Kobra – Operacja Omega Feniks

.

Kobra jest anonimowym członkiem i rzecznikiem Ruchu Oporu.  A oto jego odpowiedź z dzisiejszego dnia  na informacje Drejka o Operacji Zielone Światło:

Skontaktowałem się z moimi źródłami i oto, co oni powiedzieli:

Infiltracja Pozytywnego Wojska została całkowicie usunięta.  Pozytywne Wojsko jest teraz gotowe do działania.  Ponadto, Ruch Oporu i Plejadianie są gotowi na ich wsparcie.

Jednak nie dostałem bezpośredniego potwierdzenia na Zielone Światło, lub że aresztowania już się rozpoczęły.  Jeśli Pozytywne Wojsko chce potwierdzić Zielone Światło lub jeśli zechce, abym rozpowszechnił jakiekolwiek wiadomości dla publiczności, mogą skontaktować się ze mną przez cobraresistance@gmail.com.

Ruch Oporu będzie miał swoją własną rolę w tym Wydarzeniu i jest to znane pod kryptonimem Operacja Omega Feniks (Operation Omega Phoenix). Operacja ta ma dwie części.

Pierwsza część operacji została właśnie odtajniona i mogę o tym trochę  już mówić.  W czasie tego Wydarzenia pewna liczba działaczy Ruchu Oporu wyjdzie ze swoich podziemnych baz na powierzchnię.  Będą oni nosić zwykłe cywilne ubrania, a nie wojskowe mundury.  Będą oni ściśle monitorować proces masowego aresztowania i pomogą pozytywnym wojskowym i cywilnym władzom w aresztowaniach, gdy będzie to konieczne.  Członkowie Kabała, którzy zostaną aresztowani przez działaczy Ruchu Oporu zostaną zabrani do nieujawnionych lokalizacji, a później wydani w ręce pozytywnych władz wojskowych / cywilnych.  Jedynym wyjątkiem jest kilku członków Kabała, którzy popełnili zbrodnie poza tą planetą w przeszłości i muszą stanąć przed Sądem Galaktycznym.  Większość z nich zostanie później zwrócona na Ziemię dla ludzkości, aby określili ich przeznaczenie, a część z nich zostanie natychmiast przeniesiona do Centralnego Słońca Galaktyki.

Najwyżej postawieni ludzie wewnątrz Pozytywnego Wojska zostali powiadomieni o Operacji Omega Feniks i w pełni się z nią zgadzają.

http://2012portal.blogspot.com/

Przetłumaczyła Krystal

33 Comments (+add yours?)

 1. 123
  Jul 02, 2012 @ 11:31:56

  No dobrze. I co sie dzieje? MIaly byc aresztowania, mialem zrobic zakupy jedzenia i wody, mial byc szum w mediach. I nic…
  Jakos bylem dziwnie spokojny o to, ze koniec swiata po raz kolejny zostanie przelozony i prosze – operacja ma sie odbyc ale dopiero w niedalekiej przyszlosci. Oczywisice nieustalonej…
  Przykre, ze robicie nadzieje, a potem nic sie nie dzieje.

 2. Soszkin
  Jun 30, 2012 @ 12:02:54

  • Leo
   Jun 30, 2012 @ 22:58:49

   Tłumaczenie do linku Szoszkina. Narazie fragment – Dość długi ten przekaz.:)
   ściskam Słonecznie.

   Wiadomość od Plejadian dla Ludzi na Ziemi
   Plejadjański Chanel ‘MICAH’
   Drodzy
   Przychodzimy dzisiaj do Was, 29 czerwca 2012 ze wspaniałą wiadomością niosącą nadzieję!
   Przynosimy jasność i jesteśmy Rodziną Światła.
   Jesteśmy Waszą rodziną i Was kochamy.
   Obserwowaliśmy Was przez wieki, bez ingerowania w waszą ewolucję.
   W istocie interweniowaliśmy, by uniknąć zniszczenia planety oraz jej mieszkańców i aby upewnić się, że zapowiedziane wzniesienie nastąpi bez problemów. Wydarzy się ono I wy możecie pomóc w tym, żeby odbyło się bez przeszkód.

   Kilka ziemskich lat temu nastąpiło wielkie wezwanie Gaji wysłane do galaktyki I poza nią. Gaja badzo cierpi z powodu szkodliwych działań korporacyjnego Kabała. Jest prężna i ta wspaniała współczująca istota wciąż podtrzymuje całe życie na planecie bez względu na wszystko. To jest jej miłość do Was.

   Data I czas wzniesienia Ziemi ze sfery i powrotu do centrum wszechświata, gdzie poruszają się AEONy (oryg. .. where AEONS walk) dla Sophii-Gaji zostały ustanowione w gwiazdach eony temu
   Ta data i czas jest zapisana w żyjącej bibliotece i jest ukazana przez wszystkie rdzenne starożytne kalendarze.

   W kółko widzieliście numery 0, 1 2. Te numery wywołują aktywację DNA, która aktywuje ciało świetliste. 12[13] linii DNA jest właśnie aktywowanych i podłączanych do czakr i otaczają ciało przez całe życie na ziemi. {oryg. Sentient life]

   Te numery zostały ustawione w wielkim kamieniu słońca jako zakodowany w czasie aktywator dla świetlistego ciała powodujący pełną aktywacje świetlistego ciała.
   Ziemia I większość jej istot wzniesie się do 5D zgodnie z planem 21.12.2012 o godzinie 11:11 rano.
   Archoni nienawidzili tej daty od milenii, ponieważ wiedzą, że to data ich końca. Zrobili wszystko, co mogli, by zafałszować i ukryć tę datę przed Wami. Pomagamy wam ją pamiętać.

   Wszelkie archonowe klony będą usunięte z ziemi do 21.12.2012 do 11:11 rano. Ta data i czas były zakodowane przez wielkich strażników czasu. Sami archoni ( reptilinaie, szarzy, drakoni i inne sprzyjające im rasy) zostały już usunięte z tego zakątka galaktyki. Jedyne co zostało, to klony tych bytów. Nie mają duszy ani nie mają zmysłów. To jest kabała i ci, którzy piekielnie pragną zniszczyć ziemię wraz z jej mieszkańcami i pragną was powstrzymać.
   To jest pewne! Posiadamy technologię poza ludzkim wyobrażeniem, która sprawia, że wszystko jest możliwe. My jesteśmy twórcami światów i już wkrótce przekonacie się, że wy jesteście nami. Nie jesteśmy obcymi. Jesteśmy ludźmi tak jak wy. Jesteśmy wami z wyższych wymiarów i przyszliśmy spotkać się z Wami.
   Byliście z nami na początku, kiedy tworzyliśmy ziemię I z własnej woli wybraliście, by tutaj powrócić w ciele właśnie w tym ziemskim czasie, by pomóc Gai i jej ludziom we Wzniesieniu. To właśnie robiliście do tej pory. Znacie prawdę.
   To jest wspaniały czas wyzwolenia ludzkości spod tyranii
   Wraz z Andromedanami stoimy w pogotowiu na waszym niebie, ukryci w wielkich statkach, wspierając was i upewniając się, że wasze wyzwolenie idzie w dobrym kierunku.
   Tak, pierwotne wskazanie zostało zmienione ze względu na wasze dobro, ponieważ to co przezwyciężacie w tych dniach na ziemi, nie było nigdy wcześniej zrobione w tej galaktyce. To jest sprawa pierwszej wagi we wszechświecie. To jest wasz wielki czas i w głębi zdajecie sobie z tego sprawę. To jest wasz czas by wyzwolić się z tych niskich sfer, które was wiązały.
   Podnieśliście swój poziom wibracji i możecie już dołączyć do nas do waszego kolejnego poziomu ewolucji.
   To, co robicie dzis stanowi najwyższy priorytet ponad wszystkie inne sprawy. Dlatedo jesteśmy tutaj obserwując i czekając powyżej i poniżej. NIE BÓJCIE SIĘ DRODZY. Strach jest niczym.
   Całe dobro będzie dominowało, a wasze wzniesienie do nowej ziemi jest najwspanialszą rzeczą jaką widzieliśmy.
   Zrobimy cokolwiek jest niezbędne, by zapewnić najbezpieczniejszą drogę dla wszystkich biorących udział.
   Drodzy, słuchajcie teraz
   Oto, co się teraz dzieje:
   Wszystko, co słyszeliście od naszych ziemskich sprzymierzeńców jest prawdą i dzieje się teraz. Pierwsze zielone światło zostało dane , z okresem oczekiwania, by zobaczyć jak wielu zareaguje. Zaobserwowaliśmy, że większa część z was zareagowała pozytywnie i z wiarą. To wystarczyło, by przejść do drugiego zielonego światła, które zostało dane dziś. {..}

 3. Leo
  Jun 30, 2012 @ 00:09:26

  Niesamowicie się cieszę, że ta strona istnieje. :D.Jesteście tacy kochani,optymistyczni i pozytywni. Uwielbiam to ciepło waszych osobowości oraz to jak wyrażacie siebie w komentarzach. Jestem już z Wami od dawna, ale nie wiem czemu coś mnie tchnęło, żeby napisać ten pierwszy raz. Dziękuję, wszystkim i każdemu z osobna, że jesteście Tu i Teraz.ściskam Was Promieniście.

  Witaj Leo 🙂 Kr

 4. bramin
  Jun 29, 2012 @ 20:35:32

  Kochani.
  Jak cudownie jest czytać Wasze komentarze, które piszecie tak radośnie i z wielkim entuzjazmem.
  Kocham Was wszystkich, a Tobie Krystal życzę wytrwałości w tym co robisz. Jesteś jak zwykle wspaniałą Istotą 🙂

  dziękuję, kochany Braminie ❤ — Kr

 5. VEGETA
  Jun 29, 2012 @ 19:09:10

  Oni (zbrodniarze) nie istnieją dla mnie. Jeżeli będą mnie o cokolwiek pytać, co jest z nimi związane, to będę odpowiadał jak najbardziej pokrótce i na odczepnego. Ci “przegrani” nie istnieją dla mnie i nie zamierzam przez zbytnie interesowanie się nimi działać na własną niekorzyść. To moja dobra rada. Najlepiej nie interesować się nimi tylko wizją swojego nowego życia.

 6. wika
  Jun 29, 2012 @ 17:36:17

  No jeszcze jedno, bo może komuś się to przyda.. Dziś jest szczyt pewnego interesującego i potężnego układu Słońca, Urana i Plutona. Uran i Pluton są od paru dobrych dni w tzw kwadraturze (pod kątem 90 st) i jest to jedna z konfiguracji bardzo sprzyjających nagłej zmianie starych struktur. Dziś Słońce wpasowuje się na trzeciego i całość tworzy tzw półkrzyż, czyli coś w kształcie litery T – bardzo dynamiczny układ, często niewygodny, ale dysponujący wielką energią, a ponieważ Słońce i Pluton mają związek z mocą i władzą (moc Słońca jest ‘osobista’, zindywidualizowana, Plutona – kosmiczna), a Uran i Pluton z głębokimi przemianami, MOŻEMY wykorzystać ten układ do totalnego odzyskania własnej mocy w znaczeniu unikalnego kosmicznego bytu, który sam i świadomie stwarza swój świat 😀

  Kto swojej mocy nie uzna i świadomie nie użyje (np. wyrażając silne intencje), prawdopodobnie dozna jej działania “z zewnątrz”, bo tak czy siak ta moc musi się w naszych (ziemskich) okolicach jakoś wyrazić. Ten wpływ jest odczuwalny już co najmiej od 2 dni i potrwa jeszcze ze 2 kolejne, a dziś szczyt przypada pomiędzy 17:01 a 22:10. O zachodzie Słońca ten wpływ będzie chyba najbardziej odczuwalny (Gdańsk 21:16, Wwa 20:54, Kraków 20:47, Szczecin 21:26, Wrocław 21:04, Białystok 20:51, Przemyśl 20:34), więc jeśli macie ochotę i czas na godzinną medytację (20:30-21:30), to zapraszam, choćby na chwilkę, do wspólnej przetrzeni miłości, światła i mocy 😀 😛 🙂

  • Wojtek
   Jun 29, 2012 @ 17:43:31

   Dziękuję Wika!
   Twój wpis jest dla mnie potwierdzeniem tego co dziś bardzo mocno czuję wewnętrznie.
   Pozdrowienia

  • krystal28
   Jun 29, 2012 @ 17:45:15

   Kochana Wiko, dziękuję za wspaniałe wytłumaczenie tych aspektów astrologicznych na ten okres. Wyrażajmy intencje, medytujmy!

 7. From Zero To Nothing
  Jun 29, 2012 @ 17:16:22

  To ciekawe. Tylko zastanawia mnie jedno: jakie znaczenie mają te aresztowania? Po co są te aresztowania? Co dają te aresztowania? Kto rości sobie prawo do odbierania wolności komukolwiek? Czy jeśli ten ktoś “ZŁY” zostanie aresztowany, czy w naszych życiach będzie lepiej, czy nie ma to znaczenia?

  From, przestępcom możemy wybaczyć z całego serca i kochać ich z całych sil, jednak naszą odpowiedzialnością jest, aby odizolować ich od reszty społeczeństwa (jeżeli jesteśmy w stanie) w ten sposób uniemożliwiając kontynuacje ich zbrodni przeciwko ludzkości. A czy Twoje życie stanie się lepsze po aresztowaniach? Nie mam cienia wątpliwości, że tak. — Kr

  • @_/"
   Jun 29, 2012 @ 20:48:56

   From, ja też tego nie rozumiem. Jeśli każdy z nas poprzez własne wibracje stwarza swoją rzeczywistość, to dopóki ja w sobie nie uruchomię “odpowiednich” energii-tu przywołujących tych, którzy mają być aresztowani) nikt mi nie zagraża. Bo jeśli zagraża mi coś, czego nie mam w swoich wibracjach- to w takim razie tak naprawdę nie jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie(bo zawsze mogą nam się wkraść ci “źli”, których potem trzeba aresztować).

   • From Zero To Nothing
    Jun 30, 2012 @ 00:27:01

    Dokładnie jest tak jak mówisz.

    • @_/"
     Jun 30, 2012 @ 01:08:05

     Jak już kiedyś wspomniałam w swoim innym komentarzu, samo aresztowanie tych “złych” nie zmieni naszych wibracji, którymi to wibracjami ich “przywołaliśmy”. Poza tym aresztowanie=kontrola, a kiedy coś kontrolujemy? Gdy się czegoś obawiamy, że coś lub ktoś w taki, czy inny sposób może nam zagrozić, tylko jak to możliwe, by cokolwiek z zewnątrz nam zagrażało(tu “wspomniani “ciemni”)skoro tylko my sami poprzez własne wnętrze tworzymy naszą rzeczywistość?

     ps. Serdecznie Pozdrawiam i ślę Uśmiechnięty Promyczek Miłości dla Wszystkich Nocnych Marków;-) (i nie tylko) 😛

 8. Tao
  Jun 29, 2012 @ 15:37:28

  Witam
  Szykuje się być może coś na co wszyscy oczekujemy.
  Potężny portal w naszym Słońcu – 28 czerwiec, 2012:

  http://soundofheart.org/galacticfreepress/content/american-kabuki-%E2%80%93-new-portal-sun-june-28-2012
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie
  http://www.profilaktyka.uzdrawianie.org

 9. agata
  Jun 29, 2012 @ 14:56:44

  a ja wylapuje ludzi tzn zwracam uwage na tych co chadzaja do kosciolow i widze jak stawiaja znak krzyza w 3 miejscach – czolo, usta i serce a co to oznacza??? krzyz to smierc zreszta sam znak jest stworzony z 2 linii – sami zobaczcie i co to oznacza? smierc widzeniu, smierc mowieniu, smierc uczuciom! a i jesli robia to jednorazowo znaczy to samo! blokuja, usmiercaja prawde!!!!!to dlatego ja nigdy bedac w kosciele nie potrafilam sie zegnac:)zawsze bylam ta ofiara ktora nie potrafi! i dzieki ci Boze za to!:)

  • Mariusz
   Jun 29, 2012 @ 15:13:30

   Pieczęć. Tak jak “sakramenty”.

  • filip
   Jun 29, 2012 @ 15:41:57

   (…)Znak krzyż na “czole, ustach i sercu (by Ewangelia była w naszym umyśle, na naszych wargach i w naszym sercu) czynimy wraz z głównym celebransem przed Ewangelią, gdy ten wypowiada formułę: “Słowa Ewangelii według świętego …”

  • wika
   Jun 29, 2012 @ 16:59:40

   Agatko, a po co Ci to skojarzenie ‘krzyż to śmierć’…??… Wiesz, miałam kiedyś (w podstawówce) piękną błękitną spódniczkę, i pewnego razu uznałam, że nałożenie do niej żółtej bluzki będzie świetnym pomysłem, bo to jak słońce na niebie 😀 a moja mama, pochodząca z pd-wsch Polski i urodzona w latach 20tych, powiedziała z obrzydzeniem, że to zestawienie kolorów przypomina flagę ukraińską… nie widziała rzeczy najprostszych i pięknych, tylko coś innego z głowy wyciągnęła, robiła to często i jak się łatwo domyślić, bynajmniej szczęśliwa nie była…(teraz jej się poprawiło, bo po drugiej stronie zdążyła się ładnie oczyścić z tych pomysłów).

   Uprzejmie donoszę, że krzyż – to po prostu dwie przecinające się kreski… 😛 A ich podstawowe znaczenia to: 1.spotkanie (istot, wymiarów, rzeczywistości) jak w runie gebo (wygląda jak x) 2.4 żywioły (zwłaszcza krzyż o równych ramionach; ich punkt przecięcia się to 5.żywioł czyli eter, albo świadomość, albo miłość-mądrość w postaci róży jak u różokrzyżowców etc) 3.struktura energetyczna piątej czakry – z góry widać to jako krzyż równoramienny, z boku jako krzyż z dolnym ramieniem dłuższym, plus do tego jeszcze owal, i to przedstawia właśnie krzyż egipski ankh oraz pewien symbol chrzescijański (przecinające się P i X) – vide Drunvalo Melchizedek “Pradawna tajemnica Kwiatu Życia” t.2 str.386-387.

   Zapewne to nie koniec możliwości krzyża jako jednego z najprostszych przejawów tzw świętej geometrii…i to samo dotyczy np. swastyki, która w Indiach i Ameryce Południowej była uznawana za symbol słońca, a że jakiś pan z dużymi kompleksami i wyjątkowo niegustownym wąsikiem użył tego symbolu do swoich celów, słońce pozostaje słońcem, spotkanie spotkaniem, a piąta czakra…noo, ta to chyba się teraz zmutuje razem z nami 😛 ale może nie aż na tyle, żeby obrazek przedstawiający ją zupełnie się zmienił…no i ‘trawa jest zielona, niebo jest niebieskie’, jak mówią ‘zenki’ (choć oczywiście niektórym ‘trawa’ i ‘niebo’ kojarzą się od razu z czym innym…ciek-kawe dlaczego?… 😉 )

   Jeszcze jeden drobiazg (ach, jak się dzisiaj rozpisałam, na szczęście ani szczepienia, ani czytanie tego nie jest i nie może być obowiązkowe :P): dotykanie czoła, ust i serca wygląda na najzwyczajniejsze pobudzanie kolejnych czakr i przepływu energii z góry; w buddyzmie tybetańskim istnieje gest dotykania złożonymi dłońmi czoła, gardła i serca, i później te właśnie czakry pobudzane są w najbardziej popularnych medytacjach. To całkiem miło, że nie tylko buddyści o tym pomyśleli, nieprawdaż?… 😀

   Pozdrawiam Cię Bardzo Wakacyjnie, Agatko (znad marmolady truskawkowej, którą dziś zaprosiłam do słoików 😉 ) i trzymam kciuki, żebyś raczej tarzała się ze śmiechu etc czytając niektóre tutejsze przekazy (jak jeden z tych od Petera), a nie przejmowała się byle czym, co i tak zaraz się rozpadnie ku chwale wszechświatowej ojczyzny 🙂 🙂 🙂

 10. ramzes
  Jun 29, 2012 @ 12:34:26

  Może jeszcze trochę podkręcimy ? :)))
  Wychodzi na to, że zaczyna się mówić głośno o rzeczach,
  o których wspominając głośno wcześniej można było zostać
  uznanym za wariata (w najlepszym razie :)))

  http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,title,Zafundowali-nam-przekret-wszech-czasow,wid,14712610,wiadomosc.html

  • Mariusz
   Jun 29, 2012 @ 15:12:27

   Podejrzane było, że tak od jakiegoś czasu naganiali na kupowanie “złota”. 🙂

 11. ramzes
  Jun 29, 2012 @ 12:28:21

 12. Mariusz
  Jun 29, 2012 @ 09:52:43

  Salusa w przekazie z dzisiaj (29.06.2012) odniósł się do ogłoszenia aresztowań jako potwierdzenia, że nastały ostatnie dni Kabała. Informacje mają dotrzeć wkrótce nawet do najbardziej zatwardziałych mediów.

 13. Sabrina
  Jun 29, 2012 @ 01:41:39

  Ciekawy link “Wpływanie siłą woli na DNA” 🙂 http://www.rozwojowiec.pl/1085/wplywamy-na-dna/

 14. Teresa Sodol
  Jun 29, 2012 @ 00:59:37

  Krystal…Moja Kochana….CZAS BYS ODPOCZELA..i pocałowala mojego Pana! Wiesz gdzie???

  • krystal28
   Jun 29, 2012 @ 05:42:21

   Tereniu, te obecne kilka dni wydają się ważne i czuję się wypoczęta 🙂

  • Luxy
   Jun 29, 2012 @ 14:39:06

   Brawo Tereso!
   Krystal zasłużyła na dłuuuuugie wakcje! No i miejsce musi być szczególne….

   • Gajdzioch
    Jun 29, 2012 @ 15:23:40

    Halo, halo ja pierwszy umawiałem się z Krystal na lot na Pandorę “tylko” musze jeszcze pożyczyć jakiś statek kosmiczny od naszego Gwiezdnego Rodzeństwa:P

    Krystal no powiedz, że mamy zaplanowany lot:)

    Pozdrawiam.

    • krystal28
     Jun 29, 2012 @ 15:39:12

     Drogi Gajdziochu, oczywiście, absolutnie serio planuję. Dajamanti podrzucił ten pomysł już wcześniej, więc wyruszamy w drogę z grupą chętnych w jakimś ‘powietrznym autobusie’ może już nawet w roku 2013 🙂 🙂

 15. Czarny75
  Jun 29, 2012 @ 00:40:34

 16. KOSMITA
  Jun 28, 2012 @ 22:58:06

  Super! 😀

 17. krystal28
  Jun 28, 2012 @ 22:28:59

  Przeciek z archiwów NASA dla kanału telewizyjnego RT (Rosja Dzisiaj). 6 okrągłych statków kosmicznych (?) tańczy dla astronautów: