Wzniesienie nadejdzie bez względu na wasze plany

.

Przyszła pora, żeby myśleć pozytywnie i akceptować wydarzenia, których oczekujemy, że nadejdą bez tendencyjnych przewidywań jakie one powinny być.  Wiecie, że Wzniesienie nadejdzie bez względu na wasze plany, więc pozwólcie, żeby się zamanifestowały wiedząc, że wszystko będzie dobrze.  Sprawy są tak bliskie wyjścia na światło dzienne, że będziecie zdziwieni jak szybko się wydarzą.  Wolelibyśmy, żebyście raczej zaangażowali się w pozytywne myślenie niż w tracenie czasu i energii na bezustanne rozpatrywanie tego, co się wydarzy z Ciemnymi. Ich los jest przypieczętowany i sprawiedliwość będzie dokonana.

Naszym priorytetem jest umieszczenie odpowiednich ludzi na różnych stanowiskach władzy, żeby wprowadzić pokój na świecie tak szybko jak to tylko możliwe.  Od tego momentu łatwiej będzie realizować plany dla waszego dobra i odzyskiwać wolność.  Kiedy się już spotkamy, możemy zmierzać razem w kierunku Wzniesienia i możemy zacząć cieszyć się różnymi zmianami, które was uniosą.  W tym okresie energie będą wciąż wznosić waszą świadomość na jeszcze wyższe poziomy, a zjednoczenie ludzi będzie miało miejsce poprzez zniesienie barier, które między wami postawiono.

Złota Era jest tuż za rogiem, zachwyci was i wstrząśnie swym pięknem i harmonią.  Będzie domem dla tych, którzy wzniosą swój poziom świadomości na tyle wystarczająco, aby awansować do wyższych  królestw i stamtąd doświadczać wolności w stawaniu się Galaktycznymi Istotami.  Obecnie z powodu waszych niskich wibracji jesteście ograniczeni co do waszych ruchów w Kosmosie, ponieważ one zanieczyściłyby wyższe poziomy.  Ta sytuacja jest u progu zmiany podczas, gdy w dalszym ciągu w szybki sposób ściągacie i przyjmujecie energie.

Jeśli pomyślicie kilka lat wstecz, jesteśmy pewni, że zauważycie zmianę jaka się w was dokonała, najbardziej jeśli chodzi o spokój i jasne myślenie.  W  miarę jak będziecie rozwijać wasze aktywności socjalne i wybory waszych przyjaciół też będą się  zmieniać i będziecie przyciągani przez coraz bardziej wyrafinowane rzeczy w życiu.  Będziecie poszukiwać egzystencji pokojowej, a ekstremalne doświadczenia emocjonalne nie będą już tak satysfakcjonujące.  Już zmieniacie się bardzo szybko i w konsekwencji odcinacie połączenia ze starymi, poprzednio akceptowanymi  formami życia.

Nie ma powodu, dla którego nie moglibyście zacząć życia jakiego się spodziewacie kiedy się zacznie Złota Era, ponieważ dużo z tego co przyjdzie pochodzi z waszego wnętrza.  Wasze ideały i cele życia będą dużo wznioślejsze, a poszukiwanie samo-satysfakcji przestanie być naczelnym celem.  Wręcz przeciwnie, przedłożycie innych przed siebie i to da wam wielką satysfakcję.  Jak do tej pory człowiek miał tendencję do egoizmu i do nagradzania samego siebie, bez względu na to ile to kosztowało pozostałych.  Ale teraz zmieniacie się szybko jednocząc się z waszą Wyższą Jaźnią i jesteście w stanie wejść w związek z waszą Świadomością Chrystusową.  To, moi ukochani, jest droga, którą będziecie podążać, i  którą będziecie kontynuować z zadowoleniem.

Wasze aktualne życie to konglomerat wielu żyć, które was zaprowadziły bardzo daleko, do wielu krajów, poprzez  różne religie, wierzenia i kultury.  I choć nie ma dwóch dokładnie takich samych dróg to stopniowo zaczniecie dostrzegać, że zaczynacie się zbliżać jeden do drugiego.  To naturalne, że tak się dzieje, ponieważ wszyscy  szukacie „drogi powrotnej do domu” i to was zawsze popycha do przodu.  Ten poziom podniesienia, który aktualnie przechodzicie to tylko część podróży, ale część bardzo ważna, która reprezentuje skok kwantowy do przodu o ogromnej wielkości.

My z Galaktycznej Federacji Światła wiedzieliśmy od wieków, że wasza podróż osiągnie punkt podniesienia w waszej ewolucji.  Dla nas było to radością i przywilejem, by wam towarzyszyć i upewnić się, że wszystko wypełni się tak, jak było przeznaczone.  Wszystko zostało zadecydowane milenia temu, a w ostatnim czasie przyłączyło się do was wiele dusz, aby wam pomóc w osiągnięciu sukcesu.  Niektóre weszły do waszych rodzin i wyróżniają się swoim poziomem świadomości.  Dały się poznać pod różnymi imionami  takich, jak Gwiezdne Ziarna, Dzieci Kryształowe i Indygo.  Ich obecność ma podnieść tych, którzy ich otaczają i to się wydarzy bardzo szybko.  Słuchajcie tych mądrych, bo mają oni wiele do powiedzenia, aby zapewnić ciągłość sukcesu na waszej drodze do Światła.

Z nadchodzącym Wzniesieniem jest zrozumiałe, że niektórzy z was są wciąż zmartwieni przeznaczeniem młodych członków waszych rodzin.  Niech to będzie jasne, że w tych końcowych czasach każda dusza znajdzie się dokładnie tam, gdzie  zamierzała być i była świadoma swego przeznaczenia zanim się zinkarnowała.  Tak więc prosimy, pozwólcie, aby każda osoba żyła swoim przeznaczonym kursem i czujcie się błogosławionymi, że zostaliście wybrani, aby być w ich życiach.  Oczywiście, jest wiele rodzin, które nie mają tych zaawansowanych dusz pomiędzy sobą, ale mimo to miłość przechodzi od jednych do drugich i pozostawia połączenie, które może sprawić, że będziecie kiedyś razem ponownie.  Miłość jest energią najsilniejszą ze wszystkich i jest niezniszczalną siłą, która utrzymuje wszystko razem w spójności.

Powiemy wam jeszcze raz, że jesteście bardzo potężnymi Istotami, nawet wtedy, gdy wasza moc została ograniczona przez niskie wibracje, w których teraz żyjecie.  Lecz kiedy te wibracje się podniosą to wasza moc też się zwiększy.  Zaczniecie być świadomymi waszej mocy kreowania.  Wyobraźcie sobie, że dojdziecie do punktu, w którym będziecie mogli wytworzyć jakąkolwiek rzecz, której zapragniecie, ale nie martwcie się o złe użycie tej mocy, bo wasz poziom świadomości także wzrośnie.  Bądźcie pewni, że nie pozwoli się wam posiadać tych mocy kreacji dopóki nie będziecie wiedzieć jak ich używać poprawnie.  Zaczynacie rozumieć jak będzie wyglądać wasze przyszłe życie i jak mało teraz dostrzegacie waszej potencjalnej, prawdziwej mocy.  Jednak nie jesteście pozostawieni sami sobie, aby zrozumieć te rzeczy i w każdej fazie waszego życia zawsze macie wokół siebie bardziej rozwinięte Istoty, które mogą wam pomóc.

Jestem SaLuSa z Syriusza i w miarę waszej ewolucji będziecie odkrywać, że życie na wyższych poziomach jest doświadczeniem pięknym, i że dokądkolwiek pójdziecie spotkacie się z duszami Światła i Miłości.  To jest wielkie spotkanie i  wszystko funkcjonuje w Jedności i wszyscy rozpoznają Źródło swojej egzystencji.  Nie jest ważne jak nazywacie Źródło dopóki rozpoznajecie, że jest ono alfą i omegą Wszystkiego Co Jest.  My z Galaktycznej Federacji Światła mamy otwarte połączenie ze Źródłem  i nasz związek z nim jest podobny do waszego połączenia z waszym Wyższym Ja.  Posyłamy wam naszą miłość, aby wam pomóc w waszej drodze.

Dziękuję SaLuSa,

Mike Quinsey, 11 czerwiec 2012

Tłumaczenie: Elisabeth.

http://galacticchannelings.com/espanol/mike11-06-12.html

36 Komentarzy (+add yours?)

 1. Patrycja
  Czer 21, 2012 @ 23:57:11

  Witam Wszystkich! Chyba nie napiszę na temat ostatniego przesłania, ale chciałam poinformować jakby ktoś jeszcze nie wiedział o spotkaniu :HARMONIA KOSMOSU w ten weekend w Sobótce pod Ślężą. Inna nazwa to chyba spotkanie Wolnych Ludzi czy Ludzi Nowej Ery. Pozdrawiam z Krakowa i bardzo dziękuję za tą stronę.

 2. mary_celeste
  Czer 21, 2012 @ 22:22:43

  Sandra i najnowsze wieści – Archontowie, matrix, masowe aresztowania i inne niezwykłe informacje. Polecam i sercem pozdrawiam.

  http://www.livestream.com/wolnaludzkosctv/video?clipId=pla_5669ed02-d873-4a63-9d31-e1abec264e3f

 3. Janina Pachuła
  Czer 21, 2012 @ 21:47:35

  Myślę że to przesłanie uzupełni ten przekaz ❤
  http://leeharrisenergy.blogspot.com/p/2012-energy-forecast-translations_25.html

 4. krystal28
  Czer 21, 2012 @ 21:26:45

  Parlament Irlandii przepytuje swojego ministra finansowego, co robił na spotkaniu Bilderberga w tym roku. Polski minister, Jacek Rostowski (urodzony i wykształcony w Anglii) tez był na liście uczestników i nikt w Polsce nie miał z tym problemu (?) Chcę zaznaczyć, ze wg donosów na takich spotkaniach robią satanistyczne rytuały, czyli poświęcają ofiary.

  link angielski:
  Ireland Wants Answers: Why Was Finance Minister at Bilderberg Meeting?

  http://the2012scenario.com/2012/06/ireland-wants-answers-why-was-finance-minister-at-bilderberg-meeting/

 5. Pownuk
  Czer 21, 2012 @ 21:01:01

  witam wszystkich na tym Forum. Ja chcialbym zapytac krystal jak ty widzisz miesiac styczen 2013 , opisz prosze twoje wyobrazenie

  Jak będę miała trochę więcej czasu, to postaram się opisać 🙂 – Kr

 6. Gajdzioch
  Czer 21, 2012 @ 20:59:35

  Witajcie.

  Dobrze się składa bo ja mam w planach Wzniesienie:) Tak poważnie to wspaniale jest czytać takie przekazy, które są optymistyczne!

  Pozdrawiam.

  Ps.
  Krystal, udanego weekendu:)


  dzięki Gajdzioch 🙂 – kr

 7. Reynald
  Czer 21, 2012 @ 20:08:00

  Oto znaczące spotkanie dwóch światów:

  Rozmowa E.Tolle w firmie Google z Bradleyem Horowitzem.

  Komentować tego dalej nie trzeba, niech każdy wyciągnie swoje własne osobiste wnioski.

 8. adela
  Czer 21, 2012 @ 19:53:27

 9. dasendrije
  Czer 21, 2012 @ 18:53:13

  „Czas od 21 kwietnia do 21 czerwca jest znaczący dla przemiany planetarnej. To pójdzie bardzo szybko. Aresztowania, zamknięcia banków, redystrybucja dostatku, uzdrowienia i jeszcze dużo więcej wydarzeń pojawi się masowo.”

  Gdzie to wszystko?

  dasendrije, według kilku źródeł (Drejk, Kobra, Fulford m.in) to wszystko już się zaczęło i jest w procesie. Może Ty też znajdziesz jakieś nowe wiadomości, aby wnieść do naszego blogu dla wszystkich(?)
  Żeby było jasne: „Ja tu tylko zamiatam” jak to mówią i nie znam przyszłości ze wszystkimi detalami i czekam na bardziej widoczne wydarzenia tak, jak wszyscy inni. Myślę też, że niektórzy Czytelnicy wiedzą o wiele więcej niż ja. Kr

  • demoniendo
   Czer 21, 2012 @ 21:07:38

   http://www.monitor-polski.pl/fast-and-furious-koniec-rzadu-obamy/
   taki mały przykład dla kolegi.

   Myślę, że skoro tyle przed nami się ukrywa to póki co nie mamy co liczyć na nagłe, oficjalne ujawnienia. Z dnia na dzień nie da się tego zrobić. Gadzinki nadal buszują w mediach i tak łatwo nie odpuszczą. Choć wiedzą o tym, że to ich koniec to nie odpuszczą, ponieważ taka ich „natura”. Możemy tylko doszukiwać się informacji bo nikt nam ich nie przyniesie na przysłowiowej tacy. Moim zdaniem zmiany są bardzo odczuwalne i nie chodzi tu o odczucia fizyczne (typu zobaczyłem uwierzyłem). Wszystko nabiera prawidłowego kierunku więc nie pogrążajmy się , Każdy z nas chciałby natychmiast obudzić się w wymarzonej bajce lecz przed nami jeszcze nie mało pracy.
   Pozdrawiam serdecznie

 10. Józef
  Czer 21, 2012 @ 17:14:54

  Niezmiennie piękne i treściwe przesłania bardzo pouczające, zarazem delikatnie wskazujące w jakim kierunku winno podążać nasze myślenie. Jestem niezmiernie rad ze „trafiłem” na ten blog „Transformacja 2012” wiem, że nie był to przypadek, ponieważ trafiłem tu po mojej gorącej prośbie o wskazanie mi kierunku mojej drogi i celu podróży. Muszę przyznać, że ciekawi mnie jaką funkcję sprawuję SaLuSa w Galaktycznej Federacji Światła.

  Serdeczne pozdrowienia, również dla G.F.Ś.

  🙂 kr

 11. sylla
  Czer 21, 2012 @ 17:13:20

  Bardzo lubię przekazy Salusa. Są bardzo pokrzepiające i dodają dużo pozytywnej energii. Pozdrawia wszystkich Was ukochani z Galaktycznej Federacji oraz wszystkich komentatorów, łączenie z naszą ukochaną gospodynią bloga .

 12. Luxy
  Czer 21, 2012 @ 16:57:15

  Na taki dzień, jak dzisiaj czekalismy tysiace lat!!! KABAłA JUŻ TU NIE MA!!! Zachecam do przeczytania mojej informacji pod przekazem „Cotygodniowe Medytacje”. No i szykujcie szampany!!! Jeszcze trzeba posprzątać „krajobraz po bitwie” i korki będą strzelac!!!
  Kocham Was!!!

  • Halina
   Czer 21, 2012 @ 17:26:48

   Luxy, proszę, podaj źródło… pliz ……

  • hasan
   Czer 21, 2012 @ 18:59:12

   tak ale czytałem twój komunikat i tak się zastanawiam czy to wiarygodne co piszesz ale może tak tylko że dla mnie mało realne jest unicestwienie duszy bo uważam że jak coś to mogły być puszczone w duże koło ewolucji ze skasowanym potencjałem dotychczasowych doświadczeń . bo przecież materia to iluzja jej nie ma choć jest tak namacalna. no ale jak ich usunęli to fajnie jeszcze jak to potwierdzą to będzie jeszcze lepiej.

   • Luxy
    Czer 21, 2012 @ 19:58:39

    Halini i Hasanie! Przeczytajcie jeszcze mój dopisek pod tamtym komentarzem. Nie dziwię się, że nie wierzycie.Obserwujcie Świat i ludzi. Zauważycie zmiany na pewno! Wtedy będziecie nabierać pewności. Na wszysko potrzeba czasu. Czekaliśmy tyle tysięcy lat, więc trudno to przyjąć tak ze środy na czwartek.
    A potem już razem wypijemy tego szampana!

  • beza
   Czer 21, 2012 @ 20:47:32

   Luxy…to bardzo interesujące…pamiętasz tę medytację odnośnie aresztowania Kabala?Otóż,w trakcie tej medytacji , a dokładnie w trakcie wizualizacji , coś zostało mi pokazane.Piszę „pokazane” bo ja tego nie wizualizowałam, to się pojawiło samo bardzo wyraźnie.
   I właśnie ten obraz pasuje jak ulał do tego co nam przekazujesz.

   • Luxy
    Czer 21, 2012 @ 22:19:17

    Beza! Proszę! Napisz, co wtedy zostało Ci pokazane! Czekam z niecierpliwością! Myślę, że to co napiszesz zainteresuje wszystkich, bo jak na razie jeszcze trudno w to uwierzyć…Pa!

  • beza
   Czer 24, 2012 @ 10:22:56

   Ok Luxy.
   To „się zrobiło” w trakcie tej części,w której mieliśmy wizualizować pokorne poddanie się Kabala. W pewnej chwili zobaczyłam szpaler strażników (tak ich nazwałam bo tak dla mnie wyglądali) wzdłuż którego szli ludzie. Były to bardzo dobrze znane nam postaci oraz obce. Szli do bardzo wysokiego gmachu. Zatrzymali się przed schodami,na których szczycie stała Temida.Pojawiła się dokładnie tak jak najczęściej się Ją przedstawia: z opaską na oczach i wagą w dłoni.Kiedy już się wszyscy zgromadzili,Bogini odwróciła się w stronę wrót wykonała gest ręką jakby coś odsłaniała, a one otworzyły się.Weszła do środka , a za nią ci , którzy stali przed schodami. Wrota zamknęły się.Potem zobaczyłam jakby miejsce w Kosmosie. Było ciemno. To co widziałam było zawieszone w przestrzeni. Było to coś na kształt koloseum z ławami od góry w dół. Na tych ławach siedziały Istoty bardzo różne. Po środku,na samym szczycie siedziało Światło. Miejsce oświetlały zapalone polana również zawieszone w przestrzeni. Temida wprowadziła ludzi przed Zgromadzenie,ale oni zaczęli krzyczeć i zakrywać rękami twarze. I znowu wykonała ten gest ręką , a ludzie znaleźli się w bańce ,przestali krzyczeć i rozglądali się. Światło zaczęło pulsować i pojawiały się obrazy jak hologram. Przy każdym takim wyświetlonym hologramie ludzie w bańce kiwali głowami. Te obrazy przedstawiały głód,wojnę,zniewolenie,rasizm, narkotyki , niewolnictwo …wszelkie formy znęcania się nad mieszkańcami Ziemi. Nie będę więcej tych obrazów opisywać bo bardzo to przeżyłam,ale myślałam,że to nie będzie miało końca.Tego było tak dużo! Ja staram się coś nazwać jednym słowem , ale to było bardzo szczegółowe.
   W koloseum panowała absolutna cisza.Zgromadzone Istoty były skupione i siedziały nieruchomo.Tylko od czasu do czasu , kolor , którym emanuowała konkretna postać robił się intensywniejszy. Kiedy hologramy przestały się ukazywać.Światło rozbłysło ogarniając sobą całe Zgromadzenie , Bogini odwróciła się twarzą do mnie uczyniła gest ręką i obraz znikł,a ja mogłam dokończyć wizualizację. Nie wiem co było dalej. I tak dużo zobaczyłam. I wierzcie mi : nie chcę więcej oglądać takich rzeczy.
   Nawet jeśli my tu na Ziemi musimy jeszcze poczekać to tam,w wyższych wymiarach pewne fakty już zaistniały. Ci na górze wiedzą co robić.My pracujmy nad sobą,wspierajmy się nawzajem.
   Jak na górze tak na dole.
   Pozdrawiam

   • Luxy
    Czer 24, 2012 @ 20:16:39

    Dzięki Beza! Jestem pod wrażeniem tego, co widziałaś! Chyba jesteś jedną z nielicznych osób, którym dane było to zobaczyć. Prawdopodobnie zobaczyłaś początek procesu, który wtedy sie rozpoczął.Temida jeszcze pracuje, ale juz zbliża się koniec tej pracy.
    Pomyślałam, że może musimy się poznać… Może mieszkasz na Dolnym Śląsku?

 13. garawa
  Czer 21, 2012 @ 15:38:33

  SaLuSa jest z Syriusza, ale mówi do nas jak jeden z nas.Zawsze mam wrażenie, że wie o czym myślimy i jakie mamy rozterki.Jakby odpowiada na niezadane jeszcze pytanie. Jak wielka to musi być Istota….ON mówi do mnie.Jak cudownie !

  • kimba70
   Czer 21, 2012 @ 22:51:35

   „Zawsze mam wrażenie, że wie o czym myślimy i jakie mamy rozterki” dokładnie takie samo mam odczucie. Jak mam jakieś rozterki , pojawia się przekaz i pokazuje drogę typu ” nie bracie to robi się tak a nie tak , idż tą drogą a nie tą” , nasze myśli idą w wszechświat i je po prostu wychwytują, nakierowując na właściwą drogę.
   Pozdrawiam

 14. kwiat
  Czer 21, 2012 @ 14:42:07

  Każdy ma do przebycia

  Swoją podróż życia

  Mijamy stacje życiowe

  jedne szare

  Inne zaś kolorowe

  Poznajemy ludzi

  Którzy wsiadają i wysiadają

  Lub też do końca podróży

  Przy nas pozostają

  Każdy z nas wybiera

  Swój przedział życiowy

  Jednym wystarcza zwykły

  Innym zaś luksusowy

  Lecz nie ważny jest luksus

  W życiu człowieka

  Bo sensem tej podróży

  Jest miłość do drugiego człowieka

  Pozdrawiam Galaktyczną Federację Swiatła.Pozdrawiam także czytających przesyłam Swiatło i Miłosc.

 15. kwiat
  Czer 21, 2012 @ 14:24:24

 16. Mariusz
  Czer 21, 2012 @ 13:37:35

  No to mamy 21 czerwca. 😀

 17. Janina Pachuła
  Czer 21, 2012 @ 12:02:53

  http://www.nameya.net/texts/Przekazy/p109.htm
  Poczytajcie myślę że jest bardzo ciekawy i podnosi na duchu

 18. Aleksandra
  Czer 21, 2012 @ 09:53:26

  Kochani, od paru tygodni czytam przesłania, są piękne, mam nadzieję na nowe życie z synkiem, z którym będę mogła się porozumieć i iść na spacer/ jest niepełnosprawny w stopniu ciężkim/, życie w sprawiedliwości, ale mój dylemat jest taki, czy ja będę żyła , czy muszę umrzeć fizycznie ja i mój syn by narodzić się na nowo / ?
  Czy mógłby mi to Ktoś to rozjaśnić. będę wdzięczna. Aleksandra.

  Witaj Aleksandro, wszyscy o wyższych wibracjach i chętnych na Wzniesienie z Ziemią do 4-tej gęstości , przejdą z nią w swoich fizycznych ciałach. Ponieważ nasze DNA zmienia się na krystaliczne, jest wielkie prawdopodobieństwo, ze Twój synek z czasem powróci do optymalnego zdrowia. Pozdrawiam ciepło — Krystal

  • Gabriel
   Czer 21, 2012 @ 20:05:51

   Witaj Aleksandro!
   Do słów Krystal dołączę swoje. Razem z synem Wzniesiecie się. Nie martw się, syn będzie pełnosprawnym.Uwierz.
   Jeśli chcesz napisz : gabriel3333@wp.pl
   Pozdrawiam – M’

 19. Liliana
  Czer 21, 2012 @ 09:53:22

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/oficjalna-reklama-chipa-rfid-oswajanie-spoleczenstwa-implantacja
  Co z tymi chipami, czy to będzie miało miejsce? :/

  Bardzo wątpię, Liliano, ponieważ zostało tylko 182 dni do Wzniesienia Ziemi i usunięcia ciemnych od władzy – Kr

 20. Andżelika Kościesza
  Czer 21, 2012 @ 08:30:45

  Piękne przesłanie, mam je cały czas w SOBIE, dziekuję.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: