To co nie ma wysokiej wibracji nie przejdzie przez drzwi Wzniesienia

.

Warunki na Ziemi stają się coraz bardziej chaotyczne z powodu oczekiwania na efekty kryzysu finansowego.  Jednakże my stoimy za wszystkimi akcjami, które mają być podjęte by przeciwdziałać tym efektom tak, aby z ostatecznym upadkiem nasi sojusznicy mogli wydobyć na światło dzienne wszystkie odpowiedzi.  Nie będzie powrotu do starych metod, które was umieściły w miejscu, gdzie jesteście obecnie.  Jakikolwiek krok w kierunku ich przedłużenia tylko odwlecze agonię, a rozwiązanie będzie musiało być przyjęte bardzo szybko.   Nowe systemy są istotne, takie, które obejmą pełną kontrolę nad tym,  jak operują banki i nie bedzie pozwolenia na pieniądze bez pokrycia.  Całe lata korupcji i manipulacji na rynku pieniężnym wytworzyły monstrum, które musi zostać wyeliminowane.  To co małe  będzie piękne, a wielkie korporacje się rozpadną.  Darowanie długów  usunie aktualne problemy wytworzone przez lekkomyślność banków i odzyskacie wiarę, ponieważ obietnice Nowej Ery zapewniają, że to się już nie powtórzy.

Drzwi do Wzniesienia są szeroko otwarte, ale to co nie ma wysokiej wibracji nie będzie miało pozwolenia, aby przez nie przejść.  Rozmontowanie maszynerii wojennej będzie także wielkim krokiem do przodu, ponieważ wraz z podniesieniem poziomu świadomości nigdy więcej wojna nie będzie miała miejsca.  Kosztuje ona niewyobrażalne ilości pieniędzy i energii, które mogłyby zapewnić wam wszystkim całkiem wystarczający poziom życia.  Koszt ludzkich żyć jest także astronomiczny i zasiewa tak wiele negatywnej energii, która was więziła przez wiele, wiele wieków.  Życie w dualności było wielkim wyzwaniem i nauczyliście się wiele i to spowodowało szybki postęp w waszej ewolucji.  Niektóre dusze są wciąż wstrzymywane przez ciemność, którą wytworzyły, ale bądźcie pewni, że pomożemy im ją przezwyciężyć.  Nie wszyscy potrafią to zrobić pomimo, że wysokie wibracje was wznoszą pomagając transmutować niskie energie.

Teraz obserwujemy cudowne przebudzenie przyciągające światło do Ziemi i wiele dusz działa jak latarnie światła, które pokazują innym drogę.  W rzeczywistości wielu z was inkarnowało się w tym specyficznym momencie, aby pomagać innym i  przybyliście z wysokich poziomów.  Te dusze wiedziały od młodzieńczych lat, że przybyły, żeby zrealizować specjalną misję i teraz wyróżniają się jako wasi liderzy i wasi przewodnicy w ostatecznym impulsie do Wzniesienia.  W miarę jak wzrastacie duchowo akceptujecie z łatwością wiedzę, że wszyscy jesteśmy Jednością, i że jak najbardziej naturalnym jest pomóc innym wznosić się.  Oddzielenie wytworzone przez Ciemnych już nie działa pomimo prób, żebyście się rzucali sobie do gardeł.  Już dostrzegacie ich próby utrzymania klimatu strachu, który was rozdziela, a religie także mają w tym swoją część winy.

Energie wysokiej częstotliwości już transformują te niskie, a Światło rozpoczyna penetrację tych regionów świata, gdzie ciemność utrzymywała się przez wieki.  Rozlew krwi i płacz tych, którzy są w niej uwięzieni zostawiły dziedzictwo, które tylko teraz może zostać wyeliminowane.  Oczyszczanie będzie kontynuowane aż do momentu, gdy Matka Ziemia zostanie przywrócona do swojego dziewiczego stanu.  Rozpocznie się to przed Wzniesieniem i będzie kontynuowane natychmiast potem, kiedy warunki będą już poprawione.  Wciąż jest jeszcze wiele spraw do zrobienia, ale wraz z naszym spotkaniem  cele będą się realizować z wielką prędkością i nie pozostało wiele czasu, gdy nasze przybycie zostanie ogłoszone.

Tysiące was z szeregów Światła, przygotowuje się do działania, żeby rozpocząć pierwsze, ważne zmiany.  Doradzamy wam, abyście się koncentrowali na rozszerzaniu waszego Światła.  Nie miejcie wątpliwości, choć istnieje tyle niepewności co do dokładnego terminu, ponieważ tak czy inaczej dopniemy naszego celu.  Niewielu z was jest zaangażowanych bezpośrednio w to, co się za chwilę ma wydarzyć, ale wszyscy możecie pomóc rozszerzając spokój i zapewniając innych, że wszystko będzie dobrze.  Nikt z nas nie przeszedł tak daleko, aby zostać usuniętym przez trudności, jakie pozostały do oczyszczenia.  Jeśli zajdzie taka potrzeba, będzie interwencja boska, dzięki czemu jesteśmy całkowicie świadomi, że sukces jest zapewniony.

My z Galaktycznej Federacji mamy klucz do rozwoju wielu sytuacji i poprostu czekamy na warunki i szanse, abyśmy mogli ruszyć do przodu.  Niezależnie od wizerunku jaki malują ci, którzy się sprzeciwiają naszej obecności bądźcie pewni, że nasza misja nie może być zatrzymana.  Najmniej znacząca z naszych sił jest dużo bardziej zaawansowana niż jakakolwiek wasza na Ziemi, ale nie używamy jej, aby przeforsować nasze cele, choć leżałoby to w waszym interesie.  Jednakże, jeśli będzie to konieczne użyjemy ich jeśli tak rozkażą Istoty Światła, które nadzorują końcowe czasy.  To z tego powodu możecie ufać w rezultaty, które was doprowadzą do Wzniesienia i dużo dalej.

Miejcie na uwadze, kochani, że my monitorujemy tajemne lokalizacje, gdzie Ciemni planują swoje akcje i dlatego jest tak mało niespodzianek, którymi mogą nas zaskoczyć.  Możemy zasugerować naszym sojusznikom jak zminimalizować ich efekt.  Jak zostało przepowiedziane dawno temu, zauważyliście, że wychodzi na jaw prawda ukryta za wieloma ciemnymi działaniami.  Możecie przypisać to sobie, ponieważ poziom wibracji podniósł się znacznie i  Światło odkryje to, co do tej pory było ukryte.  Prawda ujrzy światło pomimo czynionych wysiłków, żeby ją ukryć i ujawnimy ją wraz z dowodami za przestępstwa Iluminatów, które popełnili przeciwko wam.

Prosimy was, abyście kontynuowali wyrażanie myśli, które nas  zapraszają do spotkania z wami, pomoże to w utrzymywaniu energii, która sprawi, żeby to się wydarzyło.  Strach przed nami jest dużo mniejszy niż kiedykolwiek, a wasze wyprawy w kosmos pomogły wielu osobom zaakceptować fakt, że i inne istoty również mogą to robić.   Pragniemy zademonstrować kim i czym jesteśmy wiedząc, że będziecie przyjemnie zaskoczeni tym, jak bardzo jesteśmy do was podobni.  Tak naprawdę było więcej strachu przed Rasą Ludzką z powodu waszych zachowań wojennych i waszych poszukiwań mocy i kontroli.  Wiemy jednak, że jest to jedna z faz waszej ewolucji, która dobiega końca i zamknie cykl dualności.

Jestem SaLuSa z Syriusza i chcę wam powiedzieć, że nasza ekscytacja wzrasta, ponieważ jest oczywistym, że sprawy na Ziemi zbliżają się do zakończenia.  Bądźcie częścią tych zmian i cieszcie się tym doniosłym momentem w waszej historii.

Dziękuję, SaLuSa

Mike Quinsey, 18 czerwiec 2012

Tłumaczenie z hiszpańskiego: Elisabeth, edycja Krystal

http://galacticchannelings.com/english/mike18-06-12.html

15 Komentarzy (+add yours?)

 1. planetariusz
  Czer 30, 2012 @ 18:03:11

  Pozdrowienia z serca dla naszego brata SaLuSy za wszystkie przekazy,mam nadzieje,że się niedługo zobaczymy.

 2. KOSMITA
  Czer 30, 2012 @ 11:35:22

  Miło się czyta takie wieści! Dzięki Krystal, pozdrawiam cieplutko 😉
  KOSMITA

 3. Anna BD
  Czer 30, 2012 @ 10:07:30

  Gdybym chciała określić swoje emocje ostatnich dni, wystarczyłyby trzy słowa: WDZIĘCZNOŚC, MIŁOŚĆ, TĘSKNOTA.

 4. Gajdzioch
  Czer 30, 2012 @ 08:48:00

  Krystal po raz kolejny mam potrzebę podziękować Ci za to jak wytrwale prowadzisz swój blog. Dziękuję Ci z całego serca i wysyłam wyrazy wielkiej wdzięczności i wiele Światła w Twoim kierunku.

  Wszystkiego co najlepsze!

  Maciek.

 5. Gajdzioch
  Czer 30, 2012 @ 08:38:30

  Radość mnie rozpiera i czekam cierpliwie na dalszy rozwój wydarzeń, tyle, że już ze spokojem i nie zastanawiam się czy, a kiedy:).

 6. adela
  Czer 30, 2012 @ 07:48:49

  Ja też cię kocham drogi SaLuSa

 7. marecki
  Czer 29, 2012 @ 23:47:41

  Już nie mogę się doczekać

 8. anna.
  Czer 29, 2012 @ 23:46:38

  Czytalam ten przekaz i czulam w moim sercu radosc i nadzieje na lepsze jutro dla wszystkich ludzi.Pozdrawiam wszystkich i przesylam duzo milosci i radosci.

 9. elzbieta
  Czer 29, 2012 @ 23:28:05

  Dziękuję SaLuSa z głębi serca ! Cały czas utrzymuję myśli abyśmy jak najszybciej mogli się z Wami spotkać! Dziękuję i pozdrawiam Krystal!
  I Wam wszystkim wysyłam Światełko Miłości !!!

  🙂 Kr

 10. Entio
  Czer 29, 2012 @ 22:47:43

  Wzruszyłam się…
  Dziękuję SaLuSa z całego serca!
  A to mnie ucieszyło: ” będziecie przyjemnie zaskoczeni tym, jak bardzo jesteśmy do was podobni” 🙂

 11. ankasekret
  Czer 29, 2012 @ 22:25:58

  Mam nadzieję że już nie długo uściskam Cię SaLuSa , nie mogę się doczekać! ❤

 12. Paranormal.PL
  Czer 29, 2012 @ 19:56:37

  SaLuSa chłopie ja Cię po prostu KOCHAM za te twoje przekazy żadnych mi się tak dobrze nie czyta jak twoich 🙂 ❤ !

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: