Nie jesteście już dłużej zobowiązani opiniami innych

.

 Zbliżacie się tak bardzo do prawdziwej akcji, która nie pozostawi wątpliwości, że będziecie wkrótce świadkami początku końca Ciemnych.  Jest to zaaranżowane i nie może być dłużej powstrzymywane. A nawet wtedy będziecie zaskoczeni tym co ma nastąpić oraz zdumieni tym, że operacja takich rozmiarów została zmontowana.  Została skrupulatnie zaplanowana, aby upewnić się że aresztowania zostaną dokonane w możliwie najkrótszym czasie.  Zapewniamy, że dowody przestępczych czynów każdego indywiduum zostały dokładnie udokumentowane i są wystarczające by podtrzymać stawiane zarzuty.

 Iluminaci są zszokowani prędkością z jaką obróciła się ich fortuna i nigdy nie przypuszczali, że  odpowiedzą za swoje przestępstwa przeciwko ludzkości.  Wychodzą również z siebie, aby uniknąć ostatecznej odpowiedzialności, ale przekonują się że odcięliśmy ich drogi ucieczki.  Namierzyliśmy każdego z nich, aby nasi sojusznicy mogli szybko ich zgarnąć i nadzorujemy całą tę operację.  Dla Ciemnych jest to czas odpowiedzialności, która jest nieunikniona, ale w ich przypadku zamiast przeglądać swoje życie i czyny po śmierci, stawią czoło ludziom, którzy pragną aby sprawiedliwości stało się zadość.  Jest również ważne, abyście zrozumieli jak przez wieki byliście powstrzymywani i ich rolę w prawie każdym zdarzeniu powodującym ogromną utratę żyć.  Wojny były aranżowane by napełnić ich kieszenie i redukować populację, co zawsze było ich celem.

 Pragniemy jednak, abyście skoncentrowali się na przyszłości i starali się przede wszystkim utrzymać Światło na Ziemi bez marnowania waszej energii  poprzez kierowanie jej w gniew przeciwko Iluminatom i ich pomagierom.  Będą to ciężkie czasy dla kogoś, kto w wyniku ich akcji stracił niedawno bliskich.  Będzie to jednakże test waszej umiejętności pozostawania w Świetle i pokazania waszej siły poprzez przebaczenie tym, którzy są za to odpowiedzialni.  Jeżeli tego nie zrobicie i będziecie szukali zemsty, skończycie jako niewiele lepsi od nich i stworzycie z nimi formę połączenia energetycznego.  Mogą oni nie zasługiwać na sympatię, ale patrzcie na nich jak na dusze, które bardzo zbłądziły i niemal straciły swoją iskrę Światła.  Dużo Światła będzie potrzebne na ponowne ich podniesienie, ale można tego dokonać.  Jesteśmy pewni, że zobaczycie, że o wiele lepiej jest podnosić upadłych niż umacniać ich sytuację poprzez dostarczanie im więcej negatywnej energii.

 Każdy z was doświadczył etapów, w których stanęliście przeciwko Światłu.  Jednakże, z kilkoma wyjątkami, zrozumieliście przyczyny, które za tym stały i stoicie dziś jako przykład tych, którzy pokonali wyzwania dualności.  Jesteście dzięki temu silniejsi i jest to w rzeczy samej przyczyna, dla której spędziliście wiele żyć w niższych wymiarach.  Widzimy teraz najpiękniejsze dusze pośród was, które osiągnęły taki poziom mistrzostwa i Światła, że gdziekolwiek pójdziecie jesteście latarniami Światła pomagającymi innym się przebudzić.  Jak my to widzimy, masowa świadomość gwałtownie wzrasta i jest to kolejna gwarancja, że definitywnie jesteście na ścieżce do Wzniesienia.

 Cokolwiek stanie się wokół was lub bezpośrednio wam, pozostańcie silni a wszystkie problemy powinny zostać szybko rozwiązane, jako że jasne jest, że jesteście na wznoszącej się krzywej i zostawiacie niższe wibracje za sobą.  W rzeczywistości, wielu z was wyznacza konkretną linię pomiędzy wami i starymi energiami, które nie satysfakcjonują już dłużej waszego pragnienia dla czystych rzeczy w życiu.  Może to powodować problemy z rodziną  i przyjaciółmi, ale musicie podążać za własnymi potrzebami.  Jesteście w okresie samo-uświadomienia i odkrywacie kim naprawdę jesteście i nie jesteście już dłużej zobowiązani opiniami innych.  Jeżeli to konieczne, idźcie własna drogą ku Wzniesieniu i pozwólcie, aby inni zrobili to samo.  Wasi bliscy mogą również być zaangażowani, ale oni też muszą podążać za swoją własną intuicją i ponownie mówimy, że połączenie miłości między wami zawsze będzie istniało.

 W niedalekiej przyszłości, jeżeli tak zapragniecie, będziecie mogli podróżować natychmiastowo za pomocą myśli.  Wasi bliscy nigdy nie będą więc całkowicie poza waszym zasięgiem.  W każdym życiu, które spędzaliście na Ziemi wasze relacje osobiste były niezwykle ograniczone, szczególnie gdy mieliście tendencje do inkarnowania się z tą samą grupą dusz.  Macie jednak, w rzeczy samej, wiele wspaniałych związków stworzonych na przestrzeni bardzo długiego czasu i kiedy już się wzniesiecie, będziecie znowu o nich pamiętali.  Wielu oczekuje waszego wyniesienia, by przyjaźnie mogły zostać odnowione, nie wspominając o waszej prawdziwej rodzinie, którą natychmiast rozpoznacie.  Możecie więc zrozumieć, że będzie dużo świętowania w wielkim stylu.

 Możecie już zacząć się czuć lepiej w życiu z powodu obietnic , które niesie i poczuć z serca, że kiedy się wzniesiecie, życie będzie przyjemnością.  Będzie ono miało niewiele podobieństwa do tego czego doświadczacie teraz,  ponieważ w pewnym sensie nie żyliście tak jak powinniście.  Radość i szczęście mieliście smakować przez cały czas, a nie jedynie w ulotnych momentach.  Istnienie w energiach wyższych wymiarów jest błogie i będziecie odczuwać miłość wszędzie naokoło. Są one ekscytujące i spokojne w taki sposób, że nie będziecie chcieli ich opuścić, ale pozostać w nich na zawsze.

 Nawet na pokładzie naszych statków energie są „dostosowywane” by podnieść was ku Miłości i Światłu i będziecie w stanie odczuwać miłość i harmonię, które istnieją wszędzie.  Jest to podobne do doświadczeń jakie niektórzy z was mają poza ciałem wchodząc w astralne rejony Światła.  Porównując do ziemskich wibracji są one zauważalnie wyższe i nie jest niespodzianką, że wiele dusz próbuje raczej tam zostać niż powrócić do swojego ciała.  Jednakże na swój własny sposób pokochaliście Matkę Ziemię, jednak mogło by jej się przydać nieco więcej szacunku i miłości za to, że musiała radzić  sobie z waszą obecnością.  Wszystko o co teraz was prosi jest to, abyście zaangażowali się w częściowe sprzątanie bałaganu, który zostawiliście na Ziemi, a ona zrobi resztę.  Jak wiecie, moi drodzy, my z Galaktycznej Federacji Światła użyjemy naszej technologii, by przyspieszyć sprzątanie zanieczyszczeń, włączając w to obszary skażone odpadami i opadem radioaktywnym.  Możecie pomóc przywracając równowagę pomiędzy wami a naturą i wszystkimi innymi formami życia.  Ucierpiały one ogromnie przez poprzednie generacje, które używały ich dla własnego zysku i z chciwości by zarobić pieniądze.

 Jestem SaLuSa z Syriusza i ufam, że podnieśliśmy was na sercu i umyśle.  Jak zawsze wysyłamy miłość i najlepsze życzenia.

 Dziękuję SaLuSa,

Mike Quinsey, 20 czerwca 2012

  Przetłumaczył Michał, edycja Krystal

http://galacticchannelings.com/english/mike20-06-12.html

24 Komentarze (+add yours?)

 1. casilda
  Czer 28, 2012 @ 18:13:26

  nie wiem czy to ważne ale chcę podzielić się z Wami moim snem , który dzisiaj miałam, a chyba ma coś wspólnego z aresztowaniami. A więc , śnił mi się jakiś kardynał , miałam taką informację, że jest on ważniejszy niż papież, został ujęty i pozbawiony mocy . człowiek ten bardzo upokarzał i obrażał innych ludzi.W końcówce snu pozbawiony jest już tego stroju kardynalskiego ,otoczonego jakby strażą ale cywilną nie w mundurach a ja trzymałam w dłoni 4-5 małe kryształy i jakieś malutkie urządzenie elektroniczne , usłyszałam słowa , że jego moc i siła zawarte są w tych właśnie kryształach i w tym malutkim urządzeniu, zamierzałam to zniszczyć , i powiedziałam mu, że jego czas władzy już minął i że bez tych kryształów i bez tego urządzenia jest zwykłym przeciętnym człowiekiem. Na koniec chyba to wszystko zgniotłam jakimś młotem , a widać było , że bardzo mu na tych rzeczach zależało.
  Pozdrawiam wszystkie Świetliki

  • Mariusz
   Czer 29, 2012 @ 09:33:33

   Całkiem niedawno śniły się transmisje telewizyjne aresztowań Kabała.
   Chaos spowodowany tymi zdarzeniami był umiarkowany. 🙂

 2. ewcia
  Czer 28, 2012 @ 16:00:26

 3. Agnieszka
  Czer 28, 2012 @ 15:18:22

  Kochani, Kochana Krystal, właśnie przeczytałam wpis na :
  http://soulowicz.wordpress.com/2012/06/28/zielone-swiatlo-aresztowania-rozpoczna-sie-teraz/

  i wygląda na to, że masowe aresztowania ruszyły !
  Wczoraj też Sandra w swoim programie mówiła,że Kabał , który miał czas do 21.06.2012 na poddanie się, na negocjacje-kategorycznie odmówił współpracy.
  W związku z tym chyba czas ich ostatecznie minął i stąd te ruchy sił Światła.
  Czytajcie artykuł i jak wiecie coś nowego dodawajcie komentarze !

  Niech Światło wypełni każdą cząstkę Waszego życia.
  Niech Światło otoczy Was ciepłem i opieką.
  Niech Światło wskaże Wam drogę..

  Z Miłością.

  Agnieszka

  • krystal28
   Czer 28, 2012 @ 18:27:49

   dziękuję kochana Agnieszko i wszystkim za te informacje z innych blogów. Jednak oprócz tych trzech punktów podanych Drejkowi przez wojsko wszystko jest opinią. Masowe aresztowania jeszcze się nie rozpoczęły.

   1. Kawaleria przybywa.
   2. Milicje obywatelskie i obywatele będą skontaktowani w razie potrzeby przez wojsko.
   3. Wojsko USA mówi: “Usiądźcie wygodnie i oglądajcie fajerwerki.”

   Moim pragnieniem jest, aby to już się zaczęło jak najszybciej. Serdecznie pozdrawiam

 4. hasan
  Czer 28, 2012 @ 15:14:33

 5. lelys
  Czer 28, 2012 @ 14:58:47

  Na blogu KochaneZdrowie (pisane razem) ważne nowe wiadomości!

 6. Maja
  Czer 28, 2012 @ 13:45:31

  Hej, czy ktos cos wie na ten temat? wlasnie przeczytalam elektryzujaca wiadomosc, ze rozpoczynaja sie aresztowania, a wraz z nimi zalecenia dotyczace zrobienia zapasow zywnosci i wybrania gotowki z bankomatu. Zrodło: http://lightworkers.org/channeling/162407/green-light-mass-arrests-will-now-commence

 7. soulowicz
  Czer 28, 2012 @ 12:25:55

  I jeszcze jedna ważna wiadomość:)
  http://soulowicz.wordpress.com/2012/06/28/zielone-swiatlo-aresztowania-rozpoczna-sie-teraz/
  Zaczyna się dziać moi Kochani:) Mam taką nadzieję:)

  Robert

 8. dziadzio jasio
  Czer 28, 2012 @ 11:54:06

  „Każdy z was doświadczył etapów, w których stanęliście przeciwko Światłu.”

  Te wcielenia są teraz za nami , ale jednak …..
  Każdy z nas grał tę rolę …..
  na tym polega właśnie ten ziemski teatr !!!
  To są tak naprawdę nasze bratnie dusze , które zdecydowały się zagrać w tym przedstawieniu ciemne role : )))
  zdziwilibyśmy się widząc co my robiliśmy w poprzednich wcieleniach !
  To nie znaczy że prawo ma nie istnieć , ale jak napisał jeden światły człowiek ,
  Ziemia ma być bardziej szpitalem niż więzieniem ,tak że sprawiedliwość jak najbardziej , ale nie zemsta !!!!!!!!
  Drugi mądry człowiek powiedział , kto pierwszy jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem ……
  Sprawiedliwe procesy :Tak
  Kara tak, ale taka która pozwoli na powrót „synów marnotrawnych”
  Ale tu mamy potężne wsparcie Kolegów z Góry
  bo bez nich cała operacja zapuszkowania ciemnych chyba i tak by się nie udała !!!
  Ja tego szampana chciałbym otworzyć już jak najszybciej !!!!!!

 9. bel
  Czer 28, 2012 @ 10:44:04

  Witam serdecznie! Na temat spirali w materii i duchowości słyszeliśmy sporo. Dlatego teoria pokazana w przytoczonym filmiku, wydaje się całkiem sensowna. Interesujące : http://www.youtube.com/watch?v=ZHx6-keJbi8&feature=plcp Pozdrawiam i dziękuję za to, że dzielicie się swoją wiedzą. Fajnie że jesteście! Dziękuję Ci Krystal!

 10. VEGETA
  Czer 28, 2012 @ 10:01:25

  Wieczorem dosięga mnie ten zupełnie nowy spokój. Nie żywię urazy do tych ludzi, lecz sprawiedliwości musi stać się zadość. Podejrzewam, że nawet nie zwrócę uwagi na te procesy, bo myślami wole być zupełnie gdzie indziej. A jak będą mnie w domu o coś pytali, to powiem im, żeby bacznie śledzili to, o czym tam mówią w telewizji.

 11. tomek cwiek
  Czer 28, 2012 @ 09:48:51

  w najblizszych 3 miesiacach najwazniejsze co bedziemy potrzebowac to AKCEPTACJA<3 http://transformacjaswiadomosci2012.blogspot.com/2012/04/akceptacja-emilka-wroblewska-cwiek-nowy.html

 12. Renata
  Czer 28, 2012 @ 09:29:07

  „Dla Ciemnych jest to czas odpowiedzialności, która jest nieunikniona, ale w ich przypadku zamiast przeglądać swoje życie i czyny po śmierci, stawią czoło ludziom, którzy pragną aby sprawiedliwości stało się zadość.”Prawdopodobnie zostaną osądzeni przez nasze sądy przez uwaga!NIEZALEŻNYCH SĘDZIÓW.Tak się ciesze, że idą wielkie zmiany,zwłaszcza, że ciemni nie dają za wygrana i przepychają na siłę ACTA i wprowadzili dyrektywę przymusowych szczepień związkami rtęci i ołowiu…Nie mam żadnych wątpliwości, że ta historia skończy się dla nas szczęśliwie, bo w każdej bajce zawsze dobro zwyciężało.A nasze życie na tej planecie to wypisz wymaluj bajkowa opowieść. Jednorożce, elfy, kolorowe ważki-wróżki, materializacja siłą myśli, lewitacja. Jest cudnie.

 13. soulowicz
  Czer 28, 2012 @ 09:15:09

  Witam serdecznie Wszystkich:)

  http://soulowicz.wordpress.com/2012/06/27/aktualizacja-od-sheldan-nidle-plany-usuniecia-kabala-sa-w-toku/
  Zapraszam:)

  pozdrawiam soulowo:)
  Robert

 14. Nemo
  Czer 28, 2012 @ 08:19:05

  W czasopismie Nieznany Świat ukazał sie bardzo ciekawy artykuł pt.”Zmień świat – Zdecyduj czy powinniśmy się ujawnić – wiadomość od Federacji Glaktycznej”. Jest to przedruk zes trony http://www.mistycznabrama.net/channeling/12-ufo.html uzupełniony ciekawym listem od czytenika odwołującego się do książki Wojmusa Galaktyczna Rodzina.
  Skopiowałem ten artykuł do pliku tekstowego i przesyłam do znajomych.
  Możemy Wszyscy zaczniemy informować. Niech sie dzieje.
  Namaste नमस्ते
  Nemo
  PS.
  Artykuł doskonałego p.Marka Rymuszki „Pobudzenie – Każdy ma swoją ścieżkę” też jest godny przeczytania.

 15. zdzich
  Czer 28, 2012 @ 08:11:56

  Witam
  Kochani, dzisiaj rano Gaja wciągnęła mnie do swego Serca, poczułem że całe moje Jestestwo zanurza się w Niej i znalazłem się w Jej Sercu. Zobaczyłem te miliardy połączę, nitek, takich wstąg, to są nasze zakotwiczenia w niej i ta bezwarunkowa Miłość płynąca do każdego i wszystkiego od Gai. Zawsze ciągnie mnie w kosmos, w przestrzeń, czuje ze tam jest mój dom, moje pochodzenie, nie z konkretnej planety, ale po dzisiejszym, zrozumiałem że wybrałem na ten czas Gai i jej podniesienie, pomogę Jej I Wszystkim i Wszystkiemu na ile potrafię. Zawsze kiedy pomyśle o Miłości dla Gai i wszystkiego co na Niej jest, automatycznie znajduje się w przestrzeni, i potezny strumień Światła, Miłości z Praźródła, poprzez moje Jestestw płynie do Gai. Do tej pory nawet pragnąłem by uwolnić się z ciała i pozostać w „przestrzeni” w Tym gdzie czuje się jak w domu, jak u siebie, dzisiejszy poranek pokazał mi, ze na ten czas sam wybrałem Gaje, a Ona mnie
  Pozdrawiam z Miłością

 16. kimba70
  Czer 28, 2012 @ 07:20:48

  Wszyscy to wszyscy, iluminat to też brat. Posyłajmy im energię przebaczenia. Roosevelt wiedział że płynie flota na Pearl Harbor. W Wietnamie wybuchł konflikt na podstawie nieistniejącego statku. Szkoda mi każdego który trzyma teraz w rękach broń. Posłuchajmy Gaji i żyjmy najprościej jak sie da ,żeby jej nie zanieczyszczać a z resztą sobie poradzi. I czekam na czyste technologie trzymam was za słowo „rodzino”

  • Paq
   Czer 28, 2012 @ 07:54:48

   @kimba70: Przebaczenie przebaczeniem, ale metoda wychowawcza musi zaistnieć. No chyba że przeproszą i zadośćuczynią, ale to musi wyjść od nich i powinno być szczere. Takim mogę wybaczyć. Hardym niestety należy się w pysk – nie z zemsty. Czasami nawet tata daje dziecku na dupę żeby oprzytomniało. Pozdrawiam.

   • Gajdzioch
    Czer 28, 2012 @ 08:36:12

    Witaj.

    Paq, Bracie dlaczego chcesz dać komuś w „pysk”, przypomnij sobie słowa naszego Brata Jezusa, nie mam potrzeby nikogo karać, jeśli mają być osądzeni to na pewno nie przeze mnie, ja wolę im wybaczyć. Przecież nie wiesz kim i jaki byłeś w innych wcieleniach, ja również nie wiem kim byłem i co robiłem ale uczucie Wybaczenia daje mi wspaniałe uczucie w środku mnie.

    Wyobraź sobie proszę taką sytuację stoi kilku Illuminatów na schodach przed jakimś gmachem, a dookoła jest wielu ludzi min. Ty, co robisz zaczynasz na nich krzyczeć i wymyślać Im czy wychodzisz przed szereg dochodzisz do jednego z Nich i przytulasz go serdecznie i mówisz, że wybaczasz.

    Nie wiem czemu akurat taką sytuację przedstawiłem ale ukazało mi się właśnie to w myślach i odpowiedziałem tak jak piszę poniżej.

    Ja wybieram wybaczenie dla siebie i dla Niego, nie chcę obniżać swoich wibracji przez gniew czy wolę zemsty, a przy okazji pomagam jemu bo widzi, że nie ma we mnie złości, a jedynie Miłość i Wola Wybaczenia. Może to zmieni jego nastawienie do życia i do ludzi i pomoże mu przetrwać ew. karę.

    W słowach SaLuSy jest wiele pozytywnych wibracji, które pozwalają mi się uspokoić i dają większe zrozumienie. Zresztą w innych przekazach wyczuwam dokładnie to samo!

    Dziękuję SaLuSa i do rychłego zobaczenia:).

    Pozdrawiam.

    JAM JEST Maciej Syn Ojca/Matki.

   • Gabriel
    Czer 28, 2012 @ 09:05:23

    Witaj!
    To @Kimba ma rację. Przebaczenie nie polega na stawianiu warunków. Przebaczam, bo rozumiem, że zbłądzili. Ja przebaczam, bo chcę i wiem, że JA też mam w sobie i Światło i Mrok. Tylko od moich decyzji zależy co we mnie zwycięży. I wiem, że przez te ponad 1000 wcieleń byłam i świętym i mordercą. Więc mając taką świadomość jakie mam prawo oceniać zagubionego Brata ?
    Pozdrawiam – M’

   • latarnik
    Czer 28, 2012 @ 09:09:19

    Pag- Bezwarunkowa Miłość to taka „bez -warunków” czyli bez klapsów, nie mówiąc już o biciu po twarzy itp aktów agresji.Jeżeli zmierzasz ku Oświeceniu to ja Ci mówię że jeną z bram którą musisz przekroczyć ,jest ta z napisem BEZWARUNKOWA MIŁOŚĆ …- Namaste

   • Hanna
    Czer 28, 2012 @ 14:05:26

    Witam! Kochanie! O jakich metodach wychowawczych mówisz??? Jestem czynnym nauczycielem i z własnego doświadczenia wiem, że najlepszą metodą wychowawczą jest bezwarunkowa miłość i przebaczenie. Dlatego ślę miłość do wszystkich najbardziej potrzebujących czyli tych najciemniejszych z ciemnych. Wybaczam im wszystko w ciemno z całego serca- oni mają przed sobą jeszcze sporo wcieleń w niskich wibracjach- ja już to przerabiałam! Wielkie Dzięki. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, życzę dużo miłości i równowagi. Kocham Was Wszystkich :>:> :))

 17. sterope
  Czer 28, 2012 @ 02:48:48

  Jest kolejna wiadomość z facebooka:
  Islandzki Sąd ogłosił wyrok: 4 i pół roku więzienia dla
  dwóch bankierów :Jonssona i Gudjonssona ;

  Posyłam dużo Światła 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: