Wasze oczekiwanie i pragnienie są ważnymi narzędziami

.
Jest dziś moim zadaniem i przywilejem zająć się pytaniem, jakie zadaliście na temat Stwórcy Wszystkiego Co Jest.  Jest to rzeczywiście bardzo istotny temat.  I choć można by na to odpowiedzieć bardzo krótkim zdaniem, obdarzymy go uwagą, na jaką zasługuje.

Chcieliście wiedzieć, co wydarza się dziś w Rzeczywistości, a nie w iluzorycznym świecie aresztowań, banków, opowieści z dreszczykiem i tak dalej.  Istnieje, oczywiście, jeden główny cel tego wszystkiego, ale nie będziemy zbywać waszego szczerego pytania byle czym.  Nie ma też miejsca w tego rodzaju codziennych wiadomościach na to, by choćby zacząć wyjaśnienia na temat co tu się w istocie dzieje, gdyż nie istnieje nic w waszym wszechświecie, na co sprawa, nazywana przez was Wzniesieniem, nie wywierałaby wpływu.

Moglibyśmy rzec, że nawet atomy i cząstki elementarne ulegają w waszym wszechświecie przemianie.  Ale rzeczywistość jest taka, że zmieniają się same energie, z których te cząstki się składają.  Dlatego właśnie mówimy, że nic nie pozostanie takie, jak dotychczas.  Gdy mówimy, że po tym nic nie będzie takie samo, mamy na myśli, że nie istnieje nic, co nie przejdzie fundamentalnej przemiany. A ponieważ wszystko wywodzi się z tej energii, z tej częstotliwości, z tej miłości Wszystkiego, wszystko zostanie całkowicie  i na zawsze zmienione.  Dodajcie do tego, że wasz sposób i zdolność postrzegania waszego świata również kompletnie się zmienią.

Wielu z was, jeśli nie większość, oczekuje na to Wydarzenie.  Rzeczywiście będzie to Wydarzenie.  Wielu z was, jeśli nie większość, jest przygotowanych na ogromną i destruktywną zmianę w waszym świecie zewnętrznym.  I to może rzeczywiście mieć miejsce, choć chcemy, żeby ta potencjalna destruktywność była ograniczona do minimum.  Ale prawdziwe Wydarzenie, jakie nadciąga, to wydarzenie, które zmieni wszystko na zawsze, będzie miało zupełnie inną naturę.  Prawdziwym Wydarzeniem będzie osiągnięcie przez was poziomu świadomości, który ujrzy ostatecznie uniesienie się oddzielającej światy zasłony.

Wiemy, że spodziewacie się tego.  Ale w swym obecnym stanie świadomości możecie sobie to jedynie wyobrażać. Narzędzia, jakimi aktualnie dysponujecie, są nieadekwatne do tego zadania. Jednak my wam wciąż to wydarzenie opisujemy, gdyż wasze oczekiwanie i pragnienie są również ważnymi ku temu narzędziami.  Wszystko w waszym świecie jest kreacją ludzkiej myśli i dążenia.  Ale teraz ten człowiek, który myśli i dąży, przemieni się całkowicie.

Naprawdę raz na zawsze porzucicie maski, które przybraliście po to, by zagrać w tę grę.  Choćbyśmy nie wiem jak próbowali, nie jesteśmy w stanie wiernie opisać wam, jak to będzie wyglądało.  Ale możemy was zapewnić, że nigdy na tej planecie nie doświadczaliście jeszcze życia pełnego takiej radości, jaka będzie teraz waszym udziałem.  Dzień ten przybliża się ze wzrastającą  prędkością.  Prosimy, żebyście codziennie wykorzystywali wszystkie narzędzia, jakie nauczyliście się stosować.  Wyobraźnia, marzenia, sny, intencje, modlitwa i medytacja – one wszystkie są ważne.  Wkrótce ujrzycie ich potęgę zaprezentowaną w całej pełni.  Przeżywajcie każdy swój dzień tak, aby w najwyższym możliwym stopniu był on wyobrażeniem tego, jak pragniecie żyć po przemianie.  Dzielcie się tą wizją ze światem, przynajmniej w swojej wyobraźni.  I wiedzcie, moi kochani, że nasze nieskończone zastępy w każdej chwili dodają swoje wysiłki do waszych.

Wszystkim wam, którzy czytacie nasze słowa, wysyłamy naszą miłość i przyjaźń.  Żyjcie w pokoju aż do czasu, gdy odezwiemy się znowu.  Miłego dnia.

Michał, przekazał Ron Head, 27 czerwca 2012

http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/06/27/your-anticipation-and-desire-are-important-tools-michael-channeled-by-ron-head/

Przetłumaczyła wika

27 Comments (+add yours?)

 1. garawa
  Jul 02, 2012 @ 15:59:12

  Dołączam do Waszego grona.Chcę tylko dodać że Michał jakoś dba o nas szczególnie i różne rzeczy nam mówi…ale czy Go kiedyś zobaczę?..Jak myślicie ?

 2. sunlion
  Jul 02, 2012 @ 12:06:44

  Ten przekaz wraz z kilkoma poprzednimi ( n.p. z 3 stycznia 2011 ) zawierającymi wskazania dotyczące medytacji , jest esencją wiedzy potrzebną i wystarczającą do ukształtowania naszych postaw wobec bierzących przemian kosmicznych .
  Opisane techniki medytacji ( nieskomplikowane i bardzo skuteczne ) dały nam narzędzie do pracy..,natomiast ten przekaz zamieszczony przez Wike określił nam cel tzn. na co tą silę medytacji wykorzystać , jak ją ukierunkować !
  Myśląc o całej naszej rozemocjonowanej 3-ej Gęstości – tylko ten “iluzoryczny świat ” podtrzymujemy ..
  Bardzo trafny jest w przekazie opis naszego matrixa – cyt.”…iluzoryczny świat aresztowań, banków, opowieści z dreszczykiem i tak dalej”. Ten opis wyraźnie rozgranicza ową Jezusową “marność nad marnościami” od tej jedynej Rzeczywistości.
  Można tu zapytać: -” czym jest jest ,ta Rzeczywistość? ”
  – ta Rzeczywistość to są nowe możliwości dynamicznie przez nas kształtowane – to są boskie możliwości , z nami w roli kreatorów tej Rzeczywistośći..
  -Jak w przekazie , cyt: ” ..wszystko … będzie miało zupełnie inną naturę” !
  Zatem kochani do pracy z radością z jaką dzieci układają domek z klocków !
  Otwarto przed nami możliwości !
  Korzystajmy z tych możliwości kreowania nowej Rzeczywistości , ze świadomością i z otwartymi sercami…
  .. a ta piękna Rzeczywitość wkrótce się zamanifestuje !

  Serdeczne podziękowanie dla Wiki :

  Sunlion

 3. agata
  Jun 30, 2012 @ 18:44:48

  Wiceprezes Citigroup dostał osiem lat za kradzież 22 milionów dolarów

  to sie dzieje caly czas! to co mowia przekazy!caly czas!!!!!!

 4. wika
  Jun 30, 2012 @ 14:20:47

  W poniedziałek 2 lipca obchodzony jest ‘dzień UFO’ 😀
  Inni za to proponują Dzień Ciszy – dla chętnie medytujących całodzienna medytacja, dla innych po prostu spędzenie dnia bliżej Samych Siebie. Wspólna medytacja odbędzie się pomiędzy 9 rano a 6 wieczorem czasu PST (w Polsce wypada to pomiędzy 6 wieczorem a 3 rano następnego dnia). http://2012indyinfo.com/2012/06/27/call-to-action-its-time/
  (Oczywiście można połączyć jedną imprezę z drugą 🙂 )

  • demoniendoemoniendo
   Jun 30, 2012 @ 16:23:24

   Teraz już wiem dlaczego dosłownie chodzi za mną data 2.07.2012.
   Nawet parę dni temu prosząc niebiosa o znak po paru minutach pojawiła się chmura w idealnym kształcie 2_7
   dzięki Wika 😉

 5. beza
  Jun 30, 2012 @ 13:11:34

  Jeśli ktoś z Was moi Kochani nie wiedział o tym ,to proszę…
  http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_ziemia_nie_obraca_sie_wokol_slonca_napisy_pl_video.html

  • kimba70
   Jun 30, 2012 @ 13:34:29

   Rewelka , potwierdzenie zasad i funkcjonowanie spirali , wiedzieli o tym tysiące lat temu nie my pierwsi, symbol dążenia do zródła , dzięki beza

  • Sabrina
   Jun 30, 2012 @ 19:21:23

   Dzięki ‘beza’ 🙂 Ja od zawsze podświadomie wyczuwałam, ze ta oficjalna nauka okłamuje nas w tym temacie. Ten filmik jest bardzo sensowny. Tylko nie rozumiem, dlaczego wiedza o tym ma nam się przydać do przejścia w 5 W. Czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć?

 6. wika
  Jun 30, 2012 @ 12:18:07

  Kochani, spaceweather.com doniosło wczoraj o kolejnym rozbłysku klasy M (to już drugi dzień z rzędu, więc upojnych kąpieli słonecznych Wam życzę! 😀 na każdym planie, czego tylko zapragniecie, czy opalenizny, czy pławienia się w nowej energii… ;)), a przy okazji obejrzałam sobie ciekawy filmik, do którego wstęp, link i napisy podaję:

  Ukryte portale w polu magnetycznym Ziemi

  Sponsorowany przez NASA badacz z Uniwersytetu Iowa opracował metodę, dzięki której pojazdy kosmiczne są w stanie namierzyć ukryte magnetyczne portale w pobliżu Ziemi. Przejścia te łączą pole magnetyczne naszej planety z polem magnetycznym Słońca, ustalając, kiedy będą miały miejsce burze w przestrzeni kosmicznej.
  Wideo:

  Tłumaczenie napisów {jeśli ktoś ma ochotę i wie, jak to zrobić, to można by je tam wstawić}:
  Ukryte portale magnetyczne wokół Ziemi – przedstawia Science@NASA
  Ulubionym tematem science fiction jest ‘portal’ –
  niezwykły otwór w przestrzeni lub czasie,
  który łączy podróżników z odległymi krainami.
  Dobry portal jest rodzajem skrótu,
  przewodnikiem, drzwiami w nieznane.
  Gdyby tylko coś takiego istniało…
  Okazuje się, że portale istnieją, w pewnym sensie,
  a sponsorowany przez NASA badacz z Uniwersytetu Iowa
  wymyślił, jak je można odnaleźć.
  ‘Nazywamy je punktami X albo obszarami dyfuzji elektronów,’
  wyjaśnia Jack Scudder, fizyk, specjalista od plazmy z Uniwersytetu Iowa.
  ‘Są to miejsca, gdzie pole magnetyczne Ziemi
  łączy się z polem magnetycznym Słońca,
  tworząc nieprzerwaną ścieżkę prowadzącą od naszej planety
  do atmosfery Słońca odległej o 150 mln km.’
  Obserwacje poczynione przez THEMIS, pojazd kosmiczny NASA,
  oraz sondy Grupy Europejskiej {Europe’s Cluster}
  wskazują na to, iż te portale magnetyczne
  otwierają się i zamykają dziesiątki razy dziennie.
  Zazwyczaj zlokalizowane są one o parę dziesiątków tysięcy kilometrów od Ziemi,
  tam gdzie pole geomagnetyczne napotyka fale wiatru słonecznego.
  Większość tych portali ma niewielkie rozmiary i krótki czas istnienia;
  choć istnieją i takie, które są olbrzymie i trwałe.
  Cząstki energii mogą przepływać przez te otwory,
  uderzając w wyższe piętra ziemskiej atmosfery,
  wywołując burze geomagnetyczne
  i rozpalając jaskrawe zorze polarne.
  NASA planuje misję zwaną MMS,
  czyli ‘Misja wieloskalowa w magnetosferze’ {Magnetospheric Multiscale Mission},
  która ma zbadać to zjawisko; jej początek przewidziany jest na rok 2014.
  Najeżone wykrywaczami cząstek energii i czujnikami magnetycznymi
  cztery pojazdy MMS zostaną rozstawione się w magnetosferze ziemskiej
  otaczając portale, by zaobserwować w jaki sposób one działają.
  Jest tylko jeden problem: jak je odnaleźć.
  Portale magnetyczne są niewidzialne, niestabilne i nieuchwytne.
  Otwierają się one i zamykają bez ostrzeżenia,
  ‘i nie ma drogowskazów, które by nas tam poprowadziły’, zauważa Scudder.
  Okazuje się jednak, że istnieją takie drogowskazy, i Scudder je odnalazł.
  Portale tworzą się w procesie powtórnego magnetycznego połączenia.
  Mieszające się linie sił magnetycznych pochodzące ze Słońca i Ziemi
  krzyżują się i łączą, tworząc otwory.
  To krzyżowanie się zachodzi w tzw ‘punktach X’.
  Nagłe łączenie się pól magnetycznych
  może wprawić w ruch strumienie naładowanych cząstek z punktu X
  stwarzając ‘obszary dyfuzji elektronów’.
  Żeby się dowiedzieć, jak moglibyśmy namierzyć tego rodzaju energetyczne wydarzenia,
  Scudder sprawdził dane z sond kosmicznych,
  które orbitowały wokół Ziemi ponad 10 lat temu.
  ‘U schyłku lat 90-tych XX wieku wysłany przez NASA pojazd kosmiczny Polar spędził całe lata w magnetosferze Ziemi’,
  wyjaśnia Scudder, ‘i napotkał on wiele punktów X podczas swojej misji’.
  Ponieważ czujniki Polara były podobne do tych, jakie posiadają pojazdy MMS,
  Scudder stwierdził, że warto przyjrzeć się, w jaki sposób punkty X wyglądały dla przyrządów Polara.
  ‘Korzystając z danych Polara odkryliśmy pięć prostych kombinacji pola magnetycznego
  i pomiarów cząstek energii,
  które informują nas, kiedy przekraczamy punkt X czy też obszar dyfuzji elektronów.
  Jeden pojazd kosmiczny, wyposażony w odpowiednie instrumenty,
  jest w stanie dokonać tych pomiarów.’
  Oznacza to, że jeden pojazd z całej floty MMS przy użyciu odpowiedniej diagnostyki
  może odnaleźć portal i powiadomić o tym inne pojazdy.
  Ci, którzy planowali tę misję kosmiczną, przez długi czas myśleli, że pojazdy MMS będą musiały spędzić na tym około roku,
  dowiadując się w jaki sposób odnaleźć te portale, aby móc je potem zacząć badać.
  Odkrycie Scuddera skróciło ten proces,
  pozwalając MMS przystąpić niezwłocznie do pracy.
  To droga na skróty godna najlepszych portali science-fiction,
  tyle że tym razem portale te są rzeczywiste.
  A dzięki nowym ‘drogowskazom’ wiemy, jak je odnaleźć.
  Jeśli chcecie usłyszeć od NASA więcej wiadomości ze świata nauki, użyjcie portalu science.nasa.gov

  Okazuje się, że nawet ‘oficjalni’ naukowcy przyznają się już do istnienia portali, choć jak widać jeszcze nie ‘wielkoskalowo’ 😛
  Ładny filmik, zwłaszcza obrazki połączeń między Ziemią i Słońcem od razu mnie rozpalają…bo przecież właśnie to się teraz cały czas dzieje!!! 😀
  (I tak, jak w runie gebo (X) ‘skrzyżowanie się dwóch kresek’ to po prostu spotkanie…i nowa jakość z niego wynikająca…przejście w nieznane… to taki mały, nieoczekiwanie a przyjemnie synchroniczny dodatek do mojego wczorajszego komentarza nt świętej geometrii ;))

  Słoneczne buziaki dla wszystkich 🙂 🙂 🙂

 7. agata
  Jun 30, 2012 @ 12:13:41

  pisalam ostatnio o 3 obrazach jakie mi sie ukazaly podczas snu? sama nie wiem czy to byl sen ale ten pierwszy obraz o USA i plonacy krzyz na niebie ……teraz czytam: Nawałnice i upały w USA. Nie żyje 6 osób, 2 mln bez prądu…no i wielkie pozary:(nie wiem co o tym myslec

  • demoniendo
   Jun 30, 2012 @ 13:16:33

   najlepiej będzie jak dasz sobie spokój z tym tematem 😉

   • agata
    Jun 30, 2012 @ 17:55:59

    pewnie masz racje, zobaczymy co bedzie z pustynia i niebem:?)

    • demoniendo
     Jun 30, 2012 @ 18:15:56

     Spokojna Twoja. Nawet jakby wydarzyło się coś złego w naszym najbliższym otoczeniu nie możemy się tego bać ani nie możemy się tym przejmować;)
     Bądź spokojna, każdy z nas otrzymuje wiele znaków w różnych postaciach i nie zawsze są to przyjemne doznania. Poświęcajmy nasze myśli i marzenia ku świetlistej przyszłości a nic nam nie będzie straszne ;*

    • agata
     Jun 30, 2012 @ 18:22:01

     tez ciebie kocham:)))buziaki:)

 8. Sonia
  Jun 30, 2012 @ 10:14:31

  ze swej strony również dziękuję Beatko za materiał, który poleciłaś – jest bardzo konkretny! dziękuję również Krystal za ten arcyciekawy blog, panu Archaniołowi tez dziękuję, ale prosiłabym o trochę więcej konkretów 🙂 bo we mnie wielkie oczekiwanie i wielkie pragnienie jest już od dawna, ale jak na razie nawet oświecona nie jestem… mógłby może trochę więcej światełka rzucić? 🙂 albo jakieś bardziej konkretne info? przecież my się wszyscy już nie możemy doczekać Wzniesienia, kiedy to wreszcie nastąpi? 🙂 kiedy te wszystkie zasłony opadną????

  • kimba70
   Jul 01, 2012 @ 11:22:48

   Oświecenie -(to co ja uważam za słuszne) świadomość tego kim się jest naprawdę, kontrolowane tworzenie czego zechcesz i kim chcesz w bezwarunkowej miłości i jedności z wszystkim ( dwa podstawowe warunki). Nie ograniczoność w tym co się chce zgodnie z wolą Boga a wolą jest obfitość dobrej woli. Jest się wolnym w dosłownym znaczeniu i nic cie nie ogranicza. Tworzysz cieszysz się tym i sprawia tobie niesamowitą frajdę. Jesteśmy tym czym jeśteśmy od zawsze. System wierzeń i kontroli zamknął nam to na chwilę i teraz się wali. Możesz tworzyć każde pragnienie (pasje) jeśli nie krzywdzi to braci i sióstr. I jest to dostępne już teraz. Jesteśmy na dwóch liniach czasowych , jedni są na nowej inni jeszcze na starej. Jedni czekają na drugich czas nie ma znaczenia. Czekamy na wszystkich.

 9. Niebieska
  Jun 30, 2012 @ 10:05:35

  Codziennie od ponad półtora roku jestem duszą i sercem z Wami wszystkimi.Czytam wszystkie przekazy i komentarze i jednoczę się z Wami w oczekiwaniu i miłośi.Kilka dni nosiłam się z zamiarem napisania tego co było dla mnie wielkim przeżyciem i wzruszeniam.
  Dzień po przesileniu letnim dostałam maila od mojej siostrzenicy,mieszkającej poza granicami kraju”Dziś w trakcie medytacji miałam wizję-byłam na statku kosmicznej Galaktycznej Federacji Światła,ale nie jest to żaden z tych o których czyta się w przekazach.Oni mają inne zadanie,opiekują się”gwiezdnymi nasionami”czyli nami:)Prosili żebym cioci przekazała,że breloczek,który ciocia nosi na szyi,należy oczyścić-ułatwi to wam wzajemną pracę.Nie wiem o jaki brelok chodzi,ale ja widziałam coś wielkości pięści,w okolicach czakry serca,z wielkim czymś niebiesko-granatowo-fioletowym w środku”
  W maju byłam na wycieczce w Zamku,którego ogrody porastają piękne okazy azalii,rododendronów oraz kilkusetletnie dęby i kasztanowce.Przy wyjściu z tego parku były stragany.Na jednym z nich sprzedawano kamienie.W całej masie kamieni widziałam tyko jeden-był to duży oprawiony w srebro labradoryt.Chwilę się wahałam,ale kamień przyciągał mnie siłą prawie magnetyczną.Od tej chwili nie rozstaję się z NIM i noszę go na długim łańcuszku i jest on dokładnie zlokalizowany na czakrze serca.Jest to przepiękny labradoryt,który w cieniu i z daleka wygląda jak ciemny kamień,w promieniach słońca wydobywa się z niego niesamowita głębia w odcieniu błękitno-turkusowym poprzecinana cieniutkimi ciemnymi żyłkami.
  Po przyjeżdzie do domu oczyściłam go metodami fizycznymi.Widocznie to nie wystarczyło.Po otrzymaniu maila oczyściłam kamień mentalnie,poddaląc go działaniu pięciu żywiołów i oddając w opiekę ukochanych Mistrzów.
  Jeszcze raz wielkie słowa podzięki chciałabym przekazać naszej ukochanaj Kristal za to co robi dla nas i całego Świata.

  Z wielką miłością dla Kristal i wszystkich czytających ten blog.

 10. Gajdzioch
  Jun 30, 2012 @ 08:42:04

  Dziękujemy AA Michale, Kocham Cię:)

 11. hasan
  Jun 30, 2012 @ 07:40:43

  witam jak myślicie te aresztowania zaczną się teraz na dniach czy to był tylko szum bo tak jakoś cicho jest od piątku co mnie zastanawia czemu tak cicho jak myślicie

 12. Beata
  Jun 29, 2012 @ 23:53:01

  • kimba70
   Jun 30, 2012 @ 06:59:13

   Świetne brawo, Beato , utwierdziło mnie tylko w tym czego się dowiedziałem albo o czym zapomniałem, to powinno pomóc każdemu znaleść odpowiedż kim jest i czym kim jest Bóg.

 13. elzbieta
  Jun 29, 2012 @ 23:38:23

  Dziękuję Michale za tą piękną i wzniosłą energię ! Przesyłam Tobie również z głębi mojego serca Światełko Miłości i Wdzięczności !
  Pozdrawiam Wszystkich na tym blogu i wysyłam Światełko Miłości !

 14. JOANNA
  Jun 29, 2012 @ 21:51:05

  Dzięki Michale za te słowa.