Wszystko się rozgrywa zgodnie z planem

.

.

Galaktyczna Federacja za pośrednictwem Wędrowca Niebios

Pozdrowienia od Federacji.

Choć być może w to nie uwierzycie, wiele z tego, co się wydarza na waszym świecie, zmierza w stronę rozwiązań, które boski plan zapowiadał już dawno temu. Jesteśmy tu, by doprowadzić was do końca tych czasów wątpliwości i pomóc wam w waszej misji. Rozumiemy trudności, jakie powoduje w waszym życiu utrata pamięci o tym, kim jesteście i skąd przybyliście. Troszczymy się o was i jesteśmy tutaj.  Choć możecie nie rozumieć wszystkich działań bądź ich braku na światowej scenie, mówimy wam, że wszystko się rozgrywa zgodnie z planem, który został przygotowany dawno temu, a wy wszyscy jesteście na właściwym kursie.

Wasze media przekażą niedługo doniesienia o wielkiej zmianie wzorców energetycznych na waszym świecie, która została zmierzona i zaobserwowana przez waszych naukowców.  Te zmiany są częścią rozszerzającej się wciąż ekspansji energii, która podnosi wasz świat, uwalniając go z jego splątania. Zwracajcie szczególną uwagę na stopień, w jakim te zmiany zostały zaobserwowane, a zrozumiecie potężne efekty, jakie energia ta wywiera dzisiaj na wasz świat.

Tak, jak zawsze wam mówiliśmy, zmiany jakie widzicie nie pojawiają się jak na hollywoodzkim filmie, ale jako stopniowo rozwijający się zbiór okoliczności, które osiągną swą kulminację w postaci pożądanej zmiany, jaka ma być uzyskana zgodnie z tym planem.  Spodziewaliście się ujrzeć ogromne zmiany w strukturach waszych rządów oraz wspólnot bankowych i biznesowych, ale tego rodzaju wstrząs byłby o wiele za poważny, aby ludzie mogli sobie z tym poradzić.  Te zmiany, jak wszelkie konieczne zmiany, są ze swej natury stopniowe i czasami początkowo niedostrzegalne.  Jednak już się wydarzają i są w toku. Czy nie dostrzegliście subtelnej, ale bardzo potężnej zmiany w tym, w jaki sposób ludzie postrzegają kartele bankowe?  Czy nie zauważyliście spadku częstotliwości naturalnych katastrof na Ziemi?  Czy nie odczuliście zmiany w sposobie myślenia światowych przywódców w tych sprawach, które mają na celu dobro ludzi, a nie jedynie korzyść dla interesów korporacji?  Te subtelne zmiany są wynikiem ruchów, porozumień i działań, jakie miały miejsce za kulisami.

Ostatnio spotkaliśmy się znów na poziomie galaktycznym, aby ocenić do jakiego punktu doszliśmy w tym procesie i co ma zostać zrobione w dalszej kolejności, aby wszystko rozwijało się w kierunku nieuniknionych celów, jakie plan zakłada.  Spotkanie to, które odbyło się znów na jednym z naszych wielkich statków, doprowadziło do pewnego interesującego konsensusu dotyczącego naszej wspólnej sytuacji.  Na spotkaniu tym byli zarówno delegaci z waszego świata, jak i przedstawiciele Federacji.  Wasi ludzie zostali wysłuchani, a wasze uczucia uznane za najważniejsze w tym uzgodnionym stanowisku.  Teraz na serio zabraliśmy się za przeprowadzanie pierwszego z kroków uzgodnionych w tym konsensusie.  Ujrzycie ten pierwszy krok w formie naszej tłumnej obecności na waszym niebie w ciągu kolejnych dni.  Pierwsze posunięcie w ramach tego ważnego programu działania jest już w toku.

Wasi ludzie zaczynają już rozumieć, że wasz świat żył w uścisku Ciemnych.  Ci, którzy są u władzy i mają możliwość położyć temu kres, uświadomili sobie, że ich droga ku temu jest już otwarta, i że opór ze strony ukrytych władców zelżał do stopnia gwarantującego przeprowadzenie akcji w tym czasie.  Dzięki tym śmiałym ruchom waszych własnych bohaterów oraz pierwszemu spośród serii kroków kolejnej fazy planu, jaką już wprowadzamy w życie, mamy nadzieję podnieść energię na waszym świecie w stopniu wystarczającym, aby dojść do kolejnego poziomu i rozpocząć następną fazę niezbędną dla osiągnięcia celu.

Jesteście nadzwyczajnymi istotami ludzkimi.  Uczyliście się tego długo i niełatwo w największej z galaktycznych duchowych szkół i jesteście tuż przed ukończeniem uniwersytetu będącego Harvardem instytucji edukacyjnych.  Wasze usługi są pilnie potrzebne we wszechświecie i zostaniecie przyjęci z otwartymi ramionami i wielkim szacunkiem dla tego, kim jesteście i czego dokonaliście.  Pozostańcie w miłości i determinacji co do pozytywnego rezultatu.  My dla odmiany pozostajemy zawsze w podziwie dla waszych możliwości, talentów, i waszej  żywiołowej duchowej siły.

Bądźcie w pokoju.

Przekazał Wędrowiec Niebios {Wanderer of the Skies}, 21 lipca 2012
http://wandererodtheskies.blogspot.com/
Przetłumaczyła wika

39 Komentarzy (+add yours?)

 1. Mariusz
  Sier 07, 2012 @ 15:45:21

  Podzielę się z Wami wglądem, którego właśnie doznałem. Jesteśmy tutaj w wersji rzeczywistości na drodze do 5D. Właściwie można powiedzieć, że umarliśmy fizycznie na poziomie 3D, nasz główny strumień świadomości jest na drodze do 5D, więc nie doświadczyliśmy tego na szczęście bezpośrednio. Osoby o zdolnościach mediumicznych, mogły w wizjach zobaczyć katastrofy i elity zamykające się w schronach. Katastroficzna wersja wydarzeń miała naprawdę miejsce w 3D.

  Większość Istot Ludzkich jest na drodze do Wzniesienia a przynajmniej otrzyma taką szansę. Jeśli ktoś przekazuje, że jesteśmy nadal w 3D, mówi nieprawdę. W miarę podnoszenia się do wyższych wymiarów nasze możliwości dorównają ustępującym władcom planety. Tym samym ich władza stopniowo zanika. Będziemy mogli posprzątać i naprawić ten świat nawet samodzielnie. Jeśli ktoś próbuje wmówić nam, że jest nam niezbędny, próbuje nam odebrać wiarę w naszą budzącą się moc i uzależnić od siebie. Nieprawdą jest, że negatywni z wyższych wymiarów zostali już definitywnie odprowadzeni z okolic naszej planety. Są tu tak długo, jak długo mają pożywienie w postaci niskich wibracji. Jedynie zagłodzenie wibracyjne może spowodować ich odejście lub przemianę.

  • Józef
   Sier 07, 2012 @ 16:22:08

   Dziękuje Mariuszu, bardzo budujący jest Twój post. Od siebie dodam coś, mianowicie, kiedyś na którymś przekazie czytałem że, że ciemność i negatywność oraz przemoc będą wciąż narastać na świecie aż do osiągnięcia punktu krytycznego, po którym nastąpi zmiana, która zaskoczy wszystkich podsycających negatywizm i zło a więc polityków, elit, naukowców oraz ich popleczników wśród mas, którzy popierają diaboliczny plan zniszczenia ludzkości. Zapewne już zbliżamy się do punktu krytycznego ciemności i jej marionetek na tej planecie. A zatem wytrzymajmy ludzie, czasu dużo nie zostało do ostatecznego rozpadu systemu zła. Pozdrawiam J.

   • Mariusz
    Sier 07, 2012 @ 16:33:56

    Kali Yuga kończy się sięgnięciem dna.
    Można to też porównać do momentu przed uderzeniem wielkiej fali. Zanim to następuje, można zaobserwować coś na kształt wsysania wody w głąb morza.
    Tutaj właśnie jesteśmy.

    Dużo wspaniałej pracy w kotwiczeniu energii transformacji i przekształcaniu ludzkich programów iluzji, zostało wykonane przez „Kosmitów” wcielonych w Ludzi. Wibracje już są odczuwalnie lżejsze. Najcięższa praca za nami. Obecne energie są potężne. Wczorajsze dostrojenie do nich dało się nam odczuć jakby coś elektrycznego / pulsującego przepływało przez ciało.

    • Sielu
     Sier 07, 2012 @ 16:56:11

     Witaj, czy możliwe zatem, że takie różne sensacje w całym ciele, które głównie odczuwałam przez dwie poprzednie noce (ostatniej już znacznie mniej), miało związek z tymi transformującymi energiami? Czułam jakby wszystkie czakry intensywnie pracowały (choć były uciski i nie wiem czy to jakieś bloki czy po prostu przez to że są zamknięte) oraz miejsca z nimi związane. Ogólnie „od stóp do głów”, jak to się mówi. Przy tym nie czułam senności, a wręcz przeciwnie. Nad ranem tylko na trochę udało mi się zasnąć, a wciągu dnia nie czułam senności. Pozdrawiam 🙂

    • Mariusz
     Sier 07, 2012 @ 18:54:19

     Gdyby zobrazować matematycznie wzrost napływających energii – obecnie możemy mówić o wzroście wykładniczym. Nie dziw się więc temu co czujesz. Każdy z nas ma swoją indywidualną drogę i proces leczenia / przemiany. Ciekawe, że nawiązujesz do czakr, ostatnio sporo pracowałem nad swoimi, co zresztą zalecali niedawno Hathorowie.

     Ja od jakiegoś miesiąca czuję regularne kłucia w rejonie czakry serca – otwieranie serca, odpadanie blokującej skorupy. Od kilku dni czuję też mocne, gorące wpływy do czakry splotu słonecznego – leczenie emocji i strachu. Połączenie pomiędzy nimi to przejście z 3G do 4G.

     Pisząc pierwszego posta dzisiaj miałem pełny przepływ pomiędzy wszystkimi czakrami na kręgosłupie. Ale ten stan jako całość był na tyle intensywny, że czakry były właściwie na poziomie tła i trzeba się było wysilić, żeby się na nich skupić. Coś jak stołeczek, który pozwala Ci sięgnąć wyżej i trzeba spojrzeć w dół, żeby go obejrzeć. 🙂

    • Mariusz
     Sier 07, 2012 @ 18:59:38

     Sielu: skoro czujesz tzn., że jest możliwe.

     Gdyby zobrazować matematycznie wzrost napływających energii – obecnie możemy mówić o wzroście wykładniczym. Nie dziw się więc temu co czujesz. Każdy z nas ma swoją indywidualną drogę i proces leczenia / przemiany. Ciekawe, że nawiązujesz do czakr, ostatnio sporo pracowałem nad swoimi, co zresztą zalecali niedawno Hathorowie.

     Ja od jakiegoś miesiąca czuję regularne kłucia w rejonie czakry serca – otwieranie serca, odpadanie blokującej skorupy. Od kilku dni czuję też mocne, gorące wpływy do czakry splotu słonecznego – leczenie emocji i strachu. Połączenie pomiędzy nimi to przejście z 3G do 4G.

     Pisząc pierwszego posta dzisiaj miałem pełny przepływ pomiędzy wszystkimi czakrami na kręgosłupie. Ale ten stan jako całość był na tyle intensywny, że czakry były właściwie na poziomie tła i trzeba się było wysilić, żeby się na nich skupić. Coś jak stołeczek, który pozwala Ci sięgnąć wyżej i trzeba spojrzeć w dół, żeby go obejrzeć. 🙂

    • Sielu
     Sier 07, 2012 @ 20:21:34

     Dziękuję Ci za odpowiedź i pozdrawiam 🙂

 2. bartek
  Sier 07, 2012 @ 15:01:29

  Witam ,mam takie pytanie troche mniej związane z tematem , czy marihuana wplywa negatywnie lub pozytywnie na te wibracje?

  • sebekk
   Sier 07, 2012 @ 15:17:05

   podpinam się do pytania. Jest ktoś kto zweryfikował jej działanie przy wzniesieniu i czy to pozytywny środek do tego celu ? Ja sam zauważyłem dużą podatność na spadki nastrojów i ataki ciemnicy, np. na drugi dzień. Natomiast sam stan po jest świetny i pełen radości. Chyba coś za coś, tak jak by dużo szersze pole równowagi zawierające i więcej światła i potem też niestety więcej cienia. No i ten leń, aby później praktycznie nic już nie robić

  • adela
   Sier 07, 2012 @ 16:47:16

   Bashar ciekawie o stosowaniu środków psychodelicznych jako narzędzi duchowych

  • Transformator2012
   Sier 07, 2012 @ 16:56:35

   Niestety wpływa negatywnie. Do pracy nad wibracjami potrzeba jasnej świadomości tego co się robi i co się ze mną dzieje. Środki odurzające zakłucają świadomość. Narkotyki nie służą Wzniesieniu.

  • Mariusz
   Sier 07, 2012 @ 21:36:48

   Nie stosuj takich środków zbyt często, bo wtedy ich minusy wezmą górę nad plusami. 😉

 3. maniulka
  Sier 07, 2012 @ 14:52:56

 4. miko
  Sier 07, 2012 @ 12:51:15

  Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego Galaktyczna Federacja Światła przez tyle tysiącleci nie interweniowała i do dziś nie interweniuje w obronie do dziś eksterminowanych (chemtrails, szczepionki, rakotwórcze dodatki do żywności) ich braci z planety Ziema.

  Miliony Ziemian giną a oni debatują jak za czasów PZPR.

 5. Józef
  Sier 07, 2012 @ 11:47:34

  „Wszystko rozgrywa się zgodnie z planem” co wcale nie znaczy, że zaplanowano konkretne działania na na ściśle określony dzień czy godzinie. Wszystko co dotyczy wzniesienia nie może mieć określonej sztywnej daty, trzeba o tym zapomnieć. Czas jest związany z III wymiarem i powinniśmy stopniowo w miarę wznoszenia się żyć w „teraz” tym bardziej, że kto jest gotowy i nie jest zobowiązany umową bycia tu do końca może wznieś się indywidualnie (a nie koniecznie w grupie). Wszyscy którzy nam ewentualnie pomagają robią swoje a my też musimy robić swoje i nie możemy liczyć na to , że wszystko zrobią za nas, bo to jest niemożliwe. Wydaje mi się, że te niższe poziomy IV wymiaru już zagościły na ziemi i stopniowo ogarną całą ziemię ( kiedy? nie wiadomo). Następnie część ziemi będzie w IV i V wymiarze. Wzniesienie to proces uzależniony od gotowości do przyjmowania coraz wyższych wibracji.Gwałtowny przeskok nie jest wskazany ponieważ byłby wielkim wstrząsem dla wielu, każdy wymiar ma wiele poziomów a my stopniowo przechodzimy kolejno wzwyż. Róbmy swoje co do nas należy i cierpliwie czekajmy, cierpliwość też jest sztuką.

 6. Renata
  Sier 07, 2012 @ 10:39:32

  „Ujrzycie ten pierwszy krok w formie naszej tłumnej obecności na waszym niebie w ciągu kolejnych dni”-wczoraj w ciągu kilkunastu minut zaobserwowałam kilka pędzących punktów świetlnych w różnych kierunkach. Jeden wysłał mi nawet łunę światła.Było miło.

  • maniulka
   Sier 07, 2012 @ 13:10:31

   Ja w ciągu roku widziałam ufo jakieś 5 razy. Najczęściej wyglądało to tak jak gwiazda poruszająca się nieregularnie, to raz szybko, a innym razem delikatnie zatoczyło mały łuczek błyszcząc to raz mocniejszym raz słabszym światłem. Ale najlepszy był widok jak z dalszej odległości, nad lasem nieopodal mojego domu zaczęło coś nagle startować w górę, kręciło się mieniąc tęczowymi barwami i wydawało właściwie szum podobny do samolotu, ale tylko przy starcie bo za chwilę zmieniło się jakby w czerwonawo-żółtą kulkę i przemieszczało się pionowo powoli i bezszelestnie. Widziałam to rok temu latem. Widział ktoś coś podobnego może?

  • Sielu
   Sier 07, 2012 @ 14:59:01

   Ach w końcu mnie też było dane ujrzeć w dniu wczorajszym jeden zmieniający kolory świecący obiekt. Pozdrawiam 🙂

 7. Ania.
  Sier 07, 2012 @ 09:44:26

  Witam bardzo serdecznie!
  Czytam tego bloga jakiś czas dzięki mojemu Przyjacielowi.Do tej pory nie komentowałam żadnych wpisów,wczoraj jednak wydarzyło się coś,co myślę,ma związek z tym co się dzieje wokół…Mieszkam na stałe w UK,mam konto bankowe w Lloyds,mój partner w Halifax i wczoraj konta bankowe tych banków zostały zaatakowane przez wirusa.dzwoniłam do nich i okazało się,że mają poważny problem.W pierwszej chwili tego nie skojarzyłam,ale po przeczytaniu tego wpisu przyszło mi do głowy,że moze miec to związek z tym co się dzieje,co ma się wydarzyć.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie,
  z Miłością,
  A.

  • Renata
   Sier 07, 2012 @ 18:46:11

   Aniu, ja już kilka tygodni temu prosiłam rodzinę, żeby wyczyścili swoje konta bankowe, teraz okazuje się, że w Polsce klienci jednego z banków już mają problem z odbiorem pieniędzy. Nie wiem jak będzie dalej, ale warto podjąć konkretne decyzje.

 8. kolo
  Sier 07, 2012 @ 07:40:03

  Jak wy chcecie przekonać media? Uważacie że jakiś tam dziennikarz czy komentator napisze lub powie to publicznie. Przecież to co oni piszą i mówią przechodzi przez cenzurę a dopiero po cenzurze może być opublikowane. W innym przypadku taki dziennikarz wyleciałby na bruk. Za komuny mieliśmy cenzurę a teraz mamy jeszcze większą. Jedynie internet jak na razie jest w miarę wolny.

  • Michał
   Sier 07, 2012 @ 09:03:49

   No i właśnie mamy cenzurę mediów. Gdyby kosmici się ujawnili – ot chociażby nad stadionem olimpijskim tak jak to pierwotnie planowali, to nie dałoby się tego ukryć. Gdyby łączyły się z tym jakieś wielkie napisy na niebie uspakajające publikę, to byłby mały szok ale nie byłoby paniki. Wtedy ludzie zaczęliby się interesować tym wszystkim i by się zaczęło!!!
   Aresztowania się ślimaczą, ujawnienia nie widać i taki marazm trwa. Tu musi coś wreszcie ruszyć z miejsca, żeby ci wszyscy ludzie uśpieni w tym 3-cim wymiarze zaczęli się wreszcie budzić. Nas, uświadomionych jest na razie zbyt mało aby coś tu zmienić. Ja jestem za radykalnymi działaniami. Chciałbym aby coś wreszcie ruszyło z miejsca, i myślę, że wy wszyscy też.
   Tak więc czekam z nadzieją…
   Krystal robi wspaniałą pracę prowadząc ten blog i wielkie dzięki Jej za to.
   Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie

 9. marecki
  Sier 07, 2012 @ 02:12:05

  Magdar wolną energię mamy już od dawna tylko wszystko blokowane jest przez ciemnych poczytaj sobie o Nicola Tesla darmowa energia była już 100 lat temu jak by świat wyglądał dzisiaj gdyby wynalazki Tesli weszły w życie,wszystkie te wynalazki i wiele innych są blokowane żeby ludzi trzymać w ciemnocie i dzięki temu parę rodzin na świecie ma z tego pięniądze,w dzisiejszych czasach to jest zimna fuzja czy chodżby wynalazek australijczyka działa na zasadzie odpychających się magnezów przez co wydziela energię.Tak że tego jest sporo i możemy to zawdzięczać ludziom ale co z tego jak narazie nie bardzo wypływa to na światło dzienne ale dzięki Bogu to wszystko się już kończy,i już niedługo będziemy mogli się cieszyć z potężnej technologii jaka jest dostępna od wielu lat.

 10. magdar
  Sier 07, 2012 @ 00:35:02

  Czas oświecić,zwykłych szarych ludzi ,mamy tylko miesiąc nie można zwlekać.Pomysły na forum,przecieki do gazet,mobilizujmy się.

  • lilos
   Sier 07, 2012 @ 03:26:40

   Magdar, myślę, że na oświecanie tych, jak piszesz, „zwykłych, szarych ludzi”, jest już trochę przypóźnawo – dość było pracy włożonej przez „górę” od 1987 roku, wszelkich publikacji, materiałów i kursów aby każdy, który miał dość tego, co jest, załapał się na odpowiednie ścieżki. Teraz stoimy już na peronie, gdzie mamy odnaleźć swój właściwy pociąg do przyszłości zależnie od stopnia wyklarowania, który udało nam się osiągnąć Najmądrzej jest skutecznie łapać wiatr w żagle i na osiągniętej radości pracować jak szybowiec w ciągu wznoszącym, podciągać energię własną i otoczenia, promieniować wokół światłem – jest to korzystne dla całej naszej planety i nie tylko. Niezorientowanym w tym, co się dzieje można już raczej tylko pomóc, aby się zbytnio nie przestraszyli Ujawnienia i sprawić by jak najlepiej przeszli przez wydarzenia, które mają nastąpić. Pewnie do tego przydamy się najbardziej, bo jesteśmy na miejscu i znamy realia. Więc szybujmy i świećmy, Kochani ile się da!

  • Mariusz
   Sier 07, 2012 @ 09:41:08

   Czemu tylko miesiąc? Doświadczenie pokazuje, że mamy dowolną ilość czasu. 😀

 11. magdar
  Sier 07, 2012 @ 00:29:57

  Właśnie chodzi o to,żeby przekonać środki masowego przekazu do współpracy.Jeśli wiadomości i zdjęcia będą powoli zamieszczane w gazetach i tv z pozytywnymi komentarzami,to będzie odpowiednim przygotowaniem dla „Ludu” czyli zjadaczy codziennych seriali i wtedy „Obcy” nie będą obcymi,tylko naszymi siostrami i braćmi gwiezdnymi.Tymi którzy chcą nam pomóc, wydźwignąć nas z ekonomicznej katastrofy,dając nam wolną energię. Późniejszy rozwój wypadków będzie już sam kształtował sytuacje a przy podwyższonych wibracjach energii miłości znikną negatywizmy.Rozwój duchowy zastąpi żądze niezdrowej sensacji.Dobrobyt zlikwiduje niezdrową konkurencje,agresje i korupcje.I przy pomocy GF stopień po stopniu będziemy wchodzić w epokę Złotej Ery.

 12. Transformator2012
  Sier 06, 2012 @ 20:37:53

  Powtarzam ponownie – trzeba zacząć od siebie i od swojego wnętrza.
  Jeśli ktoś oczekuje, że – pokażcie wpierw mi na zewnątrz a potem wezmę się za swoje wnętrze, na próżno może czekać.
  Proszę zrozumcie, jeśli rozwijacie się wewnętrznie, to i to co jest na zewnątrz stopniowo jest dodawane.
  Nie może być tak, że ktoś kto nie jest przygotowany (nie przejawia odpowiednich wibracji) może widzieć i doświadczać czegoś co ma inne wibracje od własnych. Tak się naprawdę nie da.
  Dlatego tylko cierpliwe oraz uparte i konsekwentne dążenie do celu, którym jest wewnętrzny rozwój i kroczenie do Transformacji sprawi, że zaczną się przed nami otwierać nieprzebrane zasoby wielowymiarowej rzeczywistości – a wszystko inne po prostu zostanie względem gotowości dodane!
  Pozdrawiam w Miłości i Świetle!

 13. bartek
  Sier 06, 2012 @ 19:58:09

  Dlaczego nie moga ujawnic sie teraz podobno rzady mialy czas do 4 sierpnia?

  • Gabriel
   Sier 06, 2012 @ 20:30:11

   Witaj Bartku!
   Tu wszak nie chodzi o rządy, tylko o zwykłego, szarego, człowieka – który interesuje się tylko przetrwaniem, serialami i wiadomościami w tv. Szok byłby ogromny, większość z nich, Braci Kosmicznych uważa za Obcych i tych co chcą zniewolić.Aby Bracia ujawnili się, większość ludzi musi zmienić swoją świadomość i uznać, że człowiek nie jest jedynym we wszechświecie.
   Pozdrawiam – M’

   • kimba70
    Sier 06, 2012 @ 22:10:08

    Sedno sprawy ale spoko są nie każda chmurka to chmurka.

   • Michał
    Sier 06, 2012 @ 23:06:03

    Witaj Gabriel
    Zwykli szarzy ludzie od dawna manipulowani przez ciemnych mają zakodowany w podświadomości wizerunek „złych obcych”. Ludzie jak piszesz zainteresowani tylko piwem i serialami nie zmienią tak łatwo swoich poglądów. Tu potrzebny jest mały pozytywny szok, aby ci ludzie zaczęli myśleć. Gdyby kosmici czekali z ujawnieniem aż ludzie zmienią swoje poglądy to moglibyśmy czekać i 300 lat. Ten przekaz jest z 21-go lipca. Jak widać było wtedy uzgodnione i planowane pokazanie się statków na niebie. Dlatego SaLuSa pisał o 4-tym sierpnia. Widocznie wydarzyło się coś, co zmieniło te plany. Pewno za jakiś czas dowiemy się co takiego się wydarzyło. Moim zdaniem kosmici powinni się ukazać i od razu zawiadomić ludzi, że nie mają żadnych złych zamiarów. Jestem za!!!

    • Nowoczesna Amerykanka
     Sier 07, 2012 @ 01:30:19

     to my jesteśmy kosmici

    • blueray21
     Sier 07, 2012 @ 10:07:42

     Nikt nie pisał o ujawnieniu 4.08. To były spekulacje. Salusa i nie tylko mówił o tym terminie w sensie „dead line” dla rządów światowych na rozpoczęcie ogłaszania. Obama urodzin nie wykorzystał.
     Jedynie rząd Australijski ujawnił sporo dokumentów dotyczących UFO, niektóre nawet młodsze niż przepisowe u nich 30 lat.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: