To co nie niesie Światła i miłości, nie jest prawdą

.

Jeśli chodzi o zrozumienie tego, co się w chwili obecnej dzieje na świecie, to istnieją dosłownie dwa obozy – ci, którzy nie wiedzą lub ich nie interesuje, oraz ci, którzy wiedzą, ale wyjawia się im to za pomocą różnego rodzaju tłumaczeń.  Ktoś musi mieć otwarty system wierzeń, aby zaakceptować zmiany, które odmieniają całkowicie jego dotychczasowy pogląd na to, czym jest życie.  Najtrudniejszym zadaniem jest zaakceptowanie tego, że wielu z tych, którym wierzyliście, byli kukiełkami Iluminatów uwieczniającymi kłamstwa, które was trzymały w niewoli.  Na szczęście wzrastające wibracje wynoszą ludzi z ciemności i w miarę jak ich poziom świadomości się wznosi, rozpoczynają analizowanie swoich systemów wierzeń.  Istnieje obecnie wiele prawdziwych informacji i idąc za swoją intuicją z pewnością zaczniecie rozumieć prawdę.  Samodzielne poszukiwanie przygotuje was na jeszcze większe zrozumienie, ponieważ wraz nadejściem istot wyższych prawda będzie przed waszymi oczyma.

Rozpoznanie prawdy nie ma nic wspólnego z inteligencją.  W rzeczy samej, inteligencja może być przeszkodą, a dla wielu osób jest to po prostu sprawa wnikliwości.  Nie znajdziecie gwarancji prawdy w  ruchach religijnych, ponieważ to co się rozpoczęło jako prawdziwa próba zmierzająca do oświecenia obróciło się w korupcję.   Zauważcie, że ci, którzy nauczają prawdę, nigdy się wam nie narzucają, ale po prostu przedstawiają ją jako pomocne narzędzie dla waszego własnego rozwoju i poszukiwaniom.  Narzucanie kontroli poprzez straszenie konsekwencjami, gdy nie będziecie wierzyć w to, co się wam narzuca jest niczym więcej jak okropnym zniekształceniem prawdy.

Wszystko co potrzebujecie wiedzieć jest utrzymywane  głęboko w waszej podświadomości.  W ten sposób możecie stać się niezależni i intuicyjnie wiedzieć co jest do zaakceptowania i co wygląda na prawdę.  Jednak bądźcie zawsze otwarci na rozszerzanie się waszego zrozumienia i w miarę waszego wznoszenia się dokonacie wielkich postępów.  Bierzcie wszystko powoli i stopniowo, aż poczujecie się dobrze z tym, co już zaakceptowaliście, a wtedy zauważycie, że wasza świadomość rozszerzy się dość szybko.  Pamiętajcie, gdy to co dostajecie nie rezonuje z wami i nie niesie Światła i miłości, prawdopodobnie nie jest prawdą.

Kiedy już będziemy mogli otwarcie spotkać się z wami, wtedy nas zapytajcie co wam dajemy, ponieważ nie jesteśmy bogami, choć tak możemy wyglądać, gdyż jesteśmy na dużo wyższym poziomie poznania.  Nie możemy czynić cudów, a nasze zaawansowane technologie są wynikiem naszej wielkiej wiedzy i używania naturalnych energii, których kosmos jest pełen.  Wasi naukowcy są często świadomi potencjalnego postępu przy ich użyciu, ale nie mają wiedzy jak to złożyć razem.  Jednakże niektórzy mieli pomoc od istot pozaziemskich przez wiele lat i także wiedzę na temat zaawansowanej technologii z rozbitych statków pozaziemskich.  Jednak zamiast się nią podzielić była ona w większości utrzymywana w tajemnicy w celu władzy i kontroli nad światem.  Z naszym przybyciem wszystko to się zmieni i tego typu sekrety będą wyjawione dla korzyści wszystkich, wraz z wolnym dostępem do naszych technologii.

Macie pełne prawo do ekscytacji perspektywą cudownej przyszłości, wyzwoleni od kontroli i ograniczeń.  Wraz z tym wszystkim nadejdą poziomy szczęścia nie odczuwane od bardzo dawna.  W końcu ciemni zostali zidentyfikowani i są usuwani, w celu uwolnienia was od raka, który prawie zniszczył waszą cywilizację.  Wraz z tym aktem nadejdzie oczyszczenie, które usunie pozostałości ich negatywnych energii i ich możliwości do narzucania się wam.  Pokój jest blisko, wszystkie problematyczne miejsca na Ziemi będą wzięte pod opiekę i oczyszczone i pozostałości wojny i sił militarnych będą usunięte.  Pokój nie jest opcją.  Jest waszym prawem, aby żyć w wolności od wszelkich ingerencji, praktykując sposoby życia według waszych kultur.

Kiedy natura przestępstw ciemnych będzie ujawniona, jest zrozumiałym, że podniesie się wielki gniew i będzie to czas próby, aby utrzymać wewnętrzny spokój i nie stracić kontroli nad sobą.  Pamiętajcie, że nasze możliwości i technologie są takie, że ani jeden przestępca nie umknie przed odpowiedzialnością za swoje czyny.  Nie ma potrzeby, abyście brali sprawiedliwość w swoje ręce.  Pozwólcie raczej, aby sprawy toczyły się swoim własnym torem.  Wasz czas zostanie  dużo lepiej zainwestowany, jeśli poświęcicie go na pomoc w stabilizowaniu waszych lokalnych obszarów i na rozpowszechnianiu spokoju wszędzie tam, gdzie to będzie potrzebne.  Jednakże nie  musicie wykonywać tego wszystkiego sami, jako że nasi sojusznicy będą obejmowali główne role, a i my w ostatecznie będziemy z wami.

Jesteście o włos od historycznego zwycięstwa nad ciemnymi i my bardzo szybko wstrzymamy ich działania.  Zamierzali odejść w blasku chwały, ale ograniczymy ich aktywności, na ile to tylko będzie możliwe.  Niektóre okoliczności mają pozwolenie na rozwój po to, aby możliwie złapać ciemnych na gorącym uczynku.  Oni wiedzą, że ich czas jest ograniczony zanim zostaną usunięci z obiegu i odizolowani.  Życie na jakiś czas stanie się chaotyczne dla większości ludzi, a pewne niedogodności staną się nie do uniknięcia z powodu szerokich zmian.  Nie martwcie się tym, jako że będzie to relatywnie krótki czas i wszystko zostanie wam wielce wynagrodzone.  Ci z was, którzy będą mniej dotknięci powinni udzielić pomocy komukolwiek, kto będzie jej potrzebował dzieląc się wszystkim czym możecie.

Jakże wielka przygoda was czeka, bo wiecie już, że wasze Wzniesienie jest pewne.   Pomyślcie, że po tysiącach lat nadszedł wreszcie koniec dualności zostawiając za sobą jeden z najciemniejszych okresów jakich kiedykolwiek doświadczyliście.  Jednocześnie był to okres niezwykle ważny dla waszej ewolucji. Dało wam to możliwość ewoluowania w rytmie, który poprzednio był bez precedensu, kiedy znajdowaliście się w niższych wibracjach.  Na szczęście możecie, jeśli zechcecie, odsunąć pewne wspomnienia z tego okresu, zamiast przypominać sobie wiele żyć, które nie są najwyższej jakości.

Jestem SaLuSa z Syriusza i pozdrawiam was w imieniu Galaktycznej Federacji Światła.  Jesteśmy jedynie jedną z grup stacjonujących wokół Ziemi, aby być świadkami wydarzenia, które będzie unikalne w tym, co dotyczy Wzniesienia, a dla waszej przyszłej radości i zainteresowania wydarzenie to w całości jest nagrywane.  Reprezentanci cywilizacji nawet z innych wszechświatów są tu obecni, ponieważ są  zainteresowani w tym, co się dzieje z waszym Wszechświatem.  Jesteście gwiazdami wielkiego kosmicznego przedstawienia, które dosłownie oświetli wasz świat.

Dziękuję, SaLuSa,

Mike Quinsey, 4 lipca 2012

Tłumaczenie : Elisabeth, edycja Krystal
Strona: Tree of the Golden Light

42 Komentarze (+add yours?)

 1. gold price
  Lip 21, 2012 @ 08:50:52

  Oczekujemy z radością aby móc z wami pracować, w miarę jak posuwamy się do przodu z tą operacją i mówimy wam, że będziemy z wami i będziemy was chronić w czasie gdy te aresztowania będą miały miejsce. Damy wam maksymalne wsparcie we wszystkich obszarach tej operacji i możecie być pewni, że nie będzie żadnej wojskowej interwencji przeciwko wam i waszym działaniom. Możecie postępować w swoich zadaniach z pewnością, wiedząc, że przewidujemy całą tą operację i monitorujemy te frakcje wojskowe, które nadal przystają z Kabałem. Nikt ani nic nie będzie miało pozwolenia na wtrącanie się w jakikolwiek sposób w was czy wasze działania i pozostaniemy w kontakcie z wami wzdłuż tych działań, oraz będziemy was informować na bieżąco o ruchach waszych celów. Nikt nie będzie w stanie umknąć przed waszym uchwytem czy też uchylić się przed złapaniem. Macie na to nasze słowo i nie zawiedziemy was. Pragniemy waszego sukcesu w waszej misji i ponownie mówimy wam, że jesteśmy gotowi do działania po naszej stronie i czekamy tylko na sygnał od was, że również jesteście gotowi.

 2. Kasia
  Lip 20, 2012 @ 11:10:43

  Chciałabym Was jeszcze o coś zapytać, bo nie znalazłam żadnej odpowiedzi która by mi konkretnie przedstawiła jak to naprawdę jest. Co robić z kartkami, których używam do spisywania afirmacji, pragnień, oczyszczeń, czy jak nie są mi już potrzebne to mogę je podrzeć i wyrzucić lub spuścić w toalecie? (palenie w moim przypadku odpada, bo mam do tego awersję).Czy to ma w ogóle jakiekolwiek znaczenie i działanie, czy żadnego. Bo mam obiekcje, że jak się ich w taki sposób pozbędę to, że to nie zadziała, lub to zniweczę. Więc chcę wiedzieć, czy to ma jakieś działanie samo w w sobie, czy tylko takie jakie sama mu nadam i mogę się ich pozbyć jak chcę, bo ważne co zostaje w myślach i poprzez myśli przyciągam, a nie przyciąga do mnie czegoś kartka papieru i wyrzucenie jej nie ma żadnego magicznego działania i wpływu na proces tworzenia mojej rzeczywistości? Czyli tak jak pisała Goldenbrown w kwestii rytuałów, że nie mają żadnego magicznego działania same w sobie, tylko wtedy, gdy my nadajemy im moc swoją wiarą, tak jest i w tym przypadku?

 3. Kasia
  Lip 19, 2012 @ 21:35:04

  Dziękuję Wam za odpowiedzi :). Chciałam jeszcze zapytać jak to jest z klątwami, czy one same w sobie mają jakieś działanie, czy tylko jeśli w nie uwierzymy? I w jaki sposób można odrzucić klątwę lub negatywną sugestię? Pozdrawiam.

 4. Kasia
  Lip 19, 2012 @ 10:02:07

  Kochana Elżbieto i Goldenbrown dziękuję Wam za te słowa, są dla mnie bardzo ważne. Elżbieto wskazówki są bardzo cenne i zrobię to, żeby poczuć ulgę i się oczyścić, jednak na pewno nie zdecyduje się już na żadne rytuały i świece, bo na mam tego przesyt i od tego chcę się uwolnić, a tego rodzaju modlitwa i medytacja, przeproszenie i wybaczenie przyniesie mi spokój. Chciałam zadać jeszcze kilka ważnych dla mnie pytań, żebymieć pewność i zabrać się do tego ze spokojem.
  1) w kwestii afirmacji, napisanej przez Goldenbrown czy można to sobie zmodyfikować tak ,że powiem, że usuwam z mojej świadomości, podświadomości i nadświadomości wszelkie rytuały itd., bo używając samego słowa świadomość miałabym na myśli ego i poczucie, że podświadomość i nadświadomość nadal będą to przechowywać.
  2) I czy mogę dodać do Poprzez obecnosć Jam Jest, czyli Boską Energię we mnie? Bo jakoś tak lepiej mi to brzmi :).
  3)Czy jeśli napisałam na kartce dobra życzenia dla mamy i dla siebie a potem je spaliłam to mogłam przez to sprawić, że one się nie spełnią, czy to nie ma znaczenia i żadnego działania ? Potem jeszcze oczyszczałam dom solą, troche się rozsypało i ktoś mi powiedział, że to jakieś nieszczęście może ściągnąć, czy to zabobony i nie prawda? I czy w taki sam sposób jak mówiliście mogę te oba rytuały usunąć, czyli naprzykład rozpuścić światłem Boskiej Miłości?
  4)I czy w ogóle ma znaczenie co robię z kartkami z afirmacjami, które są mi już niepotrzebne?, bo już nauczyłam się ich na pamięć, i nie chcę, zeby ktoś je przeczytał. Palić ich nie chcę, najczęściej drę na kawałki i spuszczam w toalecie ;). Czy to w ogóle ma jakieś znaczenie lub działanie czy żadnego i nieważne co z tym zrobię, ważne co zostaje w głowie?
  5) I czy mogę sobie połączyć oczyszczenie opisane przez Elżbietę z afirmacją Goldenbrown i zrobić je tego samego dnia czyli najpierw przeprosić wszystkich za wszystko, wybaczyć sobie itd, a zaraz po tym powiedzieć afirmację Goldenbrown, czyli połączyć to razem w całosć? . Bo też chciałabym to jakoś zrobić troszkę po swojemu, nie trzymać się ram i mieć poczucie, że robię coś z siebie spontanicznie.
  6) I ostatnia kwestia podczepień istot z innego wymiaru, czy to w ogóle jest możliwe? Jedna osoba mówiła, że mam takie podczepienie, ale zdjęcie tego trwa miesiącami a kosztuje 4000 zł, druga osoba, która odprowadza takie duchy/ byty za darmo powiedziała, że żadnego podczepienia nie mam, że to nerwy i negatywne myślenie. Czy coś może się podczepić i jak ewentualnie można to samemu od siebie odciąć. I co robić, aby się więcej nie podczepiło?

  Przepraszam, ze tak ponumerowałam, ale wiem, że piszę trochę chaotycznie, a to dla mnie bardzo ważne. Mam nadzieję, że mi odpowiecie, to mi bardzo pomoże, już jest dużo lepiej niż wczoraj, bo ostatnie tygodnie były pełne ciągłego strachu i depresji, nie do ziesienia. Ale jeszcze te kwestie mnie troche niepokoją i chciałabym się upewnić i uspokoić. Pozdrawiam Was cieplutko.

  • Mariusz
   Lip 19, 2012 @ 10:34:04

   Widzę, że ktoś naprawdę chce się pod Ciebie podczepić. Ten ktoś chce od Ciebie aż 4000 zł za nic. 🙂

  • Kasia
   Lip 19, 2012 @ 10:43:00

   I jeszcze o coś zaomniałam spytać
   7. i czy mogę takie duchy/byty/podczepienia odciąć od moich bliskich np. mamy i z mojego domu?
   8. I czy mogę też oczyścić w ten sposób wszystkie przedmioty i miejsca w których odprawiałam rytuały i nie będą mieć one już żadnej magicznej mocy i to już nie będzie działać? (chodzi mi o to, że wynosząc doniczki w których zakopywałam resztki czarów i pobrudziłam ręce i dotykałam różnych rzeczy np. w sklepie i obawiałam się tam chodzić i coś kupować, że to zanieczyściłam)
   9. I czy oczyszczając się w ten sposób, rozpuszczając te wsystkie czary i złe życzenia itd. to mogę rozpuścić i te robione i wysyłane przeze mnie i te robione i wysyłane przez moją rodzinę oraz te, które inni ludzie wysyłali i robili do mnie i do mojej rodziny? I to juz nie będzie działać?
   10. I czy po takim oczyszczeniu mogę napełnić moją rodzinę miłością, zdrowiem, szcześciem i obfitością finansową, tak jak się robi modlitwę za drzewo genealogiczne? I czy mogę to zrobić wszystko razem, połączyć oczyszczanie z tego wszystkiego w jedno i zrobić to tego samego dnia?

   Przepraszam za tyle pytań, ale nie miałam do kogo się zwrócić, a bardzo chcę to zrobić i pozbyć się tego ciężaru, brudu i zacząć żyć lekko z radością i miłością. Będę wdzięczna za każdą nawet krótką odpowiedź, nawet gdy na któreś z pytań to wystarczy to zwykłe „tak” ;). Jeszcze raz pozdrawiam cieplutko.

   • wika
    Lip 19, 2012 @ 13:11:59

    Miliony wątpliwości i pytań oznaczają zazwyczaj, że ktoś potrzebuje solidnego ZEŚRODKOWANIA w sercu, o czym zresztą jest średnio połowa przekazów… 😉 JESTEŚ i gdy poczujesz to głęboko w sercu, choćby przez chwilę, będziesz znała smak naszego naturalnego stanu. A potem go trzeba tylko odzyskać na stałe… i na tym polega całe wzniesienie 🙂

    Funkcjonując w takim zakorzenieniu w sobie mogłabyś natychmiast oczyścić swoje obawy i wszelkie inne energie wraz z potencjalnymi nieproszonymi gośćmi. To jest Twój dom i jesteś u siebie, jak kogoś nie wpuścisz, to nie jest w stanie wejść. Póki tego zakorzenienia jeszcze nie odczuwasz, możesz zatrudnić np. specjalistów od oczyszczeń – polecam AA Michała, który podobno ‚uwielbia taką robotę’ (mowa o wypraszaniu nieproszonych gości:). Cały dowcip polega jednak na tym, że to tak naprawdę nie Michał, tylko pewna TWOJA część o tych specyficznych właściwościach wykonałaby tę robotę…jesteśmy hologramem, wszystko mamy w sobie, każdy punkt wszechświata ma te właściwości, więc TY TEŻ 😀 Zaufaj sobie i swojemu potencjałowi. Łap swoje centrum, chwila po chwili. Tu jest link do podstawowej medytacji na ten temat (2 części):
    https://krystal28.wordpress.com/2012/06/14/medytacja-w-ten-sposob-jestes-wyposrodkowany/
    https://krystal28.wordpress.com/2012/06/15/swiatlo-i-milosc-stworcy-jest-doskonala-medytacja-2/
    Pion jest naszą ‚struną bytu’, serce jest naszą boskością i naszym człowieczeństwem zarazem. Nic więcej nie potrzeba, by stuprocentowo istnieć w ludzkiej formie 🙂 Czego nam wszystkim życzę 😀 😀 😀

    • Goldenbrown
     Lip 19, 2012 @ 16:56:59

     Wika, nie moglas nic lepszego napisac w tej kwestii! Zesrodkowac sie. Poczuc energie Domu i utrawlic ja na stale. Chocby to mialy byc sekundy na poczatku to juz bedzie cos. Kasiau, staraj sie byc „w teraz” i zyc i cieszyc sie kazda chwila. Przez swiadomy wybor, koncentruj sie na tym co Cie nie doluje, co nie zaniza Twoich wibracji. Kazdy z nas ma prawo wyboru w jakich emocjach i uczuciach chce trwac. Jesli bedziesz wracala myslami to tego o czym piszesz, w czym tkwi Twoj problem, bedziesz tylko dodawala mu mocy. Tak samo w przypadku Mamy.Zamiast skupiac sie na tym co chcialabys w niej zmienic, polepszyc, po prostu kochaj ja a wibracja milosci sama ja uleczy. Tak, masz racje… Chodzi o podswiadomosc a afirmuj tak jak uwazasz, ze najlepiej do siebie dotrzesz. Przesylam wiele milosci.

    • Mariusz
     Lip 20, 2012 @ 08:36:31

     Sam bym tego lepiej nie napisał.

     Dopóki umysł galopuje, zawsze znajdą się wątpliwości i coś czego można by się bać: błędy z przeszłości, klątwy, podczepienia itp. Postaraj się Kasiu nieco spowolnić ten strumień myśli. Zobaczysz, że wszystko jest w porządku. Chwilę później poczujesz, że zawsze tak naprawdę wszystko było w porządku, bo zawsze Jest. 🙂

   • goldenbrown
    Lip 19, 2012 @ 17:31:42

    Kasiu, poniewaz w pierwszym swoim komentarzu wyrazilas zal, ze nie ma tu Dajamantiego, postanowilam wyszukac cos z naszej wspolnej korespondencji, co mam nadzieje pomoze Ci. Dajamanti powiedzial kiedys, ze jest to moja korespondencja i moge sie nia podzielic w razie koniecznosci. Sama lubie wracac do jego nauk, slow i jego madrosci. Napisal cos na koncu na temat szczescia, na temat tego co i Wika i ja Ci proponujemy abys poszukala… Mam na mysli energie Domu, czyli chwil w ktorych jest Ci dobrze samej ze soba, kiedy nic nie dreczy, nie trapi. To takie chwile trzeba pielegnowac i utrwalac. Masz tu tez odpowiedz na temat bytow, ktore podczepiaja sie ale nie sa mocniejsze od nas i od naszej milosci. A tu wklejam kochanego Dajamntkiego: „Istnieją istoty, które żywią się negatywnymi emocjami. One pojawiają się, gdy Ty jako istota z Wolną Wolą, wyślesz im zaproszenie. Zaproszenie wysyłasz nieświadomie, swoją postawą. Postawa symbolizuje wszystkie wzorce i zachowania, które opierają się na strachu, nienawiści, złości itd. Można powiedzieć że żywią się Twoim cierpieniem. Czy są to duchy? Można tak to nazwać, ponieważ nie posiadają ciała oraz formy, dlatego mogą spokojnie przebywać w Twoim polu aurycznym. Przebudzenie, polega na tym, iż przestajesz się bać, a zaczynasz się tym wszystkim po prostu bawić. Radość i Miłość do wszystkiego rozrasta się w Twoim sercu, niczym piękny bujny krzew, z dnia na dzień coraz wspanialszy. Istoty które żywią się twoją negatywną emocją, przy tak pięknym uczuciach każdego dnia, będą trzymać się z daleka od Ciebie, a gdy przez dłuższy czas utrzymywać będziesz te wspaniałe wzorce, istoty te znikną z Twojego życia, dopóki nie wyślesz im swojego zaproszenia.

    Co dzieje się w twoim wnętrzu Teraz? Zasiałaś nasiono szczęścia w swoim sercu, które powoli rozrasta się, dlatego odczuwasz większą swobodę. Twoim zadaniem Teraz, jest pielęgnować i rozwijać to szczęście. Z dnia na dzień poczujesz się wspanialej, poczujesz większą Miłość, wolność, radość a to oznacza że starannie pielęgnujesz tę wspaniałą roślinę w Twoim Wnętrzu”. Zycze Ci kasia abys sama to pokonala, bo masz taka sama moc w sobie jak wszyscy. Zlotobrazowa

  • elzbieta
   Lip 19, 2012 @ 12:49:54

   Kochana Kasiu , pamiętaj , to w co wierzysz , tym jesteś.
   Jesteśmy pięknym Światłem , które w rzeczywistości jest czyściutenkie.
   Wszystkie programy , kody , które pochodzą z tego i wcześniejszych wcieleń mamy zapisane w podświadomości , w pamięci komórkowej ciała .
   Ma je Każdy , naszym zadaniem jest rozpoznać je wybaczyć sobie uwolnić się od nich i pokochać się takimi jakimi byliśmy i jesteśmy. Były to nasze Doświadczenia i nic więcej .
   Jeżeli wierzysz , że potrzbne są egzorcyzmy to podaję Ci stronę na której znajdziez filmik jak w bardzo prosty sposób przeprowadzić wyprowadzenie takich energii , ze swego pola energetycznego , domu , bliskich . Wprawdzie wchodząc na Tą strone , znajdziesz adnotację , że jest nieczynna , ale zejdź w dół a znajdziesz tam sporo tekstów . Filmik to ” Egzorcyzmy – cała prawda ujawniona.
   strona to : http://whitedevas.eu/?p=841
   Pamiętaj strach jest niewłaściwym doradcą i ma wielkie oczy . Zawsze wyborów dokonuj poprzez serce . Po prostu zadawaj pytania do siebie i wsłuchaj się w mowę Twego ciała . Rozpoznaj sygnały , które od niego otrzymujesz . Rozpocznij zabawę ” Poznaję się ponownie „. Na stronie Krystal znajdziesz publikację książki
   ” Zero ograniczeń ” przeczytaj proszę . ( Pasek tytułowystrony)Afirmacja tam przekazana : Wybacz mi Proszę Przepraszam , Kocham Cię , dziekuję działa cuda .
   Możesz nią uzdrowić WSZYSTKO , wypowiadając ją do swego serca , poczujesz każdą odpowiedź i wyjaśnienie tego dlaczego spotyka Cię tak wiele rzeczy, sytuacji. Potrzebna jest do tego tylko Twoja chęć , którą posiadasz i czas , który temu poświęcisz . Polecam stronki na których znajdziesz więcej odpowiedzi i potwierdzeń działania tej metody http://www.Hooponopono.pl
   Nie obwiniaj się i nie lękaj , to co robiłaś , wypłynęło na powierzchnię i TY to uwalniasz . Każdy z nas ma spory bagaż takich lekcji, których doświadczaliśmy w wymiarze , który bazował na dualności . Są to doświadczenia i tak je potraktuj .
   Polecam Ci również ciepłą stronę http://www.epokaserca.pl.
   Każdego dnia spójrz w lustro i powiedz do siebie z uśmiechem Kocham się . Poczuj ciepło w serduchu i idź swoją DROGĄ .
   z MIŁOŚCIĄ Elżbieta

 5. Leo
  Lip 18, 2012 @ 22:15:39

  Dlaczego technologia nie może być już ujawniona? Może ma ktoś jakieś przekazy apropo wolnej energii? Ostatnio studiuję wynalazki Tesli,ale im więcej źródeł tym lepiej. ścisklaki promieniste dla wszystkich

  • wika
   Lip 19, 2012 @ 00:53:43

   Niedawno widziałam filmik, który wydaje się być składanką informacji z całkiem oficjalnych anglojęzycznych serwisów – cały dotyczy ‚nowej’ technologii, która jest już na małą skalę wdrażana przez jej wynalazców. Najprawdopodobniej tyle osób dostaje już tę wiedzę, że nie da się tego trzymać pod dywanem 😀 A tu jest link do strony z tym filmem:
   http://www.suzanneliephd.blogspot.com/2012/07/httpyoutu.html

   • Leo
    Lip 19, 2012 @ 23:04:48

    Dzięki serdeczne Wiko 🙂

    • wika
     Lip 19, 2012 @ 23:35:59

     Mojemu przyjacielowi wynalazki w stylu Tesli śnią się czasem po nocach, z planami włącznie….jeśli znasz się na tych rzeczach, może po prostu POPROŚ o tego rodzaju przekazy? 😀 Trzymam wszystkie kciuki i ekscytującej ‚zabawy’ 🙂

    • ramzes
     Lip 20, 2012 @ 11:17:33

     Cierpliwości Leo :))
     Gdybyś wiedział na ile trudności napotyka się
     przy przechodzeniu od teorii do praktyki …
     Brak odpowiednich części, które w końcu trzeba dorabiać samemu,
     „stukanie się w czoło” otoczenia itp. itd.
     Mój pierwszy modelik (bo inaczej tego nie nazwę:)) silnika magnetycznego
     kleiłem pieczołowicie z malutkich magnesików ferrytowych za pomocą plasteliny
     do kółek wyciągniętych z jakichś zabawek :))
     Plastelina – bo tak najłatwiej było mocować i ustalać pozycje magnesów – milimetr w prawo i działa, milimetr w lewo i już nie… i tak dziesiątki, setki prób …
     Nie mówiąc już o problemie pozyskania (ceny przerażające) magnesów dużych i mocnych (neodymowych) i w odpowiednim kształcie, który
     dopiero zagwarantuje wygenerowanie odpowiedniej mocy.
     Teoretycznie urządzenie precyzyjnie zbudowane i z odpowiednich materiałów
     będzie wielkości dużej drukarki i wygeneruje od 5 do 10 kW mocy czyli aż nadto
     aby zaspokoić potrzeby jednej rodziny (skalę można oczywiście zwiększać)
     Pomyśl, co będzie jeśli to się rozpowszechni :)))
     Niestety póki co odpowiednie materiały do konstrukcji tych urządzeń są bardzo drogie – no chyba, że ktoś chce robić zabawki, do których nie trzeba baterii :)))
     A tak na marginesie – może znasz firmę, która produkuje magnesy neodymowe w kształcie półksiężyca z zaostrzonymi końcami ?
     Można oczywiście zadać pytanie – dlaczego kosmiczni bracia nie dadzą nam
     po prostu takich lub podobnych urządzeń ?
     Nie wiem jak Ty, ale ja zawsze wolałem wędkę niż rybę :)))
     Życzę Ci owocnej lektury i …. jeszcze raz cierpliwości,
     no i oczywiście baw się dobrze :)))

 6. Kasia
  Lip 18, 2012 @ 22:15:22

  Dziękuję za odpowiedź. Chciałabym jeszcze zapytać jak mam rozumieć „Jam Jest”, czy to jest Źródło Boskiej Energii, które jest we mnie? I czy „czyste światło” to Boska Energia ? I czy nie działa nic, zarówno wysyłane przeze mnie do innych jak i przez innych do mnie, jeśli w to nie wierzymy, a działania innych, jak np. stosowanie rytuałów przez osoby z rodziny nie wpływa negatywnie na domowników i na nasz dom, a przedmioty używane do czarów nie mają żadnej mocy i nie są skażone? Przepraszam za ilosć pytań, ale tyle żylam w strachu, że chcę się upewnić, dziękuję i pozdrawiam 🙂

  • Goldenbrown
   Lip 18, 2012 @ 22:45:28

   kasiu, jesli Krystal pozwoli na dluzsza wypowiedz, to wklejam tu slowa Saint Germaina na temat Jam Jest.Chyba on najlepiej to objasnia.   Życie we wszelkiej swojej działalności, wszędzie gdzie się przejawia, jest
   BOGIEM W DZIAŁANIU. Ze względu na brak wiedzy o sposobie stosowania myślo-emocji, ludzie stale utrudniają przepływ Esencji Życiowej we wszystkim. Gdyby tak nie było, życie przejawiałoby swoją doskonałość z całą naturalnością. Naturalną tendencją ŻYCIA jest Miłość, Pokój, Piękno, Harmonia i Obfitość. Esencji Życiowej jest obojętne kto jej użyje, toteż nieustannie wypływa by przejawiać coraz to więcej swojej doskonałości i zawsze z tym ożywczym impulsem, który jest jej właściwy – „JAM JEST”

   „JAM JEST” jest działalnością Życia. Jakie to dziwne, że uczniowie, nawet ci otwarci, nie zawsze dochodzą do prawdziwego zrozumienia tych słów.

   Kiedy mówisz „JAM JEST”, czując to, otwierasz źródło Życia Wiecznego, aby mogło płynąć bez przeszkód swoim przebiegiem, innymi słowy otwierasz szeroko bramę na jego naturalny przepływ. Kiedy mówisz „Ja nie Jestem”, zamykasz drzwi przed samą twarzą tej Wielkiej Energii. „JAM JEST” jest pełnym działaniem Boga. Stawiałem Ciebie wiele razy twarzą w twarz przed Prawdą, jaką jest „BÓG W DZIAŁANIU”. Chcę abyś zrozumiał, że pierwszym wyrażeniem siebie każdej zindywidualizowanej istoty, w jakiejkolwiek części Wszechświata, czy to myślą, uczuciem czy słowem, jest „JAM JEST” – uznającej w ten sposób Własną Zwycięską Boskość.

   Uczeń, próbujący zrozumieć i zastosować te potężne choć proste prawa, powinien zwrócić szczególną uwagę na swoje myśli i słowa, ponieważ za każdym razem, gdy myśli czy mówi „nie jestem”, „nie mogę” albo „nie mam” dławi Wielką Obecność Wewnętrzną i świadomie lub nie, zachowuje się tak jakby chwytał rękami czyjąś szyję, aby go zadusić. To jednak dotyczy tylko zewnętrznego działania myśli i jedynie, kiedy z szacunkiem będzie myślał o formach zewnętrznych, może spowodować, że ręka rozluźni się w którymś momencie. Natomiast, gdy stwierdza, że coś nie jest, czegoś nie może lub nie ma, puszcza w ruch nieograniczoną energię, która nadal działa aż do czasu, gdy ją powstrzyma lub przemieni jej działanie.

   To powinno pokazać Tobie jak ogromną władzę masz w ocenianiu, decydowaniu lub zarządzaniu i wybieraniu sposobu, w jaki Chcesz by działała energia Boga. I mówię tobie, drogi uczniu, że dynamit jest mniej niebezpieczny. Ładunek dynamitu może rozerwać tylko twoje ciało, podczas gdy głupie myśli wyrzucane bez kontroli i bez władzy nad nimi przywiązują ciebie do koła reinkarnacji prawie nieskończenie, a więc czy rozumiesz, że trwa to do czasu, aż to nie przetniesz, nie przemienisz lub nie rozpuścisz, że działa to przez SECULA SECULORUM, i to z powodu twojej własnej decyzji. Ludzkość powinna być poinformowana, że mieszkańcy miast umierają i reinkarnują bardzo często w tych samych okolicach lub miejscach, ponieważ stworzyli więzy (ponieważ związali się), które przyciągają ich do tego samego środowiska. Uczeń, który jeszcze musi inkarnować powinien wydać następujący rozkaz: „następnym razem urodzę się w rodzinie wielkiego światła (w rodzinie będącej na wysokim poziomie ewolucji duchowej)”. Rozkaz ten szybko otworzy drzwi do postępu. Dlatego musisz zrozumieć jak ważne jest to, co powodujesz, gdy używasz bezmyślnie niewłaściwych słów, ponieważ używasz wtedy najpotężniejszej Boskiej Zasady Działania we Wszechświecie czyli „JAM JEST”.

   Nie rozum mnie żle. Nie chodzi tutaj o sposób wyrażania się czy o jakąś wschodnią ideę, obcą, bezpodstawną czy błahą ani o żadne przesadzanie. Chodzi tu, ni mniej ni więcej, o najwyższą ZASADĘ ŻYCIA używaną i wyrażaną przez wszystkie cywilizacje, które dotychczas istniały. Zapamiętaj, że pierwszym sposobem, w jaki każda forma życia świadomego wyraża siebie, jest „JAM JEST”. To jest czymś o wiele większym niż „ja istnieję”. Dopiero później dzięki swym kontaktom z tym co zewnętrzne i przez stosowanie właściwego działania zaczyna ona akceptować rzeczy o wiele mniej ważne niż „JAM JEST”.

   Widzisz więc teraz drogi uczniu, że dajesz życie czemuś, co nigdy tego życia nie miało.

   Przez długie wieki ignorancji i niezrozumienia, ludzkość napełniła otaczającą atmosferę fałszem i nierealnością, toteż nie muszę tobie chyba powtarzać, że kiedy stwierdzasz „jestem chory”, twierdzenie to jest jednym przeogromnym kłamstwem względem Boskości. Boskość (JA) zawsze jest Doskonała, pełna Życia i Zdrowa.

   Proszę ciebie drogi uczniu, w imię Boga, abyś zprzestał stosowania tych błędnych wyrażeń, godzących w twoją Boskość, ponieważ niemożliwe jest osiągnięcie wolności, pokąd nadal będziesz ich używał. Nigdy nie będzie za wiele przypominania tobie, że kiedy rzeczywiście pozytywnie i kategorycznie uznasz i zaakceptujesz Wielką Obecność Boga „JAM JEST” w swoim wnętrzu, nie będziesz więcej doświadczał niepomyślnych okoliczniści.

   W imię Boga, błagam ciebie, abyś za każdym razem, gdy zaczynasz komentować lub mówić o tym, że jesteś chory, biedny lub w niepomyślnej sytuacji, natychmiast zmienił te fatalne dla twego rozwoju uwarunkowania i abyś to mentalnie oświadczył z całą stanowczością swego „JAM JEST”, ponieważ Ono jest całkowitym zdrowiem, obfitością, szczęściem, pokojem i doskonałością. Przestań dawać moc sprawom zewnętrznym, osobom, miejsom a nawet przedmiotom. „JAM JEST” jest mocą kontrolującą i Doskonałością w każdym i wszędzie. Kiedy myślisz o przejawianiu „JAM JEST”, oznacza to, że ty już wiesz, iż masz Boga w Działaniu, który przejawia się w twoim życiu. Nie pozwól więc, aby fałszywe wyobrażenia i stwierdzenia tobą rządziły i ograniczły cię. Pamiętaj stale, że „JAM JEST”, oznacza jestem BOGIEM w Działaniu; „JAM JEST” Życiem, Obfitością, Prawdą teraz przejawioną…

   SAINT GERMAIN

   • Kasia
    Lip 18, 2012 @ 22:51:20

    Mółbyś jeszce odowiedzieć na to co napisałam powyżej, żebym miała jasnosć sytuacji i wewętrzny spokój? 🙂 Pozdrawiam i dziękuję 🙂

    • Kasia
     Lip 18, 2012 @ 22:55:44

     oj przepraszam, chodziło mi o to, co napisałam poniżej nie powyżej, z profilu Domi, nie wiem skąd się to tutaj wzięło, bo mail domi już jakiś czas temu skasowałam, w każdym razie Domi to ja Kaisia, takie pseudo 🙂

  • elzbieta
   Lip 18, 2012 @ 22:54:42

   Kasiu , JAM JEST , Jest w Tobie i we Wszystkich , Wszystkim .
   Spróbuj zaufaci i urzywać afirmacji , kórą podała Ci , w odpowiedzi czytelniczka tej strony , przepraszam , ale nie zwróciłam uwagi na jej IMIĘ .
   Z mojej strony , chcę dodać , że urzywając słowa RYTUAŁ , miałam na myśli stworzenie odpowiednich warunków , wizualizacji , dlaczego ? Dlatego , że ze swojego doświadczenia wiem , że mając bardzo zakodowaną podświadomość , rozum , nie poczujemy Energii JAM JEST . Aby Do niej dotrzeć , bo ona jest w nas , ONA JEST NAMI I MY JESTEŚMY NIĄ, należy zrobić trochę miejsca , uspokoić podświadomość i rozum . A to zajmuje trochę czasu . Wszystkie metody , które poczujesz Sercem są dane do Twoich ” rąk ” i Twojego urzytku .
   Anioły , Archaniołowie i Inni Wzniesieni , zawsze służą wsparciem , należy IM tylko dać znak , że takiego wsparcia oczekujemy , poprzez zaproszenie Ich , przedstawienie im naszej sprawy . Oni wiedzą o niej , chodzi o to , aby Twój rozum , Twoja podświadomość , usłyszała , że zauważyłaś dany program i chcesz go rozwiązać . Próbuj tej Afirmacji , jest piękna i posiada MOC DZIAŁANIA .
   Jeżeli zdecydujesz się na stworzenie wizualizacji , zawsze możesz wzmacniać jej działanie poprzez stosowanie TEJ Afirmacji .
   z MIŁOŚCIĄ Elżbieta

  • Goldenbrown
   Lip 18, 2012 @ 23:02:24

   Kochana, Kasiu! uwierz mi, ze nawet tylko czytajac to conpiszesz moge z cala pewnosci stwierdzic, ze NIE KRZYEDZISZ ludzi! a dlaczego? Bo po prostu tego nie chcesz! Przeczytaj to co napisalas i zobacz ile w tym troski o drugiego, o to by nieopatrznie nie wyrzadzic komus zlego! Taka dusza nie krzywdzi. Jestes kochajaca istota a milosc wypala wszelkie zlo. Przestan o tym myslec juz bo tylko niepotrzebnie zanizasz swoje wibracje i zasmiecasz swoje mysli, ktore lepiej aby zawsze byly jasne. Jestes swiatlem i wyslylasz swiatlo i to sie czuje od Ciebie. Ty tez jestes Bogoem! masz wolna wole i sama wybierasz co i komu wysylasz! Jetantak jak wybierzesz i tego sie trzymaj! Buziaczki!

  • ramzes
   Lip 20, 2012 @ 11:24:10

   A tu jeszcze ciekawostka :

   http://ciekawe.onet.pl/jaktodziala/najtrwalszy-plaster-miodu,1,5186937,artykul.html

   Jak widzicie odpowiednie materiały już są w drodze :)))

 7. goldenbrown
  Lip 18, 2012 @ 21:00:26

  Kasiu, ze wszelkimi rytualami podobnie jest (choc niektorzy moga sie z tym nie zgodzic) jak w przypadku sakramentow, ktore w rzeczy samej sa tym samym. Dzialaja na nas dopki my sami nadajemy im moc swoja wiara. Mysle, ze moglabys sprobowac w momecie kiedy jestes „w teraz” czyli kiedy umysl jest wyciszony (najlepiej po przebudzeniu, lub przed zasnieciem), zrobic kilka swiadomych oddechow i wypowiedziec np: „Poprzez obecnosc Jam Jest, tu i teraz usuwam z mojej swiadomosci wszelkie rytualy, wszelka negatywnie wplywajaca magie, wypelniam sie czystym swiatlem i jestem jego emanacja”. Jesli nie pomoze za pierwszysm razem, sprobuj powtarzac to az poczujesz, ze jestes czysta. Chodzi o to abys sama do siebie dotarla a w pewnym momencie slowa te osiada w Tobie i w niedlugm czasie zapomnisz, ze w ogole kiedys to robilas. Mysle, ze w tej kwesti najlepiej chyba jest pomoc samemu sobie, najprostszymi sposobami, nie wprowadzajac juz do naszej swiadomosci zadnych innych programow, rytualow itp, ktore niejednokrotnie ciezko usunac. Kiedy pomagasz sama sobie, stajesz sie Mistrzem samej siebie a najmniejsze chocby sukcesy odbudowuja wiare w siebie i swoja boskosc. Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia!

  • domi
   Lip 18, 2012 @ 21:47:50

   Dziękuję pięknie za odpowiedź :). Rozumiem,że tu wystarczy tylko ta medytacja, żadnych świec nie trzeba stosować?Chciałabym jeszcze zapytać jak mam rozumieć „Jam Jest”, bo czytałam trochę, ale nie jestem pewna, czy chodzi o Boską energię Źródła we mnie? Wybacz niewiedzę, ale nie znam dobrze tematu, jestem fanką książek Hicks i ich terminologię znam. I co mam rozumieć przez „czyste światło”, czy chodzi tu o energię boskiej miłości? I czy w kwestii tego działania to chodzi zarówno o to, co ktoś inny wysyłał i ja wysyłałam, czyli nic na mnie nie zadziała, jeśli nie będę w to wierzyć i nic na kogoś nie zadziała, jeśli nie będzie w to wierzył? Czyli to, że moja mama robiła jakieś rytuały nie mogły źle wpłynąć na mnie i na nasz dom, a przedmity używane do rytuałów nie są skażone? I w ogóle nikt nie jest w stanie mnie skrzywdzić żadnym swoim działaniem czy klątwą, jeśli ja sama nie nadam jej mocy?. Przepraszam za ilość pytań, ale ktoś kto żył w strachu chce się upewnić, że dobrze to rozumie. Pozdrawiam 🙂

   • Mariusz
    Lip 19, 2012 @ 10:41:02

    Jam Jest to Twoja Zawsze Obecna Świadomość.

    Skasuj nawet ja, powiedz jedynie „Jestem”. Jesteś poza czasem i przestrzenią, czas i przestrzeń to sztuczne, nieprawdziwe twory, Jestem jest prawdą. Jesteś.

 8. Kasia
  Lip 18, 2012 @ 20:25:09

  Witam Was serdecznie. Szkoda, że nie ma już tutaj Dajamantiego, ale może Wy lub Krystal coś mi poradzicie. Wiem, ze może to zabrzmi śmiesznie, ale to dla mnie ważna kwestia. Chodzi o rytuały magiczne, czy one w ogóle mają jakąś moc same w sobie, czy tylko jeśli w nie wierzymy? Kiedyś robiłam różne rytuały magiczne i złe życzenia i mam z tego powodu wyrzuty sumienia i lęk, że mogłam sobie zaszkodzić.Moja mama także wykonywała jakieś rytuały, ale nie wiem czy to mogłoby wpłynąć negatywnie na mnie albo nasz dom i to też chciałabym odciąć, jak również złe życzenia wysyłane przez innych ludzi do mnie. Czary wykonywałam w domu, zakopywałam je w doniczkach, potem wynosząc to do śmietnika pobrudziłam tą ziemią kilka przedmiotów i byłam w sklepie, dotykałam różnych rzeczy i boję, się, że je tym zabrudziłam i ta magia też tam działa. To już jak obsesja, chciałabym się z tego oczyścić i zacząć od nowa z czystym sumieniem i sercem.
  Bardzo bym chciała odciąć działanie tej magii (jeśli to w ogóle działa) ale nie wiem w jaki sposób, Ktoś powiedział, że dobrym sposobem jest szczerze przeprosić w myślach i wybaczyć wszystko sobie i innym i żeby zapalić świecę, ale wolałabym
  zrobić samo oczyszczenie mentalne, bez stosowania żadnych świec, bo czujędo tego awersję. Nie wiem co potem mogłabym zrobić z resztkami takiej świecy i ani jej wyrzucenie, ani zakopanie ani żaden inny sposób mi nie odpowiada, bo też w jakiś sposób kojarzy mi się to z rytuałem, a z rytuałów chcę się właśnie oczyścić i i odciąć raz na zawsze, więc nie chcę robić tego w ten sam sposób. I chcę to zrobić tak, żeby to przestało działać, a nie odbijać gdzieś dalej (tu chodzi mi np. o złe życzenia wysyłane przez innych ludzi lub moje). Czy można zrobić tak jak wyżej napisałam, ale bez świec? A może znacie inne sposoby na oczyszczanie mentalne? Może rozpuszczanie światłem miłości? Bardzo proszę odpiszcie, to bardzo ważne, pozdrawiam, Kasia

  • Gabriel
   Lip 18, 2012 @ 20:41:03

   Witaj!
   Jeśli chcesz, napisz do mnie, mój e-mail gabriel3333@wp.pl
   Pozdrawiam w Miłości- M’

  • elzbieta
   Lip 18, 2012 @ 21:34:45

   Kasiu , pod wpływem napływającego światła zaczynamy dostrzegać to , co jest w nas do uwolnienia , przetransformowania. Nie bój się , lęk tylko to potęguje. Co możesz zrobić . Prawdopodobnie do rytuałów wykorzystywałaś Świat Zwierząt , Świat Roślin Świat Minerałów a więc kryształy . Moc żywiołów , mówię tutaj o wcześniejszych wcieleniach .
   Niekoniecznie zapalaj ŚWIECĘ , jeżeli zdecydujesz się , zapal białą , różową i niebieską . Poproś Swoją Wyższą Jaźń o wsparcie , ona Cię słyszy , po prostu poproś JĄ o pomoc i prowadzenie. Poproś swego Anioła Stróża, Przewodnika Duchowego , Oni Cię poprowadzą , zaufaj . Zaproś Archanioła Michała ,aby wspierał Cię podczas tego RYTUAŁU , osłaniał Cię i był z Tobą .
   Stwórz intencję : że przepraszasz wszystkie ŚWIATY , żywioły , które wykorzystywałaś do swoich rytuałów , do czarnej i białej magii , aby manipulować człowiekiem . Przedstaw to tak , jak czujesz . Poproś o wybaczenie , powiedz , że kochasz Ich wszystkich , że dziś wiesz , że jesteś Jednością z Nimi . Podziękuj , że tak długo czekały na Twoje Przebudzenie . Poproś Archanioła Michała o przecięcie więzów , sznurów energetycznych łączących Cię z Tymi ŚWIATAMI , Żywiołami , Matką Ziemią .
   Powiedz że uwalniasz się od nich i uwalniasz Ich od siebie . Poproś aby Archanioł Michał przeprowadził TE ENERGIE tam gdzie mają odejść. Poprś je o wybaczenie . Prośba ta , gdy wypłynie z Twego Serca , w pierwszej kolejności wypełni Ciebie , tak naprawdę to masz wybaczyć tylko sobie . Każda sytuacja , została stworzona aby doświadczyć trzeciego wymiaru , wymiaru dualności .
   Kiedyś zapomnieliśmy o tym , i zaczęliśmy obwiniać siebie , innych , tak naprawdę robiąc krzywdę sobie , pogłębiając i winiąc się za to , czego w tym wymiarze mieliśmy doświadczyć .
   Przeprowadź te „Rytuały” oddzielnie dla każdej z w/w Rodzin, a więc zwierząt , roślin , minerałów , kryształów, oraz żywiołów .
   Pomyśl nad intencją , aby zawierała wszystko co podpowiada Ci serce, a że podpowiada , potwierdzenie masz w twojej prośbie zamieszczonej na Tej stronie .
   Pamiętaj , aby podziękować ISTOTOM ŚWIATŁA , swojej Wyższej Jaźni .
   Dużo Miłości i Wiary kochane ŚWIATEŁKO .
   z MIŁOŚCIĄ Elżbieta .

 9. filpat
  Lip 18, 2012 @ 18:45:05

  Kochany SaLuSa! Twoje przekazy sa piekne ,pozdrawiam Krystal i wszystkich blogowiczow…

 10. Grzegorz
  Lip 18, 2012 @ 12:36:56

  Jakkolwiek by nie było, bądźmy wobec siebie prawdziwi, a sami będziemy prawdziwi. Wszystko jest w nas. Aha, i nauczmy się czytać przekazy jak wiersze. Bo to wiersze o nas. Unikniemy wielu nieporozumień. Nikt nam nie życzy źle, ale to my sami musimy wokół budować dobro i je zauważać. Żyjemy w świecie dualności, ale ten świat jest zawsze do naszej dyspozycji, jak rozumna choć wymagająca matka. Odczuwając ją i jej potrzeby możemy naprawdę wiele się od niej nauczyć i dużo osiągnąć, bo to wielka skarbnica wiedzy.

 11. Grzegorz
  Lip 18, 2012 @ 12:14:21

  Jakkolwiek by nie było, kochajmy się i wspierajmy w wspólnym rozwoju. Wszystko jest w nas. Wystarczy, że będziemy wobec siebie prawdą, a sami będziemy prawdziwi. Aha, i uczmy się czytać przekazy jak wiersze. Bo to wiersze o nas. Będzie mniej nieporozumień. Nikt nam nie życzy źle, ale dobro wokół nas musimy sami zbudować i zauważyć. Żyjemy w świecie dualności ale ten świat jest zawsze do naszej dyspozycji i pomocy jak rozumna choć wymagająca matka i możemy w nim wiele wspólnie osiągnąć.

 12. listonoz
  Lip 18, 2012 @ 12:04:00

  Kochani, jestem teraz tak jak by ba wakacjach, lecz wczoraj przed północą dostałem info od mego padre na temat odtajnień lądowań UFO w WLk. Brytanii. Info podobno było w jakimś polskim radiu i chodziło o odtajnienie 7000 dokumentów na temat przyjaznych wczasowiczów z innych planet 🙂 ma ktoś jakieś źródełko tego ? świetnie, bo „starszy” gadał jak podjarane, małe dziecko reagujące na widok czupaczupsów, gdzie wcześniej raczej patrzył na mnie przez pryzmat debila 🙂 jakoś czutke mam, że coś pozytywnego nas zaskoczy już niebawem:) pozdro

 13. DublerRocco
  Lip 18, 2012 @ 11:45:22

  Tak, przekaz wspaniały, tylko kiedy to wszystko nastąpi? „Niedługo”, „jesteście o włos”, „w ciągu pół roku”, nie ma tu nic pewnego, a jeżeli w ciągu pół roku nic się nie stanie to co? Bo na razie żadnych widocznych zmian nie widać, żadnej mocy, energii ani kosmitów.

 14. Paranormal.PL
  Lip 18, 2012 @ 11:19:05

  SaLuSa jestem Twoim fanem 🙂 ! ❤ T.

 15. bluedragon
  Lip 18, 2012 @ 10:41:31

  Droga Soniu Ja czuje calym soba ze to prawda,nadchodza wspaniale czasy dla nas ludzi tu na ziemi.

 16. Cahetel
  Lip 18, 2012 @ 09:43:43

  Drogi SaLuSa !

  Pewnie Wiesz, że jesteś naszym „ulubieńcem” ! W Twoich przekazach jest pewność i spokój. Ta zauważalna odrobina ekscytacji tym co nas czeka jest dla nas bardzo budująca. Niech Światło Świadomości rozświetla nasz czas !

  Pozdrawiam z Serca wszystkich „blogowiczów” tej świetlistej strony Krystal !

 17. Sonia
  Lip 18, 2012 @ 09:35:44

  Wspaniały przekaz. Oby to wszystko okazało się prawdą!
  Dziękuję za tłumaczenie 😀

  • kimba70
   Lip 18, 2012 @ 12:56:03

   Jest prawdą. Płomyczki sobie lecą serce oplecą, Stare odchodzi w nowe się rodzi. Miłość nas wspiera, szczęscie rozpiera. Drzwi otwieramy Ojca witamy. Wszystkich widzimy jako my sami. Wśród fleszy braci iskierka błyszczy , wzniesiemy się wszyscy. Miłość nie przegrywa z wszystkim wygrywa. Światło w na wchodzi na zewnątrz wychodzi, raj nadchodzi.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: