4 sierpnia?

.

Kochani, oto znalazłam na Internecie przekaz o 4 sierpnia, krótko wyjaśniający pozycję kosmitów. 

Trochę dziwi mnie postawa kilku Czytelników, że są aż tak bardzo rozczarowani i przygnębieni tą sytuacją, że za to próbują mi dołożyć swoim gorzkimi słowami (oczywiście takie słowa nie mają szansy na opublikowanie, a osoby te są kierowane do spamu, i tam ich następne komentarze nie są już czytane)

Może dla niektórych osób będzie to zaskoczeniem, ale muszę Wam powiedzieć, że z racji prowadzenia tego blogu z tłumaczeniami swoimi i innych entuzjastycznych pracowników Światła, nie posiadam specjalnych wglądów w przyszłość, ani innych nadprzyrodzonych zdolności.  Nie oczekujcie ode mnie perfekcji, ponieważ jest mi do niej daleko.  Tak samo jak Wy, nie wiem jak to się wszystko w przyszłości potoczy w detalach i tak samo jak Wy, czasem frustruję się, gdy moje oczekiwania a propos procesu Wzniesienia nie spełniają się.  Jedno wiem, że choć staramy się wybierać jak najlepsze przekazy do tłumaczenia, to ten blog, tak jak żaden inny, nie jest odpowiedzialny za Wasze dobre samopoczucie.  Czyż poszukiwanie szczęścia na zewnątrz siebie, tak naprawdę, nie jest mrzonką?   Gdzież o tym czytałam? hmm

Przekazy tez nie są pewne w 100%.  Czasem są zabarwione przekonaniami, nastrojami  mediów lub, szczególnie teraz, manipulowane technologią dezinformacji ciemnych. 

Życzę Wam pogodnej i wesołej niedzieli, pomimo tych kilku sobotnich ciemnych chmurek … życie toczy się dalej…    🙂

_________________________________

.
Komenda Ashtara odnośnie 4 sierpnia 2012 r.: Jesteśmy na igrzyskach olimpijskich!

03 sierpnia 2012

„Pozdrowienia, Kochana Rodzino!  Jesteśmy świadomi ogłoszenia, że mamy pokazać się na waszych igrzyskach olimpijskich w dniu 4 sierpnia, i chcemy zaadresować to na kilka sposobów.

Po pierwsze, tak jak wiecie, nie mamy w praktyce podawać dat i jest na to kilka powodów; nie jest najmniejszym z nich wasze własne bezpieczeństwo i spokój umysłu.  Pamiętajcie, że kostki domino upadają w kolejności, i że jest to konieczne też dla tych wszystkich, którzy chcą blokować waszą wolność.  Ponadto, prosimy abyście byli świadomi, że wiele terminów zostało podanych w przeszłości o zdarzeniach i komunikatach i gdy nic się nie stało, to spowodowało ściągnięcie energicznej spirali w dół u tych, którzy mieli nadzieję. Innymi słowy, dało to ciemnym kapeluszom więcej pożywki z powodu waszych rozczarowań, rozpaczy i depresji.

Teraz po tych słowach możemy ogłosić wam, że jesteśmy na olimpiadzie i jesteśmy tam dużo wcześniej nim dotarł tam znicz.  Nasze statki są tak liczne, ze dosłownie zakrywają niebo jak koc, warstwa po warstwie i naszym celem jest monitorowanie, pomoc w zapobieganiu poważnych wydarzeń „fałszywej flagi”, a przede wszystkim zsyłanie miłosnych przesłań do wszystkich obecnych.  Tak, nawet kamery nagrywające widea rejestrują nasze wysokie częstotliwości, a tym samym przekazując je, mimo że pozostajemy niewidoczni – w przeważającej części!  Jesteśmy w wielkiej radości i podziękowaniu za możliwość skierowania się do tak ogromnej publiczności i wyrażamy naszą nieskończoną wdzięczność za powitanie, które nam daliście!

przekazała Susan Leland

http://lightworkers.org/channeling/164731/ashtar-regarding-august-4th-2012-we-are-olympics

Przetłumaczyła Krystal

51 Komentarzy (+add yours?)

 1. sterope
  Sier 06, 2012 @ 21:00:12

  A moze cos jednak bylo…?

 2. awe
  Sier 06, 2012 @ 20:04:43

  Myślę, że nasza Galaktyczna Rodzina ujawni się kiedyś. Być może teraz jeszcze nie jesteśmy gotowi. Powinniśmy zaufać, że wszystko co się wydarza jest zgodne z Boskim Planem. Zamiast wypatrywać ufo poświęćmy lepiej ten czas na pracę nad sobą. Nie jesteśmy chodzącymi ideałami. Czy musicie zobaczyć ufo, żeby uwierzyć? Pozdrawiam wszystkich

 3. jaga
  Sier 06, 2012 @ 04:05:20

  Do wszystkich z NAS, którzy są zawiedzeni datą 4 sierpnia i tracą cierpliwość oczekując, że nic się nie wydarzyło cytuję bardzo dobre wyjasnienie z przekazu poniżej,(Patrz strona główna z przekazami). Gdzie popełniamy błąd, że spotyka nas rozczarowanie:
  „Tu jesteście proszeni o przebaczenie tym, którzy nadużyli was i odebrali wam wolność i prawa. Wasza odpowiedź będzie znakiem tego, jak daleko ewoluowaliście i da wam jedną z największych lekcji, jakich uczycie się na swoich doświadczeniach fizycznych. Jeśli jesteście wystarczająco rozwinięci, będziecie mogli to zrobić, gdy rozumiecie JEDNOŚĆ, KTÓRA ŁĄCZY WAS WSZYSTKICH RAZEM. Wszyscy jesteście odpowiedzialni jeden za drugiego i należy zostawić osądzanie, ponieważ nie możecie wiedzieć, dlaczego inna dusza wzięła dane życiowe wyzwanie.”
  Dlatego Hitler poszedł do Nieba pisze N.D.Walsh w odpowiedziach na listy czytelników, którzy pytali o wymiar kary dla tego zbrodniarza.
  Fakt ten, że obecnie przebywające dusze na ziemi, które przybrały formę fizyczną zgodziły się na wzięcie udziału w grze zwanej ILUZJĄ pozwoli nam z dystansu OBSERWATORA popatrzeć na przebieg wydarzeń.
  Tylko więc wybaczenie i poczucie, że Ci Ciemni są tą samą częścią JEDNI jak i my pozwoli dołożyć cegiełkę ku osobistemu oświeceniu jak i całej naszej przepięknej Planety – Domu na tą chwilę. Złość tylko karmi i zasila energię Ciemnych do dalszego przeciągania czasu meczu.
  Z Miłością dla Wszystkich bez wyjątku 🙂

 4. Eńka
  Sier 06, 2012 @ 00:13:37

  Tyle znaków na Niebie i Ziemi ostatnio się pojawiło…że trzeba być slepym by twierdzić, że się nic nie spełniło:))

 5. Sabrina
  Sier 05, 2012 @ 23:20:47

  Ja nie czuję się w żaden sposób rozczarowana ;-). A to z dwóch powodów:1. widziałam ufo na własne oczy; 🙂 2. nie przywiązuje wagi do dat (tak naprawdę jak widzę datę jakiegoś zdarzenia to zapala mi się czerwone światło, bo nachodzą mnie wówczas myśli, iż jest to dezinformacja wywołana technologią ciemnych, o której tak wiele czytałam).
  Co do gorzkich słów zamieszczanych na tym blogu z powodu niespełnionych nadziei, to z jednej strony rozumiem zawiedzionych Czytelników (pomimo, iż sama nie jestem zawiedziona), a z drugiej strony, rozumiem Krystal, bo przecież nie jest wszechwiedząca, stąd też nie może brać 100% odpowiedzialności za czyjeś przekazy. Jedno jest pewno (co się wyczuwa) intencje Krystal są dobre i stara się jak potrafi wykonać swoją misję jak najlepiej. I za to Jej dziękuję 🙂

 6. paternal lead
  Sier 05, 2012 @ 21:48:27

  Witam Cię Krystal28!!!!Dziękuję ,że jesteś!!!!Pozdrawiam serca światłem!!!!:)

  Witaj Paternal! ❤ Kr

 7. VEGETA
  Sier 05, 2012 @ 18:38:03

  Whoever ja wiem co mówię. I właśnie przed tym podejściem jesteśmy przestrzegani. Zrozumcie jedno. To jest póki co 3G a nie 4G. Poza tym każdy ma swoją drogę Rozwoju i jeżeli nie podoba mi się to, że ci wokół mnie żyją choćby plotkowaniem i do tego takim, którego nie można tolerować to po co mam być wśród takich? Do tego oni są dla mnie nudni, bo nie współwibrują ze mną. Dlaczego miałbym sobie tego nie ułatwić? Jeśli ja chcę mieć do czynienia z ludźmi, którzy są mi bliscy pod tym względem to dlaczego miałbym robić to co ty mi sugerujesz? Od razu widać, że jestem stanowczy i lubię stawiać pewne warunki. Chyba wiesz, że część z nas ma do czynienia z uwalnianiem się energii nabytych bardzo dawno temu. Niby dlaczego nie miałbym zadać pytania czy istnieje taka możliwość, że oni mogą to wszystko odrzucić i dalej pozostać w 3G. Mam swoje odczucia i nimi się kieruję. Nie wiem czy całkowite odsłonięcie się i narażenie się na nieprzewidziane okoliczności to coś co ma każdemu służyć. U mnie w ten sposób to można zostać co najwyżej męczennikiem, a nie o to przecież. I dlatego zawsze będę miał swoje zdanie, bo ja wiem jacy oni są i jak zachowują się. Powtarzam, że obiecano nam, że takie rzeczy mają się skończyć. Jeśli nie potrzebujesz zmiany obecnej lokacji to nie znaczy, że inni też nie będą tego potrzebowali choćby po to, że po Wzniesieniu będą chcieli znaleźć się poza Drogą Mleczną. Ja poznałem rok temu pewną grupę ludzi i to zdecydowanie nie był przypadek. Jeśli dane mi było, aby znaleźć takowe jednostki, dzięki którym mam teraz zdecydować się na kolejne kroki. Przecież moja mądrość ma służyć dla mnie i to nie z powodu jakichś egocentrycznych pobudek, bo czuję się w tej chwili naprawdę pozytywnie.

  • kimba70
   Sier 06, 2012 @ 14:00:48

   Może pomoże ci punkt 18 Kodeksu tego Czasu:Bądźcie wystarczający dla siebie samych, nie czujcie się zaniedbani
   jeśli odwracają się od Was przyjaciele gdy zmienia się Wasze Życie,
   kiedy pozostajecie sami – nie jesteście – bowiem zawsze jesteście otoczeni
   Boskimi Aniołami, prowadzeni i kierowani – przez Waszą prawdziwą Rodzinę.
   Kodeks tego czasu :http://wolnaplaneta.pl/terra/kodeks-tego-czasu/

   • amantohugenkis
    Sier 07, 2012 @ 11:02:38

    Kimba70, dziekuje Ci za link „kodeks tego czasu”. Ta muzyka ktora rozbrzmiala gdy otworzylem ta strone, jeszcze zanim zaczalem czytac tak gleboko do mnie trafila, ze zaczalem spiewac ale po chwili stwierdzilem, ze to cos ze mnie ze srodka spiewa! To tak jakbym nagle odkryl, i spojrzal ze zdziwieniem, ze cos wydaje ze mnie dzwieki i synchronizuje z tymi dzwiekami muzyki ze strony bo ja nie wydalem ani jednego tonu swoimi strunami glosowymi. To tak niesamowite uczucie, ze az trudne do opisania. Pierwszy raz przezylem cos takiego! Nie umiem tego nawet dobrze opisac slowami.
    Co to za muzyka i gdzie mozna to kupic albo przegrac?

 8. Leo
  Sier 05, 2012 @ 18:03:50

  Kochana Krystal,
  Nawet nie potrafię wyrazić swojej radości faktem, że prowadzisz swój blog z takim Sercem, Pasją, Wiarą, Nadzieją i ogromną MIŁOŚCIĄ do wszystkich i wszystkiego. Każdy jeden z nas nie jest doskonały, wszyscy dopiero pragniemy powrócić do doskonałości. Nigdy Cię jeszcze nie poznałam osobiście, ale sposób w jaki się wypowiadasz na forum i efekty Twojej duchowej pracy i jednoczenia nas wszystkich wskazują,że jesteś wspaniałą, dojrzałą duchowo i przepełnioną miłością istotą, dlatego proszę niech gorzkie słowa i opinie tych, którzy wybierają inną drogę lub tracą wiarę nie smucą Cię. Ślę Ci wiele światła i miłości i wierzę, że te kilka gorzkich słów, o których wspominasz to tylko maleńkie kamyki na naszej harmonijnej drodze.
  Tworzysz piękny świat Krystal a drobne potknięcia jedynie potwierdzają jak bardzo jest rzeczywisty i prawdziwy.
  Pozdrawiam Cię serdecznie w ten piękny dzień
  Natalia

  dzięki Natalio ❤ Kr

 9. whoever
  Sier 05, 2012 @ 16:57:04

  Myślę, że to czego nam potrzeba to kolejna światowa medytacja, bo coś zapomnieliśmy po co tu się zbieramy 🙂 Dziś o 21 jest okazja 🙂 Pozdrawiam świetliście 🙂

 10. freeheart
  Sier 05, 2012 @ 16:22:36

  Aby zakończyć cierpienie nękające ludzkość od tysięcy
  lat, musisz zacząć od siebie i w każdej chwili brać odpowiedzialność
  za swój stan wewnętrzny. Musisz zacząć od zaraz.
  Zastanów się: „Czy w tym momencie jest we mnie coś negatywnego?”
  . Następnie z uwagą wsłuchaj się w swoje
  myśli i emocje. Poszukaj pobrzmiewającego gdzieś w tle
  poczucia nieszczęścia w jakimkolwiek z przejawów-w rozczarowaniu, niepokoju, wrażeniu, że ma się wszystkiego dość, itd . Poszukaj myśli, które pojawiają
  się po to, by usprawiedliwić lub wytłumaczyć to poczucie
  nieszczęścia, lecz w rzeczywistości je wywołują . Gdy uświadomisz
  sobie istnienie negatywizmu w swym wnętrzu, nie
  znaczy to, że poniosłeś porażkę, ale że odniosłeś sukces .
  Dopóki nie masz takiej świadomości, trwa utożsamianie się
  z własnymi stanami wewnętrznymi, a utożsamianiem tym
  jest ego. Wraz ze świadomością przychodzi oddzielenie się
  od myśli, emocji i reakcji . Nie można tego mylić z odrzuceniem.
  W chwili gdy zaczynasz dostrzegać swoje myśli, emocje
  i reakcje, automatycznie przestajesz się z nimi utożsamiać.
  Wówczas twoje poczucie własnego ja, tego, kim jesteś,
  ulega przemianie : wcześniej byłeś myślami, emocjami i reakcjami,
  a teraz jesteś świadomością, świadomą obecnością,
  która obserwuje te stany. (Eckhart Tolle „Nowa Ziemia”)
  A jeśli we wszystkich przekazach chodzi właśnie o to? Albo tylko o to ? A jeśli w pracy Krystal chodzi jedynie (aż) o pokazanie iluzji? A jeśli to wszystko służy wyłącznie naszemu przebudzeniu? Czy mieć o to żal? Czuć się rozczarowanym? Jak daleko zaszliśmy dzięki tym informacjom. Jak wiele zrozumieliśmy. Jak innymi istotami jesteśmy. Jak odmieniło się nasze życie. Potrafimy tak wiele, a nasz rozwój nie zatrzyma się na niespełnionych obietnicach. Ci najbardziej rozżaleni postanowili skupić się na sobie. To cud.
  Miła Krystal. Dostrzegam w Twojej notce duże poczucie humoru choć to reprymenda. I nie dowierzam – nie masz tych wszystkich talentów? :))


  😉 ❤ Kr

 11. Arkija
  Sier 05, 2012 @ 15:26:11

  Kochani,
  A może tak zastanowić się nad tym, że już jesteśmy tak bardzo wyjątkowi jak chcemy być?

  Posyłam Miłość
  Arkija

 12. Janina Pachuła
  Sier 05, 2012 @ 14:40:44

  Bardzo ważne dla niecierpliwych poczytajcie ……..
  http://2012allabout.blogspot.com/2012/08/arkturianie-0408-prawdziwe-samo.html

  • Ania
   Sier 05, 2012 @ 17:47:26

   JANINO,DZIEKUJE ZA LINKA,CIEKAWA STRONA,POZDRAWIAM SWIETLIŚCIE,ANIA

   Droga Aniu, proszę o pisanie małymi literami – lepiej się czyta – kr

   • Ania
    Sier 05, 2012 @ 17:54:51

    Droga Krystal ok,ale mam problem zdrowotny i tak lepiej mi sie pisze.Niech Światło Was wszystkich otacza,otula,przenika i wnika.Ania

  • adela
   Sier 05, 2012 @ 18:26:20

   świetny przekaz , dzięki , stronka też ciekawa ,pozdrawiam cieplutko A.

 13. idea.b
  Sier 05, 2012 @ 13:52:46

  Brak perfekcyjnej zgodności z Linią Partii, ale chwilowo wystarczająca 😉

  Przebudzenie będzie niewyobrażalnie łagodne, łagodnością nieznaną w tym świecie. W całkowitej wolności od wszelkiego lęku.

  Z miłością

  Music, Peace & Love 🙂

 14. zdzich
  Sier 05, 2012 @ 12:47:54

  Witaj Kystal, wiele Miłości dla Ciebie i Wszystkich.
  Twoja przedmowa jest trafiona w sedno, sam od wielu lat tłumacze, ze szczęścia szukamy w sobie, nie na zewnątrz, nie w innych ludziach, okolicznościach, wiem jakie to budzi zdziwienie i niesmak odbiorców, gdyż uświadamia im że muszą popracować nad sobą. Pozdrawiam Światłem Miłości

  ❤ Kr

 15. Oualander
  Sier 05, 2012 @ 12:22:33

  Kolejny filmik Bashara krótko i zwięźle opisujący takie zagadnienia jak: modlitwa, medytacja i motywacja.

  Serdeczności dla wszystkich, w tym wspaniałym dniu

  Piotr 🙂

 16. Józef Żukowski
  Sier 05, 2012 @ 11:36:14

  Kochana, WSZYSTKIEGO DOBREGO !!! Dziękuję, nawet nie wiesz jak mi pomogłaś Twoją działalnością tutaj. Masz racje nie które przekazy są manipulowane, to da się odczuć sercem, tak jak te które sie z tym sercem synchronizują, to magia… :))

 17. VEGETA
  Sier 05, 2012 @ 11:31:28

  Ja nie mam wielkiej urazy do naszych sprzymierzeńców, ale jedyne co jest jeszcze wstanie mnie drażnić to fakt, że pomimo moich wysiłków jeśli chodzi o oczyszczanie karmy nie zmieniło się wyraźnie nic i dodam, że jak jestem gdzie indziej to jestem znacznie bardziej wyśrodkowany. Osłabiło mnie ostatnie zmaganie z karmą i próbowałem odbić jak tylko się da od nietypowego zmęczenia (tylko nie myślcie, że się wysilam zamiast wyciszać). Poza tym wiecie, że polskie media są chyba jednymi z ostatnich, które coś wspomniałyby o Ujawnieniu, więc dlatego nie czuję rozczarowania. Mam pytanie. Skoro ci ludzie sami nie chcą się zmieniać to czy jest sens przebywać pośród nich? Wolna wola jest jedną z najważniejszych rzeczy we Wszechświecie. Skoro chcą, żeby ją uszanować to czemu nie, tylko że przebywanie w tym miejscu nie jest dla mnie ani trochę korzystne, bo świadomie narasta we mnie niechęć poprzedzona buntem wobec takiego doświadczania. Uważam, że moje spektakularne odejście jedynie ich zmieni i przeważy szalę zwycięstwa na stronę Światła w ich przypadku. Wiem, że to miejsce odwiedzają osoby podobne do mnie i mające podobne przeszkody.

  • whoever
   Sier 05, 2012 @ 16:42:15

   Odejść, ale dokąd? 🙂 Ludzie wszędzie są tacy sami, jeśli dobrze rozumiem o co ci chodzi. Jedyny sposób to szukać równowagi wewnątrz siebie, być ześrodkowanym, wysyłać miłość wszystkim. Miłuj swoich nieprzyjaciół – jak mawiał Jezus. Wzniesienie uwalniani nas raz na zawsze od karmy, wszystko w swoim czasie.

 18. Oualander
  Sier 05, 2012 @ 10:59:47

  Siewco miłości, spójrz jak wspaniale kiełkują i rosną twoje plony. 🙂

  Serdeczności przesyłam

  Piotr 🙂

 19. Ewa Maria Sowińska
  Sier 05, 2012 @ 10:42:19

  Mnie nie muszą udowadniać, że są. Krzyczą Ci, którzy narobiliby w bieliznę gdyby do nich przyszli Istoty z innych planet.
  Krystal, Jesteś CUDOWNA. Dziękuję Tobie z całego serca za Twoją PRACĘ.
  Ewa Maria

  ❤ Kr

 20. Miranda
  Sier 05, 2012 @ 09:53:02

  Kochana krystal dziekuje ci za twoja prace i za to ze jestes .Za cytuje afirmacje ktora podnosi poziom energii;Jam jest doskonala mysla i uczucim tworczym wkazdym umysle i w kazdym sercu kazdego czlowieka na calym swiecie i poza nim.Jam jest czysty umysl Boga.Wylaczyc trzeba ego zyczeniowe i zezwolic zeby sie zeczy dzialy same bo wszystko w calym stworzeniu jest doskonale i pocwiczyc cierpliwosc.Czuje wielka wdziecznosc w moim sercu za Twoja prace i za wszystkie cieple i pouczajace komentarze plynace z serca.Pozwole sobie podziekowac Halince Baran za pomoc jestem jej wdzieczna iszczesliwa ,poczulam jej milosc w moim sercu.Nie na tym polga zeby wszystko wiedziec ale zeby CZUC.W milosci i swietle Miranda

  ❤ Kr

  • Marek Portych
   Sier 05, 2012 @ 11:47:00

   Czytelniku przekazów!

   Bez tolerancji to nie wyostrzysz spojrzenia,
   To ona jest podstawą Waszego poznania.
   Nietolerancja taka pozbawi Was bystrości,
   Oceny sytuacji, zdolności przewidywania..

   Delikatnie mówiąc staje się tu ignorancją,
   Ale i tak naprawdę już powoduje dużo zła,
   Skrywa prawdę, więc bywa – kłamstwem,
   Myśląc o sobie, że jest odważna i śmiała,
   Za przekleństwami, ze strachu się skrywa!

   Zdobywaj wiedzę wyłącznie dla siebie,
   Zostaw w spokoju samego jej dostawcę,
   On nie jest odpowiedzialny za ignorancję,
   Podobnie jak listonosz za przesyłkę do Ciebie!

 21. Krzysztof
  Sier 05, 2012 @ 07:41:58

  Wszystko jest dobrze!!! Tak trzymać!!! I dalej do przodu!!! Nie dajmy się ciemnym!!! A co do komentarzy – to tylko ludzie!?! Krystal jesteś WSPANIAŁA !!! – DZIĘKUJĘ !!!
  Kubuś

  ❤ Kr

 22. Goldenbrown
  Sier 05, 2012 @ 07:10:35

  Krystal, pragne tylko dodac, ze trzeba miec wiele odwagi aby stworzyc kreacje w postaci takiego wlasnie bloga, a pozniej wiele wytrwalosci i sily aby to kontynuowac. Doceniam, dziekuje bardzo i pozdrawiam cieplutko!

  ❤ Kr

 23. planetariusz
  Sier 05, 2012 @ 01:56:18

  Kochana Krystal jesteś przewodnią gwiazdą,która świeci w ciemności swym portalem miłości.Niewzruszenie pozostajesz z nami ,wytrwale podnosisz na duchu,usuwasz ciemności i negatywne komentarze,Dziękujemy za Twoją cierpliwość bądź z nami i wznieś się z nami. 21 12 2012 tuż tuż.Inne daty to małe przystanki na naszej drodze.

  ❤ kr

 24. Wielebny
  Sier 05, 2012 @ 01:29:01

  Chciałbym z mojej strony podziękować Krystal za to wszystko co dla nas robi, jestem pod wielkim wrażeniem że masz tyle siły i wytrwałości dla nas 🙂 Jesteś dla nas (młodych) wzorem do naśladowania, swoją postawą wiele mnie nauczyłaś i wiele dałaś mi do myślenia – dzięki 🙂
  Z tego co mi wiadomo wszyscy ostatnio żyli z datą 4 sierpnia – w głębi duszy jestem przekonany że dla każdego z nas był to wielki dzień – tutaj nie wchodziło w grę ujawnienie czy coś w tym stylu – ale to co zachodziło w „WEWNĄTRZ” was samych na co pewnie niektórzy nie zwrócili uwagi. Rozumiem was czytelnicy ale mamy jeszcze tyle czasu do grudnia i wszystko wydarzy się w swoim czasie 🙂 Dla mnie nie mało dzisiaj istotnego wrażenia co wydarzy się dzisiaj – medytowałem, pomagałem, spędziłem czas z rodziną, wieczorem obserwowałem gwiazdy i no i naszych braci szybujących po niebie – i to był wspaniały dzień 🙂
  Proces wzniesienia ma miejsce w nas samych – a to co odczuwamy wewnątrz tworzy wszystko co oglądamy i odczuwamy na zewnątrz. Przekazy które czytacie na tym blogu nie powstają po to by je przeczytać, zapomnieć i wrócić do szarej rzeczywistości :)!!! Ale po to by przeczytać, wyciągnąć wnioski i żyć z nimi przez cały dzień – a wtedy dzieją się cuda!
  Jeśli ktoś jest zainteresowany moimi nocnymi spotkaniami z GF niech pisze na mój email wielebnyd@gmail.com a udostępnię moje skromne nagrania video – wszystko jest możliwe jeśli się tego bardzo chce wewnątrz, a nie żeby zaspokoić dociekliwość naszego ego:)

  ❤ Kr

 25. Michał
  Sier 05, 2012 @ 00:15:55

  Kochani kosmici, czemu fundujecie nam takie rozczarowania?
  Przecież SaLuSa pisał wyraźnie o planowanym ujawnieniu.
  Przecież jak sami piszecie, z naszych rozczarowań tylko ciemni się cieszą.
  Zróbcie tym paskudnym ciemnym psikusa a nam radość i pokażcie się!
  Zdejmijcie tę wasza zasłonę i niech wszyscy was zobaczą!
  Ale byłaby heca!
  Nie rozumiem czemu się tak ukrywacie.
  POKAŻCIE SIĘ WSZYSTKIM!!!
  Naprawdę trzeba ruszyć z miejsca.
  Być może wy wiecie lepiej, ja tylko pisze to co czuję.
  Ziemianami trzeba trochę wstrząsnąć a to jest doskonała okazja

  • elzbieta
   Sier 05, 2012 @ 03:12:20

   Wielokrotnie dziś siadałam aby napisać to , co czuję od dłuższego czasu.
   Odpowiedzcie sobie , czy chcielibyście przyjąć w swoim domu tak drogich wam Braci i Siostry , w Domu który wymaga generalnych porządków?
   Czy przyjmując tak kochanych gości , zagonilibyście ich do sprzątania tego , co nagromadziliśmy przez wieki.Nie ważne , czy coś nam wrzucono , zmanipulowano . Jesteśmy TU, w TYM Czasie , aby uzdrowić siebie i uzdrowić całą ŚWIADOMOŚĆ, również tę , którą zafundowaliśmy Matce Ziemi. Dokonać tego możemy skupiając się na SERCU , swoim wnętrzu .Każdy przekaz , jeżeli przeczyta się go z poziomu SERCA , daje wskazówki , gdzie w pierwszej kolejności znaleźć ” Kabala”. Mamy GO w sobie i od niego powinniśmy zacząć , a nie czekać na CUD w wykonaniu naszych braci. Zwróćcie uwagę na odczucia , które towarzyszą Wam każdego dnia . Wypracowując siebie zauważycie piękne zmiany zachodzące w Was samych . Po każdej burzy przychodzi więcej ŚWIATŁA .
   Jak myślicie co stało by się z nami , gdyby pojawiły się tak czyste , wysoko wibracyjne Istoty . Uleglibyśmy samospaleniu. Czy jesteśmy na to gotowi ?
   Najwyższy czas zająć się powiększaniem swoich wibracji . W każdej chwili , będąc skupionym na swym sercu , odczuwając to ciepełko w nim powiększamy nasze ŚWITŁO . Medytujcie , oczywiście , ale ile poświęcacie na medytację , a co z resztą dnia ? Czy nie lepiej żyć w TU i Teraz i być stale w rosnącej fali MIŁOŚCI ?
   Krystal , dziękuję Ci za Twoją pracę , serce , które wkładasz w każdy zamieszczony przekaz . Nie ważne jaki on jest , Twoje ŚWIATŁO WYPEŁNIA KAŻDY TWÓJ RUCH , MYŚL , PRACĘ KTÓRĄ WKŁADASZ W UMIESZCZENIE PRZEKAZU . Kto odważy się , krytykować Tę piękną OBECNOŚĆ JAM JEST , która wypełnia każdy ruch , w pierwszej kolejności krytykuje JĄ w sobie . Rani siebie samego. Ja dziękuję sobie za każdą stoczoną i wygraną walkę z moim EGO ” Kabalem ” .
   Walka niejednokrotnie polega na poddaniu się , nie zasilaniu tego co się pojawia .
   Zachowaniu swojej energii i pozostaniu w niej .
   Może tyle , trochę mnie poniosło , mam jeszcze coś do wypracowania . Przepraszam , przepraszam przede wszystkim siebie .
   z MIŁOŚCIĄ Elżbieta

   ❤ kr

 26. angela
  Sier 05, 2012 @ 00:09:17

  😀

 27. kuba1902
  Sier 04, 2012 @ 23:34:09

  Reblogged this on 21.12.2012.

 28. Transformator2012
  Sier 04, 2012 @ 23:08:02

  Kochani, ja się niczego nie spodziewam oprócz Wzniesienia. Wolę być miło zaskoczony niż gorzko rozczarowany. Jedynie czego oczekuję to około 21 grudnia 2012 – WZNIESIENIA naszej ukochanej PLANETY GAJI wraz z tymi Wszystkimi, którzy zechcą się do tego procesu dołączyć.
  Naprawdę wywoływanie nadmiernych potencjałów związanych z jakimiś tam przepowiadanych czy zapowiadanych wydarzeniach nie są wskazane. Zrozumcie – najważniejsze jest Wzniesienie i do tego należy się przygotowywać. Szukajcie mocy wewnątrz was a nie na zewnątrz w jakiś oczekiwaniach w których zbytnie napięcie jest ulokowane. Do niczego to nie prowadzi. Zadbajcie wpierw o siebie, o to co w Waszych Sercach się dzieje, żeby dobrze się przygotować do najważniejszego w naszej historii momentu.
  I jeszcze odnośnie czasu – jeśli jesteśmy ostatnim miejscem z czasem lineralnym, to niezwykle trudno jest określić jakieś wydarzenie co do minuty, komuś kto z takiego ograniczenia nie korzysta. Jeśli zlikwiduje się ten „program czasu lineralnego” w naszej świadomości – wtedy zostajemy dopuszczeni do zasobów i informacji, które są dla nas niepojęte. I z własnego doświadczenia wiem, że przede wszystkim we wszystkim jest zachowana mądrość, bo np. gdybym jak do tej pory stopniowo nie łamał tych wszystkich ograniczeń 3-go wymiaru, to zapewne bym oszalał, choćby poznając na raz wszystkie moje wcześniejsze reinkarnacje, a tak stopniowo zagłębiam się w moje doświadczenie i jest to wspaniała i niezwykle ekscytująca przygoda.
  Tylko spokój i cierpliwość będzie wynagrodzona – proszę, zacznijcie się w pełni przygotowywać a nastanie moment, kiedy każdy z Was zacznie być dopuszczany do wspaniałych doświadczeń i przeżyć, ale wyłącznie pod warunkiem odpowiedniego przygotowania. Bowiem nikt nie może doświadczyć nic ponad to do czego jest przygotowany.
  Pozdrawiam z miłością i światłem!

  • golabeq
   Sier 05, 2012 @ 12:56:03

   Zgadzam sie z Toba, najwazniejsze jest to kim jestesmy w srodku i aby siebie odnalezc i poznac. Musimy przygotowac sie duchowo na wzniesienie. Bez pracy nad soba nic sie nie zmieni, bo to my stanowimy zmiany jakie maja nadejsc. Doswiadczajac duchowej przemiany nie bedzie nikt niecierpliwie oczekiwac na ujawnienie czy jakis dowod, Caly sekret jest w nas i to tez my musimy go ujawnic i doswiadczyc.
   Dla mnie nie jest najwazniejszym co zrobi FS, tylko praca nad sama soba. Bo zmieniajac siebie zmieniam swiat w ktorym zyje.

   Z Miloscia i Swiatlem.

 29. Elunia
  Sier 04, 2012 @ 22:55:01

  Po pierwsze: bardzo dziękuję, że stworzyłaś, Droga Krystal” tę oazę wiary w dobrą przyszłość, czyli ten blog.
  Po drugie : podziwiam Cię za wytrwałość i miłość do Wszechświata.
  Po trzecie: jeszcze raz dziękuję za wiedzę i miłość, które to codziennie tu chłonę bez ograniczeń. Dziękuję.
  Ślę Ci życzenia samych pięknych chwil. :-)))))))))) i proszę : nie ustawaj w swej pasji.

 30. Elfka
  Sier 04, 2012 @ 22:54:24

  🙂 Podczas otwarcia Olimpiady widziano UFO, o ile te filmiki w artykule są prawdziwe a sądzę,że są. 🙂 http://innemedium.pl/wiadomosc/otwarciu-olimpiady-w-londynie-widziano-ufo

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: