Czy jesteście gotowi?

.

Mira z Plejad:  Gotowość jest kluczem,  30 lipca 2012

Pozdrowienia, jestem Mira z Plejadańskiej Wysokiej Rady, przydzielona do Rady Ziemi.

Witam was przynosząc wielce oczekiwane wieści na temat rozwoju sytuacji dotyczącej waszego najwyższego przebudzenia. W każdej chwili zbliżamy się coraz bardziej do punktu przemiany, w którym to, co potrzebne Światłu przeważy, a Wyższa Świadomość zapanuje w większości populacji na planecie Ziemia.

Jesteśmy tak blisko, drodzy przyjaciele. Wiele spraw czeka na Ujawnienie. Jesteście tak blisko spotkania ze swymi galaktycznymi przyjaciółmi. Wielu z was już do nich dotarło, i wielu oczekuje na kontakt.

Atmosfera w waszych sercach zbliża się do klimatu niezbędnego do tego spotkania. Skontaktowaliśmy się z wieloma z was w waszym stanie snu i w stanie waszej jawy. Czujecie nas bliżej. Bardziej nas akceptujecie. Z niecierpliwością oczekujecie na dalsze kontakty.

Proszę miejcie serca otwarte, a wasze pragnienia niech się skupią na spotkaniu z nami. Wasze modlitwy i zbiorowe medytacje przechylają szalę w stronę ilorazu Światła potrzebnego do pokojowego i ekscytującego spotkania.

Nigdy nie było tak ważne jak teraz, abyście koncentrowali się na swym przebudzeniu i swym własnym połączeniu ze Źródłem. Nic nie może zastąpić codziennej medytacji i łączenia się z Wielkim Słońcem Centralnym i z Matką Ziemią. Pomagacie Jej podnosić się coraz wyżej, gdy podnosicie swoją świadomość.

Wszystkie oczy skierowane są na was, kochani przyjaciele i mieszkańcy Ziemi. Co zrobicie z waszymi nadchodzącymi dniami? Czy skupicie się na zwiększeniu Światła w waszych jaźniach, jak również w Ziemi i wszędzie naokoło was?

Czy oczekujecie na kolejny ruch w waszym otoczeniu, taki jak Ujawnienie, bez zwracania uwagi na własną ku temu gotowość?  Czy jesteście gotowi?  Czy pomagacie innym, by byli gotowi?  Przyjrzycie się bliżej, drodzy towarzysze. Zajrzyjcie w swe serca. Czy rozglądacie się wokoło, chcąc dostrzec co możecie zrobić, by pomóc innym się przygotować?

Zaszliście tak daleko. Nieustannie przyjmujcie Światło i wysyłajcie je do każdego serca, które potrzebuje otworzyć się bardziej na zmiany, których tak ochoczo oczekujecie. Czy sami jesteście całkowicie przygotowani?

Droga nasza Rodzino Światła, pracowaliśmy wraz z wami tak ciężko, aby doprowadzić do zaistnienia tej nowej ery. Proszę idźcie dalej naprzód w Świetle. Proszę nieustannie wysyłajcie Światło do każdej istoty, która go potrzebuje. Proszę wysyłajcie wciąż Światło i serdeczną Miłość do waszych sióstr i braci z Rodziny Galaktycznej.

Ten czas jest teraz, kochani przyjaciele. Zbierzcie całą swoją siłę i odwagę, aby być gotowymi na zmiany. Nic nie będzie całkiem takie samo. Czas przyspiesza i każda minuta jest niezbędna, aby skupić się na Świetle oraz waszych marzeniach i wizjach dla Nowej Ziemi.

Jestem Mira z Plejadańskiej Wysokiej Rady i z niecierpliwością oczekuję na nasze spotkanie.

Przekazała Fran Zepeda, 30 lipca 2012
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
Przetłumaczyła wika

31 Komentarzy (+add yours?)

 1. Janina Pachuła
  Sier 03, 2012 @ 10:04:00

  Ach te dowody, nikt nie potrafi sobie odpuścić. Powietrza nikt nie widział a każdy nim oddycha…(gdzie dowód że jest ?) Dżwięku nikt nie widział a prawie Każdy go słyszy, (gzie dowód że jest ) Fal radiowych nikt nie widział a każdy korzysta z telefonów, telewizji , radia (gdzie dowód że są ) A jaki dowód mamy na nasze istnienie, żaden -poprostu jesteśmy….

 2. m.
  Sier 03, 2012 @ 01:42:30

  a co z dziećmi?

  • - piotr -
   Sier 03, 2012 @ 04:37:23

   A co z dziećmi.. co do zasady są czyściejsze, bo nie zdążyły się wytrzeć o karmę w tym wcieleniu, a od pewnego czasu rodzą się dzieci Indygo, lub też pozbawione karmy krystaliczne dzieci. Nie mniej.. nadal są to dusze.. w różnych stadiach dojrzałości. Czasem obciążone karmą przez tysiące wcieleń. W różnym stopniu zaciemnione.. a może nawet resztki jaszczurzego pomiotu. To, co się z nimi stanie zależy od tak wielu czynników.. Zwłaszcza od kontraktu ich duszy.
   Pewnie martwisz się o swojego ukochanego dzieciaczka.. cóż.. wszyscy się martwimy. Ale .. w zmartwieniu jest strach.. a wszystko dzieje się często tak różnie od naszych przyziemnych zachcianek…

   • Mariusz
    Sier 03, 2012 @ 07:57:55

    Rozbroiłeś mnie tym jaszczurzym pomiotem. 😀

    Gdybyś wiedział ile jaszczurzego DNA jest w Twoim ciele, chyba byś tego nie powiedział. 🙂

    Namaste

   • Gabriel
    Sier 03, 2012 @ 08:57:44

    Wszystkie dzieci do 13 roku życia już są z 5D lub wyżej.
    Czy uważasz Piotrze, że określenie „jaszczurzy pomiot” nie jest głęboko ocenne i bardzo mocno z 3D ?. To jest to wyrażenie Miłości pięcio- wymiarowej do Wszystkich Istot?
    Pozdrawiam – M’

    • - piotr -
     Sier 03, 2012 @ 14:49:28

     Taa.. MIłość, Światło.. tak tak.. Żyjemy na Uniwersytecie Ziemia! Wszystkie dzieci? Skąd masz takie informacje, że wszystkie dzieci??

  • Wielebny
   Sier 03, 2012 @ 13:08:32

   Nie pojmuj wzniesienia pod względem tego kto przejdzie do wyższego wymiaru a kto zostanie na dole – cały proces wzniesienia polega na tym że jedynie dostrajasz się do określonej linii czasowej gdzie dominuje miłość, głębsza świadomość oraz wyższe wibracje.
   Pytasz się co z dziećmi?
   Wyższy wymiar dostosuje się do Twojego życia, będą w nim wszystkie osoby których znasz, bliscy i przyjaciele – będziemy my wszyscy – na zewnątrz niewiele się zmieni. Proces wzniesienia wprowadza fundamentalne zmiany w nas samych, w naszych sercach i z tego powodu powinniśmy się cieszyć, każdy doświadczy tego czego pragnie najbardziej 🙂

   Kieruje te słowa do komentarzu Piotra – Rozchmurz się 🙂

 3. - piotr -
  Sier 03, 2012 @ 00:04:39

 4. idea.b
  Sier 02, 2012 @ 23:45:48

  Bardzo dziękujemy Wszystkim Istotom z Wszechświata za ciężką pracę 🙂

  Na szczęście zbliża się koniec wszelkiej pracy 🙂 W Doskonałości Boga idea pracy i poświęcenia jest kompletnie niezrozumiała. Są to w istocie idee ego. Ich punktem wyjścia jest idea braku i niedoskonałości, konieczność „zapracowania sobie”, „zasłużenia”, konieczność ponoszenia zapłaty. Bóg daje wszystko i daje za darmo, bo taka jest Miłość Boża. Bóg obdarza Miłością bez końca, na zawsze i bez granic, Nieskończoną Miłością. Obdarza Doskonałością. Na co Doskonali mieliby zasłużyć, na co zapracować, za co i komu płacić? Doskonałość po prostu jest. Trwa w niezmąconej Radości, w nigdy niegasnącym Świetle Nieba, w niekończącym się nigdy spełnieniu. Czyż Bóg nie jest Wspaniały, czy wdzięczność dla Niego nie jest największą radością?

  „Nie bój się moje dziecko, lecz pozwól, by twój świat został łagodnie oświetlony przez cuda. Tam zaś, gdzie widziałeś niewielką lukę między sobą i swoim bratem, przyłącz się do niego. I w ten sposób będziesz teraz widział chorobę jako pozbawioną przyczyny. Sen o uzdrowieniu znajduje się w przebaczeniu i łagodnie ukazuje ci, że nigdy nie zgrzeszyłeś. Cud nie pozostawi żadnego dowodu winy, by przynosił ci świadectwo tego, czego nigdy nie było. W twojej zaś skarbnicy przygotuje on miejsce powitania dla twego Ojca i twego Ja. Drzwi są otwarte, aby mogli przyjść ci wszyscy, którzy nie chcieliby już dłużej głodować i którzy chcieliby cieszyć się przygotowaną dla nich ucztą obfitości. I spotkają się tam z twoimi zaproszonymi Gośćmi, których cud poprosił, aby przyszli do ciebie.

  Jest to zaiste uczta niepodobna do tych, które ukazywało śnienie świata. Tu bowiem im więcej ktoś otrzymuje, tym więcej pozostaje dla reszty. Goście przynieśli ze Sobą nieograniczone zapasy. I nikt nie jest niczego pozbawiony, ani nie może niczego pozbawić. Oto uczta, którą Ojciec przygotował dla Swego Syna i którą dzieli się z nim na równi. W ich dzieleniu się nie może zaś być luki, w której obfitość słabnie i szczupleje. Tu nie mogą wkroczyć lata głodu, gdyż czas nie czeka na tę ucztę, której nie ma końca.” (Kurs cudów)

  Cóż wspanialszego może być od Boga i Jego Miłości? Na szczęście nic innego nie ma.

  Słodkich snów, utkanych z Bożej Miłości 🙂

  Obfitość, Radość & Miłość

 5. kimba70
  Sier 02, 2012 @ 22:03:30

  Ach te dowody „Bóg jest wszędzie, teraz za grube miliardy euro potwierdzili to fizycy.” http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-poinformowali-ze-wzrasta-prawdopodobienstwo-istnienia-bozonu-higgsa życzę wspaniałego dnia , nastepnego jeszcze wspanialszego i następnego wspanialszego od poprzedniego hihi

 6. Magdalena
  Sier 02, 2012 @ 21:31:38

  Medytacja z impulsem na 31 07 jest po prawej stronie tego bloga.
  Pozdrawiam Cię gorąco.Magdalena

 7. Magdalena
  Sier 02, 2012 @ 21:10:20

  mialam na mysli ze ominelam ta z 31 lipca, nie 27

 8. Magdalena
  Sier 02, 2012 @ 21:00:57

  witam..czy ktos mi moze pomoc w zwiazku z aktywacjami impulsow? chyba sie zagubilam w tym. zrobilam medytacje : 32 impulsy ( aktywacje energetyczne) , potem medytacje po aktywacji z 24 lipca, no i ominelam ta z 27 lipca a teraz nie moge jej znalezc, Probowalam poszukac wsrod linkow do innych stron ktore dajecie i nie moge sie polapac co jest co bo na niektorych jest napisane : nr 4,a na innych ze numer 4 bedzie 12 sierpnia wiec ja juz nic nie wiem 😦

  • Marcin
   Sier 02, 2012 @ 22:56:27

   Zajrzyj na proszę pod ten adres:
   http://nowaziemia.cba.pl/viewtopic.php?p=665#665

   Lub ściągnij bezpośrednio medytacje w pliku doc: http://mm.pl/~bsg/is/Kod_swiatla.zip

  • Mariusz
   Sier 03, 2012 @ 07:55:40

   Żeby asymilować energie nie są potrzebne żadne rytuały. Tym bardziej jeśli przegapisz jakiś „odcinek” i to sprawia, że pogorszył się Twój nastrój, może warto to porzucić. Przegapiłaś i pomyślałaś, że stało się coś złego, a przecież wszystko nadal było ok. Najbardziej uwalniające jest uświadomienie sobie, że tego w ogóle nie potrzebujesz. 🙂

   Każdy kto każe Ci szukać poza Twoim wnętrzem, jest fałszywym przewodnikiem.

   Namaste

  • wiktoria
   Sier 03, 2012 @ 08:58:16

   A czy tak naprawdę wiemy co te impulsy znaczą i jak działają, podobno ułatwiamy wejście jakichś istot, ale jakich ???

   • adela
    Sier 03, 2012 @ 09:58:03

    tylko serce da ci odpowiedź – czy to jest dla ciebie, umysł ma zawsze wątpliwości

   • Grzegorz
    Sier 03, 2012 @ 11:04:47

    Podzielam opinie. Jakakolwiek aktywacja w człowieku przebiega indywidualnie i często niezauważalnie w ciszy, połączeniu ze źródłem i ewentualnie z opiekunami którzy sami z Siebie podsuwają rozwiązania i niekiedy siłę, ochronę i uwidaczniają , odsłaniają drogi ,wybory które mogę choć nie muszę zastosować. I w tym wszystkim nie muszę co chwilę prosić wszystkich o coś stając się współzależny, i niezmiernie wdzięczny. Termin aktywacja impulsów wywołuje we mnie pewną sztuczność. A co kiedy nie zdąże „aktywować się”? Będę gorszy, mniej rozwinięty? Nie odrzucam jednak w pełni wiedzy która kryje się za tym terminem, bo tyczy się też spraw duchowych czyli niewidzialnych dotykających każdego z nas, naszych dusz. Mam nadzieję że coraz bardziej odpowiedzialnych za siebie, swoje istnienie i wolnych.Powiem tak, większość opiekunów, aniołów i mistrzów sam wybieram, i „technikę” aktywacji impulsów zastosuję tylko do tych do których czuję że są mi na danym etapie rozwoju szczególnie bliscy i faktycznie potrzebni. Nie wszyscy świetliści mają identyczne wibracje, które Muszę w nieświadomy sposób, tak przy okazji, zapraszać do siebie tu i teraz. Wolę być mniej rozwinięty ale świadomy.

   • wika
    Sier 03, 2012 @ 11:15:59

    Dokładnie. Ja nie jestem na co dzień zbyt chętna do uczestnictwa w taki rzeczach, ale w tym przypadku po prostu nie miałam wątpliwości, że to jest dla mnie, bo w pierwszym tekście pojawiło się parę znaczących dla mnie informacji i symboli, w ten sam sposób dostaję zazwyczaj informacje od moich przewodników, więc wszystko było jasne. Mojemu przyjacielowi śniło się wcześniej przez tydzień, że uczestniczy w tych aktywacjach, że wypowiada całe te zwroty – potem był zdumiony, gdy pojawił się pierwszy tekst na blogu… On też nie miał wątpliwości. Jeśli Ty je masz, być może oznacza to, że to nie jest dla Ciebie?… Każde z nas ma inną ścieżkę i inne ‚kosmiczne specjalizacje’, jeśli czujesz, jaka praktyka duchowa jest absolutnie Twoją, to rób tylko to, a będzie świetnie 😀 To jest cały trik teraz: mamy podążać za tym, co działa i nas unosi, a nie za tym, co nie działa. Tylko tyle. „Niech każdy znajdzie swoje mango” 😉

 9. wika
  Sier 02, 2012 @ 19:27:07

  Kochani, niby każdy wie o cudach serca i uczucia wdzięczności, ale miło i pożytecznie przypomnieć sobie o tym po raz kolejny 😀 zwłaszcza teraz…

  • kimba70
   Sier 02, 2012 @ 20:38:42

   Wika , faceci też tak na ciebie reagują hahahahaha :http://www.youtube.com/watch?v=6XbIuSLaCnk

   • wika
    Sier 02, 2012 @ 23:42:23

    He he, bracie, na całe szczęście nie… 😛 masz pewnie już wizje Nowej Ziemi, na której sprawny europejski intelekt będzie może w większej cenie niż latynoski super-tyłek 😉 Jak na razie to niebezpieczeństwo jeszcze nie istnieje, i bardzo dobrze, bo tu chciałby sobie człowiek spokojnie poczytać, a oganianie się od tłumu facetów z jedną (przynajmniej tylko) różą raczej by temu nie sprzyjało, no nie?… 🙂 „Każdemu według potrzeb” to wcale nie taka głupia zasada 😀

    • kimba70
     Sier 03, 2012 @ 06:48:07

     Pewnie że mam wizje. Wprowadzenie dobrobytu zajełoby rok. Tu chodzi o nas to my mamy sie zmienić, gdyby lądowanie rodzinki pomogło już by to zrobili. Ale jaka będzie sadysfakcja jak zrobimy to sami. Wiemy już wszystko teraz możemy się wspierać jak to osiągnąć. Przerabiam rodzinkę jestem uparty jak to dziecko, ciesze sie życiem bo jestem wdzięczny stwórcy za nie i nie latam jak wolny elektron w prózni, Kocham wszystko i wszystkich bo widzę to jako całość. Jestem szczęśliwy bo inaczej tego nie widzę. Nie mam problemów bo ich nie stwarzam. Wszystko jest doskonałe bo czy można poprawiać stwórcę. Śmieje się z wszystkiego bo to daje radość zapominasz o wszytkim co niepożądane. A kiedy wpadam w błogostan to wiem że żyje w zgodzie z wolą Ojca. To takie proste po co to komplikować.Wylądują wtedy kiedy jak ich zobaczysz powiesz „cześć bracie jak leci” .Wszystko sie zmienia myślę że Ojciec byłby „przeszczęśliwy” jak dojdziemy do tego sami, zawsze w rezerwie ma zastępy żeby pomóc jak zajdzie taka potrzeba.

 10. kimba70
  Sier 02, 2012 @ 18:51:16

 11. DublerRocco
  Sier 02, 2012 @ 17:21:29

  Dobra, ale co ma się stać? Co i kiedy? Bo jakoś po przeczytaniu tego przekazu nic nie wiem. Kosmici kontaktowali się z ludźmi we śnie i na jawie, a czy z niedowiarkami mojego pokroju też się skontaktują, czy tylko jakaś grupa uprzywilejowanych vipów dostąpi tego zaszczytu?

  • Gabriel
   Sier 02, 2012 @ 19:14:42

   Odpowiem Ci moją historią.Kontaktuję się z AA.I kiedyś przeczytałam, ze jak poprosisz o kontakt to będzie.! metoda -poproś, aby AA dmuchnął – poczułam dmuchnięcie.Pomyślałam pewnie przeciąg. 2 metoda – poproś, aby cię dotknął – poczułam- ale tak jakoś niewyraźnie.
   Oni zastosowali „swoją” metodę -kąpałam się i zamyślona (rozmawiałam z Nimi)złapałam za prysznic i w tym momencie usłyszałam gwizdniecie – to było zwrócenie uwagi przez AA.Michała, że mogę się poparzyć. To zaproponował AA.Rafał – bo mam psa i zawsze próbuję zagwizdać – więc zrozumiem zwrócenie skuteczne uwagi.
   Trzeba uwierzyć, że będzie spotkanie i Braci spotkasz, w końcu i tak już są wśród Istot L. Tylko uwierz w tę możliwość – bo sam się blokujesz.
   Pozdrawiam – M’

  • kimba70
   Sier 02, 2012 @ 19:23:29

   Telepatycznie też. A czy jesteś na nich gotowy, czy potraktujesz ich jak rodzinę, kiedy się odwrócisz i ich zobaczysz rzucisz im się w ramiona bo takowe mają. Poczujesz miłość bijącą z ich serc na poziomie niewyobrażalnym. Czy przełkniesz drobne zmiany w wyglądzie które na poziomie serca nie maja znaczenia. Są piękni wysocy twarzowo podobni acz nie tacy sami , emanują miłością , radością i potrafią rzeczy których my dopiero sie uczymy jak np: leczenie rany ręką czytaj energią. I proszę nie pytaj z skąd to wiem nie z yutube hahahaha.

  • kimba70
   Sier 02, 2012 @ 19:34:40

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: