Centralny Portal Światła

.

Centralny portal Światła – gwiezdne wrota – utworzył się i ustabilizował

7 lipca 2012

Ten portal – gwiezdne wrota –  nazywa się w ten sposób, gdyż łączy on Centrum Galaktyki z centrum Sol (Słońca) i centrum Ziemi. Bezpośrednie połączenie tych centrów energetycznych pozwala na bezpośrednią komunikację każdego i dla każdego z nich, jak również bezpośrednią komunikację Galaktycznego Słońca z Ludzką Duszą. Dla tych, którzy uzyskają to bezpośrednie połączenie, będzie miało ono postać promieni Światła skierowanych ku nim wszystkim w ich miejscach pobytu. Niepotrzebny jest żaden wysiłek, jedynie receptywność na Wyższych Planach.

Różnego rodzaju istoty o zamkniętych umysłach są przenoszone do ich następnego miejsca zamknięcia {house of containment}. Ci o zamkniętych umysłach nie mają już dłużej zezwolenia na rozprowadzanie wśród Ludzkości niższych energii. Centralny Gwiezdny Portal przypieczętował los tych ograniczonych, i będą oni naprawiani {repaired} gdzie indziej.

Do Centralnego Gwiezdnego Portalu mogą się zwrócić wszyscy, którzy mają otwarte serca i umysły, i którzy pragną się dostroić do Gai, pomagać jej i wznieść się wraz z nią. Honorowane są wszelkie prośby o takim nastawieniu, i manifestują się zgodnie z potrzebą dla każdej jednostki, grupy i ciała planetarnego.

Dziękujemy wszystkim, którzy nie ustawali w swych wysiłkach w obliczu tego, co zostało określone jako „opóźnienia”. W rzeczywistości nic takiego nie istnieje. Czas jest idealny, a Centralny Gwiezdny Portal gwarantuje, że całe Światło z Centrum Kosmosu wspiera wzniesienie.

http://gaiaportal.wordpress.com/2012/07/07/central-stargate-portal-of-light-has-formed-and-stabilized/

Przetłumaczyła Wika

3 Komentarze (+add yours?)

 1. horoskopek
  Lip 10, 2012 @ 21:05:55

  Mam rozumieć, że kluczową rolę odegrała tutaj medytacja wielu osób?

  • zdzich
   Lip 11, 2012 @ 13:06:28

   Witaj
   Ważna jest Twoja intencja, by się połączyć z gwiezdnymi wrotami, teraz jest to łatwiejsze gdyż utworzył się on i ustabilizował, pomocna może Ci być medytacja wypośrodkowania, https://krystal28.wordpress.com/2012/06/14/medytacja-w-ten-sposob-jestes-wyposrodkowany/ a następnie wyraz chęć podłączenia się do gwiezdnych wrót, u każdego będzie to inaczej wyglądać, u mnie w pewnym momencie centralne słonce galaktyk znalazło się nad czakra korony, słońce w miejscu splotu słonecznego, zaś centrum ziemi poniżej czakr stóp, linia łącząca przebiegała w „środku” mnie, ale jeszcze raz zaznaczam, każdy inaczej to odczuje i tez jest prawidłowo.
   Pozdrawiam Miłością

 2. kimba70
  Lip 09, 2012 @ 07:18:37

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: