Nie jest przypadkiem, że Igrzyska Olimpijskie zaplanowano w Londynie

 .
Pracownicy Światła na całym świecie są proszeni o generowanie intencji, aby olimpiada odbywała się w  pokoju i miłości.  Dawid Icke w swoim ostatnim wywiadzie powiedział, że to wydarzenie będzie pełne symboli i rytuałów satanistycznych w celu odciągnięcia jak najwięcej ludzi od Wzniesienia, tych na widowni i oglądających przez telewizję.  Radzi też, aby przez te dwa tygodnie być z dala od Londynu. Następny przekaz w poniedziałek rano, życzę wszystkim miłego, spokojnego weekendu – Krystal
.
.
Monty, 22 lipca 2012
.
Wiedza jest potęgą, a dzielenie się nią jest istotne w tych czasach ogromnego zamieszania i zmian.  Kabał szuka sposobów, aby utrzymywać was w hipnotycznym uśpieniu i oddzielić od tych, którzy się budzą.  Na konferencji, w której uczestniczyłaś wczoraj, usłyszałaś o tym, że najbardziej przebudzonymi i świadomymi ludźmi są ci, którzy poświęcają swoje życie służeniu ludzkości.  Ich praca jest niezbędna i musi być podana do wiadomości jak największej ilości ludzi.  Jest to praca zespołowa.  Wszelka pomoc musi być udzielona, aby  każdemu udostępnić tę wiadomość.  Zawarte kontakty pomogą w otwieraniu oczu na to, co planują psychopaci, którzy „rządzą” waszym światem.  Jest to przecież ich ostatnia szansa, aby przejąć kontrolę i stworzyć Nowy Porządek Świata (NWO)
.
Postrzegają oni Igrzyska Olimpijskie w Londynie, jako wrota do Nowego Porządku Świata.  Zamierzają stworzyć chaos, aby zasiać tak głęboki strach, aby ludzie zgodzili się niemal na wszystko, by tylko czuć się bezpiecznie.  To jest PUŁAPKA.  Jest to taka sama sprawdzona formuła, która zadziałała w przypadku 9/11/2001 oraz 7/7/2005 („Atak Terrorystyczny” na World Trade Center  oraz zamach bombowy w miejskim autobusie w Londynie- przyp. tłum.).  
.
Teraz ich plan, to coś  GIGANTYCZNEGO.  To jest ich ostatnia szansa, aby zaprowadzić Nowy Porządek Świata, który planowali, i nad którym pracowali przez tak długi czas.  Będą próbowali użyć technologii BlueBeam (link tutaj: http://stopnwopoznan.wordpress.com/projekt-blue-beam-–-planowany-przekret-wszechczasow/ ), fałszywych statków kosmicznych i tak naprawdę wszystkiego tego, co można znaleźć w ich arsenale w ich ostatniej próbie przejęcia waszego świata.
.
Nie wzięli pod uwagę waszego przebudzenia.  Z tego też powodu wprowadzają coraz bardziej śmiercionośny fluor do wody, którą wielu z was pije, bierze kąpiel i myje w niej głowy.  Jest on w lodzie w waszych drinkach, w piwie i w prawie wszystkim co spożywacie.  Należy chronić siebie i swoją rodzinę od tego śmiertelnego ataku na was wszystkich.  Czy daliście im zgodę na używanie tej trucizny?  Czy byliście kiedykolwiek pytani o zatwierdzenie tego planu?  To jest zbrodnia przeciwko ludzkości.
.
Thomas Sheridan posiada unikalne zdolności do korzystania z właściwych słów, aby naszkicować obraz, który natychmiastowo budzi ludzi na to, jak ten system kontroli działa i jak ludzkość może sobie z nim poradzić.  Jest on człowiekiem o wielu talentach, który jest przygotowany na ich użycie, aby uratować swoich bliźnich od najbardziej diabelskiego przejęcia waszej planety.  Każdy kogo spotkałaś używa swoich umiejętności do  tego, aby badać i odkrywać to, co się dzieje oraz ujawniać jak temu zapobiegać.
.
Nic nie dzieje się przypadkowo.  Zaplanowano, aby Igrzyska Olimpijskie odbyły się w Londynie tak, aby to dramatyczne przejęcie kontroli nad światem wydarzyło się właśnie tam.  Nigdy nie planowali oni tego, że tzw. fiasko Agencji Ochrony ujrzy światło dzienne.  Zawsze planowali użyć wojska do kontrolowania ludzi.  Tak jak zawsze, marionetki po prostu wykonują ich rozkazy, a są to ci sami ludzie, którzy przychodzą do was prosić o wasz głos w wyborach, i którzy składają obietnice, o których dobrze wiedzą, że nigdy ich nie spełnią.   Dlaczego nadal ufacie im, że będą oni robić to, co jest dla was dobre?  Ich lojalność należy i zawsze będzie należała do Kabała.
.
Możecie ufać tylko tym, którzy poświęcili swoje życie na przyciąganie waszej uwagi na prawdę.  Nawiązuję do ludzi takich jak David Icke, Ian R. Crane, Brian Gerrish i wielu innych, którzy podróżują po całym świecie, aby podzielić się swoją prawdą.  Pracują oni bez wytchnienia, aby uchronić was od katastrofy.  Posłuchajcie tego, co mają do powiedzenia.  Jest to jedyna wasza szansa na przetrwanie.  Nadszedł czas, aby dokonać wyboru.  Czy jesteście gotowi na to, aby powstać i aby liczono się z wami?  W rzeczywistości Kabał wie, że nie ma możliwości uciszenia 99% ludzi.  Ich jedyną obawą jest to, że obudzicie się na tę prawdę.
.
Obecnie uwaga skierowana jest na Watykan i na rozwiązanie zagadki, w jaki sposób udało im się potajemnie kontrolować planetę, podczas gdy cały czas ukryci byli za MASKĄ miłości, oddania i tolerancji.  W miarę jak zasłona podnosi się i cała groza sprawowania tej kontroli staje się oczywistością, powoduje to u wielu, którzy wcześniej wspierali ich, odruch przerażenia na to, jak przebiegle byli oni otumaniani.  Prawda nie może być już dłużej ukrywana.  Wszystko obnaży się przed wami, więc przygotujcie się na to, że ILUZJA rozpadnie się na waszych oczach.
.
„Irlandia jest Kluczem, który ujawni wszystko”.  To musi zacząć się tutaj.  Zwracam się do Ludu Irlandii, zjednoczcie się, poznajcie kim jesteście oraz poznajcie waszą prawdziwą historię a wtedy stanie się jasne to, co zostało zrobione, aby stworzyć iluzję, w której znajdujecie się do dzisiaj.   Odrzućcie to, co uwięziło wasze umysły poprzez strach.  Stańcie się tymi, kim was stworzono, abyście byli.  Bądźcie dumni z tego kim jesteście.  Starożytni Irlandczycy znali wszystkie odpowiedzi.  Posiadali oni wiedzę zupełną.  Spójrzcie na swoją przeszłość, aby dowiedzieć się, jak stworzyć lepszą przyszłość dla wszystkich ludzi.  Pamiętajcie, że los ludzkości zależy od was i od tego co zrobicie.
.
Michael Tsarion zrobił tak wiele, aby wasza prawdziwa historia wyszła na światło dzienne.  Spójrzcie raz jeszcze i posłuchajcie poprzez duszę tego, co on mówi a zauważycie wtedy światło.  Jest on bez wątpienia jednym z najświetniejszych ludzi waszych czasów.
.
Wasi przyjaciele z innych planet stworzyli krąg zbożowy z datą 4-tego sierpnia 2012 w środku.  Jest to data, kiedy rzeczy mogą się wydarzyć.  Wiesz, że razem z innymi Istotami skutecznie zapobiegliśmy atak na Iran.  Będziemy nadal robić to, co w naszej mocy, aby zapobiec takie okrucieństwa.  Kabał staje się coraz śmielszy i bardziej przebiegły w swoich wysiłkach, aby rozpocząć Trzecią Wojnę Światową.  Żyjecie w zmiennych czasach.  Potrzebujemy waszego wsparcia, aby pomóc wam w chronieniu was.
.
Istoty, które jako pierwsze stworzyły wasz świat wkrótce powrócą na waszą planetę.  Znaleźli oni sposób przenikania przez  tarczę ochronną, którą Kabał stworzył, aby utrzymywać ich z dala.  Kiedy przybędą wasze życia odmienią się całkowicie na lepsze.  Nie będzie więcej strachu, ubóstwa, głodu lub jakichkolwiek katastrof spowodowanych przez Kabała w celu utrzymywania was w strachu i pod kontrolą.  Po raz pierwszy poczujecie smak wolności, a cały Wszechświat otworzy się dla każdego z  was.  Po raz kolejny zajmiecie prawowite miejsce pomiędzy członkami waszej Rodziny Życia.  Wasze umysły były również trzymane w uwięzi.  Cała wiedza stanie się dostępna i nic nie pozostanie przed wami ukryte.  Znajdźcie w sobie odwagę, aby wyjść do Światła.  Zjednoczcie się razem ze wszystkimi waszymi bliźnimi.  Powiedzcie NIE kontroli, którą Kabał chce nałożyć na was i na tych, których kochacie.  Wszystko jest przygotowane na zmiany.  Kabał będzie stwarzał kataklizmy, aby was rozpraszać i wzbudzać w was lęk.  Jest to coś, co robią oni raz za razem.  Nie dajcie się w to wciągnąć po raz kolejny.  Odbywa się to wciąż wedle starej formuły.
.
Moja droga, są miejsca, do których możesz się udać i ludzi, z którymi możesz się spotkać w miarę jak poruszasz się w stronę Światła.  Ludziom z Londynu, z mojego rodzinnego miasta, mogę powiedzieć: bądźcie przygotowani na to, że Kabał może coś zrobić, ale nie poddawajcie się temu.  Postrzegajcie to jako ich ostatni wysiłek, aby osiągnąć ich diaboliczne plany.  Jest to końcowe odliczanie.  Wiedzcie, że otrzymujecie pomoc z obydwu stron życia.  Naszym celem jest pomaganie wam w tych trudnych czasach.
.
 Wiedz moja kochana, że zawsze jesteśmy tutaj dla ciebie.  Twój wielbiący cię Monty.
.
Przez Weronikę Keen
.
Strona źródłowa: http://www.montaguekeen.com/
.
Przetłumaczyli Sławek i Viola    http://ujawnienie.wordpress.com/

54 Komentarze (+add yours?)

 1. gold price
  Sier 02, 2012 @ 21:01:41

  Michael Tsarion zrobił tak wiele, aby wasza prawdziwa historia wyszła na światło dzienne. Spójrzcie raz jeszcze i posłuchajcie poprzez duszę tego, co on mówi a zauważycie wtedy światło. Jest on bez wątpienia jednym z najświetniejszych ludzi waszych czasów. . Wasi przyjaciele z innych planet stworzyli krąg zbożowy z datą 4-tego sierpnia 2012 w środku. Jest to data, kiedy rzeczy mogą się wydarzyć. Wiesz, że razem z innymi Istotami skutecznie zapobiegliśmy atak na Iran. Będziemy nadal robić to, co w naszej mocy, aby zapobiec takie okrucieństwa. Kabał staje się coraz śmielszy i bardziej przebiegły w swoich wysiłkach, aby rozpocząć Trzecią Wojnę Światową. Żyjecie w zmiennych czasach. Potrzebujemy waszego wsparcia, aby pomóc wam w chronieniu was. . Istoty, które jako pierwsze stworzyły wasz świat wkrótce powrócą na waszą planetę. Znaleźli oni sposób przenikania przez tarczę ochronną, którą Kabał stworzył, aby utrzymywać ich z dala. Kiedy przybędą wasze życia odmienią się całkowicie na lepsze. Nie będzie więcej strachu, ubóstwa, głodu lub jakichkolwiek katastrof spowodowanych przez Kabała w celu utrzymywania was w strachu i pod kontrolą. Po raz pierwszy poczujecie smak wolności, a cały Wszechświat otworzy się dla każdego z was. Po raz kolejny zajmiecie prawowite miejsce pomiędzy członkami waszej Rodziny Życia. Wasze umysły były również trzymane w uwięzi. Cała wiedza stanie się dostępna i nic nie pozostanie przed wami ukryte. Znajdźcie w sobie odwagę, aby wyjść do Światła. Zjednoczcie się razem ze wszystkimi waszymi bliźnimi. Powiedzcie NIE kontroli, którą Kabał chce nałożyć na was i na tych, których kochacie. Wszystko jest przygotowane na zmiany. Kabał będzie stwarzał kataklizmy, aby was rozpraszać i wzbudzać w was lęk. Jest to coś, co robią oni raz za razem. Nie dajcie się w to wciągnąć po raz kolejny. Odbywa się to wciąż wedle starej formuły.

 2. Leo
  Lip 30, 2012 @ 01:31:11

  Też uwielbiam czytać Wasze myśli,komentarze i linki do rózniastych ciekawostek. właściwe,to czytając kolejne przekazy z niecierpliwością czekam na moment kiedy zobaczę, co napisaliście. To tak jakbyśmy rozmawiali. W tym wszystkim kocham właśnie to poczucie wspólnoty i to, że tu wszyscy jesteśmy. :).Widzę też, że kilka osób ostatnio zniknęło z ‚Krystalowo – blogowego życia’ i zastanawiam się co u nich i czemu nie piszą. Tymczasem Ściskoszczaki Słoneczniackie 🙂 🙂 i do jutra

 3. sauriu
  Lip 29, 2012 @ 22:22:06

  Witajcie! 🙂 Właściwie nie mam nic specjalnie mądrego do powiedzenia… Weszłam na tę stronę pomimo, iż wiedziałam, że nie będzie dzisiaj żadnych nowych przekazów. Po prostu chciałam trochę pobyć z Wami, poczytać , co tam się Wam „urodziło”… 🙂 i okazało się, że „wstrzeliłam się ” w jakąś ogólno-blogową dziś atmosferę – bo ja również bardzo sobie cenię wasze komentarze i refleksje, i bardzo jestem Wam wdzięczna, za to, że się nimi dzielicie.
  Po prostu MUSIAŁAM to napisać 😀
  Z wdzięcznością i sympatią przesyłam wiązkę pozytywnych wibracji ❤
  P.S. Filmik Goldenbrown rozbudza apetyt na więcej… 🙂

  • wika
   Lip 29, 2012 @ 22:58:07

   Hej, Sauriu! super, że wpadłaś, i to z prezentem 😀 No i racja, ‚budzi apetyt na więcej’…w ogóle, kochani wszyscy, jak coś macie fajnego i własnego, to może przyślijcie, hmm?… 😛 Buziaki niedzielne 🙂

  • wika
   Lip 29, 2012 @ 23:04:42

   Aha, jest nowy przekaz na blogu Jezusa, gorąco polecam – nie sugerujcie się poprzednią datą, nowy link niedługo się pojawi, a kto jeszcze nie śpi, może sobie poczytać do poduszki… 😀

  • Goldenbrown
   Lip 30, 2012 @ 00:19:23

   Dziekuje Sauriu i Sabrinko! Będzie więcej. Wlłaśnie pracujemy, nad Ogniem. Takim, ktory rozpala caly Swiat Miłościa czyli o Płomykach, które tu i tam daja swiatlo i rozpalaja ludzkie serca, a krorymi Wy jesteście! Dziekuje! Mam wielka radosc w sercu! Przesylam cieplutkie pozdrowienia!

 4. Magdalena
  Lip 29, 2012 @ 22:07:55

  To czemu dajesz energie wzrasta,to dla mnie ważne prawo.
  Drogi KIMBA,pięknie to wyraziłeś.

 5. Magdalena
  Lip 29, 2012 @ 18:20:46

  Dziękuję wam za wpisy,szczególnie ,gdy czytam je w czasie różnego swojego samopoczucia.Z miłościa .Magdalena

 6. Magdalena
  Lip 29, 2012 @ 16:43:54

  Dziękuję,że mogę czytać Wasze wypowiedzi,szczególnie w chwilach dla mnie trudnych,Z miłością.Magdalena

 7. idea.b
  Lip 29, 2012 @ 10:45:30

  Dzień dobry 🙂

  Możemy niespokojnie nasłuchiwać informacji. Odczuwać nerwową ekscytację lub pewną dozę rozczarowania, wciąż wpatrując się w obrazy własnego umysłu jako wieści ze świata.

  Można jednak inaczej. Zrelaksujmy się. Usiądźmy spokojnie, pewni Boga. Pozwólmy Bożej obecności przejawiać się w nas cichą ekstazą. Pozwólmy Jego radości wypełniać naszą rozszerzającą, budzącą się Duszę. Czy Bóg nie jest pewny?

  „Być może zastanawiasz się, jak możesz trwać w pokoju, skoro dopóki jesteś w czasie, jest tak wiele do zrobienia, nim droga do pokoju zostanie otwarta. Być może wydaje ci się to niemożliwe. Spytaj się jednak siebie, czy to możliwe by Bóg miał dla twojego zbawienia plan, który nie działa. Gdy przyjmiesz Jego plan jako jedyną funkcję, którą chciałbyś spełnić, nie będzie nic, czego Duch Święty nie ułoży dla ciebie bez wysiłku z twej strony. On będzie szedł przed tobą, prostując twą ścieżkę i nie pozostawiając na twej drodze żadnych kamieni, o które mógłbyś się potknąć, i żadnych przeszkód, by zagradzały ci drogę. Nic,czego potrzebujesz nie zostanie ci odmówione. Nie będzie ani jednej pozornej trudności, która nie ustąpi, nim do niej dotrzesz. Nie musisz myśleć, ani troszczyć się o nic, za wyjątkiem jedynego celu, który chcesz spełnić. Tak jak został ci dany, takim będzie jego spełnienie. Boża rękojmia będzie obowiązywać w obliczu wszystkich przeszkód, bo jej podstawą jest pewność, a nie ewentualność. Jej podstawą jesteś ty. A cóż może być pewniejsze od Syna Bożego?” (Kurs cudów)

  Cóż więc pozostało nam – Bożemu Dziecku, oprócz Przebaczenia i kochania? Możemy więc zrelaksować się, radośnie i motylkowo, pozwalając Bogu wypełniać wszystko.

  Ślę Wam całusy, uściski, podziękowania 🙂

  Relaks, Pokój & Miłość 🙂

 8. krystal28
  Lip 28, 2012 @ 21:45:41

  Niezindenfikowany obiekt nad fajerwerkami podczas otwarcia olimpiady

  • Leo
   Lip 28, 2012 @ 22:55:05

   To przecież zeppelin, latają nad wioską olimpijską cały czas. Ten obiekt ma ten sam kształt,jak się przyjrzycie poza tym jest powolny. uściski dla wszystkich 🙂

  • bosman13
   Lip 30, 2012 @ 10:21:15

   Myśle .że to była interwencja mistrzów wzniesionych światła by zapobiec masowej histeii którą chcieli nam zafundować iluminaci.

 9. Damian
  Lip 28, 2012 @ 21:32:34

  • krystal28
   Lip 29, 2012 @ 01:35:56

   Dzięki Damian, w Twoim jest bliższe ujecie. Pogłoski na forach świetlanych krążą, że rządy mają czas na Ujawnienie do 4 sierpnia.

 10. Soszkin
  Lip 28, 2012 @ 21:27:03

  Przed chwila, „latajac” po kanalach trafilem na zawody plywackie w Londynie i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, kogo zobaczylem? Heh.. Na trybunach kamera uchwycile Billa Gatesa, tego od microsoftu.. A czy nie mial on juz siedziec za kratami od kilku miesiecy? O co c’mon??

  Pzdr

 11. goldenbrown
  Lip 28, 2012 @ 20:24:08

  Kochana Krystal i wspaniali czytelnicy tego swietlistego bloga! Od dawna czytam te stronke i choć bardziej duchowo niz pismiennie ale zapewniam, ze calym sercem ucuczestnicze w Transformacji 2012. Właściwie powinanam była zaczac od przedstawiania sie, jednak tak sie zdarzylo, ze ponioslo mnie kiedys i wlaczylam sie do dyskusji, chociaz zawsze chcialam zaczac od powitania Was i przeslania Wam mojej wdziecznosci w postaci filmiku, ktory Tobie Krystal i wszystkim komentujacym pragne zadedykować, a ktory nie byl wczesniej ukonczony. Tak, wiec bedziecie pierwszymi, ktorzy go zobacza. Mieszkamy z mezem i dziecmi poza granicami kraju i od jakiegos czasu nasza swiadomosc, postrzeganie swiata i Boga bardzo sie zmienilo. Przechodzimy proces, ktoremu poswiecona jest ta stronka czyli transformacje. Jestesmy artystycznym malzenstwem i mamy szczescie pracowac w swoich zawodach, choc nie zawsze tak bylo. Jednak podobnie jak Wy, czasami czujemy sie osamotnieni w pogladach i pojmowaniu swiata. Dzieki takim Aniolom jakich spotkalam tu, na tej stronie, wszystko staje sie latwiejsze a „ideowa samotnosc” nie doskwiera az tak bardzo.
  Przeczytalam prawie wszystkie Wasze komentarze i znam Was wszystkich z imienia, i jak rowniez z energii, ktora wraz z pisanymi przez Was slowami emanuje i staje sie dla mnie rozpoznawalna i bliska. Uwielbiam czytac Ciebie Wika i Ciebie Sabrinko, podziwiam madrosc wielu z Was w tym Idea.b, Oualander, lubie innosc Szczescieistnienia, ktory rowniez promieniuje miloscia i optymizmem, doceniam wklad Freda, ktory tak pieknie pisze o mocy slow i pozbywaniu sie ograniczen oraz dostrzegam wielu, wielu innych, ktorych nie sposob wymienic, a ktorzy zadziwiaja mnie, przyprawiajac o szczery usmiech na twarzy i uczucie ciepla w sercu. Doswiadczenia z wlasna poszerzajaca sie wciaz swiadomoscia, sa najwieksza przygoda mojego zycia i wylewaja sie teraz ze w postaci uczuc, ktore postanowilam spisac. Przejscie od religijnych wzorcow – ktore byly we mnie bardzo mocno zakorzenione – do wolnosci, spisane w slowa, artykuly i przemyslenia byc moze pomoga innym, ktorzy pragna sie wyrywac z tego samego co ja.
  Krystal, dla Ciebie i Twoich czytelnikow pragne przeslac moje wyrazy wdziecznosci, bo dzieki Wam zanalazlam sie w swiecie, o ktorym zawsze marzylam. Wszyscy jestescie Aniolami troche figlarnymi, zabawnymi ale mądrymi z przepieknymi, szczerozlotymi sercami, a ktore poznajac swoja prawdziwa wartosc, zmieniaja swiat na lepszy i piekniejszy! Nie doszukujcie sie w tym jakis wyzszych, duchowych spraw, bo to tylko i wylacznie artystyczna impresaja i malenki odlot w marzenia, w moj siwiat, ktory wreszcie nabral kolorow. Muzyke, skomponowal maz i ciesze sie, ze poprzez nia i z jego energia bede mogla Was zapoznac.

  • paternal lead
   Lip 28, 2012 @ 22:49:24

   Pozdrawiam i przesyłam światło i miłość ot tak…z serca do Waszych serc.Muzyka piękna i obraz oczywiście też.Ale z uwagi na to,że jestem perkusistą (czynnym po, 20 latach niegrania , od roku )muzyka bardziej mnie poniosła-piękna.Gratuluję.

  • wika
   Lip 28, 2012 @ 22:58:49

   Obejrzałam, posłuchałam, dzięki 😀 Znamy się… 🙂 Mój świat jest tuż za miedzą, złoto-pomarańczowy (noo, z błękitno-zielonymi zakątkami 😉 ), a oprócz figlarnych aniołów i kosmicznych skautów latają tam, tylko trochę wyżej, ogniste ptaki ,i radośnie drą dzioba o każdej porze dnia i nocy… 😀 Pozdrawiam was gorąco i proszę o więcej 🙂

   • Goldenbrown
    Lip 28, 2012 @ 23:21:51

    Dziekuje Wika i Patrenal Lead! Tak wlasnie mysle, ze wszyscy sie znamy! Wika, ciesze sie, ze jestes za miedza! Paternal, przekazlam mezowi i bardzo sie ucieszyl z Twojej opini! On tworzy i tworzy ale tak malo w swiat puszcza te swoje kreacje! Ciesze sie, ze powrociles do muzyki! muzyka to wyobraznia a wiemy jak ona jest wazna! Zycze sukcesow! Buziaczki!

  • Sabrina
   Lip 29, 2012 @ 01:08:19

   Serdecznie dziękuję Ci, Goldenbrown 🙂 za ciepłe słowa :-). Filmik jest cudowny tj. wszystko jest w nim przepiękne 🙂 , wzruszające i takie prawdziwe. W Waszej cudnej poezji i muzyce czuje się Duszę… Waszą Piękną Duszą 🙂 .

   P.S. Ja również uwielbiam czytać komentarze Twoje i innych Czytelników. 🙂
   Światełko i Miłość Ci przesyłam 🙂

  • idea.b
   Lip 30, 2012 @ 06:06:31

   Słodki filmik 🙂

 12. volv
  Lip 28, 2012 @ 19:32:08

  kochani 🙂 taki obraz mam dla was do rozwagi 🙂 patrzcie poza emocjami 🙂 pozostańcie w pokoju 🙂

 13. Damian
  Lip 28, 2012 @ 17:47:44

  Zobaczymy co z tego wyniknie 🙂 na razie wolę trzymać dystans 😀

  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2012/07/zobaczymy-w-sobote-4-sierpnia.html

 14. wika
  Lip 28, 2012 @ 17:28:01

  Każda napełniona strachem czy obawą myśl idzie w przestrzeń. Naprawdę tym chcemy karmić siebie i innych?… Wiele anomalii pogodowych wcale nie jest niezbędne Ziemi do oczyszczenia się, wynikają one często po prostu z tego, że miliony ludzi oglądają prognozę pogody, w której takie anomalie są przewidywane, i potem one się wydarzają. Jesteśmy potężnymi twórcami, i z każdym dniem nasza moc w obecnych warunkach wzniesienia Ziemi wzrasta, więc warto zastanowić się PRZED wypowiedzeniem KAŻDEGO SŁOWA czy naprawdę chcemy, żeby się ono zamanifestowało…

  Mistrz Dżual Kul oprócz medytacji nad pokojem radzi w tym tygodniu oczyszczać wszystko jak leci Fioletowym Płomieniem. Myślę, że wypowiadanie mantry jest świetnym sposobem użycia języka 🙂

  Oby każdy nasz krok przynosił błogosławieństwo wszystkim istotom, a każde nasze słowo stwarzało pełne szczęśliwości światy.

 15. casilda
  Lip 28, 2012 @ 15:18:58

  Kochani! czy czytaliście książkę Diany Cooper „2012 i Przyszłość Ziemi” ? Oto cytat z tej książki ” Olimpiada 2012 odbędzie się w LONDYNIE , który jest duchową czakrą naszej planety zwaną Gwiazdą Ziemi. Nie powinniśmy lekceważyć jej znaczenia. Rada Intergalaktyczna miała świadomość, że olimpiada ta musi odbyć się w Londynie, aby sprowadzić nowe światło w głąb Ziemi. Gdyby komitet olimpijski i władze państwowe pozwoliły na wybieranie miejsc Olimpiad poprzez podłączenie się do wyższej mądrości, świat zaoszczędziłby ogromne pokłady energii”. Czakrą tą opiekuje się Archanioł Sandalfon
  Podziękowania dla Krystal za jej wspaniałą pracę i wszystkich , które biorą udział i wspierają to Wzniesienie

 16. sebuli
  Lip 28, 2012 @ 14:49:37

  Polecam Wam odnowione przeze mnie na moim kanale, przemówienie Eckharta Tolle’a w Hiszpanii w roku 2007 na temat Nowej Świadomości. Z tego co opowiada pewnie wiele słyszeliście, ale polecam obejrzeć, bo filmik wnosi spokój w człowieku 😀

  Link do pierwszej części: http://www.youtube.com/watch?v=uM4H1vt002k
  Kolejne części znajdziecie na yt zmieniając w tytule cyferki fragmentów przemówienia.

 17. alleksa
  Lip 28, 2012 @ 14:00:51

  Monty ma rację – ukrywana prawda jest po prostu straszna…
  O watykańskim holokauście – tekst jest po angielsku, ale warto wrzucić w translator i przeczytać…
  http://one-evil.org/acts_holocaust/acts_vatican_holocaust.htm
  Dzięki, Soulowicz!

 18. dudi
  Lip 28, 2012 @ 13:04:36

  „Wasi przyjaciele z innych planet stworzyli krąg zbożowy z datą 4-tego sierpnia 2012 w środku. Jest to data, kiedy rzeczy mogą się wydarzyć.”

  Tak się składa ,że w reklamie IO w TVP1 jest pokazana dokładnie ta data, kiedy czarnoskóra sportsmenka biegnie i jest czas 04:08:21 , wystarczy obrócić sekundy na 12 i mamy datę. Coś w tym musi być !

  Co o tym myślicie ?

  Pozdrawiam 🙂

 19. adela
  Lip 28, 2012 @ 10:09:38

 20. VEGETA
  Lip 28, 2012 @ 08:24:22

  Szczerze to można było od razu domyślić się, że to wszystko będzie tak się przeciągać. Wcześniej już wspominano o tych Igrzyskach tutaj.

 21. dudi
  Lip 27, 2012 @ 22:21:37

  Witajcie 🙂
  Pewnie większość z Was czyta forum http://davidicke.pl . Przeczytałem tam taką wiadomość. Myślę ,że daje bardzo dużo do myślenia .
  Bardzo bym chciał wiedzieć co Wy o tym myślicie ..

  Pozdrawiam w radości i miłości 🙂 Dobrej nocki 😉

 22. Dill
  Lip 27, 2012 @ 21:55:42

  jest gdzieś wersja audio? ciężo przerywać medytację czytając co się dzieje w danym momencie:)

 23. Mayan
  Lip 27, 2012 @ 21:16:52

  Monty Keen i Rakhelle ? wydaje mi się , że to są dwa sprzeczne ze sobą przekazy.
  Monty Keen mówi o zagrożeniach,natomiast Rakhelle uważa że wszystko jest pod kontrolą ?i wręcz wspaniale.Komu wierzyć ?
  Ja wierzę Monty Keen’nowi
  pozdrawiam świetliście.

 24. Dorota
  Lip 27, 2012 @ 19:27:53

  Nie jest to przypadek, ze stadion olimpijski jes polozony na silnym vorteksie, ktory bedzie uaktywniony podczas uroczystosci otwarcia. Radosc i wszystke inne pozytywne emocje ogromnej publicznosci dadza moc aktywacji tego waznego punktu energetycznego naszej drogiej Gai. Z tad tez tyle ciemnych zamiarow, aby do tego nie dopuscic. Wiecej informacji na lightworkerschanneling Rakhealle speaks on the Olympic Activation niestety tylko po angielsku. My rowniez mozemy pomoc wysylajac jak najwieksze emocje radosci,ekscytacji.

  • wika
   Lip 27, 2012 @ 20:26:32

   Rakhaelle mówi o rozpoczęciu Olimpiady
   Przekazał/a Ree, 26 lipca 2012

   JAM JEST Rakhaelle. Wybieram ten moment, aby powiedzieć o masowej aktywacji Olimpiady. Istniejące siły, siły światła, wykorzystują to wydarzenie na skalę masową, aby objawić swą obecność szerszemu gronu ludzi. Wydarzenie to było planowane przez eony i będzie oznaczać początek widocznej zmiany paradygmatu, do której tęsknicie.

   Lokalizacja stadionu olimpijskiego nie jest przypadkowa. Stadion położony jest w tym samym punkcie, co czakra „gwiazda Ziemi” naszej planety. Ten potężny wir {vortex} jest obszarem, którego Ziemia używa dla gruntowania swojej energii.

   Ten punkt energetyczny jest aktualnie nieaktywny. Zostanie on zaktywowany i stanie się wirem światła i miłości. Ziemia szybko staje się błękitną gwiazdą. Transformacja ta jest zestrojona z podniesieniem się wibracji Ziemi. Nie jesteście już dłużej zamknięci w niższych wibracjach. Potencjał stwórczy, jakiego teraz doświadczacie, ma tę samą wibrację co Atlantyda.

   Masowa aktywacja, która jest przed wami, uwolni siłę stwórczą wykraczającą poza wasze aktualne ograniczone wyobrażenia i percepcje. Nawet ci z was, którzy są świadomi i przebudzeni, w obecnej chwili są w większości nieświadomi swojej własnej mocy stwórczej.

   Wielu z was zostało wezwanych do tej służby i przypomniano wam o waszej misji tutaj. Niektórzy z was cofają się przed tym wezwaniem. Inni odpowiadają na ten zew z entuzjazmem i werwą. Jeśli zew waszej duszy budzi wasz dyskomfort
   i jeśli uchylacie się od wypełnienia misji swej duszy, prosimy was, abyście wejrzeli w głąb siebie i zapytali, co was przed tym powstrzymuje. Wszystko co czujecie jest ważne, a jeśli coś powstrzymuje was przed podążeniem wybraną ścieżką waszej duszy, oznacza to , że macie tu do wykonania jakąś pracę. Ta praca może być wykonana tylko przez was i zidentyfikowanie tego problemu jest pierwszym krokiem do przezwyciężenia wszystkiego tego, co wasz powstrzymuje przed podążeniem wybraną ścieżką waszej duszy.

   Tak jak to jest ze wszystkimi boskimi zadaniami wypełnianymi przez siły światła, istnieje trzon w postaci „ekipy naziemnej” zajmującej się inauguracją ceremonii igrzysk. Ci ludzie wiedzą, kim są, i wszystko jest tak, jak powinno być. Zaproszenie do wszystkich pracowników światła, aby aktywnie uczestniczyli w tym rozpoczęciu, zostało rozesłane.

   To jest wasze wzniesienie i wasz dom, a my zachęcamy do aktywnego uczestnictwa wszystkich, którzy czują się do tego zainspirowani.

   Istoty światła przydzielone do tego boskiego zadania są tu by pomagać. Pomoc pojawia się wraz z osobistą odpowiedzialnością za samych siebie. Wszystkie istoty światła biorące udział w tym zadaniu pragną jedynie, aby ta planeta została uwolniona od strachu i cierpienia, które wam narzucono. Chcielibyśmy ujrzeć, że jesteście wolni od struktur opartych na narzuconych wam ograniczonych przekonaniach, i chcielibyśmy zobaczyć, jak rozkwitacie w boskie istoty jakimi jesteście. Wiemy, że wzniesienie jest procesem wewnętrznym i chcemy pomóc wam w przebudzeniu się ku tej prawdzie.

   Poza sceną dokonano wielu rzeczy, aby doprowadzić świat do stanu, w którym może rozpocząć się masowe przebudzenie. Wszelkie siły działające w celu powstrzymania waszego wzniesienia zostały usunięte. Wszelkie energie stwarzane przez myśli o niższej częstotliwości są regularnie usuwane. Praca, jaka została wykonana na waszym świecie w przygotowaniu do masowego przebudzenia ma oszałamiające rozmiary. Jak wiecie, wiele z tej pracy nie zostało dostrzeżone przez wasze oficjalne media. Jest to w zgodności z boskim planem i gdy nadejdzie odpowiednia chwila, zgodna z doskonałym porządkiem, cała prawda będzie łatwo dostępna wszystkim. Pamiętajcie, że wszystko jest tak, jak być powinno.

   Kochani, wy, którzy tu przyszliście, wszystko jest tak, jak być powinno, i jest tu teraz Światło. Cieszcie się tym cudownym doświadczeniem i ofiarujcie swą mądrość i wiedzę tym, którzy byli zamknięci w ignorancji. Świat się budzi i wiedza, jaką posiadacie, okaże się cenna dla tych, na których, wydawałoby się znikąd, ‚spadnie’ proces wzniesienia. Pamiętajcie o manipulacji, która była plagą tego świata, i pomagajcie tym, którzy potrzebują waszego światła. Zostaniecie wezwani na niezliczone sposoby, podążajcie z nurtem i podążajcie za swym sercem. Wszechświat w pełni wspiera waszą podróż po waszej najwyższej ścieżce.

   Z wielką dumą i podziwem przynoszę wam teraz tę wiadomość.

   Namaste, Rakhaelle

   http://lightworkers.org/channeling/164117/rakhealle-speaks-olympic-activation

 25. Mayan
  Lip 27, 2012 @ 19:18:00

  Witajcie Kochani,Najpierw podziękowanie dla Krystal.Zamieszcza przekazy ,biorąc pod uwagę nas , i to co powinniśmy wiedzieć.Jak patrzę na tytuły wpisów ,wiem że
  jest to dokładnie to czego potrzebujemy , aby się wznosić Dziękuję Krystal.Doceniam to bardzo.Tym razem zwracam się też do wszystkich pracowników Światła o pomoc – o wysyłanie niemal nieustanne błogosławieństw dla
  Matki Ziemi
  Układu słonecznego
  Drogi Mlecznej
  To bardzo ważne ,dziękuję (najbardziej dzisiaj, ale może być w następnych dniach również)

 26. wika
  Lip 27, 2012 @ 19:04:30

  Dostałam właśnie od nieznanej (?:P) istoty maila z prośbą od innej nieznanej (?:D) istoty o wysyłanie błogosławieństwa Ziemi, zwłaszcza dzisiaj, a najlepiej na okrągło. Pomysł jest zacny, po prostu wizualizujmy POKÓJ, a wszystko będzie dobrze. Z innych przekazów wynikałoby, że miejsce, w którym odbywa się olimpiada, znajduje się dokładnie w czakrze „gwiazda Ziemi” naszej planety. Jeśli to prawda, z całą pewnością jest ona chroniona przez takie niewidzialne zastępy obrońców, że nawet nam się nie śni, natomiast nasze intencje są jak zwykle kolejnym naszym wyborem i naszą odpowiedzialnością – i bezpośrednio wpłyną na nas los jako ludzi. Ziemia się wzniesie tak czy siak, a my mamy się jeszcze trochę postarać… 😀
  Błogosławieństwo pokoju dla nas wszystkich 🙂 🙂 🙂

 27. EwaB
  Lip 27, 2012 @ 18:42:55

  Moze cos na rozweselenie bo cos sie nerwowo zrobilo.Wspanialego weekendu kochani!

 28. idea.b
  Lip 27, 2012 @ 12:22:29

  Bóg jest Miłością i tylko Miłością. Ego to myśl o oddzieleniu od Boga. Myśl ta jest nierozerwalnie związana, jest tożsama z lękiem. Lęk prowadzi zawsze i nieuchronnie do myśli by atakować (w celu obrony swej zalęknionej, fałszywej tożsamości), albo o tym, że jest się atakowanym (lęk wynikający z porzucenia Boga jest projektowany na zewnętrzny, „niedobry” świat). Czyli lęk zawsze prowadzi do postrzegania ataku i wikłania się w taki czy inny sposób w atak.

  Czy Doskonale Miłujący Ojciec/Matka Stworzyłby rzeczywistość, w której Jego Dzieci są narażone na atak? Czy jakikolwiek rodzic, prawdziwie kochający swe dzieci, który uzyskałby wszechmoc, nie zaprojektowałby tak rzeczywistości, by atak na jakiekolwiek jego dziecko był niemożliwy? Doskonałość i Wszechmoc Boga pozwala Mu realizować Swą Wolę. Wolą tą jest, by żaden atak na jakiekolwiek Stworzenie Boże nie był możliwy? Czy Bogu nie powiodło się w dziele stworzenia? Skąd więc bierze się jakikolwiek postrzegany atak? Rzeczywistość, w której widziany jest atak, zawsze jest odzwierciedleniem umysłu postrzegającego tę rzeczywistość. Nie jest ona prawdziwa. To tylko lustro umysłu, chwilowo odwróconego od Boga, śpiącego umysłu. W rzeczywistości stworzonej przez Boga żaden atak nie jest możliwy. Rzeczywistość Boża jest doskonale miłująca, łagodna i radosna, wolna od jakichkolwiek myśli o ataku i winie.

  Jedyna wojna jaka ma miejsce, to wojna w naszych umysłach, które po odwróceniu od Boga wykreowały szalony świat, w którym widziane są atak i wina. Fałszywy świat, gdyż nie stworzony przez Boga. Kabał to symbol ego, symbol naszych własnych myśli o ataku. Jeśli chcemy się obudzić, musimy przestać udawać, że istnieje na nas jakiś atak. Myśli by widzieć atak na siebie, to myśli podtrzymujące trwanie ego. To myśli podsycające iluzję lęku i winy.

  Miłośnicy Miłości, jestem niezmiernie wdzięczny za Waszą obecność, za Wszystkie Wasze wspaniałe przekazy o miłości, za Waszą wiarę w miłość. Jesteście wspaniali 🙂 Dziękuję ponownie Krystal za to, że stworzyła tę cudowną przestrzeń, w której możemy wspierać się i czerpać otuchę z rozszerzającego się kręgu Miłości

  Kochajmy z całych sił, wszystkich bez wyjątku, przebaczajmy wszystkim wszystko. To otwiera drogę Bogu, i On ostatecznie rozwieje nasze iluzje lęku, winy, grzechu, ataku. To On nas budzi. Kto inny miałby nas budzić? Każdy atom Miłości to Bóg, bez względu na to jaką chwilowo przybiera formę. Nie wchodźmy w gry ego, nawet jeśli wydają się kuszące, wspaniałe i szlachetne.

  Uściski dla Was, Wyzwoliciele Doskonałych 🙂

  Przebaczenie, Pokój i Miłość 🙂

  • Wojtek
   Lip 27, 2012 @ 18:49:38

   Piękne

  • Fred.
   Lip 27, 2012 @ 21:00:14

   Podoba mi się każde Twoje słowo, czuję jak moja wiedza nabiera formy widzianej w słowach.Cieszę się, że trafiasz idealnie w moje uczucia…Brakuje mi słów, aby wyrazić to, co czuję.Wśród zalewu niezrozumienia trudno utrzymać „pion”.Powinienem zapytać skąd się wziełaś i czy znasz innych podobnie postrzegających świat, ale wystarczają mi Twoje komentarze.Dziękuję za to, że Jesteś!

  • Sabrina
   Lip 28, 2012 @ 00:54:00

   no, no 😀 . Pięknie, idea.b 🙂

  • Goldenbrown
   Lip 28, 2012 @ 01:16:01

   Doskonale napisane! Wojny i ataki beda trwac dotad, dopoki wszelka wlaka nie ucichnie w naszych sercach i glowach. Rzeczywistosc jest naszym lustrem. Idea.b przepiekny komentarz! Chce sie zyc gdyz czyta sie Wasze madre komentarze a serce napelnia sie wiara, ze wszystko idzie ku dobremu. Pozdrawiam serdecznie!

 29. SyriuszA-nin
  Lip 27, 2012 @ 10:04:23

  Wszystko zacznie się od Irlandii – hmm czyli co??? Jakieś źródła??? Jaka prawda ukrywana jest w Irlandii???
  Osobiście byłem w IRL i odwiedziłem najstarszy grobowiec Newgrange niedaleko Dublina – budowla która jest starsza od piramid egipskich – więc to by się zgadzało że wiedza o kosmosie i procesach zachodzących w nim – była już eksponowana wczesniej na ziemiach Irlandii. Na olbrzymich granitach na zewnątrz grobowca oraz wewnątrz niego widnieją wyryte w kamieniu – SPIRALE – dokładnie takie same jakie były widziane w Norwegii podczas zjawiska spirali na niebie. Pytanie pozostaje jedynie czy to był twór ludzki czy istot pozaziemskich?
  Wracając do tematu – jaka to tajemnica? Może jakieś naprowadzenie??? Czego szukać – bo wszystko jest zbyt ogólnikowe.
  Co do olimpiady w Londynie – krwawe zamachy są zapowiadane nawet przez ich twórców : http://www.zmianynaziemi.pl/wiadomosc/fundacja-rockefellera-przewiduje-krwawy-zamach-terrorystyczny-w-trakcie-olimpiady-w-londyn – także na 100% może się coś wydarzyć, co ludźmi wstrząśnie – stad takie przygotowania militarne w Londynie – oni wiedzą o planowanych zamachach.
  Osobiście nie wybierałbym się do Londynu – przewiduje detonację brudnych bomb nuklearnych lub atak biologiczny – ale mam nadzieję, że zostaną Oni w porę zatrzymani i wyeliminowani. Niech te medytację skupią się na modlitwach o pokojowe igrzyska, w przeciwnym razie rozegra się piekło.

  • kimba70
   Lip 29, 2012 @ 20:37:51

   Nic nie przewiduję, żyję w teraz, nic nie wybuchnie, nic się nie zawali, wchodzimy w ramiona Ojca on sam śle nam swoją miłość, cały wszechświat śle nam miłość, jaka wojna , jakie wybuchy to już przeszłość, każdy ma szansę Putin, Bush, morderca, złodziej każdy ma szansę wrócić do „domu” to złota era, nigdy w tym życiu czegoś podobnego nie doświadczałem jak wielu tu i teraz , dobrobyt, pokój, zgoda, wzajemny szacunek. Wika dobrze pisze mówią że burze, myślicie że burze to są burze. A ja mam deszcz na zawołanie no może z 24h haha. Radość , szczęście , umiłowanie to nasze uczucia. Ludzkoduchowe uczucia. Te uczucia to nasz „dom”.

  • Marek Portych
   Lip 30, 2012 @ 09:42:16

   Jak na razie jedynym zaskoczeniem, było ‚lądowanie’ agenta 07 wraz z Królową miłościwie panującą nad Iluminatami, pewnie o takich wstawkach holograficznych wspominają przekazy, następnym może być skok Jezusa na Watykan z helikoptera..

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: