List od Lemurian 40 – Nici czasu

 
.Niechaj serce będzie waszym sterem
.
.
Najdrożsi,
jesteśmy w samym środku tego bezcennego roku.  Bardzo wiele zmian rysuje się na horyzoncie, a jesteśmy już w środku bardzo wielu przeobrażeń.  Doświadczamy przyspieszenia „czasu”.  Ale wciąż od samego centrum naszego istnienia – „czas”, jak byliśmy nauczani, nawet nie istnieje.  W trakcie naszej podróży było wiele wspaniałych lekcji a postrzeganie czasu w odmienny sposób jest tylko jednym z nich. Słowa Adamy na ten temat mogą być wielka pomocą dla wielu z nas.
.
Energie lipca i sierpnia nawet bardziej nasilą ten proces.  Nie sposób się z tego wymknąć, ALE mamy wszystek czas potrzebny, aby oddychać, cieszyć się i integrować.  Ta cudowna kontrowersja jest jednym z sygnałów osiągania nowego paradygmatu podczas nadchodzących miesięcy.  Tak, wszystko się dzieje z wielką prędkością, ale to zależy od nas, czy czujemy potrzebę, by zwolnić, odetchnąć i zabawić się.  Jest to jedyny sposób, abyśmy utrzymali naszą długo oczekiwaną równowagę.  Z drugiej strony burzliwe wydarzenia odciągają was od waszego centrum.  Lecz nie zapominajcie o tym, że stale przebywacie w samym środku naszych serc, niezależnie od tego, co się wydarzy.  W ciszy i milczeniu zawsze możemy utrzymywać równowagę.  Prawda?  Czerwiec zakończył pierwszy cykl tego jedynego w swoim rodzaju roku.  Zaćmienie Słońca miało i nadal ma wielki wpływ na nasze życie.  Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat jego ważności, weźcie głęboki oddech i powróćcie do tego Zaćmienia Słońca podczas następnej medytacji.  Powracajcie stale do tego dnia, a utworzy się specjalny wzorzec.  Otrzymacie wasz własny, osobisty przekaz, który odnosi się do tego zjawiska – o ile już go nie otrzymaliście.  Tak, to było w przeszłości, wiem i dlatego przyjrzyjcie się temu lepiej; to się ciągle jeszcze, dzieje Tu i Teraz…
.
Mając wokół siebie wszystkie te piękne i bardzo intensywne energie, jestem bardzo szczęśliwy, mogąc wam obwieścić szczegóły naszej podróży do Egiptu w czasie Zimowego Zaćmienia Słońca.
Kulminacja tego niezwykłego roku zaprezentuje się w dniach pomiędzy 12.12.12 a 21.12.12.  Skoro już mówimy o jednym z rodzajów wibracji Zaćmienia Słońca i o wszystkich astronomicznych wyosiowaniach tego roku; wyobraźcie sobie tylko, że będą one zwielokrotnione do końca tego roku.
Nastąpi się bardzo szczególne spotkanie w Chitzen Itza, w Meksyku, w czasie Zimowego Zaćmienia Słońca – ze starszyzną majańską    i odbędzie się tam bardzo szczególna ceremonia w sercu Wielkiej Piramidy, w tym samym dniu.  Zarówno to spotkanie, jak i ceremonia są związane z nowo uformowaną Siecią Krystaliczną i  nawiązują do Narodzin Nowej Ludzkości.  Oczywiście, odbędzie  się na całym świecie wiele innych, pięknych wydarzeń.  Wasze serca pokierują wami do miejsc, w których powinniście być w tym szczególnym dniu.  Jeśli wasze serca otrzymają sygnał, abyście byli w Egipcie wraz ze mną na ceremonii Zamknięcia Siatki Krystalicznej, będzie to bardzo mile widziane, jeśli tak zrobicie.  A będą tam ci, którzy są żywym pomostem pomiędzy tymi dwoma wydarzeniami, aby połączyć te oba uświęcone wydarzenia w jedno.Pozostało jeszcze kilka miesięcy, lecz to już się dzieje.  Oto program. Zaczniemy całą tę podróż do serca Wielkiej Piramidy i powrócimy tam na ten bezcenny wschód Zimowego Zaćmienia Słońca.  W dniach poprzedzających Zaćmienie Słońca zakończymy aktywacje świątyń wzdłuż Nilu.  Okno czasowe 12/12/12 do 21/12/12 przyniesie wszystkim swą moc i uniwersalny wkład.  To pomoże zakotwiczyć w kolejnych świątyniach tę nową wibrację Nowej Ziemi. Wraz z tym Krystaliczna  Sieć najbardziej starożytnych warstw zostanie skompletowanaBędziemy mieli wstęp do świętych miejsc, ale liczebność grup będzie ograniczona. Jeśli czujecie w swych sercach wezwanie, by przyłączyć się do nas, prosimy, kontaktujecie się, moi drodzy przyjaciele z Marcellą w Hiszpanii lub Ritą w Anglii, na nasze adresy mailowe: lemurianawakeninginfo@gmail.com

Po dodatkowe szczegóły kliknij tutaj here here.

Jesteśmy w samym środku tego pięknego roku.  To od waszej gotowości zależy, czy stawimy czoło wyzwaniom lub powitamy wszystkie jego wspaniałe dary i lekcje z lekkością I wdzięcznością.  Gładka tranzycja jest ciągle jeszcze wiodącym nas kompasem, podczas gdy my cieszymy się jazdą.   Największym rajdem ludzkości, jakiego kiedykolwiek doświadczyła.Z całą Miłością Zaćmień Słońca,
Kata
.
Nici czasu i Wieczny Kod Zaćmienia
.
Adama poprzez Kata
.
Pozdrawiam Mistrzów
Tu Adama, Wysoki Kapłan Lemurian w Mount Shasta i Wszechświatowi Mistrzowie Nowej Ludzkości. Pozdrawiam was od „naszych”, a „wasi” wkrótce będą w wymiarze zwanym piątym, według waszej linearnej miary.Są w waszej obecnej rzeczywistości fizycznej zasady, które pozostawicie za sobą podczas gdy będziecie otrzymywali dostęp do coraz większej percepcji siebie samych w waszej już wkrótce osiągalnej egzystencji piątego wymiaru.  Nowa Ziemia, jak mówiliśmy już wiele razy, wdrukowuje się w wasze serca z pełną życia radością; i jest gotowa, aby być w pełni waszą.Są pewne kroki przygotowawcze, do zrobienia których jesteście zaproszeni.  Cała trójwymiarowa struktura waszej rzeczywistości była wyznaczona dla tego jednego celu i pewnego dnia będziecie mogli pozostawić ją za sobą.

Ciągle jeszcze jest wiele scenariuszy, które mogą się przejawić. Amplituda  „wydarzeń” będzie się opierała na poziomie świadomości masowej, kiedy ludzkość będzie gotowa dotrzeć w ich trakcie do skrajnie ważnego okresu czasu, który jest zwany rokiem 2012.  Na horyzoncie rysuje się wiele zmian.  Wasza osobista droga życia jest gotowa na korekty, jakich sobie nawet nie wyobrażacie.  Nie bójcie się tej zmiany.  Wasza wiara w Złoty Płomień Boskiej Mądrości może być wielką pomocą w burzliwych czasach.  Jeśli chcecie otrzymać jakiś wgląd w osobisty aspekt nadchodzących wydarzeń, sugeruję wam prostą, lecz niezwykłą metodę.

Powróćcie do dnia ostatniego Zaćmienia Słońca w waszej osobistej linii czasowej. (czyli do dnia 21 maja 2012 r. – przyp. tłum.)  Tegoroczne Zaćmienie Słońca i tydzień po nim symbolizuje dokładny osobisty scenariusz, jakiego będziecie świadkami w nadchodzących miesiącach, aż do końca tego jakże cennego roku.  Powróćcie do tego punktu w czasie.  Przywołajcie tę przeszłość, lecz rzeczywistość oszuka was jako że jest oparta na poziomie gęstości, kiedy będziecie się jej przyglądać.  Powitajcie ten dzień ze wszystkimi darami, jakie miał i przenieście do tego czasu wszystkie dary, jakich chcecie.  Jest to doskonała metoda, by sprawdzić, jakie są ograniczenia waszego linearnego paradygmatu.

Przywyknijcie do idei współdziałania z miarą czasu w bardziej płynnym sensie.  To Zaćmienie Słońca miało ważny wpływ na wydarzenia tego roku na każdym poziomie a wy możecie współdziałać  z jego korzyściami, w każdym dowolnym czasie, kiedy czujecie taką potrzebę.  Tylko podłączcie się z waszego „Teraz” (tego obecnego momentu).  Wkrótce wyślę wskazówki, które was przez to przeprowadzą – równoznaczne z poczuciem przestrzeni i jej postrzeganiem w różnych gęstościach waszego opartego na dualizmie środowiska.

Moim celem jest pomóc wam w uświadomieniu sobie, w jaki sposób czas może być zmieniany i w jaki sposób wasza ciągle rozszerzająca się świadomość jest gotowa, by przeniknąć coraz więcej waszych rozległych możliwości.  Nie idźcie zbyt daleko, tylko połączcie się z dniem Zaćmienia Słońca i z całym pięknem tego szczególnego dnia przyniesionym wam i tej planecie.

Jest wiele działań, które powinniście podjąć, by przygotować się na waszą Nową Ziemię, w odniesieniu do egzystencji fizycznej.  Jest to czas istniejący na sposób bezczasowy.  Ten nowy sposób życia będzie wymagał nowych sposobów myślenia lub raczej nowych sposobów używania umysłu w oparciu o operacje myślowe.  Cała struktura tego czasu, która przedstawia się w waszym wymiarze, jest tylko jednym sposobem postrzegania rzeczywistości.  Cała egzystencja jest w Teraz.  Cofacie się w czasie i to ma wielki wpływ na Teraz, i wpływ ten może zamanifestować się natychmiast.  Nie ma niczego, co nie mogłoby być naruszone/zmienione z pozycji  obecnej chwili świadomego istnienia, jeśli tak zdecydujecie.  A to jest dopiero początek.

Wasz cały zestaw doświadczeń z różnych wcieleń może być traktowany jako jedna, Boska fala w czasie i może być zmieniany przy takim podejściu.   Możecie wstąpić w każdą część tej fali,  przenosząc ją do światła lub poprzez wniesienie światła w nią.  A jak powiedziałem, to jest dopiero początek.  Z tym nastawieniem świadomości może być przepisana na nowo cała historia ludzkości
Oczyszczanie przeszłości i nawiązywanie z nią połączenia z teraźniejszości jest najbardziej zadziwiającym narzędziem tworzenia przyszłości, na którą jesteście gotowi.   Miara czasu linearnego jest starym paradygmatem i odnosi się do starego sposobu percepcji.   Wasze przebudzone szyszynki i wasze na nowo skalibrowane ustawienie umysłu uczyni łatwym widzenie pomimo ograniczeń.  A więc jest to prawdą wypowiadaną przez bardzo wielu Mistrzów i jest to prawdą ostateczną: Wszystko, co się dzieje jest w Teraz.  To jak bardzo (jest to prawdą) zależy od ostatnio uzyskanej gotowości waszych zmysłów, oraz od głębi waszego pojmowania tego wszystkiego.
Owo proste „wymiecenie” waszych starych wzorców funkcji może zdziałać cuda na bardzo wiele sposobów. Każdy ból i dyskomfort, który pozostał ostatnio nieuzdrowiony lub istnieje od długiego czasu, może być oczyszczony doskonale z tego obecnego miejsca przebywania w czasie.

Nie ma potrzeby, abyście znosili dłużej jakikolwiek dyskomfort w swych sercach.  Możecie dotrzeć do tych miejsc w czasie, kiedy się one wydarzyły i zaznaczyły w waszych sercach, i ostatecznie uzdrowić je.

Ta sama prawda dotyczy wydarzeń w skali tej planety.  Główne tragiczne wydarzenia z przebiegu wielu lat, takie jak katastrofy naturalne, mogą być uzdrowione w waszej świadomości masowej przez to nowe podejście.  Najważniejsze wydarzenia na tej planecie pozostawiły swe ślady w głębiach ludzkiej kolektywnej uczuciowości. Wy możecie powrócić i uzdrowić je wszystkie.

Przekalibrowanie umysłu i ponowne połączenie z prawdziwą naturą i wartością szyszynki są dokładnie tym, co przydarza się wam wszystkim.  A kiedy odkryjecie pomost, jaki stanowi ona z waszymi sercami, wówczas te długo oczekiwane cuda zrobią pierwszy krok, przychodząc do waszej rzeczywistości.  Jest to rzeczywiście historyczny cel w waszej ciągle rozszerzającej się świadomości.  Zmienianie percepcji czasu opartej na umyśle jest wspaniałym narzędziem do użytku i nakazem dla nas, by zacząć go używać.
To przeszłe Zaćmienie Słońca było i ciągle jest w Wiecznym Teraz, wszystkie rozwiązania i wszystkie lecznicze resetowania wibracji są dla was wszystkich do użytku dla tych wszystkich uzdrawiających przeszłość procesów leczniczych. Spójrzcie w przeszłość a możecie zobaczyć za pośrednictwem portalu swoją przyszłość.  Magia, łaska, piękno i ogromna odpowiedzialność: wszystko w tym samym czasie.  Tylko oddychajcie tą jedyną w swoim rodzaju esencją.   Wszystko to jest wasze na sposób bezczasowy.  Sama data Zaćmienia Słońca działa jako Kod wejścia do tego.

Jest to rzeczywiście podróż w czasie, w szczególny sposób.  Potencjał tego Zaćmienia Słońca przekracza waszą obecną zdolność pojmowania.  Podobnie jak centralny punkt w kreacji, energia tego dnia jaśnieje poprzez wszystkie wymiary. Skoro Kod jest ukryty w czasie, powróćcie do tego dnia Zaćmienia Słońca za każdym razem, kiedy poczujecie się, że chcecie przepisywać przeszłość na nowo;  z samej teraźniejszości.

Zobaczycie, jak piękne jest być w pełni obecnym w całym procesie kreacji, od początku czasu z tym nowym podejściem co do widzenia czasu.  Przestrzeń jest inną sprawą i ciągle ma ten sam paradygmat zmiany – dla was wszystkich.

Weźcie głęboki oddech i połączcie wasze wieczne serce z waszym na nowo skalibrowanym umysłem.   Jest to podróż życia a wy jesteście w centralnym punkcie waszej kreacji z całą tą na nowo wyłaniającą się mądrością i światłem.  Jest to czas, by w pełni odkrywać wasze własne mistrzostwo.  Ta mądrość i przypominanie sobie o swojej boskiej misji wypełnianej tutaj poprowadzi was z powrotem do domu, do waszej długo oczekiwanej Nowej Rzeczywistości, na waszą Nową Ziemię.  To się dzieje.

Pozostawiam was, abyście to pojęli. Jest to ogrom. Oddychajcie głęboko i powitajcie wieczne, uzdrawiające światło Zaćmienia Słońca.
Adama

Tłumaczenie: Anna Bogusz-Dobrowolska   http://jagathon8.blogspot.com/

Źródło: http://www.lemurianawakening.com/

15 Komentarzy (+add yours?)

 1. awe
  Lip 30, 2012 @ 22:56:41

  Powróćmy do dnia 21.05.2012 i skupmy całą swoją uwagę na miłości. Powtarzajmy w myślach słowo miłość i całym sercem starajmy się ją poczuć 🙂

 2. Ewa A.
  Lip 30, 2012 @ 18:29:48

  Dziękuję za tą niesamowitą wiedzę !

 3. Izabela Karwot
  Lip 30, 2012 @ 15:26:55

  „…Kod jest ukryty w czasie…”
  21.05.2012 to przecież 13… : )

 4. Teka
  Lip 30, 2012 @ 15:18:43

  Dla mnie również informacja jest niepełna. Np. data: 21.05.2012 czy suma tych cyfr, czyli 2+1 +5 +2 +1 +2 = 3.
  Poza tym nie wiem, co to jest moje „wieczne serce”, gdzie ono się mieści i jak się z nim łączy. Nie wiem też czy mój umysł jest „nowo skalibrowany”. Wiele jeszcze spraw jest dla mnie w tym przekazie niewystarczająco wyjaśnionych, aby można je było spraktykować. Stwierdzam to ze smutkiem. Teka

 5. Aga S.- B.
  Lip 30, 2012 @ 13:42:41

  Witam Wszystkich! Piekny przekaz ,ale nie bardzo rozumiem jak dokonac owego „uzdrowienia” przeszlosci a zarazem stwarzania nowej pieknej, harmonijnej i pelnej milosci TERAZNIEJSZOSCI! Czy ktos z Was moglby pomoc mi w zrozumieniu jak tego dokonac np.podajac jakis konkretny przyklad tak, by pojac choc troszeczke jak sie do tego zabrac! A wierzcie mi Kochani, ze potrzebowalabym dokonac takiego oczyszczenia na wielu polach mojego zycia, w ktorych bol i „moja” swiadomosc doznanej krzywdy jest wciaz zywa.Z gory wam dziekuje za pomoc i z MILOSCIA POZDRAWIAM Aga!

  • adela
   Lip 30, 2012 @ 17:01:38

   polecam ci książkę „kody uzdrawiania” Alexandra Loyda – super rewelacja, juz to wypraktykowałam i mam znakomite wyniki – dwie znajome którym tę ksiązkę poleciłam – również – jestem innym człowiekiem – to słowa przyjacióki – która stwierdziła to po 4 dniach stosowania kodów/miała silne lęki/ – można zamówić w ksiegarniach internetowych ,pozdrawiam serdecznie A.

  • adela
   Lip 30, 2012 @ 17:16:31

   np. pod tym linkiem poczytasz więcej o tej ksiązce
   http://www.weltbild.pl/kod-uzdrawiania_p11407475.html

  • wika
   Lip 30, 2012 @ 19:06:56

   Czas linearny jest iluzją i właśnie dlatego te części nas, które o tym wiedzą i żyją w Teraz, mogą jak katarynka odtwarzać stare emocje, bo dla nich to nie jest ‚kiedyś’, dal nich to wciąż trwa. Ale ponieważ tylko Teraz istnieje, dzięki świadomości możemy je po prostu zmienić! Świadomość zawsze jest w Teraz, więc umożliwia nam ona bezpośrednie dostanie się do dowolnego punktu ‚czasu’, gdzie za sprawą intencji i wyobraźni stwarzamy nową ‚historię’. Jest taka świetna książka Serge’a Kinga „Natychmiastowe uzdrawianie” (na podstawie huny), która cała jest oparta na tym patencie. Tworzymy alternatywne, pozytywne lub neutralne wspomnienia i ‚wklejamy’ je w miejsce starych (np. ktoś się potknął o kamień i skręcił sobie nogę – no więc wyobraża sobie, że ten kamień spokojnie ominął, albo że poszedł zupełnie inną drogą etc) – czasami wystarczy to zrobić raz, czasem odcisk starych wspomnień jest silny, więc dłużej/częściej trzeba go pokrywać nowym obrazkiem, aż w końcu nowy program wypiera ten stary, cała reszta się do tego dostosowuje i człowiek w ‚cudowny’ sposób zdrowieje, czasem z dnia na dzień. Z tego, co czytałam, działa to nie tylko w skali osobistej, ale i większej, np. jedna osoba w rodzinie, która przezwycięży popularny w niej nałóg albo dolegliwość uznaną za ‚dziedziczną’, oczyszcza z tego całą swoją linię genetyczną. W ogóle od jakiegoś czasu mam przekonanie, że nasze największe problemy wcale nie są nasze i że wprawdzie rozpracowujemy je od środka, bo tak najskuteczniej, ale jest to przede wszystkim to ‚dobrodziejstwo inwentarza’, pochodzące ze starych wzorów rodzinnych, społecznych i globalnych. Podjęliśmy się wcielenia w określonych realiach po to, by mieć do nich dostęp od środka. Wszystko to MOŻEMY zmienić – i właśnie to robimy! 😀

   Być może to, co oczyszczasz, jest o wiele mniej Twoje, niż Ci się wydaje…być może takie podejście ułatwi Ci sprawę – jakoś zawsze łatwiej mi było posprzątać u kogoś w domu niż u siebie… 😉 Obecne energie pomagają rozpuszczać to wszystko w przyspieszonym tempie. Parę prostych trików – i będzie gotowe 😛

   Życzę Ci – i nam wszystkim – totalnej świetlistej krystaliczności na wszystkich poziomach 😀 😀 😀 Buziaki 🙂

 6. planetariusz
  Lip 30, 2012 @ 13:05:53

  Piękny przekaz jak wiele innych,lecz my ciągle czekamy jak w transie,oglądamy codzienną iluzję i ani słowa z mas media .Podobno 4 sierpnia na olimpiadzie coś się ma wydarzyć ale to ma być demonstracja sił ciemnych.My czekamy na światło,chcemy,żeby więcej dusz zdążyło się obudzić.Ciężko jest przekonać nawet bliskich o bliskim wzniesieniu naszym i naszej ukochanej Gaji,czas ucieka,zostało 4 miesiące.

  • Sabrina
   Lip 30, 2012 @ 22:55:08

   Ja wysyłam tam Światło i Miłość. I myślę , że inni również. Liczę na to, ze nic złego się tam nie wydarzy.

 7. Ania
  Lip 30, 2012 @ 12:55:26

  Piękne. Aż się cieplutko w sercu robi.

 8. Vasanta Henryka Ejma
  Lip 30, 2012 @ 12:49:56

  Witam serdecznie proponuję wyjazd do Egiptu z Polski naszej grupy.
  Kto jest zainteresowany wspólnym wyjazdem proponuje zgłoszenia na meila.
  Jeśli będą chętni zajmę się organizacją.Byłam z grupami 7 razy w Egipcie.Pozdrawiam Vasanta.
  Informacje o mnie na http://www.VasantaEjma.pl http://www.youtube.com/user/VasantaEjma1

 9. Mayan
  Lip 30, 2012 @ 09:10:14

  Przepiękny Przekaz pełen Miłości ,Mądrości i jak zawsze pouczający.
  Dziękuję Krystal i Tłumaczce.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: