Zaproszenie Galaktycznej Federacji Światła o pomoc dla nas

.

Kochani przyjaciele, jedna akcja może zmienić  świat z prędkością światła.

Wiemy, że nasz świat jest rządzony przez ludzi skorumpowanych, którzy pracują razem, żeby utrzymać nas pod ich kontrolą.

Wiemy także, że nasz świat był odwiedzany przez przyjazne pozaziemskie gatunki, wielu z nich humanoidalne, które pracują razem w jednej wielkiej organizacji zwanej Galaktyczną Federacją Światła.

Dlaczego nam nie pomagają i nie wyzwolą nas z tego skorumpowanego reżimu, który powoduje cierpienia i śmierć głodową tak wielu ludzi?

Z tego co wiemy i rozumiemy, po części dzieje się tak ze względów karmicznych, ale głównym powodem jest zasada zwana ”Prawem  Nieingerencji”.  Oznacza to, że cywilizacja wyżej rozwinięta nie może ingerować w sprawy cywilizacji niżej rozwiniętej, bo mogłoby to zaburzyć naturalny bieg ewolucji.

Wszystko to się jednak zmienia, kiedy są ZAPROSZENI przez cywilizację niżej rozwiniętą.  Wtedy nie ma mowy o ingerencji, jest to akceptacja zaproszenia.

Tak więc dziś zapraszamy ich oficjalnie.  Nie w imieniu naszych skorumpowanych rządów, które wiedzą o obecności  kosmitów i ukrywają tę wiedzę, ale w imieniu nas samych jako suwerennych ludzi.

Każdy, kto jest przebudzony i rozwinięty duchowo wie, że jeśli wysyła swoją myśl, to ona dociera do celu. Tak właśnie funkcjonuje telepatia, albo wysyłanie modlitw.  Wszyscy posiadamy taką umiejętność i dziś jej użyjemy.

To co mamy zrobić to prześlijmy tę myśl, albo wypowiedzmy ją własnymi słowami:

„Kochani członkowie Galaktycznej Federacji i wszystkie wyższe istoty, które chcą nam pomóc, ale nie mogą tego zrobić z powodu pewnych uniwersalnych praw kosmicznych.  Proszę Was, pomóżcie nam.  ZAPRASZAMY Was do tego.  W moim własnym imieniu,  jako suwerennej istoty ludzkiej, która żyje na planecie Ziemia,  proszę Was, zejdźcie na dół i pomóżcie nam.

Wiemy, że byliśmy przez Was monitorowani i wizytowani w ciągu ogromnej ilości czasu.  Wiemy, że dysponujecie technologią, która prawie w mgnieniu oka może rozwiązać wiele naszych poważnych problemów takich jak głód, zanieczyszczenie środowiska i wojny.  Czujecie się ograniczeni w otwartym niesieniu pomocy z powodu uniwersalnych praw kosmicznych i z powodu „oficjalnych” urzędników reprezentujących nasze skorumpowane rządy, którzy nigdy z Wami nie współpracowali, choć Wy im to oferowaliście.  Dziś mówimy DOŚĆ!   Te skorumpowane rządy NIE są tymi, którzy nas reprezentują.  Reprezentujemy sami siebie i prosimy Was o pomoc.  Było już wystarczająco dużo cierpienia na tej planecie i chcemy, żeby się to już skończyło.

Proszę, przyjdźcie i pomóżcie nam. Przywitamy Was z otwartymi ramionami i z miłością w naszych sercach.”

To jest wszystko co musisz zrobić.  Kiedy skończysz, rozpowszechnij tę wiadomość wszędzie gdzie tylko możesz.  Każda osoba w twoim otoczeniu, która jest otwarta na tę kwestię musi być zaproszona do uczestnictwa.  Puść tę wiadomość w obieg za pomocą Facebooka, twojej poczty elektronicznej, biuletynów, wyślij na znane ci adresy, po prostu w każdej dostępnej ci formie.

Możesz być pewny, że ta wiadomość dotrze do naszych galaktycznych przyjaciół, i że kiedy zobaczą skalę tego co się dzieje, nie będą mieli innego wyjścia,  jak tylko potraktować to jako oficjalne zaproszenie ze strony ludzkości.
To jest kwestia matematyki.  Jeśli nawet 200 rządów powie im ”nie, nie, nie” ,ale zza ich pleców setki tysięcy ludzi, obywateli świata, będą krzyczeć  „tak, tak, tak!”.  Czyż to nie mogłaby być reprezentacja całej ludzkości?
I to właśnie my!  Dziś tworzymy rzeczywistość, RAZEM!  Proszę,odważ się i dołącz swój głos.

Tłumaczenie z hiszpańskiego: Elisabeth, edycja Krystal

http://galacticchannelings.com/english/please-help-us.html

30 Komentarzy (+add yours?)

 1. JESTEM
  Czer 05, 2012 @ 23:47:28

  To niby kawałek o Krokodylach czyli Reptilianach, ale jakoś idealnie pasuje mi do
  tego tutaj zaprezentowanego zaproszenia:

  „Ta rasa przybyła, aby nas zniewolić, pozmieniać nasze geny poblokować nasze boskie możliwości i uczynić z nas niewolników a raczej zająć się nasza hodowlą.
  Istotą jest aby zrozumieć, iż sami dobrowolnie bez przymusu zgodziliśmy się na oddanie wielkiej części naszej WOLNEJ WOLI tym istotom w zamian za obietnice dostępu do wiedzy, wsparcia ich. Po prostu uznaliśmy, że oni nam dadzą więcej niż możemy dostać od Boga. To jest w zasadzie kwintesencja ich w nas obecności… Odcięliśmy się od kontaktu z Bogiem w zamian połączyliśmy się z tymi istotami uznając ich za lepszych bogów.
  (…)Chciałbym przedstawić sprawę jasno: sami się zgodziliśmy na to, nikt nas nie zmuszał do tego. Ba, pędziliśmy jak na złamanie karku do tych „bogów”. Dla mnie i pewnie z całą pewnością i dla innych – to były zwykłe kłamstwa, ale ja uwierzyłem w nie. Uwierzyłem, że oni mi dadzą potęgę a tak naprawdę wyrzekłem się Boga i szukałem innego boga na zewnątrz. Zapomniałem, że droga do Boga wiedzie poprzez moje wnętrze – tam mieszka Bóg. No cóż zajęło mi to trochę czasu, myślę, że wydarzenia te miały miejsce tysiące lat temu. Dzisiaj zapomniałem o tym wszystkim została tylko furtka w mojej duszy, przez którą kr wchodziły na posiłki.”

  http://swiatducha.wordpress.com/2012/06/04/lustra-przeszlosci/

  Wiem, pewnie większość z Was powie, ale przecież to CI ŹLI , ale autor tego tekstu wyraźnie pisze, że czymś został uwiedziony…

  Nie żebym miała coś przeciwko poddawaniu się nowym bogom, bo bogowie też mogą ulegać transformacji, podobnie jak istoty ludzkie, ale piszę, bo mnie tak natchnęło serce. Jak ktoś chce, może oddać się komu chcę, bo takie jest prawo kosmiczne. Każdy ma prawo do doświaczania tego, co mu/jej, a w zasadzie duszy jest potrzebne do doświadczenia.

  To, że mamy wolną wolę i ona nas chroni, to podstawowe kosmiczne prawo – każdy otrzymuje wszystko zgodnie ze swą wolą, nawet jeśli decyzje podejmował w innych wcieleniach lub na innych poziomach (duszy), a teraz ich nie pamięta. Ale to prawo nie chroni nas ani przed kłamcami ani przed naszą niepamięcią – zapomnieniem.

  Pięknych podróży wszystkim życzę.

  • KOSMITA
   Czer 06, 2012 @ 20:57:34

   Do – „JESTEM”

   Posłuchaj wykładów T.Owsianko o czwartym wszechświecie.
   ————————————
   Klarownie i prosto wyjaśnia to, o co chodzi w tej naszej obecnej egzystencji, czy w istnieniu w ogóle.
   Celem Ojca po wszystkich tych naszych wędrówkach, jak i doświadczeniach w cykliczności, jest ten Nowy Czwarty Wszechświat, który będzie spełnieniem modlitwy Jezusa:
   ————————————
   „Bądź wola Twoja jako w niebie, tak i na ziemi”.
   ————————————
   Zatem KONIEC WOLNEJ WOLI wszystkich ISTOT w CZWARTYM WSZECHŚWIECIE.
   Będzie OBOWIĄZYWAĆ tylko WOLA NAJWYŻSZEGO, co oznacza, że „Doskonałość z Boskiej Świadomości spłynie w narzędzia
   – w Ducha i Materię. Byt cykliczny uzyska cechę WIECZNOŚCI.” Pięknie!!!
   ————————————
   Nie będę dublował adresów, więc podaję linka, gdzie w poście je umieściłem.
   Polecam Ci ten materiał droga „JESTEM”, bo warto go poznać.

   https://krystal28.wordpress.com/2012/06/04/miotaja-wami-emocje/#comments

   PS:
   W moim sercu KONIEC WOLNEJ WOLI wszystkich mieszkańców Wszechświata, na rzecz WOLI NAJWYŻSZEGO STWÓRCY jest dobrą nowiną i wielką radością, gdyż WOLNA WOLA dana przez OJCA z wielkiej miłości swym Stworzeniom, zawsze bywała NADUŻYWANA na wszystkich poziomach istnienia, stąd tyle cierpienia.

   Serdecznie pozdrawiam… 😀
   Mieczysław

 2. mary_celeste
  Czer 05, 2012 @ 12:54:40

  Teraz, kiedy ludzkość jako całość wchodzi na nowy, wyższy poziom swojego rozwoju, wiele cywilizacji z innych światów będzie dążyło do spotkania z mieszkańcami Ziemi. Działa tu prawo przyciągania podobnych wibracji. Jeśli jest w nas miłość, sercem rozpoznamy wszystko to co przybywa do nas w jej świetle.

  Z wyrazami wdzięczności dla drogiej Krystal za Niezwykłe Światło na tym blogu.
  Pozdrawiam wszystkich z miłością.

  🙂 – kr

 3. Michał
  Czer 05, 2012 @ 07:30:57

  Witam Was wszystkich
  Gdy czytam Wasze komentarze to widzę wyraźnie podział na tych, co pragną bardzo powitać naszych kosmicznych przyjaciół (ja się do nich zaliczam) i tych, co się ich boją, co im nie ufają, co traktują ich jak nowych okupantów Ziemi. Jest to efekt wieloletniej propagandy ciemnych, którzy na wszystkie możliwe sposoby starali się przedstawiać kosmitów jako złych – była cała plejada filmów w tym stylu. No i to niestety teraz odnosi skutek. Ludzie, którzy nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi są raczej skłonni bać się kosmitów niż im ufać. Wydaje mi się, że najlepsza kolejność wydarzeń byłaby taka, aby najpierw usunąć ciemnych (z dyskretną pomocą naszych kosmicznych braci – sami nie mamy szans ich pokonać – o tę pomoc muszą teraz prosić ci uświadomieni), potem akcja pozytywnej propagandy (aby wyeliminować strach) z uświadomieniem ludziom kto nami do tej pory rządził no i na koniec pierwszy oficjalny kontakt.

 4. rei999
  Czer 05, 2012 @ 02:40:18

  Odpowiedziałam na swoją wiadomość, ale nie jestem jeszcze zapoznana z systemem komentarzy, więc pozwolę sobie także tutaj także odpowiedzieć : )
  Krystal, tu jest moje źródło:
  (angielskie linki edytowane)
  Po wielu godzinach wątpliwości, niedowierzania, pytań, medytacji – moje serce czuje tutaj prawdę.
  Pozdrawiam Cię serdecznie,
  Rei

  Droga Rei, lightworkers.org czytam codziennie w poszukiwaniu nowego materiału do tlumaczenia i znajduje tam czasem dezinformacje tego typu, jak w tych linkach. Są one tak oczywiste, ze większość czytających pracowników Światła od razu zauważa manipulacje o czym świadczą posty pod tym anonimowym tekstem.

  Moim zadaniem nie jest nikogo przekonywać. Ja tylko mogę zaprezentować Czytelnikom informacje, które mogą być dla nich przydatne, albo nie. Kazdy wierzy w to, co chce wierzyć. Zasady komentowania na naszym blogu są w zakładce i proszę wszystkich się do nich stosować. Chciałabym mieć więcej czasu na szersze komentarze, jednak rzeczywistość na to nie pozwala (ja jestem jedna, a Czytelników wielu)
  Serdecznie pozdrawiam – kr

 5. rei999
  Czer 05, 2012 @ 01:10:26

  Przyłączam się do Madzi i Piotra : ) Uważam, że dopóki większość ludzi na Ziemi nie będzie świadomych o co właściwie chodzi i o ważności duchowego rozwoju, nie jest rozsądny, ani prawy, desant obcych. Naprawdę czuję tu mocną chęć ingerencji z ich strony, i myślę, że możemy być wdzięczni za prawo wolnej woli, które nas teraz chroni. Ta cała sytuacja trochę mi przypomina większą i silniejszą nację chcącą zainterweniować w jakiejś małej i słabszej, bo ci nie potrafią sobie sami poradzić. Ale jeśli zainterweniują swoją pomocą, czy nie wpłyną na rozwój tamtej? Czy nie uzależnią tych maluczkich, ale swoich i unikatowych, od siebie? Ludzie na Ziemi nie mają o tym wszystkim pojęcia… A w tym wszystkim wciąż tak łatwo jest trafić jeszcze na jakieś zaplątane New Age’owe „nauki”. Dlatego uważam, że teraz należy postawić jedynie na naukę o rozwoju duchowym, na sam rozwój duchowy, pielęgnowanie dobrego samopoczucia i pokrewnych mu miłości, życzliwości itd ; ) oraz na naukę rozróżniania tego, co jest prawdą, a co nią nie jest. A nie na witanie „braci z kosmosu” i wszystkiego, co nam mają do zaoferowania. Przecież my nie mamy pojęcia tak naprawdę, jak życie wśród innych cywilizacji wygląda…

  W świetle i miłości, życząc jak najlepiej Tobie, Krystal, i wszystkim pozostałym czytającym to,
  A.

  Droga rei, duchowi kosmici chcą ingerować? skąd masz takie przekonania? źródła? czucie tu nie wystarcza. Według tego co czytam jest wprost przeciwnie, nie chcą wogóle ingerować. Czasami jest zniechęcające, ze ludzie z powodu swojej niewiedzy i wpojonych doktryn przez ciemnych (np. o New Age) są tak uparcie podejrzliwi, nieufni i niewdzięczni za bezcenną asystę jaką dostajemy od duchowych kosmitów. Przez to osoby, które są gotowe na te pozytywne zmiany muszą czekać, ponieważ wszystko jest wciąż opóźniane przez jeszcze zbyt niską kolektywną świadomość.
  Proszę Was, szukajcie odpowiedzi z pozytywnym nastawieniem, kierując się otwartym, ufnym w proces boski sercem. Ono nigdy się nie myli, jeśli w wyciszeniu słuchamy jego przesłań. Moim zdaniem już bardzo niedługo wiele się wyjaśni! – kr

 6. Oualander
  Czer 04, 2012 @ 21:48:28

  Ja w odróżnieniu do entuzjastów latających spodków, wolałbym wpierw abyśmy wszyscy doświadczyli duchowej inwazji „Naszego Wyższego Ja”, problemy obecnego świata siłą rzeczy rozwiążą się same i wtedy nasi gwiezdni bracia na pewno chętnie złożą wizytę tak wspaniałej pełnej miłości, wolności i tolerancji cywilizacji.

  Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę pogody ducha, poczucia szczęścia, wolności i miłości.

  Piotr 🙂

  • From Zero To Nothing
   Czer 05, 2012 @ 10:34:23

   W takim razie ćwicz magiczne praktyki śnienia. Praktyka daje mądrość.

 7. dotyk aniola 2PRZSLANIE OD MISTRZ MISTRZOWIE WNIEBOWSTAPIENI SAINT GERMAIN
  Czer 04, 2012 @ 19:51:50

  tak ija ulka sie zgadzam pozwalam iciesze sie ogromnie mowie tak tak tak /ale pozwalam z pelnom odpowiedzialnosciom w milosci i swietle tylko istoty wysokiego swiatla i milosci z wyrzszych wymiarow istoty zalogi tylko lorda asztar galaktycznom federacje swiatla i tylko dowudzctwo lorda asztar zarzadce ziemi bo oni sa opikunami terra xx 27 gaia ziemi dowodztwo lorda asztar i mistrza jezusa sanady tylko im ufam bo galaktycznej federacji swiatla i uniwersalnej federacji swiatla na blog terra wolnaplaneta.com lord asztar osobiscie mowi przekazuje na czytaniu swiatla jak rozpoznac statki i istoty po duzej intensywnosci bialego cieplego swiatla ikochajacym cieplym sercu i tak tak 1000krotne tak ale tylko te prawdziwe kochajace istoty swiatla z prawdziwej federacji swiatla od lorda asztar i jezusa sanady ich znamy i ich zapraszam innych nie wpuszczam bo chce powrotu atlantydy i boskiego ladu igalaktycznych przepisow dekretow spokoju obiecalam sobie ze bedom tutaj istoty wysoko wibrujace dotyczy to istot pozaziemskich tych niskich niepozwalam wejsc na ziemie tym niskim nie zgadzam sie ==tylko istoty wysokiego swiatla swiecace statki rzarzadze sie swietliste statki i istoty swiatla kochajace bardzo duzego swiatla swietliste statki i mocne biale swiatlo icieple kochajace serce to sa dobre prawdziwe swietliste istoty lord asztar na wolnaplaneta.com albo terra galaktycznakawiarenka terra napisal ze biale swiatlo slabo oswietlone i zimno czuc id nich a nasze statki od prawdziwych istot swiatla i milosci ze statku mocne intensywne swiatlo ale cieple jak slonce a od istot mocne biale swiatlo cieple swiatlo i jest blogo na sercu wiec ufam tylko galaktycznej federacji swiatla komandorowi jezusowi sanada oraz uniwersalnej federacji swiatla lord asztar oni pracujom razem i tylko im ufam i tylko ich tutaj .tak zapraszam zgadzam sie oni wiedzom co robiom kocham ich pozdrawiam cale dowudzctwo asztar wszystkie wasze zalogi swiatla oraz komandora jezusa sanade i wszystkie nasze zalogi galaktycznej federacji swiatla i wszystkie istoty zwyrzszych wymiarow swiatla w milosci i swietle pozdrawiam was wszystkich.ulka z terra galaktyczna kawiarenka albo wolnaplaneta.com

  • lelys
   Czer 04, 2012 @ 21:23:26

   Ucz się Ulka ucz , bo nauka (ortografii), to do oświecenia klucz! 🙂

   • krystal28
    Czer 04, 2012 @ 21:51:12

    Och, jak to łatwo widzieć cudze błędy, nie tylko ortograficzne 😉

    • ramzes
     Czer 04, 2012 @ 22:24:05

     Jesli tak faktycznie jest …
     kocham Wasze błędy … :)))
     nie tylko ortograficzne :)))

   • kasik
    Czer 05, 2012 @ 10:06:59

    bez oceny bez emocji kazdy jest przejawem Boskiej energii
    a kto powiedzial ze tak powinno byc napisane?kolejna religia, nie mowie ze od razu mamy pisac jak chcemy i co chcmy, tylo ze w momencie takiej sytuacj zostaw nie ruszaj , jestes lepszy?
    MILOSC Z WAMI

    bynajmniej nie oceniam ciebie za twoja wiadomosc, staram sie podpowiadac, no tak a kto dal mi prawo…..no i tak mozna ciagnac dalej

 8. filpat
  Czer 04, 2012 @ 19:39:51

  Przylaczam sie do zaproszenia ,naszych Galaktycznych Przyjaciol,pozdrawiam Wszystkich Serdecznie….

 9. dorota
  Czer 04, 2012 @ 19:34:29

  kochani, zabieram sie do pracy, bo ogolnie to tylko czytam wszystkie przekazy, ja rowniez nie moge sie doczekac spotkania z GF,choc nie tak dawno otrzymalam od nich znak utwierdzajacy mnie, ze sa tuz tuz, wysylam poklady milosci do wszystkich

 10. Gajdzioch
  Czer 04, 2012 @ 18:48:16

  Luxy zgadzam się z Tobą, ponieważ Istoty Światła nie są dla nas groźne i pomimo tego, że będą już na Ziemi to i tak nie zrobią nic wbrew naszej woli ale pamiętajmy, że nam również nie wolno się sprzeciwiać Boskiemu Planowi, akurat mam zaufanie do Boga wiem, że Jego Wola jest najlepszym co może mnie spotkać:).

  Z innej beczki to chcę Wam powiedzieć, że dzisiaj śniło mi się, że Gwiezdne Rodzeństwo już jest z nami na Ziemi i tak jak mi się marzy w końcu się przeleciałem statkiem kosmicznym z moją córeczką bo ona też była w tym śnie, poza tym uleczali ludzi w szpitalach i gdzie była taka potrzeba, a można było ich poprosić o lot telepatycznie, jeśli patrzyło się na jakiś konkretny statek. Sen ogólnie bardzo pozytywny, dodam jedynie, że było kilka statków, które jakby obserwowały to wszystko i nie reagowały na „wołanie” i czuło się do nich coś jakby lęk czy respekt, nie pamiętam już dokładnie.

  Pozdrawiam.

  • leslys
   Czer 04, 2012 @ 22:46:24

   Gajdziochu, wygląda na to,że byłaś tam faktycznie z córeczką , ale w ciałach astralnych ( nie fizycznych). Ale Ci zazdroszczę….:-(

 11. adam
  Czer 04, 2012 @ 17:24:13

  Jestem jak najbardziej Za !! 🙂

 12. garawa
  Czer 04, 2012 @ 15:07:07

  Takie intencje mam od samego początku, czyż same intencje nie wystarczą ? Zapraszamy, zapraszamy, oczywiście że zapraszamy i przecież Oni to wiedzą.Chodzi tu jednak zapewne o to aby tych zapraszających było wiecej niz tych przeciwnych.Najgorzej jest jednak z tymi co nic jeszcze nie wiedzą…i tu jest zapewne nasza rola…propagatorów świetlanej przyszłości.Czyż można robić coś wspanialszego ?….Nie mogę się doczekać początku i końca.

 13. Gabi
  Czer 04, 2012 @ 12:53:44

  Rozsyłam gdzie mogę,natychmiast. Nareszcie. Niech przyspiesza. Niech Światło będzie z nami.Pozdrawiam

 14. shared
  Czer 04, 2012 @ 12:00:57

  Predzej czy pozniej kosmici i tak sie chyba zjawia na Ziemi, wiec dlaczego ktos chce ich wzywac od razu?

  shared, jak długo jeszcze chciałbyś czekać na Pierwszy Kontakt? – kr

 15. KOSMITA
  Czer 04, 2012 @ 09:32:12

  Witam Was kochani…

  Dobrych parę lat temu już krążyła taka treść po necie i chyba obiegła cały świat, bo ludzie byli podekscytowani i pragnęli tego kontaktu. Ja między innymi, rozsyłałem, gdzie tylko się dało tą wiadomość. Wciąż na to czekam, bo byłaby to niesamowicie ekscytująca chwila.
  —————————————–
  Czy chcecie abyśmy się ujawnili?
  http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=Czy_chcecie_abysmy_sie_ujawnili
  —————————————–
  Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich… 😀
  Mieczysław

  • Oualander
   Czer 05, 2012 @ 12:15:08

   Ufff dobrze że jesteś Mietku, doszły mnie ostatnio plotki że kilka tygodni temu, zostałeś uprowadzony przez Reptyliański Krążownik w czasie próby opatentowania swojego nicka w stołecznym urzędzie patentowym 😀 . Wtyczką okazał się niejaki Urban.J który to z racji specjalnie ukształtowanych anatomicznie części swojego ciała, od dawna był podejżewany o tajne nasłuchy i przekazywanie gorących informacji do łuskowatego łącznika w Krakowskiej Smoczej Jamie 😀 . Według GUS i nieoficjalnych źródeł twoja ksywka stała się ostatnio najbardziej rozpoznawalnym wyrazem na ziemi, dlatego też dokładnie sklonowana replika twojej osoby miała za zadanie co wieczór o 19:00 przed telewizorem zaatrówać psychicznymi pestycydami 🙂 mózgi niczego nie świadomych, najmłodszych mieszkańców naszej planety 😀 . Na szczęście inżynierowie z Zeta Reticuli klonując twoją osobę źle skalibrowali procesor mowy w wyniku czego osobnik ten zaczał ciągle bełkotać w dawno zapomianym narzeczu z górnego Nilu iż ma na imie Fred a jego żoną jest niejaka Wilma 😀 . Oczywiście to wzbudziło natychmiast głębokie podejżenia naszych przyjaciół z GF (Galactic FBI), którzy to po ciężkich i długotrwałych negocjacjach z udziałem znanego w całym Uniwersum Samuela.L Jacksona doprowadziły sprawe kidnapingu XXI w do szczęśliwego końca 😀 .

   Tak na poważnie, cieszę się bardzo z twojego powrotu Mietku 🙂 .

   Pozdrawiam serdecznie

   Piotr.

   • KOSMITA
    Czer 05, 2012 @ 22:49:20

    Hehehe,… 😀

    Masz wyobraźnię Piotrek, nieźle to wymyśliłeś. Ja też się cieszę że jesteś tutaj. Gabi też się odezwała. 🙂 Myślę, że wszyscy tu są, cała załoga, tylko wielu stało się biernymi obserwatorami.
    Fajnie było kiedyś, podobały mi się takie „burze” dyskusyjne, oczywiście w dobrym znaczeniu tego słowa.

    Pozdrawiam Cię serdecznie Piotrek, Ciebie Krystal, oraz całą załogę aktywną i milczącą. 😀

    Mieczysław

   • Beata
    Czer 05, 2012 @ 23:56:33

    hahahahaha – dobre dobre – gratuluję wyobraźni i poczucia humorku – buziole:)

 16. Madzia
  Czer 04, 2012 @ 06:38:20

  Fajny tekst .
  „Wiemy to i wiemy tamto i chcemy to lub tamto ”
  Tylko ze my nic nie wiemy ale domyslamy sie tylko i sugerujemy niepewnymi zrodlami informacji .
  To nie jest wiedza tylko wiara moi kochani .
  Zaproszenie wymagane przez galaktycznych braci wyglada jak wybory parlamentarne .Oni potrzebuje naszego mandatu aby przejac wladze ? bo bez tego mandatu moga zostac uznani za „nielegalnych” a tego zrobic z jakiegos powodu nie moga .
  W imie zasady nieingerencji ?
  Ciekawe kto wprowadzil ta zasade i jakie sa konsekwencje zlamania zasady .(kto wyciaga te konsekwencje)
  Kiedys mogli interweniowac i mieszkac tutaj a teraz z jakiegos powodu nie moga ?
  Mamy sie do nich modlic ???? to jakies kpiny sa kochani pracownicy swiatla .

  Drodzy kosmiczni bracia ja nic do was nie mam ale na wlasne zyczenie sobie was na glowe nie sprowadze 🙂 Bo predziej poradze sobie z wlasnymi ziemskimi klopotami jak z waszymi niewiadomego pochodzenia .
  Jako goscie witajcie i przyjme was chlebem i sola ale nie zycze sobie waszej interwencji bo nic konkretnego o was nie wiem .
  Mam nadzieje ze sie nie gniewacie 🙂

  Madziu, wyraziłaś swoja intencje i wierze mocno, ze nasza gwiezdna rodzina je uszanuje — kr

 17. planetariusz
  Czer 04, 2012 @ 01:07:45

  Nareszcie coś konkretnego w celu przyspieszenia transformacji,przyłączamy się i wysyłamy maile do znajomych,przyjaciół.Super,szanse się zwiększają.Pozdrawiam wszystkich w świetle wielkiego optymizmu.

  • sfinks62
   Czer 04, 2012 @ 08:39:16

   Przyłączam się Bracie ,do Twojej wypowiedzi.POZDRAWIAM Wszystkie Oświetlone Serca.

  • Luxy
   Czer 04, 2012 @ 13:12:36

   Planetariuszu! Transformacja przbiega zgodnie z Planem Boskim i wierz mi, że żadne przyśpieszenie nie jest potrzebne! Ważne, aby zaufać Bogu i nie dopuszczać do siebie zwątpienia, bo wszystko idzie jak należy. Jeśli ktoś posiada dar „widzenia” dodatkowym zmysłem (myślę, że wśród osób goszczących na tym blogu jest wielu mających ten dar), to potwierdzi już bardzo, bardzo zaawansowany proces.
   Propozycja dla wszystkich a propos zapraszania wyższych istot do pomocy – pamiętajmy, że jeśli mamy zamiar kogokolwiek zapraszać, zawsze dodajmy:
   „ZAPRASZAM WAS, JEŚLI POCHODZICIE ZE ŚWIATŁA I MACIE W SERCU MIŁOŚĆ”.
   Jest jeszcze wiele istot, które chciałyby się „podszyć” jako istoty Światła (na szczęście ich moc się kończy! uff, jaka ulga!), więc ostrożności nigdy nie za wiele…
   Życzę wszystkim wytrwałosci, cierpliwosci i zaufania do Boga!
   Do zobaczenia w Świetle i Miłości! – już coraz bliżej!

   Luxy!
   To zaproszenie zostało zredagowane przez entuzjastyczną pracowniczkę Światła – tłumaczkę i dzięki jej za to. Są podzielone zdania na ten temat. Jedni chcą ten proces opóźnić, inni przyśpieszyć, a jeszcze inni czekają z założonymi rekami i zamkniętymi oczami, aż „samo” się wszystko zrobi. Czy nie wybraliśmy inkarnacji w fizycznym ciele także w celu samoekspresji fizycznej? — kr

   • dotyk aniola 2PRZSLANIE OD MISTRZ MISTRZOWIE WNIEBOWSTAPIENI SAINT GERMAIN
    Czer 04, 2012 @ 20:11:18

    pozdrawiam w milosci i swietle ja napisalam komentarrz a le nie jest puszczony dziekuje gospodyni nikt nie stoi z zalorzynymi rekami wszystko idzie wedlug planu boga i nikt nie powinien nic przyspieszac zgadzam sie z odpowiedziom od LUXY tak powinismy dodac //jesli naprawde jestescie swiatlem jak lord asztar i komandor jezus sanada prawdziwym bialym cieplym swiatlem kochajacymi istotami to sie zgadzam bardzo zapraszam . duzo duzo milosci dla was krystal dla ciebie potezna milosc odemnie ulka terra wolnaplaneta.com

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: