Musicie odnaleźć własne odpowiedzi przez ekspansję umysłu lub przez doświadczenie

.

Michał: Zapytajcie swoich serc co jest dla was prawdą, 20 lipca 2012

Dziś w dalszym ciągu znajdujecie się w strefie wzrastających częstotliwości, o których mówiliśmy, tyle że doszły do tego energie nowiu. Wiemy, że teraz umiecie już rozpoznawać te doznania, i że zaczynacie być zdolni do łączenia się z nimi na zawołanie. Nie o to chodzi, że łączycie się z tymi energiami w tym czy innym czasie, lecz o to, że uczycie się, że one zawsze istnieją jako tło dla waszych nowych zmysłów. To coś podobnego do dźwięków, jakie słyszycie w waszych uszach. Zawsze tam były. Teraz staliście się zdolni je dostrzec i uczycie się ich słuchać, kiedy tylko zwrócicie na nie uwagę.

Niektórzy odkrywają również, że zaczynają doświadczać pewnych sposobów widzenia, gdy skupią na tym swoją uwagę. Jeśli jakakolwiek z tych rzeczy wam się przydarza, ale w nieodpowiednich momentach, skontaktujcie się z nami poprzez swe serca i poproście, żebyście mieli nad tym kontrolę. Widzenie czegoś więcej niż zazwyczaj może być niepokojące, a czasami nawet niebezpieczne. Nie chcielibyście mieć takiego doświadczenia na przykład wtedy, gdy obsługujecie poruszający się pojazd czy narzędzie. Nie jest niczyją intencją, by takie rzeczy się wam przydarzały – mają one być dla was i przy waszym udziale. Możecie nad tym zawsze panować i powinniście się tego nauczyć. Po prostu w pełen miłości sposób przypominajcie sobie, swoim przewodnikom i aniołom o tym, a stanie się tak, jak sobie życzycie. Oni zachowują się w sposób, na jaki wyraziliście zgodę, a czas jest teraz dodatkowym czynnikiem, ale wasza wygoda w trakcie tego procesu jest istotna.

Zaczynacie też dostrzegać wiele zmian, również zmian serca, w zaskakujących miejscach. To będzie narastać, jak to mówicie, lawinowo. Jak zauważyliście, niektórzy wydają się być wstrząśnięci tym, co sami powiedzieli. Oni, tak samo jak wy, doświadczają nowych uczuć i myśli. Prosimy was ponownie o to, aby zezwolono im na przemianę i wybaczono to, co zrobili wtedy, gdy rozumieli o wiele mniej i byli pod kontrolą niższych energii. Przebaczenie będzie o wiele lepsze dla was i dla nowego świata, jakiego pragniecie, niż jesteśmy w stanie to opisać. Dostrzeżenie potrzeby zmiany jest konieczne, osądzanie nie jest.

Teraz, gdy pewne sprawy błyskawicznie pojawią się na scenie, zajmiemy się ostatnią kwestią. W tym czasie ujawniane jest wiele informacji, i dzieje się tak od paru dobrych lat. To sprawia, że wasz intelekt zaczyna kwestionować prawdę tego, co czytacie. W pewnym sensie jest to bardzo dobre. Poszerza to waszą świadomość. Niektórzy ludzie proszą o potwierdzenie pewnych rzeczy. Z łatwością moglibyśmy wam powiedzieć, że to jest prawdą, a tamto nie jest. Czy służyłoby to jakiemuś celowi? Po prostu przejmowalibyście jakąś zewnętrzną opinię lub odmawialibyście uznania jej. Musicie odnaleźć swe własne odpowiedzi dzięki ekspansji waszego umysłu lub za sprawą doświadczenia. Taki jest w końcu podstawowy cel naszych rozmów z wami. Nie ma żadnego konkretnego powodu, abyście w ogóle akceptowali nasze istnienie, czyż nie tak? Pozwólcie, by wasze życie szło naprzód, i by wasza świadomość się rozszerzała. Wszystkie odpowiedzi pojawią się w odpowiedniej porze i będzie to o wiele wcześniej, niż sobie wyobrażacie. W międzyczasie zapytajcie swoich serc co jest prawdą dla was, i żyjcie zgodnie z tym. Nie musi to być coś, w co wierzy ktoś inny. I, tak jak zwykle, z czasem i to ulegnie zmianie. Nie jest już prawdą, na przykład, że płaski świat jest okrążany przez słońce i księżyc. Nie jest już prawdą, że stanowicie centrum wszechświata. Chociaż TO stwierdzenie może znów zostać zakwestionowane, gdy wasze zrozumienie tego, kim jesteście, rozkwitnie.

Wasza radość i pokój zbliżają się teraz szybko. Pozostańcie w pokoju i miłości. Odezwiemy się wkrótce. Miłego dnia.

Przekazał Ron Head, 20 lipca 2012
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/07/20/ask-your-hearts-what-is-true-for-you-and-live-by-that-michael-channeled-by-ron-head/
Przetłumaczyła wika

24 Komentarze (+add yours?)

 1. amantohugenkis
  Lip 30, 2012 @ 15:01:17

  Dodam i ja swoje pare groszy poniewaz uwazam, ze jak najszybciej powinny sie te opryski skonczyc i trzeba cos zrobic zeby ich zaprzestano. Kiedys nasi Swietlani Bracia pisali, ze slady po opryskach sa przez nich niwelowane i faktycznie przez jakis czas na niebie bylo bardzo malo tych chemicznych chmur. Ostatnio jednak zaniepokoilem sie poniewaz zauwazylem ze ich ilosc i czestosc pojawiania sie wzrosla. Zrobilem zdjecia dla porownania normalnych sladow jakie zostawia samolot oraz tych „chemicznych” (link ponizej).
  Wysylajmy wszyscy jak najwiecej milosci rowniez do tych ktorzy nas spryskuja z nieba oraz tych ktorzy ten plan wprowadzili w zycie i sa za to odpowiedzialni bo chyba o nich troche zapomnielismy i skutki od razu widac na niebie.

  Kocham Was Drodzy Pryskacze. Bawicie sie jak to bawia sie dzieci podczas puszczania baniek mydlanych ale te „banki” bardzo nam szkodza, ale jeszcze bardziej Wam poniewaz tworzycie sobie zla karme. Czy naprawde chcecie, zeby krzywdy ktore wyrzadzacie teraz Ziemi oraz nam jej mieszkancom byly Wam w przyszlosci odplacone? Przeliczajac logicznie w ogole Wam sie to nie oplaca wiec prosimy Was w Imie Milosci zaprzestancie natychmiast bo predzej czy pozniej i Wy bedziecie sie kiedys wznosic a z obciazona karma nie bedzie to latwe.
  Wolamy do Was wszyscy w Imie Milosci STOP z OPRYSKAMI bo jestescie czescia nas. W naszym interesie tez lezy to zebyscie sie wzniesli poniewaz dopoki wszystkie dusze nie wzniosa sie do piatego wymiaru, nikt nie pojdzie wyzej. Czy kochacie naszych „przyskaczy”? Bo ja kocham, ze az mi serce mieknie. Jak dzieci… normalnie jak takie duze dzieci…

  Pozdrawiam Wszystkie Kochane Duszyczki.

  link:

 2. Fred.
  Lip 25, 2012 @ 21:15:57

  Boisz się oprysków, boisz się chorób, śmierci bo nie znajdujesz odpowiedzi na pytanie skąd to się wszystko bierze.Znając odpowiedź, znajdujesz sposób na wykorzystanie ich dla swojego pożytku.Dziwne?Każda taka „persona” ma dwie strony jak moneta.Można je sobie podporządkować, znając stronę, z którą masz do czynienia.Nie wpuszczasz dwa razy niechcianego i wcale nie musisz się bać powrotu, zaufaj sobie w tym względzie na maksa.Zaufaj sobie, gdy przytrafi Ci się coś miłego, to Twoja kreacja i możesz ją przywoływać na zawołanie, bez obawy, że się nie powtórzy-bo to brak zaufania do siebie.Przekaz wyraźnie wskazuje na to kim jesteś- jestem.Pytania nadal pozostają, bo dostrzegamy nadal dualność.Na czym ona polega? Na dylemacie, co stoi na przeszkodzie w realizacji własnych marzeń.Będąc bogiem-jedyną świadomością w swoim świecie nadal nic nie mogę zmienić na tyle, by przypisać wyłącznie sobie zasługi.W innym przypadku, jestem zniewolony nadrzędnością wszechistnienia, czyli nie jestem współistotny bogu.Ktoś powie, że to obrazoburcze i będzie miał rację.To zależy z której strony patrzy się na świat.
  Nasza świadomość podobna jest do programu komputerowego.Można go poszerzać i w ten sposób rozumieć coraz więcej.Szerszy program daje więcej możliwości i więcej pytań, co może przytłaczać i zniechęcić.Ale daje też narzędzia do zrozumienia tego co się dzieje dookoła.W tym momencie pojawia się pytanie, jak przekuć swą wiedzę w rzeczywistość.Czyżby wiara stapiała się z wiedzą w jedno, w świadomość?
  Pozdrawiam pogmatwanych wewnętrznie, goniących za ponad zmysłowym i wbrew oficjalnemu.Ja pytam, ile razy odkryłeś coś tylko dla siebie, coś czego nigdzie nie przeczytasz na wprost, coś niedotykalnego, ale tak realnego jak Twoje istnienie?
  To trzeba zobaczyć, bo jest to znacznie szerszy program, a co ważniejsze pozbawiony dualnych wątpliwości.

 3. VEGETA
  Lip 24, 2012 @ 10:12:58

  W moim przypadku to, o czym mowa na początku, w zasadzie już było. I miewam tak nieraz jak czytam kolejne przekazy.

 4. planetariusz
  Lip 24, 2012 @ 00:32:21

  Wiara w Świat,w ludzi dzięki Krystal,dzięki wszystkim wspaniałym czytelnikom każdy z nas nabiera otuchy i wierzy,że jest na właściwej drodze.Jesteśmy wielką świetlną rodziną tu na forum a w domu z rodziną i ich wiarą różnie bywa.

 5. Izabela Karwot
  Lip 23, 2012 @ 23:39:52

 6. alleksa
  Lip 23, 2012 @ 23:24:52

  Kochana Krystal, czy pozwolisz wkleić wiadomość o petycji nz rzecz ujawnienia kto i dlaczego pozwala na opryski (chemitrals) nad Polską?

  to bardzo ważna petycja, więc po prostu ją podpisz i poślij dalej, niech inni też ją podpiszą.

  Wstaję rano i patrzę w niebo – ono już jest „okratowane”.
  Wracam z pracy po 17 – samoloty pracują nadal….

  Jeśli uważasz, że nie ma o czym mówić – poobserwuj niebo.
  Powiesz, że to, co na nim widać, to smugi kondensacyjne po samolotach?
  Nie, to nie są smugi kondensacyjne, bo smugi nie zamieniają się w chmury zaciągające całe niebo.
  Zwróć uwagę – niebo nie jest niebieskie, ale mlecznoniebieskie – to skutek chemitrals, czyli smug chemicznych.
  Zwróć uwagę, jak wygląda zachodzące niebo – jest takie „perłowe”, prawda?
  To skutek chemitrals.
  Przyjrzyj się dziwnym chmurom na niebie – układają się w pasy, prawda?
  To skutek chemitrals.
  Ale to są skutki widoczne – gorsze jest to, czego nie widzisz.
  Bo nie widzisz, czym oddychasz – a oddychasz np. nanocząsteczkami aluminium.
  Aluminium bez trudu przechodzi przez barierę oddzielającą mózg od reszty ciała i tam już, w mózgu, pozostaje.
  Aluminium to trucizna!
  Organizm nie potrafi się jej pozbyć!
  I takich trucizn w tych „smugach”jest więcej.
  Na dodatek pijemy skażoną tym wodę i jemy skażone tym jedzenie.
  Coraz więcej ludzi zostaje klientami Wielkiej Farmy!

  Czas z tym skończyć – stąd ta petycja.
  Każdy podpis pod nią jest na wagę naszego życia i zdrowia – więc nie ociągaj się i podpisz ! ! !

  http://www.avaaz.org/en/petition/petycja_aby_powstrzymac_oraz_ujawnic_osoby_odpowiedzialne_za_tzw_CHEMTRAILS_STOP_CHEMTRAILSpetition_to_stop/?fASgpdb&pv=3

  promyczki
  Halina

  ps. Wczoraj pomyślałam:
  100 000 podpisów? to łatwe!
  pomyliłam się… dziś jest raptem około 150…

  Czy naprawdę nie potrafimy przemówić jednym głosem w sprawie dotyczącej NAS WSZYSTKICH???

  Tylko 100 000 głosów… chcemy zmiany, tylko kto ma ją zrobić za nas i dla nas, jeśli my sami tego nie zrobimy???

  • Elunia
   Lip 24, 2012 @ 00:13:28

   Brakuje mi tłumaczenia po polsku, gdzie i co podpisać.
   Wczoraj prawie nie było nic na niebie, a dzisiaj…szkoda gadać.

   • EwaB
    Lip 24, 2012 @ 00:44:22

    Elunia-zaraz jak wejdziesz na ta strone, to po prawej stronie jest napisane:SIGN THIS PETITION( podpisz ta petycje). Pod tym jest napisane: FIRST TIME HERE?( pierwszy raz tutaj?).Wiec wpisz w rubrykach swoje NAME(imie),EMAIL( wpisz swoj email),COUNTRY(kraj), POST CODE(kod pocztowy). I wcisnij SIGN( podpis).Pozniej sprawdz swoj email.Przysla Ci podziekowanie.

  • kopernikus
   Lip 24, 2012 @ 01:11:21

   Nie będzie to takie łatwe alekso co chcesz zrobić,ale próbuj bo liczy się każda dusza w tej nierównej walce.Sam próbuję to robić od 2002 roku,ale jak do tej pory przekonałem może kilka tysięcy osób.Ludzie nie chcą w to wierzyć że to jest robione nad ich głowami bo „nie mówią o tym w telewizji”Wydrukowałem kilka tysięcy ulotek z kolorowymi zdjęciami jak to robią ,umieściłem kilka artykułów na blogach,umieściłem swoją książkę w której opisałem jak to robią,ale efekt jest niewielki.Najlepszy efekt daje jak pokażesz dwa przelatujące obok siebie samoloty w momencie kiedy jeden sypie a drugi nie.Wtedy łatwiej dociera to do ludzi co to jest smuga kondensacyjna a co nie.Musisz mieć więcej wiadomości na ten temat oraz składu chemicznego areozolu.Tu nie chodzi tylko o aluminium ,ale także o inne zabójcze dodatki ,jak Strond,Brom,Pył waty szklanej,Chorobo twórcze odpady medyczne,Olej transformatorowy ,itp.Jest to masowy masoński mord na ludziach,tylko ludzi nie chcą w to uwierzyć.Robi to wojsko pod szyldem tajemnicy wojskowej,dlatego trudno jest dowiedzieć się nazwiska pilotów ,którzy biorą w tym udział oraz gdzie mieszkają Mogą to zrobić tylko ci którzy mieszkają w pobliżu lotnisk.Ujawnienie danych tych pilotów może spowodować ich strach przed zemstą przez ludność np.podpaleniami mieszkań.Tylko tak można ich powstrzymać,bo czują się bezkarni. Pozdrawiam i życzę powodzenia Kopernikus.

  • Sabrina
   Lip 24, 2012 @ 01:19:37

   Podpisałam 🙂

  • max
   Lip 24, 2012 @ 10:05:47

   Hej, to prawda, od wczoraj pryskają na potęgę. Ale spora część z tego zostaje usunięta (to chyba zasługa naszych gwiezdnych braci). ps. petycję podpisałem, pozdrawiam 🙂

  • krystal28
   Lip 24, 2012 @ 17:13:02

   Kochana Allekso, wiem, ze masz dobre zamiary, lecz czy ta petycja nie jest sposobem WALKI z czymś co spowodowali ciemni, czyli dokarmianiem bestii? Ciemni uwielbiają takie akcje, gdzie ludzie skupiają się na problemie i potęgują jego moc.
   Obecnie, gdy widzę smugi (kiedyś się frustrowałam), przesyłam w tamtą stronę miłość i Światło i generuję w sobie radość, ze zostało tylko np. 149 dni do Wzniesienia Ziemi, i ze to jest bardzo mała niewygoda w porównaniu z cudownościami jakie nas czekają. Serdecznie pozdrawiam.

   Poniżej zamieszczam komentarz Beaty z przed kilku dni, który potwierdza, ze duchowe osoby, takie jak Matka Teresa, rozumieją koncept ‚dokarmiania bestii’:

   „gdzieś kiedyś czytałam, że jak do Matki Teresy przyszła propozycja podpisania petycji przeciwko jakiemuś krajowi i wywołanej przez niego wojnie, to powiedziała iż nie podpisze ale jeśli przyjdzie petycja o POKÓJ to chętnie to zrobi –
   myślę iż Matka Teresa dobrze wiedziała którą drogą podążać 🙂 „

   • kopernikus
    Lip 25, 2012 @ 00:11:52

    Kochana krystal .Nie mogę zbyt wiele powiedzieć na swój temat ani grupy jaką tworzymy oraz jej celu.Zgadzam się z tobą ,jeżeli chodzi o pierwsze dwa zdania,Nie możemy dokarmiać bestii naszymi uczuciami i myślami,ale ujawnianie podłych czynów jakie tworzą nam” ciemni” nie koliduje z prawami boskimi.Slogany typu bezgraniczna miłość czy wybaczanie nie do końca są prawdziwe,a wybaczając każdy podły uczynek bierzesz go na siebie ,uwalniając od niego winnego,jest to najwyższa forma poświęcenia,ale ma to swoje negatywne skutki bo winny nigdy nie ponosi kary.A gdzie tu miejsce dla twojej wolnej woli i prawidłowego rozwoju.Jak myślisz kto mógł wprowadzić takie prawo aby unikać odpowiedzialności.Prawdą jest że sądy po drugiej stronie działają trochę sprawiedliwiej bo znają każdy nasz uczynek,co nie znaczy że wszyscy mają wybaczone i unikają kary.Znasz powiedzenie „Jako w niebie tak i na ziemi”Tu też trwają różne rozgrywki i każdy chce przeciągnąć kołdrę na swoją stronę,chociaż odbywa się to trochę w inny sposób niż na planecie Gai,bo nie ma to nic wspólnego z tym co nazywamy wojną fizyczną , chociaż i takie bywały np. na Marsie.A tak przy okazji pamiętaj że głowa Bestii Znajduje się w Watykanie,i wszystko co jest z nim związane jest jego częścią ,.często nawet tzw.” Swięci” Pozdrawiam Kopernikus.

  • adela
   Lip 28, 2012 @ 21:18:05

   omega3-6-9 pomagają usunąć z organizmu aluminium

 7. Theresa
  Lip 23, 2012 @ 22:29:19

  Witaj Krystal,

  Dziękuję Ci Krystal za tą piękną stronę
  I za wiadomości tutaj umieszczone
  Za Twój wkład pracy, noce nieprzespane
  By wpis był gotowy jak dzionek nastanie
  Często doczekuję się go późno po północy
  Wyczuwam rezonans w który ze mną wkroczy
  Czytam czytelników różne komentarze
  Dobrymi linkami dzielimy się razem
  Dziękuję tłumaczom co teksty czytają
  Potem je tłumaczą, do Krystal wysyłają
  Moc pracy włożony jest w istnienie strony
  Służy tylu ludziom, wysiłek uwieńczony
  Wielka siła bije z internetowej społeczności
  Z tej komunikacji co w świecie dziś gości
  Czuję Miłość, która stale puka do mej skrzynki
  Jak otwieram maila i czytam Twoje nowinki
  Universum dziękuję za wszystkie ułatwienia
  By nasze wzniesienie dokonało przemian
  Byśmy wspólnie razem z naszą piękną Gają
  Transformacje przeszli na drodze do raju
  Przytulam się sercem do każdej pięknej duszy
  Tworzymy razem Jedność, Jedności nikt nie ruszy!

  Theresa

 8. Sabrina
  Lip 23, 2012 @ 20:40:17

  Kochana Krystal,
  Muszę Ci to napisać :-). Od jakiegoś czasu wyczuwam na poziomie swojej duszy, że Twoja dusza pochodzi „z górnej półki”. 🙂
  Na Twoim blogu gości mnóstwo wspaniałych, niezwykłych, wyjątkowych dusz, ale Twoją „coś” wyróżnia (tak to odbieram sercem).
  Nie potrafię Ci tego opisać, ale jest to coś pozytywnego. 😉
  W Miłości i Świetle 🙂

 9. Ana
  Lip 23, 2012 @ 20:29:08

  • krystal28
   Lip 23, 2012 @ 23:02:23

   O kochana Sabrinko, bardzo to piękne słowa. Uważam się jednak za bardzo zwykłą istotę z wieloma słabościami, która podjęła się tego zadania i pragnie doprowadzić go do końca. Moim pragnieniem było nie tylko dostarczyć informacje na temat Wzniesienia z wyższych poziomów, ale też stworzyć coś w rodzaju sanktuarium – ciszy od zgiełku 3W świata. Moja wielka wdzięczność za bezcenny wkład dla Tłumaczy i tak wielu unikalnych, wspaniałych Czytelników. W Miłości i Świetle ❤

   • Sabrina
    Lip 24, 2012 @ 01:32:22

    Kochana Krystal,
    słabości ma każdy z nas 😉 to naturalne 😉 Ale mi chodziło o Twoją duszę, a nie osobowość. 😉 Czuję to tak jakby była z „górnej półki”, tj. jakby pochodziła – nie wiem… może z wyższych wymiarów? może z jakieś planety istot wysoko uduchowionych? Coś w tym sensie. Sama nie umiem tego określić, ale naprawdę tak to czuję na poziomie duszy i to jest ode mnie niezależne. Bo to nie pochodzi z mojej głowy, tylko z mojej duszy.
    Oczywiście czuję też, że mnóstwo jest tutaj dusz pochodzenia pozaziemskiego. I wszystkie one są wspaniałe, ale Twoją dusze coś wyróżnia… Jeśli zadasz mi pytanie: „Co konkretnie?”, to Ci nie odpowiem, bo nie umiem tego określić. Jedynie mogę Ci powiedzieć, że jest to pozytywne. 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: