Z podniesioną głową stańcie teraz w swym świetle

.

Dzień dobry. Zaczniemy dziś od wyjaśnienia wam, co się zdarzyło wczoraj, Mieliście rację, myśląc, że energie wokół was były chaotyczne. Zaczęły się one stabilizować, a wy w taki czy inny sposób integrujecie te energie w swoim polu. Wiemy, że się zaniepokoiliście, ale podpowiadamy wam, że podobnych zdarzeń pojawi się o wiele więcej. Radzimy wam, abyście byli przygotowani. Nie oczekujcie, że będziecie dostawać codziennie informacje od nas. Od dzisiaj niektóre z wiadomości mogą być krótkie, a niektóre mogą być przekazywane dłużej niż jeden dzień.

Wokół was pojawia się aż nadto informacji, aby wasza strona działała i była treściwa. Dzielcie się postami innych i nie czujcie się zmuszeni, by każdego ranka coś opublikować. Wiele się zmieni w waszym świecie, a wasze życie nie jest od tego wyjątkiem. Być może będziecie potrzebowali więcej czasu, by zająć się tym, co wkrótce będzie się wokół was działo, ale zapewniamy was, że gdy będziecie nas szukać, pojawimy się.

Każdy, kto śledzi te i inne przekazy, które są publikowane w sieci, rozumie, że krytyczny moment szybko nadciąga. Ci z nas, którzy nie są w waszym świecie obecni w postaci fizycznej, czynią wysiłki, aby tych, którzy są tu w takiej postaci, popchnąć do zainicjowania kolejnych decydujących posunięć. Przez jaki czas mówiliśmy wam, że to wasze działania zdeterminują czas pewnych wydarzeń, kiedy wielu z was lamentowało nad brakiem aktywności z naszej strony. Nie jesteśmy tu po to, by wymuszać zmiany w waszym świecie. Ale czas na stanowcze i niedwuznaczne rozpoczęcie tych działań z waszej strony już nadchodzi. Jeśli zajdzie taka potrzeba, wydarzenia podyktują teraz działania, jakie mają zostać podjęte. Jednakże byłoby lepiej, gdyby zostały one zainicjowane bez takiej konieczności.

W obecnym czasie codziennie mają miejsce wydarzenia, które wskazują na zmiany, jakich nadejście wam obiecaliśmy. Naprawdę zaczynają się one nasilać i rozszerzać. O niektórych z nich zaczyna donosić wasza prasa i telewizja. Znaczenie tych wydarzeń przedstawiane jest w inny sposób, niż na waszych stronach alternatywnych. Chwilę potrwa, zanim to się zmieni. Niektórym zaświta, że pewne wydarzenia są ze sobą powiązane. Gdy stanie się oczywiste, że ogniwem łączącym są zamieszane w nie osoby, tajemnice rzeczywiście ujrzą światło dzienne.

Tym jednakże, co stwarza takie zamieszanie w życiu was wszystkich
są olbrzymie zmiany w waszym polu energii, wywoływane niedawnym dostrojeniem galaktycznym i zbliżającym się przesileniem (letnim). Radzimy wam, abyście tyle czasu, ile tylko możliwe, spędzali na integracji tych energii i ześrodkowaniu. Ta nagła zmiana nie osiągnęła jeszcze swego maksimum. Być może zechcecie pamiętać o wyrażaniu intencji absorbowania i integracji nowych energii w trakcie swoich codziennych aktywności. Oddychajcie intencją wniesienia światła w każdą komórkę waszej istoty. Oczywiście siedzenie i medytowanie w ciszy to wspaniała sprawa. Jednak nie wszyscy z was tak zorganizowali swój czas, aby go znaleźć na medytację w ciągu dnia.

Zawsze róbcie to, co możecie, i wyrażajcie intencję, aby robić tyle, ile to możliwe. Ale do tej pory wiecie już, że należy się pozbyć „muszę” i „powinnam/powinienem” oraz związanego z tym poczucia winy z waszego życia. Nie ma żadnej potrzeby, abyście surowo osądzali samych siebie, tak samo jak nie ma potrzeby, abyście osądzali innych.

Omówiliśmy dziś parę tematów. Niektóre z nich przeznaczone są dla was, a niektóre dla innych. Jak zwykle wybierzcie z tego, co wam potrzebne, a resztę omińcie. Być może przyda się wam to na później, a być może nie.

Każde z was obejmujemy w naszych sercach i jesteśmy gotowi, by wspierać was na wszelkie sposoby. Z podniesioną głową stańcie teraz w swym świetle i bądźcie przygotowani, aby wypełnić cel waszego życia. Niektórzy są tu, aby poprowadzić całe kraje. Słowo, wypowiedziane przez jedno z was, które zmienia życie innej osoby, może mieć większe znaczenie. Bądźcie teraz sobą. Nic więcej nie jest od was wymagane. Miłego dnia.

Michał, przekazał Ron Head, 18 czerwca 2012

http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/06/18/stand-tall-in-your-light-now-michael-channeled-by-ron-head/

Przetłumaczyła wika

15 Komentarzy (+add yours?)

 1. iwona
  Czer 21, 2012 @ 20:19:53

  „milosc jest cierpliwa, dobrotlowa
  nie zazdrosci, milosc nie jest chelpliwa, nie nadyma sie.
  nie postepuje nieprzystojnie, nie szuka swego, nie unosi sie, nie mysli nic zlego.
  nie raduje sie z niesprawiedliwosci, ale sie raduje z prawdy. wszystko zakrywa, wszystkiemu wierzy, wszystkiego sie spodziewa, wszystko znosi.
  milosc nigdy nie ustaje” pozdrawiam:)

 2. Soszkin
  Czer 21, 2012 @ 14:07:24

  niech te prawdziwe wiadomosci wreszcie sie przebija i aresztowania ciemnych nastapia, bo zbyt wielu ludzi zaczyna ginac w niewyjasnionych okolicznosciach..

 3. EwaB
  Czer 21, 2012 @ 04:20:23

  Brawo KOSMITO!!!!Tak trzymac!!!Buziaki!

 4. KOSMITA
  Czer 20, 2012 @ 22:56:45

  Witajcie!!! Robaczki Świętojańskie!!! 

  Czy mówiłem Wam, że Was kocham!!! ? Nie!!! ? To Wasze pierońskie Światełko sprawiło, że całe noce fruwałem gdzieś po dachach i gzymsach, aż do momentu kiedy dokonała się we mnie ta Wasza Transformacja  i odkryłem moje prawdziwe powołanie. Huraaaaaa!!! Będę linoskoczkiem, eeeeeeeeee albo elektrykiem. :/
  Na linie w cyrku, w Alpach, czy w Belwederze!
  Najważniejsze, ŻE W SIEBIE WIERZĘ!!! 😀 😀 😀

  Pozdrowionka ze Smoczego Grodu… 😀

  KOSMITA

  • Teresa Sodol
   Czer 21, 2012 @ 14:06:47

   Witam..witam w Domu Własnowierców KOSMITE!:)) Tu jest już elektryk Bolek, ale sam jeden wszystkich drucików podłączyć nie da rady:)))

 5. EwaB
  Czer 20, 2012 @ 21:57:26

 6. adela
  Czer 20, 2012 @ 21:56:09

  Abraham – „wojna”

 7. sterope
  Czer 20, 2012 @ 16:59:48

  JUNE 2012 ; WHAT THE MEDIA DON’T WANT YOU TO KNOW !!

  „Największe publiczne protesty, wiece i demonstracje, które kiedykolwiek widział świat dzieją się właśnie teraz -. Prawie bez udziału mediów nie tylko jest… tam ukrywanie tych wydarzeń w mediach, ale youtube często usuwa materiały o tych masowych rajdach i wydarzeniach, kiedy zwracają się do niego o to rządy: „Google, właściciel You Tube, spełnił większość takich wniosków od rządów, szczególnie w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, nie tylko by usunąć z You Tube wideo, ale także specyficzne warunki wyszukiwania w sieci internetowej oraz tysiące „żądań danych”,-data requests,”- oznaczających zapotrzebowanie na informacje, które mogłyby ujawnić prawdziwą tożsamość użytkownika You Tube. Zdarzenia te są naprawdę inspirujące i powinny być na pierwszej stronie Wiadomości ! Niestety media głównego nurtu współpracują z rządami, aby ludzie byli niedoinformowani i pozbawieni mocy „.


  .

  • adela
   Czer 20, 2012 @ 18:04:38

   bardzo elektryzująca informacja – natychmiast skopiowałam i wysłałam do znajomych,dzięki i pozdrawiam A.

 8. Greenway
  Czer 20, 2012 @ 14:51:28

  Kilka praktycznych rad od Guan Yin 😉

  http://mirasz.w.interia.pl/teksty/2012.05.11.htm

  „Nigdy nie zdawaliście sobie sprawy z tego, jak piękni
  jesteście, ponieważ tak naprawdę nigdy się sobie nie
  przyjrzeliście. Nigdy nie zastanowiliście się nad tym,
  kim jesteście i czym jesteście. Chcecie zobaczyć, jak
  Bóg wygląda? Spójrzcie w lustro. Patrzycie mu prosto
  w twarz”.
  Ramtha

  Pozdrawiam 🙂
  Pawel

  • kimba70
   Czer 20, 2012 @ 19:40:16

   Mistrz od którego zacząłem ,potem przeczytałem następnych i zacząłem praktykować ich nauki , ich rady są bezcenne.

 9. adela
  Czer 20, 2012 @ 14:28:40

 10. kolorek
  Czer 20, 2012 @ 11:59:00

  Czy to nie jest ten ruch new age cale to wzniesienie w tym roku ??

  Witaj kolorku, niektórzy mogą to i tak ując. Zależy jakiego nazewnictwa chcesz używać lub jaką nalepkę czemuś przykleić. Pozdrawiam – Krystal

 11. Renata
  Czer 20, 2012 @ 08:38:06

  „Niektórzy są tu, aby poprowadzić całe kraje”!!!!!!!!!!!!!!!

 12. Lunatyczka
  Czer 20, 2012 @ 07:23:05

  Bardzo chce zeby zmiany nadeszly, we mnie i na calej ziemi … Zebym mogla otwierac innym oczy, bo chyba najwiekszy sceptyk przyzna ze , cos tutaj jest nie tak.Na razie jednak czuje w sobie duzo czerni, staram byc dobra, ale wowczas pojawia sie gorycz, pozwala ten stan obnizyc slowo ksiegi tao, mam wrazenie, ze tam mozna odnalezc prawde. Poszukujacy ! Tao:)!

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: