Michał: Nie może być inaczej

.
Naszym tematem na dzisiaj jest potrzeba odpowiedzialności i chęć podjęcia działań. Obie te rzeczy były wysoce niezbędne zanim jakakolwiek rzeczywista zmiana mogła się wydarzyć. Jesteśmy szczęśliwi, mogąc wam powiedzieć, że gdy ta potrzeba się pojawiła, stanęliście na wysokości zadania. Ci, którzy mieli środki i możliwość, by podjąć znaczące działanie, uczynili tak, a my mogliśmy wtedy dopilnować, żeby wynik tych działań okazał się spodziewany i korzystny.

Sprawy wystartowały już na dobre i początek końca jest już na widoku. Chociaż wasze wielkie media wciąż nie donoszą o tym, co jest oczywiste, łatwo dostrzec, że informacja rozchodzi się bez nich. Wasze media społeczne i alternatywne źródła wiadomości daleko przekroczyły media oficjalne w przekazywaniu prawdy i mają wspaniały wpływ na zmianę masowej świadomości.

Miliony z was przyzwyczaiły się do idei wprowadzania zmian za sprawą waszych intencji i wyobraźni. To jest coś, czego chciano za wszelką cenę uniknąć. Wiedza o waszej własnej mocy nigdy nie miała wyjść na jaw. Teraz jest już za późno. Kot uciekł z przysłowiowego worka {ang. idiom: ‚kot uciekł z worka’ znaczy ‚wszystko się wydało’}.

W ciągu następnego tygodnia sprawy nabiorą rozmachu na rozmaite sposoby. Macie tendencję, by rozważać i postrzegać te zmiany na jeden czy dwa konkretne sposoby. Wiedzcie, proszę, że to, co się naprawdę wydarza, ma o wiele bardziej totalny i wszechogarniający zasięg. Każda myśl, każde działanie, każda osoba, w istocie każda cząstka, zaangażowane są w doprowadzenie do przemiany, jakiej pragniecie. To właśnie wydarza się z Boskiej Woli. Nie może być inaczej. Nawet najbardziej usilne próby w opozycji do tego zadania ugną się przed nim i zakończą się jedynie potwierdzeniem swej własnej porażki.

Impet nieustannie narasta i będzie się tak działo aż do momentu, gdy uświadomicie sobie, że wasz nowy świat już tu jest. W taki sposób zawsze się to wydarza. Każda intencja, każde słowo, i gdzie to możliwe, każde niewielkie nawet działanie, które każde z was może do tego dodać, okaże się ostatecznie dokładnie tym, co było potrzebne. Dlatego właśnie my zawsze zachęcamy was i dopingujemy. Już prawie jest ten dzień, gdy będziemy mogli wam powiedzieć: „No i popatrzcie! Dokonaliście tego!” Pozostańcie teraz niewzruszeni, najdrożsi, i wzywajcie nas kiedy tylko potrzebujecie naszej pomocy. Nigdy nie jesteśmy dalej niż wasza myśl.

Dla tych, którzy korzystają z propozycji medytacji, jakie wam podaliśmy, jeszcze jedno wyobrażenie. Kiedy bezwarunkowa miłość zaczyna z was wypływać, trzymajcie cały wasz świat w swoich rękach. Zapewne spodoba wam się to odczucie.

Odezwiemy się znowu. Miłego dnia.

Przekazał Ron Head, 12 lipca 2012
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/07/12/it-cannot-be-otherwise-michael-channeled-by-ron-head/
Przetłumaczyła wika

3 Komentarze (+add yours?)

 1. kimba70
  Lip 14, 2012 @ 20:50:13

  Wizualizacja i wyobraznia to potęga :


  Baw się i rozwijaj , wskaż drogę:

  Wiedz kim jesteś


  Po co ci ciało

  Po co tu jesteśmy

 2. zdzich
  Lip 14, 2012 @ 11:58:42

  Często samoistnie mi się to „robi” a nawet cały układ słoneczny, lub bycie w Sercu Gai i wysyłać Miłość poprzez „połączenia” nasze z Gają, w Miłości z Wami

 3. Gajdzioch
  Lip 14, 2012 @ 10:28:24

  Dziękuję 🙂 Kocham Cię Bracie!!!