Droga do Wzniesienia będzie znacznie łagodniejsza niż wam się wydaje

.
..
Droga do Wzniesienia będzie znacznie łagodniejsza niż wam się wydaje, ponieważ wraz z upływem czasu zanika potrzeba wprowadzania drastycznych fizycznych zmian.  Możecie przypisać sobie wiele zasług z zaistniałej sytuacji, ponieważ jako kolektyw podnieśliście znacznie poziom świadomości. Poprzez sprowadzanie więcej Światła na Ziemię pozwoliliście na transmutację niższych energii.  W rezultacie tego konieczne oczyszczenie nie wymaga aż tak głębokich zmian, które kiedyś wydawały się niezbędne.  Ziemia jest w ciągłym ruchu i setki niewielkich wstrząsów Ziemi zachodzą codziennie bez żadnych niekorzystnych skutków.
.
A więc moi Drodzy, nie spędzajcie waszego czasu w strachu przed nadchodzącym okresem zmian, ale przyjmujcie konsekwencje wiedząc, że to wszystko się dzieje dla waszego dobra.  Spójrzcie na zmiany zachodzące na Ziemi jak na oczyszczanie planety ze skaz i brudnych plam, aby ponownie ona mogła być odnowiona.  Miejcie na uwadze, że wy też jesteście oczyszczani w podobny sposób, aby wyzwolić się z jakichkolwiek wibracji, które nie mogą być zabrane razem z wami na wyższy pułap.  Wiele procesów zachodzi bez waszej wiedzy, ale możecie się do tego przyczynić prowadząc taki tryb życia, który pozwala na oczyszczanie waszego ciała i umysłu.  Wybór jedzenia jest ważnym czynnikiem, jeśli chodzi o wasze zdrowie.  Postarajcie się spożywać świeże produkty i unikać jedzenia przetworzonego.  W ten sposób unikniecie wiele chemikaliów, które po przetrawieniu zamieniają się w toksyny i pozostaną w waszym ciele.  Jeśli jest to możliwe dodawajcie surowe produkty do waszej diety i korzystajcie z zawartej w nich energii.  Pijcie dużo wody, aby oczyszczać organy swojego ciała i jeśli to możliwe unikajcie napojów gazowanych.
.
W przyszłości, kiedy wibracje waszego ciała będą podwyższone, nie będziecie czuli ani potrzeby, ani pociągu do ciężkostrawnego jedzenia.  Wasze potrzeby będą znacznie mniejsze i będziecie mogli uzupełniać je za pomocą pobierania energii, która się znajduje wszędzie wokół was.  Tylko wtedy, kiedy przebywacie w niższych wibracjach potrzebujecie waszego mięsa i będziecie odkrywali stopniowo, że nie zaspokaja ono już waszych potrzeb.  Jedzenie jest przyjemnością i my nadal lubimy jeść, ale nie do takiego stopnia do jakiego ma to miejsce obecnie u was.  Nigdy nawet nie przyszło by nam do głowy, aby pakować w swoje ciała takiego typu jedzenie jakie wy macie.  Jednakże, na razie potrzebujecie odżywiać swoje ciała i pozyskiwać energię z waszych tradycyjnych produktów, ale możecie wprowadzać już zmiany zmierzając w kierunku bardziej naturalnych i czystych produktów.
.
Prowadzimy was do nowego spojrzenia na życie, które daje wielką satysfakcję i spełnienie.  Po zmianach tempo życia zwolni i nie będziecie już znajdowali się w warunkach ogromnego stresu.  W rzeczy samej, będziecie mieli wystarczająco czasu na relaks i zajmowanie się sprawami osobistymi.  Posiadamy pokłady holograficzne (z ang. holodecks, definicja tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Holodek ), które będą dla waszej przyjemności.  Tak, one naprawdę istnieją i mogą być źródłem wiedzy będąc jednocześnie źródłem przyjemności.  Mamy swoje radości, jak również i poczucie humoru, ale nie ma w tym ani brutalności ani nieprzyjemności.  Jesteśmy szczęśliwi i radośni i doceniamy Jedność całego istniejącego życia.  Jesteśmy nieskrępowani w naszym koleżeństwie i przyjaźni z innymi Istotami.  Zawiść i zazdrość są emocjami, których nie znamy, bo rozumiemy, że wszystko żyje w jedności i istnieje jedno dla drugiego.
.
Jesteśmy Jednym, natomiast wy zdołaliście stworzyć podziały i separację pomiędzy sobą. Możecie wyglądać różnie w zależności od Rasy, do której przynależycie, ale w istocie jesteście tacy sami i razem kroczycie drogą Wzniesienia.  W rzeczy samej, jeśli zdacie sobie sprawę, że potrzebujecie serii inkarnacji, aby zebrać niezbędne dla was doświadczenia to zrozumiecie, że przechodziliście je w wielu różnych krajach.  Pomyślcie o tym i zastanówcie się, czy nie przyciąga was przypadkiem jakiś określony kraj, albo okres historyczny.  Czy to nie mówi o tym, że w waszej świadomości nadal macie wspomnienia o tych doświadczeniach?  Jest oczywistym, że byłoby znacznie mniej napięć na tle rasowym, gdybyście mogli zaakceptować innych ludzi tak jak siebie samych.
.
Kiedy patrzymy na was, to wiemy, że nie widzimy prawdziwych was, ale tylko i wyłącznie ciała, które wybraliście dla waszego obecnego wcielenia.  Również przymykamy oczy na wasz niedobór Światła i nawet Miłości, gdyż niższe wibracje ściągnęły was w dół.  To się  jednak zmieni i obecnie już zmienia i nigdy nie było takiej okazji jak teraz do podniesienia wibracji.   Coraz więcej światła promienieje w kierunku Ziemi i możecie je sami przyciągać poprzez podniesienie swojego poziomu świadomości.  Wasz prawdziwy potencjał jest nieograniczony i musicie starać się o możliwie jak najwyższe wyrażenie siebie samych.  Macie naturę spokojnych, kochających Istot i zmierzacie do powrotu na ten poziom. Pozostawajcie spokojni i rozprzestrzeniajcie miłość swoim ziomkom.  Jest to jedyny sposób, w jaki możecie zostać niepokonaną siłą dobra.
.
Obecnie my wszyscy z Galaktycznej Federacji przygotujemy się na finałowy nacisk na ostatniego Kabała.  Ponieważ są oni na naszej i waszej drodze, zostaną usunięci w taki lub inny sposób i wtedy nasi sprzymierzeńcy będą mogli zacząć działać i wprowadzać wszystkie zaplanowane zmiany.  Nastąpi totalna zmiana w waszym trybie życia, wszystko dla waszego dobra i dla lepszego przygotowania na nadchodzącą Nową Erę.  Nie ma potrzeby trzymania się niczego, co pochodzi ze starego świata, ani obawiania się, że możecie coś stracić, gdyż podkreślamy raz jeszcze, możecie tylko zyskać na tych zmianach, które mają nastąpić.  Czeka was kwantowy skok w przyszłość, czym będzie wasze przejście w wyższe sfery.  Nie możecie wejść do nich, jeśli wasze wibracje z nimi nie współgrają.  Właśnie dlatego będą też takie dusze, które nie będą w stanie tego dokonać, gdyż nie są na to jeszcze gotowi.  Będą one kontynuowały życie w ich obecnych wibracjach.  W rzeczy samej, umieszczenie ich w wyższych wibracjach nie służyłoby ich celom, ani potrzebom i byłoby to dla nich niewygodne.
.
Wbrew temu co niektórzy mogą sobie pomyśleć, wszystko stanowczo porusza się do przodu i zapewni, że  będziecie w końcu gotowi na Wzniesienie, kiedy nadejdzie na to pora.  Nadal musicie się sami stosować do waszych potrzeb i pracować w kierunku osiągnięcia odpowiedniego poziomu kontroli i świadomości, co pozwoli wam na utrzymanie waszego postępu. Jak już często zaznaczaliśmy, to wasza intencja i wola do osiągnięcia zadecydują o zakończeniu tej podróży z sukcesem.
.
Jestem SaLuSa z Syriusza i życzę wam wiele radości i szczęścia w przygotowaniach na największe wydarzenie w waszym życiu.
.
Dziękuję, SaLuSa,
 Mike Quinsey, 4 czerwiec 2012
.
Przetłumaczyli Sławek i Viola

http://galacticchannelings.com/english/mike04-06-12.html

16 Komentarzy (+add yours?)

 1. Krzysztof
  Czer 12, 2012 @ 22:11:20

  Witam wszystkich
  Przesyłam linka do „KURS KREOWANIA. Paul the Venetian (Paolo Veronese)” dziś pierwszy raz go zobaczyłem i wywarł na mnie wielkie wrażenie, więc dla wszystkich zainteresowanych:
  http://wolnaplaneta.pl/terra/category/kurs-kreowania/page/2/
  Zapoznajcie się najpierw z instrukcją pozdrawiam:)

 2. VEGETA
  Czer 12, 2012 @ 19:43:06

  W moim przypadku myślenie o pewnej osobie w zasadzie mnie przybliża do bycia tym, kim byłem kiedyś. Tylko wtedy mam pewność, że ego siedzi cicho i ie ma prawa się odzywać w jakikolwiek sposób. Poza tym moje dotychczasowe imię oraz nazwisko nie są traktowane jako rzeczy niezbędne. W ramach dostrojenia słucham obecnie „Over and over” Three Days Grace.

 3. szczescieistnienia
  Czer 12, 2012 @ 14:35:09

  Drogie Boskie Istoty

  Zaczyna się w Tu i Teraz tworzyć hierarchia Boga Najwyższego na Ziemi. Po przez swe wizualizacje,wzniesienia, służbę oraz oddanie stworzyliśmy z dniami od 16 – 23 maja 2012 roku tunel miedzy-wymiarowy który wpuścił do świata zewnętrznego boskie energie z Archaniołami i Aniołami włącznie.

  Jeszcze w tym miesiącu ( czerwcu 2012 roku ) nastąpi czas wielkiego przebudzenia ludzkości, a następnie swymi uzyskanymi mocami zmienimy ziemsko- egoistyczne rządy na hierarchię Chrystusowo-Boską

  Hierarchia Chrystusowo – Boska ma związek z odbytą służbą, doświadczeniem oraz uzyskanymi mocami które opierają się na służbie dla wszystkich ludzi.

  Wraz z Planetarnym Wzniesieniem pierwszych Arch-Anielskich i Anielskich istot zaczną się dziać niespotykane do tej pory rzeczy na ziemi zwane przez mniej uświadomione ludzkie istnienia: Cudami

  W najbliższym czasie i wszechstrzeni każdy Anioł wraz ze swym Archaniołem otrzyma informacje odnośnie jego Celu pobytu oraz misji na ziemi. Wstąpi na ziemię również Chrystus który w Tu i teraz obdarowywany jest nowym-krzemowym ciałem, a gdy już uzyska swą Pełną Moc ujawniając się na ziemi obdaruje swym krzemem wszystkie Boskie Świetliste Istoty.

  Następuje okres ujawnienia się Boga-Ojca-Matki na Planecie Ziemi który napisał swą księgę o nazwie: Ewangelia Zwycięstwa Ludzkości

  W czasie przeszłym czasu liniowego chodził po Ziemi Chrystus uznawany za Syna Boga który zwiastował moc oraz Siłę Miłości Ojca, w teraźniejszych czasach to Ojciec w duszy Chrystusowej zszedł jako wybawiciel ludzkości zwiastować o mocy energii swojego Syna.

  Bóg-Ojciec jest Miłością samą w sobie Chrystus zaś jest Doskonałą Energią którą zostały obdarowane wszystkie i żyjące ludzkie istnienia w swej i zgodnej świadomości używania Chrystusowych Mocy.

  Bóg-Ojciec jako najbardziej wzniesiona ludzko-boska istota otrzyma pełną Moc,Godność oraz Chwałę używania oraz korzystania z Chrystusowych Energii gdyż jego uświadomienie obejmuje wszystkie Galaktyki, Światy oraz Wszechświaty Wszechświatów, następne moce będą kolejno wręczane wszytskim Aniołom i Arch-Aniołom mieszkających na Planecie Ziemi zgodnie z ich Mądrością oraz Uświadomieniem korzystania z Chrystusowych Energii oraz Mocy.

  Pamiętajmy również że wszyscy jesteśmy równi w boskiej Miłości gdyż każdą istotę Bóg-Ojciec obdarowuje taką samą boską Miłością która jest bezwarunkowością samą w sobie. Uzyskiwane Moce oraz dary boskości każdej Świetlistej istoty będą się wciąż powiększały wraz ze zwiększoną służbą dla ludzi na Ziemi

  Pamiętajmy również o tym że przybyliśmy na ten świat jako bosko-świetliste istoty aby ustanowić królestwo Boże dla ludzkich dusz oraz istnień jednak nie jesteśmy tylko ludźmi, a wysoko uświadomionymi w swych Mocach Anielskimi i Arch-Anielskimi energiami które po przez naukę Tu i teraz przypominają sobie swe utracone moce wraz z zejściem na Planetę Ziemię

  Podaję to do informacji jako wielowymiarowa oraz wielo-galaktyczna Boska Istota której Prawdziwa Istotowość oraz Imię zostanie ujawnione wraz z uzyskaniem swej Wielowymiarowej oraz Wielogalaktycznej w swym uświadomieniu Bosko-Ojcowskiej Godności

  • lelys
   Czer 12, 2012 @ 17:16:57

   Mój Boże….

  • hasan
   Czer 12, 2012 @ 19:08:07

   wszystko ok ale ja bym na miejscu wszystkich od przekazów mniej podawał a więcej robił to by już kabały na ziemi nie było bo ja wiem swoje że oni nigdy nie przejdą na światło nigdy jedynie odsuniecie ich od władzy da efekt a to powinno być już dawno robione. bo gadanie o energiach nie uwolni ludzkość. jedynie łapanie i zamknięcie ich coś zmieni a pisanie i mówienie o ich kapitulacji jest śmieszne gdzie oni zrezygnują to nie realne nie możliwe ja wiem jak to wygląda będą wiecznie negocjować ale nigdy nie odejdą dobrowalnię jedynie jak coś to jakieś płotki ale nie kabała ona odejdzie jak się ją zastrzeli albo wyłapie i zamknie i to jedyny sposób

   • Gajdzioch
    Czer 12, 2012 @ 19:58:11

    Przyjacielu, nie uważasz, że my również mamy do wykorzystania swoją pracę? Podnieśmy swoje wibracje, wysyłajmy Światło i trwajmy w Miłości i Wierze. Ufam naszemu Gwiezdnemu Rodzeństwu i również czekam z niecierpliwością ale wiem, że musimy dać Im działać i czekać na efekty. Coś mi się wydaje, że do końca nie rozumiemy jaką pracę wykonują dla nas.
    Pozdrawiam, Maciek.

   • Luxy
    Czer 12, 2012 @ 20:04:33

    Czy wiesz, że wątpiąc dajesz przyzwolenie Ciemności na dostęp do Ciebie… no cóż, wolna wola. Nie rozumiem tylko zniecierpliwiena i zdenerwowania. Co wiesz o tym, co dzieje sie na poziomie Boskim? Pewnie niewiele… Gotowość na nowy wymiar to przede wszystkim zaufanie do Boga i wiara w Boski Plan! Czy warto się denerwować w czerwcu, skoro 21.12 jest w grudniu?
    Przemyśl to sobie – mysle, że warto…

   • Mariusz
    Czer 13, 2012 @ 11:00:37

    Tak naprawdę to nie „ciemni” są problemem, ale nawyk przebywania w niskich, meczących wibracjach, czyni życie nieznośnym. Kiedy wibracja idą w górę, temat Kabała, schodzi na dalszy plan.

    A wrócić do Światła, wrócą. Jak każdy z nas. W swoim czasie.

  • Renata
   Czer 13, 2012 @ 07:51:50

   Można się najeść tym komentarzem, piorunujący.

 4. Renata
  Czer 12, 2012 @ 14:03:42

  Czy ktoś z ziomków wie jak gazowana woda wpływa na organizm, ja pije lekko gazowaną, w artykule mowa o napojach gazowanych, od początku roku nie mam ochoty na mięso, pozdrawiam ziomali.

 5. planetariusz
  Czer 12, 2012 @ 13:52:59

  Nareszcie nastąpi finałowa akcja rozprawienia się z Kabałą,jakikolwiek będzie to sposób na pewno będzie on dobry dla nas i dla Kabały.Całkowicie ufamy FG. Będą mogły się rozpocząć zmiany,tzn.zmiany systemów finansowych,rządów,warunków socjalnych, żywieniowych,koniec uboju zwierząt oraz napychanie jedzenia chemią.Wzrost odpowiedzialności człowieka za człowieka tzn.nie rób nikomu tego co i tobie niemiłe Rozpocznie się Era Świadomości i odpowiedzialności jesteśmy jednym,nareszcie zdamy sobie z tego sprawę.Tu i teraz zapanuje Miłość.

 6. Józef
  Czer 12, 2012 @ 12:00:53

  Jak zawsze SaLuSa przekazuje rzeczywistość bez owijania w bawełnę. Owszem jest pomoc dla ziemi i dla nas , lecz to nie zwalnia nas od pracy nad sobą , co zawsze akcentuje. Cenie sobie jego przesłania ponieważ nie zawierają żadnych wibracji straszenia ale są rzeczowe i jasne. Dają otuchę i pobudzają do wiary w to , że każdy kto zechce ma szanse na wzniesienie czyli na wspanialsze życie . Faktycznie przekonuje mnie , że „pozostawanie w spokoju i rozprzestrzenianie miłości” jest najlepszym sposobem aby osiągnąć wysokie wibracje i pozostać w nich .

  serdecznie pozdrawiam.

 7. Gajdzioch
  Czer 12, 2012 @ 10:09:01

  Jak zwykle odpowiedni przekaz na odpowiedni czas:).
  Krystal, dziękuję!

 8. Marek Portych
  Czer 12, 2012 @ 09:56:25

  Pozwoliłem sobie na oprawę wizualną na swoim blogu: http://tamar102.blogspot.com/
  Myślę, że to najważniejszy temat dwoistości postaw naszych; strachu i miłości..

 9. Robert S.
  Czer 12, 2012 @ 09:43:42

  Z przeczytanych zdań często mocniej rezonuję z ich jakąś częścią, a dzisiaj jest to: „Wasz prawdziwy potencjał jest nieograniczony i musicie starać się o możliwie jak najwyższe wyrażenie siebie samych. Macie naturę spokojnych, kochających Istot i zmierzacie do powrotu na ten poziom. Pozostawajcie spokojni i rozprzestrzeniajcie miłość swoim ziomkom. Jest to jedyny sposób, w jaki możecie zostać niepokonaną siłą dobra”. Jeszcze raz dziękuję Wszystkim ziomkom za możliwość dostępu do takiej formy przekazu. 🙂 Robert S

 10. Mariusz
  Czer 12, 2012 @ 09:05:08

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: