Prosimy was o odrobinę cierpliwości

.

.

Pozdrowienia ze Statku Alfa!

W ciągu ostatnich tygodni obserwuje się zwiększoną ilość mężczyzn i kobiet (przede wszystkim  kobiet) rozpoczynających channelingowanie (przekazywanie wiadomości), z których wiele publikuje się w Internecie ku naszej radości i błogosławieństwu.

Wybraliśmy przekazy, żeby za ich pomocą przekazać wszelkie nowości, które się dzieją podczas całego procesu Wzniesienia, ponieważ uważamy, że jest idealnym, że tylko ci, którzy są otwarci na Pierwszy Kontakt i na wszystko to, co się przypuszczalnie stanie podczas Wielkiego Ujawnienia naszej obecności między wami, będą mieli łatwy dostęp do takich informacji  Podczas gdy ci, którzy kpią sobie z takich wiadomości lub w nie po prostu nie wierzą, ponieważ wciąż wibrują mentalnie w starym archetypie, nie będą się czuli komfortowo czytając je.

I w ten sposób wiadomości docierają wyłącznie do tych, do których mają dotrzeć!

Tak czy inaczej, naszą miłość kierujemy również do tych, którzy postanowili trwać w 3W, ponieważ czują się w nim komfortowo (jest to tylko kwestia przyzwyczajenia i możliwe, że kontynuują w ten sposób setki, a nawet tysiące żyć).  Dzieje się tak również z powodu strachu przed wejściem na nieznane tereny, co powoduje wycofywanie się i odrzucanie wszystkiego co nowe, a co jest zaledwie przebłyskiem tego, czym będzie Gaja w przyszłości, kiedy nadejdzie radosny świt nowego paradygmatu, który my wszyscy dla was przygotowujemy.

Pomimo tego, wielu z nich to wspaniałe osoby, które nie wahają się pomagać tym, którzy tego potrzebują, które są hojne i mają w swoich sercach szlachetne uczucia, ale kwiat lotosu w tych sercach jeszcze nie rozkwitł  wystarczająco, aby się otworzyć na kreację Nowej Ziemi i na nową kompozycję biologiczną, mentalną i duchową jaką będzie Nowy Człowiek na tej planecie.

Oni będą kontynuować swoją drogę duchową w innych światach, do których będą przeniesieni, kiedy porzucą swoje śmiertelne ciała i kiedy ponownie wcielą się, aby dokonywać swojego własnego rozwoju duchowego w towarzystwie tych, z którymi współwibrują, i którzy zostaną przyciągnięci w te same strefy ze względu na Kosmiczne Prawo Przyciagania, które rządzi i warunkuje wszystkimi inkarnowanymi istotami na różnych światach, gwiazdach i wymiarach.

Dla wszystkich, takich jak ty czytających tę informację w Internecie, przynoszę wspaniałą wiadomość.  Będziecie głosicielami nowej rasy, która rozprzestrzeni się po tej pięknej planecie, a Gaja będzie opiekować się wszystkimi stworzeniami, które zamieszkają na niej jako królowie Kreacji, którymi są, i którzy ze szczególną ostrożnością będą dbali o utrzymanie czystości powietrza, mórz i lasów, w które Bóg zaopatruje wszystkie swoje dzieci.

Wielu z nas, którzy pomagamy od długiego czasu cywilizacjom i kulturom z różnych planet tej Galaktyki, a nawet dalej poza nią, możemy również dostrzec przebłysk tego, co się wydarzy i tutaj, ponieważ jesteśmy w stanie porównać to co się dzieje tu z podobnymi wydarzeniami z innych miejsc, choć mogą się one różnić w niektórych szczegółach.

Proces, którego tutaj doświadczacie, kochani bracia Ziemianie, jest w swojej naturze unikalny i absolutnie oryginalny i nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak bardzo jesteście szczęśliwi przeżywając te wydarzenia będąc inkarnowanymi obecnie na planecie, jak również przeżywając Wzniesienie Planetarne in situ.  Mogę was zapewnić, że wzbudza to, powiedzmy, zdrową zazdrość w wielu, którzy was wizytują, i którzy chcieliby również mieć takie doświadczenie Wzniesienia i przeżywać je „z pierwszej ręki”.

Chcielibyśmy, żebyście zrozumieli, że gdybyśmy naszymi statkami międzygwiezdnymi przelatywali w sposób nieoczekiwany nad waszymi miastami (a czego wielu z was, a nawet powiedziałbym, że większość życzyłaby sobie), to w wielu ludziach o prostych umysłach wzbudziłoby to panikę, ponieważ oni nawet nie wyobrażają sobie istnienia istot ludzkich podobnych albo całkowicie różniących się od was, a które to istoty wizytują was od zawsze, a nie tylko w ostatnich czasach.

Byłby to dewastujący szok, nadmierny dla tych, którzy nie są przygotowani, żeby obserwować, rozumieć i doświadczać tego, że nie są jedynymi istotami we Wszechświecie!

Dlatego nigdy nie realizujemy podobnej akcji w żadnym ze światów trójwymiarowych, chyba że zaistnieją okoliczności jakie aktualnie się dzieją na Ziemi i my przygotowujemy teren, żeby nastąpiły one w odpowiednim momencie i okolicznościach, które będą adekwatne i wystarczająco korzystne.

Tak wiec prosimy tych, którzy nie mogą się doczekać, żeby świat się zmienił TU i TERAZ o odrobinę cierpliwości, która jest matką wszystkich nauk, używając waszego powiedzenia.

Jeśli jesteśmy tutaj, tak jak ci, którzy są przygotowani na czytanie tej informacji wyczuwają nas intuicyjnie, pomimo, że widzą nas wyłącznie w nocy podczas gdy ich ciała odpoczywają  Ponownie, jeśli jesteśmy tu, to dlatego, że mamy zamiar pomóc wam w procesie zmiany w stronę 5W, co doprowadzi was do stanu bardziej zbliżonego do rzeczywistości, pomimo że wciąż jeszcze nie będzie to Rzeczywistość  Absolutna,  a jedynie będziecie mogli doświadczyć przebłysku wymiarów bardziej wzniesionych i bliższych światłu naszego Wielkiego Stwórcy.

Pokój i Miłość.

Źródło: komendant Sohin, ze statku Alfa przez  Krisa – Won

Tłumaczenie : Elisabeth. edycja Krystal

http://galacticchannelings.com/english/navealfa06-05-12.html

13 Komentarzy (+add yours?)

 1. planetariusz
  Czer 08, 2012 @ 00:44:29

  Cierpliwości musimy się uczyć 196 dni to sekundy do wieczności.Może nie długo zaczniemy dostawać osobiste zaproszenia na spotkania,wizyty na statkach.Już tak niewiele czasu zostało.Wysyłajmy miłość najbliższym tym którzy nam nie wierzą a może w końcu otworzą serca i minutę przed czasem ,światło na nich spłynie i pójdą z nami.

 2. Michał
  Czer 08, 2012 @ 00:01:12

  Ja tylko jestem ciekawy – trochę cierpliwości – ile to ma być? Tygodnie (optymistyczne), miesiące czy też lata? A może dziesiątki lat? (pesymistyczne)
  Naopowiadaliśmy znajomym rożnych cudów i teraz jak nic się nie wydarzy to będą z nas kpić…

  Dlaczego dziesiątki lat, Michale? Przecież Wzniesienie Ziemi ma być pod koniec tego roku, czyli za 196 dni. Ja tez bym chciała, aby wielkie, konkretne zmiany stały się już wczoraj. Pozytywne intencje i myśli pomogą nam w tym oczekiwaniu. Kosmici i Mistrzowie wciąż nam mówią, ze sami tworzymy swoją rzeczywistość. Wiec wybieram optymizm i oczekuję tego co najlepsze 🙂 — kr

  • Michał
   Czer 08, 2012 @ 00:35:01

   Nie tak dawno w jednym z komentarzy ktoś podał link do filmiku w którym (Baschar?) mówił o ujawnieniu kosmitów przed 2050 rokiem. To mi się przypomniało i dlatego wspomniałem o kilkudziesięciu latach. Jestem tylko ciekawy czy to UJAWNIENIE nastąpi PRZED czy PO wzniesieniu w 21.12.2012

   • aurelia
    Czer 10, 2012 @ 17:39:39


    polecam obejrzenie tego filmiku – wzniesienie ziemi to okno czasowe a nie tylko jeden dzień 21grudnia jak twierdzi Adronis

   • mary
    Czer 10, 2012 @ 19:21:41

    też ogladałam ten filmik, ale jak sie nie mylę to Bashar mówi, że ujawnienie nastąpi ok 2033 ,ale ten przekaz jest z przed kilku lat – sytuacja zmienia sie z chwili na chwilę, nic nie jest przesądzone ,i może to nastąpić znacznie wcześniej w naszej linii czasowej

   • aurelia
    Czer 10, 2012 @ 19:54:00


    to jest ten filmik Bashara – ale mowa o roku 2033 jako roku ujawnienia

 3. Soszkin
  Czer 07, 2012 @ 23:30:26

  Krystal, mozesz rzucic okiem na ponizsze linki?

  http://www.galacticmessages.com/blog/2012/06/breaking-news-negotiations-for-a-peaceful-surrender-of-the-cabal/

  http://www.ladydragon.com/news2012/07061203.html

  Wczoraj słuchałam radiowego wywiadu ‚Drejka’ z tą nową propozycją, wszystko nabiera tempa, dzięki — kr

 4. 123jbjb
  Czer 07, 2012 @ 23:28:57

  Czy pracownikami swiatla sa osoby wylacznie z 5w ? A moze sa nimi dusze trzeciego wymiaru, ktore poprzez swoja milosc ewoluuja wyzej ? Bardzo mnie nurtuje to pytanie..

  • aurelia
   Czer 10, 2012 @ 19:56:23

   co za problem ?jasne , że z 3W każdy – jeśli szczerze tego pragnie może zostać pracownikiem światła – tak sądzę

 5. Gajdzioch
  Czer 07, 2012 @ 23:27:04

  Dla tych, którzy uważają, że nic się nie dzieje, a było w przekazach o aresztowaniach:)

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/byly-prezydent-francji-trafi-do-aresztu-trwa-sledz,1,5153984,wiadomosc.html

  Pozdrawiam.

 6. Soszkin
  Czer 07, 2012 @ 23:20:44

  🙂 jak dla mnie, to wcale nie oczekuje, ze statki pojawia sie od razu i wszedzie, bo to jasne, ze mogloby wywolac panike.. Ale, za nieco bardziej prywatne (w mniejszym gronie) spotkanie, to bym sie nie obrazil… ;)))

  Pozdrowienia dla wszystkich.. :)))

 7. hasan
  Czer 07, 2012 @ 23:17:25

  jeszcze trochę poczekać uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nawet ja tak w szkole nie odwlekałem na później no nic możemy tylko czekać szkoda że to tak się klaruje

 8. kuba1902
  Czer 07, 2012 @ 23:14:48

  Reblogged this on 21.12.2012.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: