Wszystko się wydarza tak, jak obiecaliśmy

.

Michał: Jak zawsze, wasza intencja jest ważna nade wszystko, 24 lipca 2012

Dziś będziemy mówić o wydarzeniach, jakie mają miejsce na waszej planecie ze wzrastającą częstotliwością, ale które jak dotychczas nie zostały jeszcze w pełni zrozumiane przez większość waszej populacji.

Codziennie widzicie teraz, jak coraz większa część waszej elity finansowej jest aresztowana za swe przestępcze działania.  Uważają się oni za tych, którzy stoją ponad prawem. I rzeczywiście, taka była intencja wielu ostatnich zmian w przepisach.  Jednakże wciąż pozostało wystarczająco dużo środków prawnych do tego, by nie związani nowymi przepisami oficerowie śledczy mogli znaleźć sposoby postawienia tych ludzi przed sądem.  Wielu z nich ma całkiem imponujące tytuły, ale jak na razie proces ten nie zdążył dosięgnąć tych cichych i niewidzialnych manipulatorów.  Jednak zapewniamy was, że i na nich nadchodzi czas.

Mówimy wam to, abyście mogli uspokoić w tej sprawie swe umysły.  Istnieją inni, którzy podjęli się zadania uwolnienia was od tego uciążliwego ciężaru, który was przygniatał.  Jeszcze inni zajmą się oczyszczeniem waszych rządów z nieuczciwych osób.  To nie będzie takie trudne, gdy tylko opłacający to wszystko mocodawcy nie będą już w stanie za to zapłacić.

Rozumiemy, że czuliście jakby nic się nie działo w waszej sprawie, jakby to wszystko było pustymi obietnicami.   Teraz prosimy was, żebyście się rozejrzeli i zobaczyli, że wszystko się wydarza tak, jak obiecaliśmy.  Odprężcie się teraz i uwolnijcie od tych spraw tyle waszej uwagi, ile tylko możecie.  O wiele ważniejszą rzeczą dla was jest teraz wasze własne Wzniesienie.  Jest ono ostatecznie powodem dla wszystkich innych spraw.

Wiele informacji dostajecie teraz od wielu czanelerów, co pomoże wam oczyścić się z waszych obaw i starych nawyków.  Jest to bardzo ważne dla waszego szybkiego wzrostu.  Każde wasze obecne staranie zaowocuje o wiele większymi skutkami niż kiedykolwiek przedtem.  Za każdym razem zaczynacie od wyższego i bardziej wyrafinowanego poziomu.  Wasza intencja jest jak zawsze najważniejsza.  Odkryjcie i utrzymujcie w swych sercach najwyższe wyobrażenie Jaźni, którą w rzeczy samej jesteście. Zapewniamy was, że choć to wyobrażenie nie oddaje nawet małej części prawdy, jest wystarczające dla waszych celów.  I gdy każdego dnia wzrastacie i dowiadujecie się więcej o tym, kim jesteście, to wyobrażenie również się zmieni i rozrośnie.  Zaproście tę Jaźń, by zamieszkała w waszym sercu. Zachowujcie się tak, jakby już była wami. Macie takie powiedzenie, które wywołuje nasz śmiech: „Udawajcie, aż się tym staniecie”. W tym przypadku jest to nawet więcej: „Udawajcie, aż odkryjecie, że to już jest prawdą”.

Wkrótce przedstawimy wam innych, którzy dołączą do naszych rozmów.  Do czasu naszej kolejnej rozmowy utrzymujcie swą miłość i spokój i dzielcie się nimi ze wszystkim i wszystkimi.  Dobrego dnia, najdrożsi przyjaciele.

Przekazał Ron Head, 24 lipca
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/07/24/your-intent-is-all-important-now-as-always-michael-channeled-by-ron-head/

Przetłumaczyła wika

2 Komentarze (+add yours?)

 1. wika
  Lip 26, 2012 @ 00:19:34

  Były sobie…(kurki trzy?…a to inna bajka 😉 )…plamy dwie 😀 Słone-czne:

  „MOST MAGNETYCZNY: Plamy słoneczne AR1528 i AR1529 wydają się być daleko od siebie. Dzieli je ponad 200tys km powierzchni gwiezdnej. Jednakże są one połączone rurowym mostem magnetycznym. Obserwatorium Dynamiki Słonecznej (SDO=Solar Dynamics Observatory) NASA sfotografowało 24 lipca tę wielką strukturę:

  {i tu piękne zdjęcie, które można obejrzeć na dzisiejszej stronie spaceweather.com
  albo tutaj, trochę inne ujęcie:

  To wyjątkowe zdjęcie w ultrafiolecie jest w stanie prześledzić którędy wiedzie ten most dzięki poświacie gorącej plazmy, jaką most zawiera. Substancja ta może przepływać w jedną i drugą stronę wewnątrz ‚rury’, pozwalając jednej plamie słonecznej reagować na to, co robi druga.

  Badacze myśleli najpierw, że plamy słoneczne działają niezależnie, ale SDO wykazywało raz po raz, że odległe od siebie plamy mogą być połączone. Wybuch w jednej z nich może wywołać eksplozję drugiej, prowadząc do reakcji łańcuchowej, która może rozprzestrzenić się dookoła Słońca. Pamiętnym przykładem tego jest globalna erupcja, która miała miejsce w sierpniu 2012.”

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: