Wzniesienie – „niesamowite, cudowne i piękne”

.

Następny przekaz w niedzielę rano, życzę wszystkim miłego weekendu – Krystal

____________________________________________________________

.

Mówimy dziś na temat podnoszenia zasłony.  Już czas, według waszego życzenia ustanowionego dawno temu, aby usunąć zasłonę pomiędzy waszą świadomością a naszą.  Ten proces postępuje już od jakiegoś czasu, ale czas nadszedł aby ci, którzy wybrali Wzniesienie zaczęli widzieć dużo jaśniej.

 Nadszedł dla was czas, abyście wstąpili do waszej pełnej świadomości.  Ten wspaniały proces dla was brzmi jak prosty krok.  Jednakże prosimy, bądźcie przygotowani na pewien dyskomfort w miarę jak przypominacie sobie i przyznajecie do wielu rzeczy, które celowo ukryliście przed sobą.  Ci, którzy mają jakieś małe przebłyski z przeszłości będą lepiej na to przygotowani.

 By dalece to przeważyć, nadejdzie również przypomnienie i niezrównana radość pamiętania, że jestescie prawdziwymi mistrzami.  Gdy dokonujecie tego kroku, wielu z waszych współziomków również rozpocznie swoje przebudzenie.  U niektórych spowoduje to zamieszanie, a u innych strach.  Spowoduje to konflikt pomiędzy tym, czego niektórzy doświadczają, a ich długo utrzymywanymi i drogimi im przekonaniami. Prosimy bądźcie przygotowani, by łagodnie ich prowadzić w miarę jak sięgają po odpowiedzi. Powstrzymujcie się od chęci dawania pełnej edukacji w odpowiedzi na każde ich pytanie.  Pozwólcie im przebudzić się poprzez zadawanie pytań w trakcie, tak jak wy robiliście. Jak powiedzenie na pewnej wyspie, które bardzo dobrze tu pasuje, „delikatnie, delikatnie łapie się małpę”.   Nie pozwólcie by wasz entuzjazm zamknął ich umysły, kiedy już zaczną pytać.  Pamiętajcie jak trudne to było dla was na początku.

Ponadto doświadczycie w tym okresie pewnych zdarzeń, które będą przez wielu widziane i odnotowane z lękiem i trwogą.  Będą one jedynie koniecznymi zmianami i nawet nie zbliżą się do drastyczności przewidywanych przez wielu.  Obserwujcie się i zastanawiajcie, jeżeli tak chcecie, ale wiedzcie, że prawdziwa ważność tego czasu nie jest do was zewnętrzna.

 Pomyślcie o terminie, którego używacie do opisu procesu, którego doświadczacie wy i wasza piękna planeta, Wzniesienie.  Rozważcie prosimy, co to oznacza.  Czy wyobrażacie je sobie jako straszne wydarzenie?  Czy słowa „niesamowite, cudowne, piękne” nie pasowały by lepiej?  Wyobraźcie sobie więc niesamowity, piękny i spokojny proces tych czasów, przybliżający was coraz bardziej do waszej cudownej przyszłości.  Utrzymujcie tę wizję poprzez następny miesiąc i szczególnie teraz, gdy ułożenie  Ziemi, Księżyca, Słońca i Centralnego Słońca sprowadza wam światło nie doświadczane tu od tysięcy lat.  Wdychajcie to światło w każdą komórkę waszego ciała i w cały wasz byt, moi drodzy.  Niech waszą intencją będzie także, aby przyniosło wam ono wszystkie osobiste zmiany, o których marzyliście.  Niech waszą intencją będzie też, aby pokojowo sprowadziło wszystkie zmiany, o których marzyliście dla waszego świata.  Wiemy, że wiele oczekujecie i wiele będzie wam dane.  Moc waszych snów i intencji zostanie wam wyjawiona.

 Pamiętajcie, aby teraz często wypośrodkowywać się i uziemiać.  Jesteśmy z wami w każdym momencie.  Dobrego dnia.

Michał przez Rona Heada, 19 maja 2012

Przetłumaczył Michał, edycja Krystal

http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/05/19/the-true-import-of-this-time-is-not-external-to-yourselves-michael-channeled-by-ron-head/

6 Komentarzy (+add yours?)

 1. Maria
  Czer 01, 2012 @ 00:46:05

  Witaj, Ja tez nie wiem co znaczą te określenia. Wierzę, że dostaniemy odpowiedz.

  • freeheart
   Czer 03, 2012 @ 13:55:23

   Żeby uprościć informacje od Elżbiety, zacytuję technikę z Esencji „Magnificence”. Uziemiaj się wielowymiarowo. Wyobraź sobie grubą linię światła, która wychodzi z czakry omega (ok. 20 cm poniżej czakry korzenia) i prowadzi poprzez kręgosłup w górę i dalej przez ósmą czakrę (ok. 20 cm powyżej czakry korony) i stamtąd przez jedenastą aż do czternastej. Ukorzeniaj się w wielkości swego Ducha, a nie w ziemi. ponieważ ona także mutuje, oczyszcza się. Poproś by Twój Duch Cię ustabilizował. Pozwól 7-12 liniom światła wypłynąć z Twej czakry omega i otworzyć się stożkowato wokół stóp. W ten sposób nie uziemiasz się w ziemi a stabilizujesz we wszystkich równoległych rzeczywistościach. Łatwe? Warto powtarzać to uziemianie i stabilizowanie nawet kilka razy dziennie. Szczególnie kiedy czujesz się jakoś niewyraźnie.
   Pozdrowionka.

 2. Gajdzioch
  Maj 31, 2012 @ 22:13:50

  Czy mogę Was prosic o wyjaśnienie pojęc „wypośrodkowywanie się” i „uziemianie”, o których mówi Archanioł Michał bo nie wiem o co chodzi.
  Z góry dziękuję za wyjaśnienia:).

  • Oualander
   Czer 01, 2012 @ 00:27:49

   „Wypośrodkowanie się”, jak sama nazwa wskazuje jest dążeniem do uzyskania optymalnej równowagi oraz tzw „Złotego Środka”, odnosi się to do wszystkich aspektów i dziedzin ludzkiego życia.

   „Uziemianie się” Jeżeli wiesz do czego służy uziom w gnieździe elektrycznym lub piorunochron to także bardzo łatwo zrozumiesz znaczenie tego wyrażenia, ponieważ jest to do siebie bardzo zbliżone, generalnie chodzi o nie blokowanie przepływu energii. Można to zrealizować na przykład puszczając swobodnie każdy płynący przez ciebie oddech, aby nie kumulować energetycznych zatorów.

   Bardziej zaawansowane techniki znajdziesz w archiwach tego bloga min tu:

   https://krystal28.wordpress.com/2011/06/22/falopodobne-pulsacje-energii/

   Pozdrawiam. 🙂

   Piotr

   • elzbieta
    Czer 01, 2012 @ 02:56:24

    Chcę dodać coś od siebie. Ześrodkowanie – cała nasza Istota , którą jesteśmy posiada wokół ciała fizycznego, ciała subtelne , które powstały w wyniku zchodzenia do 3 gęstości , po usunięciu wszystkich zabrudzeń energetycznych , zostanie jedno ciało ŚWIETLISTE , Centrum , znajduje się w czakrze serca. Rozprowadzając BIAŁE ŚWIATŁO Z SERCA,do ciała ŚWIETLISTEGO, transformujemy , uzdrawiamy wszystko to co blokowało harmonijny przepływ energii. Więcej na temat ciał subtelnych, czakr , sposobie ich łaczenia, znajdziesz na stroie http://www.epokaserca.pl w temacie transformacja2012. Moim zdaniem jest to, przystępnie opracowana technika wspierająca naszą ewolucję.
    Uziemienie – każdy z nas posiada pod stopami, odległość długości dłoni , swoją czakrę ziemi, jest ona odpowiednikiem czakry nadduszy. Można powiedzieć „Góra-Dół” naszego CIAŁA ŚWIETLISTEGO. Jest to czakra , z którą jesteśmy połączeni na stałe , jest nami, wizualizując stożek światła wypływający z czakry podstawy, który rozszerza się w dół , obejmuje czakry umieszczone pomiędzy naszmi udami, kolanami, podudziem, stopami łączymy się z czakrą , naszą czakrą Ziemi.
    Proponuję poczytać , poszukać dodatkowych informacji , zadać pytanie i wsłuchać się w serce. Odpowiedź , wskazówka przyjdzie zawsze.
    z MIOŚCIĄ Elżbieta

  • marecki
   Czer 01, 2012 @ 00:39:27

   Uziemienie się chodzi o to żeby jak najczęściej chodzić na boso po ziemi

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: