Isis – Mistrzostwo na codzień

.

29 czerwca 2012

PIENIĄDZE KOCHAJĄ CIĘ!

ISIS MÓWI :  Kochane ludzkie dusze.  Dziś chcę mówić o pieniądzach. W waszym ziemskim życiu kreci się tak wiele wokół pieniędzy.

Pieniądze to po prostu energia,nie więcej i nie miej . Pieniądze są neutralne.  Są one formą wymiany na Ziemi….i często naładowane negatywnymi emocjami i wierzeniami.  Dlatego moi kochani, przypatrzcie się waszemu związkowi z pieniędzmi. Jaki macie stosunek do pieniędzy i jak o nich myślicie i czujecie.  Oczyśćcie wasz związek z pieniędzmi.

Zaprzyjaźnijcie się z nimi.  Jak wszystko na Ziemi, pieniądze chcą być po prostu kochane. Tak – dobrze przeczytaliście pieniądze chcą być kochane…i to bezwarunkowo.

Również pieniądze chcą harmonii i równowagi!

Dlatego, moi kochani, podam wam sposób w jaki możecie zharmonizować wasz stosunek do pieniędzy.

Jak wiecie istnieje uniwersalne prawo – ” JAK WEWNĄTRZ – TAK I NA ZEWNĄTRZ, JAK NA GÓRZE – TAK I NA DOLE ”

Aby wyklarować wasz stosunek do pieniędzy ,możecie zrobić rzecz następującą :

ZRÓB DWIE LISTY POD TYTUŁEM:

– NEGATYWNE UCZUCIA DO PIENIĘDZY

– POZYTYWNE UCZUCIA DO PIENIĘDZY

Weź sobie na to 3 dni i zapisuj sobie wszystko, co przyjdzie ci do głowy w jednej pozycji ,albo w drugiej.

Wieczorem 3-go dnia ,spójrz na listę z negatywnymi odczuciami i wierzeniami , przeczytaj ją i powiedz sobie , że teraz

uwalniasz się od tych uczuć , i spal ją .Po czym zrób sobie medytację z fioletowym płomieniem – oczyść się i wyklaruj się na wszystkich poziomach.

Wydrukuj terax PDF z leżącą ósemką pod tytułem – HARMONIZACJA , SPOKÓJ, ŚWIATŁO I MIŁOŚĆ (albo narysuj wielką leżącą ósemkę)

Wpisz po jednej stronie ósemki w środku -” twoje imię” ,a po drugiej – „kochane pieniądze”.

Przeczytaj ten tekst głośno i przeciągnij palcem wskazującym prawej ręki po ósemce 3 razy ,po czym powiedz –

DLA MOJEGO IMIENIA I KOCHANYCH PIENIĘDZY — I wiedz, że jesteś w harmonii z kochanymi pieniędzmi.

Rozpocznij następny dzień z medytacją – fioletowy płomień.  Przeczytaj listę z pozytywnymi uczuciami i wierzeniami do pieniędzy .Wejdź w te pozytywne uczucia i stań się nimi !

A teraz napisz kochanym pieniądzom list miłosny – albo co najmniej to – jak bardzo je lubisz i jak bardzo cieszysz się

przyciągając je do twojego życia oraz witając je .

Wyobraź sobie – pieniądze są istotą. Istotą ,która potrzebuje twojej uwagi i miłości, aby chętnie być przy tobie.

Wydrukuj teraz PDF z leżącą ósemką pod tytułem ” …….kocha pieniądze i pieniądze kochają …..”

Przeczytaj ten tekst ( głośno) i przeciągnij palcem wskazującym prawej ręki 3 razy i wypowiedz (swoje imię) kocha pieniądze i pieniądze kochają ( swoje imię) i przyciągamy się w magiczny sposób i wtedy zaufaj – pieniądze kochają cię!

A ZATEM MOJE KOCHANE LUDZKIE DUSZE – cieszcie się z błogosławieństwa pieniędzy i delektujcie się swoim życiem w miłości i pełni!

Czujcie się błogosławieni przeze mnie – ISIS i moich przyjaciół (jednorożce i smoki, które są chętne i pomocne w przyciąganiu dostatku i pełni)

Wielkie dzięki dla mojej ukochanej przyjaciółki Reginy Hör. Jest ona błogosławieństwem dla wszystkich niebiańskich informacji .

POKÓJ ,ŚWIATŁO I MIŁOŚĆ WSZYSTKIM ISTOTOM!

Marga Neeraj Kade

http//www.isis-mysterienschule.com

p.s. info ode mnie – możliwe jest ze energia braku i niedostatku w twoim życiu ,spowodowana jest tym iż otoczony jesteś ludźmi, którzy myślą i czuja w taki właśnie sposób .Dlatego bądźmy wdzięczni ISIS za to co nam właśnie poprzez Marge przekazała ,to takie ważne dziś, aby nie poddawać się żadnej sugestii, która z nami nie rezonuje :-)))

Przetlumaczya Alicja Adamea, edycja Krystal

11 Komentarzy (+add yours?)

 1. adela
  Lip 06, 2012 @ 23:00:09


  czy pieniądz ma sens? – bardzo ciekawy wywiad – polecam i pozdrawiam

 2. idea.b
  Lip 06, 2012 @ 17:57:14

  Różnie można na to patrzeć. Według niektórych 666=”jitron”, co oznacza „zysk”, „marżę handlową”. Czyż nie żyjemy właśnie w czasach tak rozumianej bestii – wyniesionej na tron idei zysku? Zysku jednego, za który inny płaci swoją stratą, czasem, zdrowiem, pracą, itd.?

  Miłość przecież da nam wszystko, po co pieniądze? Idea Miłości, oprócz wszystkiego innego, jest najpiękniejszą z możliwych idei. To piękno ….. ahh …… w końcu zanurzymy się w tym pięknie bez reszty. Miłość – zysk wszystkich bez niczyjej straty.

  Obudź się Isis 🙂

 3. Brat
  Lip 06, 2012 @ 12:49:52

  Pieniadz zawsze w naszym Materialnym Swiecie po jakimś czasie budził chęc posiadania go jeszce wiecej i jak rodzice mają Zdrowe podejście do Materializmu to u ich dzieci bedzie sie rodziła zazdrość że to drugie ma więcej

  W naszym Materialnym Świecie pomogłem bardzo wielu Ludziom za darmo po prostu z potrzeby Serca. Ktoś może powiedzieć że taka postawa może powodować powstawanie nowych zalezności Reinkarnacyjnych

  Od wielu lat jestem Świadomością w Wielu Wymiarach i dziesiątki razy pomagałem Istotom Wyzszych Wymiarów i Oni pomagali mnie i nikt Nigdy nie wspominał o Żadnych Pieniadzach czy Długach zależności

  W Pogodności Serca

  • Marmaris
   Lip 06, 2012 @ 14:31:27

   Gratuluję Brat, że już jesteś na takim poziomie świadomości. To musi być fantastyczne uczucie:) I myślę, czuję, gdzieś wewnętrznie, że masz rację co do długów Karmicznych. To co robimy z jakiś pobudek negatywnych czy pod cichą namową ego pewnie wywiera jakiś karmiczny skutek czy dług (nie wiem na pewno, ale tak czuję…) ale jeśli pomagamy z czystego serca i w imię bezwarunkowej miłości?? Czyż nie o to właśnie chodzi?? Inna sprawa, że niestety nadal nie wszyscy potrafimy odróżnić czy kieruje nami bezwarunkowa miłość czy też jednak przy takim akcie nie podkarmiamy naszego ego…Stąd podejrzewam cały problem..Ale oczywiście mogę nadal być w błędzie:) To tylko moje przemyślenia i odczucia:) Pozdrawiam wszystkich cieplutko

 4. mystic9
  Lip 06, 2012 @ 10:38:50

  Warunek wolności: dochód gwarantowany

  http://www.radiownet.pl/publikacje/7695

 5. Grzegorz
  Lip 06, 2012 @ 10:15:50

  A może warte uwagi byłaby (przed wymianą pieniądza na dobra natury, które jednostka będzie w stanie szanować i umiejętnie gospodarować) wizualizacja pieniądza na coś co ma TERAZ służyć. (Np. bliskiej osobie którą znamy lub temu kto go naprawdę potrzebuje w szczytnym celu. Na daną chwilę). Prawda jest taka że nikt sam nie przyciągnie więcej do siebie myśląc że mu się należy. Czy siedzi czy leży. (bo tak robią rządzący aktualnie i większość karierowiczów). Nie ma sensu ciągłe przeciąganie liny, czy worka z pieniędzmi różnymi praktykami. Uważam że właśnie takie wstawianie się za kimś w poprawę efektów (godnego zarobku) jego codziennej często ciężkiej pracy ma sens. Sens ma też często pomoc doraźna, choćby małymi sumami czy własnymi rękami i nie podliczanie komuś każdej złotówki, którą od nas dostał. Jeśli ktoś źle tą pomoc wykorzystał, stracił szansę i jego problem. W ten sposób tak kształtowany naszą myślą pieniądz może byłby lepszym narzędziem a ktoś kto by go posiadł w złej intencji czy ukradł szybko by tracił z nawiązką jego dotychczasową wartość. Tak czy inaczej najpierw musi w ludziach nastąpić oczyszczenie serc, zaufanie, dialog. Nie tylko z kimś kto „zdobył ” dobrobyt ale go od początku w sobie ma.

 6. Oualander
  Lip 06, 2012 @ 10:05:39

  Witajcie, poniżej wstawiłem link do bardzo ciekawego blogu, traktującego o pieniądzach, informacje tam zawarte stanowią wyznacznik (wzorzec) jakie powinno być zdrowe podejście ludzkości do finansów.

  http://glosulicy.pl/

  Pozdrawiam. 🙂

  Piotr.

 7. Soszkin
  Lip 06, 2012 @ 09:02:26

  @grzegorz i @emin, pieniadze to takie same narzedzia, jak noz, traktor, czy komputer.. Czy one sa zle? W roznych okolicznosciach mozna powiedziec, ze sa zle, albo dobre.. To my nadajemy im „jakas” wartosc.. Przeciez mozna miec pieniadze, kochac je i w swiecie materialnym dzielic sie tym z innymi..
  A pieniedzy nie bedzie dopiero za jakis czas, jak juz wszyscy na tej pieknej planecie zwieksza swoje wibracje i uswiadomia sobie, ze im pieniadze nie sa potrzebne.
  Wszystko zalezy od intencji, jakie mamy.. 😉
  Ja tam juz zrobilem te dwie listy 😉 dzieki za podpowiedzie odnosnie negarywnych przekonan 🙂

  Dzieki piekna Krystal
  Pozdrawiam calym sercem wszystkich

 8. Mayan
  Lip 06, 2012 @ 08:01:31

  Myślę że to doświadczenie jest nam bardzo potrzebne.Mamy do dyspozycji wiele książek, ,,prawo przyciągania, i wiele , bardzo wiele innych technik, ( które nie działają ) ,Krystal – jesteś bardzo kochana ! Zawsze zastanawiam się skąd wiesz o czym myślimy Dziękuję ! Serdeczne uściski i buziaki <3.

 9. Grzegorz
  Lip 06, 2012 @ 07:28:58

  Przypomina mi to kult złotego cielca. Jak można czcić pieniądze które już dawno nie mają założonych wartości. Nie mówiąc o ich ciągłym dodrukowywaniu dla potrzeb żądzących, by do końca wyssać z ludzi resztę moralności. Wykupić ich prawo do własnego skrawka ziemi. Wartością jedyną jest pomoc na zasadzie wzajemnej pracy a nie suchych cyferek. Wymiana wiedzy przy zachowaniu moralności i poszanowania wewnętrznego wkładu jednostki w lepsze życie drugiego człowieka, potrzebujących istot i przyrody to jest przepływ energii. To jest wzniesienie. I tylko wtedy pojawia się coś takiego jak miłość.

 10. emin
  Lip 05, 2012 @ 23:00:43

  W 5 wymiarze nikt nie używa pieniędzy, więc i my nie będziemy ich używać. Pieniądze to stary system, który właśnie odchodzi do lamusa. Być może na początku pieniądze będą jeszcze w użyciu przez jakiś okres.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: