Niech radość i cudowność tego wypełnią wasze serca

.

Kochani Czytelnicy, następny przekaz we wtorek rano.  Oczywiście, jeśli coś bardzo ważnego się wydarzy, wstawię informacje wcześniej.  Komentarze pozostawiam otwarte.  Niektóre, szczególnie te długie i z linkami czasem wpadają do spamu i nie mam na to wpływu, ale będę od czasu do czasu sprawdzać blog.  Dziękuję za Wasze serdeczne słowa i życzę miłego weekendu – Krystal
_____________________________________________________

To dla was bardzo ciekawy i dziwny czas.  Dużo jest zamieszania, oczekiwania i wątpliwości z powodu ostatnich ogłoszeń i wydarzeń.  Mimo to czujecie niski poziom energii, tak jakbyście nie byli w stanie wystarczająco odpocząć i uspokoić się.  Podczas tych ostatnich tygodni integrowaliście w sobie częstotliwości i informacje, związane z kosmiczną aktywnością i układami gwiazd i planet. Teraz już szybko się z tym uporacie.

Bądźcie przygotowani na to, by zdecydowanie trwać w swoim zrozumieniu i pozostać spokojnymi, gdy wasz świat zacznie się wokół was zmieniać. Będzie to wyglądać jak chaos.  Będzie to jednak wszystko, tylko nie chaos.  Szybkość, z jaką te niezbędne zmiany się pojawią, sprawi, że może się tak wydawać, jednak rezultat końcowy został ustalony dawno temu. Jeśli kiedykolwiek oglądaliście, jak obraz na ekranie zmienia się z jednego na drugi, będziecie mieli dobry przykład tego, czego będziecie doświadczać.  Kiedy coś takiego obserwowaliście, wiedzieliście, że potrzeba tylko odrobinę poczekać, aby dojrzeć efekt tej przemiany.  Bądźcie teraz przygotowani na to samo.

Jeśli jest coś, co ma być waszym wkładem w ten końcowy rezultat, do tej pory już powinniście dokładnie wiedzieć, czym to jest.  Jeśli polega to na utrzymywaniu wizji tego rezultatu, uświadomcie sobie, że jest bardzo istotne, abyście to teraz robili.  Tę radę usłyszeliście już po wielokroć.  Nadszedł czas, abyście się nad nią zastanowili i wprowadzili ją w życie.

Wiele już było prób odmalowania tych przemian jako czegoś negatywnego i strasznego.  Ci, którzy nie mają jeszcze waszego zrozumienia tych spraw, będą najbardziej otwarci na te dezinformacje.  Nie musicie z nimi o tym dyskutować.  To byłoby bezcelowe.  Bądźcie spokojni, bądźcie stanowczy, i odpowiadajcie na każde szczere pytanie podając informacje, jakie uważacie za prawdziwe.  Poza tym utrzymujcie swoje miejsce w sieci światła i bezwarunkowej miłości dla Ziemi i ludzkości, którą tak starannie zbudowaliśmy w ciągu ostatnich lat.

Skorupa zaczyna pękać, a wy wyłonicie się ku swemu nowemu życiu.  Niech jego cudowność i radość wypełnią wasze serca.  Pozostańcie spokojni i ofiarowujcie miłość i pociechę gdziekolwiek tylko możecie.  To zamieszanie będzie krótkotrwałe.

Te co zwykle źródła będą w każdy możliwy sposób próbowały szerzyć gniew i strach.  Nie dajcie na siebie wpłynąć. Już wiecie, kim oni są. Byłoby najlepiej, gdybyście w ogóle ich nie słuchali.  O wiele bardziej pozytywne informacje będą od ręki dostępne.  Wasza zdolność rozróżniania jest już wystarczająco silna, abyście umieli zobaczyć prawdę. Pewne rzeczy, które usłyszycie, będą dla wielu osób trudne do uwierzenia. Niektórzy będą wstrząśnięci do głębi.  Dlatego właśnie wasza spokojna obecność będzie taka istotna.

Jeśli sami potrzebujecie zapewnienia, pociechy albo pomocy, zajrzyjcie w głąb siebie i o to poproście.  My będziemy z wami, tak jak zawsze byliśmy. Zrozumcie, proszę, że choć mówię do was jako Michał, przemawiam w imieniu wszystkich archaniołów i mistrzów. Możecie wezwać każde z nas o dowolnej porze.  Bardzo was kochamy i wkrótce znów będziemy z wami rozmawiać.  Miłego dnia.

Michał, przekazał Ron Head, 29 czerwca 2012

http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/06/29/let-the-wonder-and-joy-of-it-fill-your-hearts-michael-channeled-by-ron-head/

Przetłumaczyła wika

75 Komentarzy (+add yours?)

 1. wielebny
  Lip 02, 2012 @ 22:24:56

  Pamiętajcie każdy z nas tworzy własną rzeczywistość i każdy z nas doświadczy wzniesienia. Jak wspomina Emmanuel wszystko zależy od wypracowanej przez nas wibracji – w zależności od linii czasowej możemy być świadkami masowych aresztowań jeszcze dzisiaj albo nawet za parę miesięcy. Uciszcie swoje ego które szuka wszelkich zwatpień i zmartwień – zajrzyjcie w głąb swojego serca a poczujecie niebywały spokój i harmonię – zaufanie własnemu sercu które codziennie sprowadza was na ten błog by stale podwyższać swoje wibracje. Przed grudniem wydarzy się wszystko co miało być i zostało zaplanowane 🙂 wszystko zależy od waszej linii czasowej którą w tej chwili doświadczacie 🙂

  • golabeq
   Lip 02, 2012 @ 23:47:46

   ..i takich slow dzisiaj potrzebowalam… Dziekuje Ci za to. Pol dnia walcze ze swoim ego ktore probuje zaklocic moj spokoj.

  • zdzich
   Lip 03, 2012 @ 09:30:33

   Wielebny ma rację, tym czym wibrujecie to to macie, inaczej mówiąc, czekając na jakieś wydarzenie przesuwacie je na tej linii czasowej, tak można czekać w nieskończoność, chyba ze większość za Was Nas, to zrobi, wybierze wzniesienie, ale to to my mamy zrobić w sobie, albo chociaż dać przyzwolenie w postaci szczerego pełnego Miłości zaufania oczekiwania.
   Pozdrawiam Miłością
   To się już dzieje, wyjdźcie poza Ziemie „materie” a zobaczycie, dajcie sobie samemu PRZYZWOLENIE NA TO

 2. VEGETA
  Lip 02, 2012 @ 21:41:17

  Z tymi przymusowymi szczepieniami to powinno być tak, żeby bezmyślnie nie wklejać samego info, bo to wywołać może zbyt wiele strachu pośród ludzi. Moim zdaniem wystarczy, aby napisać, żeby nie przyjmować tych szczepionek. Ci ciemni pokażą już całkowicie w jak bardzo oczywisty sposób chcą dokonać depopulacji oczywiście bezskutecznie. To będzie ostatnia mina na jaką wpadną. Beka bo to przy okazji ich własna zasadzka, w którą sami wpadną.

 3. wika
  Lip 02, 2012 @ 20:52:54

  A tu jeszcze 3 ważne (jak mi się wydaje, całego raczej nie warto tłumaczyć) punkty z dzisiejszego przekazu Federacji od Blossom Goodchild:
  1.W tych zmieniających się czasach sprawą najwyższej wagi jest zachowanie trzeźwości umysłu. Róbcie to, co ma DLA WAS sens! nie podążajcie jak owce w natychmiastowej reakcji za tymi, którzy chcą was nabrać. … Nie chodzi o to, żeby czegoś szukać…lecz o to, żeby to WYCZUĆ. W waszym świecie macie powiedzenie „wyczuć pismo nosem”, prawda? {w angielskim, mają szczura zamiast pisma, „smell a rat” 😉 ale mniej więcej na to samo wychodzi:P} Sugerujemy, żebyście utrzymywali podwyższoną wrażliwość zmysłów. … pojawi się wiele zamieszania. Dlatego prosimy was, abyście POZOSTAWALI W MIŁOŚCI. GDYŻ TYLKO MIŁOŚĆ POZWOLI WAM WYCZUĆ WASZA PRAWDĘ. O to prosiliśmy was nieustannie. A w nadchodzących dniach będziecie mogli tę radę sprawdzić w praktyce efektywniej niż kiedykolwiek. Pamiętajcie o tym.
  2. BĘDZIECIE WIEDZIELI, CO ROBIĆ!
  TO JEST TEN DZIEŃ!
  To jest czas, którego macie być częścią, po to tu przybyliście. To jest moment, na który z utęsknieniem czekaliście. To jest powód waszego tu przybycia. … Ile byście się nie przygotowywali…nawet jeśli ktoś jest całkowicie pewien, że pilnie próbował i powtarzał swoją rolę…oczywiście zawsze może pojawić się trema przed pierwszym występem…Jednakże kiedy kurtyna już się podniesie…kiedy scena się odsłoni…podczas „występu” pojawi się pewność siebie…gdyż wiecie, że to jest „TA CHWILA”…ta, do której przygotowywaliście się…kiedy wszystkie wysiłki zostaną nagrodzone. … Bądźcie spokojni…to nie był przygotowany na łapu-capu plan dwudniowej imprezy, złożony do kupy z czyjegoś kaprysu! TO JEST BOSKI PLAN, który jest realizowany już od dłuższego czasu. TERAZ macie po prostu zająć się finalnymi scenami końca pewnego rozdziału, które poprowadzą was do rozdziału następnego. …
  JESTEŚCIE GOTOWI. JUŻ KONIEC CZEKANIA. KONIEC PRZYGOTOWAŃ.
  DOKONAŁO SIĘ.
  3. Sugerujemy, żebyście uszanowali siebie i ofiarowali sobie ochronę. Bądźcie czujni i strzeżcie swojej ISTOTY ŚWIATŁA. … To przyniesie również pożytek Całości. … Oto obraz jajka. Wyobraźcie sobie, że znajdujecie się bezpiecznie wewnątrz skorupki tego jajka. … jest to matowy krystaliczny owal. Wyobraźcie go sobie wokół waszego pola energii. Waszej aury. Pojawi się natychmiast na samą myśl o nim. To sprawi, że negatywne myśli innych nie wejdą do waszego pola energii. Jednakże wy sami możecie wpuszczać wszystkie kolory mocy, uzdrawiania i miłości do środka i odnawiać nieustannie różne poziomy swojej energii.
  Blossom: …czemu jest on matowy? Federacja: …krótko mówiąc, jeśli ktoś nie może dostrzec czegoś wyraźnie, jest trochę niepewny co do tego, czy to jest „dla niego” czy nie. Wiele dusz będzie szukało Światła, do którego może się przyczepić, żeby zasilić swoje zasoby. Jednak nie chodzi o to, aby pobierać Światło od kogoś innego. Ten ktoś może zaoferować im wskazówki na temat „jak wzmocnić własne Światło”, ale nie powinno być one zabierane komuś innemu.
  Blossom: … a co z tymi, którzy powinni zobaczyć czyjeś Światło, żeby wiedzieli „dokąd iść” i szukać pomocy?
  Federacja: … Wiedzcie, że ci, którzy będą chcieli zostać „odnalezieni”, zostaną odnalezieni.
  Bardzo chcielibyśmy, żeby można było nacisnąć odpowiedni guzik i „cały plan” mógłby być przez was zrozumiany.

  {namiarów na ten guzik jak na razie nie podali 😉 ale za to jest wizualizacja ochronna i wytłumaczenie podobne do tego, co czytałam gdzie indziej: że niektórzy szukają czyjegoś światła, żeby sobie „podjeść”, ale czasem i zmarli przyczepiają się do mocnego światła lightworkerów, gdy szukają swojej drogi, przypuszczalnie mogą nas wziąć za swoje WJ albo jakiego anioła, heej!… 😉 trochę śmiesznie, a trochę strasznie, dlatego piszą, że jakąś ochronę zwłaszcza teraz warto mieć, choćby takie matowe jajo 😛 }

  • EwaB
   Lip 02, 2012 @ 21:28:19

   Wika! Alez Ty masz energii w sobie Kochana!!!Strasznie Ci dziekuje za Twoja prace i czas!Twoja pomoc jest nie z tej ziemi!!!Goraco pozdrawiam i mam nadzieje ze juz niedluuugo polatamy sobie wszyscy w tym magicznym pojezdzie co planuja Krystal , Dajamanti i Gajdzioch(jezeli sie zgodza?)Jeszcze raz wielkie dzieki! Buziaki!!!

  • mary_celeste
   Lip 02, 2012 @ 22:08:06

   Z głębi serca dziękuję Wiko za Twój świetlisty wkład na tym najwspanialszym z blogów.
   Niech się stanie…

  • Lucy
   Lip 02, 2012 @ 23:09:19

   Bardzo dziękuję Wika za ten budujący przekaz. Mamy chronić Swoje Światło, odrzucając złe myśli, jak również nie wciągajmy się też w dyskusje o złych rzeczach, bo przecież wtedy dodaje się złu mocy a wśród czytających niepotrzebnie powstaje strach. Nie dajmy się opanować przez strach,bo on nie pochodzi od Boga. Jesteśmy potężni, miejmy ciągle na myśli,że Boski Plan w sposób Doskonały dobiega końca,więc nie zwracajmy uwagi na chaos, na złe informacje. Stary świat już się rozpada i żadne siły już go nie skleją. Miejmy zawsze na myśli tylko to co dobre, Światło Już Zwyciężyło.
   Bardzo dziękuję tez Wam,Kosmiczna Rodzino Światła, za Waszą pomoc i wsparcie, oraz Wszystkim,którzy przybyliście z gwiazd,by już od kilku dekad pomagać w przywróceniu Ziemi do Jej wspaniałości i odkrywaniu przed ludźmi prawdy.

  • wika
   Lip 03, 2012 @ 20:16:41

   Gorące (32st w cieniu…;) ) buziaki dla was, a ciąg dalszy Się Tłumaczy – gdyż są kolejne potwierdzenia! 😀 Kto zna angielski, niech zajrzy na stronę 2012 Scenario i przeczyta skrypt wczorajszego wywiadu Steve’a Beckowa z AA Michałem. A dzis w nocy był kolejny rozbłysk klasy M, a tych C to kilka, więc światła mamy że ho ho…a miłosci też! 😛 🙂 😀 :***

 4. wika
  Lip 02, 2012 @ 19:45:31

  Dzisiejszy tekst, sprzed trzech godzin. Wygląda ze wszech miar obiecująco, prawda?… 😀 Blossom Goodchild dostała podobną wiadomość (że to Teraz 🙂 )

  Michał: Teraz jest ten czas. To właśnie ma znaczenie.

  Przekazał Ron Head, 2 lipca 2012

  Przeniesione na stronę główną, dzięki Wika! – Kr

 5. Krzysztof
  Lip 02, 2012 @ 18:45:00

  Czesc wszystkim
  Zobaczcie jak w ludziach rosnie swiadomosc (mam nadzieje;P)
  Podaje linka z mojej ulubionej strony dotyczacej kulturystyki
  http://www.kulturystyka-online.pl/attachment_image.php?attachmentid=13391

 6. killuminati
  Lip 02, 2012 @ 13:37:42

  Patrzcie co chcą zrobić, trzeba to nagłośnić a tak poza tym to dużo miłości dla was.

  Łańcuch Inspekcja to akcja mająca uświadomić ludzi o Inspekcji Sanitarnej.
  Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej.
  Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Nie bądź obojętny to dotyczy Ciebie i Twoich bliskich. Podaj dalej i udostępnij ten link. http://kwejk.pl/obrazek/1279868/inspekcja.html

  • Aldebaran
   Lip 02, 2012 @ 14:19:40

   tak sobie myślę….po co to rozpowszechniać? przecież i tak to nie dojdzie do skutku bo są to ostanie podrygi Kabała. Po co siać zamęt i chaos wśród ludzi…. taka moja opinia
   Pozdrawiam gorąco:)

   • mary
    Lip 02, 2012 @ 18:35:11

    absolutnie zgadzam się z tobą, pozdrawiam

   • amaranth
    Lip 02, 2012 @ 19:11:37

    A ja myślę, że informować innych ludzi zawsze warto, chociażby po to, by się obudzili i zobaczyli dokąd to prowadzi. Nie wszyscy, tak jak my, są zorientowani. Żyją nadal w matrixie i wierzą, że wszystko jest tak, jak być powinno. Może taka szokująca informacja przebudzi kogoś. Przecież nas też kiedyś ktoś przebudził.
    Ja osobiście otworzyłam szeroko oczy ze zdziwienia, jak co innego było pokazywane w TV (11 listopada 2011), a zupełnie inną Warszawę zobaczyłam w necie. Wcześniej niby wiedziałam, że telewizja kłamie, ale że aż tak… to dopiero to święto mi uzmysłowiło.
    Tak więc każdy z nas reaguje na nieco inne bodźce, jeśli chodzi o przejrzenie na oczy i zawsze warto mówić ludziom, jaka jest obecnie prawdziwa sytuacja.
    Bardzo lubię czytać Wasze wszystkie wpisy, czasem nawet bardziej niż channelingi 😀 i ściskam Was wszystkich cieplutko 🙂

   • Sabrina
    Lip 02, 2012 @ 21:11:50

    A ja się nie zgadzam z Twoją opinią. Konsultowałam się w tej sprawie z ludźmi, którzy są bardzo uduchowienia i oni uważają, że trzeba działać, bo inaczej może się to niedobrze dla nas skończyć. I też dodali, że ciemni mają się dobrze i przestrzegli, aby naiwnie i biernie nie wierzyć w pokonanie ich przez kosmitów. (Oni nie we wszystko ingerują). To my mamy odrobić tą lekcję,a nie oni.

    • golabeq
     Lip 02, 2012 @ 21:20:43

     z tego co piszesz wynika ze nikt nam nie pomoze i ze naiwnie wierzymy w to co nam jest przekazywane…. bo kabala ma sie swietnie….

  • kimba70
   Lip 02, 2012 @ 14:39:38

   nie daj się ponieść, utrzymuj światło i miłość w swoim sercu to wszystko, smiej się z tego , cała ziemia się trzęsie, churagany , siedem plag i żyjemy , i co cały naród zaszczepią .Rodzina radzi sobie z planetą to co z strzykawką sobie nie poradzi :), bez strachu , bez lęku , żyj i ciesz sie życiem czas i miejsce nie maja znaczenia. Taki power z góry leci że jazda . Wika o tym pisze.

  • elzbieta
   Lip 02, 2012 @ 20:24:43

   To jest moja uwaga. Jeżeli będziemy nagłaśniać takie sprawy , samo przeczytanie i zwrócenie uwagi daje temu energię . Nie czytaj , uśmiechnij się machnij ręką , stwórz obraz szczęśliwych , radosnych ludzi , dzieci , odpoczywających , zajmujących się swoimi pasjami . To tylko tyle , a jednak jest to potęga.
   Wszystko wokół nas jest energią , na różnych wibracjach , skupiając się tylko i wyłącznie na tym czego chcemy , co przynosi nam radość , „te pozostałe „, po prostu się rozpuszczają:
   I cieszmy się z życia . Zmiany w naszym postrzeganiu już zachodzą , dziś jest szczególny dzień , a więc poświęćmy go sobie . Wdychajmy to ,co do nas napływa.

   z MIŁOŚCIĄ Elżbieta

 7. wika
  Lip 02, 2012 @ 10:31:25

  Poprawka: 6 wieczorem do 3 rano (paluszek mi się omsknął 🙂 )
  Buziaki dla wszystkich! 😀

 8. wika
  Lip 02, 2012 @ 10:28:43

  Kochani, już piąty dzień z rzędu spływają na nas rozbłyski klasy M, więc do dyspozycji mamy nieustannie oddychanie światłem, picie światła i kąpiele słoneczne 😀 😀 😀 a potem od nowa 😛

  Jak już wcześniej pisałam, dziś oprócz Dnia UFO jest całodniowa cicha medytacja, ew. dzień ciszy, jeśli komu się nie chce aż tyle medytować 😉 (wspólna medytacja jest pomiędzy 9 rano a 6 wieczorem czasu PST, w Polsce to jest 8 wieczorem do 3 rano następnego dnia)
  Jutro dla odmiany bardzo dynamiczna pełnia, w Polsce w okolicach zachodu słońca (dodatkowa moc).
  A tu jest nowy i całkiem świeży (wczorajszy, jeszcze się nie zdążył zeschnąć 😉 ) przekaz od Hilariona:

  Hilarion: Cotygodniowa wiadomość

  Przekazała Marlene Swetlishoff
  1 lipca 2012

  dzięki Wika, przeniesione na stronę główną – Kr

  • Gabi
   Lip 02, 2012 @ 19:31:27

   Wiki. Bardzo dziękuję za te wiadomości. Są bardzo potrzebne, bo czasem nie wiemy co się z nami dzieje. Posłałam wieści dalej.Z Miłością. Gabi

 9. DODGER
  Lip 02, 2012 @ 01:38:52

  Drogi Dodgerze, i ja Ciebie serdecznie pozdrawiam 😉 — Kr

 10. Elunia
  Lip 02, 2012 @ 00:57:18

  Witajcie Kochani! Hurra!!

  Moim zdaniem zaczęło się Ujawnienie.
  Korzystam z platformy cyfrowej N. Na Discovery History HD leciał dzisiaj 6 odcinek serii Starożytni Kosmonauci. To było coś, co wszyscy znamy jako film Ujawnienie. Widziałam na ekranie mojego telewizora Dawida Wilcocka ( m.in.). Powtarzają ten odcinek za chwilę o pierwszej w nocy, potem ok.3.30, 7.30. ok.10.3 i chyba jeszcze 13.30. Dobrze nie zapamiętałam godzin..Niestety, wcześniejszych odcinków nie oglądałam.

  Krystal jesteś cudowna, życzę Ci dużo, dużo radości, miłości i po prostu bardzo dziękuję, że jesteś.
  Ela

 11. Sabrina
  Lip 02, 2012 @ 00:13:09

  Piękne opowiadanie o : „życiu po życiu” http://www.astraldynamics.pl/artykul-20,,.html 🙂

 12. Promyk
  Lip 01, 2012 @ 21:49:29

 13. VEGETA
  Lip 01, 2012 @ 18:05:43

  No to fakt uwolniłem z siebie wcześniej wspomnianą energię, ale teraz za to nie jestem głodny. Dobrze byłoby, gdybym miał tak w trakcie przerwania dostaw żywności. Wiem, że był tu przekaz o tym, że takie rzeczy również będą nam się przytrafiać.

  • demoniendo
   Lip 01, 2012 @ 18:33:31

   Te przerwy w dostawach żywności to niby głównie w USA mają mieć miejsce ale znając potrzebę naszego społeczeństwa nam też to grozi haha ;D

   • kis
    Lip 01, 2012 @ 20:31:34

    Zrozum jedno: jesteś jedynym i absolutnym twórcą swojej rzeczywistości, świadomym lub nie, więc jeśli poświęcasz swoją uwagę możliwości wystąpienia braków żywności, to masz to jak w banku. Jeśli natomiast poświęcisz swoją uwagę obfitości, to nawet jeśli wszyscy wokół będą cierpieć głód, Ty będziesz doświadczał sytości. Rozumiesz?

    • demoniendo
     Lip 01, 2012 @ 21:10:43

     Jakbyś nie zauważył/a to mnie to bawi. Nie przejmuję się tym ani nie oddaje się tej myśli. Jak nie rozumiesz i nie wiesz o co chodzi to swoje sugestie zachowaj dla siebie.

   • Adriano
    Lip 01, 2012 @ 22:46:56

    „Kis” ma rację, w jakim celu piszesz teksty w stylu „znajac potrzeby naszego spoleczenstwa”. Skąd wiesz jakie one są, po co to niskowibracyjne gdybanie, i atakowanie Kisa gdy zwraca na to slusznie uwage. Czemu to ma sluzyc?
    A ze sie z tego smiejesz co napisales, ludzie czesto w sytuacjach nerwowych/leku/podswiadomego leku – sie smieja chcac w ten sposob to zakamuflowac.

    Nie mam na celu atakowac Ciebie. Zwracam tylko uwage na te same aspekty co kis. Uszanujmy wole Krystal i wypowiadajmy sie w tonie wyzszych wibracji.

    Pozdrawiam serdecznie 🙂

 14. Dziadziol :)
  Lip 01, 2012 @ 17:53:28

  są już jakieś informacje na temat aresztowań?

 15. kwiat
  Lip 01, 2012 @ 15:51:41

  Tao,dziękuję za medytację Arkturian.Pozdrawiam Swiatem i Miłoscią.

 16. VEGETA
  Lip 01, 2012 @ 14:08:51

  Ja to przez ten czas będę wychodził z domu na całe dnie, bo nie zamierzam słuchać paranoików. I do tego nic im nie będę przekazywać, bo oni nieraz pokazali, że nie warto im niczego mówić. Proszę bardzo możecie się ze mną nie zgodzić, ale za to czekają argumenty z mojej strony (zaznaczam to już teraz, żebyście nie mieli wątpliwości, bo ja tutaj to wychodzę na dobrego magika, gdyż wbrew pozorom nie żalę się tak ja co niektórzy a niezadowolenie to można wyrażać).

 17. beza
  Lip 01, 2012 @ 12:22:15

 18. Tao
  Lip 01, 2012 @ 10:14:31

  Witajcie
  Przetłumaczyłem dobrą energetycznie medytację od Arkturian.
  Chcę podzielić się dzisiaj z Wami.

  Medytacja Pokoju od Arkturian została mi dana niedawno, po to aby wam przekazać. Zawsze kiedy chcesz sprowadzić więcej spokoju
  w sobie, w swoim środowisku i ludziom wokół Ciebie;
  twoim przyjaciołom, rodzinie, wszystkim na ziemi i dla Matki Ziemi.

  Proszę o otwarcie Kręgu Arkturian.
  Proszę przyjdźcie do mnie teraz i otoczcie mnie Światłem, Miłością, Pokojem i Spokojem.
  Proszę pomóc mi w oczyszczaniu i uwalnianiu wszystkich energii, które nie są z miłością i pokojem.
  Proszę, pomóc mi pozostać oderwanym od zgiełku i obecnego strachu.
  Pozwól mi rozwinąć środek serca wykładniczo wraz
  z częstotliwościami miłości, spokoju i pogody ducha.
  Proszę pomóc mi być zrównoważonym i zharmonizowanym
  w tych energiach i je nosić ze sobą, gdziekolwiek pójdę.
  Proszę mi pomóc szerzyć pokój, miłość, światło i spokój każdemu, kogo spotkam, zobaczę i połączę się.
  Pomóż mi nieść miłość i pokój, gdziekolwiek pójdę
  i do przekazywania tych energii w miejscach które odwiedzam.
  Pomóż mi zrozumieć i wiedzieć, że największym darem, jaki mogę zaoferować Matce Ziemi i wszystkim jej mieszkańcom, to całkowicie i w pełni kochać i akceptować siebie.
  Wszystko to jest we mnie i wszystko co jest wokół mnie to Pokój, Miłość, Światło i Spokój.
  Kręgu Arkturian, dziękuję za porady i obecność miłości.
  Teraz kończę z wielką wdzięcznością.
  Dziękuję

  Debbie Johnstone http://ourreturnhome.com
  http://soundofheart.org/galacticfreepress/content/arcturian-peace-meditation
  **********************************************************
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie
  http://profilaktyka.uzdrawianie.org/

 19. bel
  Lip 01, 2012 @ 08:55:46

  Cześć! Wczoraj czytałam David’a Wilcock. Do tematu aresztowań podchodzi z dystansem. http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1062-green-light. Pozdrawiam i miłego dnia.

  • adela
   Lip 01, 2012 @ 09:14:58

   bardzo lubię Davida Wilcocka- niestety mogę tylko czekać na tłumaczenia polskie -szkoda ,że nie ma tej stronki po polsku

   • Aneta
    Lip 01, 2012 @ 16:00:47

    Witaj, strona Davida ma u góry możliwość wyboru języka. Nie jest to dobre tłumaczenie, bo automatyczne, ale przynajmniej można coś zrozumieć :-))
    Ściskam cieplutko
    Aneta

 20. Danina Serda
  Lip 01, 2012 @ 06:51:46

  Radosnego relaksu i wspaniałego wypoczynku Krystal !!!! Dziekuję za Twoją pracę doceniam Ją.Będę czekać na Ciebie.

 21. qwerty
  Czer 30, 2012 @ 22:54:43

  kropla wody, komórka życia a wszechświat to TO SAMO!
  – film Sabriny

 22. mary_celeste
  Czer 30, 2012 @ 21:38:56

  Promiennych chwil kochana Krystal

 23. Sabrina
  Czer 30, 2012 @ 20:58:34

  Ciekawy filmik o Wszechświecie http://vimeo.com/44987444

  Miłego wypoczynku, Krystal 🙂 Wracaj do nas szybko 🙂

  • Aldebaran
   Czer 30, 2012 @ 21:47:25

   Sabrino, dzisiaj z rana oglądałem ten film, trafiłem na niego jakieś pół roku temu na YT, mam go w zakładce i zawsze do niego wracam gdy czuję taką potrzebę, nic odkrywczego w nim nie ma ale polecam wszystkim:)
   Pozdrawiam gorąco:)))

 24. ewa
  Czer 30, 2012 @ 20:49:47

  Wypocznij i wracaj szybko, jesteś nam potrzebna, wiesz o tym.
  ewa

 25. Robert Kondraciuk
  Czer 30, 2012 @ 20:19:47

  „…Możecie wezwać każde z nas o dowolnej porze….”,ile razy,od ponad 50-ciu lat,wzywam,błagam proszę.

  • Soszkin
   Czer 30, 2012 @ 23:34:27

   Heh… Ja nieco krocej prosze o to samo i nawet jednego mrugniecia „gwiazdka” na nocnym niebie.. Nie mowiac juz o jakis rozmowach telepatycznych…
   Moze jestem slabej wiary, ale od gadania i czytania tylko jezyk i oczy moga rozbolec.. Ciezko tak bez zadnego namacalnego dowodu w to wszystko wierzyc.. :-// zwlaszcza, gdy dookola tyle negatywnych emocji…

   Pozdrowienia dla wszystkich

   • adela
    Lip 01, 2012 @ 10:50:01

    jesteś boską esencją – piękny przekaz Dajamantiego na YT – polecam – posłuchaj od czasu do czasu a pojawia się w twoim życiu cuda?

  • zrozumienie
   Lip 01, 2012 @ 00:38:38

   Uwierzcie! tak bez namacalnego dowodu, a naprawde zaczniecie zauwazac wokol i w sobie cuda 🙂 po prostu sprobujcie odsunac od siebie podszepty logicznego umyslu, sprobujcie! 🙂

   • Soszkin
    Lip 01, 2012 @ 09:03:48

    @zrozumienie, wielokrotnie „zmuszalem” sie do takiego myslenia, staralem sie wierzyc bez dowodow.. Kurcze, zmeczony juz jestem ta cala wiara bez efektow.. Boli mnie juz cala twarz od nadstawiania raz jednego, raz drugiego policzka.. Pewnie mam zbyt niskie wibracje.. Ale to, co m.in. tu czytam jest piekne, milo sie to czyta, ale zycie jest zyciem i toczy sie kompletnie innym torem – duzo mniej kolorowym..
    Mimo mojego braku wiary, Wy sie trzymajcie cieplo i mocno w swojej wierze 🙂

    • sylla
     Lip 01, 2012 @ 09:32:17

     Soszkin, myślę że masz duży chaos w głowie i masz trudności z wyłapaniem ich informacji. Oni na pewno nie ukażą się tobie ani nie usłyszysz ich jeżeli się nie wyciszysz. Wokół ciebie wyczuwam dużo nerwowości, nadpobudliwości, zdenerwowania i rozczarowania. Trójwymiarowy świat i jego problemy bardzo ciebie otaczają i wciągają w swój wir. A masz ich trochę w swoim życiu. I to cię odsuwa od tego. Proponuję ci żebyś w ciągu dnia jak możesz oraz wieczorem przed snem oddychał. Oddechy typu: ciągnij powietrze od samych stóp do głowy, przytrzymaj na cztery sekundy a następnie wypuszczaj powoli. Nie musisz się spieszyć. Skoncentruj myśli na oddechu. Wiem że jak wchodzisz w medytację to zamiast skoncentrować się na swoim wyższym Ja myślisz o swoich sprawach związanych ze światem zewnętrznym. Jeżeli w trakcie oddechu masz napływ swoich problemów to postaraj się je odsuwać z prawej strony do lewej jak klisze filmu je przesuwaj. I postaraj się w tym czasie na nich nie koncertować. Na moim chomiku sylla118 jest do ściągnięcia medytacja w piramidzie P. Stania, oprócz tego jakby ktoś chciał wyrównywanie czakr i zakotwiczeniem P. Stania- jest świetne dla tych co maja problemy z zakotwiczeniem się na ziemi. Folder Nanesa i hasło tez nanaesa. W razie jakiś problemów ze ściągnięciem piszcie na e-maila: sylla118@gmail.com Pozdrawiam serdecznie i wyrazy miłości.

    • zrozumienie
     Lip 01, 2012 @ 11:35:58

     Drogi Soszkinie moje zycie tez nie jest kolorowe i toczy sie nie tym torem co bym chciala 🙂 ale to nie o to chodzi zeby raptem wszystko sie zmienilo na to co sobie wymarzylismy, najwazniejsze w tym wszystkim jest to zeby sobie uswiadomic ze to co obecnie przechodzimy ma jakis wazny dla nas cel a wtedy latwiej jest sie z tym pogodzic i sobie odpuscic na zasadzie co ma byc to i tak bedzie(kazdy indywidualnie podchodzi do tego, ja akurat tak podeszlam) sprawy tego typu jak problemy dnia codziennego zwiazane z matrialna czescia zycia juz tak mocno mnie nie absorbuja, dlatego ze zaczelam zauwazac wokol siebie cos wazniejszego, to znaczy piekna przyrode, usmiechnietych ludzi i milosc ktora daje i w taki sposob moje zycie stalo sie radosniejsze pomimo przygniatajacej rzeczywistosci, staram sie patrzec i czuc codziennie radosnie na siebie i na to co mnie otacza a przekazy i komentarze tu na tym blogu daja mi sile i wiare w to ze wszystko sie zmienia na lepsze, nie zawsze tak bylo, mnie tez przygniatalo zycie bo dawalam temu cala swoja uwage, ktora teraz skierowalam na to co piekne i jest mi lzej duzo lzej, przestalam sie tak przejmowac wszystkim i mysle ze do kazdego do Ciebie tez w koncu to zawita, na tym blogu po za przekazami sa cudowni ludzie ktorzy nawet nie wiedza jak mi pomogli zmienic sie wewnetrznie, dlatego z calego serca wszystkim bardzo dziekuje, z miloscia Barbara 🙂

    • Gabriel
     Lip 01, 2012 @ 11:36:49

     Witaj!
     Jeśli chcesz „porozmawiać” zapraszam – e-mail gabriel3333@wp.pl
     Może wspólnie przetrzemy dróżki Twojego życia.
     Pozdrawiam – M’

    • zdzich
     Lip 01, 2012 @ 15:53:38

     Witaj Soszkin
     Dla mnie gwiazdy też nie mrugają, ja do nich mrugam, jeżeli chcesz mogę Ci wysyłać Światło i Miłość ( ReiKi)
     Pozdrawiam Zdzichu

    • Soszkin
     Lip 02, 2012 @ 00:24:06

     Dziekuje

 26. Paranormal.PL
  Czer 30, 2012 @ 19:03:22

  Krystal kochana najlepszego od nas :), Michał jak to czytam to jest to mądrość tak się czasem czuje jak czytasz coś to wiesz, że to jest głupota a tu widać tą mądrość spokój cierpliwość i otuchę, dziękujemy. Tomek.

 27. Tomek Pietak
  Czer 30, 2012 @ 18:56:51

  Kiedy słuchałem audycji o Zielonym Świetle płakałem, ciesząc się że to już na prawdę niedługo… Ten channeling to kolejne potwierdzenie i po prostu czuję ulgę i radość. Pracowicie będzie pomagać ludziom, kiedy załamie im się system wartości.

  Miłego wypoczynku 🙂

 28. Gajdzioch
  Czer 30, 2012 @ 18:10:26

  Wypoczywaj, wypoczywaj należy Ci się:)

 29. demoniendo
  Czer 30, 2012 @ 18:06:13

  Miłego wypoczynku Krystal.
  Bardzo dziękujemy ;*

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: