Domek z kart

.

.

Tego ranka porozmawiamy o dokonywanych postępach, których tak niecierpliwie oczekujecie.  Wielu wyobraża sobie wielkie, niemal katastroficzne wydarzenie.  Jednak najpotężniejszą energię manifestacji na waszym planie w tym momencie stanowicie wy, pracownicy Światła, w miarę jak jednoczycie swoje intencje.

Piątego i dwudziestego  maja, wielka wasza ilość połączyła się w wizji gładkiej i pokojowej tranzycji do waszego nowego świata.  Byliśmy bardziej niż uradowani i przyłączyliśmy się do was w tym wysiłku.  Nie tylko był on sukcesem, drodzy przyjaciele, ale tranzycja się rozpoczęła.  Każda następna fala nadchodzących energii podnosi wasze frekwencje na tyle, że wasz wpływ na całość wzrasta i jest nie do powstrzymania. Przelewa się i znajduje swoje miejsce w  zjednoczeniu się.

Jeżeli jeden z was jest ciągle odizolowany, zapewniamy was że tak nie pozostanie.  Tak naprawdę, jeżeli to czytacie, znajdujecie się w zasięgu naszego głosu.  Jesteście potrzebni tam gdzie jesteście, aby utrzymać nową sieć energetyczną nienaruszoną.  Wkrótce będziecie mogli poruszać się bez ograniczeń.  Prosimy was o jeszcze trochę cierpliwości. „Domek z kart” osłabia się na tyle, że wiele zapada się od środka.  Fundacja jest wypłukiwana i wkrótce cały się zawali bardzo szybko.  Utrzymujcie wasze skupienie kiedy to się stanie.  Jego zastępstwo pojawi się natychmiast.

Prosimy, abyście byli skupieni, gdy nastąpi to szczęśliwe zdarzenie.  Idziemy teraz z wami.  Zawiłe plany na ten czas są pod ręką.  Jeżeli utrzymacie spokojne skupienie, zmiany będą wydawały się następować w mgnieniu oka.  Wasza całkowita wolność zostanie wam przywrócona, coś czego nie doświadczono tu od tysięcy lat.

Bądźcie w pokoju, moi drodzy, oraz bądźcie w cierpliwym, wdzięcznym oczekiwaniu.  Bądźcie skupieni i uziemieni, porozmawiamy ponownie jutro.

Michał przez Rona Heada, 25 maja 2012

http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/05/25/house-of-cards-michael-channeled-by-ron-head/#more-950

Przetłumaczył Michał, edycja Krystal

3 Komentarze (+add yours?)

  1. Bonjovi
    Czer 03, 2012 @ 15:11:01

    JAM JEST cierpliwością, JAM JEST miłością, JAM JEST spokojem i wieczna szczęśliwością. JAM JEST jednością ze wszystkim co JEST ❤

  2. piotr
    Czer 03, 2012 @ 12:04:54

    w tekście zmieniłbym słowo „Fundacja” na fundament ewentualnie podstawa

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: