Jeżeli ignorujesz zasady komentowania…

.

Jeżeli ignorujesz zasady komentowania oczekuj, że twój komentarz nie pojawi się na tym blogu, albo zostanie wykasowany

Zamiast negatywnie reagować na zewnętrzne stymulusy, myślę, że najważniejsze jest w tej chwili, aby skupić się na swoim duchowym rozwoju — 139 dni przed Wzniesieniem Ziemi!

Dwa wpisy blisko siebie w czasie –  przekaz SaLuSy o 4 sierpnia i artykuł Kobry były niezłym barometrem dla niektórych Czytelników, w którym miejscu się znajdują na drodze do oświecenia.

Jeśli komentarze do jakiegoś wpisu są zamknięte, oznacza to, że komentowanie jest niemożliwe.  Komentowanie pod innymi przekazami (w tym wypadku, na temat Kobry) nie jest akceptowane.  Aby mieć względnie obiektywne zdanie na temat Kobry, trzeba najpierw przeczytać CAŁY materiał na jego blogu i wysłuchać 6-7 godzin z nim wywiadów.  W innym przypadku wasze opinie to tylko zgadywanie.   Artykuły Kobry opierają się na wiadomościach od insiderów, z którymi Kobra ma kontakt i takie informacje mogą się różnić od przekazów.   Kobra jest szeroko uznanym pracownikiem Światła i przez wiele lat  ryzykuje życiem poprzez swoją działalność.  Kobra nie czyta przekazów od kosmitów i od wzniesionych mistrzów.  Jego artykuły będą się pojawiać na naszym blogu, jeśli okażą się wg mnie ważne.  Polecam wszystkim w dalszym ciągu stosować medytację opracowaną przez Kobrę, która znajduje się na naszym blogu w każdą niedzielę o 21.00

Dlaczego tak ciężko niektórym zrozumieć, że Wzniesienie jest procesem, a nie cudem, który wydarzy się w ciągu jednej chwili?  Wszystko jest procesem, który w tym fizycznym wcieleniu nam ujawnia zjawiska według naszej możliwości zaabsorbowania.  Każda zmiana zabiera trochę czasu.  Pracujcie nad swoim własnym Światłem i swoim Wzniesieniem, a będzie to korzyścią dla wszystkich.  Nie rozpraszajcie się tak bardzo na ZEWNĘTRZNYCH wydarzeniach, cokolwiek to jest.

Na zakończenie pragnę podziękować za wspaniałe i głębokie komentarze naszych kochanych Czytelników.

W Miłości i Świetle  –  Krystal

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: