Nigdy dotąd tak wielu z was nie miało takiej możliwości

.

Michał,  31 lipca 2012

Dzień dobry w ten wspaniały dzień.  Czujecie nową energię w swym splocie słonecznym i zastanawiacie się, czemu właśnie w was trafiła.  Macie rację, że związana jest ona z tą wiadomością, nie dotyczy jednak jej treści.  Zawsze dołączaliśmy naszą energię do tych przekazów, ale teraz ‚podkręcamy głośność’, a także dołączamy nowe częstotliwości i informacje.  Odkryjecie i będziecie się cieszyć efektami tego, gdy nastanie dla was najlepszy na to czas.  Jest to prawdą dla wszystkich, którzy czytają te wiadomości.

Jeśli chodzi o obecny czas, my – i mówię tu o wszystkich, którzy pomagają wam w tym przedsięwzięciu zwanym Wzniesieniem – wyciągamy wszystkie znaki ‚stop’.  To odpowiednia pora, aby to zrobić i jesteście na to dobrze przygotowani, jeśli wyraziliście na to swoją zgodę. Jeśli czytacie to teraz i zaskakuje was to sformułowanie, nie myślcie, że przegapiliście swój pociąg, jak to mówicie.  Wasza zgoda została udzielona dawno przed tą datą.  Wielu z was doskonale zdaje sobie sprawę z przemiany, która od jakiegoś czasu wydarza się wewnątrz was; niektórzy są tego bardziej świadomi niż inni.  Jeśli należycie do tych szczęściarzy, począwszy od tego dnia przygotujcie się na zmiany rosnące wykładniczo i w jeszcze szybszym tempie.

Wiele osób musi się przygotować na to, by wyciągnąć rękę i pomóc tym ludziom dookoła nich, którzy są chętni do zmiany, ale potrzebują niewielkiej pomocy, przytulenia albo małego szturchnięcia, czy nawet wielkiej porcji uzdrawiania i miłości.  Bądźcie gotowi stać się zdolnymi do niesienia pomocy, jeśli zostaniecie o to poproszeni.

Radzimy wam, abyście nie angażowali w to waszego ego.  Bycie pierwszymi w pewnych sprawach nie oznacza automatycznie pierwszeństwa we wszystkim, a poza tym nie ma pierwszych i drugich w rzeczywistości.  Uznajcie za przywilej to, że macie taką możliwość.  Jeśli po raz pierwszy odczuwacie takie rzeczy i nie jesteście siebie pewni, my wam mówimy, że tak naprawdę nie jest to wasz pierwszy raz. Całkiem niedługo zrozumiecie, że macie za sobą długą historię tego rodzaju służby.

Głęboko wejrzyjcie w siebie i zacznijcie pojmować to, kim jesteście.  Wyciągnijcie rękę do kochających osób wokół was i poczujcie głębokie i niewzruszone połączenie jedności i współczucia wobec wszystkiego, co jest obecne, i co się tworzy.

Istnieje teraz sporo zamieszania na temat aktualnych wydarzeń.  Część z tego jest celowo planowana, a część jest rezultatem nadmiernych oczekiwań.  Radzimy trzymać swe oczekiwania w ryzach i skupiać się na tym, czym jesteście w stanie sami kierować.  W ten sposób nigdy się nie rozczarujecie.  Istnieje teraz ogromny powód do ekscytacji tym, co się wydarza zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz was.  Po prostu wspierajcie to pierwsze i obserwujcie drugie, a z całą pewnością nie będziecie zniechęceni.

Nigdy przedtem tak wielu z was nie miało takiej sposobności dla wzrostu i ekspansji.  Zapewniamy was, że kolejne kilka miesięcy przyniesie wam zapierające dech w piersi zmiany w sferze osobistej.  Skupcie się na tych rzeczach.  Taki jest główny cel waszego pobytu tutaj w tym czasie.  Niech ci, którzy są zaangażowani w wydarzenia, jakie obserwujecie, zajmą się tym, co zostało im powierzone.  Wy zajmijcie się swoim własnym życiem.  To jest sprawa, która została powierzona wam.  Uwierzcie, że to będzie całkowicie wystarczające i jest to tak samo ważne jak tamto.

Wewnątrz was rośnie teraz świadomość niewytłumaczalnie wielkiej i potężnej kochającej siły.  Czy to będzie niewłaściwe, gdy powiemy wam, że czujecie swą własną prawdziwą jaźń, która w pełen miłości i radości sposób coraz bardziej zbliża się do waszej świadomości?  Jak często słyszeliście, że macie kochać siebie samych?  Teraz zaczynacie czuć, że wasza Jaźń was kocha.  Odpowiedzcie jej miłością i zobaczcie, co się wydarzy.

Dziękujemy wam za możliwość porozmawiania z wami dzisiaj.  Wiedzcie, że do chwili naszej następnej rozmowy jesteśmy z wami. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/07/31/1542/
Przetłumaczyła wika

21 Komentarzy (+add yours?)

 1. ika
  Sier 05, 2012 @ 11:56:54

  Pozdrawiam Cię Kochana Krystal! Jestem Ci wdzięczna za Twoją piękną pracę.Dzięki Tobie i twojemu blogowi łapię wiatr w żagle w chwilach, gdy czuję się zrezygnowana.Przekazy,które zamieszczasz, mają dla mnie niesamowitą moc przywracania siły i nie poddawania się moim nieprzyjemnym nastrojom.Dziękuję!
  Wszystkie komentarze czytam i większość z nich nie tylko podnosi na duchu,ale też wiele wyjaśnia i pokazuje,że mimo pewnych różnic w odczuwaniu tego, co się wokół nas dzieje,idziemy w tym samym kierunku.
  Pozdrawiam wszystkich „niosących światło”.

  ❤ Kr

 2. jaga
  Sier 04, 2012 @ 03:19:21

  Dziękuję Krystal za niewyobrażalną pracę, którą dla nas robisz. Ilekroć wchodzę na Twojego bloga posyłam Ci moją wdzięczność za Światło Prawdy, które każdego dnia wspomaga mnie w Drodze, a znajomym i niedowiarkom opowiadam o czym to dzisiaj było w „Mojej Gazetce z Nieba”. Z serca do serca posyłam Światło i Miłość Tobie, jak i wszystkim odwiedzającym tą piękną PRZESTRZEŃ<3<3<3

  ‚Gazetka z Nieba’ 🙂 lubię to ❤ Kr

 3. maurycy
  Sier 04, 2012 @ 02:22:08

  Heja dla wszystkich zeglazy zycia.
  Na wstepie chcialem pozdrowic serdecznie Kristal i specjalnie podziekowac jej za trud jaki wykonuje w swoim zadaniu: w jak wielkim nawet wam sie nie sni.
  Czytacie przekaz i slowa wam przeszkadzaja bo nie rozumiecie ich wartosci, wasze ego mowi co to za dziwactwo, w zadnej szkole tego nie slyszalem. Bo zeby zrozumiec przekaz moi kochani to trzeba probowac poczuc jaka energia za tym plynie nie tylko czyste oburzenie ego. Tak ja jestem maurycy i powiem wam ze ja jestem i to co o czym piszecie jest tylko paplanina umyslu ziemskiego zwanego(makyo) 3D. Niczego nie osiagniecie uzywajac tego umyslu jest on wytresowany do zniewolenia do wiary i do paplania w okol co widzi.
  Przestancie postowac jezeli czegos nie rozumiecie tylko sprobojcie to przezyc. Kristal przyjmoje i tak duzo na swoje barki, przejmujac sie postami, nie potrzebnie ,ale cos w tym jest. Wiecie tak jak szkol jest wiele na temat danego zawodu tak duzo mowcow ale czy oni wszyscy mowia zle nie ! kazdy mowi inaczej ale zeby do innej glowy dotrzec czyz nie tak?. Prosze was przemyslcie to co piszecie, nie mnie tu oceniac bo kim ja jestem by oceniac was, lecz przestancie ranic to istote ktora wykonuje swoje zadanie by was obodzic z tej paplaniny do Zycia Tu i Teraz.
  Maurycy
  Ps.
  Moj koputer nie posiada znakow polskich to dla zainteresowanych odpisaniem a bledy to owszem bo ja jestem tgz. dyslektykiem i o.
  pa pa – dla wszystkich !

  ❤ Kr

  • zdzich
   Sier 04, 2012 @ 22:15:52

   Witaj
   Pozwól innym żeglować własnym rytmem, może i nie rozumieją (ocena) słów, przekazów, to w takim razie po co są osoby bardziej „oświecone” ?
   Pozdrawiam Maurycy Światłem Miłości

 4. idea.b
  Sier 03, 2012 @ 22:56:31

  Wzniesienie jest procesem pozbywania się lęku. Nie jest oświeceniem. Jest oczyszczeniem. Gdy pozbędziemy się lęku, a tym samym wszelkich wątpliwości, wówczas będziemy w stanie w pełni otrzymać Miłość Bożą. Bóg jest Pewnością, nie może być znany tam gdzie istnieją wątpliwości. Gdy przyjmiemy w swych sercach wieczny Dar Miłości, wówczas będziemy mogli ją dawać.

  Jak wielu oczyszcza się? Jak wielu wciąż głęboko śni? Gdyby każdy miał przebyć proces oczyszczania z lęku, medytować tysiące godzin, a może lat, nigdy nie wrócilibyśmy do Jedności. A nie wrócimy dopóki choć jedna część nas samych będzie śniła sen o oddzieleniu, czyli ktokolwiek. Cuda już się zdarzają. Jednak gdy oczyszczeni przyjmiemy całkowicie i bezwarunkowo Miłość Bożą, wówczas będziemy mogli ją dawać zalęknionym, Cuda będę masowe. Wówczas każda istota na Ziemi w natychmiastowym cudzie rozpoznania Miłości przyjmie ją. Wtedy całkowicie zjednoczeni, jako Jeden, znów wrócimy do świadomości Nieba, do Domu który stworzył dla nas Bóg, do Naszej Miłości, do Boga. To jest oświeceniem.

  Świat to symboliczna opowieść o naszym odwróceniu od Boga. Symbole były konieczne dla tych, którzy utracili bezpośrednie poznanie. Dlatego oczyszczenie też odbywa się przy użyciu różnych symboli, takich jakie są najlepsze dla danej osoby. Dlatego może wydawać się czasami, że idziemy różnymi ścieżkami. Ale te różne symbole wyrażają jedną i tę samą treść. Gdy wróci poznanie, symbole staną się zbędne, gdyż znów będziemy poznawać Boga i Siebie bezpośrednio.

  Jest to całkowicie pewne, gdyż Wolą Boga jest powrót Jego Dziecka do Domu, do świadomości Domu, przebudzenie ze snu o byciu poza Domem. Bogu zaś nie może się nie udać. Zbawienie zostało dane i zostało dokonane. Jeszcze prze chwilkę potrwa iluzja czasu. Od nas zależy jak długą będzie się wydawać.

  Zmęczeni, udręczeni, zrozpaczeni, chorzy, cierpiący, samotni, zagubieni i oddzieleni, całkowicie bezradni w niezrozumiałym świecie, czekają na wyzwolenie.

  Ucałowania dla Was, Zbawiciele świata 🙂

  Zbawienie, Pokój & Miłość 🙂

  • Sabrina
   Sier 04, 2012 @ 00:54:29

   Piękne 🙂

  • adela
   Sier 04, 2012 @ 11:41:13

   wzniesienie jest procesem oczyszczania się z lęku – właśnie tak to czuję , pięknie i prosto to ująłeś – a skoro to jest proces – to nie może to nastąpić w ciągu jednego dnia , tak myślę , dziękuję i pozdrawiam cię cieplutko

  • kimba70
   Sier 04, 2012 @ 12:41:45

   To ci się udało.

 5. Brat
  Sier 03, 2012 @ 22:48:20

  Każdy z NAS jest Istotą Duszy Wielowymiarowej i ma też Anioła Stróża który właściwie Nim Jest . Mozesz się z Nim Aniołem połączyć a Aniołowie są też w Straży pilnują Wejść do Wyższych Wymiarów czy Miejsc Specjalnych i tam mamy słuzbę posiadając Broń jako Atrybut chociaż może też być uzyta w niezwykłych przypadkach

 6. aurelia
  Sier 03, 2012 @ 21:36:24

  piękna Maha Mantra Gayatri

  pozdrawiam serdecznie A.

 7. bzdena
  Sier 03, 2012 @ 21:04:04

  Myślę,że dla tych którzy są gotowi na spotkanie z istotami z kosmosu nieistotny jest ich wygląd,bo wiedzą że patrzeć należy sercem,nie oczami.To samo tyczy się do ludzi,nieraz spotykamy ludzi fizycznie pięknych,którzy mają zimne i odpychające wnętrze,a osoby o niezbyt ciekawym wyglądzie są piękne w środku.
  Podziękowania dla Krystal 🙂
  Pozdrawiam wszystkich z miłością:)

 8. freeheart
  Sier 03, 2012 @ 18:20:51

  Imię Michał oznacza: Któż jak Bóg? Jest aniołem sprawiedliwości, odwagi, potęgi i woli. W ręce ma miecz prawdy, który służy także do walki z demonami. Stoi na czele wszystkich braci anielskich. Jest osobistym doradcą i pomocnikiem Stwórcy. Archanioł Michał pojawia się by przypomnieć o naszym świetle, uskrzydla nas, broni i zachęca do wypełniania naszych zadań.

 9. ewcia
  Sier 03, 2012 @ 17:40:22


  BARDZO CIEKAWE

 10. ewcia
  Sier 03, 2012 @ 17:39:26

  czekamy na jutrzejszy dzień z niecierpliwością ,czekamy na wasze newsy mam nadzieję że będzie wrzało tez w tv……..

  Jak nic się nie stanie …bo świat nalezy do malutkich przywódców ,którzy trzęsą tyłkmi….

  to powiemy uczciwie nie chcemy się obudzić 5 sierpnia w tej samej rzeczywistości,gęstości,matriksie,iluzji,gównie……………

  Oczekujemy,prosimy i pragniemy zmian ….we wszystkim ,poczynając od ludzkiej świadomości kończąc na tym że nie umiemy się cieszyć i być naprawdę szczęśliwym .

  Kochana Galaktyczna Federacja Światła my czekamy na Was ,jesteśmy gotowi.

 11. Agnieszka
  Sier 03, 2012 @ 17:30:37

  Michał czuwa nad Tobą. A może czuwać jeszcze bardziej, jeśli tylko poprosisz go o wsparcie.Obrońca, doradca, wszechwiedzący i wszechmocny przyjaciel. Możesz już dziś zapewnić sobie jego opiekę, dzięki której zdrowie i życie Twoje i Twoich najbliższych będzie znajdowało się pod protekcją niebios.
  Natomiast miecz nie służy ,żeby robić komukolwiek krzywdę. Miecz jest symbolem odcięcia wszelkich ograniczeń, wszelkich więzów.
  Więcej w książce Dr.Doreen Virtue „Cuda Archanioła Michała „.
  Pozdrawiam Ciebie gs i Wasz wszystkich kochani.

  Agnieszka

  Niech Światło wypełni każdą cząstkę naszego życia.
  Niech Światło otoczy nas ciepłem i opieką.
  Niech Światło wskaże nam drogę..

 12. basik
  Sier 03, 2012 @ 17:24:18

  TO JEST MIECZ SWIETLNY ALBO SWIATLANY …I NIKOMU NA PEWNO KRZYWDY NIE ZROBI 🙂 TO JA DZIEKUJE ZA TO ZE MOGE TO CZYTAC XX LOVE NAD LIGHT

 13. Brat
  Sier 03, 2012 @ 17:13:46

  W ostatnim czasie zauważyłem że sny stają się testami Śwaidomości

  Wielowymiarowej. Jezeli Coś się Śni i powoli sie obudzimy to okazuje się że

  Akcja dzieje się w innym Wymiarze. Cżesto wręcz ma się Śwoiadomość że to jest

  Test na zaliczenie Świadomośći przygotowania do Wyższych Wymiarów. Np

  większość by chciała nawiązać Kontakt z Istotami ale jak się zachowamy jak Te

  Istoty Nie są podobne do Ludzi ???

  Jeżeli Potworowi podamy herbatę miętową i paluszki pokonując negatywne

  odczucia Test mozna uznać za zaliczony

  Ciekawym doświadczenieem jest też że po obudzeniu Ta nasza Inna Dusza

  Wielowymiarowa nadal się znajduje w tym wyzszym Wymiarze. Ci co mają problemy

  z połaczeniem z innymi Wymiarami mogą to Wykorzystać i pozwiedzać tamte

  Swiaty

  Warto się nad tymi Snami zastanowić i jeżeli Cos takiego Wam się zdarzyło

  kontynuujcie te Doświadczenia. Ma to na celu Okreslenie naszych Predyspozycji

  i Rozwoju Duchowego.

  Jęzeli ostatnnio DOswiadczyłeś czegoś podobnego a może kojarzysz jakieś

  rusztowanie i chcesz wymienić się doświadczeniami napisz

  kliknij4321@wp.pl

 14. gs
  Sier 03, 2012 @ 17:09:19

  Jestem ciekawy po co ten co jest na zdjęciu ma miecz?? i co nim robi…bo mi się kojarzy z robieniem komuś krzywdy a tu mówimy o miłości do wszystkich istot…(???)

  • Besik
   Sier 03, 2012 @ 17:23:52

   Michał bywa utożsamiany z Jezusem[1]. U pisarzy kościelnych uchodzi za księcia aniołów, archanioła, któremu Bóg powierza zadania wymagające szczególnej siły. Wstawia się u Boga za ludźmi, jest aniołem stróżem ludu chrześcijańskiego. Stoi u wezgłowia umierających, którym następnie towarzyszy w drodze do wieczności. Łączy się z tym jego patronat nad kaplicami cmentarnymi. Artyści przedstawiają go z wagą do odmierzania dobrych uczynków. Zaś symbolem dobrych uczynków jest złoto i dlatego jest też patronem złotników i rytowników. Kult religijny św. Michała istnieje nieprzerwanie od początku chrześcijaństwa. Innym atrybutem archanioła Michała jest ognisty miecz. Najsławniejszą budowlą wzniesioną ku jego czci jest kościół i klasztor na Mont Saint-Michel, miejsce pielgrzymkowe oraz Monte Sant’Angelo

  • Dora
   Sier 03, 2012 @ 21:04:48

   Drogi GS ,

   ten miecz nie jest skierowany przeciwko nikomu , to nie jest miecz do walki .

   To jest miecz ktory odcina wszystkie podłaczenia nieharmonijne z Twoim Wyzszym Ja i Swiadomosicią Chrystusową.

   Miecz Swiatla .

   Tak to czuję

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: