Syriański archanioł Hermes

.

Pozdrowienia, bratnie istoty światła. Przybywam do was teraz poprzez waszą poszerzoną świadomość; czytając te słowa lub słuchając ich również się tego dowiecie. Wielu z was przechodzi ogromne zmiany na prawie wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Niedługo wydarzy się wielka aktywacja pracowników światła na skalę dotychczas niewidzianą, a to przesunie globalną świadomość ku nowym częstotliwościom myśli, a ostatecznie i manifestacji. Wraz z tą wielką aktywacją pojawi się możliwość ku temu, aby informacja była rozprzestrzeniana w bardziej swobodny sposób przez wasze rozmaite źródła komunikacji i media.

Wtedy właśnie możecie mnie wezwać, abym wam pomógł lepiej się
porozumiewać oraz budować mosty pomiędzy wami i innymi oraz wyższymi wymiarami. Dojdzie wtedy również do wielkiego ujawnienia informacji, co w wielkim stopniu wpłynie na świadomość tych osób, które wyznają żarliwie swe przekonania i religie. Poczują się one zagubione i odizolowane. Wtedy wy będziecie mogli odnaleźć się w roli nauczycieli i doradców, w roli tych, którzy już to wiedzą i ofiarowują swoją mądrość ludziom bardzo zdezorientowanym, w czasie gdy nowy paradygmat szybko zacznie się manifestować. Odkryjecie, że wasze zdolności telepatyczne się zwiększą, i to samo będzie dotyczyło synchronicznych zdarzeń. Zdarzenia tego rodzaju w jeszcze większym stopniu wzmocnią wasze zaufanie do waszych zdolności, gdyż potwierdzenie jest czynnikiem, który bardzo pomaga w budowaniu poczucia pewności siebie i motywuje was do podążania ku waszym najwyższym celom.

Odkąd zaczęliście włączać nieskończony czas w wasze ciała świetliste, wielu z was zrozumiało, że jesteście o wiele bardziej wielowymiarowi i złożeni, niż myśleliście. Wspomnienia o tym, kim byliście, zaczną powracać do waszej świadomości i być może niekiedy będziecie nimi przytłoczeni lub zaczniecie w nie wątpić. Pamiętajcie, że sami zezwalacie, aby to się wydarzało, gdyż wybraliście tę ścieżkę na długo przed tym, nim wcieliliście się w tej sferze egzystencji. Możecie odczuwać wielką potrzebę dzielenia się informacjami, pamiętajcie jednak, że nie wolno wam narzucać swojej woli innym. Polemizowanie z nimi to dalsze kierowanie energii i wysiłku ku zamętowi i wątpliwościom.

Chciałbym ujawnić wam tym razem pewną część wiedzy, która zagubiła się przez wieki. Ci, którzy widzą lub słyszą te słowa, będą gotowi na przyjęcie przekazywanej im wiedzy. Wraz z rozwojem technologii nadejdzie wyzwolenie mieszkańców tej planety. I dalece przekroczy to fizyczne potrzeby, takie jak energia potrzebna dla domów oraz środki do życia. Termin „Arka”, który jest używany w wielu waszych pismach, jak w nazwie „Arka Noego” czy też „Arka Przymierza”, odnosi się do czegoś znacznie większego niż to, o czym mówi się w waszych pismach historycznych. Jest to gwiezdny portal {stargate}, jednakże nie odpowiada on wielu współczesnym wam koncepcjom i wyobrażeniom. Jest on znany jako źródło-świadomość-kwant/kwant świadomości źródła {source-consciousnesss-

quantum} albo most do czwartego wymiaru przestrzeni. Wasz Wielki Zderzacz Hadronów to jedno z tego typu urządzeń. Symbolem tego portalu są różne formy, np. torus albo thornlet. Jako trójwymiarowy toroidalny pierścień jest on w stanie gościć kosmiczną świadomość, a to dzięki zdolności geometrii toroidalnej do tworzenia złożonych połączeń pozwala na komunikację z czwartym wymiarem przestrzennym. Dzieje się to za sprawą „dziury” w tym „wiedeńskim pączku” – topologiczne odkształcenie „pączka” tworzy pojedyncze/osobliwe {singular} połączone otoczenie sferyczne. Jest to „otwór do nieskończoności” w trójwymiarowej geometrii. Ci z waszych naukowców, którzy to odkryli i nazwali „Matematyką Boga”, mogli komunikować się ze świadomością wyższych wymiarów poprzez formy myślowe. To właśnie uruchomiło wielką falę technologii na początku 20.wieku aż do jego połowy. Ujrzenie tej technologii sprawiało, że zaczęły się kształtować nowe idee, i to jest faktycznie świadomością czwartego wymiaru. Torus to symbol wieloświatowy {multiversal}, w rzeczy samej jest on tworzeniem.Myśl istnieje, myśl stwarza. W nadchodzących dniach bardzo ważne będzie to, abyście byli świadomi swoich myśli. Najlepiej przysłuży się wam bycie ugruntowanymi i współczującymi, jednakże emocjonalnie stabilnymi. W nieskończonej miłości spoglądam na was w ten sposób. Błogosławieństwa w świetle.

23 czerwca 2012

Przetłumaczyła Wika

http://lightworkers.org/node/162074

19 Komentarzy (+add yours?)

 1. syriuszA-nin
  Lip 01, 2012 @ 10:38:04

  Kimba70 – podziel się swoimi doświadczeniami, może jakieś wskazówki – jeśli to jest takie proste jak mówisz.

 2. mercadee
  Czer 29, 2012 @ 17:16:13

  Wtedy właśnie możecie mnie wezwać, abym wam pomógł lepiej się porozumiewać oraz budować mosty pomiędzy wami i innymi oraz wyższymi wymiarami. Dojdzie wtedy również do wielkiego ujawnienia informacji, co w wielkim stopniu wpłynie na świadomość tych osób, które wyznają żarliwie swe przekonania i religie. Poczują się one zagubione i odizolowane. Wtedy wy będziecie mogli odnaleźć się w roli nauczycieli i doradców, w roli tych, którzy już to wiedzą i ofiarowują swoją mądrość ludziom bardzo zdezorientowanym, w czasie gdy nowy paradygmat szybko zacznie się manifestować. Odkryjecie, że wasze zdolności telepatyczne się zwiększą, i to samo będzie dotyczyło synchronicznych zdarzeń. Zdarzenia tego rodzaju w jeszcze większym stopniu wzmocnią wasze zaufanie do waszych zdolności, gdyż potwierdzenie jest czynnikiem, który bardzo pomaga w budowaniu poczucia pewności siebie i motywuje was do podążania ku waszym najwyższym celom.

 3. Paranormal.PL
  Czer 29, 2012 @ 10:35:14

  Reblogged this on Paranormal.PL and commented:
  Reblogujemy ten post na naszej stronie dzięki uprzejmości Krystal Freeman z bloga Transformacja 2012 🙂 !

 4. kolo
  Czer 29, 2012 @ 08:17:13

  Sabrino kabał ma się bardzo dobrze. Czekamy na aresztowania i jakieś zmiany z tym związane ale to tylko zapowiedzi. Mnie się wydaje, że jak sami z kabałem nie skończymy i nie przepędzimy go to nikt za nas tego nie zrobi. Czy przypadkiem nie jest w tych przekazach odwracanie naszej uwagi od czego innego? Obym się mylił. Gorąco pozdrawiam kolo

  • Sabrina
   Czer 30, 2012 @ 19:40:21

   Tylko ja zastanawiam się, jak tego kabała mamy pogonić? Masz pomysł? Wiem, że to nie jest takie proste.

 5. planetariusz
  Czer 29, 2012 @ 01:28:03

  Obłęd ,nieesamowite,że takie zarządzenie może być przegłosowane czy to dyktatura z filmu Orsona Wellsa.Dobrze,że koniec sterujących naszym życiem nadchodzi.Możemy tylko się z tego śmiać albo zaszczepić ich miłością niech zakochają się w sobie i wyemigrują na inną Planetę.Powodzenia.

 6. Sabrina
  Czer 29, 2012 @ 01:03:49

  Kochani, z góry przepraszam Was za taką negatywną informację. Ale wygląda na to, że kabał ma się „dobrze”. Zobaczcie co nam szykują za 3 miesiące: http://www.wykop.pl/ramka/1186159/obowiazkowe-szczepienia-dla-wszystkich-prezent-rzadu-dla-lobby-
  farmaceutycznego/
  i pytanie, co my możemy z tym zrobić? Czy ktoś ma jakiś pomysł?

  • Gabriel
   Czer 29, 2012 @ 09:20:08

   Witaj! Sabrino!
   Mam prośbę,czy możesz nie powiększać energii chaosu?Rozumiem, że chcesz jak najlepiej, ale zauważ jak pracuje Twoja uwaga od hurra optymizmu do defetyzmu.
   Przecież wiadomo, że to jest okres być albo nie być naszych Ciemnych Braci – Oni walczą o przeżycie. I wprowadzanie chaosu do świadomości Istoty L. dla Nich jest odwlekaniem Ich końca.Walczą dalej – myśląc, że wprowadzając chaos i lęki spowodują, że nie będą rozliczeni, że Matka Ziemia nie Wzniesie się, bo Istoty L. tyle wprowadzą nowej energii negatywnej, że będzie znany Im wynik – Armagedon – Oni cały czas na to liczą i stąd te działania.
   Więcej ufności do Planu Stwórcy.
   Pozdrawiam -M’

  • kimba70
   Czer 29, 2012 @ 09:29:43

   Nie zdążą ,utrzymujmy energie miłości i rozdawajmy wszytkim wokół, potwierdzenie przekazów jest nawet w bibli (ponieważ czytam wszystko co jest związane z duchowością) ,poczytaj co po fali upałów bo na takim etapie jesteśmy, stosujmy medytacje i afirmacje z poprzednich przekazów by zachować spokój.Jak wyglądał będzie świat wiemy z przesłań Jezusa „Wasze przybycie na Nową Ziemię”,

  • adela
   Czer 29, 2012 @ 09:33:26

   wirusy=pieniądze

  • Mariusz
   Czer 29, 2012 @ 09:39:44

   Co zrobić? Nie bać się. Jeśli sama nie zgłosisz się na to szczepienie, to Ci go nie zrobią. Przecież nie aresztują całego narodu na zastrzyk.

   Kabał na Twoich oczach upada, dla mnie to akty ich rozpaczy.

   • Renata
    Czer 29, 2012 @ 10:32:36

    Dla mnie również, nie mam cienia wątpliwości,że tak będzie. Moje zaufanie jest niewzruszone.

  • aurelia
   Czer 29, 2012 @ 10:07:25

   • ramzes
    Czer 29, 2012 @ 11:58:24

    Ogólnie NIKT NIE MA PRAWA zmusić Was do NICZEGO …
    No chyba, że … sami się zmusicie :)))
    Celowo piszę pewne rzeczy WIELKIMI LITERAMI,
    żeby lepiej dotarło :)))

    Pozdrawiam Was Światłem

   • wika
    Czer 29, 2012 @ 14:25:00

    Zajrzałam pod ten link na chwilę, miło wiedzieć, że jedna polska matka jest w stanie zadziałać w taki sposób, chroniąc dzieci swoje i ludzi, którzy o tym przeczytają…jednakże JAK się czujecie po zajrzeniu na tego rodzaju stronę?…i po tylko pobieżnym przeleceniu wzrokiem tytułów?…mnie się od razu coś ściska w brzuchu, to nie jest treść, którą mam ochotę zostawiać w swoim umyśle choćby na chwilę, zwłaszcza TERAZ… Wydaje mi się, że wrzucanie tego do świadomości to ciąg dalszy wzmacniania starego – świadomość podąża za uwagą, a walka z czymkolwiek wzmacnia to, z czym walczymy…tak to jakoś szło, prawda?… 😛 W tym aspekcie „niezależny portal informacyjny” niewiele się różni od oficjalnego, bo wywołuje podobne emocje, podobny stres (notabene może czytaliście, że wg jakichś badań pośród najbardziej stresujących przeżyć na drugim bodajże miejscu lokuje się…ślub?…:P choć istniały kultury, w których wystarczyło np. stłuc razem dzban w obliczu wszystkich bóstw i wypowiedzieć wspólnie odpowiednią formułkę, i już!…i to zapewne tak stresujące nie bywało 😉 ) To już stara śpiewka, wszystkie tego rodzaju straszenia z DOWOLNEJ strony. Kto oczekuje katastrofy, jego świadomość i niewiarygodnie usłużny wszechświat mu ją zapewnią. Z wielu przekazów wynika, że przynajmniej część trzęsień ziemi itp nie jest Ziemi wcale potrzebna do oczyszczenia, po prostu sprowadzają je myśli i obawy ludzi po obejrzeniu np. prognozy pogody…

    Kto ma wystarczająco dużo lat, pamięta na pewno, w jak łagodny i niemal niezauważalny sposób wydarzyła się przemiana ustroju w Polsce – 4 czerwca 1989, w piękną słoneczną niedzielę ludzie poszli sobie spokojnie na wybory, a wieczorem już mieliśmy inny ustrój. A jeszcze 2-3 lata wcześniej wydawało się, że komuna jest wieczna, że nigdy się nie skończy, o Związku Radzieckim nie wspominając 🙂 A jednak i jedno, i drugie rozpuściło się na naszych oczach. Wtedy w 1989 nie było już czołgów i armatek z gazem łzawiącym na ulicach. TERAZ takie rzeczy też są nam CAŁKIEM ZBĘDNE. Zobaczcie, jak wyglądają ostatnie poruszenia Ziemi – od wiosny było sporo silnych, ale podziemnych trzęsień ziemi, albo dotykających terenów praktycznie niezamieszkałych. We Włoszech trochę ludzi ucierpiało, ale zawaliły się głównie zabytki – zapewne energia w nich obecna nie była niczym pozytywnym, poza tym było to 20 maja, tuż przed zaćmieniem słońca i ustawieniem go w osi z Alkione, no i w północnych Włoszech, w których od wielu już lat panuje wręcz absurdalnie konsumpcyjne podejście do życia. Ziemia o nas dba, tylko my sami, poprzez generowanie właściwych myśli i uczuć, musimy również zadbać o siebie i całą resztę. Wchodzimy w gęstość porównywalną z tym, co było kiedyś zaświatami, gdzie myśl, uczucie i wyobrażenie JEST CZYNEM. Tzw niebo i piekło są wyłącznie funkcjami naszego stanu świadomości. Możemy stworzyć naprawdę wszystko, Tu i Teraz. Od tysiącleci mieszamy w wielkim garze cudowny eliksir, i teraz tylko pora na kilka finalnych przypraw…wrzućmy więc może same najsmakowitsze, co Wy na to?… 😀

    • Sabrina
     Czer 30, 2012 @ 01:42:48

     Wiki, ta kobieta, która walczyła z sanepidem w sądzie, jest na pewno godna podziwu. Smutne jest natomiast to, iż wydawało się, że wyrok będzie wiążący dla reszty społeczeństwa, a tak się jednak nie stało. Rozporządzenie ministra ma większą moc prawną. Czytałam o tym jak ludzie powoływali się na ten wyrok… niestety bezskutecznie. Stąd zaczęły się petycje do rządu. Z jakim skutkiem? Tego jeszcze nie wiem. Ale się domyślam…
     Jak wejdą w życie te przymusowe szczepionki, to ja się nie zaszczepię. (Jestem przeciwna jakimkolwiek szczepionkom).
     Jedno wiem na pewno, że nie możemy biernie się wszystkiemu przyglądać. W sprawie ustawy GMO tylko nieliczni walczyli, więc ustawa przeszła (w późniejszym terminie).

  • sylla
   Czer 29, 2012 @ 14:18:29

   Droga Sabrino to są ostatnie jęki starego świata. Oni już od pewnego czasu przyśpieszyli proces nas zniewolenia, bo wiedzą że to ich koniec. Przez co się nie bardzo już kryją i nawet ci co spali i śpią nagle się obudzą patrząc ze coś tutaj nie gra że coś jest nie tak. Czas ich bardzo goni. Dotyczy to nie tylko szczepień , ale i wielu ustaw wprowadzanych tylnymi drzwiami jak np. Acta czy podatek kastralny. Nam w mediach serwują przy tym bajeczki o Madzi czy teraz o Szymonku żeby odwrócić naszą uwagę.Oni wiedzą że to koniec i się ten sposób bronią i jak zraniony wilk…. po prostu rzucają nam się bezczelnie do gardła. Ale to właśnie powoduje odwrotny skutek. Bo zmiany wprowadzane stopniowo mogą być niezauważalne, lub akceptowalne przez społeczeństwo. Natomiast to co oni robią to widać ze już się gubią. A to powodują że najtrwalsi śpiący się budzą, bo to działa jakby ktoś go porządnie uderzył młotkiem w łeb albo wylał kubeł mroźno zimnej wody na łeb zamiast letniej. Tylko się z tego cieszyć bo odsetek budzących tylko rośnie. Nawet mój mąż mocno śpiący jeszcze niestety, jak mu pokazałam twój artykuł to nie mógł uwierzyć ze coś takiego możliwe żeby mogli wprowadzić. Bo raczej nie widzi siebie żeby zmusili go na siłę i kuli igłami. I dzięki takiemu postępowaniu nawet najbardziej oporny niedźwiedź zostanie wykurzony z groty. Także głowa do góry. 🙂

   • Sabrina
    Czer 30, 2012 @ 01:53:05

    To, że ten system się wali, to ja też to dostrzegam, bo nie sposób tego nie dostrzec. 🙂 A te ich podatki, szczepionki i nie wiem, co jeszcze tam wymyślą po drodze, to ich ostatnie podrygi. Nie mniej jednak uważam, że nie wolno im się biernie przyglądać i pozwalać im na wszystko. Oczywiście w tej ich desperacji jest też „światełko” 🙂 … że obudzą co poniektórych, i w końcu ci przestaną te spiski nazywać teoriami 🙂 😉

 7. kimba70
  Czer 28, 2012 @ 23:18:14

  Już to przeszedłem, nie będę pisał kim byłem, a zobaczycie jak telepatia jest bajecznie prosta.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: