Kobra: Plan i co możemy robić

.

Kobra jest anonimowym członkiem i rzecznikiem Ruchu Oporu.  Oto jakie wiadomości otrzymał od insiderów 30 lipca 2012.  Te informacje są tylko planem, więc też się mogą zmienić.   Najpierw zobaczmy jakie ma znaczenie data 4 sierpnia.

.

Otrzymałem nowy intel o Planie.

Wydarzeniem będzie wielowymiarowy przełom planety Ziemi, który roześle fale Światła przez cały Wszechświat.   Wydarzenie to będzie miało charakter duchowy i fizyczny.  Nastąpi przełom w postaci usunięcia negatywnych bytów nie-fizycznych, masowe aresztowania Kabała i spektakularny wzrost obserwacji pozytywnych statków UFO.   Będzie ono dziełem zjednoczonych wysiłków Plejadian, Ruchu Oporu, pozytywnie zorientowanych sił wojskowych, Stowarzyszenia Białego Smoka oraz innych pozytywnych grup.  Wydarzenie jest przewidziane na październik tego roku lub później.

Wydarzenie to jest zaledwie początkiem, następnie sprawy potoczą się z szybkością stosowną do szybkości integrowania się ludzkości.  Działania Pierwszego Kontaktu będą przebiegały jednocześnie z restrukturyzacją systemu.  Nowy system finansowy będzie krótkotrwały, gdyż po Pierwszym Kontakcie, pieniądze zdezaktualizują się.  Wzniesienie NIE WYDARZY SIĘ  21 grudnia.  Ludzkość potrzebuje wielkiego uzdrowienia i 21 grudnia będzie zaledwie początkiem procesu Wzniesienia.

Główną przyczyną, dla której masowe aresztowania Kabała nie nastąpiły w ramach czasowych pomiędzy kwietniem a czerwcem było to, że pozytywnie zorientowane siły wojskowe nie były świadome Archontów aż do teraz i nie włączyły ich w swój ponad 35-letni plan.  Inna przyczyną było to, że te pozytywnie zorientowane grupy były mocno infiltrowane przez Kabała.

Nic spektakularnego nie wydarzy się 4 sierpnia.  Stopniowo będą narastały obserwacje UFO podczas sierpnia i września.  Sytuacja ludzkości jest powoli rozwiązywana, statki Plejadian oraz innych pozytywnie nastawionych cywilizacji Światła zbliżają się do powierzchni naszej planety.

Dla wyjaśnienia mojego ostatniego postu: inwazja magdaleńskich Archontów (magdaleńska kultura była z późnego paleolitu w zachodniej Europie, przyp. tłum.) była inwazją, która zakończyła  pokojowe czczenie Bogini przez Gravettian  (późniejsza grupa ugro-fińska) w wysoko rozwiniętej kulturze paleolitu ponad 16 000 lat temu i zapoczątkowała magdaleńskie plemienne społeczeństwo myśliwych.

Wielu ludzi stało się bardziej aktywnymi i pytają mnie, co robić.

Po pierwsze, możecie uczestniczyć w cotygodniowych medytacjach Wyzwolenia (niedziela o 21.00).

Po drugie, możecie rozpowszechniać tę informację.

Po trzecie, możecie rozsiewać piękno waszych Dusz.

Po czwarte, w przyszłości, gdy warunki bezpieczeństwa na to pozwolą, będziecie mogli organizować konferencje na całym świecie, gdzie będę wypowiadał się na różne tematy związane z wyzwoleniem planety, Wzniesieniem, Ujawnieniem i Pierwszym Kontaktem.. Tam będzie można zadawać pytania bezpośrednio.  Osoby, które chcą organizować takie wydarzenia, mogą kontaktować się ze mną: cobraresistance@gmail.com .

Po piąte, zakres tego blogu, towarzyszące mu  projekty związane z wyzwoleniem planety oraz reakcje ludzi na nie, rozrosły się do tego stopnia, że nie mogę już dłużej pokrywać wszystkich kosztów ze swoich zasobów finansowych.  Informacje na tym blogu zawsze były bezpłatne.  Jednakże potrzebne są dodatkowe fundusze od zamożnych osób, które chcą się dołożyć do tych działań związanych z wyzwoleniem.  Wierzę, że jest trochę bogatych ludzi, którzy nie są całkowicie zaangażowani w kasyno Rothschildów, natomiast chcieliby udzielić wsparcia Światłu.  Minimalna dotacja wynosi 1000 dolarów i regularne comiesięczne datki ułatwią bieg spraw.  Osoby, które chcą pomóc proszone są o skontaktowanie się: cobraresistance@gmail.com w celu uzyskania szczegółowych informacji.  Proszę, zrozumcie, że wezwanie do funduszu jest skierowane do zamożnych jednostek spoza kręgów Kabała i jako takie nie będzie dla nich obciążeniem, a nie – do ogółu populacji.  Duża część wpłacanych pieniędzy zostanie przeznaczona na projekt uzdrowienia planetarnych linii czasowych przy pomocy zaawansowanej technologii odwracania pętli czasu.

Wielu ludzi prosiło o możność przyłączenia się do Ruchu Oporu.  Jak dotąd nie jest to możliwe.  Tylko kilku wyjątkowo dobrze wyszkolonych agentów Ruchu Oporu działa obecnie na planecie.  Po Wydarzeniu Ruch Oporu stopniowo sam da się poznać całej populacji.

Otrzymałem doniesienia od kilku osób, że nie mogą przesyłać komentarzy na mój blog.  Nie wiem, jaka jest tego przyczyna.  Mam nadzieję, że jest to tylko usterka techniczna.  Kabał nam przeszkadza.  Ja rzadko usuwam komentarze i robię tak tylko wtedy, gdy są krańcowo negatywne i wywołują kłótnie. Sekcja komentarzy na moim blogu rozwija się w uświęconej przestrzeni, gdzie przebudzone istoty mogą dzielić się poglądami i odkryciami.

Tłumaczenie: Anna Bogusz-Dobrowolska    http://jagathon8.blogspot.com/

http://2012portal.blogspot.com/

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: