Przyspiesza nie tylko czas, lecz również wzrasta wasza nowa świadomość

.

Dratzo!  Powracamy!  Jest wiele rzeczy w waszym świecie gotowych, aby się wydarzyć!  Ciemni Kabaliści odrzucili w ostatniej chwili szansę swojego poddania się oferowaną przez naszych ziemskich sojuszników, aby pozwolić na spokojne i łagodne przekazanie władzy.   Ta odmowa odbiła się rykoszetem i już przygotowujemy naszą odpowiedź.  Nasi łącznicy spędzili ostatnie dni przygotowując wspólnie strategie aresztowań wraz z tymi, którzy wykonają je fizycznie.   Chcemy zrobić to w taki sposób, aby nie doszło do negatywnej propagandy w tych kanałach informacyjnych, które są podporządkowane i kontrolowane przez Kabała.   W razie potrzeby, możemy zarządzić, aby niektóre z tych kontrolowanych mediów zostały odpowiednio zdyskredytowane i zamknięte.  Jest także konieczne, aby ci, którzy zajmują stanowiska rządowe kierowane przez Kabała podali się do dymisji, ponieważ jest ważne, aby można było publicznie zauważyć, że ma miejsce prawne przejęcie władzy.  Mieliśmy dużo rozmów wstępnych z funkcjonariuszami służb specjalnych i otrzymaliśmy pozytywną odpowiedź  co do tej konkretnej możliwości.   Zamierzamy zastosować tę opcję i przygotowywać nasze rządy tymczasowe  aby rozpoczęły formalny proces przejściowy.

Kiedy już rozpoczną się te działania, grupa specjalna skoordynuje z naszymi ziemskimi sojusznikami złożoną fazę przejściową.  Najważniejsze jest zneutralizowanie możliwych kontrataków ze strony mediów będących pod kontrolą Kabała.  Teraz oni dosłownie walczą o swoje istnienie i nie tolerują, aby ktoś nie wykonywał posłusznie szkodliwej propagandy w głównych mediach i w Internecie.   Jesteśmy całkowicie przygotowani do tego i  mamy również plany ich kampanii.   Kiedy rozpoczną się dymisje w rządzie, musimy zachować duże środki ostrożności w ciągu pierwszych 72 godzin.  Powiadomiliśmy o tym łączników i są oni przygotowani, by zamknąć różne miejsca transmisji  kablowej i sieciowej zanim ciemni będą mieli sposobność wypuszczenia informacji.  Kabał ma obszerną sieć propagandy i chce ją wykorzystać do maksimum.   Naszym celem  jest temu zapobiec i wytłumaczyć, dlaczego jest to konieczne.  Mamy w naszych rękach dowody nagrane na wideo, które możemy użyć, by udowodnić motywy naszych akcji.   Będzie to trudny czas, czas kryzysu, który jesteśmy w stanie całkowicie opanować.  Nie jest to łatwe, aby obalić i  zmienić rzeczywistość 13-tu tysiącleci waszej planety!

Ta  przejściowa faza staje się coraz trudniejsza dla naszych ziemskich sojuszników  i dlatego zainterweniowaliśmy.  Nasza kwatera główna dla tej fazy jest na naszym Statku Matce.   Grupy łączników wyznaczone dla każdego sektora naszych sojuszników używają już technologii na pokładzie, by monitorować grupy Kabała, śledzić ich ustne i pisane komunikaty, a także obserwować telepatycznie liderów tych ciemnych grup.   To potwierdza jeszcze raz wyjątkowy stan demoralizacji jaki prezentują ci liderzy.  Lecz bądźcie pewni, że jesteśmy na bieżąco ze wszystkim tym, w co oni wierzą, myślą i robią.   Ponadto, chcemy zastosować specjalną technologię, która zapewni łagodne i spokojne ich poddanie się.   Jesteśmy zaangażowani w ten głębszy poziom interwencji  z powodu pilnej potrzeby oddzielenia tej istniejącej przeszkody najszybciej jak to możliwe.   Niebo przekazało nam to boskie rozporządzenie, abyśmy doprowadzili ten świat do punktu transformacji.

Grupa lądowania jest teraz zajęta przygotowaniem tego, w jaki sposób i kiedy wylądować ze specjalistami, którzy zainstalują technologie takie jak replikatory, aparaty do komunikacji oraz urządzenia do leczenia.  Te technologie przeważnie działają z użyciem telepatii i musimy nauczyć was jak odnowić tę umiejętność w waszych umysłach, ponieważ to także ułatwi porozumiewanie się z wami.   Widzimy to odnowienie jednej z waszych naturalnych umiejętności jako pierwszy krok na drodze do pełnej świadomości.  Te żyjące Istoty (technicy) nauczą was także wielu innych rzeczywistości, które będą przejawiać się w trakcie używania tych aparatów.   Można powiedzieć, że dostarczenie tych technologii oznacza moment, w którym naprawdę dokonacie powrotu do pełnej świadomości.   Niebo zamierza bardzo przyspieszyć wiele z tego, co dzieje się tak na zewnątrz jak i wewnątrz was.   Staje się coraz bardziej oczywiste, że  przyspiesza nie tylko czas, lecz również wzrasta wasza nowa świadomość,  że wkrótce po naszym przybyciu jest konieczne zabranie was do waszych Izb Światła w Wewnętrznej Ziemi.

Namaste!   Jesteśmy Wniebowstąpionymi Mistrzami!   Nasi sojusznicy są zajęci wtórnymi konsekwencjami odmowy Kabała co do propozycji poddania się Światłu.   Pod wieloma względami to było oczekiwane.  Wiedzieliśmy, że wbrew zadeklarowanej aprobacie naszych planów, faktycznie zamierzali wypuścić serię dezinformacji, których zamiarem  było zdezorientować wszystkich korzystających z różnych źródeł Internetu z wiadomościami dotyczącymi Zmian.   Chcieli zasiać konsternację i wątpliwości atakując prawdę.  Nasi sojusznicy także są dobrze świadomi tych planów i rozpoczynają serię akcji, które usuną szybko ciemnych oraz ich  zagorzałych sprzymierzeńców.  Naszym zadaniem w tym momencie jest po prostu przygotować plan, który spełni łaskawe dekrety Nieba i wyzwoli was z kajdan tysiącletniego panowania ciemnych.

Jak dobrze wiecie, ten plan zawiera całkowicie nowy system finansowy i nowy rząd.  Wszystko to jest bliskie do wprowadzenia.   Nasi sojusznicy przygotowują media, by odpowiednio powiadomić was jak będą wprowadzane te plany.   Mamy przygotowaną serię ogłoszeń formalnych, które będą przedstawione w momencie, gdy ciemni zostaną pozbawieni władzy na całej planecie.   By to przeprowadzić zastosujemy pewne techniki, które są częścią protokołu przedstawionego przez Agarthian z Wewnętrznej Ziemi oraz ich galaktycznych przyjaciół.  To oczyści drogę i pozwoli rozpocząć aresztowania.  Następnie będziemy mogli przejść do realizacji pozostałych planów, o których wspominaliśmy wcześniej.  Wasza wolność będzie zagwarantowana, a zdradzieckie plany ciemnych dezaktywowane przez Światło!

Codziennie błogosławimy Matkę Ziemię i jej wszystkich ludzi.  Prosimy was, abyście dołączyli do nas w tej boskiej działalności.  Robiliście to przeważnie od czasu do czasu, lecz teraz prosimy was, abyście się zjednoczyli i wybrali dowolny czas, aby fala błogosławieństwa codziennie otaczała cały glob ziemski.   Użyjcie waszego wspaniałego daru współdziałania, by określić odpowiedni czas i zaraz rozpocznijcie tę potężną praktykę.   Kiedy zaczniecie to praktykować zjednoczymy się z wami.   To błogosławieństwo wychodzi ze wszystkich naszych serc.   Stosujmy je by przyniosło pokój i radość dla wszystkich.   Ta pełna blasku energia może zjednoczyć nas wszystkich, by zamanifestować nową i świętą Drogę dla Matki Ziemi!  Niebo zsyła nam plan boski, który nas wyzwala z królestwa ciemności i przywraca pełną świadomość!   Bądźmy w chwale Światła i jego nieskończonych cudowności!

Dziś kontynuowaliśmy naszą dyskusję na temat tego, co dzieje się w waszej rzeczywistości.  Już ruszyły wydarzenia, które wkrótce zmienią naturę tej rzeczywistości i przywrócą wam pełną świadomość.   Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wkrótce będziemy mogli wykonać w tym naszą część zadania.

„Wiedzcie moi Drodzy, w Sercu Waszych Serc, że niepoliczalne Zasoby i nieskończone Bogactwo Niebios są zaiste Wasze!  Niech Się Tak  Stanie!  Selamat Gajun! Selamat Ja!  (W Syriańskim,  Bądźcie Jednością!  Radujcie Się!)”
Website: Planetary Activation Organization

Galaktyczna Federacja Światła przez Sheldana Nidle,  26.6.2012

Przetłumaczyła Ludmiła

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: