Światło i miłość Stwórcy są doskonałe – medytacja (2)

.

.

Dziś będziemy kontynuować, jak obiecane, poprzez dodanie najpiękniejszej wizji uziemienia do medytacji, którą zaproponowaliśmy we wczorajszej wiadomości.

Pamiętasz, że sugerowaliśmy, abyś oddychał/a bezwarunkową miłość i światło Stwórcy do swojej korony, trzeciego oka i w dół do swojego serca.  To w tym momencie wstawimy kolejny krok do tego pięknego ćwiczenia.  Jeśli możesz, teraz wyobraź sobie miłość i światło Stwórcy wypełniające każdą komórkę twojego ciała i spływające do twoich czakr splotu słonecznego, sakralnej i korzennej.  Poczuj, że są one coraz silniejsze z każdym oddechem.  Pozwól, aby teraz dotarły w dół, do twojej kochającej matki Ziemi.  Wyobraź sobie, że miłość i światło staje się korzeniami, rozrastającym się systemem korzeni sięgającymi coraz niżej w dół i coraz głębiej do serca waszej planety, sięgającymi głęboko, głęboko do samego jej środka, odnajdując jej krystaliczny rdzeń i owijając się mocno i z miłością wokół niego.

Poczuj tę więź.  Poczuj energię matki karmiącej te korzenie teraz i podróżującą z powrotem do twojego ciała.  Każdy oddech teraz przesuwa miłość zarówno w dół od Stwórcy poprzez ciebie i do rdzenia Ziemi, jak i z powrotem od niego, poprzez ciebie i do Stwórcy z miłością i wdzięcznością.  Teraz poczuj jak ta energia w dalszym ciągu wzbiera się i nie mogąc skutecznie być powstrzymana, wypływa na zewnątrz do sieci energetycznej  świata.  Poczuj jak się rozszerza i poszukuje każdego miejsca,  tam gdzie światło i miłość może być pomocne.  Wyślij z intencją teraz więcej światła, więcej miłości. Każdy wdech, więcej światła, więcej miłości.  Każdy wydech, więcej światła, więcej miłości.

Poczuj jak podnosi ona całe pole energetyczne świata do miłości i światła.  Zobacz obszary cienia wypełnione światłem. Utrzymuj to tak długo, jak chcesz.  Rozszerzaj ją tak bardzo, jak możesz.  Zauważysz, że nie jest konieczne, aby określić jakieś szczególne zmiany.  Światło i miłość Stwórcy jest doskonałe i doskonale mogące podnieść wszystkich.  Wszystko, co musisz zrobić to przeprowadzić je przez siebie.

Pozwól z najgłębszą wdzięcznością, żeby dokonały w tobie wszystkich zmian, które są konieczne, lub których chcesz.  I będzie to dokonane w najwyższy i najlepszy sposób dla dobra wszystkich, jeśli tak pozwolisz.

Co zrobiliśmy w tej medytacji to wzmocniliśmy przepływu energii, która już istnieje.  Jest to jedna z funkcji twojego bycia tutaj.  To nie jest nowe, ale kochamy jej piękne obrazy.  To koło przepływu energii, które ustanowiliśmy było czczone przez wielu ludzi na całej waszej planecie od tysięcy lat.  Znajdziecie jego symbole wszędzie.

Znajdziecie wiele korzyści w stosowaniu tego każdego dnia.  Pomożemy w przepływie miłości i światła, które utworzycie. Wasza intencja, aby podzielić się tym ze wszystkimi zapewni większe korzyści dla was.  Poczujcie to wraz z naszą obecnością następnym razem, gdy będziecie się wypośrodkowywać i uziemiać.

Jutro będziemy mówić ponownie, drodzy przyjaciele. Dobrego dnia.

Michał przez Rona Head, 13  czerwiec 2012

Przetłumaczyła Krystal

http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/06/13/the-light-and-love-of-creator-is-perfect-michael-channeled-by-ron-head/

2 Komentarze (+add yours?)

 1. kimba70
  Czer 17, 2012 @ 21:51:44

  Wspaniała wizualizacja.

 2. killuminati
  Czer 15, 2012 @ 02:34:38

  Ja jestem stwórcą i zakorzeniłem się z samym środkiem Ziemi, każdy wdech i wydech jest przepełniony światłem, miłością i wdzięcznością. Każdy jeden więcej powoduje coraz większy przepływ energii. Poprzez moje czakry wszystko przechodzi z podwójną siłą. Lecę odlecieć gdzieś z korzeniami, rozprzestrzeniając energie po różnych miejscach. Do następnego!

  Pozdrawiam i życzę najlepszego. 😉

  na koniec takie małe słoneczko 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: