Michał: Jesteście mistrzami-stwórcami

.

Nasza dzisiejsza wiadomość jest o radości i wesołości. Jak zauważono, wasza gwiazda po raz kolejny zwiększyła przepływ światła, docierającego do waszej planety. Wiele silnych emisji jest teraz w drodze do was. Zgodnie z waszym kalendarzem jutro będzie siódmy dzień siódmego miesiąca tego pamiętnego roku. Wraz z nim pojawi się energia światła, która na serio zabierze się za ciąg dalszy zmian, które wy rozpoczęliście.

Stanie się oczywiste, że rozpuszczanie się negatywnych czy też ciemnych energii nie będzie już miało stopniowego charakteru. Uczucia wolności i radości będą częstsze i głębsze. Częściej pojawią się też wglądy na drugą stronę tego, co jeszcze zostało z zasłony pomiędzy światami. Wielu ludzi, którzy nie zdawali się mieć jakichkolwiek inklinacji do spraw duchowych, zacznie was zaskakiwać swoimi komentarzami i pytaniami. Wszystkie te rzeczy, o których mówiliśmy, są naprawdę w toku. Powraca do was możliwość pełnego wykorzystania waszego DNA. To musi być oczywiście proces stopniowy.

W wielu przypadkach doświadczycie już efektów tego. Percepcja otaczającego was świata zmieni się. Jeszcze większa jednak będzie zmiana w waszym postrzeganiu świata wewnętrznego. Po raz kolejny przechodzicie z okresu asymilacji podwyższonej energii w coraz to większe i wyższe częstotliwości.

To co negatywne na waszym świecie wychodzi na jaw jak nigdy dotąd. Wznieście się ponad osądy i gniew, i bądźcie powodem zmiany na lepsze gdziekolwiek macie taką możliwość. Osądzanie i gniew to również sprawy, które w tym czasie należy uwolnić. Radziliśmy wam, abyście niewzruszenie trwali w swym skupieniu na wizji nowego świata, jakiego pragniecie. Wasza zdolność, by to uczynić, uchroni was przed popadnięciem w niższe emocje gniewu i strachu.

Rozpoznajcie, że powodem dla całego tego pozornego chaosu jest stworzenie drogi dla zamanifestowania się waszych marzeń. Stare musi upaść, by nowe mogło powstać. Jesteście mistrzami-twórcami światów przeszłości, i będziecie również twórcami tego nowego świata. Tym razem będziecie w stanie to uczynić bez ciężaru negatywności na waszych ramionach.

Codziennie znajdujcie powody, by odczuwać wdzięczność i radować się. Zauważycie, że szybko ich przybywa. Wasza podróż przez te ostatnie parę miesięcy i wejście w przyszły rok będą się wydawać tak szybkie jak mrugnięcie okiem. Znajdźcie tyle sposobów, by się cieszyć, ile tylko możecie.

Na tej drodze mogą się pojawić i wyboje. My w każdej chwili będziemy u waszego boku. Poproście o naszą pomoc, kiedykolwiek nas potrzebujecie. Pamiętajcie, musicie o to poprosić. Miłego dnia, kochani.

Przekazał Ron Head, 5 lipca 2012
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/07/06/you-are-the-master-creators-michael-channeled-by-ron-head/
Przetłumaczyła wika

7 Komentarzy (+add yours?)

 1. horoskop-ek
  Lip 13, 2012 @ 06:29:46

  Bardzo cenne informacje

 2. Paq
  Lip 09, 2012 @ 20:59:35

  Jestem ciekaw jak A. Gabriel ustosunkowuje się do dylematu przygotowywanej ustawy o przymusowych szczepieniach na świecie, bo wygląda na to, że idziemy do kasacji. Z góry przepraszam za negatywizm, ale nie jestem tak uduchowiony jak reszta obecnej tu społeczności, a mimo to ośmielam się reprezentować obawy (jak myślę) określonej ilości ludzi w tym i nie tylko tym kraju. Nie jestem pewien czy oczekuję na słowa otuchy, być może tak. Bardziej zależy mi na punkcie odniesienia po tym jak będę obserwował nadchodzące wydarzenia, a widać że będzie grubo.

  • Paq
   Lip 09, 2012 @ 23:37:39

   Przepraszam za roztrzepanie, ale z rozpędu wymsknął mi się Gabriel, bardziej chodziło i Michała. No ale skoro się rozpędziłem to się rozpędziłem 🙂 Tak czy owak któryś z nich będzie na pewno kompetentny do zajęcia stanowiska w przyszłości. Jeszcze raz pozdr. i przepraszam za roztrzepanie. Najwyraźniej Gabi jest mi bliższy.

  • adela
   Lip 10, 2012 @ 09:29:21

   jeśli chodzi o mnie – nikt nie zmusi mnie do wzięcia szczepionki – jestem pewna, ze jest więcej osób myślących podobnie jak ja

 3. kimba70
  Lip 09, 2012 @ 20:29:05

 4. Kondor
  Lip 09, 2012 @ 19:30:21

  Archaniele Michale, zrozumiałem po tym poście Twoje wcześniejsze, zdecydowanie pouczające informacje. Dziękuję!!! W pełni miłości do Wszystkich i wszystkiego.

 5. Promyk
  Lip 09, 2012 @ 18:47:52

  Kocham Cię Archaniele Michale i dziękuję za piękny przekaz:)

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: