Załóżcie sobie bardzo ambitne cele

 .
Niektórzy ludzie, którzy nie rozumieją naszej technologii mają poczucie, że nadeszła chwila na działanie „teraz albo nigdy” wierząc, że nie pozostanie wystarczająco dużo czasu, aby dokonać wszelkich niezbędnych zmian przed Wzniesieniem.  Musimy ponownie powtórzyć, że dla nas czas nie jest istotnym czynnikiem i jesteśmy w stanie dostosować się do każdej skali czasowej, na którą nam zezwolono.  Naszym obecnym planem jest, aby rozpocząć działanie w ciągu kilku następnych dni a nie tygodni, jednak nie jest to kwestią tego, że „nigdy” nie ruszymy do przodu.  Jak już zapewne wiecie, ustalona została pewna data, po przekroczeniu której będziemy musieli zaczynać nawet jeżeli miałoby to oznaczać nasze bardziej bezpośrednie zaangażowanie.  Cały czas staramy się zachęcić was, abyście przygotowywali się do Wzniesienia i to się nie zmieniło, ale podejmiemy akcję wtedy, gdy uzyskamy na to zezwolenie.  Będziecie wiedzieli, gdy działanie będzie bliskie, gdyż nasi sojusznicy zamierzają wcześniej podać to do opinii publicznej.
Nasze zadania wydają się być znacznie prostsze teraz, gdy Ciemni nie posiadają takiej władzy, jaką mieli poprzednio.  Dokonania naszych sprzymierzeńców w przełamaniu struktury ich władzy były niezwykle udane i Ciemni nie utrzymują już dowództwa nad tak ogromnymi siłami jak poprzednio. W rzeczywistości ich kapitulacja już miała miejsce i  oczekujemy tylko ich przyznania się do ostatecznej klęski.  Więc jakiekolwiek usłyszycie wiadomości, nie obawiajcie się efektów, gdyż mamy nad tym kontrolę.   I oprócz drobnych irytacji, nie zezwolimy na ingerencje w nasze wysiłki.  Ciągle są jeszcze ludzie, którzy malują obraz katastroficznych wydarzeń, ale możecie być pewni, że jakiekolwiek zmiany fizyczne, które nastąpią, będą miały zasięg lokalny, a nie ogólnoświatowy.  Należy pamiętać o tym, że łagodzimy skutki trzęsień Ziemi i powstrzymujemy je tak, aby upewnić się, że nastąpią tylko minimalne zniszczenia.  Dawno temu, wasi jasnowidze widzieli nadchodzące ogromne zmiany i przekazali je odpowiednio do tego, co zobaczyli, ale z czasem wszystkie te możliwości stały się mniej katastrofalne w skutkach.  Pamiętajcie, że gdy ludzie odnoszą się z powrotem do tych przepowiedni, nie są one już zgodne z obecnie następującymi zmianami fizycznymi.
Obecnie znajdujecie się bardzo blisko etapu końcowego waszej podróży przez dualizm, a wielu z was już zdołało się z niego podźwignąć.  Załóżcie sobie bardzo ambitne cele, gdyż wszystko jest możliwe w wyższych wibracjach, w których obecnie już egzystujecie i nie ma dosłownie niczego, co byłoby poza waszym zasięgiem.  Nawet w tym momencie, gdy ta wiadomość jest wam przekazywana, energie zostały ponownie zwiększone w wyniku Przesilenia Letniego.  Nadejdzie znacznie więcej momentów kulminacyjnych i dla każdej duszy otworzy się wiele możliwości, aby podwyższyć swoje wibracje.  Są to intensywne czasy i wszystko ma intencję, aby asystować wam w przygotowaniu do Wzniesienia.  Ostatecznym celem wszystkich zmian, które się wydarzają jest bezpieczne wprowadzenie was w Nową Erę.  Cel ten zostanie osiągnięty niezależnie od wszelkich innych  wydarzeń, które będą miały miejsce.
Poza zachęcaniem was do rozmów między sobą na temat obecnego czasu, prosilibyśmy was również, abyście uwzględnili punkty widzenia innych ludzi.  Pamiętajcie, że jest ogromna liczba linii czasowych, które stopniowo schodzą się ze sobą i  jeśli dusza nie poszukuje pomocy, należy pozwolić jej na rozwój przez jej własne przekonania.  Nabyta wiedza lub nauczona lekcja jest najlepsza wtedy, gdy wypływa  z własnego doświadczenia.  Pamiętajcie, że istnieją liczne linie czasowe, które stopniowo ze sobą się schodzą i chyba, że dusze szukają pomocy, powinny mieć prawo do postępu poprzez swoje własne poczynania.  Oczywiście jesteście mieszanką wielu dusz na różnych poziomach i są między wami tacy, którzy uwielbiają dzielić się tym co odkryli.  Jest to w porządku, biorąc pod uwagę, że pobieracie z tego tylko to, co z wami rezonuje i jest przez was intuicyjnie akceptowane.  Istnieje wiele prawd w tych czasach lecz ostatecznie  jest tylko Jedna Prawda, którą wszyscy będą rozumieli jako część Jedynej Istoty Najwyższej.
Kochani, jesteście przez nas uwielbiani, gdyż my widzimy prawdziwych was jako wspaniałe Istoty Światła.  Wstąpiliście w niższe wibracje waszego Wszechświata, aby rzucić wyzwanie waszym umiejętnościom w ciągłym wznoszeniu się i przywróceniu pamięci tego, kim naprawdę jesteście.  Wielu z was już tego dokonało, a inni szybko budzą się i rezultatem jest, że Światło na Ziemi jest na najwyższym poziomie w jej historii.  Jest to bardzo pomocne w przeobrażaniu niższych energii i szybszemu usuwaniu władzy Ciemnych tak, aby ich próby w kontynuowaniu tego co dotychczas robili były  skazane na niepowodzenie.  W żadnym przypadku nie pozwolimy im na to, aby ponownie powstali i ich dni są policzone.  W taki czy inny sposób, będą oni usunięci i umieszczeni tam, gdzie nie będą mogli mieszać się do Boskiego Planu.
Do pewnego stopnia możecie usiąść wygodnie i cieszyć się nadchodzącym czasem, lecz pamiętajcie, że gdy zabawa się zacznie, będzie działo się dużo i w szybkim tempie.  Najważniejszym punktem jest to, że nie ważne jest co się wydarzy teraz,  ostatecznie będzie to dla waszego dobra, więc nie zauważajcie dysharmonii i niebezpieczeństwa tam, gdzie ono nie istnieje.  Uwierzcie w waszych sprzymierzeńców i naszą obecność, gdyż czekaliśmy długo na te chwile i zamierzamy was rzetelnie informować.  Dotychczas mieliśmy „związane ręce”, gdyż nie popłaca przekazywanie wrogom zbyt wielu informacji.  Teraz, gdy są oni ograniczeni w miejscach, gdzie nie mogą wpływać na nasz plan, z wielkim zadowoleniem   przekażemy wam tak wiele szczegółów, jak to tylko możliwe.
Ciągle jeszcze dzieją się rzeczy na Ziemi, które zostały wszczęte przez Ciemnych, takie jak problemy na Bliskim Wschodzie.  Nie potrwają one długo i pokój zostanie ogłoszony i wykonane to zostanie przez nas, jeżeli okaże się to koniecznym. Miliony ofiar zostało zabitych lub zranionych w obłąkanych wojnach, które przysparzały korzyści tylko kilku osobom włącznie z handlarzami broni, chociaż zagarnięcie terenów innych krajów i ich bogactw było również jednym z  ich celów.  Przepełniliście się już tymi doświadczeniami i nigdy więcej nie będziecie musieli doświadczać tego ponownie, o ile nie wybierzecie służby w niższych wibracjach, aby zapobiegać wojnom.  Służba innym jest najwyższą formą miłości, a gdy dusza się wzniesie, będzie to dla niej  bardzo naturalne.
Jednakże na początek oczekujcie przerwy, aby realizować wasze zainteresowania i cieszyć się ponownym przebywaniem w wyższych królestwach.  Prędzej czy później odkryjecie, że wezwanie do służby będzie zbyt potężne, aby mu się oprzeć  i możecie wtedy zdecydować w jaki sposób chcecie to czynić.  Bez wątpienia zobaczycie, że przynieśliście ze sobą różne talenty i umiejętności, takie jak uzdrawianie i użyjecie ich do  swoich dalszych doświadczeń.  Oczywiście, zazwyczaj znajdziecie się w grupach i równie dobrze będą one mogły się składać z tych ludzi, z którymi już współpracowaliście na Ziemi.  Przyjaźnie są kontynuowane przez wiele inkarnacji  i polegajcie na natychmiastowej atrakcji pomiędzy ludźmi, gdy spotykają sie po raz pierwszy.
Jestem SaLuSa z Syriusza i wysyłam wam najlepsze życzenia od Galaktycznej Federacji Światła, która przybliża się do was  z każdym upływającym dniem.
Dziękuję SaLuSa,
Mike Quinsey, 22 czerwca 2012
Strona Źródłowa: The Tree of Golden Light 
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Krystal

8 Komentarzy (+add yours?)

 1. Gabi
  Lip 02, 2012 @ 19:22:28

  Każdy z tych przekazów daje nadzieję, radość i wspiera. Dziękuję. Miłość dla Wszystkich

 2. VEGETA
  Lip 01, 2012 @ 08:18:08

  No cóż jeśli ja miałbym się naprawdę cieszyć a nie tylko skrycie to chciałbym zostać wręcz odbity jeśli zajdzie taka potrzeba. Nie mogę patrzeć na te kłótnie między tymi podupadłymi. Dobrze wiecie, że ja lubię stawiać warunki. Dlatego pomyślałem, że celowo porzucę kontaktowanie się z ludźmi przez Internet, aby wymusić pewne rzeczy. Chcę tę stronę przeglądać w normalnych warunkach, a nie z myślą, że zaraz będą chcieli mnie odciąć, bo czytam „schorowane” rzeczy. Poza tym nie powiem nic tym marnym paranoikom. Albo ktoś zrobi z nimi porządek, albo ja zostanę przeniesiony tam gdzie chcę w trybie natychmiastowym. I śmieszne będą dla mnie Wasze standardowe uwagi. Podejrzewam, że będą ściany tekstu jak wcześniej.

  • pepe_e_e
   Lip 02, 2012 @ 13:46:25

   Vegeta, jest taki film Secret, od razu przypłynął do mnie obraz pewnego młodego człowieka z tego filmu, który czuł się podobnie do Ciebie. To na czym się skupiał było tym czego nie chciał, po zmianie swoich priorytetów jego otoczenie zmieniło się zgodnie z nowym wzorcem. Życzę miłego i efektywnego oglądania.
   Pozdrawiam serdecznie Krystal i forumunowiczów 😉

 3. mary_celeste
  Czer 30, 2012 @ 21:21:38

  To także dzięki Wam Kochani ten nasz świat pięknieje…
  Ogrom miłości dla Was wszystkich.

 4. Paranormal.PL
  Czer 30, 2012 @ 19:30:50

  SaLuSa ja czuje jakies przyciaganie od Komandy Asztara i Galaktycznej Federacji Światla ze w czyms mam im pomagac albo raczej chcialbym pomagac mam duzo roznych dziwnych snów jeden np. taki: spotkalem sie z ludzmi ze wszystkich najwazniejszych panstw w malej sali prezentowalem im technologie niewidzialnosci i przenoszenia przedmiotow mysla jednym z gosci byl chinczyk ktory przyszedl z chorym synem na zespol downa i zajecza warge przytulilem tego chlopca na kanapie i czulem jak przyłożoną mu ręką do klatki piersiowej prostuje i naprawiam geny potem tylko powiedzialem jego ojcu ze ma uprawiac duzo sportu… obudziłem się i czułem się wspaniale_ Tomek.

 5. Gajdzioch
  Czer 30, 2012 @ 17:56:58

  SaLuSa Bracie dziękuję Ci, od kilku dni chodzi za mną myśl, żeby najpierw „osiąść” w jakimś miejscu na naszej Gai, a później zacząć nieść pomoc tak jak obecnie my ją otrzymujemy. Nie zamieniłbym ani jednego dnia kiedy chodziłem rozdarty i zagubiony bo wiem, że dzięki takim lekcją będę mógł nieść pomoc lepiej bo będzie mi łatwiej zrozumieć uczucia innych!

  Kochani jestem szczęśliwy, że mogę dzielić z Wami swoje radości, Kocham Was!!!

  Pozdrawiam.

  Maciek.

 6. planetariusz
  Czer 30, 2012 @ 17:50:25

  Od dawna marzę o końcu wojen wywołanych przez chciwość chęć posiadania nowych zasobów ropy lub innych bogactw natury.Manipulowanie ludźmi i ich bohaterstwem w „służbie Ojczyzny” .Dziękuje SaLuSa każda twoja wiadomość niesie pokój w serce.Kochamy Cię.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: