Odizolowanie czy masowe aresztowania?

.

Drodzy Czytelnicy , będę musiała wziąć tym razem trochę dłuższą przerwę od blogowania o kilka dni z dwóch powodów:  Moj  stary komputer od tygodnia tak  zwolnił, ze bardzo mi trudno na nim pracować.  Nowy komputer będę miała dostępny w następną środę.   Przedwczoraj na spacerze mój 45-kilogramowy pies nagle mnie pociągnął w stronę innych psów, przez co straciłam równowagę i upadlam na beton uszkadzając sobie dość poważnie prawe kolano.  Przez to jest mi ciężko się skupić przy komputerze.  Życzę miłego weekendu.  W Świetle i Miłości  – Krystal ❤

____________________________________________

AA Michał: Prywatna rozmowa ze Steve’m Beckowem

Transkrypt komentarza AAM nt przekazu SaLuSy: „odizolowanie” czy „masowe aresztowania”

5 lipca 2012, channeling: Linda Dillon

Dla tych którzy pragną zobaczyć oryginalny transkrypt rozmowy, w której AAM komentuje powody, dla których jego przekaz różni się od przekazu naszego ukochanego SaLuSy – oto on; podziękowania dla Ellen.

Rozmowa Archanioła Michała i Steve’a Beckowa, 4 lipca 2012.

Steve Beckow: Wielu czytelników mówi, że nie rozumieją różnic pomiędzy twoim opisem odizolowania/zamknięcia w pojemnikach energetycznych {containment} i opisu SaLuSy dotyczącym aresztowań. SaLuSa nie wspomina o tych pojemnikach, a ty nie wspominasz o tym, że jakiekolwiek aresztowania mają miejsce. Czy mógłbyś omówić tak szczegółowo, jak to tylko możliwe, dlaczego te dwa przekazy od was wydają się tak różnić i w jaki sposób można by je pogodzić?

Oto oryginalna taśma:
https://s3.amazonaws.com/files.the2012scenario.com/Archangel+Michael+on+the+Containment.mp3

Archanioł Michał: Jak już ci powiedziałem…przede wszystkim wyjaśnijmy to, gdyż nie chciałbym, aby ktoś miał odczucie, że przeczę temu, co mówi SaLuSa. Oczywiście mamy nieco inną perspektywę i ogląd spraw. Zajmijmy się tym teraz.

Niebiańska Załoga i również mój legion światła podzieliły się z wami bardzo świętą {sacred} informacją o  tym, co robimy – na swój sposób, który możecie określić mianem ‚boska interwencja’ – i jakie kroki podjęliśmy, aby zająć się systemem, masowym systemem – ponieważ nie jest ona ograniczona wyłącznie do tego, co uznawaliście za niskiej jakości postępowanie, ok, za skandaliczne postępowanie, za postępowanie, które nigdy nie wywodziło się z miłości czy światła – oraz o tym, w jaki sposób zdecydowaliśmy się to uczynić i już zaczęliśmy to robić.

Wasza planeta, mój drogi przyjacielu, ma bardzo kiepskie osiągnięcia jeśli chodzi o zajęcie się takimi sprawami jak masowe aresztowania, w pełen miłości i życzliwości, wielkoduszny sposób. A jeśli szukacie przykładów, spójrzcie na Holokaust. Zobaczcie, co się zdarzyło w innych krajach, całkiem niedawno, kiedy ludzie zostali zgromadzeni razem i potraktowani jak bydło {herded}.

SB: Albo w czasie ewakuacji Japończyków z zachodniego wybrzeża. Myślę, że to inny tego rodzaju przykład.

AAM: Tak. Nigdy nie jest to miłe.  Nigdy nie jest pełne miłości. A w kategoriach Prawa Powszechnego oznacza to brak jedności, brak dostrojenia. i niezależnie od tego ilu ludzi mówi, że chce tego dokonać w pokojowy, spokojny sposób, istnieje część ludzkiej duszy, zbiorowości, która naprawdę pragnie zemsty i odwetu. A mechanizmy działania – i nie mówię tu wyłącznie o Kanadzie czy świecie Zachodu – mechanizmy, jakie macie do dyspozycji w razie takich masowych aresztowań, jak je nazywacie, zazwyczaj i w szerokiej skali, jak również w kontekście historycznym, są związane z przemocą – w rzeczy samej z reguły jest to wręcz brutalność, z pewnością z emocjonalnego i duchowego punktu widzenia macie tu do czynienia z brutalnością, ponieważ istnieje tu ten element, o którym wspomniałem.

Nie próbujecie odizolowywać i zamykać ludzi po to, aby przeszli oni rehabilitację czy też zostali ponownie przeniknięci miłością. Spójrzcie na swoje więzienia. Gdzie macie zamiar umieścić wszystkich tych ludzi? Jak macie zamiar ich traktować? A gdy już o tym mówimy, co zamierzacie zrobić z tymi wszystkimi ludźmi, którzy przebywają w więzieniach na całej waszej planecie?

Nie jest to miłe, nie jest to łagodne, nie jest to pełne miłości potraktowanie, i z całą pewnością nie ma związku z rzeczywistością wyższych wymiarów. Czy istoty ludzkie, czy ich zbiorowość, może  mianować siebie tymi, którzy idą i zaczynają aresztować innych ludzi? Tak. Prosiłem, ażeby takie rzeczy nie miały miejsca, ale nie lekceważymy waszej wolnej woli. Jednak proszę was o to, aby wasze czyny pochodziły ze współczucia i przebaczenia. To jest wam naprawdę potrzebne.

Nie mówimy tu o osobie, która uraziła was w kolejce w banku, ani o osobie, która złamała wam serce, a może nawet ukradła wam pieniądze i zajęła wasz dom. Mówimy o akcji masowej, której przykładu jak dotychczas nie widzieliśmy…. gdyby to było za rok, nasze podejście byłoby inne. Ale jak na razie nie ma dowodów, że ci, którzy mieliby wykonywać takie masowe aresztowania, nie zwiększyliby po prostu tego samego.

Słyszeliśmy argument, że ludzie potrzebują zobaczyć takie aresztowania, żeby się poczuć bezpiecznie, i żeby ich serca, serce zbiorowości, zaczęło się uzdrawiać, wiedząc, że kara, czy też zapewnienie…że przyjęto takie stanowisko. Czy nie jest to dokładnie ten zarzut, jaki postawilibyście swoim prześladowcom? Czy nie jest to dokładnie takie samo postępowanie?

Jest w tym jeszcze drugie dno, przyjaciele. Kto, jak myślicie, kto będzie odpowiadał za organizację i koordynację tak masowego przedsięwzięcia? No cóż, będzie to ktoś, kto pragnie władzy. A od tego właśnie chcecie się uwolnić.

A zatem: czy jesteście w stanie przeprowadzić masowe aresztowania? Tak. Czy taki jest nasz plan? Nie.

SB: Gdybym mógł się wtrącić – wciąż mam dylemat, i moi czytelnicy pewnie też: komu mamy wierzyć?  SaluSa mówi, że będą masowe aresztowania, czy też jakieś aresztowania. Ty mówisz, że nie. Czytelnicy są zdezorientowani. Nie wiedzą, kogo słuchać. Czy mógłbyś jakoś pogodzić te dwa stwierdzenia?  Czy SaLuSa ma rację?  Czy będą aresztowania?

AAM: Pojawią się aresztowania, ale nie na poziomie, o jakim myślicie.

SB: A więc większość tych ludzi zostanie umieszczona w energetycznych pojemnikach, ale będzie i trochę aresztowań.

AAM: Tak, i obserwujcie tych, którzy zostali w ten sposób odizolowani, i zauważcie co robią i czy zmieniają swe serca.

SBL Czy John Roberts, sędzia Sądu Najwyższego, jest jednym z nich?

AAM: Tak.

SB: Czy więc mogę go wskazać jako przykład osoby w ten sposób odizolowanej?

AAM: Tak.

SB: Dobrze. No więc mają mieć miejsce niewiarygodne przemiany serc?

AAM: Niewiarygodne przemiany polegające na powrocie-ich-serc-do-pierwotnego-boskiego-planu. Tak.

SB: Czy chcesz przez to powiedzieć, że ktoś może być umieszczony w takim energetycznym pojemniku i wciąż wykonywać obowiązki sędziego Sądu Najwyższego?

AAM: Och, tak. W istocie to może być bardzo pożyteczne, nieprawdaż?

SB: No nie wiem… Niewiele wiem na ten temat, więc…

AAM: Pomyśl o tym w ten sposób. Jeśli czyjeś działanie pochodzi z miłości, ze światła, z pokoju, z przemiany, to wtedy ta miłość może wyjść w świat. Jeśli coś pochodzi z nienawiści, okrucieństwa, chciwości, ograniczenia – wtedy nie wyjdzie. Pomyśl, że przez cały ten czas, gdy dana osoba jest w procesie tego rodzaju odizolowania, odbywa coś w rodzaju boskiej rehabilitacji.

SB: Rozumiem.

AAM: Są oni przenikani głęboko, otchłannie – bardziej, niż mógłbyś to sobie wyobrazić – przez światło i miłość. A już wiesz, o jakiej intensywności mówimy. Aż w końcu wszystkim, co zostaje wewnątrz tej jednostki, jest światło i miłość. A zatem czy chcemy, aby ludzie byli usuwani ze swych stanowisk?  Niekoniecznie. Ponieważ jeśli pozostaną – i jest to wezwanie z naszej strony, a nie z waszej – jeśli pozostaną na tym stanowisku i staną się prawdziwym światłem miłości, to wtedy będą na wyjątkowo sprzyjającej pozycji, by dokonywać olbrzymich zmian. A to może być korzystne dla całości.

Niektórzy natomiast zostaną po prostu aresztowani, gdyż ludzka zbiorowość pragnie, aby to się wydarzyło.

SB: Czy możesz nam powiedzieć, jaką liczebność może mieć ta grupa?

AAM: Byliśmy bardzo zajęci naszym przedsięwzięciem związanym z pojemnikami energetycznymi. Powiedzielibyśmy, że ta liczba to mniej niż 100 ludzi na waszej planecie.

SB: Naprawdę?  Czemu więc SaLuSa mówi o aresztowaniach?  Czemu nie mówi o odizolowaniu w pojemnikach?

AAM: Ponieważ to nie była informacja bezpośrednio dla niego dostępna.

SB: Zatem Federacja Galaktyczna, a przynajmniej SaLuSa nie wiedzą o tym odizolowaniu…

AAM: Nie, chodzi o to, że mówienie o tym nie leży w ich kompetencjach.  Ani dokonywanie tego.  To działanie, które wykonujemy my – i to wyjątkowo rzadko, dodajmy.

SB: A „my” do kogo się odnosi?

AAM:  Do archaniołów. Do Niebiańskiej Załogi {Company of Heaven}. A szczególnie do archaniołów, do Potężnych.

SB: Przepraszam, zawsze używałem nazwy Niebiańska Załoga mając na myśli Federację {galactics}, wzniesionych mistrzów i istoty niebiańskie {celestials}.

AAM: Nie zakładaj, że Federacja ma dostęp do wszystkiego, co my robimy. To byłoby niewłaściwe założenie.

SB: Ok. Ale zostawia to czytelników z wyobrażeniem, że jest jakiś podział pomiędzy…

AAM: Nie, nie ma żadnego podziału. Jest to po prostu coś, czym zajmowanie się nie leży w gestii SaLuSy.  W podobny sposób ja nie lubię się zajmować sprawą masowych aresztowań.

SB: Rozumiem. A kiedy to stanie się oczywiste dla Federacji?

AAM: Jak rozumiesz tu słowo „oczywiste”?  Oni są tego świadomi.  Po prostu nie jest to coś, co twierdziliby, że robią.

SB: Ale czy są tego częścią?

AAM: Nie, są tego świadomi. To różnica.

SB: Ok. Zdajesz sobie sprawę, że staram się przedstawić to czytelnikom w tak zrozumiały sposób, jak to tylko możliwe, ponieważ inaczej będzie sporo zamieszania. Zatem…

AAM: My prosimy was, żebyście obserwowali te zmiany – i nie ma to trwać długo, bo jak wiecie, jesteście na ścieżce, która ma wielkie przyspieszenie. Więc nasza wskazówka brzmi: przyglądajcie się, bądźcie obserwatorami, tak jak was o to prosimy. Nie prosimy was, abyście wyszli na ulice z bronią na ramieniu jako milicja obywatelska, wykonująca na konto ludzkiej zbiorowości masowe aresztowania. Nie prosimy was o to, abyście robili to samo, co militarne i paramilitarne organizacje, i zajęli się masowymi aresztowaniami.

Gdy będziecie obserwowali, czy wydarzą się masowe aresztowania, czy też nie, zaobserwujcie też, czy zachodzą zmiany w przywódcach, których sposób działania był dla nas tak wstrętny. Czy wydaje się, że zmieniają oni swoje rozumienie miłości? To taki papierek lakmusowy dla was. Nie chodzi o to, żebyśmy się siłowali ze sobą nawzajem. Chodzi o partnerstwo, o to,  że czyjeś podejście i metoda działania wesprze wszystkich innych…zrozumcie też sposób działania federacji… Chciałbym coś o tym powiedzieć, gdyż jest to ważna sprawa.

Sposób, w jaki Federacja Galaktyczna czy międzygalaktyczna podeszłaby do unieszkodliwienia tych, którzy, hmm, wyrządzili krzywdę ludzkości, którzy porzucili wiedzę o prawie uniwersalnym, jest bardzo odmienny od tego, jakiego użyliby ludzie, i byłby to sposób o wiele bardziej łagodny i pokojowy. Dlatego sprawa ta sięga nawet frazeologii, i z tego powodu odeszliśmy od użycia ludzkiego języka, ponieważ kiedykolwiek mówicie o masowych aresztowaniach, powoduje to rezonans w waszych głęboko zakorzenionych zbiorowych wspomnieniach, na których wasza historia odcisnęła swe piętno.

SB: Kiedy możemy się spodziewać, że Federacja zacznie mówić w sposób, jakiego ty używasz?  Jak długo będziemy musieli czekać, zanim ta różnica nie zostanie uzgodniona?

AAM: Właśnie teraz będziemy o tym z nimi rozmawiać.

SB: A zatem możemy się spodziewać, że w przekazach pojawi się wkrótce pewna zmiana w doborze słów?

AAM: Pewna zmiana dotycząca wyjaśnień na temat czego możecie się spodziewać.

SB: Rozumiem. No cóż, jestem pewien, że to nas bardzo podniesie na duchu i czekamy na to z zapartym tchem.

I drugie pytanie. Istnieją ludzie, którzy…czytelnicy, którzy są bardzo zdenerwowani, gdyż czekali tak długo na jakiekolwiek namacalne, konkretne dowody, że coś się dzieje. Zdaję sobie sprawę, że przykład Johna Robertsa pomoże i będzie go można zdecydowanie wskazać jako namacalny dowód, ale wciąż chciałbym zadać to pytanie w ich imieniu. Czekali oni na namacalne, konkretne dowody, a teraz słyszą, jak mówisz o tych niewidzialnych pojemnikach, i że możemy się im przyglądać naszym trzecim i czwartym okiem i być może to wszystko ujrzymy – ale nie ma żadnych konkretnych dowodów, i oni po prostu tupią nogami i mówią  „Jestem zmęczony/a czekaniem, chcę jakichś konkretnych dowodów, żeby nie uważano mnie za szaleńca, żebym mógł wskazać na coś i powiedzieć  ‚To właśnie się wydarza’ „.

No więc to, co powiedziałeś o odizolowaniu w tych pojemnikach dopełniło miary ich cierpliwości. Są zmęczeni tym czekaniem. Czy mógłbyś im coś teraz powiedzieć?

AAM: Rozumiemy co to znaczy, że ktoś jest zmęczony czekaniem. Wy nie czekaliście aż tak długo. Tak, wiem, że nie chcesz tego ode mnie usłyszeć. Ale tak naprawdę wasz czas oczekiwania nie był…to nie były eony waszego życia, ani nawet część waszego życia. A jedną z tych rzeczy, o jakie nieustannie was prosimy, jest poszukanie tych zmian wewnątrz waszej świętej jaźni, poszukanie tych zmian w swej rodzinie, w swoim sąsiedztwie, w swoim mieście, to dokonanie pracy – tak, przecięcia sznurów.

Wiem, że żadne z was nie chce tego słyszeć, ale ja nie jestem jedynie archaniołem pokoju, lecz również nosicielem błękitnego płomienia prawdy.  Otrzymacie swój dowód i już tak się dzieje.  Spójrzcie w niebo.  Spójrzcie, czego dowiadujecie się z mediów drugiego obiegu.  Zauważcie zmiany, zachodzące w systemach przekonań różnych ludzi, których świadkami jesteście. I zachowajcie swoją równowagę.

Moi ukochani przyjaciele, to prawda, znajdujecie się na linii ognia. I jesteście zmęczeni mówieniem, że rzeczy się zmieniają, a jednak nie ma na to jakichś wielkich, namacalnych dowodów.  Ale wasz namacalny dowód istnieje również wewnątrz was i dotyczy tego, jak się czujecie, jak postrzegacie, jak się zachowujecie, czego się dowiadujecie. Zaś co do waszych systemów – nie chcecie chyba, żeby wszystko zawaliło się zbyt gwałtownie, żeby zapanował kompletny chaos i żebyście pozostali bez podstawowych środków do życia. Nie na tym ma polegać pokojowa przemiana.

Jednak poszukujcie tych dowodów każdego dnia. Otrzymujecie je w  bardzo wielu sytuacjach,  czy to w sądzie, czy w waszych wiadomościach, czy w uśmiechu sąsiada, w zachowaniu niezwykłych dzieci, w zdolności komunikowania się jasno z Gają, z kotami, psami i królikami. Ze skałami i drzewami. Popatrzcie w niebo i skontaktujcie się z waszymi braćmi i siostrami.

Te rzeczy są namacalne. I nie myślcie sobie, że wszystko jest jakąś zmową. Nie jest, nie z naszej strony, i nie ze strony ludzi. Tak, istnieją tacy, którzy odstąpili od prawa, od swych najwyższych jaźni. Wciąż wydarza się wiele okropności. Ale to się zmienia.

Zatem – tak, choć niektóre z waszych mediów nie są wcale wiarygodne, zwróćcie swą uwagę na te, którym można zaufać i odnotujcie zmiany.

SB: Czy mógłbyś nam zasugerować, na kogo można by liczyć w tej sprawie?  Ponieważ ludzie zapytają: no dobrze, ale kto to taki?  Do kogo moglibyśmy się zwrócić po te informacje?

AAM: Oczywiście należy do nich nasza platforma [to nazwa, jakiej AAM używa w odniesieniu do 2012 Scenario], ale są też pewne… BBC news są bardziej wiarygodne niż cokolwiek innego, co mielibyście na zachodniej półkuli.

SB: Tak też myślałem. Ok.

AAM: Stephen Cook.

SB: No cóż, oczywiście. (Steve: zaśmiałem się tutaj, mówiąc niejako „Panie, nie musisz gładzić naszych piórek, wskazując na jedno z nas.”)

AAM: Tak, ale chcę to powiedzieć.

SB: Ok.

AAM: Ponieważ ludzie potrzebują wiedzieć, że istnieją głosy prawdy, równowagi i realności. No i, choć może to kogoś zdziwi, należy do nich nawet Diane Sawyer.

SB: Dziękuję, Panie. Dziękuję. Będę już zamykać naszą rozmowę, gdyż zostało mi tylko 8 minut na zadanie wszystkich swoich pytań. Więc na tym zakończymy. I bardzo dziękuję w imieniu naszych czytelników za takie wyczerpujące omówienie. Dziękuję.

AAM: Bardzo proszę. Nigdy nie wahaj się, gdy chcesz mi zadać jakieś trudne pytania.

SB: Dziękuję.

AAM: Idź w pokoju.

http://the2012scenario.com/2012/07/transcript-of-archangel-michaels-comments-on-salusa-containment-vs-mass-arrests/

Przetłumaczyła wika
______________________________________
Przykład osoby publicznej, Johna Robertsa  w ‚pojemniku’ na blogu Anny Bogusz-Dobrowolskiej:

http://jagathon8.blogspot.com/2012/07/przykad-osoby-publicznej-powstrzymanej.html

 

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: