Szyszynka i bio-krystaliczna Gwiezdna Brama

.

Szyszynka i bio-krystaliczna Gwiezdna Brama” Mechanika Prawa Wiary

.

Pozdrowienia Mistrzowie, jestem Metatron Książę Światła i pozdrawiam was w bezwarunkowej miłości.

Podczas tego spotkania pomówimy o subtelnym aspekcie świadomej kreacji – o prawie i mechanice manifestacji. Pomówimy o bio-krystalicznym komputerze, gwiezdnej bramie – szyszynce.

Szyszynka
Na przestrzeni wieków stało się wiadomym, że szyszynka stanowi interfejs pomiędzy wyższymi wymiarami a ciałem fizycznym. Można powiedzieć, że jest bramą między osobowością ego, mózgiem a Boskim Umysłem. Została uznana za „siedzibę Duszy” przez takich metafizyków jak Descartes czy Edgar Cayce. Mówiąc po prostu, szyszynka stanowi „gwiezdną bio-bramę”. Stanowi pomost ze świata fizycznego do świata niefizycznego, z dualności do wyższych wymiarów. Jest niezwykle złożona i jest ekranem z umysłu 3D do umysłu nieskończonego.

Szyszynka inicjuje postępową wiedzę w przejawianiu rzeczywistości. Szyszynka współpracuje z przysadką mózgową jako pomost otwierający bramę pomiędzy światem fizycznym a niefizycznym, pomiędzy umysłem a mózgiem. Cokolwiek pozwalasz sobie wiedzieć i wierzyć, może stać się rzeczywistością tylko za sprawą otwarcia bramy szyszynki do Boskości. Odbywa się to, kiedy wibracje myśli są interpretowane w termicznym, biochemicznym i elektrycznym strumieniu przez całe ciało i otwierają się dla umysłu.

Wasz ludzki mózg w jednej sekundzie przemienia myśli, jakie wytwarzacie, w tysiące organicznych związków chemicznych. Nie każda myśl normalnego mózgu osiąga wyższy rozum, jak to już wyjaśniliśmy.

Krystaliczny filtr szyszynki
Problem, jaki pojawia się u większości ludzi, związany jest z nie podejmowaniem zmian dotyczących przekonań, a leży w ślepym przyjmowaniu psychicznego programowania 3D. Możecie myśleć o pozytywnych myślach, myślicie o pozytywnych zmianach, lecz kiedy w waszym najgłębszym umyśle pojawiają się wątpliwości, niczego nie zdziałacie.

Każda emocja, jaką odczuwacie, chwile radości i lęku, produkują chemiczny enzym w waszym ciele. Niektóre stają się trampolinami, inne przeszkodami. Wszystkie przechodzą przez szyszynkę. Szyszynka jest subtelnie dostrojonym piezoelektrycznym kryształem kalcytu, czymś w rodzaju kwarcu. Stanowi tarczę częstotliwości, rodzaj filtra.

Odpowiednio do częstotliwości myśli lub uczucia, szyszynka staje się strażnikiem tego, co dostaje się do kreatywnego portalu Boskiego Umysłu. Stanowi doraźny mechanizm ochronny, który powstrzymuje niektóre negatywne myśli przed ich manifestacją. Lecz również powstrzymuje każdą negatywną myśl przed wniknięciem do negatywnego obszaru – negatywne myśli jak lęk, zwątpienie i tym podobne. Jednak zrozumcie, że to funkcjonuje w obie strony. Dlatego żaden zamiar, zawierający silną czy nawet niewielką wątpliwość, nie może wejść do programowania przekonań. Rozumiecie?

Zwątpienie stanowi blokadę, która uniemożliwia manifestację waszych życzeń. Kiedy wątpicie, nie wierzycie. Wątpliwości w umyśle stwarzają biochemiczną reakcję. Aktywizują nośniki neuronów w mózgu, które przepływają od przysadki mózgowej do szyszynki i blokują „dostęp” (bramę szyszynki). Zwątpienie się pojawia, ponieważ nie wierzycie.

Jak już wspomnieliśmy, aspekt programujący przeżycie umysłu osobowości ego używa w dualności „lęku” jako systemu ostrzegawczego. Jednak aspekt dualności jest ostrzem obustronnym, gdzie z kontekstu strachu może się wyłonić wiele negatywnych emocji jak depresja, zwątpienie, nienawiść, zazdrość czy wstręt do siebie. One w swoich korzeniach są negatywnymi aspektami strachu, a strach wywołuje stagnację w polu aurycznym i może prowadzić do krwawień aury. Jak jest nauczane w Kluczach Metatronicznych, aura ludzka musi być integralna, aby mogła się wzmacniać w polu Mer-Ka-Na. Porozcinane lub uszkodzone pole energetyczne nie jest optymalnie wykorzystywane w Prawie Stwarzania.

Biochemiczne procesy
Przekonania, obrazy myślowe, jakie was otaczają, są współstwarzane w polach masowych w skali makro poprzez całą ludzkość, za jej zgodą. Indywidualnie są odpowiednio emanowane w zależności od waszego ilorazu światła. Tak manifestują się w fizycznej rzeczywistości. Do tego dochodzi proces fizyczny. Wibracje myśli, odbierane cyfrowo, są natychmiast napędzane biochemicznie w mózgu.

Mentalne enzymy są połączone z szyszynką. Szyszynka odbiera je jako geo-kodowane transmisje. Każdy obraz, każda myśl, która jest interpretowana i odpowiada waszej energetycznej sygnaturze, jest sortowana. P o odbiorze musi się wpasować w szyszynce w parametry programu przekonań. Wasz umysł oddziela to, co uznaje za rzeczywiste a co nieprawdziwe. Wiarygodne czy niewiarygodne – odpowiednio do waszego zaprogramowanego ilorazu światła w mózgu. Wytworzone bio-chemikalia są produkowane wraz z procesem akceptacji lub odrzucenia składników. One pozwolą odpowiednio otworzyć lub zamknąć bramę do wyższego umysłu.

Te związki biochemiczne są wysyłane jako zakodowane neurony i są mechanizmami wysyłkowymi tej energii myśli, która zawiera – lub też nie zawiera – wszystkie niezbędne dane dla przełożenia wszystkich myśli lub obrazów do fizycznej rzeczywistości.

Myśli, które poruszają się zgodnie z przekonaniami, poruszają wewnętrzny obraz reprodukowany w umyśle i przez każde włókno nerwowe w ciele fizycznym. To są pierwsze iskry „ciąży” dla powstającej nowej rzeczywistości.

Następnym krokiem jest klarowny zamiar umysłu, który napędza moc woli przez przyspieszenie emocji i uczucia.

Kiedy to się dokona, ciało fizyczne uwalnia cel w cyfrowym kodzie do wyższego ciała, nienaruszonego pola aurycznego w ciele półstałym, emanując i przyspieszając krzepnące kody światła z systemu czakr.

Aura musi być nienaruszona i w optymalnym zasięgu szerokości cyklu 13-20-33. Następnie przepływa to przez pole Mer-Ki-Va do Mer-Ka-Va a następnie do pola Mer-Ka-Na. Wszystko napędzane przez wolę. Klarowność i intensywność dodawana do życzenia myślowego lub celu, w dużym stopniu określa bezpośredniość jego materializacji. Jak tylko nauczycie się mechaniki świadomego stwarzania, ta staje się esencjonalna, zostaje wykorzystywana jako motor prawdziwego życzenia wraz ze zwizualizowanymi obrazami i emocjami, w celu dokonywania procesu fizycznej manifestacji.

Prawo Świadomego Tworzenia
Nie ma wokół was obiektów ani życiowych doświadczeń, jakich sami byście sobie nie stworzyli. To dotyczy również waszej formy fizycznej, waszego ciała. Mistrzowie, nie ma nic związanego z waszym własnym fizycznym obrazem, czego byście sami nie zrobili. W rzeczywistości, jeśli bylibyście w stanie zobaczyć siebie samych w innych wcieleniach, bylibyście zdziwieni, jak w każdym życiu stworzyliście wiele podobnych cech fizycznych, które można określić jako ważne.

Jeśli posiadacie Boską Mądrość, możecie stwarzać nieograniczone królestwa. Jeśli posiadacie wiedzę, nie macie czego się bać, ponieważ wtedy nie ma rzeczy, elementu czy królestwa, które kiedykolwiek może wam zagrozić, zastraszyć was czy zniewolić. Kiedy stawiacie wiedzę przeciw lękom, nazywa się to oświecenie.

Macie naturalny rytm, który istnieje w fizyczności i niefizyczności. To jest wasz stan jawy i snu. Sny są jednymi z waszych największych terapii naturalnych i wartości, które działają jako połączenie pomiędzy rzeczywistościami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz wszechświatami.

Wasza normalna świadomość zbiera profity z wycieczek i spokoju w tym innym obrębie niefizycznej rzeczywistości, w jaką wkraczacie, kiedy śpicie, i tak zwana śpiąca świadomość będzie też zbierać profity dzięki częstym wycieczkom do przebudzonego stanu fizycznego.

Chcielibyśmy jeszcze wam powiedzieć, że obrazy, jakie widzicie w obu stanach, istnieją na podstawie duchowej wykładni cyfrowych pól częstotliwości jedności świadomości jądra. Częstotliwość, jaką odbiera wasz mózg faktycznie stanowi cyfrowy kod, krystaliczny wzorzec symboli (podobnych do tych, co określacie jako X i O), które interpretujecie i konwertujecie do obrazów i uczuć.

Nie jest takie trudne dla was zaakceptowanie faktu, że stwarzacie sobie sny, jak zaakceptowanie tego, że również sami stwarzacie swoją fizyczną rzeczywistość, jednak stwarzacie i to i to. Decydujecie również, czy obie formy są rzeczywiste… czy nie.

Mówimy to jeszcze raz…, wątpliwości i lęk są dwiema wielkimi blokadami dla wibracji, która pozwoliłaby na manifestację waszych życzeń. W bardzo realnym znaczeniu wszystkie negatywne emocje są w swoim pierwotnym rdzeniu strachem. Przezwyciężenie strachu i zastąpienie go MIŁOŚCIĄ, przede wszystkim przez akceptację miłości do siebie, stanowi klucz potrzebny do udoskonalenia wibracje dualności.

Szyszynka jest systemem do wkroczenia w boskość, i jest złożonym krystalicznym komputerem, który ekranuje wibracje. To są zapomniane informacje. Nadszedł czas, aby przypomnieć sobie, czas, aby wiedzieć. Jest rok 2012. Cienie są usuwane.

Jestem Metatron i dzielę się z wami tymi prawdami. Jesteście ukochani!

I tak to jest…

Archanioł Metatron via Tyberonn 18.05.2012 www.earth-Kepper.com
tłumaczenie Teresa Serafinowska

6 Komentarzy (+add yours?)

 1. Bogusław
  Czer 03, 2013 @ 19:14:56

  Czy ktoś potrafi sensownie wytłumaczyć o co chodzi z tą szerokością cyklu aury 13-20-33? O co chodzi z tymi tajemniczymi liczbami?

 2. domi
  Czer 25, 2012 @ 20:31:33

  Witajcie kochani :), czy wiecie może gdzie można znaleźć Klucze Metatroniczne, bo w necie nie znalazłam informacji na ten temat? Pozdrawiam :*

 3. Gajdzioch
  Czer 19, 2012 @ 21:31:49

  No nie powiem daje do myślenia:). Jak tu nie Kochać naszych braci AA:).

 4. tomek cwiek
  Czer 19, 2012 @ 20:53:43

  znakomity przekaz<3

 5. planetariusz
  Czer 19, 2012 @ 12:33:08

  Fantastyczne wytłumaczenie procesów biochemicznych i działania szyszynki naszego mini komputera i jednocześnie portalu do boskości.
  Dziękuje Kochany Archaniele Metatronie.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: