Stwórca zaopatrzył waszą planetę w nadzwyczajnie piękną naturę

.

Pozdrowienia ze statku Alfa!

To, że nie piszę do was tak często jak zeszłego roku nie oznacza absolutnie, że o was zapomniałem, kochani bracia i siostry.  Jednak inne sprawy wymagają mojej całkowitej uwagi, bo jeśli chcemy pomóc istotom ludzkim na tej pięknej, niebieskiej planecie w przejściu do wyższego poziomu, to taka akcja zasługuje na nasze całkowite poświęcenie się tej pracy, co powoduje, że zostaje nam mało czasu na inne sprawy.

Aby osiągnąć to zadanie przybyliśmy tu wszyscy i robimy to z wielką radością i dedykacją, bo wiemy, że w końcu nasz wysiłek, który nie jest mały, ukoronuje wynik tej misji.

Ażebyście nie myśleli, że zerwałem z wami komunikację, wszedłem ponownie w kontakt z moim chanellerem, aby za pomocą tej wiadomości ugruntować nadzieję w waszych sercach i błagać was o jeszcze trochę nadziei, że doczekacie się momentu ostatecznego wyzwolenia.  I wiemy, że wszyscy pragniecie, aby nadeszło to jak najszybciej.

Wiedzieliście jak reagować we wzniosły sposób, oferując siebie spontanicznie i altruistycznie, a my wiemy jak to docenić we właściwy sposób.

To właśnie dzięki tej obopólnej współpracy między wszystkimi cywilizacjami, które was wizytują w tym transcendentnym momencie, a także dzięki wkładowi was wszystkich, naszych najdzielniejszych sojuszników ziemskich, możemy przezwyciężyć bez wątpienia wsteczne siły ciemności, które właśnie  znajdują się w ostatniej agonii bezowocnego trwania, choć wciąż wydają się być zakotwiczone w swoim dawnym stylu życia.

Nowa Złota Era się zbliża, w której nie ma już miejsca dla tych, którzy wciąż usiłują kontynuować trend istniejący dotychczas, gdzie kilka osób wyposażonych w ogromną władzę chce wciąż dominować nad większością swoich bliźnich, całkowicie odizolowani od ich cierpienia i niedostatku.

Nowy system, absolutnie rewolucyjny i bez precedensu zmieni przestarzały system finansowy, który oni usiłują przedłużyć.  Ale czas im się kończy, jako że pomimo naszych nacisków, aby zmienili swoją przegraną postawę, nie uczynili tego.  Teraz czujemy się zobligowani razem z naszymi ziemskimi sojusznikami do odebrania im władzy i zastąpienia politycznych liderów ludźmi, którzy są prawdziwie zainteresowani promowaniem dobrobytu swoich obywateli i rozwojem ich miast, jednocześnie dbając o środowisko naturalne.

Cywilizacje Syriusza, Oriona, Plejad, Łabędzia, Andromedy  i wiele innych łączą się w naszych wysiłkach, aby usunąć z platform zniewalającej władzy tych, którzy mają ciemne serca i marne umysły  i ustanowić razem z wami nowy porządek oparty na równości, miłości i braterstwie.

Nasz kochający i wielkoduszny Stwórca zaopatrzył waszą planetę w nadzwyczajnie piękną naturę i waszym obowiązkiem jest o nią dbać, ponieważ to wy sami ją zamieszkujecie, jesteście jej częścią i powinniście być pierwszymi i najbardziej zainteresowanymi, aby utrzymać Gaję piękną i czystą, jaką była dawniej i jaką odzyskujemy teraz uzdrawiając i oczyszczając ziemię, morza, ogień wewnętrzny planety (magmę), powietrze (atmosferę) i eter.

Wszystko to bez szczędzenia wysiłków, ponieważ oczyszczenie i utrzymanie pięciu elementów, które składają się na waszą fizyczną naturę ma witalne znaczenie dla osiągnięcia później zadania dużo bardziej ambitnego i transcendentalnego, jakim będzie duchowe udoskonalenie  istoty ludzkiej na tej planecie.

Kiedy raz doświadczycie tego wewnętrznego, duchowego postępu, kiedy pozbędziecie się niegodziwości i nałogów pozostałych w waszych niższych ciałach, i które przemienicie w boskie zalety i walory, wtedy zamienicie się w prawdziwe istoty ludzkie, dalekie od zwierzęcych instynktów i obejmiecie odnowione uczucia miłości i braterstwa właściwe istotom niebiańskim,  jakimi będziecie w tej Nowej Erze ogłoszonej przez nas.

I wtedy to właśnie staniecie między nami w szeregach Galaktycznej Federacji Światła, które są zarezerwowane tylko dla tych cywilizacji, które nauczyły się współżyć według zasad,takich  jak  żyją Anioły i Istoty Mądrości, które zamieszkują ten nieskończony Wszechświat.

Z naszej strony będzie to niezwykła satysfakcja powitać was w naszej Federacji, w której współżyjemy w radosnej kooperacji i w wielkodusznej serdeczności.

Pokój i Miłość

Źródło: Komandor Sohin, przez Krisa Won, 11 lipiec 2012

Tłumaczenie: Elisabeth, edycja Krystal

http://galacticchannelings.com/english/navealfa11-07-12.html

32 Komentarze (+add yours?)

 1. Sabrina
  Lip 20, 2012 @ 23:56:43

  Poczujcie się jakbyście już byli w raju 🙂

 2. Józef
  Lip 20, 2012 @ 23:05:30

  Do kosmity.
  Dlaczego jesteś z frustrowany tym co inni robią czy mówią, to oni są za to odpowiedzialni, jeżeli cię to drażni to znaczy , że te energie (lub ich część) są również w Tobie, jesteśmy lustrami dla siebie. Te same „prawdy” każdy rozumie adekwatnie do swojej świadomości, nikt nie może wymagać aby inni rozumowali tak samo jak my. Mówisz że „udają świetlistych ludzików”, jeżeli tak jest to ich problem, bo chociaż bierzemy udział w tzw. „grze” to udawanie nic nie da, bo ta gra ma swoje reguły , które nie da się ominąć i muszą być spełnione.Cóż z tego, że życie materialne nazywają „grą’ skoro ta gra jest bardzo bolesna gdy nie stosujemy się do ustalonych reguł;

  Serdecznie pozdrawiam

 3. domi
  Lip 20, 2012 @ 22:01:23

  Zlotobrązowa dziękuję, niby czytałam wszystkie ich książki, a strach zwyciężał, myślałam sobie, a co jak przyniosłam sobie nieszczęście rozsypując tę sól lub paląc życzenia, że Abraham o magii, czarach, zabobonach dokładnie nie pisał, czy działa czy nie i miałam wątpliwości, szukałam w książkach odpowiedzi na moje obawy, ale ich nie znalazłam i wciąż się bałam sądząc, że takie rzeczy mogą same w sobie działać.

 4. garawa
  Lip 20, 2012 @ 18:44:15

  To co się teraz wokół nas dzieje, przerasta nawet nasze wyobrażenie.Bez pomocy tych gwiezdnych Istot, nawet byśmy dalej nie wiedzieli że byliśmy hodowlanymi baranami na rzeż.Teraz to się skończy, ale musimy dużo chcieć i być świadomi.Zaczynamy od siebie, aby być gotowym jak do boju.To po to żeśmy sie własnie teraz tu narodzili. Szkoda mi tylko tych wszystkich prostych, dobrych , wspaniałych ludzi, którzy wciąż nic o niczym nie wiedzą, a gdy usłyszą…wręcz się boją, bo Bóg w którego wciąż wierzą, jest straszliwy i karze. Zmierzamy do kresu, ale będa sie dziac rzeczy nieprzyjemne, dotyczące naszych bliskich. Moja wyobrażnia nie może sobie z tym poradzić, ale ufam Naszym Gwiezdnym Przyjaciołom. Jak ich czytam, to Oni czytają moje myśli, a z tego co robia i jak robią wnoszę że zrobią wszystko aby Transformacja przebiegła jak najmniejszym kosztem.

 5. Robert S
  Lip 20, 2012 @ 17:16:11

  Witam.Proszę o odpowiedź czy na tej stronie pojawi się tekst do medytacji z „32 impulsem” i kiedy? Z góry dziękuję. Robert S

  • krystal28
   Lip 20, 2012 @ 17:33:01

   Drogi Robercie, następna medytacja jest najprawdopodobniej w tłumaczeniu. Opublikuję ją zaraz po otrzymaniu od tłumacza, Andrii lub Marcina. ❤

 6. horoskop-ek
  Lip 20, 2012 @ 16:56:26

  Faktycznie natura bywa niesamowita 🙂

 7. Mayan
  Lip 20, 2012 @ 11:53:09

  Do shared.Terapię ekstraktami kwiatowymi stworzył angielski lekarz dr.Edward Bach.Opiera się ona na podstwawowej zasadzie homeopatii, która mówi , że chorobę trzeba pokonać wzmacniając nie tylko siły organizmu, ale i psychiki
  Esencje kwiatowe mają długą historię , przeplatającą się przez wiele kultur.Stosowane były jeszcze przed naszą erą, w celu utrzymania i odzyskania zdrowia.W literaturze ezoterycznej znajdujemy informację, że esencje kwiatowe były bardzo popularne w w cywilizacjach znanych nam dzisiaj jako Lemuria i Atlantyda.
  Lekarze zwalczają tę metodę ,dlaczego ?ponieważ jest to leczenie naturalne, bez środków chemicznych, które mają najczęściej t,zw, działania uboczne, leczą jedno, a szkodzą na coś innego .
  Pozdrawiam

 8. domi
  Lip 20, 2012 @ 11:32:48

  Witajcie :)chciałabym Was zapytać co robić z kartkami, których używam do spisywania afirmacji, pragnień, oczyszczeń, czy jak nie są mi już potrzebne to mogę je podrzeć i wyrzucić lub spuścić w toalecie ? Czy to ma w ogóle jakiekolwiek znaczenie i działanie, czy żadnego. Bo mam obiekcje, że jak się ich w taki sposób pozbędę to, że to nie zadziała, lub to zniweczę. Więc chcę wiedzieć, czy to ma jakieś działanie samo w w sobie, czy tylko takie jakie sama mu nadam i mogę się ich pozbyć jak chcę, bo ważne co zostaje w myślach i poprzez myśli przyciągam, a nie przyciąga do mnie czegoś kartka papieru i wyrzucenie jej nie ma żadnego magicznego działania i wpływu na proces tworzenia mojej rzeczywistości? Pozdrawiam serdecznie 🙂

  • Marmaris
   Lip 20, 2012 @ 16:50:53

   Ja myślę Domi, że najważniejsze jest to co masz w myślach i uczuciach…większość tego typu obrzędów, rytułałow itd ma głownie za zadanie pomóc Ci w skoncentrowaniu energii intencji, dlatego rytułały wymagają od Ciebie pewnego przygotowania, odpowiedniego przeprowadzenia, często rozciągniętego w czasie itd…poprostu..wkładasz w to wtedy więcej emocji i być może więcej wiary niż gdybyś miał to że tak powiem przeprowadzić na „sucho” w swoim sercu,,,Myślę, że głownie na tym to polega, choć być może przeprowadzanie ich w pewnych okolicznościach, np w pewnych fazach księżyca może mieć też jakieś dodatkowe znaczenie „doenergetyzowujące”…a co dalej z tymi kartkami? Autorzy Sekretu pewnie poradzili by Ci gromadzenie ich w specjalnym, przeznaczonym do tego pudełku, ale czytałałam też w jakieś książce wydawnictwa Nameya, że dobrą metodą jest nie darcie a palenie takich kartek a następnie rzucanie tego co zostanie w cztery strony świata, oczywiście z czystą intencją w sercu, lub poświęcanie ich bierzącej wodzie- czyli wrzucanie do rzeki, spłukiwanie tego popiou w zlewie itd…Ale myślę, że jeśli skoncentrowałeś energię intencji i podtrzymujesz ją w swoim sercu i myślach to działa niezależnie od tego co zrobisz z tą kartką..

   • Marmaris
    Lip 20, 2012 @ 16:54:35

    Przepraszam Cię Domi, użyłam form Męskich a widzę, że jesteś Kobietą:) Nie skoncentrowałam się na płci czytając Twój post po raz pierwszy:) Mam nadzieję, że nie masz mi za złe:)

  • adela
   Lip 20, 2012 @ 17:06:11

   najlepiej spalić – nie będzie wyrzutów sumienia i bedziesz spać spokojnie, pozdrawiam świetliście

   • domi
    Lip 20, 2012 @ 20:37:26

    Adelo właśnie to palenie mi nie odpowiada, mam do tego negatywne podejście. Nie chodzi mi tu tak naprawdę o formę, tylko o to czy to w ogóle ma jakiekolwiek ‚magiczne’ działanie czy żadnego, czy nie ważne czy to wyrzucę, spalę, podrę to i tak nie będzie żadną magiczną siłą samo w sobie działać.

    • freeheart
     Lip 20, 2012 @ 21:09:20

     Nie chodzi o magię. Ogień, woda, ziemia, sól itp. mają działanie oczyszczające. Cokolwiek jednak zrobisz z przekonaniem i intencją o którą Ci chodzi, będzie ok.

    • Goldenbrown
     Lip 20, 2012 @ 21:15:36

     Kasiu/Domi, czy przeczytalas to co Ci wczesniej wkleilam na ten temat a conpochodzi z wypowiedzi Dajamntiego? Dlaczego wciza nawracasz do tego samego i pozwalasz sie zadreczac? To wszystko o czym piszesz dziala, jesli sama temu nadajesz moc? a Ty wlasnie usilnie domagasz sie aby tak bylo!Serce Ci podpowiada, ze nie potrzebujesz juz rytualow, wiec ich nie rob! teraz jest czas aby szkolic swoje wlasne mistrzostowo! Tysiace osob moze Ci pomgac na rozne sposoby a w tym wielu za pieniadze i to duze! Moze nawet ktos z nich Ci pomoze ale tylko dlatgeo, ze w to uwierzysz, czyli obdarzysz tego kogos zaufaniem. Czyz nie lepiej zaufac samej sobie? Wyciszyc sie i powiedziec : koniec z tym tematem! Jeszcze raz wklejam to co napisal Dajamnti. Przeczytaj uwaznie i zrozum, ze Tylko Ty nadjesz znaczenia wszystkiemu, slowom, czynom, bo jestes bardziej swiadomym lub mniej – Tworca i masz moc.
     “Istnieją istoty, które żywią się negatywnymi emocjami. One pojawiają się, gdy Ty jako istota z Wolną Wolą, wyślesz im zaproszenie. Zaproszenie wysyłasz nieświadomie, swoją postawą. Postawa symbolizuje wszystkie wzorce i zachowania, które opierają się na strachu, nienawiści, złości itd. Można powiedzieć że żywią się Twoim cierpieniem. Czy są to duchy? Można tak to nazwać, ponieważ nie posiadają ciała oraz formy, dlatego mogą spokojnie przebywać w Twoim polu aurycznym. Przebudzenie, polega na tym, iż przestajesz się bać, a zaczynasz się tym wszystkim po prostu bawić. Radość i Miłość do wszystkiego rozrasta się w Twoim sercu, niczym piękny bujny krzew, z dnia na dzień coraz wspanialszy. Istoty które żywią się twoją negatywną emocją, przy tak pięknym uczuciach każdego dnia, będą trzymać się z daleka od Ciebie, a gdy przez dłuższy czas utrzymywać będziesz te wspaniałe wzorce, istoty te znikną z Twojego życia, dopóki nie wyślesz im swojego zaproszenia.

     Co dzieje się w twoim wnętrzu Teraz? Zasiałaś nasiono szczęścia w swoim sercu, które powoli rozrasta się, dlatego odczuwasz większą swobodę. Twoim zadaniem Teraz, jest pielęgnować i rozwijać to szczęście. Z dnia na dzień poczujesz się wspanialej, poczujesz większą Miłość, wolność, radość a to oznacza że starannie pielęgnujesz tę wspaniałą roślinę w Twoim Wnętrzu”.

     Nie daj sie juz zywic tym negatywom poprzez swoi strach i postawe, ktora wszystko to co niechciane przywoluje. Jesli to wszystko przeobrazisz w milosc i radosc kazdego dnia, wszystko sie samo odczepi, bo nie znajdzie pozywki. Pozdrawiam Zlotobrazowa

    • domi
     Lip 20, 2012 @ 21:26:30

     Dziękuję Złotobrązowa za wszystkie Twoje słowa, ja już tyle czasu żyłam w ciemnogrodzie i strachu, że powoli to do mnie musi dotrzeć ;). Jest już dużo lepiej, dzięki Wam 🙂 Czyli zabobony to też bzdury, nie narobiłam sobie żadnego nieszczęścia rozsupując sól i paląc dobre życzenia dla siebie i swojej rodziny, to też nie ma żadnego działania?

    • Goldenbrown
     Lip 20, 2012 @ 21:48:59

     „Gdyby człowiek zrozumiał, że to, co on tworzy nie ma nic wspólnego z tym, co ktoś inny tworzy” wtedy nie byłby tak wylękniony, co robią inni”. Abraham-Hicks – cytat ten pochodzi z zakladki ZM na blogu Krystal a mowi o tym, ze sami tworzymy swoja rzeczywistosc. Nie wrozki, nie inni ludzie ale my sami. No chyba ze oddajemy swoja moc innym i pozwalamy zeby wszystko wokolo nami rzadzilo, tylko nie my sami. Dlatego tez nie zamartwiaj sie, ze mozesz negatywnie, poprzez dawne czary czy obrzedy wplywac na innych, bo tylko wtedy moze to zadzialac jesli oni sami wyraza na to przyzwolenie i na Ciebie tez.

 9. shared
  Lip 20, 2012 @ 11:12:35

  Zainteresowalem sie ostatnio terapia Dr Bacha .. Stworzyl on 38 ekstraktow w tym 37 kwiatowych i jeden z wody zrodlanej. Doktor ten byl lekarzem medycyny i homeopata. Esencje stosuje sie, aby wzmocnic pacjenta do walki z choroba, pokonujac depresje, leki i skutki traum, ktore moga utrudniac uleczenie. Przyczyne choroby widzial on w konflikcie pomiedzy duchowym a moralnym Ja . Zdrowie i szczescie postrzegal jako rezultat harmoni z wlasna natura i angazowania sie w dzialania, do ktorych czujemy sie stworzeni. 38 ekstratow odpowiada okreslonym stanom emocjonalnym czlowieka oraz 5 z nich jako mieszanka pierwszej pomocy – Rescue Remedy.
  Od jakiegos czasu uzywam tych kropli . Na swoim przykladzie moge powiedziec ze krople dzialaja ale nie tak jak kazdy by tego od nich zadal . Wydaje mi sie ze tworza jedynie grunt pod jakies zmiany. Czy ktos sposrod was mial jakies doswiadczenie z tymi kroplami ? Raz slyszalem ze leki hemeopatyczne sa gdzies tam jakos energetyzowane na boku ale oczywiscie nikt tego nie moze dowiesc . Czy te krople to nie jest jakis ruch New Age ? Zawsze sie tam pojawiaja ale czy mozna od razu wszystko zwalic na czarne moce..

  • wika
   Lip 20, 2012 @ 12:44:24

   Shared, donoszę uprzejmie, że, o ile mi wiadomo, wpisałeś się właśnie na skrajnie new-age’owym blogu… 😀 oczywiście w moim rozumieniu New Age, które oznacza: ogół aktualnych ruchów społeczno-ideowych, związanych z szeroko pojmowaną, totalną i w istocie panteistyczną duchowością oraz przekonaniem, że stoimy u wrót wielkiej przemiany na Ziemi, prowadzącej bezpośrednio do tego, czego wizję miał i Marks, i świadkowie Jehowy, i Dzieci Kwiaty (tak taak…ta sama wizja, a tyle odmian i ‚wariacji na temat’ 😉 ), a mianowicie do ‚raju na Ziemi’… 🙂 🙂 🙂

   Co do homeopatii: podobno jej leki działają ‚na wszystko’…takie mam informacje od osób, do których mam duże zaufanie. Istotą działania leku homeopatycznego jest właśnie ENERGIA, a nie chemia. Działanie leków typowo chemicznych można by porównać do wielokrotnego tarcia pleców ręcznikiem, no bo ‚coś swędzi’, ale nie bardzo wiadomo gdzie, więc robimy jak leci, może przestanie swędzieć, póki sobie nie zetrzemy z tych pleców skóry:p Lek homeopatyczny to jak wzięcie lusterka i precyzyjne zadziałanie na WŁAŚCIWY obszar ze skupioną mocą, delikatnie i skutecznie. Minimalna ilość odpowiedniej substancji chemicznej jest z dużą siłą wycelowana w punkty, którym tych substancji brakuje. Ciało wie, gdzie to jest, ale na co dzień przewód pokarmowy jest zazwyczaj zatkany taką ilością substancji, wymagających różnych warunków trawiennych, że aby się tam dostukać, potrzeba sporo tej chemii, co oczywiście może mieć i miewa efekty uboczne. Lek homeopatyczny dzięki obecnej w nim energii ‚wstrzeliwuje się’ dokładnie tam, gdzie jest potrzebny. Do uruchomienia pewnych procesów potrzeba naprawdę śladowych ilości substancji, chodzi głównie o jej odpowiednie wpasowanie się w istniejącą strukturę (widziałam kiedyś takie ładne obrazki enzymów, które jak klucze muszą trafić do odpowiednich zamków i uruchamiają wtedy odpowiednie procesy w ciele). Leki homeopatyczne to zapewniają. Energetyzowanie polega głównie na wstrząsaniu, ale zapewne odpowiednia modlitwa zadziałałaby jeszcze lepiej – w ten sposób robi się np. ziołowe leki tybetańskie (niektóre energetyzuje się mantrami przez miesiąc, a niektóre i przez rok – mój kolega dostał kiedyś od tybetańskiego lekarza taki przez rok preparowany ‚cukiereczek’, gdy padł w Indiach na jakąś amebę, i wstał z łóżka po dwóch dniach, a reszcie wycieczki zajęło to o wiele dłużej). Każdy może sobie zrobić w ten sposób lek po swojemu, oczywiście… 😀

   Krople Bacha brałam dwukrotnie, na mnie działały bardzo subtelnie, Twój opis, że ‚tworzą grunt pod jakieś zmiany’ dobrze oddaje moje odczucia po nich – choć czytałam, że wielu ludzi odbiera ich działanie w całkiem ‚konkretny’ sposób, a o Rescue Remedy słyszałam wręcz cudowne historie, że błyskawicznie niwelują stres i ‚ustawiają w pionie’ w czasie nagłych wydarzeń, bo pomagają odzyskać równowagę emocjonalną.

   Życzę Ci udanych poszukiwań i odnalezienia po drodze samych ‚jasnych mocy’, we wszystkim 😀

  • domi
   Lip 20, 2012 @ 21:17:37

   Ja doszłam do takiego punktu, że chciałabym mieć pewność, że nieistotne jest co zrobię, bo to nie ma ŻADNEGO magicznego działania samo w sobie, że jedynie moje myśli i wibracje są w stanie coś stworzyć, nie to czy spalę kartkę czy wyrzucę ją do kosza.

 10. KOSMITA
  Lip 20, 2012 @ 09:42:43

  Cytat – sfinks62:

  /Są między nami ludzie, którzy wiedzą o istniejącej sytuacji na Naszej Matce Ziemi i wokół jej, a jednak wcale nie mają zamiaru, postępować jak na wzniesionego człowieka przystało, w ręcz odwrotnie, starają się jeszcze pod płaszczykiem Ludzi Światła, handlować zdobytym dobrem i technologią…/

  Dawno to już zauważyłem, że wielu tzw „świetlistych ludzików” tworzą blogi pouczając bliźnich co powinni robić a co nie, ale głównym ich zainteresowaniem jest robienie własnych interesów, interesików, nie zawsze czystych w swej intencji. Wreszcie ktoś napisał prawdę, dlatego się odezwałem żeby podkreślić iż rzuca się to w oczy bez zbytniej wnikliwości, a fakt że nikt o tym nie pisał, nie świadczy o tym, że tego nie dostrzegamy. Chcąc kogoś pouczać, dawać rady trzeba być najpierw samemu do dna uczciwym, być własnym przykładem. Handel na zasadzie; tanio kupię drożej sprzedam, to przecież wyzysk bliźniego, tak samo zarabianie na cudzej naiwności. Tak naprawdę tych prawdziwie uduchowionych ludzi jest znikoma ilość, natomiast udających „świetlistych” to na kopy. Wcześniej, czy później zapłacą za to. Kosmiczne prawa są bezwzględne i niech nie pieprzą, że nie ma dobra i zła, że wszystko jest iluzją, że życie to gra gdzie wszystko jest dozwolone. Takim „oświeconym” radziłbym walnąć głową w mur – to szybko zmienią zdanie i przyznają że to nie iluzja, ale prawdziwa rzeczywistość w której żyjemy tu i teraz.

  Pozdrawiam serdecznie świetlistych i nie świetlistych…

  KOSMITA

 11. silver account
  Lip 20, 2012 @ 04:14:52

  Zajmij wygodne miejsce. Delikatnie stąpając, schodź w dół świetlistych schodów zrobionych z kryształów, które prowadzą do Katedry Światła wewnątrz twego Świętego Serca. Wchodź z szacunkiem i miłością do tej katedry, gdzie istnieje wszechogarniający wewnętrzny spokój Wyższego Ja. Poczuj ten spokój wokół siebie.

 12. agata
  Lip 19, 2012 @ 23:56:37

  ja moze z innej beczki ale pomyslcie!kto nami rzadzi? jaki przepis na swiecie daje im wladze?i kto go ustanowil?komu wolno nami kierowac: …..sami pozwalamy na te bestialskie traktowanie bo nie ma zadnego kontraktu, zadnej wyzszaej istancji na papierze ktora moze nas tak traktowac! rzady i te inne szmatlawce istnieja dzieki nam i my na to pozwalamy!! obudzmy sie!! zrodla wladzy nie ma wiec nie ma jej!!!!!!!!

  • lilos
   Lip 20, 2012 @ 01:23:32

   Agato, nie wiem co mielibyśmy robić z tym faktem (ŻE JEST JAKAŚ WŁADZA) i po co. Jest to sytuacja zastana – tak zorganizowali się ludzie na Ziemi – najpierw były wspólnoty plemienne, a teraz są bardziej rozwinięte społeczeństwa żyjące w strukturach państwa. W Złotym Wieku zrobimy pewnie coś lepiej z tym rządzeniem. Ale teraz myślę, że szkoda marnować czasu na anarchię, Zostało mało czasu na dobre przygotowanie się do Wzniesienia, jest dużo sprzątania oraz pracy ze sobą i wokół. Wydaje mi się, że najkorzystniej będzie żyć wg zasady RÓBMY SWOJE!!! I ponieważ każdy widzi tylko to, co chce – to nie widź władzy i zniknie ona dla Ciebie. Lepiej produkuj więcej dobrej energii, będzie z tego pożytek dla wszystkich.Uśmiechnij się do Świata, który Cię kocha.

   • agata
    Lip 20, 2012 @ 12:21:34

    dzieki za mile slowa:) mam chyba stan napiecia przed, albo denerwuje mnie fakt, ze co chwila mam problem z netem z telefonem a tu gdzie mieszkam nie moge sie doprosic o wlaczenie gazu ktorym moge i ogrzac mieszkanie, ugotowac i umyc sie.Porazka!Ale kase za wynajem trzeba placic, a ja sie zbuntowalam i nie bede:(dopoki nie podlacza mi gazu nie bede placic. Wiem, ze swiat mnie kocha i ja tez go kocham:)

 13. kimba70
  Lip 19, 2012 @ 23:31:15

  Jak sobie może wyglądać świat

 14. kimba70
  Lip 19, 2012 @ 22:47:44

  To że żyjesz już jest efektem działania Gwiezdnej Federacji. Wybuch meteorytu na Białorusi może być tego dowodem. Nie doleciał do ziemi. To że meteor nie wpadł do bałtyku i nie zalał pół Polski może być na to dowodem. W Gryfinie obok rzeka promieniuje uranem a nie chorujesz na chorobę popromiennną. A że była sobie jedna trąba powietrzna a nie 100 to też możesz za to podziekować. I nie wiadomo co jeszcze powstrzymają. Jak z wulkanami dają radę to jaka musi to być moc.Wyobrażam sobie jaką Jezus musiał mieć przeprawę z niedowiarkami.

 15. kimba70
  Lip 19, 2012 @ 21:56:32

 16. sfinks62
  Lip 19, 2012 @ 21:04:52

  W mych odczuciach,przez cały czas prowadzi mnie serce i dusza,no cóż ,jak każdy czytelnik,jestem już dość zniecierpliwiony,czekaniem,na wizualne efekty działania Gwiezdnej Federacji.
  Ale ,jednak czasem myślę ,że naprawdę być może jest jeszcze zbyt wcześnie ,na radykalne ujawnienie się wszystkich zmian ,jakie czekają ludzi Ziemi .
  Jest dużo na ten temat powodów, nad którymi my sami powinniśmy się zastanowić i sami zaradzić.Na przykład.
  Są między nami ludzie,którzy wiedzą o istniejącej sytuacji na Naszej Matce Ziemi i wokół jej, a jednak wcale nie mają zamiaru,postępować jak na wzniesionego człowieka przystało, w ręcz odwrotnie,starają się jeszcze pod płaszczykiem Ludzi Światła, handlować zdobytym dobrem i technologią, a my ludzie wielkich serc ,przechodzimy obok tego,jak koło normalnej codzienności, nic nie robiąc.
  Zastanówmy się ,czy to jest z Naszej strony w porządku ?,otóż NIE, powinniśmy sami pokazać ,że stać Nas samych,na chodź by tak błache ,zamanifestowanie i zniszczenie,takowego działania, chodź by w sposób normalnego ujawnienia oszusta,kanciarza i złodzieja, a zapewniam ,że jest ich bardzo dużo, wystarczy tylko ,małego grzebania w internecie .
  Dopiero wtedy odczujemy, prawdziwą wielkość Naszych serc,poczujemy pracę wykonaną przez Nas Samych jako Wojowników Światła .
  To jest tylko jeden z wielu możliwych przykładów Naszego działania,dla dobra Ludzkości i dobra Naszej Ziemi .
  Pozdrawiam i zapraszam do działania,a następnie pochwalenia się wykonaną pracą ,na swym blogu.

  • Mariusz
   Lip 20, 2012 @ 08:53:24

   Chcesz widocznych efektów?

   1. Fukushima – skala skażenia radioaktywnego wielokrotnie przekroczyła już to czym zionął Czarnobyl. Liczba ofiar powinna być do tej pory ogromna, szczególnie w USA i Kanadzie. To zdarzenie miało właśnie temu służyć. W tamtym rejonie odwiedziny UFO są często notowane. Można to wiązać z deklaracjami nt. oczyszczania skażeń promieniotwórczych.

   2. Broń nuklearna – dość łatwo znaleźć wywiady z ludźmi z US Army, mówiącymi o przylatujących statkach raz pozaziemskich, niszczących głowice nuklearne. http://wiadomosci.onet.pl/cnn/usa-kosmici-interesuja-sie-nasza-bronia-jadrowa,1,3704596,wiadomosc.html Jak widzisz nawet mainstream media już mówią, że UFO często krąży przy bazach z taką bronią. Bodajże Bennewitz (były wojskowy), mówił o promieniach wysyłanych z UFO w kierunku rakiet balistycznych. Inni wojskowi mówili, że po takich odwiedzinach głowice pocisków były bezużyteczne.

   Wiele wskazuje na to, że mogło być znacznie gorzej. To czy czujesz szczęście, czy niedostatek zależy w dużej mierze jak ustawisz swój umysł.
   Póki co cieszę się z tego co jest. A wierzę, że będzie lepiej.

   Cierpliwości i spokoju… 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: