Cotygodniowe Medytacje w niedzielę o 21.00

.

Kobra (Cobra) jest inicjatorem tej i poprzednich globalnych medytacji, w których pracownicy Światła uczestniczyli w ostatnich tygodniach.  Jest on członkiem ruchu oporu od wielu lat.  Mówi, ze jest Plejadianinem, który inkarnował na Ziemię w celu misji wyzwolenia Gai.   Kobra nie ujawnia swojej tożsamości. Krystal

Cotygodniowe Medytacje dla Wyzwolenia

ROZPRZESTRZENIAJCIE WIRUSOWO!

Ruch Wyzwolenia Świata (Cotygodniowe Medytacje dla Wyzwolenia)
Po wielkim sukcesie Światowego Dnia Wyzwolenia i jeszcze większego sukcesu Restartu Siatki i Powrotu Bogini, będziemy kontynuować nasze starania na rzecz planetarnego wyzwolenia. Będziemy kontynuować spotkania w grupach dużych i małych, w parach, a także indywidualnie w każdą niedzielę aż nasza planeta zostanie wyzwolona. Ciemny Kabał potrzebował 25 000 lat do tworzenia Matriksa (Matrycy) i zniewolenia ludzkości. My potrzebujemy dużo mniej czasu, aby zniszczyć tę matrycę i pomóc w uwolnieniu ludzkości. To, co jest potrzebne to nasze zaangażowanie i ukierunkowana intencja podczas cotygodniowych medytacji w każdą niedzielę, aż ludzkość zostanie uwolniona. Przez regularną medytację tworzymy planetarną sieć Światła nie fizycznych płaszczyzn, które pomogą przemienieniu całej ciemności. Potrzebujemy 144 000 ludzi medytujących i wizualizujących, skupionych na osiągnięciu tego celu. Jeśli osiągniemy masę krytyczną ludzi na tej planecie, którzy bezwarunkowo skupieni są na Świetle, Światło przyjdzie. Najprawdopodobniej grupa oddanych medytacji dla Ruchu Wyzwolenia Świata będzie wzrastała z tygodnia na tydzień, aż zostanie osiągnięta masa krytyczna i nastąpi przełom.
Badania naukowe potwierdziły pozytywny wpływ masowych medytacji w ludzkim społeczeństwie, więc to co robimy, ma naprawdę wpływ i wymierne efekty.
http://www.mum.edu/m_effect/dc_md.html

Instrukcje:

 1. Zrelaksuj swój umysł i ciało, obserwuj swój oddech przez kilka minut.
 2. Wyobraź sobie słup elektrycznego niebieskiego Światła emanującego z Centralnego Słońca Galaktyki, które przechodzi przez Twoje Ciało do centrum Ziemi. Należy utrzymywać ten słup Światła przez kilka minut. Następnie wizualizuj wszystkie negatywne jednostki na Ziemi usuwane z planów eterycznego i astralnego razem z ich wszystkimi negatywnymi duchowymi technologiami i magicznymi narzędziami, będące eskortowanymi do Światła przez nie fizycznych wolnościowych wojowników Światła. Wizualizuj jak ten proces odbywa się na całym świecie w pokoju i gładko. Wizualizuj świat, który w końcu jest wolny od duchowej niewoli, wolny od wszystkich złych Archontów, Reptylian, demonów, żywiołaków i innych negatywnych nie fizycznych istot. Wizualizuj wibrację eterycznego i astralnego planu, która staje się lżejsza i jaśniejsza, dopóki wszystkie ciemne istoty całkowicie nie znikną i pozostanie tam tylko Światło.
 3. Wizualizuj, jak fizyczni członkowie ciemnego Kabała, tacy jak główni bankowi kryminaliści Rothschildowie i Rockefellerowie oraz inni członkowie Kabała, jak Henry Kissinger, George Bush, Jezuici itd., pokojowo poddają się i ustępują ze swoich stanowisk władzy, uwalniając system finansowy i środki masowego przekazu. Wizualizuj, jak cywilna władza aresztuje tych członków Kabała, którzy nie chcą się dobrowolnie poddać. Wizualizuj, że ten proces ma miejsce na całym Świecie i przebiega pokojowo i płynnie. Wizualizuj Świat wreszcie wolny od finansowego niewolnictwa, wolny od wszelkich dyktatorów i skorumpowanych polityków.
 4. Wizualizuj jasną nową przyszłość dla ludzkości, z nowym i sprawiedliwym systemem finansowym. Wizualizuj jak długi zostały anulowane, zostały uwolnione i podzielone bogactwa między ludzkość, wprowadzone zaawansowane technologie, uzdrowienie ekosystemu i uwolnienie ludzi od wszelkiego ucisku.
 5. Wizualizuj jasny duchowy złoty wiek z aniołami, wróżkami, delfinami, jednorożcami, duchowymi przewodnikami i innymi istotami Światła zamieszkującymi eteryczne i astralne poziomy. Wizualizuj, jak wszelkie rany ludzkości są uzdrawiane, a cała ludzkość jest inspirowana i prowadzona przez połączenie z ich własną duszą i Źródłem.

Dokładne terminy dla różnych stref czasowych w każdą niedzielę (poniedziałek wcześnie rano dla krajów wschodnich) :9:00 am HAST Sunday (Hawaii)
11:00 am AKDT Sunday (Alaska)
12:00 pm PDT Sunday (Los Angeles)
1:00 pm MDT Sunday (Denver)
2:00 pm CDT Sunday (Houston)
3:00 pm EDT Sunday (New York)
4:00 pm BRT Sunday (Rio de Janeiro)
8:00 pm BST Sunday (London)
9:00 pm CEST Sunday (Paris)
9:00 pm SAST Sunday (South Africa)
10:00 pm EEST Sunday (Bulgaria)
11:00 pm MSK Sunday (Moscow)
12:30 am IST Monday (India)
3:00 am CST Monday (Beijing)
4:00 am JST Monday (Tokyo)
5:00 am AEST Monday (Sydney)
Dla Polski Niedziela godzina 21.00

Proszę robić wizualizację zgodnie z instrukcją i zmieniać jej, w przeciwnym, razie nie będzie pożądanego efektu.
Jeśli chcesz robić tę medytację dodatkowo codziennie lub kilka razy w tygodniu, poza naszą wspólną niedzielną, to jak najbardziej zapraszamy do tego.  Oprócz tego, będziemy mieli specjalne medytacje masowe w określonych dniach, kiedy ważne portale zostaną otwarte.
Tych, którzy chcą zrobić medytację przesilenia, dokładny czas, to jest środa 20 czerwca 23:11 BST (czasu londyńskiego). W Polsce to jest czwartek 21 czerwca 00:11.
Od tłumacza:
Proponuję sobie wpisać przypomnienie o medytacji do kalendarza w komórkach na każdą niedzielę 🙂

Źródło:http://2012portal.blogspot.com/

tłumaczył: Soulowicz, dziękuję za udostepnienie! – Kr

19 Komentarzy (+add yours?)

 1. Joanna
  Czer 25, 2012 @ 10:24:19

  Codziennie jestem tu z Wami,mieszkam w Szwecji i bardzo sie ciesze ze tutaj trafilam,moi znajomi tez sie przylaczaja,pozdrawiam

 2. VEGETA
  Czer 21, 2012 @ 22:44:01

  Jakoś nie czuję się zbytnio na siłach, ale postaram się jakoś dojść do odpowiedniej formy. W ogóle dzień na wariackich papierach.

 3. demoniendo
  Czer 21, 2012 @ 21:19:04

 4. olczak helena
  Czer 21, 2012 @ 20:49:33

  naprawde cudowna strona caly czs jestem z wami wszystkimi mieszkam w belgii jestem za calkowitym uzdrowieniem naszego swiata i za wzniesieniem naszej swiadomosci pozdrawiam z miloscia helena

 5. natko
  Czer 21, 2012 @ 19:37:58

  wielkie dzięki luxy za poinformowanie wszystkich o wspanialej nocy cudow jaką mieliśmy na ziemi.teraz naprawiamy to co oni odchodząc starali się uszkodzić bądz zawirusować,myśle że powoli informacje będą naplywać. natko

 6. Luxy
  Czer 21, 2012 @ 12:11:31

  Ważna wiadomość!!!
  Dzisiejszej nocy kilka statków kosmicznych odwiozły KABAŁÓW do ich wymiarów! ODJECHALI – NIE MA ICH! Jeszcze do zrobienia wieeelkie porządki!
  Aresztowania też już się odbyły – tego dokonywał Duch Święty. No i już jest po rozprawach sądowych…Wiecie, jaki to był sąd? Zgadnijcie! Dla ułatwiena dodam, że zaczyna się na literę O. Więc już jest po wyrokach! Wszystkie „zasłługi” były ważone sktupulatnie na wadze sprawiedliwości! A wyroki? Wszystkie! Łącznie z „czapą” (unicestwienie duszy).
  Obserwujcie więc polityków i inne „zacne” postacie… Będziecie przecierać oczy ze zdumienia, że zaczęli się… naprawiać!
  A medytacja? Medytujcie, jak najbardziej! Przede wszyskim wizualizujcie szczęśliwość TUTAJ. To pomoże w podnoszeniu wibracji. A niskowibracyjne wizualizacje aresztowań nie są już potrzebne!
  Baj, baj Ciemni!

  • Lucy
   Czer 21, 2012 @ 15:46:21

   Skąd Ty masz te informacje, Luxy ??? A poza tym z tego co wiemy,ciemni też kiedyś dojdą do Światła,a na obecną chwilę trzeba ich chyba delikatnie i z miłością odsyłać z naszej Planety Ziemia, właśnie poprzez medytacje i delikatne ale stanowcze odprowadzenie ich od nas przez istoty Światła.

   • adela
    Czer 21, 2012 @ 16:53:12

    te info pewnie od WJ ?

   • Luxy
    Czer 21, 2012 @ 19:09:55

    To są informacje od Aniołów czyli – „z perwszej ręki”. Mam ten przywilej, że „widzę” i to zostało mi pokazane dziejszej nocy. Domyślam się, że nie dowierzacie i nie dziwię się, bo do mnie to też jakby „nie dotarło”. Ale to prawda!
    Zmiany bedą przebiegać płynnie, powoli i my też powoli będziemy się oswajac z nową rzeczywistością. Do grudnia ze wszystkim zdążymy na pewno!
    Uważnie obserwujcie zmiany, a wszystko zauważycie sami.

    • krystal28
     Czer 21, 2012 @ 19:38:23

     Luxy, dziękuję, ze się podzieliłaś swoją wizją, jednak wg przekazów i informacji z innych źródeł pewne aresztowania i usunięcia ciemnych już się wydarzyły, a na te masowe aresztowania (w przybliżeniu 10.000) i rozprawy sądowe jeszcze czekamy.

    • alleksa
     Czer 21, 2012 @ 20:48:51

     Dzięki, Posłańcu, za DOBRE WIEŚCI 🙂

    • hasan
     Czer 21, 2012 @ 20:53:00

     NO TAK ALE MOŻE ONI ZABRALI TYCH CZOŁOWYCH KTÓRZY MIELI WIELE SUPER ZDOLNOŚCI I TECHNOLOGI . Bo masowe aresztowania na powierzchni dotyczą ludzi publicznych którzy są w wiadomościach . a była grupa która nigdy nie pokazywała się publicznie a miała całkowitą władzę nad światem tak zwani władcy marionetek. według mnie mogli ich usunąć ich nie było wielu ale wszyscy inni byli ich własnością

    • Luxy
     Czer 21, 2012 @ 22:27:59

     Hasanie! Nad wszystkim czuwa Bóg. Bóg się nie myli!

    • hasan
     Czer 21, 2012 @ 23:49:17

     no zgadzam się że bóg nic zobaczymy jak się rozwinie sytuacja. bo energetycznie czuje zmianę i to sporo.

  • Gabriel
   Czer 21, 2012 @ 21:49:38

   Witam!
   Mam pytanie?-
   1. do jakich wymiarów zostali odwiezieni?
   2.co rozumiesz przez unicestwienie Duszy – czapę?
   3. A gdzie Ich decyzja (kabala)- Oni też mają wolną wole i też wybierają.
   Pozdrawiam – M’

   • Luxy
    Czer 27, 2012 @ 13:30:32

    Gabrielu!
    Nieco zaskoczyłeś mnie swoimi pytaniami, ale odpowiadam:
    Wszystkim kieruje Duch Święty, więc sprawy są w zacnych rękach. Kiedyś Anioły pokazały mi wagę i łyżkę. Dla mnie jest to jednoznaczne, że wszystkie „zasługi” były skrupulatnie ważone.
    1.Nie wiem, jakie sa wymiary Ciemnych, ale jestem pewna, że każdy trafił do właściwego!
    2.Unicestwienie jest wyjaśnione w Słowniku Języka Polskiego i takie wyroki wykonuje Duch Święty.
    3.Wolna wola w wyrokach? Czy przestępcę ktoś pyta, czy ma chęć na odbycie wyroku sadowego?
    Pa!

 7. hanna7777
  Czer 21, 2012 @ 01:48:39

  no rychlo w czas post otrzymalam 7.39 mieszkam w NY

  • Halina
   Czer 21, 2012 @ 13:05:50

   Przecież czas nie jest przeszkodą, w każdej chwili można się dołączyć 🙂

  • Hanna
   Czer 25, 2012 @ 14:55:15

   Witam Was kochani z olbrzymią siłą i ilością miłości. Luxy te same pytania mi się nasunęły … Już przy pierwszej wizualizacji masowej zauważyłam jak trudne będą aresztowania kabała, ba zrobiło mi się ich autentycznie żal- chyba największą karą dla nich byłoby przeniesienie ich do bardzo niskich wibracji i pozbawienie wszystkiego co w sposób niegodny osiągnęli, a teraz mogliby oddać wszystkie zagarnięte dobra swoim ofiarom- wiem, że to nie wystarczy. Ja jestem wielkoduszna wybaczam im z całego serca zupełnie w ciemno. Jaki Bóg Ci powiedział o unicestwieniu ich nieśmiertelnych dusz???W moich poprzednich wcieleniach nieraz nieźle rozrabiałam i nikt nie ważył się unicestwić mojej nieśmiertelnej duszy.
   Oczywiście w niedzielę medytowałam- to była moja reflaksja już po poprzednich masowych wizualizacjach- i tak to robię jeśli efekty tych masowych medytacji są tak duże, to można umówić się na stałą godzinę medytacji każdego dnia- dołączy każdy, kto będzie miał czas i ochotę. Pozdrawiam wszystkich- dużo równowagi na każdym poziomie z miłością …

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: