Michał: Po prostu dodajcie waszą wolę do Boskiej Woli, a wszystko będzie dobrze

.

Wielu ludzi spodziewało się, że tego dnia wydarzą się cudowne rzeczy. Wielu z nich potężnie się rozczaruje.  Jednak podejmowanie działań na poziomie trzeciego wymiaru w nieodpowiednim czasie nie służyłoby żadnemu pożytecznemu celowi.  Lepiej obserwować, jak siła miłości i światła dokonuje tych samych rzeczy bez szkody dla życia i z niewielkimi stratami.

Nigdy nie byliśmy zwolennikami tego rodzaju działań, jakie były przewidywane. Sam ciężar waszych zbiorowych intencji wystarczy, choć dla niektórych może to być trudne do zaakceptowania. Cytujemy dla was na to konto waszą ulubioną modlitwę: „Bądź wola Twoja, jako w Niebie, tak i na Ziemi”. Niestety przez tak długi czas uczono was, że moc, jaką wzbudzacie za sprawą tych modlitw, istnieje jako coś odrębnego i oddzielonego od was samych. Wasi ukochani Mistrzowie nigdy tego nie uczyli.

Powiedziano wam również ostatnio, że działania są już w toku. To prawda. Doradzamy odrobinę więcej cierpliwości i wnikliwości, gdy czytacie nagłówki wiadomości, które się zaczynają ukazywać. Wielkie instytucje chwieją się na swej krawędzi. Domek z kart rzeczywiście się teraz przewróci. Z tą wiedzą przygotowano plany, mające na celu maksymalne zmniejszenie siły uderzenia, choć nie ma wątpliwości, że niektórzy i tak je odczują. Powiadomiono was również, że systemy alternatywne są już na swoim miejscu, gotowe do przejęcia pałeczki. To także prawda. Jednakże w tym czasie wasza zdolność do utrzymywania swych intencji i wizji ma najwyższe znaczenie.

Mieliście parę dowodów na to, że nawet najbardziej oddane sprawie osoby mogą ulec negatywnym podszeptom i dopuścić się ostrych ataków. Być może sami zareagowaliście w sposób negatywny i podobne emocje wyłoniły się również w waszym życiu. Jeśli jesteście w stanie pozostać skoncentrowani jedynie na swym celu, takie emocje szybko się rozpuszczą. Zasilajcie energią swój cel, a wszystko będzie dobrze. Możecie dostrzec wokół siebie ból i dezorientację. Sami też możecie ich doświadczyć. Pozwólcie temu minąć. Niech rozpuszczą się w świetle i nigdy nie wrócą. Nie możecie zabrać  tego rodzaju wibracji, jakie żywiliście, w wymiar radości i światła, który jest waszym wrodzonym przeznaczeniem. Uwolnijcie je teraz. Wiecie, jak to zrobić. Nie obwiniajcie siebie. Po prostu to puśćcie.

Po raz kolejny powódź światła i podwyższonej częstotliwości przetacza się przez was i wokół was. W spokojnych chwilach wdychajcie to w siebie i wysyłajcie do każdej komórki waszej istoty. Nie będziemy dziś mówić o korzyściach, jakie to wam przynosi. Jesteście już ich świadomi. Sami to odczujecie i doświadczycie, i jest to jedyna rzecz, która was przekona w każdym przypadku. Przejdźcie teraz od wiary ku wiedzy. Bawcie się tym, co odkrywacie. Bądźcie znów dziećmi. Bawcie się i cieszcie.

To są te właśnie zmiany, które zamanifestują się w postaci wielkich zmian, o które tak gorliwie się modlicie. Zrozumcie, że nie tylko wy ich doświadczacie. Nie istnieje ani jedna cząsteczka na tej planecie, która nie byłaby obmywana tym światłem w momencie, gdy o tym mówimy. Niezależnie od tego, jak niektórzy mogliby próbować, efektom tej energii nie da się zaprzeczyć. Po prostu dodajcie swą wolę do Woli Boskiej, a wszystko będzie w porządku.

Jesteśmy tu z wami teraz, ukochani. Wezwijcie nas, gdy nas potrzebujecie. Idźcie w pokoju aż do naszego następnego spotkania. Miłego dnia.

Przekazał Ron Head, 4 lipca 2012

Przetłumaczyła Wika

16 Komentarzy (+add yours?)

 1. Promyk
  Lip 06, 2012 @ 20:07:24

 2. Promyk
  Lip 06, 2012 @ 19:56:18

 3. Marek Portych
  Lip 06, 2012 @ 15:15:32


  Zobaczcie, jak się zaczyna realizować idea Agni Jogi o wspólnocie i braterstwie. Ludzie chca być razem. Co pokazały „strefy kibica” u nas w czasie EURO. A na świecie to wyglada tak:


  A tutaj piszą o całym tym pomyśle, który nazywa się flash mob:
  [2012-07-05 23:09:41] Marta Figura: http://flashmob.net.pl/co-to-jest-flash-mob/

 4. kwiat
  Lip 06, 2012 @ 14:51:28

  Wspaniały wykład Pana Tadeusza Owsianko.Zapraszam serdecznie i jeszcze medytacja na rzecz Ziemi.Poniżej.

  http://niezaleznatelewizja.pl/2012/07/ix-harmonia-kosmosu-2012-miroslawa-tomaszewska/

 5. adela
  Lip 06, 2012 @ 14:24:52

  dziękuję Ci AMichale za Twoje przekazy – i pomyśleć – że kiedyś nie wierzyłam w Anioły

 6. Miriam
  Lip 06, 2012 @ 11:35:46

  Dzień dobry 🙂 Właśnie jestem po lekturze III tomu „Kołowrotu życia” Wandy Prątnickiej .Jeśli jeszcze gubimy się i nie wiemy o co tak właściwie chodzi, to zapraszam do lektury… autorka w bardzo przystępny sposób wszystko wyjaśnia. POLECAM !!! Wspaniała książka na zakończenie tej cywilizacji…szkoda tylko,że historia po raz kolejny się powtarza , a my jak te baranki….Z miłością 🙂

 7. Ellesar
  Lip 06, 2012 @ 10:39:43

  M. Rozbicki dobrze podsumował to wszystko.

  • mystic9
   Lip 06, 2012 @ 11:10:40

   Zgadzam sie z Ellesar nikt niczego za Was nie zrobi, to jest wręcz stary model gdzie ludzie znowu oddają swoją moc w czyjeś ręcę. Pamiętac też należy że przekazy mają charakter symboliczny i metaforyczny a nie bezpośredni

   • Sabrina
    Lip 06, 2012 @ 15:06:04

    Kochani, nie wszyscy na tym forum śpią. Są osoby, które robią co mogę. Niestety, ale prawda też jest taka, że są tu też forumowicze z postawą wyczekującą, na zasadzie, że ktoś (kosmici) zrobią za nas wszystko. Zapominają jednak, że to jest nasza planeta i jej los (oraz nasz) leży w naszych rękach.
    Kochani, nie czekajmy na zbawców!!!! Sami się zbawmy. W ten sposób pokazujemy, że jesteśmy świadomi i dojrzali. Był już na tej stronie przekaz/y od Braci z kosmosu mówiący o tym, że NIKT ZA NAS NIC NIE ZROBI. Weźcie to sobie do serca i zacznijcie działać, bo taka bierna postawa nie świadczy o przebudzeniu, tylu o letargu.

 8. Marek Portych
  Lip 06, 2012 @ 06:59:34

 9. Terry
  Lip 05, 2012 @ 23:46:21

  Drogi Terry, komentowanie na tym blogu udostępniłam ponownie w celu wymiany informacji, wspierania się i pozytywnych ekspresji (przeczytaj zasady komentowania w zakladce) Czasem przychodzą nowi ludzie i pragną rozwijać niekończące się debaty lub wyrażać negatywizm. Na to nie mam ani motywacji, ani czasu, ani asysty. Musisz znaleźć dla siebie stronę internetową, gdzie to jest możliwe. Pozdrawiam serdecznie — Kr

 10. Gajdzioch
  Lip 05, 2012 @ 23:26:04

  Dziękuję AA Michale, Maciek:) Kocham Cię:)

 11. Elfka
  Lip 05, 2012 @ 23:05:05

  Czyli „miłość i przebaczenie jest kluczem”. 🙂
  Znalazłam fajny film o zmianach we wszechświecie i na naszej Ziemi 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=J1LwcGMkimk&feature=results_main&playnext=1&list=PL44ACE9ADC09DBA49

  • kimba70
   Lip 06, 2012 @ 06:41:59

   Dzięki Elfka , kolejne potwierdzenie tego co już wiem, (tego co wie każdy), fajnie wytłumaczone w sposób „naukowy”.

 12. Matix
  Lip 05, 2012 @ 21:43:51

  tu coś o tym blogu od Rozbickiego ok. 1:10

  • Luc
   Lip 06, 2012 @ 08:17:22

   Rozbicki jest dość sceptyczny do niektórych chanellingów przedstawianych na Transformacji. Jest to jego historia i jego prawda i tyle 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: