Wejście do gry – w poszukiwaniu własnego przeznaczenia

.

.

Galaktyczna Federacja Światła uważa, że nadszedł czas dla nas wszystkich, byśmy w pełni zaangażowali się w działania, które przyczynią się do pomyślnego zakończenia naszej głównej misji, jako że nadszedł kres trójwymiarowych rozrywek.  Jest wielu takich, którzy nie są pewni, co do ich indywidualnych zadań w tym czasie, więc omówmy pokrótce, co może być takim zadaniem pamiętając, że nie ma złych wyborów.  Cokolwiek to jest, jeżeli to z tobą rezonuje, jest zawsze doskonałym wyborem.

Aby dowiedzieć się, jakie zadanie może być właśnie dla ciebie, zadaj sobie pytanie: „W czym jestem dobry?  Co przyciąga mnie jak magnes?  Co umiem?  Czym się interesuję? Czym się zajmowałem w życiu?  Co to wszystko może mieć wspólnego z moją misją w tym czasie?  Czym się zajmują zawodowo moi przyjaciele?  Czy to może być wskazówka?  Kiedy przeglądam Internet trafiam na tematy pokrewne. Czy może jest to znak, że jest to moje prawdziwe powołanie?

Galaktyczna Federacja Światła daje nam jasno do zrozumienia, że nie będzie się z nami kontaktować w żaden sposób, aby powiedzieć nam co jest naszym indywidualnym zadaniem, jako że nie jesteśmy tu jedynie po to, aby doczekać pomyślnego zakończenia naszej wspólnej misji, ale również po to by odbywać swoje osobiste podróże, których częścią jest znalezienie własnej drogi.  Nasza główna misja tutaj, jako Pracowników Światła to zaangażowanie się w służbę planecie i jej mieszkańcom.  W ramach naszych obowiązków w tej służbie jest pomoc ludziom w zrozumieniu tego co się wydarza i wychodzi na jaw, tego jakie są ich możliwości oraz wspieranie ich w tym trudnym okresie.  Wielu będzie szukało odpowiedzi na swoje pytania.  Jest to jedno z zadań, w które możecie się zaangażować.  Tych z was, którzy osiągnęli zrozumienie nadchodzących wydarzeń w tym czasie, prosimy o bycie źródłem informacji dla wszystkich, którzy szukają większego zrozumienia tego, co dzieje się wokół nich.

Wszystkie narzędzia, które są wam potrzebne do wykonania tego zadania są na wyciągnięcie ręki. Internet i portale społecznościowe to wszystko czego potrzebujecie, aby dotrzeć do tysięcy, a nawet milionów tych, którzy szukają wiedzy niedostępnej za pośrednictwem mediów głównego nurtu.  (W tym czasie Galaktyczna Federacja Światła prosi nas, aby skupić się na jednej sprawie, którą jest znaczenie dla nas ich istnienia i obecności wśród nas, oraz ich uczciwe intencje, aby pomóc nam uczynić to przejście możliwie jak najbardziej harmonijne i wkroczyć do świata, do którego słusznie należymy).

Nie czekaj, aż ktoś zada ci pytanie bezpośrednio.  Jeśli ktoś zostawi komentarz pod twoim postem, że jest zagubiony i nie rozumie co się dzieje, jest to dla ciebie wezwanie do pomocy i twoim zadaniem jest odpowiedzieć.  Innym bardzo ważnym obszarem twojej misji jest pomoc w uspokajaniu obaw innych.  Przypominamy, Internet jest twoim biurem.  Nie czekaj, aż ktoś przyjdzie do ciebie i powie:  „Jestem przerażony”, ponieważ to będzie rzadkością.  Wszystko co musisz zrobić, to czytając komentarze pod wiadomościami od Galaktycznej Federacji Światła, wzniesieniowych lub o UFO w ogóle, jeżeli potrafisz, identyfikuj oznaki lęku u innych.  Zwróć uwagę na symptomy strachu.  Gdy ktoś zaczyna drwić sobie z postów o Wzniesieniu lub GFŚ, lub im zaprzecza, to co naprawdę mówią to „boję się”, a to jest dla ciebie znak do działania. Zadaniem tych, którzy potrafią odpowiedzieć z miłością , światłem (które jest informacją), zaufaniem, bezpieczeństwem, spokojem i zrozumieniem.  Jeżeli brzmi to jak coś co potrafisz robić to być może jest to twoja misja.  Nie ma kary za próbę wykonania jakiegoś zadania i jeżeli ci ono nie odpowiada próbowanie innego.  Ten prosty udział w tych zadaniach będzie wielką przysługą dla naszej misji.

Innym obszarem działania, w którym możesz uczestniczyć jest uzdrawianie.  Czy to jest coś, co miałeś czas się nauczyć? Czy znasz uzdrawiające częstotliwości, terapię kolorami, aromaterapię, uzdrawianie dźwiękiem, kryształem i kamieniami?  Jeśli twoja odpowiedź brzmi twierdząco na którekolwiek z nich, być może to właśnie twój obszar wiedzy specjalistycznej.  Twoją przychodnią jest Internet, a twoja poczekalnia jest pełna, ponieważ każdego dnia czytam posty i komentarze osób, które cierpią na dolegliwości, choroby i symptomy towarzyszące Wzniesieniu.  Przypominam, nie czekaj aż ktoś poprosi cię o wyleczenie jego dolegliwości.  Ofiaruj swoją mądrość, swoją wiedzę i swoje doświadczenie i pozwól każdej osobie wybrać czy chce przyjąć twój dar.  Jest wielu w tym czasie zainteresowanych uczeniem się, jak bardziej efektywnie komunikować się ze swoimi przewodnikami, ich gwiezdną rodziną, członkami Galaktycznej Federacji Światła i Komendą Ashtar.  Jeśli jest to obszar, z którym się zapoznałeś, czy możesz podzielić się niektórymi wskazówkami w tym zakresie lub pokierować kogoś do źródeł informacji które omawiają te techniki?

Innym obszar, który wymaga personelu obejmuje „nawigatorów”.  Jest w tym czasie wielu przebudzonych i każdego dnia widać nowe twarze, które naprawdę nie wiedzą gdzie mogą się zwrócić, gdzie szukać informacji, a nawet nie wiedzą jakich informacji poszukiwać.  Czy mógłbyś być nawigatorem i skierować te nowo przebudzone dusze do społeczności, które mogą pomóc im w ich drodze?  Społeczności takie jak Facebook, Youtube i internetowe wspólnoty duchowe, pozaziemskie społeczności oraz źródła wznoszenia lub wiedzy pozaziemskiej?

Oto jest wyznaczone zadanie, w którym, jestem pewien, wielu odnajdzie swój talent.  Jak często, widzimy w Internecie, zastraszanie, rzucanie oskarżeń,  wrogie kłótnie w internetowych sieciach społecznych, które zostały zaprojektowane jako aleje miłości, światła, wyższych wibracji i jako bezpieczne schronienie dla wszystkich tych, którzy szukają większego zrozumienia?  Czy jesteś zdolny do utrzymania pokoju, uspokojenia obu stron konfrontacji  oraz do wyrażania i dzielenia się pomysłami w jaki sposób możemy lepiej komunikować się ze sobą i jak szanować nawzajem swoje poglądy i opinie w tym czasie?  Jeśli to jest coś co czujesz to właśnie to jest twoja ścieżka, znalazłeś swoje przeznaczenie.  Zauważyłem podwójną przepaść pomiędzy tymi, którzy przestrzegają duchowej dyscypliny a tymi, którzy rezonują bardziej z tematami pozaziemskimi.  W rzeczywistości wszyscy grają w tej samej drużynie, nie ma przepaści ani różnych szkół w tym wszechświecie, ale zauważyłem, że wiele z nich kwestionuje pozostałe.  Czy są wśród nas tacy, którzy potrafią wypełnić tę lukę i na nowo połączyć tych, którzy doświadczają tego rozłączenia?  Możesz odnieść się do siebie jako „budowniczego mostów”, jako że, będziesz budował ważny pomost pomiędzy tymi dwoma pojęciami, które są oddzielone tylko przez zakłócenia naszej trójwymiarowej iluzji.

Czy są wśród was tacy, którzy uczyli się medycyny?  Lub tacy którzy są dobrze zorientowani w dziedzinie odżywiania, diety i ćwiczeń fizycznych?  Są to bardzo ważne dyscypliny w tej chwili i jesteście proszeni, by nie być nieśmiałym, ale aby dzielić się swoją mądrością z tymi wszystkimi, którzy mogą z niej skorzystać.

W tej chwili Komenda Ashtar i Galaktyczna Federacja Światła oświadczają, iż intensyfikują program by umożliwić więcej obserwacji ich statków i lepszą ich jakość, aby lepiej przygotować ludzkość do ich ujawnienia.  Te galaktyczne polecenia są wynikiem końcowych ustaleń, choć nie wywiązaliśmy się do końca z umowy to dzieliliśmy się tymi niezwykłymi filmami po to by wywierać wpływ, a to wystarczy, aby osiągnąć cel.  Czy ci z was, którzy obecnie potrafią surfować na Facebooku, szczególnie wśród facebookowych grup, Youtube oraz innych stron z relacjami UFO, mogliby zebrać te filmy i dzielić się nimi wśród wszystkich internetowych portali społecznych?  Jeśli tak, byłaby to wielka pomoc w naszej misji.

To tylko kilka przykładów zadań, które są potrzebne do zrealizowania tu i w tym czasie.  Są również inne  i w najbliższych dniach po zakończeniu tych zadań pojawią się nowa powierzone nam i galaktyczne przekazy sugerują, iż te zadania mogą być bardzo ekscytujące i przyjemne dla nas.  Mam nadzieję, że to daje pewne wyobrażenie o tym, jakie są nasze zadania w tym czasie. Pamiętaj, że najważniejsze to pojawić się w grze, zamiast spędzać czas martwiąc się, gdzie można stanąć na boisku. Wszyscy są mile widziani i zachęcani do udziału, a twoje wysiłki są docenione i bardzo potrzebne w tym czasie.  Do zobaczenia na boisku!

Greg Giles

tłumaczenie: Agnieszka i Robert

http://www.ascensionearth2012.org/2012/06/getting-into-game-searching-for-your.html

7 Komentarzy (+add yours?)

 1. 123
  Czer 29, 2012 @ 13:47:32

 2. bramin
  Czer 26, 2012 @ 22:22:46

  Kochani.
  Rozpadło się forum na Złotej Erze,jednak ja cały czas w każdy czwartek przesyłam Reiki dla wszystkich potrzebujących.Godzina również ta sama czyli 21.30.
  Z miłością,Bramin 🙂

 3. Jack
  Czer 26, 2012 @ 17:18:40

  Chyba najbardziej obecnie godna polecenia strona – a do tego wychodząca nawet
  o krok „naprzód” w odniesieniu do powyżej przytoczonych „zaleceń” a mianowicie
  całodobowa(audycje są powtarzane po premierze) telewizja internetowa na właśnie
  wyżej wspomniane tematy-oprócz tego dostępne są bardzo interesujące archiwalne programy a także wiele innych przydatnych materiałów związanych z nimi:

  http://wolnaludzkosc.tv/

 4. biograża
  Czer 26, 2012 @ 09:28:17

  Od wielu lat zajmuje się medycyną naturalną, doradztwem życiowym oraz uzdrawianiem za pomocą energii. Diagnozuję dolegliwości również na odległość.
  Pozdrawiam z miłością.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: