Napiszcie nowy scenariusz waszych przeszłych doświadczeń

.

.

Umiłowani,

Kiedy wykonujecie wasze codzienne czynności starajcie się, abyście byli w pełni zakotwiczeni i każdego dnia spędzali trochę czasu sami ze sobą w celu wzmocnienia połączenia z Wyższym Ja.  Jest również bardzo ważne utrzymywać każdą myśl skupioną na tym, co chcecie aby się zamanifestowało w waszym osobistym świecie i na Planecie.  W ten sposób, Wszechświat zwróci to, co wysłaliście, ponieważ Wszechświat jest całkowicie bezstronny w tym co przesyła i co pozostaje w rezonansie z waszymi dominującymi myślami.  Ćwiczcie swoje umysły, kochani, ponieważ jesteście Twórcami i możecie tworzyć wszystko to, na czym się koncentrujecie.

Postarajcie się poświęcać większość wolnego czasu na chwałę Boga we wszystkich swoich przedsięwzięciach takich jak myślenie, oddychanie i życie dla Boga, z Bogiem i jako przejawienie Boga na Ziemi.  Kroczycie samotną Ścieżką kiedy utrzymujecie swoje wizje lepszego świata i lepszego sposobu życia, ale wiedzcie, że coraz więcej dusz na tej Planecie budzi się do zrozumienia, że jest o wiele więcej do przeżycia na Ziemi niż myśleli, że to jest możliwe.  To obecne życie jest tym, które dobrowolnie wybraliście, aby przygotować się na te czasy.  Udoskonaliliście swoją wewnętrzną Istotę do jasności i blasku diamentów i chociaż nadal pracujecie nad oczyszczaniem niższych aspektów, które pozostają w was, nie cofacie się, lecz posuwacie się naprzód.

Starajcie się być zestrojeni z waszym sercem, najlepiej jak możecie i niech ono stanie się dla was głównym przewodnikiem.  Miejcie dla siebie szacunek za odwagę odrzucenia przestarzałych systemów i przekonań i dążcie do szerszej perspektywy.  Posiadacie zdolność doświadczania i przebywania w wielu rzeczywistościach  i każdy z was w tym czasie pracuje we wszystkich wymiarach.  Wielu z was odczuwa dolegliwości i bóle w różnych częściach ciała fizycznego,  które to przypadłości są z natury przemijające i tymczasowe. Wszelkie dawne choroby, których symptomy ustąpiły i nastąpiła poprawa zdrowia  mogą pojawić się ponownie z poprzednią intensywnością, a kiedy tego doświadczycie słuchajcie waszego serca i szukajcie w nim wskazówek.

Jeśli czujecie się zniechęceni i zmęczeni całą pracą oczyszczania i uwalniania szukajcie  substytutu dla waszych codziennych zajęć, jak na przykład słuchanie harmonicznej muzyki o wysokich częstotliwościach, która pomoże wam utrzymać wysoki poziom w trakcie przechodzenia  przez proces oczyszczania. Każda odrobina nieharmonijności powinna być uwolniona z waszego wnętrza oraz z ciała fizycznego i jest to czynność, która przypływa i odpływa wraz z cyklami księżyca i promieniami słońca.  Pozwólcie, aby to było dla was tym, czym jest, bez oporu i przyjmujcie wszystko, co się dzieje nie dając się uwikłać w dramatyczne scenariusze.

Zmieńcie każdą historię, które sobie opowiadacie – te, które trzymają was w zastoju i ponowne napiszcie nowy scenariusz waszych doświadczeń, dzień po dniu.  Skupcie się na utrzymaniu umysłów spokojnych i jasnych.  Wiemy, że to trudne zadanie, gdy wiele rzeczy dzieje się wokół was odciągając was od zamiaru bycia skoncentrowanymi i pełnymi mocy.  Droga przed wami staje się coraz jaśniejsza, a obecność niewidzialnej rodziny Światła nieustannie i konsekwentnie towarzyszy każdemu z was.  Zaufajcie, że jesteście na właściwym miejscu, w odpowiedniej boskiej chwili, że wszystko jest w porządku i wszystko jest doskonałe.

Do następnego tygodnia …

JESTEM Hilarion

3-10 czerwiec 2012,  Marlene Swetlishoff

Przetłumaczyła Ludmiła

http://www.therainbowscribe.com/hilarion2012.htm

26 Komentarzy (+add yours?)

 1. wielebny
  Czer 11, 2012 @ 22:14:56

  Przekazy Mistrza Hilariona docierają do mnie bardzo głęboko, i czekam na więcej. Moi przyjaciele w trakcie medytacji zwracanie się bezpośrednio do waszych czakr, one są bardzo wrażliwe na to co mówicie do nich. Zwłaszcza czakra trzeciego oka, zaczyna silnie wibrować kiedy zwracam się do niej z miłością.

 2. kwiat
  Czer 11, 2012 @ 19:49:12

  Estamos creando el cielo en la Tierra, un corazón a la vez
  Tworzymy raj na ziemi jedno serce w czasie.

  Pozdrawiam Swiatłem i Miłoscią

 3. karol123
  Czer 11, 2012 @ 17:15:12

  Jak to fajnie gdy przekazy są zgodne z potrzebami czytającego i odpowiadają na ważne w danym czasie pytania

 4. mary
  Czer 11, 2012 @ 13:20:06

  będę bardzo wdzięczna jak ktos mi napisze w prosty sposób łatwą technikę zakotwiczania się – czy chodzi tu o wizualizację czegoś?buziaczki Mary

  • Oualander
   Czer 12, 2012 @ 00:27:36

   Witaj Mary

   1)
   Według mojego zrozumienia (zawsze staram się wszystko upraszczać) sama nazwa (zakotwiczanie) wskazuję iż podczas napływu coraz to wyżej wibracyjnych energii należy złapać kontakt, (mentalną kotwicę) w formie wszelkich pozytywnych uczuć, aby wyrównać w tym czasie wszystkie nasze energetyczne wahania, (nastroje).
   Jeszcze prościej?
   Bardzo proszę:
   2)
   Statek w porcie (istota ludzka) podczas narastających fal (napływu coraz wyższych wibracyjnych energii) powinien zarzucić kotwicę (emanować najczęściej jak się da uczuciami miłości, radości i szczęścia) aby nie zostać porwanym na otwarte morze (ulec negatywnym nastrojom).

   Sposobów kotwiczenia jest wiele i są one zróżnicowane w zależności od charakteru danej osoby, ponadto możesz zakotwiczać się nawet do 4 ośrodków energetycznych 1) Ziemia, 2) Słońce, 3) Galaktyka, 4) Głębia Przestrzeni Kosmicznej, według mnie, najbardziej jasne i zrozumiałe wytłumaczenie tego procesu znajdziesz tutaj:

   https://krystal28.wordpress.com/2011/06/22/falopodobne-pulsacje-energii/

   Pozdrawiam

   Piotr 🙂

   • mary
    Czer 12, 2012 @ 07:17:17

    bardzo ci dziękuję Piotrze za tą wyczerpującą odpowiedź, bardzo mi ona pomogła,pozdrawiam cię serdecznie

  • emin
   Czer 12, 2012 @ 11:23:39

   witam,
   ja zakotwiczanie wykonuję w następujący sposób:
   1. Wygodnie siadam lub leżę, rozluźniam mięśnie, relaksuję się.
   2. Wchodzę w lekki stan medytacyjny (fale alfa mózgu) zamykając oczy o obserwując swój oddech, staram się o niczym nie myśleć
   3. Wyobrażam sobie świetlistą energię koloru niebieskiego, która płynie do Ziemi z Centralnego Słońca (Alkione w Plejadach), przepływa przez wyższe czakry (12-8), wpływa do głowy i głównym kanałem energetycznym wzdłuż kręgosłupa przepływa przez czakry (7-1), potem przez Siatkę Krystaliczną (biała kula energii 30 cm pod stopami) i do krystalicznego jądra Ziemi i tam się zakotwicza.
   4. Otwieram czakrę serca: wyobrażam coraz większą kulę energii i tą energią obejmuję całe moje „niższe” ciała: fizyczne, eteryczne, emocjonalne i mentalne.
   Namaste

   • mary
    Czer 12, 2012 @ 19:03:33

    Eminie – tobie również bardzo dziękuję za odpowiedź na moje wątpliwości i serdecznie pozdrawiam M.

 5. hama
  Czer 11, 2012 @ 13:09:22

  Popracuję nad tym jak już wiecie do czego dojdzie. Wy nie możecie kazać nam wszystkim robić to czy tamto, ale w gruncie rzeczy wcale nikogo takie podejście nie przekreśla. Tutaj niektórzy są bardzo „pouczani”, bo ich wpisy traktuje się zbyt dosłownie.

  • szczescieistnienia
   Czer 12, 2012 @ 09:51:24

   Cześć Hama 🙂

   Myślę że pouczanie jest to nie odpowiednie słowo gdyż każda osoba która się wznosi chce dać drugiej osobie swą wzniesioną wiedzę, informację oraz inteligencję którą nabyła podczas swego wzniesienia.

   Według mnie dobrym jest otwieranie się na innych ludzi uświadamiając ich o swych zdolnościach i doświadczeniach gdyż dzięki temu wszyscy wiemy że się wznosimy, a oto przecież właśnie chodzi 🙂

   Trzeba w tym wszystkim jeszcze wziąć pod uwagę informację że każda istota włącznie zemną i z tobą dobiera do swego świata spostrzeżeń tylko najpotrzebniejsze uzyskane z zewnątrz podczas przekazów informacje co świadczy o wolnej woli każdego istnienia w nauce i pozyskiwaniu od innych istot Nauk, Porad czy Informacji

   Moje spostrzeżenie na ten temat też może nie trafić do Twego „odbioru rzeczywistości ” i pomyślisz sobie „eh co on mi tutaj wypisuje” :):):)
   pozdrawiam gorąco 🙂

 6. kaia
  Czer 11, 2012 @ 10:24:26

  tera, mi też się podoba 🙂 a może ktoś podać tytuł lub link do jakiejś „harmonicznej muzyki o wysokich częstotliwościach”? namaste

 7. agata
  Czer 11, 2012 @ 09:45:14

  piekny przekaz to prawda, czytam go juz drugi raz i z pewnoscia na drugim nie skoncze bo bardzo sa mi potrzebne takie wlasnie slowa. Kiedy ukladam swoj scenariusz, kiedy wszystko jest takie bajecznie piekne, czyste i prawdziwe to raptem do glosu dochodzi ego:(wali piesciami i mowi no co ty?! przeciez to zbyt piekne aby bylo prawdziwe, potem juz wyrzuca z siebie potok slow jak z rynsztoku:(nastepuje stop klatka:(jednak zaczynam myslec ze kiedy moje mysli sa takie jak kiedys to zaczyna sie katastrofa i wracam do przeszlosci i ze to nie ma racji bytu,sciagam sama siebie w dol:(i to nie dziala, ale kiedy moje mysli sa czyste, przepelnione miloscia to i ja jestem spokojna, radosna i tak sie dzieje…mimo wszystko stare jeszcze mnie dopada, miejmy nadzieje ze juz niedlugo
  pozdrawiam

 8. nowa ziemia
  Czer 11, 2012 @ 08:52:20

  ” Czas od 21 kwietnia do 21 czerwca jest znaczący dla przemiany planetarnej. To pójdzie bardzo szybko. Aresztowania, zamknięcia banków, redystrybucja dostatku, uzdrowienia i jeszcze dużo więcej wydarzeń pojawi się masowo. Bądźcie teraz czujni i zważajcie na swoje serca. Nie reagujcie na zmiany. Przejmijcie kontrolę nad swoim ego, tak aby wibracje mogły wywodzić się ze Światła i miłości, które będą pociągać was do wyższych sfer, których pragniecie. Połączcie się z planetą i gwiazdami, które dostosowują się do waszego największego dobra wznoszenia się poprzez tę nagłą paradę (taka parada planet to dosyć rzadkie zjawisko astronomiczne. Praktycznie każde z nich jest inne, ponieważ różni się konfiguracja. Najbliższa będzie dokładnie 6 czerwca tego roku. Dojdzie wtedy do ustawienia w rzędzie Wenus, Ziemi i Słońca), a od nowiu 21 kwietnia – poprzez zaćmienia Słońca 20 maja, pełnię z częściowym zaćmieniem księżyca – 4 czerwca i niedługo potem przesilenie słoneczne z 21 czerwca. W ciągu zaledwie ośmiu tygodni Ziemia odmieni się i Ciemni nie będą już mieli środków, aby funkcjonować „

  • hasan
   Czer 11, 2012 @ 17:53:08

   no ok ale mamy 11 czerwca i ciemni nadal mają władzę jak to jest

   • szczescieistnienia
    Czer 11, 2012 @ 19:41:52

    Ciemni mają władzę gdyż jeszcze nie dorośliśmy do odpowiedniego zwiększenia naszej inteligencji, mocy oraz zmysłów między planetarnych i między wymiarowych jednak to już nie potrwa długo.
    Całe wzniesienie ludzkości ma charakter pokojowy jednak aby tak się stało zarówno rządy jak i ludność ziemi musi dobrowolnie i z własnej wolnej woli zaakceptować przybycia Wyższej Inteligencji na Ziemię.

    Wszystko ma charakter stopniowy stąd też wpierw oddziałowują niewidoczne ludzkim okiem Energie Chrystusowe które uspokajają i zmieniają od wewnątrz całą ludzkość ziemi, a gdy poziom dusz oraz duchów ludzi osiągnie odpowiedni poziom wibracyjny nastąpi uzewnętrznienie Mocy Chrystusowych z lądowaniem braci i sióstr z kosmosu włącznie.

    • Michał
     Czer 11, 2012 @ 23:31:27

     Aby ludność Ziemi zaakceptowała przybycie naszych kosmicznych braci, konieczne jest upowszechnienie informacji na ich temat – że są przyjaźnie nastawieni i chcą nam pomóc. Aby jednak rozpowszechnianie takich informacji stało się możliwe, najpierw trzeba unieszkodliwić ciemnych i zdjąć blokadę informacyjną…
     Unieszkodliwienie ciemnych jest w tej chwili sprawą najistotniejszą aby wszystkie inne działania mogły się rozpocząć. W związku z tym uważam że nie należy się liczyć z wolną wolą tych ciemnych gdyż jest ona dokładnie sprzeczna z wolną wolą znacznie liczniejszych grup ludzi, których ci ciemni krzywdzili.

 9. fiolka
  Czer 11, 2012 @ 08:29:24

  Mam pytanie 🙂 utrzymywać wysokie wibracje, to znaczy czuć wszechogarniającą radość i wdzięczność np. czytając coś lub podziwiając? I jeszcze czy to jest równoznaczne z ilością światła w nas? Wysoka wibracja = zwiększanie światła?
  Dziękuję 🙂

  • Gabriel
   Czer 11, 2012 @ 18:33:39

   Witaj!
   Utrzymywanie wysokich wibracji to zgodność – myślenia, działania i czucia. Nauczono Istotę L. akurat odwrotnie -stąd tak trudno utrzymać stałość wibracyjną. Dochodzi do tych 3 cnót serca (tak to się nazywa) jeszcze sposób odżywiania i higiena ciała jako Świątyni – Duszy- Wyższej Jaźni, nie obmawianie i nie kłamanie.

  • szczescieistnienia
   Czer 11, 2012 @ 19:31:11

   Każdy myślę ma swój sposób utrzymywania i podnoszenia swych wibracji jednak najprostszym wytłumaczeniem tego co robić, a czego nie robić jest wytłumaczenie: Rób dokładnie to co Ci się podoba i sprawia Ci radość, jeśli wykonujesz coś i daje Ci to Wewnętrzne Szczęście oraz radość rób to dalej ( oznacza to że jesteś na właściwej drodze) jeśli znów czujesz że coś Cię nudzi bądź nie sprawia Ci przyjemności przerwij robienie tego i zacznij robić to co sprawia Ci radość 🙂

  • fiolka
   Czer 12, 2012 @ 19:45:54

   Wielkie dzięki, za odpowiedzi :))
   z wdzięcznoscią

 10. tera
  Czer 11, 2012 @ 05:53:31

  Tak pieknie czytelny i cieply ten przekaz.Serdeczne uklony dla Tlumacza i Krystal.
  Dzieki !

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: