poradzić. Jednak zmienia się bardzo wiele i, tak jak już wam mówiliśmy, niektóre spośród waszych mediów testują już swoje możliwości powiedzenia wam prawdy. Oglądajcie z intencją, aby te rzeczy odnaleźć, a odnajdziecie je.

Zapory pękły i przepływu nic nie powstrzyma. Trzymajcie się mocno swej wizji waszego nowego świata, a pojawi się on szybciej, niż uważacie za możliwe. Połączcie swoją wolę, swe modlitwy i swe marzenia z całym światłem i z nami, a my doprowadzimy was do nieuchronnego zwycięstwa w przysłowiowym „mgnieniu oka”.

Poczujcie, jak nasza miłość i moc ogarniają was teraz, a my wkrótce się odezwiemy. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/08/05/the-floodgates-are-cracked-now-and-the-flow-will-not-be-stopped-michael-channeled-by-ron-head/
Przetłumaczyła wika

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: