Paralele Omni-Ziemi

.

.

Paralele Omni-Ziemi  – Królestwo wróżek, żywiołów, jednorożców i smoków”

Pozdrowienia Mistrzowie, jestem Metatron Książę Światła!

Pozdrawiam was w wirze miłości, bezwarunkowej miłości. Zbieramy się w tej radosnej chwili, aby się utulić i uszanować. Cóż za zdumiewający rok rozwija się przed wami. Rzeczywiście jest to czas przepowiadany, na który czekaliście eony lat, aby wziąć w tym udział! Jest to rok Wznoszenia! Dajcie sobie czas, by poczuć tą radosną energię, jaką przesyłamy wam ze wszystkich zakątków Omniversum, z każdego aspektu Kosmosu.

Drogie Serca, zostaliśmy poproszeni, aby w tym dniu porozmawiać na niezliczone fascynujące tematy. O Omni-Ziemi, paralelach Ziemi i królestwie żywiołów. Opowiemy o niesamowitym  tymiankowym worteksie Skellig Michael, i o zakotwiczeniu firmamentu w Newgrange. Pomówimy o krainie bogiń i wróżek.

Królestwo wróżek
Zaczynamy od worteksu w Skellig Michael oraz od wróżek (fae, fairy). Mistrzowie,  w Irlandii, w niesamowitej niepowtarzalnej wizualnej oprawie wyjątkowych przebłysków świateł  można doświadczyć jednego z najwspanialszych i najbardziej zróżnicowanych aspektów,  uroczych istot królestwa wróżek, elfów i dewów.

Pewne części świata posiadają nieco odmienny rodzaj żywiołów. Tylko owe nieliczne kręgi na planecie emanują tym, co może być określone jako „pole energii pełnego spektrum”, i one zawierają pełną ilość i jakość całego królestwa wróżek.  Energetyczne soczewki,  pozwalające na wyraźne dostrzeganie ich przez ludzi  lub umożliwiające interakcje z tymi istotami są tam mniejsze.

Irlandia posiada większą niż każdy inny rejon na planecie wielorakość i liczbę zasiedlonych istot ze świata wróżek i elfów, i to jest powód, dlaczego właśnie tam można być z nimi w szerokim kontakcie. Dlatego folklor irlandzki obfituje w dewy. Istnieją naprawdę bogate i różnorodne enklawy istot – dewów – ponadczasowo zamieszkujących zielone wzgórza i doliny rzek Irlandii. Jakkolwiek spore części Wielkiej Brytanii, części Europy i różnorakie miejsca planety posiadają podobne enklawy, to w Irlandii świat dewów jest o wiele bardziej odczuwalny, klarowniejszy, posiadający pełniejszy wyraz niż w większości rejonów waszej planety…, i dlatego też są tam one doświadczane jako bardziej żywotne.

Wskutek obecnych unikalnych energii w Irlandii świat elfów daje się wyraźnie widzieć nie tylko w specjalnych okresach czasu, lecz można też dostąpić absolutnej świadomej komunikacji i wiedzy, z którą się integrują. I tak mówimy o paraleli, koncentrycznym wymiarowym nawarstwieniu i królestwie eterycznym, materii i antymaterii, królestwie aniołów i dewów.

Mistrzowie, Wznoszenie nie zachodzi tylko na poziomie materialnej Ziemi, dzieje się również w Jej paralelach. Zrównanie z Galaktycznym Centrum powoduje też  nienaturalne przybieranie na planetarnych biegunach prądu naładowanej energii jonów, która jest określana jako antymaterialna plazma.

Paralele Ziemi istnieją w rezonansie do antymaterii, a pośród antymaterii istnieje anormalne spektrum niewyobrażalnej energii. W 2012 nastąpi poszerzenie wymiarowych paraleli, które umożliwi wyraźnie szersze postrzeganie wyższych pól wibracyjnych. Dzielimy się z wami wielką prawdą, która może niektórych z was zmylić a jest nią to, że interfejs królestwa aniołów do świata ludzko – materialnego stanowi pole antymaterii i plazma antymaterii, skład tego pola jest tym, co nazywacie „Ziemią równoległą lub Omni- Ziemią”.

W rzeczywistości interfejsy stanowią w pewnym sensie zogniskowane cząsteczki przyspieszaczy z waszego ciała eterycznego poprzez system czakr, który w pewnym stopniu  ma otwarte stożki do pola antymaterii. To jest coś, o czym ludzie się dowiedzą  w ciągu najbliższych pokoleń. Często nazywacie antymaterię ciemną materią. W rzeczywistości, ku ironii, ta ciemna materia zawiera i przenosi znacznie większe światło i utrzymuje wyższe wibracje niż materia fizyczna.

Tylko niektóre pola krystaliczno-

elektromagnetyczne są zdolne do utrzymywania plazmy antymaterii, i rzeczywiście antymateria ma różnorodne warstwy lub wymiary intensywności. Wasze rozwinięte pole Mer-Ka-Na naprawdę jest zdolne do utrzymywania tej energii i przenoszenia was wewnątrz niej. I chcielibyśmy dodać, że wasz rdzeń istnienia znajduje się w królestwie antymaterii, w rzeczywistości to był wasz Dom, zanim wniknęliście do dualności w fizycznej materii.Pangea – przedludzka Ziemia
Na długo przed pojawieniem się na Ziemi ludzkości, Omni-Planeta posiadała pośród swoich Sił Natury istoty zwane żywiołakami. Te materialne aspekty były całym spektrum, nie tylko gęstą fizyczna materią lecz całym spektrum materii i antymaterii…, w której świadome aspekty zarządzające życiem były wyprojektowywane i różnicowane świadomie we wszystkich istotach, co jest określane jako życie elementarne. Wszystko to istniało w pięciu formatach matryc lub żywiołów: Powietrza, Ziemi, Ognia, Wody i piątym – Eteru.Widzicie, materia istnieje w spektrach jak również w świetle.W najwcześniejszych badaniach nad tym, co jest określane jako poziom ziemski, dusze ludzkości zostały  przeprowadzone na poziom w stanie niefizycznym, w stanie form myślowych, w których  mentalnie była faktycznie dostępna do uformowania i stworzenia materii cała pojemność, aby wkroczyć do fizycznej materii w  rzeczywiście pełnej świadomości.Wiele dusz znalazło swój wyraz w tym, co może być nazwane królestwem elementarnym, lub lepiej powiedziawszy, elementarną matrycą owej przed-fizycznej epoki. To jest powód, dlaczego tak wielu ludzi czuje się tak silnie związanych z istotami żywiołów. Ponieważ wielu z was naprawdę przeżyło pierwsze życie pośród nich czy bez nich lecz w wyprojektowanych stanach spektrum w ramach podstawowej matrycy.Jest naprawdę wiele osób, które były pięknym wyrazem tego, co jest nazywane istotami Światła, a co odpowiada królestwu wróżek. Takie wyrazy życia były niefizycznymi manifestacjami Boskiego Umysłu. Wielu kojarzy to z Lemurią lub Mu, lecz to było jeszcze, zanim planeta znalazła się w dualności. Wynikało to z przed-ludzkiej Ziemi pierwotnego firmamentu.Byłoby nieścisłe mówienie o tym okresie z punktu odniesienia do czasu liniowego. Ani czas ani przestrzeń nie istnieją w modalności w sposób, w jaki myślicie.

Niektóre okresy czasowe zostały wprowadzone jako hologramy i istnieją w równoległych wymiarach. Wszelki czas jest równoległy i tak samo czas jak i przestrzeń są manifestacją Światła jako zestalone myśli.

Największe przybliżenie, jakie podamy za okres czasowy, to 300 milionów lat, o których tu mówimy.

W tej epoce holograficznej Ziemi masy lądowe były zupełnie inaczej uformowane niż obecnie. Obroty Ziemi miały inną oś i rotację. Czas nie istniał w ścisłym formacie liniowym a przestrzenna ekspresja była znacznie bardziej płynna. Myśli poruszyły świadomość w jednej chwili. Prawie wszyscy z was pojawili się na Ziemi w tych przed-ludzkich czasach. Pojawiliście się jako myśli i doświadczaliście Ziemi, niezwiązani z jej siecią czy grawitacją. Doświadczanie Ziemi było małą przygodą, przejawem myśli. Natychmiastowe podróżowanie tu i tam i według upodobań dematerializacja. To był czas nie-polaryzacji, zanim pojawił się firmament Ziemi i zanim stała się Uniwersytetem Dualności. To był zupełnie inny świat, świat elementarnej czystości.

Fizyczne aspekty przed-ludzkiej Ziemi przechodziły niezliczone okresy wielkich przemian. Oceany wznosiły się na dużo wyższym poziomie niż obecne morza. Masy ziemskie przez pewien okres były skoncentrowane i nazwane Pangeą, długo zanim zaczęły się kontynentalne dryfy i rozdziały. Na długo przed Atlantydą i Lemurią, sami widzicie.

W owym czasie wielu wybrało wyrażenie i projekcję wymyślonej formy i przeżywało ogrody Ziemi poprzez interakcje żywiołów określających Ziemię. Takie wyrażanie przez istoty na pół fizyczne lecz nie-fizyczne w naturze, pozwalało licznym świadomościom doświadczać królestw Powietrza, Ziemi, Ognia i Wody. To jest mgliście ponownie przywoływane w zapomnianych przekazach o wróżkach, syrenach, koboldach, smokach, trollach, gnomach i im podobnych.

Żywiołaki i Boska Inteligencja
To, co określamy jako Królestwo Dewów , stanowi w istotnym aspekcie krainę mineralnych i roślinnych żywiołaków, które znajdują swój świadomy dynamiczny wyraz poprzez emanację eloktromagnetycznych i krystaliczno-elektrycznych nośników.

Niektóre formy dewów są bardziej zaawansowane od innych. Wróżki posiadają boską inteligencję, natomiast inne istoty z królestwa dewów działają raczej na niższych zakresach, ponieważ to, co zostało nazwane ptakiem lub odnosi się do uskrzydlonego królestwa stanowi wyraz świadomości wzorca myśli grupowej i jest przeciwieństwem świadomości indywidualnej.

Wyższa inteligencja wróżek współgra bardziej z określonymi ludźmi, podczas gdy większość czuje się mniej przyciągana do komunikatywnej interakcji i utrzymuje pewien dystans…, nie inaczej niż wróbel czy drozd w ogrodzie, który odfruwa, kiedy się do niego za bardzo zbliży.

Nie wszystkie formy dewów są tym, co być może uważacie za pozytywne czy dobrotliwe z natury. Niektóre są początkiem świadomości pól elektromagnetycznych i są same z siebie zarówno pozytywne jak i negatywne a pracują nad równoważeniem elektrycznego spektrum, widzicie. Niektóre postrzegają ludzi jako braci, inne nie. Niektóre emanują esencję drgań najwyższej miłości, podczas gdy inne są z waszej perspektywy nieco złośliwe i psotne. Jednak zarówno jedne jak i drugie stanowią elektryczne L-formy życia bio-plazmatycznego, że tak powiem.

Królestwo wróżek stanowią żywiołaki bazujące na Świetle, ogólnie w oparciu na powietrzu. Istnieje mnogość elfów na bazie wody i związanych z królestwem roślin. Tradycyjnie wasz folklor związany z elfami roślinnymi odnosi się do koboldów i krasnoludków. Obie formy mają bardzo pobudzoną pozytywną wibrację, co często jest odbierane przez ludzi jako radość i śmiech. One są naprawdę realne i żyją na całej planecie. Królestwo wróżek skłania się ku gromadzenia w rejonach o podwyższonej energii. Jednak, aby było jasne, takie miejsca są nazywane świętymi i potężnymi, ponieważ w tych wektorach wymiarowe zasłony są cienkie. Różnorodne wróżki są przyciągane szczególnie przez bulgotanie strumieni, małe kaskady, baseny, rośliny, grzyby a najbardziej przez paprocie i kwiaty.

Królestwo elfów
Królestwo elfów stanowią dewy pochodzące z Ziemi. Należą do nich elfy, gnomy i trolle. Elfy żyją w lasach i miejscach zalesionych, a ich aspekty szczególnie są związane z „Zielonym Ludem”. W pewnym istotnym sensie wszystkie żywiołaki są wewnętrznie ze sobą spokrewnione i zależne pod każdym aspektem, na przykład rośliny potrzebują ziemi, wody i światła.

Edgar Cayce mówił między innymi, że w swoim dzieciństwie miał rzeczywiste doświadczenia i interakcje z wróżkami, koboldami i krasnoludkami. Kanał miał doświadczenia i kontakt wzrokowy na Skellig Michael z wróżkami i koboldami. Wizualność jest aspektem pola energetycznego przy Skellig i w innych częściach Irlandii, w których trójwymiarowe pola koncentrują się i zachodzą na siebie i dlatego są tak namacalne.

Smoki, jednorożce i lud mer (od tł: istoty wodne)
Mistrzowie, to, co teraz wam wyjaśnimy, może być dla wielu z was niespodzianką, ale gospodarzami eterycznego Bytu jest również to, co nazywacie jednorożcami, istotami wodnymi i smokami. Te życzliwe i w pełni świadome istoty istnieją i również są częścią waszej Ziemi, jak ludzkość. Posiadają najwyższą boską inteligencję i są bardzo zaawansowane. Są obrońcami ludzkości i planety i budzą się do wielkich ról podczas Kosmicznego Spustu.

Mer, często określane jako rusałki i wodniki, są częścią aspektu żywiołowego królestwa mórz i wód. Są strażnikami wód i posiadają boską inteligencję. Wielu z was doświadczyło życia w takim charakterze w okresie przed-dualnym, o czym już wspominaliśmy. Istoty te są widywane w pobliżu delfinów i waleni i współdziałają z nimi w przyjazny sposób. Ale niech będzie dla was jasne, że delfiny i wale są bardzo wysoko rozwiniętymi istotami fizycznymi, podczas gdy mer pochodzą z wyższych wymiarów elementarnej matrycy i nie są fizyczne.

Jednorożce
Jednorożce są świadomymi projekcjami „Ducha”, zarówno w królestwie zwierząt jak i w ludzkich myślach, które są połączone w eterycznym aspekcie pięciu królestw żywiołów. Wasza pierwotna własność  często współoddziałuje z rozwiniętymi świadomymi formami królestwa zwierząt takimi, jak totemy, a również niedźwiedzie, wilki, pumy i tym podobne. Właściwy proces interakcji z grupową energią duchową królestwa zwierząt stwarza bardzo rzeczywisty punkt przecięcia form myślowych, w którym nakładające się energie wytwarzają bardzo realną energię komunikacji w eterycznej formie. Nie są to energie elementarne, jednak istnieją jako bardzo świadome i świadome siebie energie w antymaterii lub świecie eterycznym.

Skoro jednorożce w tak skondensowanej tradycji są osiągalne w rejonach Wielkiej Brytanii, Irlandii i Europy, to te formy rzeczywiście są niezależne istniejąc świadomie, szczególnie w koncentrycznych energiach pól Irlandii, Francji i Południowo-zachodniej Anglii. Podobnie dzieje się z duchem bawołów, orłów, niedźwiedzi, wilków i jaguarów (również innych) w fizycznej formie w rejonach Ameryki Północnej i Południowej… W tych obszarach istnieje wystarczająca ilość energii węzłów energetycznych, aby dokonywać i oferować pełne wymiarowe projekcje widm.

Formy myślowe istnieją w absolutnie niezliczonych formatach. Wasz Edgar Cayce mówił raz o pewnej formie myślowej szekspirowskiego charakteru, Cassius, który niezależnie i naprawdę  świadomie odwiedził w postaci myślowej matrycy jedną z jego klas (jego zajęć) w Wirginia Beach, aby się uczyć. Wyobraźcie to sobie! Podczas, gdy te w waszym źródle nie są elementarne, to istnieją w tej paraleli wymiarowej częstotliwości jako żywiołaki.

Święty smok
Święte smoki to życzliwe i w pełni świadome istoty. Te istoty istnieją faktycznie, i były na planecie na długo przez ludzkością. Posiadają najwyższą boską inteligencję i są bardzo zaawansowane. Są obrońcami ludzkości i planety i odgrywają istotną rolę w procesie Kosmicznego Spustu. Te istoty są mistrzami tak zwanego Kundalini Ziemi i jako takie są związane z aspektami technicznymi strumieni smoczych linii i Leylines, które w rzeczywistości stanowią arterie siły życiowej waszej planety. Obecnie są one zaangażowane w dużej mierze przy tworzeniu nowych linii energetycznych w krystaliczno-magnetycznym wchodzeniu Kosmicznego Spustu, lub krystalizacji ekspansji Wstępowania i linii prądów Ziemi.

Różne kultury na całym waszym świecie znają prastare legendy i historie związane z tymi istotami, również azjatyckie religie oddają się ich kultowi. Istoty te są wyjątkowo zaawansowane i w pełni świadome i istniały od zarania świata. Chcemy wam powiedzieć, że dobrotliwe Smocze Anioły mają swoje miejsce w szeregach Wniebowstąpionych Mistrzów.

Jednak nie mylcie tego z zamysłami dotyczącymi mitów i przekazów o złych smokach i królewnach zamkniętych w zamkach i pieczarach. Ani z sensacyjnymi i prowokacyjnymi teoriami o złych reptilianach chcących przejąć waszą planetę. Nie chodzi też o mitologię związaną z opowieściami o królu Arturze czy odniesienie do ziejących ogniem smoków jako złych istot, które porywały księżniczki, to jest rzeczywiście mit i opisy zostały całkowicie zniekształcone.

Wyjaśniamy wam to, ponieważ w pradawnych czasach, przed fazą lemuryjską i atlantydzką Ziemi, istniały smoki, które przybyły na Ziemię z Zeta Reticuli, i które nie były przyjazne. Zostały one zwalczone z Ziemi przez święte dobrotliwe Smocze Istoty, które nadal przebywają na płaszczyźnie ziemskiej. Jakkolwiek nielicznie, zawsze tutaj istniały i są wielkimi obrońcami waszej planety, ściśle współpracując z planetarną energią Kundalini.

Istnieją również istoty pozaziemskie rodzaju reptiliańskiego, które również są rzeczywiste. Żyją zwyczajnie jako ludzie, niektórzy są mili a inni wojowiczy. Bywały okresy czasów w ziemskiej historii, kiedy to istoty reptiliańskie próbowały wkroczyć na poziom ziemski, i nie zawsze pojawiały się w dobrotliwych zamiarach. To nie są istoty które mamy na myśli.

Słowo: smok, wąż i reptilian same w sobie wciąż wywołują u ludzi świata zachodniego lęk i drżenie, ludzie łączą je ze złem lub też całkiem wrzucają  do worka z mitologicznym folklorem. Metafory świętego Jerzego – pogromcy smoków czy wariacje na temat tej historii zasiały w kościelnych regułach pomysły zniszczenia pogaństwa w trakcie wojen krzyżowych, aby kontrolować świat  politycznie i nad nim panować. Jednak w wielu innych kulturach i religiach, zwłaszcza w Azji czczono smoka i traktowano jako źródło mądrości, boskości i „dobrobytu”.

Istnieją pewne formy dewów posiadające „smoczą” naturę, które żyją w królestwie elementarnym, jednak te nie są świętymi, w pełni świadomymi smokami, o których tutaj mówimy. Są one raczej żywiołakami stanowiącymi świadomą formę królestwa żywiołów, są projekcjami żywiołu Ognia. Pierwotne ludy często korzystały z energii dewów Ognia podczas ceremonii, „strażników Ognia” czyli duchowych rzeczników Ognia w celu przeprowadzania ceremonii poszukiwania wizji i rytualnych tańców. Istnieją też żywiołaki, które stanowią świadomą formę projekcji żywiołu Ognia, jak eteryczne salamandry czy ogniste glify.

W pełni świadome boskie istoty, do których się teraz odnosimy, zasiedlają zarówno wewnętrzną Ziemię jak również szczególnie wulkaniczne regiony i inne magno-krystaliczne góry na wysokich płaskowyżach. Istoty te nie pochodzą z elektromagnetycznego królestwa żywiołów, jakkolwiek  są ściśle powiązane z Ziemią i krystalicznymi energiami elektromagnetycznymi.

Niektóre z nich mają ogromne rozmiary, do 50 metrów długości i wypromieniowują złote światło. Istnieją głównie w wyższych paralelnych wymiarach, jednak żyją również fizycznie w waszym świecie materii. Istoty te są złotym światłem i są aktywnie związane z energetyką planety.

Istoty krystaliczne
Wielu z was zdaje sobie sprawę ze świadomości kamieni szlachetnych i kryształów. Wielu z was współpracuje z istotami kryształowymi. Stanowią one najwyższą formę projekcji form mineralno-elementarnych, i posiadają najwyższą inteligencję. Kryształy istnieją jako projekcje  struktur geologicznych królestwa minerałów. Kryształy i kamienie szlachetne utrzymują świadomość triady Natury i są w stanie pełnić funkcję nadajników i odbiorników. Kryształy zawierają światło, a światło poszerza świadomość w matryco-podobnej doskonałości krystalicznej formy.

Obszary posiadające naturalne kryształy emanują wyjątkowym  aspektem elementarnym, który ukazuje się pod postacią kul światła i migających przepływów. Arkansas i Brazylia są pełne takich emanacji aspektów.

Omni Ziemia
W wielu channelingach mówiliśmy o zadziwiających jakościach żywej Ziemi. I mówiliśmy wam, że niezależnie od tego, jak żyjecie na Ziemi, poprzez eksplorację  majestatu i mądrości Gaji wygrywacie i poszerzacie się. Ziemia, Omni-Ziemia, rozszerza się w niesamowity sposób, co nazywa się Wznoszeniem. To jest zadziwiający czas, a 2012 wprowadza wspaniałe zmiany w was i w postrzeganiu rzeczywistości wokół was, która wcześniej była o wiele trudniejsza do rozpoznania i zintegrowania. Nie będziecie dziwić się ze wspaniałości waszej planety zanim nie doświadczycie jej piękna. Będziecie się dziwować świętości, jaka faktycznie jest utrzymywana wewnątrz Ziemi, i będziecie się radować z ogromnych bibliotek wiedzy, które istnieją pośród wielowarstwowego, wielowymiarowego Bytu Gaji. Dla Ziemi istnieją one również jako antymateria…, i paralele Omni-Ziemi tętnią życiem

Krystaliczno – magnetyczna plazma w materii i antymaterii
Mówimy wam, że na waszej Ziemi wyłaniają się z bieguna północnego linie pola magnetycznego, które skręcają w dół dochodząc do bieguna południowego tworząc jajowatą magnetosferę. Natomiast wewnątrz waszej Ziemi te linie pola  przemieszczają się w górę od bieguna południowego ku północnemu, łącząc się z nim. Te pola siłowe są naładowane jonami plazmy.   A prądy są zarówno w formie materii jak i antymaterii. Jako takie pochodzą z paralelnej anty-materialnej Ziemi i definiują faktycznie skład pól. Plazma antymaterii zawiera wiele naładowanych cząsteczek włącznie z tym, co jest nazywane anty-elektronami i anty-protonami.

Wewnątrz antymaterii występuje bio-plazma a wewnątrz tych pól roi się od form życia bio-plazmatycznego.

Tak więc, wewnątrz i na zewnątrz waszej fizycznej Ziemi występują elektromagnetyczne przepływy prądów, które pracują trochę podobnie do strumienia dysz przepływającego w pewnym kierunku, na i przez Ziemię i w kierunku przeciwnym pod powierzchnią (w sub-) przestrzeni wewnętrznej Ziemi.

Dlatego istnieją przeciwne przepływy strumieni prądów  wzajemnie paralelnych, przepływających w przeciwnych kierunkach  wewnątrz jajowatej magnetosfery. Są one uznawane za analogiczne do waszych linii wzdłużnych i z grubsza rozpoznanych jako linie curry (curry-linien). Co do tej pory nie zostało zrozumiane lub rozpoznane, to to, że te przepływy mają miejsce również w plazmie antymaterii, anty-magnetyzmie i anty-elektryce, i to jest absolutna sieć z energii, która łączy waszą fizyczną Ziemię z Ziemią z antymaterii, z bliźniaczą Omni- czy „równoległą Ziemią” , poprzez rozbłyski aspektów odbioru małych czarnych dziur (protonów)  i wyświetlania małych białych dziur (elektronów).

Wraz z laminarnym przepływem pionowych linii wzdłużnych, wytwarzana jest sieć przepływów plazmy antymaterialnej. Pierwotny prostopadły strumień prowadzi inne strumienie w kierunku pod kątem prostym w prawo doprowadzając do utworzenia pod złotym kątem 90 stopni promieni, które bezpośrednio i horyzontalnie przemieszczają się pionowo. Te występują w sekwencjach odpowiadających  błyskom  impulsów światła świadomości, które trochę przypominają konceptualną skalę Plancka w teorii czasoprzestrzeni.

Zarówno wewnątrz błysków materii – antymaterii, jak też w planetarnym elektromagnetycznym systemie cyrkulacji  istnieją formy węzłów będących pod ciśnieniem. Te węzły służą jako subatomowe wzmacniacze cząsteczek wyrzucające spójne spiralne strumienie jonów antymaterii na specyficznych wektorach planety.

Są one głównie wirami antymaterii przenikającymi fizyczną Ziemię i magnetosferę. Wchodzą na poziom ziemski na szerokości pomiędzy 49 a 52 stopniem północnym i 49 a 52 stopniem południowym.

Stopień szerokości 51 jest planetarnym  geometrycznym wektorem odbierającym helisę strumienia promieniowania wysoko naładowanej plazmy anty-materialnej w świecie fizycznym w określonych punktach węzłowych. Skellig Michael, Newgrange,  Stonehenge, Avebury, Banff (miasto w zach.Kanadzie), jezioro Saint Louise (Quebec Kanada), jezioro Bajkał, Torres del Paine (masyw) w Patagonii, wszystkie pokrywają się z tą szerokością geograficzną. Dlatego te rejony są niezwykle naładowane elektromagnetycznie, są wyjątkowo wielowymiarowe z natury, ale również utrzymują niesamowitą równowagę. Tylko te obszary są w stanie utrzymywać pole antymaterii z powodu wyjątkowego, wytwarzanego rezonansu magno-elektrycznego za sprawą mineralogii terenu.

Te spiralne wiry występujące w rejonach Irlandii, Wielkiej Brytanii, Europy, kanadyjskich gór, Bajkału na Syberii i w południowo-amerykańskiej Patagonii w Argentynie i Chile splatają się z impulsami grawitonów, pozytronów i anty-plazmy do spójnej spirali plazmy. Wszystkie te rejony umiejscowione są w pobliżu 51 stopnia szerokości. Te energie zbierają i łączą się z powodu specyficznej krystalicznej magnetycznej mineralogii, jaka istnieje w tych magno-krystalicznych obszarach. W 2012 roku planetarne energie rzeczywiście będą przenoszone do krystalicznej matrycy. (Jak wam powiedzieliśmy, w ciągu następnych pokoleń ludzkie ciało przemieni się w krystaliczne aspekty z bazy opartej na węglu na ciało na bazie krzemianów.)

W efekcie równoległa Ziemia bardziej namacalnie koegzystuje i nakłada się pełniej w tych rejonach, a bio-plazmatyczne formy życia Natury istnieją tam naprawdę w wielkiej obfitości.
Lecz chcemy wam wyjaśnić, że te rejony są w dużym stopniu makro-białymi dziurami. Ogromna energia z antymaterii jest przetwarzana i wydzielana do naładowanej materii. Nakładki antymaterii, jaka występują równocześnie w Banff,  nie mieszają się „per se” z materią;one  raczej współistnieją w dwóch polach w oddzielnych wymiarach. Troszkę się zazębiają, jednak są rozdzielone. Lepiej mówiąc, pole antymaterii jest  w tym rejonie o wiele łatwiejsze do wyczucia przez ciała subtelne. I dzieje się to poprzez Mer-Ka-Nę, która jest w nim bardzo poszerzona. Rozumiecie?

Pole anielskie na tym obszarze jest bezpośrednim skutkiem powyższego i pojawia się w matrycy bio-plazmatycznej.

Bio-plazmatyczne życie jest całkiem rzeczywiste, i jak już powiedzieliśmy, wasze ciała subtelne i centra czakr są w sferze plazmy antymaterii, równoległej Ziemi. To jest mniej gęsta forma życia, i z reguły nie jest widzialna gołym okiem. Pracuje na o wiele wyższych wibracjach, a ekstremalnie wysokie formy życia  istnieją w tej energii w mnogościi i szybciej się w niej rozwijają.

Z powodu unikalnej mineralogii i zmian grawitacji w Irlandii, świat eteryczny istnieje tam w ekstremalnej klarowności

Irlandia – szmaragd i ametyst
Irlandia posiada jedne z najpotężniejszych, najświętszych i najbardziej regenerujących energii na planecie. Jej nazwa – Szmaragdowa Wyspa – jest jak najbardziej odpowiednia z powodu jej wibrujących zielonych wzgórz i dolin, które naprawdę wypromieniowują odczuwalne pole uzdrawiające i przynoszące powodzenie.  Bądźcie świadomi, że te niesamowite uzdrawiające tonacje barw zostały wytworzone z powodu siły życiowej krainy.

Irlandia posiada bardzo wyjątkową i bardzo charakterystyczną częstotliwość. Istnieje kilka znanych miejsc, w których występuje „negatywna grawitacja”, anomalia definiowane jako zaburzenia na tak zwanej Szmaragdowej Wyspie. Te „rozjaśniają” częstotliwości i trochę pomagają w jej miękkim i delikatnym wyrażeniu.

Istnieją rośliny, wody i morza, które wraz z niesamowitymi energiami tellurycznymi wespół wytwarzają bardzo  miękki, „kobiecy” aspekt, który jest w Irlandii tak pięknie wyrażony. Te energie mieszają się z wektorami anomalii siły ciężkości powodując przeobrażenia, ponieważ poza tym to jest bardzo intensywna energia, w rzeczywistości jedna z najwyższych częstotliwości na planecie.

Jako takich jest wiele miejsc z cienkimi zasłonami, które odnoszą się do międzywymiarowych portali, jakie punktują krajobraz Irlandii. Światy i wymiary współistnieją tam odczuwalnie i wyraźnie. To jest powód, dlaczego w irlandzkiej tradycji jest tak dużo opowieści o królestwie wróżek, elfów,dewów i koboldów. To pierwotne królestwo prezentuje się z coraz silniejszą widocznością właśnie z powodu wyższej koncentracji obecnej tam siły życiowej.

Bogini
I tak chcemy powiedzieć, że podczas gdy energia Zielonego Promienia rzeczywiście  przeważa w Szmaragdowym Polu, jest tam również dostępny Promień Fioletowo – Ametystowy. Lawendowy granit i fioletowo-magenta-czerwony kwarc składające się na piaskowiec tworzą niesamowite pole  powołujące fantazję, sztukę, kreatywność i duchowe poszukiwania.

Wszystkie te mieszanki i połączenia wytwarzają wokół całej Irlandii harmonijne dobrotliwe pole, „koktajl częstotliwości” energii bardzo wysokiej lecz harmonijnej. Poszukiwacze mogą w tym radosnym rezonansie siły życiowej odnaleźć równowagę i dobre samopoczucie.

To jest energia, która wzmacnia wolę i niezależność, lecz pozostaje w stanie uziemiającej pokory odżywiania. To jest ta Potężna Bogini, która to wyraża. Troskliwa siła..

Jakkolwiek Irlandia pod wieloma względami jest podobna do Anglii, Szkocji czy Walii, posiada zupełnie inną częstotliwość w różnych aspektach.

Irlandia składa się z granitu (35%) i kwarcytu – piaskowca. Istnieją też krystaliczne emanacje z warstw metamorficznych, które według liniowego wyrazu mają 1.7 miliarda lat. Wszystkie struktury metamorficzne są krystaliczne, widzicie.

Ważne jest też, aby zauważyć, że masy lądowe Irlandii leżą na tej samej szerokości geograficznej co Egipt przed około 250 milionami lat, jak stwierdzili wasi geologowie, a większość piaskowca zawiera taki sam „kwarcyt” – rezonans piezoelektryczny wibracji jak ten z Gizy i Asuanu. I to jest święta energia. W rzeczy samej istnieje harmonijna wibracja, linia aksjatonalna i Leyline połączona z Newgrange i Gizą. Newgrange jest również połączone z budowlami Tolteków i krystalicznym wirem w Arkansas.

Skellig Michael
Pytacie o Skellig Michael. W rzeczywistości Skellig Michael jest naturalną świątynią, węzłem energetycznym w ziemskiej konstrukcji stworzony przez Naturę, przez boskość Ziemi. Struktura Skellig Michael posiada geometrię rodzaju piramidalnego i jest szczególnie wyposażona w energie niebiańskie. Wykonana jest z fioletowego piaskowca, kwarcytu. Wasi geolodzy wiedzą o tej szczególnej odmianie kwarcu. Jest to unikalny materiał, który stanowi podstawę skalną i energię wielu świętych miejsc, wielu węzłów mocy. Ta odmiana kwarcu nosi piętno ludzkich poszukiwań, można powiedzieć, zwłaszcza na Skellig.

Skellig Michael znajduje się na szerokości 51 stopnia geograficznego, bardzo silnym pasmie energii, które dzieli ze Stonehenge, Avebury, jeziorem Bajkał i jeziorem Saint Louise w Kanadzie.

Jak już wcześniej was informowaliśmy, Atla-Ra, Atlanci we współpracy z Unią Syriańsko-Plejadiańską, byli bardzo świadomi wszystkich tych ośrodków na planecie.

Dokładnie jak wyspa Staffa w archipelagu Hebrydów (Iona i Wschodnia Irlandia) tak i Skellig  wytwarza i rozdziela energie w Zachodniej Irlandii. Ta „pożywka” jest zasilana nie tylko przez prądy ziemskie w regionie i energie telluryczne, lecz również wiąże się z energiami kosmicznymi lub niebiańskimi. Te odgrywają ważniejszą rolę, niż dotąd było rozpoznane, jakkolwiek w pełni były znane w czasach Złotej Ery Atlantydy (czas, kiedy Ziemia była w pełni wymiarowym aspektem i zamieszkiwali ją ci, których nazywano Gwiezdnymi Rasami).

W Skellig znajduje się kryształ mistrzowski o fioletowej barwie. Jest tam od Złotej Ery Atlantydy. Nigdy nie został zdezaktywowany, ponieważ pierwotnie został umieszczony specjalnie tam,  gdzie jest i tam pozostanie. Jest to kluczowy punkt do przełamania tych energii, które nazywacie Leylines, przesuwając je w górę do świętych częstotliwości Leylines Marii i Michaela. Pobudza to wszystkie linie w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji i Europie.

A teraz odpowiemy na dodatkowe pytania, jakie przygotowaliście.

Pytanie: Możecie powiedzieć coś na temat Newgrange w hrabstwie Meath w Irlandii?
Powinno być starsze od  piramid i astronomicznym kalendarzem. Czy jest również portalem?

Metatron: To rzeczywiście jest duży portal. A my mówimy, że rejon portalu obejmuje szerszy zasięg niż Newgrange, również Knowth i wszystkie okoliczne obszary włącznie z kamiennymi kręgami, kopcami ziemnymi i Tarą.

Większy obszar wiru portalu regionu rzeki Boyne w Irlandii jest scentrowany do wzgórza Newgrange. Poza tym struktura, jaką posiada Newgrange obecnie,  powstała przed tysiącami lat. To zostało rozpoznane przez Unię Syriańską i obejmuje okoliczne pagórki i kręgi, które współtworzą kompleksowy masyw lądowy energetycznej matrycy dzięki swojej wyjątkowej energii, dlatego powstała tam świątynia.  Newgrange nadal jest energetycznie prowadzone przez Unię Syriańsko – Plejadiańską, ponieważ odgrywa ważną rolę w planetarnej i kosmicznej sieci. To jest ogromna i potężna gwiezdna brama „specjalnie” skonstruowana przez energetycznych inżynierów Unii Syriańsko – Plejadiańsko – Arkturiańskiej, którzy wspierali wyrównywanie energii Omni – Ziemi od czasu firmamentu. Chociaż Sojusz według waszych pojęć pracuje w innych „Wszechświatach”, skoncentrowali się na waszej planecie, ponieważ są waszym genetycznym nasieniem. Wasza planeta, Wszechświat, Galaktyka istnieją naturalnie wewnątrz i jako część większego Omniversum. Pewne punkty na waszej planecie posiadają rzadką energetykę, która umożliwia ich łączenie. Newgrange jest jednym z nich. Jest to wielowarstwowy, wielowymiarowy punkt sieci. Jest portalem wykraczającym poza wymiary i czas. Jest połączony bezpośrednio z kryształową siecią i jest uformowany, aby dokonać bezpośredniego połączenia z Nowym Firmamentem, który zacznie się kompletować po 21 grudniu 2012 roku.

Newgrange
Teraz do tematu Newgrange chcemy dodać, że tworzy kompleksowość energii, które w 2012 roku podwyższają częstotliwości i po przejściu do 2013 roku będą jeszcze kontynuowały wzrastanie.

Energia wielkiego Newgrange jest złożona. Jest wielowymiarowa lecz nie lokalna. Wszystko, co znajduje się wewnątrz, ponad i poniżej tego kompleksowego punktu sieci, zostanie w 2013 roku trochę przesunięte w górę i zdefiniowane na nowo. Newgrange jest jedną z „bibliotek” i wypełniaczy, które są specyficzne dla pewnych wektorów. To nigdy nie było pomyślane jako krypta dla celtyckich królów lecz jest ogromnym portalem stabilizującym zarówno równowagę ziemską jak również łączy Ziemię z częstotliwościami niezbędnymi dla Nowego Firmamentu. Jest to, można powiedzieć, gigantyczna baza danych związana z Syriuszem lecz w innym formacie, innym celu niż piramidy w Gizie.

Newgrange i inne takie miejsca są kontinuum, połączeniem pomiędzy fizyczną i niebiańską materią / antymaterią. Takie portale są interfejsami unikatowego celu, trochę innego niż te, które nazywamy gwiezdnymi bramami. Energie transdukcji nie są trwałe czy oddzielone, lecz płynne i stanowią kontinuum stopniowego i niezauważalnego mieszania się z niżej wymiarowymi częstotliwościami (wewnątrz ich korytarza) do wyższych, aż staną się harmonijne. W przesunięciu stały się aktywniejsze, a pierwsza faza przemian dokona się do 21.12.2012, wtedy rozpocznie swoją reaktywację jako punktu firmamentu w 2013.

Kotwienie punktu Nowego Firmamentu
Ziemskie punkty nowego Krystalicznego Firmamentu, jak Newgrange będą  utrzymywane w miejscu przez nexus, szereg wzajemnie połączonych spiral energii, które noszą świadome cząsteczki „siły życiowej” materii / antymaterii pomiędzy warstwami Kosmosu. Te cząsteczki inteligencji zawierają pełen nienaruszalny, zrównoważony i zharmonizowany kosmiczny zamiar czy „kod”.

„Akasza”, to cząstki nexus zakodowane i zaprogramowane w celu przyspieszenia przejść i zaplanowanego Wzniesienia. Dokładniej mówiąc, kodowane energie są wyspecjalizowane w stwarzaniu nowych pomostów. Jest to jedna z dróg, wzdłuż których Ziemia i wszystko co jest z nią związane dokona poszerzenia. Newgrange jest zaangażowane w odbieranie tych kodów.

W teraźniejszości i od niedawnej przeszłości istnieje tam równowaga wyróżniająca „większe” Newgrange. Wyrażając to waszym potocznym językiem, jest to żeńskie centrum lecz w najwyższej harmonii, określane jako Boska Kobiecość. Jednak nie możecie sprawdzić użycia specyficznego zastosowania związanego z płcią (wyjaśnimy to później).

W swojej równowadze łączy wszystkie 12 wymiarów a tym samym powoduje stabilizację uziemienia. Metafizycy podatni na iluzoryczne odbiory będą tam znajdować za wysokie, nie uziemione, fantastyczne odchylenia, jakie często pojawiają się na takich drogach centrując się ponownie w tej odżywczej mieszance energetycznej.

Portal Michael w Irlandii
Unikalna matryca Irlandii zaczęła się formatować na nowo od fazy inicjującej Kosmicznego Spustu w 2009 roku i uzupełni się do 12.12.2012.

Lord Michael rozpoczął ponowne zakotwiczanie swojej obecności w jądrze Skellig Michael podczas potrójnej daty nazywanej 9-9-9 po zjawisku wejścia. Proces ten potrzebuje 4 lat na dokończenie.

Trzy szczyty kręgu punktów narożnych: Skellig Michael, St Michaels Mount  i Mont Michel we Francji. One w większej części będą napędzały i odżywiały energie ponad-portalu przy Newgrange. A to stwarza format, matrycę wyjątkowego koktajlu energii sił jonicznych w Irlandii.

Zakończenie
Podwyższona przejrzystość rozcieńczonych zasłon, jaka panuje w tych dziewiczych miejscach w dużym stopniu przyczynia się do bezpośredniego doświadczania Boskiej Obecności archanioła Michała. Wir energetyczny w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara krystalizuje się i jest wprawiany w ruch, co na  nowo łączy pozycje. Triangulacja utworzyła triadę wirów Skellig Michael i staje się tam powszechne wielkie oraz większe duchowe światło rozszerzane na cały obszar setek mil.
Na tych obszarach zostały umieszczone specjalne osłony w celu zakotwiczenia tych boskich energii, aby je ukształtować i połączyć. Wielu jest powołanych, aby być nosicielami kodów.

Jestem Metatron i dzielę się z wami tymi prawdami. Jesteście umiłowani!

I … tak to jest.

Archanioł Metatron via James Tyberonn, maj 2012 www.earth-Keeper.com # 72
tłumaczenie Teresa Serafinowska

Od tłumaczki:
Dla ułatwienia podaję linki do wymienionych w przekazie miejsc tworzących ów Michałowy Trójkąt:

Skellig Michael:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wyspy_Skellig

50 Komentarzy (+add yours?)

 1. domi
  Czer 14, 2012 @ 09:54:25

  Witam Was :), ostatnio czytałam przekaz Metatrona ” Kwantowa Świadomość- Natura Czasu”, w którym jest napisane, że możemy wchodzić do punktu Merk-ka-nicznego, i przez Mer-ka-nę dostać się do centrum Nadduszy w którym możemy zmieniać przeszłość i przyszłość. Ten proces jest nauczany w Kluczach Metatronicznych. Niestety nie mogę znaleźć informacji ani o Kluczach Metatronicznych, ani jak wchodzić do punktu Mer-ka-nicznego. To fascynujący przekaz i bardzo chciałabym się dowiedzieć więcej szczegółów. Jeżeli wiecie gdzie można znaleźć takie informacje lub w jaki sposób to robić to bardzo Was proszę o odpowiedź. Pozdrawiam cieplutko 🙂

 2. Sabrina
  Czer 13, 2012 @ 00:10:22

  Do Dajamanti
  Serdecznie dziękuję Dajamanti za wyczerpującą odpowiedź. Jeśli chodzi o mnie, to ja wysyłam miłość bezinteresowną innym, z tym nie mam problemu 😉 i nie narzekam na „powrót” energii 😉 Ale czytając książki osób oświeconych (nie tylko de Mello), doszłam do wniosku, że oni maja rację z tą bezwarunkową miłością, czuję to całą swoją duszą. Dlatego tak bardzo pragnę dojść do oświecenia 🙂
  Co więcej, kiedy czytam takie książki, to pojawiają się u mnie jakieś migawki wspomnień z dalekiej przeszłości. ta tak jakbym była kiedyś oświecona, tylko o tym zapomniałam. W tym moja dusza domaga się, aby powróciła do tego stanu.

  Mam do Ciebie, Dajamanti, jeszcze jedno pytanie, które mnie nurtuje. Żeby dostać się do 4 gęstości (Nowego Świata), trzeba koniecznie zmaterializować sobie ten Raj i wierząc w to tam „przejść”? Czy też on po prostu nastąpi na Ziemi tak czy owak (tyle, że z „lekkim opóźnieniem” 😉 dla osób na to przygotowanych?
  Jak to jest?

  • Dajamanti
   Czer 13, 2012 @ 22:19:01

   Droga Sabrino,

   Nie wszyscy, powtarzam nie wszyscy osiągną wzniesienie w tym życiu. Osoby świadome, wybrały swoje cele i zadania, i doskonale wiedzą jak je wypełnić wykorzystując Wielkie Prawo Kosmiczne.

   Ty też wiesz jak działo to Wielkie Prawo, a więc aby nastąpiły zmiany w Twoim życiu, zacznij je stopniowo wprowadzać do Twojej świadomości. Tak jak nie wszyscy wzniosą się w tym życiu, tak samo nie wszyscy ujrzą Złoty Wiek. Pracujemy aby przebudzić tych, co jeszcze śpią i nie chcą się obudzić. Nazwaliśmy ich mianem „uparciuchów”, ale Wolna Wola wolnej istoty, zawsze pozostanie najważniejszym Prawem i przy tym trzeba pozostać.

   Musisz zrozumieć, iż Piąty wymiar można doświadczyć na wiele, bardzo wiele sposobów. W trzecim wymiarze, całe Twoje życie, opierało się na pieniądzach. Musiałaś chodzić do szkoły aby zdobyć wykształcenie i pracować dla pieniędzy, a sama szkoła była obowiązkowa. W piątym wymiarze, nie będzie żadnych obowiązków. Nie doświadczysz żadnego przymusu, a same społeczeństwo będzie brnąć dalej, aż odzyska status całkowitej Jedności.

   Jak wiemy z fizyki kwantowej, świat rzeczywisty nie istnieje. Istniejesz Ty i poprzez własną świadomość powołujesz do życia wszystko co widzisz i wszystko czego doświadczasz. A więc, niemożliwością jest czekanie iż ktoś odwali tę robotę, aż dana istota wskoczy w rzeczywistość, którą wykreowała inna osoba. Byłoby to wbrew Kosmicznemu Prawu. A więc to co teraz powtarzam i będę zawsze powtarzał: Nie czekajcie, nie czekajcie aż wszystko się samo zrobi, powołajcie te rzeczy do zaistnienia które pragniecie. Tylko wtedy ujrzycie raj wokół siebie.

   Ale nie napiszę Ci co masz wizualizować, ponieważ tak jak napisałem na początku, piąty wymiar można doświadczyć w wieloraki sposób.

   Co wybierzesz?
   Jak będziesz chciała wyglądać?
   Jak zmieni się Twoja forma cielesna?
   Jakie doświadczenie teraz wybierzesz?

   Jeżeli znasz już odpowiedzi na te pytania, wprowadź je do swojej świadomości, następnie uwierz i poczuj iż to już nastąpiło. A gdy podtrzymasz ten stan we własnym wnętrzu, z niezachwianą wiarą, Twoje otoczenie w którym się poruszasz, będzie stopniowo dostrajać się do Twojej świadomości. I tak jak już kiedyś napisałem, jest to tak bardzo prosty proces, i taki skromny opis powinien Tobie wystarczyć do wykreowania wszystkiego czego sobie zażyczysz.

   Z Miłością.

 3. hasan
  Czer 10, 2012 @ 23:26:05

  Dajamanti widzę że jesteś w dyskusji ale nie wiem kto jest pod tym pseudonimem tak naprawdę ale mam do ciebie pytanie kiedy możemy liczyć na jakieś zmiany na ziemi w kręgach władzy które to będą widziane przez wszystkich i będzie wiadomo że to te zmiany o których trąbią w przekazach

  • Dajamanti
   Czer 11, 2012 @ 16:04:50

   Witaj Hasanie, Mój Drogi Hasanie,

   Pod pseudonimem „Dajamanti”, kryje się istota, która zrównoważyła obie energię, energię żeńską (Czakamrati) i męską, aby pracowały i działały w harmonii.

   Zadałeś pytanie, które zadaje bardzo dużo osób, czekające na Złoty Wiek. Ja mówię i będę to powtarzał, iż wzniesienie Gai trwa, i wkrótce zakończy się, ale wzniesienie człowieka jest i zawsze pozostanie sprawą indywidualną. Faktem jest, iż tak zwane nowe prawa Złotego Wieku, które będą oparte na Uniwersalnych Prawach Jedności, są dopracowywane tak, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Aresztowania tak zwanych „ciemnych” istot, trwają i nadal będą trwać. Dlaczego tak długo to trwa? Ponieważ aresztowania, mają bardzo łagodną formę, która całkowicie wyklucza jakąkolwiek przemoc. Istotom tym, jest postawione ultimatum, aby pracowały i działały dla Światła. Nie wszyscy z tego skorzystali i nie wszyscy skorzystają. Czy postawione ultimatum nie jest narzucaniem obcej woli? Nie. A wiesz dlaczego? Ponieważ owe ultimatum jest oparte na miłości i prawach Jedności. Innymi słowy, istoty światła, dają szansą istotom nieświadomym, aby mogły żyć swoją prawdziwą naturą. Jest to wielki dar, ale tak jak napisałem, nie wszyscy z tego skorzystają.

   To co opisałem powyżej, jest procesem oczyszczania, transformacji i wzniesienia Gai. A teraz zajmijmy się wzniesieniem indywidualnym człowieka.

   Błędem jest czekanie na Wzniesienie i nierobienie nic w tym temacie. Jest to bardzo ważne co napisałem. Gdybyś mógł Mój kochany Przyjacielu zobaczyć ile ludzi już żyję w piątym wymiarze, zdziwiłbyś się, jak ogromna liczba istot ludzkich cieszy się pięknym życiem. Mają oni całkowicie otwarty kontakt z istotami światła z innych planet i wymiarów, żyją beztrosko w świadomości Jedności ze wszystkim i poprzez zmianę własnej świadomości, doświadczają wszystkiego czego chcą. Nie znajdziesz ich w trójwymiarze. Nie znajdziesz ich w polityce, w rządzie. Oni są dla Ciebie niewidoczni, ponieważ za nic w świecie nie chcą i już nie wrócą do życia trójwymiarowego. Podczas gdy Ty jak i inne osoby pytają: „gdzie obiecane zmiany?” A ja mówię na wyciągnięcie ręki.

   W kilku przekazach, pojawiła się informacja, iż wrota do piątego wymiaru, zostały już otwarte, i jest to prawda. One zawsze były otwarte, tylko teraz można je poczuć. Tylko teraz dostajesz wszelaką pomoc od istot światła, które Cię prowadzą. Tylko teraz jest okazja aby zamieszkać tam z innymi istotami ludzkimi i cieszyć się wspaniałym, obfitym i nieograniczonym życiem.

   Podczas czytania przekazów, umysł zewnętrzny zwany ego, błędnie interpretuję niektóry fragmenty. Owszem, prawdą jest, iż niektóre przekazy od istot światła, opierają się na obietnicy. Obietnicy która ma przynieść Złoty Wiek dla świata. Ale nie jest to równoznaczne z tym, aby istota ludzka, czekała tylko na ten wymiar, nie pracując nad sobą, nad własną świadomością. Te fragmenty po to są w przekazach umieszczane, aby podnosić wibrację istot czytających i utrzymywać ogólną wiarę w ten Wielki Proces. Gdzie znajduje się ta błędna interpretacja ego? Ona opiera się na czekaniu. Umysł logiczny, podpowiada Ci abyś niczego nie robił, tylko czekał, podczas gdy Twoje serce jest w pełni przygotowane na przyjęcie i wysyłanie czystej Miłości.

   Jak możesz zaufać moim słowom? Pomyśl o Jezusie synu Józefa. Czy czekał On na wzniesienie? Gdyby tak było, prawdopodobnie musiałby się wcielać jeszcze przez 2000 lat, aby dojść do tego momentu i uzmysłowić sobie, że to całe czekanie nic nie dało, i jest to sprawą indywidualną każdego człowieka. Tylko świadoma praca nad sobą, daje pożądane efekty w świecie fizycznym. Jednakże On jak i wielu wielu innych Mistrzów, zrozumieli tę prawdę jeszcze podczas swojego cielesnego życia, i zaczęli pracować i eksperymentować z własną świadomością, na wszelakie sposoby. Dlatego osiągnęli swoje własne wzniesienia, w każdym tego słowa znaczeniu.

   Prawdziwy Pracownik Światła, pracuję ze światłem dla siebie, dla innych, i wykorzystuję je przy każdej okazji. Wiele osób myśli, iż wzniesieniem zajmą się Aniołowie, Archaniołowie, Istoty kosmiczne do momentu w którym automatycznie wszyscy zjawią się w piątym wymiarze. A ja mówię, iż faktem jest że całe zgrupowania Istot Światła pracuje nad tym, aby zakotwiczyć Gaję w Piątym wymiarze, ale Twoje własne wzniesienie, zawsze będzie zależeć od Ciebie i tylko Ciebie.

   Więc czym jest data 21.12.2012, jest ona symboliką, w której zostaną stopniowo wprowadzone nowe, bardziej ulepszone zmiany dla „nowych” pięciowymiarowych istot ludzkich. Nie jest ona dniem, automatycznego umieszczenia ludzi w wyższym wymiarze. Dlatego jeszcze raz powtarzam, data wzniesienia Gai, nie jest datą wzniesienia ludzi, to jest i zawsze pozostanie sprawą indywidualną, ze względu na Wolną Wolę każdej istoty żyjącej.

   Wiele osób twierdzi że są ograniczeni w trzecim wymiarze, i że niejako nic się tutaj nie da zrobić. Nie musicie nic na siłę robić dla innych, zróbcie to dla Siebie, a poprzez Prawo Połączenia, zobaczycie również te zmiany w swoim otoczeniu. Jest bardzo ważne aby każdy z Was to zrozumiał. Oczywiście nieprawdą jest to, iż jesteście ograniczeni będąc w trzecim wymiarze. Czy Jezus był ograniczony w swoim ciele? Nie. On jak i wielu innych Mistrzów, którzy zaczynali swoją świadomą, duchową podróż w trzecim wymiarze, wykorzystywali własną świadomość, aby projektowała wszystko to, co chcieli ujrzeć, dotknąć i poczuć na zewnątrz. A gdy wyczerpali wszystkie cudowne możliwości tutaj, zostali przeniesieni w inny wymiar, aby dalej doświadczać jeszcze bardziej nieograniczonego życia. To się nazywa ewolucja.

   Podsumowując moje słowa i jednocześnie apelując do wszystkich innych osób, powiadam Wam: Nie czekajcie na globalne wzniesienie, pracujcie z własną świadomością, bawcie się z nią, eksperymentujcie, wykorzystujcie odmienne stany świadomości, dla doświadczenia wszystkiego, co tylko przyjdzie wam do głowy. Albowiem żadne z Was, nie jest ograniczone niczym i nikim egzystując w tym cudownym ciele fizycznym i żyjąc tutaj i Teraz. Każdy z Was, posiada własną indywidualną świadomość, na którą nieustannie odpowiada otoczenie, w którym się poruszacie. Kochajcie, ponieważ gdy kochacie, świat Was kocha. Gdy nienawidzicie, świat również was nienawidzi. Tak to wszystko funkcjonuje. Pamiętajcie gdy kochacie innego człowieka, robicie to tylko dla Siebie, ponieważ właśnie wtedy, czysta energia Miłości napełnia Wasze ciała młodością i niewinnością, pozwalając wam doświadczać bezczasowości i boskości. To jest Prawdziwy Piąty Wymiar. Bez manipulacji i kłamstwa. To jest to, nad czym powinniście skupić całą swoją uwagę, a wtedy wszyscy razem spotkamy się, doświadczając cudów każdego dnia, a sam dzień będzie wieczną chwilą w TERAZ.

   Pozdrawiamy w Braterstwie i Przyjaźni.

   dzięki Dajamanti ❤ – kr

   • adela
    Czer 11, 2012 @ 17:48:42

    czekałam już na twój następny przekaz – jest piękny, i trafia prosto do serca ,dzięki, pozdrowienia A.

   • Entio
    Czer 11, 2012 @ 17:54:50

    Kocham Cię Dajamanti. Dziękuję.

   • hasan
    Czer 11, 2012 @ 18:13:48

    odpowiedzi fantastyczna ale ja jestem tego świadom tylko pytałem o co innego bo wielu przekazach jest pisane od istot jak salusa że dojdzie do usunięcia ciemnych pojawienie się nowego systemu finansowego i to wszystko będzie miało misce przed w zniesieniem planety bo rozumiem że dla ludzi to indywidualnie potem albo już teraz. ja sam mam rozbudowaną pamięć poprzednich żyć ja sam kiedyś po tej ciemnej stronie byłem wiem jak to wygląda a przedtem po jasnej.
    żebym dobrze zrozumiał czy to co pisze w przekazach na temat nowej ekonomi praw i nowych technologi to dojrzymy dopiero jak dokonamy indywidualnego wzniesienia czy pojawi się teraz by nam pomóc zrozumieć za nim się planeta zakotwiczy w 5 wymiarze ja się pytam. bo większość rozumie to tak jak to pisze że teraz zanim planeta wejdzie w 5 wymiar czyli przed 21-12-2012. tu jest jak dla mnie jak i innych potrzebne wyjaśnienie tej kwestii

    • Dajamanti
     Czer 11, 2012 @ 19:42:48

     Tak, wiem Przyjacielu iż żądasz szczegółowej odpowiedzi na Twoje nurtujące Cię pytanie.

     Pozwól że zobrazuje Ci to w ten sposób: Transformacja Gai wkrótce zakończy się, ale pozostaną ludzie. Ludziom tym, będzie postawione przed oczami tak zwane nowe życie. Istoty które już żyją w piątym wymiarze, bez wahania przyjmą te warunki, jednakże istoty trójwymiarowe będą postawione przed trudnym zadaniem. Bo zauważ, że nie wszystkim przeszkadza strach i nienawiść do drugiego człowieka, niektórzy uważają te nisko-wibracyjne energię, jako przyjaciół w ich wspólnych trudnych życiach. Niektórzy również będą bronić rękami i nogami religii, praw i przykazań. Proces ten nie będzie opierał się na przemocy, ani narzucaniu innym, własnej wymyślonej woli. Nikt Cię nie zabierze z tej planety, ani nie wyrwie z Ciała. Będzie to Twój osobisty wybór. Nowo postawione życie będzie opierało się na Prawach Jedności, które łączy wszystkie wyższe wymiarowo cywilizację.

     Dlaczego cały czas piszę abyście pracowali nad swoim osobistym wzniesieniem? Ponieważ jako istoty przebudzone, musicie dostosować się do wyższych wibracji Gai. Gdy zestrajasz swoje wibrację z wibracjami Gai, płyniesz z tak zwaną falą transformacji delikatnie, a Twoja podróż jest niezwykle przyjemna. Jeżeli opierasz się tym wibracjom, przyjmując niższe wibrację, wszystko że tak powiem, zaczyna się walić.

     A więc Twoje pytanie: „czy to co pisze w przekazach na temat nowej ekonomi praw i nowych technologi to dojrzymy dopiero jak dokonamy indywidualnego wzniesienia czy pojawi się teraz by nam pomóc zrozumieć za nim się planeta zakotwiczy w 5 wymiarze ja się pytam”.

     A moja odpowiedź brzmi: Pojawi się niezależnie od toku rozwoju danej jednostki, w czasie gdy planeta dokona zakotwiczenia w piątym wymiarze.

     Nie musisz zawracać sobie głowę nową ekonomią czy usunięciem istot „ciemnych” z ich rządzących stanowisk, ale jeżeli już musisz, zobacz a przede wszystkim uwierz, iż to wszystko już nastąpiło. Wprowadź do swojej świadomości dokonany fakt, że już żyjesz w piątym wymiarze, w chwili całkowitej nieograniczoności, i nie pozwól na jakiekolwiek zwątpienia ze swojej strony, a sam się przekonasz co się stanie. Będzie to wielką niespodzianką dla Ciebie, co poczujesz i co pojawi się przed Twoimi oczami.

     Zostawiam Cię Teraz z tym, co Tobie tutaj napisałem.

     Pozdrawiam Cię w Miłości i Świetle.

    • hasan
     Czer 11, 2012 @ 21:02:14

     no teraz po części rozumiałem to , fakt że ludzie będą bronić religii i reszty pierdół to też rozumiem. sam kiedyś za religie zabiałem wiem jak to jest z czaszek niewiernych robić paciorki różańca. ale już z tego wyrosłem. choć mnie też bardzo w błąd wprowadzały te przekazy o zmianach bo było tam wiele obietnic mijały miesiące i nic się nie działo. ja mam tą pamięć jak byłem wiolo wymiarowy jak byłem odporny na prawa fizyki i chemia pamiętam jak podczas wojen w kosmosie dokonywałem samo uzdrowień samo wskrzeszań jak byłem ponad wszelką materią i co robiłem. umyka mi ciągle moment jak to straciłem a stało się to na ziemi pamiętam w jakich okolicznościach ale nie wiem , mam tam blokadę pamięci. mimo wszystko bo piszesz że ujawnienie i nowy system wejdzie nie zależnie od poziomu świadomości indywidualnej. to dobrze czym szybciej tym lepiej a najlepiej dziś ładna pogoda po co czekać na energie złapać polityków zapytać przechodzą na światło jak tak to zamknąć niech sobie pomyślą. i cała reszta będzie szczęśliwa.
     jak by to od mnie zależało usuną bym ciemnych natychmiast.

     choć masz racje lepiej nie czekać wznieś się samemu i powrócić do światów wiolo wymiarowych a na ziemi wracać jak już wszystko zostanie odmienione. to jest mądre jak teraz dojdzie do mojego wzniesienia to mogę zniknąć i przenieść się do punktu w czasie gdzie ziemia jest znów rajem. to jest dla mnie jedyne rozwiązanie bo bycie człowiekiem który je oddycha śpi jest męczące i nie ma kontroli nad budową ciała gdzie ono zmienia kształty i częstotliwość z prędkością boskiej myśli.

   • Sabrina
    Czer 12, 2012 @ 01:16:16

    Dajamanti, ostatnio czytałam książkę „Przebudzenie” A. de Mello. Autor tej książki doszedł do oświecenia (przebudzenia) i napisał on, że kochać można bezwarunkowo, tylko wtedy gdy jest się oświeconym. Póki się nie jest , to „miłość” nie jest miłością, i kryje się za nią egoizm (tj. dobre samopoczucie).
    Przez całą książkę opisuje jak uświadomić sobie iluzje i wyzbyć się ich. Podstawowymi „warunkami” dojścia do oświecenia jest bierna obserwacja i zrozumienie oraz życie TU I TERAZ. Dojście do oświecenia wbrew pozorom- nie jest trudne i nie wymaga ascetycznego trybu życia.
    A zatem, człowiek, który nie osiągnął oświecenia, nie kocha prawdziwie innych. Jeśli uważa, że kocha, to jest w iluzji i póki będzie w niej trwał nie osiągnie przebudzenia. Hmmm… a to by znaczyło, że póki nie doszliśmy do oświecenia, to o 4 gęstości możemy sobie pomarzyć… (?)
    Na marginesie dodam, ze kiedyś czytałam w jakimś przekazie, że tylko oświeceni dostąpią tego… Raju.

    Poniżej podaję link do „Przebudzenia” A. de Mello. Możecie ją sobie przeczytać w całości. Jest naprawdę ciekawa i praktyczna.
    http://www.astro.eco.pl/astro2/przebudzenie.html

    • Dajamanti
     Czer 12, 2012 @ 20:03:00

     Witaj Sabrino,

     Musisz wiedzieć, że doświadczenie Miłości można doświadczyć na tak wiele sposób, ile istnieje istot żyjących w Makrokosmosie. A więc prawdą jest, iż każdy z nas doświadcza ją inaczej i żadne doświadczenie miłości nie jest gorsze ani lepsze od drugiego. Jeżeli czytasz przekaz o miłości lub książkę, która opowiada jak powinno się kochać i nalega iż jest to ostateczne i jedyne doświadczenie Miłości, wiedz że autor tych słów nieświadomie wprowadza Cię w błąd. Pisze nieświadomie, ponieważ według niego jest to ostateczna wersja prawdziwej miłości. Ale to co tutaj napisałem jest do Twojej wiadomości, i nie ma nic wspólnego z książką, jaką podałaś.

     Jednakże w tej całej zabawie, istnieje stan czystej Miłości, którą wyrażają istoty naprawdę oświecone. Jak myślisz, dlaczego Mistrzowie Wzniesieni tak bardzo interesują się istotami nieświadomymi? Przecież żyją prawdziwie wolni, nieograniczeni i zaprawdę przebywają i rozmawiają z tak zwanym „Głównym rdzeniem Wszystkiego co Jest”, zwany również „Źródłem wszystkich Bytów”. Dlaczego przebywają wśród istot nisko-wibracyjnych? Czy chcą się popisać swoją błyskotliwością? Swoją Mądrością? Czy chcą aby ich wielbiono? Nie, nic z tych rzeczy. Oni egzystują w stanie czystej Miłości i doskonale wiedzą że druga istota, nie jest od nich niczym i nikim oddzielona. Zaprawdę inne istoty, są częścią Boga, a więc muszą być również częścią Mistrzów. Rozumiesz to? A więc idziemy dalej…

     Co dzieje się w stanie czystej Miłości? Wyjaśnię Ci to regułą, która przynależy do Tworzenia rzeczywistości danej jednostki, a więc: „To co wysyłasz, wraca do Ciebie”. I gdybyś Tu i Teraz, okazała czystą, bezinteresowną Miłość do wszystkiego co widzisz przed Twoim oczami, mając świadomość iż wszystko jest połączone ze sobą, a więc zaprawdę to wszystko jest częścią Ciebie samej, osiągnęłabyś wzniesienie w tej chwili, i nie trwało by to tak długo.

     Dlaczego to jest takie ważne, i dlaczego przytoczyłem Ci tę regułę? Mistrz Jezus powiedział: „Nie osądzajcie, a nie będziecie osądzeni. Dawajcie a będzie wam dane. Kochajcie a będziecie Kochani”. To jest dokładnie ta sama reguła: „To co wysyłasz, wraca do Ciebie”. A więc miłość do drugiego człowieka, do rzeczy do całego świata i Wszechświata, wraca do Ciebie z podwójną siłą. Mistrzowie chcą kochać inne istoty, napełniając je swoją wiedzą i Czystą Miłością, ponieważ doskonale wiedzą iż to wszystko wróci do nich z nawiązką. Oni uwielbiają tą Miłość. Uwielbiają się w niej kąpać i się nią napajać w każdej chwili. Jest to sposób Kochania Mistrza. Czy teraz rozumiesz, iż gdy kochasz drugiego człowieka z całego serca i bezinteresownie, czynisz to dla swojej własnej istoty i wspaniałego boskiego doświadczenia?

     Opowiem Ci teraz o mnie, dlaczego jestem tutaj, dlaczego pragnę Wam bezgranicznie pomagać. Otóż, już jakiś czas temu zdałem sobie sprawę, iż to co czynię dla innych, czynię dla Siebie samego. Jeżeli przekazuję Wam moją wiedzę, pomagając swoją istotą w jakiś sposób, większa wiedza spada na mnie jak grom z jasnego nieba, i tak się rozwijam. Jeżeli wysyłam Wszystkiemu co Jest w każdej chwili moją bezinteresowną Miłość, tak intensywną i czystą, na ile mogę sobie pozwolić w danym momencie, ta Miłość wraca do mnie z podwójną siłą, utrzymując moją młodość i wewnętrzne i zewnętrzne światło. W ten sposób, doświadczam życia tak cudownego i magicznego, o którym jeszcze niedawno śniłem jako dziecko. Więc Miłość, ta bezinteresowna, ta czysta i niewinna, przekazana komukolwiek w sposób szczery, jest kluczem do Twojej ewolucji, do Twojej boskości, do wszystkiego czego tylko sobie zażyczysz. To jest piękne i zaprawdę tak to funkcjonuje.

     A teraz, o co tak naprawdę chodziło autorowi książki? O to, że nieświadoma ludzkość nie zna tych praw lub w nie, nie wierzy, i nie zdaje sobie sprawy, iż to co czyni dla innych, czyni dla Siebie. Tutaj mamy do czynienia przede wszystkim z Miłością, która jest skierowana do drugiej osoby. Mężczyzna mówi do Kobiety lub odwrotnie: „Kocham Ciebie i tylko Ciebie”. Można powiedzieć, iż te osoby kochają się, ponieważ, może posiadają zgrabne lub proporcjonalne formy cielesne. Może są dowcipni, albo po prostu uwielbiają swoje towarzystwo. Z punktu widzenia czystej Miłości, czyli to co opisałem powyżej, można powiedzieć, iż ich Miłość nie jest prawdziwa. Ale tak jak napisałem w pierwszym akapicie, i to co opiszę teraz, to, iż Miłości można doświadczyć na wiele różnych sposobów, i ta miłość, obojga kochanków, zwana Miłością skierowaną również nie jest zła. Opiszę Ci teraz, dlaczego tak jest.

     Zobacz, powiedzmy iż mężczyzna z kobietą, kochają się, takimi jakimi są. Nie widzą świata poza sobą i nie zwracają uwagi na innych ludzi. I jeżeli ich miłość do siebie jest szczera i bezinteresowna, doświadczają samych cudowności, ponieważ Wszechświat również wysyła im swoją Miłość, za to, że przekazują ją sobie. Ale, i podkreślę to ALE, jeżeli ich związek będzie opierał się tylko na kopulacji, bez szczerej Miłości do Siebie, Wszechświat nie odwzajemni swojej własnej Miłości. Ponieważ tutaj liczy się uczucie, nie słowo. Słowa są puste, uczucia prawdziwe.

     Nie musisz na siłę zmuszać się, do pokochania osoby której nie lubisz. Ponieważ tutaj prawdopodobnie sama myśl o tej osobie, doprowadzi Cię do zdenerwowania. Ale możesz odwrócić swoją uwagę od tej osoby, i przekazywać swoją czystą Miłość Przyjaciołom, rodzinie, a nawet roślinie, zwierzakowi czy rzeczy. Poczuj ją, poczuj wszystkimi zmysłami, a kiedy wpadniesz w stan euforii, przytrzymaj ją w sobie, ponieważ od tego momentu, zaczynają dziać się cuda.

     A więc Moja Kochana Sabrino, możesz już teraz, przekazywać swoją czystą i bezinteresowną Miłość do drugiej osoby, nie czekając aż ta osoba odwzajemni to uczucie. I jeżeli w takim stanie, postanowisz pozostać najdłużej na ile zdołasz, doświadczysz czegoś wspaniałego. Doświadczysz deszczu Miłości, który otuli Twoją całą istotę i będzie delikatnie pieścił wspaniałe światło, którym Jesteś. Twoje doświadczenia życiowe będą niezwykle magiczne, a wszelakie istoty światła, będą do Ciebie lgnąć, ponieważ Wasze wibrację będą takie same. A wtedy pojmiesz po co tutaj jesteś, i zaprawdę wtedy i tylko wtedy, osiągniesz wieczność i radość po wsze czasy.

     Pozdrawiam Cię w Braterstwie i Przyjaźni.

    • hasan
     Czer 12, 2012 @ 23:29:29

     tak przegryzłem twoją odpowiedz choć ja jestem impulsywny a ta impulsywność czasem mnie gubi. dla mnie osobiście bardzo istotne jest ujawnienie i odejście od tego systemu bo jest on dla mnie uciążliwy i ma negatywny wpływ na moje emocje
     i życie. napisałeś mi że do zmian systemowych dojdzie jak ziemia się zakotwiczy czyli. te przekazy które czytam są nie szczere bo dopiero dojdzie do tych zmian po 21-12-2012 chce tylko twojego potwierdzenia przed tą datą czy po bo odpowiadasz mi na około a do mnie trzeba mówić prosto .
     ja mam problem ze skupieniem się na indywidualnym wzniesieniu do puki muszę się zmagać kłodami obecnego ustroju . do tego kompletnie się w nim nie odnajduje i moje życie to wegetacja najchętniej wręcz opuścił bym ziemi i powrócił do swoich światów bo nie mogę znieść tego ustroju . możesz mi odpowiedzieć na meila albo olać zrobisz jak chcesz. sementief@interia.pl

    • szczescieistnienia
     Czer 13, 2012 @ 06:05:30

     Tak masz rację Droga Sabrino 🙂 Na Ziemi jest miliony Anielskich dusz które miały i mają za zadanie podwyższyć wibracje ziemi i to oczywiście robią 🙂 Po przez śpiew, taniec oraz przez inne wzniosłe Pasje.

     Człowiek wzniosły lub jak wolisz wzniosłe Anielskie bądź Arch-Anielskie istnienie jest to istnienie które odkryło w swym sercu pasję. Pasją jest droga którą przygotował nasz wielki i kochany Energetyczny Bóg-Ojciec jednak wielu ludzi po przez „kodowanie oraz hipnozę umysłu” utraciło wewnętrzny dar jaki daje Głos Energetycznego Serca.

     Aniołowie i Arch-aniołowie i inne istoty Światła które mieszkają na planecie Ziemi podwyższały wciąż i w dalszym ciągu podwyższają wibracje energetyczne Ziemi po przez wykonywanie czynności które czują w swoim sercu jednak duża większość z naszych braci oraz sióstr pozostała w swych umysłach nieświadoma pochodzenia świetlistego.

     144 000 świadomych w swych energiach Istot Gwiezdnych znajdujących się na naszej Planecie po przez wizualizację stworzyło za równo energetyczny czwarty jak i piaty wymiar ziemi który do dnia 16-23 maja istniał tylko w naszych świadomościach.

     Aby ziemia mogła wejść do czwartego energetycznie wymiaru musiał postać Piąto-Niebiański Wymiar Wszechstrzeno- Organiczny zwany również Wielo-Wymiarowym
     Innymi słowy Czwarty Poziom wibracyjnych Energii stał się Nową Ziemią, a Piąty poziom Wibracyjnych Energii Nowym Niebem które to stworzyliśmy My Boskie Istoty Światła mieszkające Tu i teraz na Ziemi wspólnie z naszymi Współbraćmi i Siostrami z Innych wymiarów Świadomości.

     Dzięki stworzeniu Nowego Nieba oraz Nowej Ziemi umożliwiliśmy sobie oraz naszym kochanym braciom oraz siostrom podróże cielesno-między-wymiarowe jednak informacje oraz zdolności do takiego przemieszczania musi nabyć każda istota indywidualnie po przez naukę oraz zwiększanie swoich Wielo-Wymiarowych Świadomości

     Mam nadzieję kochana Sabrino że w miarę jasno udało mi się nakreślić ten pełen Pasji, Miłości oraz gorącego uczucia temat który to w pełnej mej Uświadomionej Miłości przesyłam Tobie droga i kochana Anielska Istoto 🙂

    • Dajamanti
     Czer 13, 2012 @ 21:37:48

     Drogi Hasanie,

     Nie jestem lekiem, na Twoją niecierpliwość. Ja mogę podawać tylko wskazówki, ale to Ty będziesz musiał dokonać wyboru.

     Wszystko znajduje się w Twoim wnętrzu, w Twoim sercu. Naucz się je słuchać. Ale nie oczekuj słów, tylko uczuć. Słuchaj i słuchaj, a kiedy usłyszysz, będziesz wiedział wszystko.

     Z Miłością.

    • Biały Mag
     Czer 14, 2012 @ 16:18:34

     Zaiste twe słowa są Dajamanti 😀 Wielu musi jeszcze się nauczyć, a ja się cieszę, że mogę pomagać. 🙂 I tak sobie myślę, że za to, że pomogłeś mi (przypomnieć) tak wiele, odwiedzę ciebie, może nawet wraz z jakimś smokiem ;p Fajnie by było polatać na smoczym niebie, jak na razie wypatruje i na nieboskłonie, może kiedyś jakiegoś spotkam. 😀 I jak już się spotkamy to przybijemy sobie „magiczną piątkę”. 😀

     Dla tych, którzy jeszcze do końca nie potrafią zrozumieć tego wszystkiego, polecam po prostu otworzyć serca i być. 😉 Róbcie to co kochacie i sprawia wam radość a będziecie robić to co macie robić. Miejsce zawsze optymistyczne myśli, nawet jeśli wasz umysł będzie się starał was oszukać. ;p

     pozdrawiam Wasz Mag 😀

   • szczescieistnienia
    Czer 12, 2012 @ 12:00:06

    Cudownie Piękny przekaz Dajamanti 🙂 Proszę tylko spróbuj dostarczyć do swego uświadomienia to że w Tu i Teraz na planecie Ziemi nie znajdują się same istoty typowo ludzkie pochodzące w swych duszach oraz duchach tylko z tej Planety i właśnie stąd bierze się całe uświadomienie dotyczące Chrystusa, Buddy, Mahometa, Aniołów czy Arch-Aniołów.

    Gdy spoglądniesz na świat zewnętrzny ujrzysz ludzi. Jednak Istoty które jako pierwsze się przebudzają którymi to właśnie My jesteśmy są to istoty Arch-anielskie, Anielskie bądź jak to określiłeś istoty światła które przybyły w ciałach ludzi na planetę Ziemię aby wznieść ludzkość.

    Każda z naszych dusz przed przyjściem na Planetę Ziemię podpisała Kontrakt-Umowę z Bogiem-Ojcem-Matką o wypełnieniu swej misji na Ziemi, a każda z naszych istot otrzymała inne uśwaiadamiające ludzkość zadanie.

    Powstanie na Ziemi Boska Hierarchia Królestwa Bożego w którym wezmą prym wzniesieni Pionierzy ludzkości którzy przyszli na Ziemię aby zmienić oraz obalić rządy. Tymi pionierami jesteśmy My, Boskie istoty światła które w sile i wierze swych dusz w Tu i Teraz wznoszą Ziemię.

    Co do Chrystusa, Buddy czy Mahometa to są to również istoty-dusze które w swym pochodzeniu nie były tylko ludźmi ale znacznie bardziej wzniesionymi istotami które również podpisały umowy-kontrakty o wzniesieniu uświadomienia ludzkości.

    Spostrzegłem również że napisałeś o otwarciu kanału który był zawsze otwarty dla ludzkości i to jest PRAWDĄ jednak zbyt słabe istoty samo-ludzkie nie były w stanie przebić się przez energetyczną zaporę „sił i mocy ciemności” aby otworzyć kanał do wewnętrznego wymiaru o częstotliwości pięcio-wymiarowej i tutaj przy pierwszej fazie wzniesienia zaczęła się nasza rola.

    Pierwszą Fazą wzniesienia ziemi było oczyszczenie po przez cierpienie-egoizmu wchestrzennej powierzchni ziemi, a następiło to w dniu 16.maja 2012 roku w którym Chrystus jako Zwycięzca jako pierwszy przebił się przez ciemną zasłonę „sił oraz mocy ciemności” Następnie dnia 20-23 maja 2012 rozszerzyły kanał między wymiarowy wszystkie żyjące i będące na Ziemi Anielskie i Arch-Anielskie istoty, a liczba ich to 144 tysiące. Ps.Ich to znaczy nas 🙂

    Do dnia 16.maja 2012 roku Energie Światła mogły w swej mocy oddziałowywać tylko na wewnętrzne duchy oraz dusze ludzi zwiększając chęć poczucia wolności oraz Miłości.

    Po Dniu 16.Maja, a właściwe 23 maja Archanielskie energie wraz z Aniołami ( niewidocznymi dla naszych zewnętrznych oczu ) zamieszkały na zewnętrznej planecie ziemi z mocą oddziałowywania na nasze trójwymiarowe umysły sprawiając, a właściwie stając się naszymi Mocami.

    Energie Chrystusowe są to Moce Anielskich i Arch-Anielskich Energii które to są w naszym posiadaniu. Co to oznacza ?

    Każda nasza Bosko-ludzka-Arch-anielska i Anielska Istota będąca i żyjąca w Tu i teraz w ciele na Planecie Ziemi wpuszcza mocą swojego ducha Wewnętrznie Energetyczne Moce które to stają się niewidocznymi dla zewnętrzno-ludzkich oczu Mocami które w niedalekiej przyszłości będą mogły dokonać dosłownie wszystkiego, a wszystko to przez ludzkie nieuświadomione istnienia nazwane będzie cudami.

    Innymi słowy: Gdy każde z nas uświadomi sobie swe niewidoczne zewnętrznym ludzkim okiem swe zewnętrzno-wewnętrzne energetyczne moce powie do widzianiej swym zewnętrznym okiem Górze ” Przenieś się ” – góra dzięki Arch-Anielskim i anielskim mocom zrobi to

    Pozdrawiam Cię Gorąco przyjacielu 🙂

    • Sabrina
     Czer 13, 2012 @ 00:27:33

     Szczęścieistnienia, podobno tych dusz anielskich etc. jest więcej niż 144 tys. tu na Ziemi 😉 Mówi się często o milionach dusz, które przybyły to z misją podnoszenia wibracji i świadomości 😉

 4. ultrax
  Czer 10, 2012 @ 22:09:23

  08.06.2012 – anomalia na niebie nad Astrachaniem http://englishrussia.com/2012/06/08/ufo-in-astrakhan/

 5. mary
  Czer 10, 2012 @ 19:17:03

  może nie na temat – ale dopiero co czytałam, że Sarkozy jest aresztowany a 15 min widziałam go w tel. niemieckiej 2ZD w wiadomościach wieczornych jak bierze udział w jakimś głosowaniu – komu wierzyć?

  • Bonjovi
   Czer 10, 2012 @ 22:36:28

   w jakims przekazie bylo napisane ze oni wszyscy maja klony, wiec nigdy nie wiadomo

  • blueray21
   Czer 10, 2012 @ 22:51:49

   Mary, Sarkozi może być aresztowany najwcześniej po 15 tym czerwca, gdy mu się skończy immunitet. Ale krzywdy mu nie zrobią, na razie to podejrzenia o „niewłaściwe” finansowanie kampanii wyborczej. Prędzej wsadzą jego szefa sztabu wyborczego.

  • alleksa
   Czer 11, 2012 @ 20:21:36

   Jest planowane aresztowanie Sarkozy’ego, gdy skończy się jego immunitet – co nastąpi w połowie czerwca.

 6. Michał
  Czer 10, 2012 @ 18:44:01

  A więc wg. AA Metatrona nie mamy szans na przemianę ciała w formę krystaliczną w tym wcieleniu – podaje, że zajmie to kilka pokoleń. No zobaczymy. Wg. AA Metatrona wszystko wygląda bardziej pesymistycznie niż w innych przekazach.
  No cóż, poczekamy – zobaczymy. I tak nie mamy innego wyjścia jak tylko czekać…
  Ja tylko pragnę uzdrowienia i wyremontowania tego swojego ciała, bo już trochę daje mi się we znaki – nie jest najmłodsze. Obiecywano nam takie uzdrowienie. Ciekawe czy to się zrealizuje…

  • Gabriel
   Czer 11, 2012 @ 07:19:21

   Witaj!
   Michale, czytając przekazy zauważyłeś, że Bracia piszą o uzdrowieniu ciał Istot L., a zauważyłeś, iż piszą, że to Istota L. sama siebie swoją Mocą i Wolą uzdrowi. Istota L. jest S A M A zdolna do uzdrowienia ciała, nie potrzebuje nikogo do pomocy.Choroba ciała, to inaczej choroba Duszy – w ten sposób ciało otrzymuje sygnał – zmień się – myślenie, działanie, odżywianie.Wiem co piszę, co prawda zmarszczki mi pozostały :-(, ale ciało mam zdrowe. Kochaj swoje ciało.
   Pozdrawiam – M’

   • Michał
    Czer 11, 2012 @ 09:23:48

    Witaj Gabriel
    O możliwości uzdrawiania ciała mocą umysłu wiem od wielu lat, ale wiem o tym wszystkim teoretycznie. Natomiast od teorii do praktyki w tym wypadku jeszcze daleka droga. Mam tylko nadzieję, że te wszystkie energetyczne przemiany znacznie skrócą tę drogę i będzie znacznie łatwiejsze takie duchowe uzdrawianie ciała. Co do odżywiania, to od ~25 lat jestem całkowitym wegetarianinem. Z tym, że zostałem wegetarianinem nie ze względów zdrowotnych ale ze współczucia dla zwierząt. Nie chcę się przyczyniać do ich zabijania, a że dieta wegetariańska jest przy okazji zdrowsza, to tym lepiej. Staram się w miarę możliwości zdrowo odżywiać. Natomiast dolegliwości jakie mi dokuczają nie mają związku z odżywianiem ale raczej z wiekiem i trybem życia (za dużo siedzenia, za mało ruchu, ale cóż zrobić taką miałem pracę)

    • Gabriel
     Czer 11, 2012 @ 19:02:08

     Witaj Michale!
     Jestem niewiele młodsza od Ciebie. A o samouzdrawianiu ciała piszę, bo tego dokonałam.Łatwo nie było, ale miałam już dość bólu i czekającej mnie operacji.
     Wydaje mi się, że wyczuwam, gdzie popełniasz błąd : np. podkreślasz stale w postach, powód niejedzenia mięsa – podajesz to w takiej formie jakby ta potrzeba nie wynikała z serca – aby zaoszczędzić bólu zwierzęciu, a trochę z ego. Przepraszam, jeśli się mylę.
     Zmieniłam też sposób myślenia – zamiast myślenia o przysłowiowej 1/2 szklanki wody, że jest pusta. Zaczęłam się cieszyć, że mam aż 1/2 szklanki wody i dziękować za obfitość.Drobiazg – nie, musiałam nauczyć się innego patrzenia na świat. No i świat zaczął odpowiadać mi radością na radość, śmiechem,na śmiech.
     Bo Prawo Wszechświata brzmi : o czym myślisz to masz 100% racji. To jest ta Moc o której piszą Bracia, a Istota L. zapomniała.
     Słowo ma Moc. To był wszak początek stwarzania Wszechświata.
     Teraz jesteś na emeryturze- prawda- wychodzisz na spacer – cieszysz się radością dzieci, śpiewem ptaków, cudem życia jaki masz naokoło siebie ? – czy idziesz skwaszony?. Wybór należy do Ciebie i tylko do Ciebie.
     Ja kuśtykam szczęśliwa, że tak tyko zakończyła się moja potyczka i latam na spotkania z Braćmi. I tych spotkań życzę i Tobie – tylko zmień myślenie, a i Ich spotkasz. A wierz mi, że Tobie łatwiej zmienić ciało z węglowego na krzemowe – bo nie masz takich obowiązków jak młodzi.
     E-mail ( jeśli chcesz) gabriel3333wp.pl
     Pozdrawiam w Miłości – M’

    • Michał
     Czer 12, 2012 @ 00:15:56

     Do Gabriel.
     Wybacz, ale nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi w odniesieniu do mojego wegetarianizmu.
     Ludzie na ogól zostają wegetarianami z jednego z dwóch powodów:
     Albo dla zdrowia (wegetarianie są zdrowsi i dłużej żyją), albo ze współczucia dla zwierząt – nie chcą ich zabijać ani się do tego w jakikolwiek sposób przyczyniać.
     Ja jestem wegetarianinem, bo mam wielka sympatię dla zwierząt i nie chcę ich krzywdzić w jakikolwiek sposób. Zwierzęta tak samo jak my posiadają dusze, odczuwają cierpienie i strach oraz potrafią kochać. Różnica jest tylko taka, że one nie potrafią mówić zrozumiałym dla nas językiem. Zjadanie zwierząt uważam za barbarzyństwo, którego absolutnie nie umniejsza fakt, że jest tak rozpowszechnione. W smaku nie ma większej różnicy pomiędzy mięsem zwierzęcym a ludzkim. Znałem kiedyś kogoś, komu zdarzyło się jeść ludzkie mięso. Mówił, że w smaku przypominało cielęcinę.
     Pomijając wszystkie inne względy, jedzenie mięsa bardzo obniża wibracje jedzącego a tym samym staje się przeszkodą na drodze do wzniesienia.
     Podałaś maila ale chyba nie kompletnego – nie ma w nim znaku @.
     Pozdrawiam

    • Gabriel
     Czer 12, 2012 @ 07:21:02

     Przepraszam Michale, oto dokładny e-mail: gabriel3333@wp.pl
     Wytłumaczę, o co mi chodzi, gdy napiszesz.Lecz mam prośbę- pamiętaj – masz tyle lat na ile się czujesz. Ja życiem zaczęłam się cieszyć po 50 – bo wtedy je doceniłam.
     Pozdrawiam serdecznie – M’

  • Oualander
   Czer 11, 2012 @ 09:30:26

   Michale Gabriel ma rację, nic nie zrobi się samo, rzeczywistość tworzy nasz umysł, (Ostatnio dochodzę do coraz większego przekonania że to mój indywidualny umysł) czy nie zdarzyło ci się choć raz w życiu przez krótką chwilę doświadczyć bardzo energetycznej myśli ” WSZYSTKO JEST MOŻLIWE” ? jeśli tak to warto przypominać sobie to uczucie jak najczęściej, jeśli nie doświadczyłeś czegoś takiego, spróbuj poczucia LEKKOŚCI I ZDROWIA CIAŁA, to jest coś czego doświadcza większość z nas w młodym wieku. Analogicznie jak w pierwszym wypadku, przypominaj sobie to odczucie najdokładniej jak się da, ciesz się tym i delektuj do oporu, nie zawracając sobie głowy schematami społecznymi na temat starości i chorób.

   Pozdrawiam serdecznie

   Piotr. 🙂

  • szczescieistnienia
   Czer 11, 2012 @ 10:49:23

   Nie wiem do końca co meraton miał na myśli z tymi ciałami ale mniej więcej postaram się rozjaśnić ten obraz wymieniania ciał na nowe.

   Ciała Głębokiego Trójwymiaru są cielesnością o strukturze „węglowej” która to jest „ułomna” w porównaniu do cielesności „krystaliczno – krzemowej”,

   Krystaliczno- krzemową strukturę ciała nabywają stopniowo wszyscy ludzie na ziemi nawet Tu i Teraz wraz ze wszechświatowym wzniesieniem.

   Wszechświatowe Wzniesienie otaczając nas Anielskimi I Archanielskimi Ciałami-Energiami wypełniają naszą strukturę cielesności węglowej strukturą krzemowo-świetlistą która to likwiduje choroby, daje cielesności wieczność oraz zwiększa stopniowo ( zgodnie z uświadomieniem energetycznym jednostki ) jego zewnętrzno-wewnętrzne Siły oraz Moce.

   Struktura Energetyczna Cielesności krzemowej może dokonać dosłownie wszystkiego jednak aby tak się stało każda istota po przez Naukę musi sobie uświadomić swoje energetyczne zdolności.

   Z tego co mi wiadomo na teraźniejszy moment to w tym roku Archaniołowie, Aniołowie oraz Zwycięzca czyli Chrystus otrzymają nowe Ciała o które w Tu i Teraz się starają w celu zmieniania ludzko- ziemskich rządów

   Archaniłowie, Aniołowie wraz z Chrystusem staną się Super Ludźmi którzy niczym „supermeni” będą mogli dokonać wszystkiego dlatego też dzięki tym mocą nastąpi na całej Ziemi bardzo szybko zmiana Egoistycznych i Niesprawiedliwych rządów po którym na naszym świecie zawitają w swych statkach nasi trój i czwór- wymiarowi bracia z Kosmosu.

   Ciała Krzemowe Zwiększają swoje moce po przez doładowania energetyczne pochodzące z conajmniej Piątego Wymiaru, a dzieje się to tak szybko jak w pierwszej części Filmu Matrix gdy Neo zwiększał swoje zdolności 🙂

   Ps. Wszytsko zaczęło przyspieszać, zwiększają się z coraz to większą Siłą zewnętrzne i wewnętrzne Chrystusowe Moce, z tego co mi wiadomo to Chrystus Musi nabyć jeszcze Kilka Wielowymiarowych Doładowań oraz Nauk aby ujawnił się jako pierwszy wszystkim ludziom na Ziemi, zaraz po jego ujawnieniu dołączą do niego anioły i archanioły w krystaliczno- krzemowych ciałach i zacznie się pełen szczęścia bal na Ziemi przygotowujący całą ludzkość do wzniesienia 🙂

   • emin
    Czer 11, 2012 @ 23:13:00

    Witam,
    nie wiem czy to węgiel w naszych ciałach ma się zamienić w krzem, czy też odpowiednio zmienią się same atomy węgla, a właściwie ich jądra.
    Obecnie atom węgla można przedstawić za pomocą liczb 6 6 6, czyli 6 elektronów, 6 neutronów i 6 protonów. W 5 wymiarze być może wystarczy 1 neutron w jądrze i wtedy będziemy mieć krystaliczny węgiel o liczbach 6 1 6. A być może zmienią się nawet same cząstki elementarne jak elektron, neutron i proton. Zobaczymy.
    Sama zamiana węgla w krzem nie jest prosta, gdyż krzem posiada aż 14 elektronów, 14 neutronów i 14 protonów.

    • szczescieistnienia
     Czer 12, 2012 @ 10:17:29

     Witaj Emin 🙂

     Różnicą pomiędzy krzemem a węglem jest to że krzem znacznie doskonalej wzmacnia i urozmaica przepływającą z wyższych wymiarów energię. To dzięki energii wartościowo-krzemowej Chrystus mógł chodzić po ziemi i czynić cuda. Ciało Chrystusa składało się w 50% z energii węglowej i w 50% z energii węglowej dlatego też jego cielesność była w połowie śmiertelna.

     Ukazując wzory chemiczno – atomowe ukazujesz również że spostrzegasz materię jako prawdziwość, a przecież wszyscy jesteśmy już tego świadomi że materia jest tylko widzianą przez nasz trójwymiarowo-wzroczny umysł iluzją.

     Prawdziwością we wszystkim co żyje i istnieje jest Miłość oraz Energia która przy odpowiednio zwiększonych wibracjach może dokonać wszystkiego łącznie z uczynieniem ciała nieśmiertelnym, wszystko mogącym oraz wiecznym.

     Ludzie w ciałach węglowych utracili swój wieczny żywot gdyż uznali swój mózg z Najwyższą inteligencję, materię za prawdziwość, a wszechświat zewnętrzny za coś co uznali za warte do zdobycia bogactwo.

     W Tu i Teraz się to zmienia gdyż to energia w Miłości jest prawdziwa, a krzemowość ciała korzystać z tych energii w sposób uzdrawiający, zwiększający możliwości, inteligencję oraz sposoby poruszania się po wszystkich wymiarach i wszechświatach

     Ps: co do prawdziwości informacji które tu zamieszczam możesz być spokojny gdyż ma Boska Istota nie wyraziła by zgody do udzielenia jakiekolwiek informacji bez odbytego przez moją duszę, mózg oraz cielesność doświadczenia. Trzy dni temu nastąpiło całkowite oczyszczenie z niższych energii mojego mózgu oraz ciała, a tym samym nastąpił okres transformacji mojej cielesności w cielesność krystaliczno-krzemową która ma zwięszyć moje energetyczno-siłowo-duchowe-moce i jest to niesamowite wzmacniające oraz wznoszące odczucie które sprawia że staję się coraz bardziej świadomy swych zewnętrznych mocy oraz swej Boskości którą Ja Jestem będąc tutaj na ziemi 🙂

     Gorąco Pozdrawiam i pewnie do naszego przyszłego energetycznie-cielesnego spotkania na czwór-wymiarowej ziemi która wzmacniając swe moce energetyczno-duchowe jeszcze w tym miesiącu obali umysłowo-kłamliwy system panujący na Ziemi 🙂

 7. szczescieistnienia
  Czer 10, 2012 @ 11:54:48

  Cześć wszystkim 🙂

  Dodaję ciekawy artykuł o illuminati

  http://katerina.nowyekran.pl/post/63930,wychowanka-illuminati-svali-o-demonach-i-rytualach

 8. zdzich
  Czer 10, 2012 @ 11:38:17

  Witajcie
  Będąc kilkuletnim chłopcem często w nocy „wychodziłem ” z siebie i „latałem ” w kosmosie „oglądając” systemy planetarne. Od Ziemi wychodziły takie tunele, walce, podobne do wióra, takiego spiralnego tworzącego się podczas toczenia metalu. Biegły do innych planet i głęboko w kosmos. Po przebudzeniu się uciekałem z domu, chowałem się w budynkach gospodarczych, w parku, rodzice i znajomi szukali mnie, a ja bylem nieszczęśliwy że mnie nikt nie rozumie i ze jestem w ciemnościach Ziemi. Była ze mną istota, która przestrzegała mnie bym zbytnio nie zbliżał się do tych wirów bo wciągną mnie i już nie wrócę z powrotem, myślę ze to są portale do innych wymiarów i między galaktyczne i planetarne.
  Pozdrawiam Światłem Miłości

  • Dajamanti
   Czer 10, 2012 @ 19:47:44

   Witaj Bracie,

   Twoje sny zawierają bardzo dużo prawdy. Owszem, tak zwane tunele planetarno-wymiarowe istnieją. Jednakże dostrzec je można, egzystując w wyższych wymiarach.
   Wygląd tych tuneli przypomina spiralę, ponieważ energia przemieszcza się tylko ruchem spiralnym.

   Nasi Bracia i Siostry z gwiazd, przywiozą za sobą technologię opartą na wykorzystaniu ruchu spiralnej energii, przy budowie statków powietrznych. Przy wykorzystaniu tej metody, statki osiągają prędkość szybszą do prędkości światła, dlatego przemieszczanie się po ogromnych terenach Makrokosmosu, stanie się codziennością, porównywalną jak obecnie lot samolotem do innego kraju.

   Pozdrawiamy w Braterstwie i Przyjaźni.

  • From Zero To Nothing
   Czer 10, 2012 @ 21:25:05

   Każdy kto cię ogranicza lub straszy ten ma złe intencje. Dlaczego niby my ziemianie nie możemy latać do innych systemów gwiezdnych? To co zaserwowała ci ta istota jest nielogiczne. Dlaczego wszystkie inne istoty z całego wszechświata mogą latać kanałami czasoprzestrzennymi, a my nie? Ta istota bała się, że poznasz prawdę i dotkniesz nieskończoności, bo bardzo im zależy żeby trwała ignorancja i ograniczenia. I czemu jej tak zależało żeby cię „ostrzegać” (straszyć przed poznaniem nieskończoności)? Ja jakoś wróciłem…

   • Dajamanti
    Czer 10, 2012 @ 23:07:42

    Witaj „From Zero To Nothing”.

    Ta istota o której opowiada nasz Brat, miała i ma dobre intencje. Musisz zrozumieć, iż istnieje różnica pomiędzy podróżowaniem duszy i ciała. Gdy jesteś wielowymiarowy będąc w ciele, masz bardzo dużą swobodę ruchu. Możesz w wybranym przez Ciebie wymiarze pozostać ile ci pasuje i gdzie ci pasuje.

    Natomiast gdy podróżujesz duszą która jest poza ciałem, istnieje pewne niebezpieczeństwo „zagalopowania” się w tereny, które przerwą Twoją „świetlną nić”, łącząca dusze z ciałem, a wtedy Twoja szansa powrotu do formy jest nikła.

    Dlatego, dopóki ludzie nie nauczą się być wielowymiarowi w swoich ciałach, te wielowymiarowe korytarze, będą dla nich na stałe zamknięte.

    Cała tajemnica tkwi w technice przemiany swojego ciała, aby przybrała postać subtelnej i nieograniczonej duszy. Jest to możliwe, poprzez zmianę własnej świadomości.

    Pozdrawiamy w Braterstwie i Przyjaźni.

    • Kimba
     Czer 10, 2012 @ 23:28:51

     Chciałem ci
     Dajamanti podziękować nic szczególnego po prostu ot tak, wspieram się twoimi „radami” i są mi pomocne. Pozdrawiam w jedności.

    • zdzich
     Czer 11, 2012 @ 13:30:44

     Witaj bracie
     Dzięki za słowa, ja czułem że to nie sen, podobnie jak wyjścia z ciała już w dorosłym życiu, czy jak próba wtargnięcia duszy dziewczynki we mnie, której pomogłem przejść na druga stronę.
     Dziękuje wszystkim ze jesteście

    • From Zero To Nothing
     Czer 11, 2012 @ 15:59:40

     Doprawdy? Hmmm… Ciało to tylko wibracja trójwymiarowa służąca do rzutowania świadomości w 3D, po śmierci świadomość zostaje zogniskowana w innych wymiarach niż 3D ciało pozbawione zostaje świadomości. Ale można również ogniskować swoją świadomość, gdzie się tylko chce w innych wymiarach mając równocześnie ciało tutaj i nie ma znaczenia odległość, ani czas, nie ma możliwości zagubienia, jednakże są pewne struktury wirowe, lejowe, które lepiej omijać z daleka bo możemy zostać „zasymilowani” i wciągnięci… ale ogólnie największym problemem w lotach jest „cofka” do ciała.
     Mówisz więc, że coś przerwie moją nić? Nie pozostaje więc nic innego jak zaryzykować Hehe. Kto się boi niech sobie siedzi w ciele i meczy się nad pytaniami i odpowiedziami ale ja kocham nieskończoność. Moja miłość do nieskończoności wykracza poza te biologiczną strukturę zwaną ciałem, dla miłości się ryzykuje.
     Popracuje, więc nad swoimi specjalnymi technikami :D. Będę latał daleko hahaha

    • From Zero To Nothing
     Czer 11, 2012 @ 16:20:00

     Dlaczego mówisz: „Dlatego, dopóki ludzie nie nauczą się być wielowymiarowi w swoich ciałach, te wielowymiarowe korytarze, będą dla nich na stałe zamknięte.”?
     Na mój bardzo prosty tok rozumowania to ludzie są już teraz wielowymiarowi (i zawsze byli) i nie muszą się tego uczyć, dowodem jest 12 czakr w systemie energetycznym, z której każda odpowiada częstotliwości danego wymiaru.
     Więc niestety nie rozumiem. Proszę o wyjaśnienia.

    • Dajamanti
     Czer 11, 2012 @ 17:19:18

     Tak, ludzie są już teraz wielowymiarowi. Ale zapomnieli o tym.

     Aby uniknąć wplątania w dialogi i gry językowe, oraz niepotrzebnego zamieszania w Twojej głowie, odpowiem tak: Skoro nie potrzebujesz pracy nad sobą, nad własną świadomością, i całkowicie czujesz się wielowymiarowy w ciele, zapraszam Cię do 7 wymiaru Gai. Będę tam na Ciebie czekał.

     Pozdrowienia.

    • From Zero To Nothing
     Czer 11, 2012 @ 18:43:51

     Przytoczę fragment swojego doświadczenia:
     (…)”Gdy nacieszyłem swój wzrok tymi wspaniałościami, które zaoferował nam nasz wszechświat, naglę poczułem chęć wlecenia do centrum drogi mlecznej, co też razem z towarzyszami uczyniliśmy.
     W centrum drogi mlecznej jest coś tak jakby „czarna dziura”, otoczona gęstą materią wirującą dookoła niej i bardzo szybko obracającymi się wokół niej gwiazdami.
     No to wlecieliśmy do tej „czarnej dziury” (Leja). Trafiliśmy w kanał, gdzie lecieliśmy z prędkością nie do opisania – wszystkie gwiazdy w jednej chwili się rozmyły, a my zostaliśmy ciągnięci przez ogromną siłę. Wylecieliśmy z tego „tunelu” w innym wszechświecie…”(…) (może kiedyś opowiem o całym doświadczeniu)

     Jak widzisz drogi Dajamanti leciałem „wielowymiarowym korytarzem”, a jestem „Od 0 do niczego”, więc nie jestem tzw. „wniebowstąpionym mistrzem”, ani żadną tzw. „wysoko rozwiniętą duchowo istotą”, nic z tych rzeczy. Jestem wolną istotą…

     Mimo tego leciałem kanałem międzywymiarowym!!! Było wspaniale, żadna nić nie pękła, poczułem prawdziwą wolność, miłość i potęgę nieskończoności, bezkresu…
     Nawet sobie nie wyobrażasz jak ja bym chciał by każdy był taki wolny!
     To co zaproponowałeś z Gają to świetny pomysł, ale ja nie marze o spotkaniu tam Ciebie. Chce by dobrzy, skromni ludzie tam zawitali ale oddajcie wdzięczność i miłość Gaji a nie szukajcie mnie. Nie zależy mi na spotkaniach. Więc zapraszam wszystkich ludzi o dobrych intencjach… (bo ci o złych mogą mieć nieprzyjemne doświadczenie hehe) zapraszam do Gaji. Kierujcie swoją uwagę na pewne olbrzymie „drzewo”. Zróbcie to realnie, nie abstrakcyjnie. W śnie albo w oobe. Jeśli się za 1 razem nie uda to nie szkodzi próbujcie do skutku.
     Ten obrazek wam pomoże w udanej podróży:

     Każdy z was może tam lecieć. Dosłownie każdy! Nic nie musicie odrabiać, uczyć się, katować się naukami itd. jesteście wolni i kochani przez Gaje. Po prostu to zróbcie (miejcie intencje).

    • Dajamanti
     Czer 11, 2012 @ 19:59:39

     Widzisz Kochany Bracie, chcesz mi coś udowodnić, a ja Ci wierzę i wcale nie napisałem że mówisz nieprawdę. Ale nie zrozumiałeś mojego pierwszego komentarza, który był skierowany do Ciebie.

     Powiem to tak: Mówisz że podróżowałeś po Makrokosmosie, w porządku, ale czy potrafisz to zrobić na życzenie Teraz, w każdej chwili? Czy musisz czekać na ten „wyjątkowy” moment? Tak i tutaj mamy ten dylemat. Poprzez własny trening i ćwiczenia, można „wyćwiczyć” że tak powiem własną świadomość, aby na żądanie w każdym momencie, można było „odlecieć” w te niezbadane tereny. To jest możliwe i nie trzeba tutaj wychodzić z ciała i mieć na uwadze swoją „świetlną nić” aby nie polecieć zbyt daleko i na długo. Można to zrobić we własnym ciele, przemieniając je w delikatną esencję i wtedy możesz wlecieć w każdą czarną jak i białą dziurę, w każdy tunel czy korytarz. Innymi słowy cała przestrzeń, staje się Twoją istotą, tak ja to odczułem. Nie leciałem z prędkością światła, ja w istocie pojawiłem się tam w oka mgnieniu. Ale nie mogłem tego uczynić wcześniej, musiałem to dopiero wyćwiczyć i starannie i stopniowo zakotwiczać te prawdy we własnej świadomości.

     Oczywiście w każdym z nas, ten proces będzie i jest inny.

     Dziękuję za Twój fragment opisu z Twojej podróży. Bardzo mi się podobał.

     Pozdrawiam Cię.

    • From Zero To Nothing
     Czer 11, 2012 @ 20:50:29

     Wychodzenie z ciała/ śnienie = prawda praktyczna. Koniec.

 9. Barba
  Czer 10, 2012 @ 09:30:35

  Bardzo ciekawy przekaz; pomaga inaczej spojrzeć na świat …

 10. Gabriel
  Czer 10, 2012 @ 08:27:18

  Witam!
  Składam wyrazy szacunku i Miłości dla ogromu pracy włożonej przez wspaniałą tłumaczkę Teresę Serafinowską. Dziękuję i proszę o jeszcze ;-))
  M’

 11. agata
  Czer 10, 2012 @ 05:27:39

  tak to prawda jesli chodzi o Irlandie, jest to bardzo magiczne miejsce, jestem tu juz 6 rok a przyjezdzajac do Irlandii czulam, ze cos waznego sie wydarzy i nie mylilam sie. Przed wyjazdem mialam sen – snil mi sie miecz wbity w ziemie, najpierw byl zlamany, potem juz wyprostowany, caly:)
  Co do snow, obrazow to dzisiejszej nocy mialam 3 krotkie. Pierwszy obraz to krzyz na niebie w Nowym Yorku tylko taki troche inny niz tradycyjny, potem zaczal plonac, drugi obraz to pustynia i miecz w zawieszeniu a 3 obraz to ksiezyc spadajacy bylo mnostwo gwaizd, jednak ksiezyc byl otwarty w ksztalcie litery V i z jej srodka wyrzucal miliony innych gwiazd, nic mu sie nie stalo bo spadl w siatke swietlista, bardzo jasna siatke:)
  pozdrawiam

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: