Czakra gardła

.

.

Djwhal Khul  (Dżual Kul),  19 lipca 2012

Tu Djwhal Khul.  Taszi delek {pozdrowienie po tybetańsku}.

W porządku.  Naszym tematem teraz będzie czakra gardła.  Mamy nów, zaczynają się Igrzyska Letnie, mamy zamknięcie cyklu majańskiego {26 lipca rozpoczyna się nowy rok majański, jak zwykle perę dni po Bramie Lwa, która przypada dla Polski w niedzielę 22 lipca w samo południe:} i wszelkiego rodzaju inne ważne rzeczy, jakie wydarzają się dokładnie w tym tygodniu.

Ale czakra Gardła  przyciąga moją uwagę bardziej niż wszystko inne.  Więc tylko krótkie przypomnienie: skupcie się na Miłości, Miłości dla całej Ludzkości, szczególnie, gdy nadejdzie wtorek, środa i czwartek {24-26 lipca}.

Robimy tele-seminarium o nazwie „Siła uzdrawiająca wzrosła”, ponieważ energie będą bardzo, bardzo silne.  Możecie w tym uczestniczyć, jeśli chcecie i również wysyłajcie miłość, która jest najpotężniejszą uzdrawiającą mocą i naprawdę pracujcie z tą wibracją.

Czakra Gardła teraz się zmienia.  Przez jakiś czas pracowaliśmy nad Trzecim Okiem, Koroną, czakrami Serca, naprawiając różne rzeczy.

Aktualna aktywność kosmiczna i lokalna stymulują czakrę Gardła, więc może się okazać, że wasz głos czasem robi się trochę chrapliwy, albo zmienia swą wysokość.

Czakra Gardła reprezentuje Boską Wolę, a więc moc słowa mówionego.  Oczywiście jest również ważne, żebyście uważali na to, co mówicie, ale zauważycie, że najlepszą metodą pracy ze zmianami i energiami będzie nawilżanie gardła.  No wiecie, woda, różne inne rzeczy, możecie spróbować herbatki z czerwonego wiązu {łac: ulmus rubra} czy czegokolwiek innego, po prostu nie pozwólcie gardłu wyschnąć.

Dalej powiem jeszcze, że również nucenie, śpiewanie, śpiewna recytacja, albo po prostu intonowanie OM, ale z użyciem pełnego spektrum dźwięku.  Bawcie się więc wysokimi dźwiękami, niskimi dźwiękami i wszystkim co pomiędzy.  Naprawdę poćwiczcie swoje struny głosowe w związku z czakrą Gardła.

I powiedziałbym jeszcze: ćwiczcie mówienie z mocą, tak jakby to przemawiała dusza albo wyższa moc, która sprawia, że wydobywa się z was dźwięk.  Możecie, jak to mówią, udawać mistrza, aż się nim staniecie.  Po prostu udawajcie, załóżcie, że tak się dzieje, i potem w naturalny sposób niech to płynie.

Ćwiczcie nawet pojedyncze słowa, wypowiadając je z mocą.  Na przykład powiedzcie „Miłość” i poczujcie to, po prostu powiedzcie słowo i pozwólcie mu wybrzmieć.  Zobaczcie, czy możecie odczuć, że wywołuje ono wibrację w czakrze serca czy gdziekolwiek, gdzie wydaje się to właściwe.

W porządku, dziękuję wam i moja miłość jest dla was.
Dwhal Khul

Przekazała Terri Newlon
http://shiftfrequency.com/djwhal-khul-throat-chakra/#more-12447

Przetłumaczyła wika

10 Komentarzy (+add yours?)

 1. Mariusz 65
  Lip 22, 2012 @ 20:06:33

  Mówicie tu kochani o metodzie uzdrawiania Reiki czyli o przykładaniu dłoni komuś lub sobie .Na dłoniach znajdują się czakry przez które przepływa energia z Uniwersum .Chcąc zwiększyć jej przepływ trzeba ukończyć przynajmniej pierwszy stopień Reiki ,wiem bo sam go ukończyłem . Pozdrawiam z Miłością.

 2. Basik
  Lip 22, 2012 @ 18:48:45

  Witam
  Wiec jak to sie ma do tego ze jestesmy boskimi kreatorami skoro i tak wszystko jest zaplanowane ??
  pozdrawim serdecznie

  • idea.b
   Lip 23, 2012 @ 17:43:25

   Jesteśmy kreatorami takimi jak Bóg wówczas, gdy nasza samoświadomość jest pełna. Gdy odwracamy się od Boga, tracimy samoświadomość, tracimy poznanie kim my jesteśmy i kim jest Bóg. Wówczas tracimy także, przynajmniej w takim zakresie w jakim utraciliśmy samoświadomość, moc boskiej kreacji. Zdarzenie to, nazywane upadkiem, tożsame z powstaniem ego, powoduje, że potrzebny jest plan zbawienia, czyli plan przywrócenia nam samoświadomości i przywrócenia poznania Boga. Bez Bożego planu przywrócenia nas do Rzeczywistości, utknęlibyśmy na zawsze w dziwnych, niezrozumiałych światach, gdzie istnienie wydaje się być piekłem, a w najlepszym przypadku paradoksem, czy czymś niemożliwym do zrozumienia.

   Pozdrawiam ciepło

   Peace&Love 🙂

 3. Bonjovi
  Lip 22, 2012 @ 14:29:35

  Mam do was pytanie, ostatnio zauważyłem u siebie moc uzdrawiania, no uzdrawiania to za dużo powiedziane ale niektóre bóle znikają np. bylem u mojej dziewczyny bolała ja strasznie głowa, masowałem ja opuszkami palców i całymi dłońmi po skroniach no i po kilkunastu minutach wszystko było ok. kilka razy jeszcze mi się zdarzyło, że wystarczyło dotknąć bolącego miejsca a po kilku kilkunastu minutach ból ustawał. i teraz moje pytanie, czy mógłbym jakoś te umiejętności zwiększyć, ulepszyć?

  • szczescieistnienia
   Lip 22, 2012 @ 17:44:26

   Witaj BonJovi !
   Najlepszym Sposobem Na Wzrost Mocy Uzdrawiania Jest Świadomy Kontakt Ze Swą Wyższą-Jaźnią-Gdy-Osiągniesz-Ten-Cel-Twe-Chrystusowe-Moce-Zwiększą-Się-!
   Melchezdek-Pierwszy-Zwycięzca

  • zdzich
   Lip 22, 2012 @ 18:47:59

   W środku dłoni masz czakry i na każdym opuszku palców, jeżeli komuś chcesz pomóc, etycznie jest spytać się o zgodę, wyjątek stanowi ktoś w śpiączce, wtedy poproś o prowadzenie, pomoc WJ, lub Anioła Stróża danej osoby, poczujesz kiedy masz zezwolenie. Pamiętaj energia podażą za uwaga, możesz „naładować” nią dowolna rzecz i przekazać osobie do przykładana na bolące miejsce. Możesz tez przekazywać na odległość, nie ma ograniczeń czasowych i przestrzennych, wyobraź sobie daną osobie lub tak ogólnie, np. kwiat itd, pomniejsz by zmieściła się w Twoich dłoniach, drugi sposób wyobraź,sobie, długie swoje ręce aż do tej osoby, zwierzęcia, rośliny itd. sam opracujesz sposób odpowiedni dla Ciebie. Z dłoni możesz czuć mrowienie, zimno, ciepło, kłucie tysięcy szpilek,(przyjemne), podobnie może odczuwać osoba której robisz. Możesz używać kolorów energii, ale na ten temat trochę chociaż poczytaj bo możesz niechcący zaszkodzić. Najlepiej poproś swoja WJ, Boga, WJ. danej osoby o prowadzenie i przykładaj ręce na ciele, lub w kilku centymetrowej odległości od ciała, najbardziej wdzięczne są zwierzęta,Więcej jeżeli chcesz to na emalia.
   Pozdrawiam z Miłością

  • adela
   Lip 22, 2012 @ 19:11:28

   polecam kurs u Huberta Ruhsa – super ,pozdrawiam serdecznie A.

 4. k
  Lip 22, 2012 @ 13:42:13

  coś mi tu nie pasuje: rok majański zakończył się 14 lipca… 26 natomiast mamy 12 Eb (droga)- nie wiem skąd Im się wziął „początek”… może się czepiam, ale po prostu nie rozumiem?
  namaste

  • wika
   Lip 22, 2012 @ 21:45:28

   Kalendarzy majańskich jest kilka i podobno żaden nie jest ‚prawdziwy’… 😉 albo wszystkie są, po trochu (ja używam wersji Kossnera/Kotwickiej i sporo rzeczy mi się sprawdza). Akurat z datą 26 lipca nie ma zbytniego problemu, bo jest to święto słoneczne, czyli co roku przypada w ten sam dzień, niezależnie od tych 260dniowych okresów. Więc spokojnie można świętować 😀 (zresztą codziennie można, a może nawet wypada?…:p)

 5. adela
  Lip 22, 2012 @ 09:20:35

  zbieg okoliczności a karma – ciekawy wykład mistyka z Australii

  pozdrawiam świetliście A.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: